logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
6/7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 10 november 2018 t/m zaterdag 9 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7/8 Poule A 8/9 Poule A 8/9 Poule B
Programma
za 10 nov ZA 8 DEC alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zaterdag 8 December 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7  
19:00
D67PA#D1 2-6 4-6 02:00
n.t.b.
Dorien Morselt /
Petra van Alphen /
Mijke Morselt /
Marjolein van der Putten /
Hanneke van Pampus 
v
De Gretige Tennissers
Jessica Lieve /
Arlette Postuma 
D67PA#D1 6-2 6-2 02:00
Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 
v
De Echte Tennissers
Deborah Pennarts /
Willemijn Francken /
Nina de Baat /
Gabriella Boxhoorn 
D67PA#D1 6-0 6-0 02:00
Isolde Yvonne Harm HenkJan
Yvonne Temminck /
Henk Jan Prast /
Isolde de Graaff /
Harm Jonker 
v
Anouk Pepijn Irma John Paul
Anouk Drent /
Irma Wagenaar /
Pepijn van Egmond /
John Coppens /
Paul Geurts 
D89BPA#D1 2-6 6-2 10-7 02:00
Overhout1
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Amanda van den Hoek /
LiMin Rooijers 
v
De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 
D89BPA#D1 6-3 6-1 02:00
TC Zandvoort 1
Peter Walter /
Stefan Balogh de Galantha /
Paul Fellinger /
Heleen Fellinger /
Nynke Dethmers /
Hanne Gerritsen 
v
HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Renee ter Hart /
DaniŽlle Rauwenhoff /
Carien de Vries 
D89BPB#D1 7-6 6-4 02:00
Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen 
v
Nieuwe Brug 1
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 
D89BPB#D1 6-0 6-2 02:00
Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Ton Smet /
Monique Brink /
Maaike Heemskerk 
v
Overhout 2
Sander Eppink /
Mirna van Dommele /
Barbara Menting /
Judith Behage Eppink 
19:00
20:00 20:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 44
Totale speeltijd 14:00 57:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 01:17
Langste wedstrijd 02:00
D67PA: n.t.b. (Dorien Morselt/ Petra van Alphen/ Mijke Morselt/ Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus)-De Gretige Tennissers (Jessica Lieve/ Arlette Postuma) 2-6 4-6
03:00
D67PA: De Echte Tennissers (Deborah Pennarts/ Willemijn Francken/ Nina de Baat/ Gabriella Boxhoorn)-n.t.b. (Dorien Morselt/ Petra van Alphen/ Mijke Morselt/ Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus) 6-1 6-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 04:02 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D