logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD deel 2 HD deel 1 Damesdubbel DD deel 2 DD deel 1
Programma
za 3 nov za 10 nov za 17 nov za 24 nov za 1 dec ZA 8 DEC za 15 dec za 2 mrt za 9 mrt za 16 mrt za 23 mrt zo 24 mrt za 30 mrt alle data

Programma voor Zaterdag 8 December 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12  
11:30
HD3P9 6-2 6-3 01:30
Jeroen Gelevert /
Bas Spelbos 
v
Bob Daems /
Remmert Fruitema /
Tonkie Zwaan 
DD3P1 6-1 7-5 01:30
Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk  (1)

v
Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 
DD3P3 6-3 6-2 01:30
Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar  (1)

v
Jos SchŲttelndreier /
MariŽtte Straathof 
HD3P11 6-0 6-0 00:35
Frans van Zoeren /
Edwin Ebskamp /
Jeroen Veldman  (1)

v
Ewout Krijger /
Remko Herschel 
vrij
DD3P4 2-6 6-1 6-4 02:00
Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 
v
Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman (1)
vrij vrij 11:30
12:00 12:00
12:30 12:30
13:00
HD3P7 TusStd 5-7 0-6
Co Klerkx /
Jelle Meinema 
v
Frank van den Berg /
Jeroen Wagt 
vrij
HD3P11
Mario Mulder /
Martijn Bogaard 
v
Hjalmar van Veen /
Fred Molenaar 
vrij 13:00
13:30
DD3P8
Marije Ouwehand-Van Der Voort /
Henriette Broer  (1)

v
MariŽlla Ligthart-Keizer /
Esther Leferink /
Monique Smits /
Marieke Schellens 
DD3P2 1-6 6-0 6-2 02:00
Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 
v
Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen 
DD3P2 6-3 6-4 01:30
Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 
v
Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra (1)
  13:30
14:00
HD3P8 6-1 6-3 01:30
Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 
v
Menno van der Wal /
Peter van Egmond (1)
14:00
14:30 14:30
15:00
HD3P2 6-3 6-2 01:45
Bart Groendijk /
Jur Groendijk 
v
Maurice Lekkerkerker /
Timo van Eeden (1)
HD3P1 6-2 6-2 02:30
Ard van der Veer /
Arjan van der Maarl 
v
Jan Lusthof /
Maurits ten Kate /
Bas Lusthof 
HD3P4 1-6 6-4 6-3 02:30
Igor Dolfin /
Rob van Beek 
v
Rolf Morselt /
Vincent de Vaal (1)
HD3P10 6-4 6-1 02:30
Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 
v
Martin Ouwehand /
Bas Akkers 
15:00
15:30
HD3P6 6-4 3-6 7-6 (7) 02:00
Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 
v
Martin Knippenberg /
Han Oei (1)
vrij
HD3P1 1-6 6-4 6-3 02:00
Ernest Pelders /
Taco de Vries /
Raymond Sprang 
v
Henrico van Zanten /
Arnold Evers (1)
vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 101
Totale speeltijd 25:20 170:20
Gemiddelde speeltijd 01:48 01:41
Langste wedstrijd 02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Jan Lusthof/ Maurits ten Kate/ Bas Lusthof 6-2 6-2
02:30
DD3P8: Joke Dolfing/ Sjouk de Boer-Marije Ouwehand-Van Der Voort/ Henriette Broer 6-4 6-7 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 19 Februari 2019 17:50 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D