logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD deel 2 HD deel 1 Damesdubbel DD deel 2 DD deel 1
Programma
za 3 nov za 10 nov za 17 nov ZA 24 NOV za 1 dec za 8 dec za 15 dec za 2 mrt za 9 mrt za 16 mrt za 23 mrt zo 24 mrt za 30 mrt alle data

Programma voor Zaterdag 24 November 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12  
09:00      
DD3P4 6-3 6-2 02:00
Daniëlle Hettema /
Suzan van Echtelt 
v
Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman (1)
        09:00
09:30
DD3P2 7-5 6-3 02:00
Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra  (1)

v
Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 
09:30
10:00 10:00
10:30 10:30
11:00  
HD3P5 6-4 3-6 7-5 02:00
Ben van Hees /
Ad Jeuken 
v
Wouter Spaan /
Cees van der Steen 
11:00
11:30
HD3P10 6-2 6-4 01:30
Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 
v
Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 
HD3P4 4-6 6-2 6-4 02:30
Rolf Morselt /
Vincent de Vaal  (1)

v
Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 
HD3P5 6-1 6-4 01:30
Wouter Vermeulen /
Robert Koole 
v
Max Mulders /
Paul Bron 
DD3P3 6-3 3-6 7-6 01:30
Jos Schöttelndreier /
Mariëtte Straathof 
v
Machtelt van der Veer - Nap /
Esther Akkerman-Dwars 
DD3P7
Marieke Boer-Jansink /
Petra Wierda-Visseren 
v
Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 
HD3P11 6-1 6-1 01:00
Frans van Zoeren /
Edwin Ebskamp /
Jeroen Veldman  (1)

v
Hjalmar van Veen /
Fred Molenaar 
DD3P3 6-4 6-1 02:00
Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar  (1)

v
Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 
11:30
12:00 12:00
12:30 12:30
13:00 vrij
HD3P3 3-6 7-5 6-3 02:30
Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 
v
Ronny Roeke /
Jorrit van Oostrom 
HD3P11
Ewout Krijger /
Remko Herschel 
v
Mario Mulder /
Martijn Bogaard 
vrij   13:00
13:30 vrij
DD3P2
Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen 
v
Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 
DD3P8 6-4 6-2 02:00
Joke Dolfing /
Sjouk de Boer 
v
Mariëlla Ligthart-Keizer /
Esther Leferink /
Monique Smits /
Marieke Schellens 
vrij 13:30
14:00 14:00
14:30
DD3P6
Désirée van Dijk /
Ingrid Norder  (1)

v
Claudia van Donselaar /
Marleen Hink /
Marleen van der Lubbe 
14:30
15:00
HD3P8 6-3 6-2 02:30
Maurice Bles /
Martin Smith 
v
Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 
HD3P1 6-3 7-6 02:30
Ard van der Veer /
Arjan van der Maarl 
v
Henrico van Zanten /
Arnold Evers (1)
vrij 15:00
15:30
DD3P5 6-4 6-0 02:00
Anne Verkoijen-Everards /
Jiska van Dijk /
Liesbeth Grootvelt  (1)

v
Danielle Kemper /
Elles Tillema - van Loo /
Cecile van de Ven /
Rosemary van Mierlo 
DD3P1 6-3 6-0 02:00
Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 
v
Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 
HD3P4
Igor Dolfin /
Rob van Beek 
v
Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 
vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 101
Totale speeltijd 29:30 170:20
Gemiddelde speeltijd 01:58 01:41
Langste wedstrijd 02:30
HD3P8: Maurice Bles/ Martin Smith-Yung-Yang Hu/ Robin van Riet 6-3 6-2
02:30
DD3P8: Joke Dolfing/ Sjouk de Boer-Marije Ouwehand-Van Der Voort/ Henriette Broer 6-4 6-7 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 19 Februari 2019 18:00 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D