logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel Herendubbel Damesdubbel Damesdubbel
Programma
za 3 nov ZA 10 NOV za 17 nov za 24 nov za 1 dec za 8 dec za 15 dec alle data

Programma voor Zaterdag 10 November 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12  
11:30
HD3P9 6-1 6-2 00:45
Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 
v
Jeroen Gelevert /
Bas Spelbos 
HD3P5
Max Mulders /
Paul Bron 
v
Ben van Hees /
Ad Jeuken 
HD3P6 7-5 6-4 01:30
Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 
v
Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
René Kraaijeveld 
HD3P7 6-4 6-3 01:30
Bart Roest /
Peter Huisman  (1)

v
Frank van den Berg /
Jeroen Wagt 
vrij
HD3P3
Richard Draaijer /
David Stienstra  (1)

v
Joep Kiers /
Guus Uiterwaal 
HD3P10 4-6 6-2 6-2 02:00
Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 
v
Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren (1)
DD3P1 7-6 (12) 6-3 02:00
Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 
v
Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk (1)
11:30
12:00 12:00
12:30 12:30
13:00
HD3P7 6-4 6-1 02:00
Robert Moerland /
Paul van den Berg 
v
Co Klerkx /
Jelle Meinema 
DD3P6 6-0 6-1 02:00
Danielle Kemper /
Elles Tillema - van Loo /
Cecile van de Ven /
Rosemary van Mierlo 
v
Mirjam Hartevelt /
Maaike Huisman 
HD3P1 6-3 1-6 7-6 (8) 02:00
Jan Lusthof /
Maurits ten Kate /
Bas Lusthof 
v
Ernest Pelders /
Taco de Vries /
Raymond Sprang 
HD3P2 7-5 6-4 02:00
Bart Groendijk /
Jur Groendijk 
v
Robert Kwakman /
Pieter van Stijn /
Charles van Wijngaarden 
13:00
13:30
DD3P2 6-3 6-1 01:30
Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 
v
Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 
DD3P2
Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra  (1)

v
Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar 
DD3P5 7-6 (5) 6-3 02:00
Susanne van Andel /
Esther Loman-de Groot /
Petra Mulder 
v
Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 
DD3P3 6-1 6-2 02:00
Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen  (1)

v
Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 
13:30
14:00 14:00
14:30 14:30
15:00
DD3P7
Claudia van Donselaar /
Marleen Hink /
Marleen van der Lubbe  (1)

v
Caroline Rappoldt /
Cynthia Pronk 
HD3P4
Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 
v
Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 
vrij
DD3P8 TusStd 4-6 7-6 6-7
Marije Ouwehand-Van Der Voort /
Henriette Broer  (1)

v
Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 
15:00
15:30
DD3P4
Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 
v
Machtelt van der Veer - Nap /
Esther Akkerman-Dwars 
HD3P9 6-1 6-2 02:00
Wim Oskam /
Steven Khoeblal  (1)

v
Bob Daems /
Remmert Fruitema /
Tonkie Zwaan 
HD3P8 6-2 6-3 02:00
Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 
v
Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 
vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 69
Totale speeltijd 25:15 120:50
Gemiddelde speeltijd 01:48 01:45
Langste wedstrijd 02:00
HD3P7: Robert Moerland/ Paul van den Berg-Co Klerkx/ Jelle Meinema 6-4 6-1
02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Henrico van Zanten/ Arnold Evers 6-3 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 04:02 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D