logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan ZO 10 FEB zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zondag 10 Februari 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8 Baan 9  
17:00
GR2P1 6-7 9-4 11-5 02:00
EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed  (1)

v
Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
G1P1 3-4 7-3 7-4 02:00
Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 
v
Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 
GR2P1 6-5 7-6 5-5 02:00
Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
v
Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
G3P1 5-4 3-10 7-3 02:00
Ruby Muller /
Naomi Kassa  (1)

v
A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
G3P1 10-3 11-1 10-2 02:00
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
v
Thijmen Kemper /
Parsa Memarian 
G3P1 11-2 6-4 9-4 02:00
Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 
v
Adam Shaw /
Roemer van Hall 
G4P1 8-4 5-8 9-2 02:00
Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos  (1)

v
Tijn de Vries /
Maurits Boer 
G2P1 6-4 4-9 9-0 02:00
Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)

v
Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 
G4P1 8-3 9-2 6-5 02:00
Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 
v
Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 130
Totale speeltijd 18:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR2P1: EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed)-Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) 6-7 9-4 11-5
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 15 September 2019 19:53 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D