logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD deel 2 HD deel 1 Damesdubbel DD deel 2 DD deel 1
Programma
za 3 nov za 10 nov ZA 17 NOV za 24 nov za 1 dec za 8 dec za 15 dec za 2 mrt za 9 mrt za 16 mrt za 23 mrt zo 24 mrt za 30 mrt alle data

Programma voor Zaterdag 17 November 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12 Baan 13  
10:00     vrij
DD3P7
Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 
v
Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 
          10:00
10:30 vrij 10:30
11:00 11:00
11:30
HD3P11 6-3 6-1 01:30
Hjalmar van Veen /
Fred Molenaar 
v
Ewout Krijger /
Remko Herschel 
DD3P4 6-3 6-4 01:30
Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 
v
DaniŽlle Hettema /
Suzan van Echtelt 
HD3P2
Maurice Lekkerkerker /
Timo van Eeden  (1)

v
Jeroen Kramer /
Peter Kortstra 
vrij vrij vrij vrij 11:30
12:00
DD3P1 4-6 6-1 6-1 01:30
Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 
v
Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 
12:00
12:30
HD3P10 6-1 6-2 01:30
Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren  (1)

v
Martin Ouwehand /
Bas Akkers 
12:30
13:00
HD3P11 6-0 6-1 01:00
Frans van Zoeren /
Edwin Ebskamp /
Jeroen Veldman  (1)

v
Mario Mulder /
Martijn Bogaard 
HD3P6 7-6 7-5 02:00
Harry Bego /
Ewald van Santen /
Tim Dumas 
v
Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
Renť Kraaijeveld 
DD3P5 4-6 6-4 7-6 (10) 02:00
Erna Gelevert /
Marije Vuylsteke 
v
Susanne van Andel /
Esther Loman-de Groot /
Petra Mulder 
DD3P8 7-5 0-6 10-6 02:00
Caroline Rappoldt /
Cynthia Pronk 
v
Marije Ouwehand-Van Der Voort /
Henriette Broer (1)
13:00
13:30 vrij
HD3P9 6-3 7-6 (3) 02:00
Wim Oskam /
Steven Khoeblal  (1)

v
Jeroen Gelevert /
Bas Spelbos 
HD3P8 6-3 6-4 02:00
Maurice Bles /
Martin Smith 
v
Menno van der Wal /
Peter van Egmond (1)
vrij 13:30
14:00 14:00
14:30   14:30
15:00 vrij
HD3P4 2-6 6-1 6-1 02:30
Rolf Morselt /
Vincent de Vaal  (1)

v
Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 
HD3P1 2-6 6-4 6-0 02:30
Ard van der Veer /
Arjan van der Maarl 
v
Ernest Pelders /
Taco de Vries /
Raymond Sprang 
vrij 15:00
15:30
HD3P1 6-2 6-3 02:00
Jan Lusthof /
Maurits ten Kate /
Bas Lusthof 
v
Henrico van Zanten /
Arnold Evers (1)
HD3P9 0-6 6-4 7-6 02:00
Bob Daems /
Remmert Fruitema /
Tonkie Zwaan 
v
Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 
DD3P6 1-6 7-5 7-6 (7) 02:00
Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 
v
Claudia van Donselaar /
Marleen Hink /
Marleen van der Lubbe 
vrij vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 101
Totale speeltijd 28:00 170:20
Gemiddelde speeltijd 01:52 01:41
Langste wedstrijd 02:30
HD3P4: Rolf Morselt/ Vincent de Vaal-Dennis Vosmeer/ Jack Noordergraaf/ Co Klotz 2-6 6-1 6-1
02:30
DD3P8: Joke Dolfing/ Sjouk de Boer-Marije Ouwehand-Van Der Voort/ Henriette Broer 6-4 6-7 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 19 Februari 2019 17:31 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D