logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel Herendubbel Damesdubbel Damesdubbel
Programma
za 3 nov za 10 nov za 17 nov ZA 24 NOV za 1 dec za 8 dec za 15 dec alle data

Programma voor Zaterdag 24 November 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12  
09:00      
DD3P4 6-3 6-2 02:00
Daniëlle Hettema /
Suzan van Echtelt 
v
Anne Verkoijen-Everards /
Jiska van Dijk /
Liesbeth Grootvelt (1)
        09:00
09:30
DD3P2 7-5 6-3 02:00
Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra  (1)

v
Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 
09:30
10:00 10:00
10:30 10:30
11:00  
HD3P5 6-4 3-6 7-5 02:00
Ben van Hees /
Ad Jeuken 
v
Wouter Spaan /
Cees van der Steen 
11:00
11:30
HD3P10 6-2 6-4 01:30
Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 
v
Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 
HD3P4 4-6 6-2 6-4 02:30
Rolf Morselt /
Vincent de Vaal  (1)

v
Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 
HD3P5 6-1 6-4 01:30
Wouter Vermeulen /
Robert Koole 
v
Max Mulders /
Paul Bron 
DD3P3
Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 
v
Jos Schöttelndreier /
Mariëtte Straathof 
DD3P7
Marieke Boer-Jansink /
Petra Wierda-Visseren 
v
Joke Dolfing /
Sjouk de Boer 
HD3P11 6-1 6-1 01:00
Frans van Zoeren /
Edwin Ebskamp /
Jeroen Veldman  (1)

v
Hjalmar van Veen /
Fred Molenaar 
DD3P3
Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen  (1)

v
Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 
11:30
12:00 12:00
12:30 12:30
13:00 vrij
HD3P3 3-6 7-5 6-3 02:30
Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 
v
Ronny Roeke /
Jorrit van Oostrom 
HD3P11
Ewout Krijger /
Remko Herschel 
v
Mario Mulder /
Martijn Bogaard 
vrij   13:00
13:30 vrij
DD3P2
Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar 
v
Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 
DD3P8 6-4 6-2 02:00
Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 
v
Mariëlla Ligthart-Keizer /
Esther Leferink /
Monique Smits /
Marieke Schellens 
vrij 13:30
14:00 14:00
14:30
DD3P6
Désirée van Dijk /
Ingrid Norder  (1)

v
Hélène van Koutrik - van der Molen /
Edith van Eijsden-Alting 
14:30
15:00
HD3P8 6-3 6-2 02:30
Maurice Bles /
Martin Smith 
v
Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 
HD3P1 6-3 7-6 02:30
Ard van der Veer /
Arjan van der Maarl 
v
Henrico van Zanten /
Arnold Evers (1)
vrij 15:00
15:30
DD3P5 6-4 6-0 02:00
Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman  (1)

v
Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 
DD3P1
Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 
v
Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 
HD3P4
Igor Dolfin /
Rob van Beek 
v
Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 
vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 69
Totale speeltijd 24:00 120:50
Gemiddelde speeltijd 02:00 01:45
Langste wedstrijd 02:30
HD3P8: Maurice Bles/ Martin Smith-Yung-Yang Hu/ Robin van Riet 6-3 6-2
02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Henrico van Zanten/ Arnold Evers 6-3 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 03:27 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D