logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD deel 2 HD deel 1 Damesdubbel DD deel 2 DD deel 1
Programma
za 3 nov ZA 10 NOV za 17 nov za 24 nov za 1 dec za 8 dec za 15 dec za 2 mrt za 9 mrt za 16 mrt za 23 mrt zo 24 mrt za 30 mrt alle data

Programma voor Zaterdag 10 November 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12  
11:30
HD3P9 6-1 6-2 00:45
Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 
v
Jeroen Gelevert /
Bas Spelbos 
HD3P5
Max Mulders /
Paul Bron 
v
Ben van Hees /
Ad Jeuken 
HD3P6 7-5 6-4 01:30
Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 
v
Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
René Kraaijeveld 
HD3P7 6-4 6-3 01:30
Bart Roest /
Peter Huisman  (1)

v
Frank van den Berg /
Jeroen Wagt 
vrij
HD3P3 6-4 7-6 (1) 02:00
Richard Draaijer /
David Stienstra  (1)

v
Joep Kiers /
Guus Uiterwaal 
HD3P10 4-6 6-2 6-2 02:00
Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 
v
Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren (1)
DD3P1 7-6 (12) 6-3 02:00
Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 
v
Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk (1)
11:30
12:00 12:00
12:30 12:30
13:00
HD3P7 6-4 6-1 02:00
Robert Moerland /
Paul van den Berg 
v
Co Klerkx /
Jelle Meinema 
DD3P6 6-0 6-1 02:00
Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 
v
Mirjam Hartevelt /
Maaike Huisman 
HD3P1 6-3 1-6 7-6 (8) 02:00
Jan Lusthof /
Maurits ten Kate /
Bas Lusthof 
v
Ernest Pelders /
Taco de Vries /
Raymond Sprang 
HD3P2 7-5 6-4 02:00
Bart Groendijk /
Jur Groendijk 
v
Robert Kwakman /
Pieter van Stijn /
Charles van Wijngaarden 
13:00
13:30
DD3P2 6-3 6-1 01:30
Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 
v
Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 
DD3P2
Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra  (1)

v
Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen 
DD3P5 7-6 (5) 6-3 02:00
Susanne van Andel /
Esther Loman-de Groot /
Petra Mulder 
v
Danielle Kemper /
Elles Tillema - van Loo /
Cecile van de Ven /
Rosemary van Mierlo 
DD3P3 6-1 6-2 02:00
Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar  (1)

v
Machtelt van der Veer - Nap /
Esther Akkerman-Dwars 
13:30
14:00 14:00
14:30 14:30
15:00
DD3P7 TusStd wo
Hélène van Koutrik - van der Molen /
Edith van Eijsden-Alting  (1)

v
Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 
HD3P4
Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 
v
Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 
vrij
DD3P8 6-4 6-7 7-6 02:30
Joke Dolfing /
Sjouk de Boer 
v
Marije Ouwehand-Van Der Voort /
Henriette Broer (1)
15:00
15:30
DD3P4 7-6 6-1 02:00
Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 
v
Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 
HD3P9 6-1 6-2 02:00
Wim Oskam /
Steven Khoeblal  (1)

v
Bob Daems /
Remmert Fruitema /
Tonkie Zwaan 
HD3P8 6-2 6-3 02:00
Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 
v
Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 
vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 17 186
Totale speeltijd 31:45 293:05
Gemiddelde speeltijd 01:52 01:34
Langste wedstrijd 02:30
DD3P8: Joke Dolfing/ Sjouk de Boer-Marije Ouwehand-Van Der Voort/ Henriette Broer 6-4 6-7 7-6
02:30
DD3P8: Joke Dolfing/ Sjouk de Boer-Marije Ouwehand-Van Der Voort/ Henriette Broer 6-4 6-7 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 27 Mei 2019 06:02 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D