logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel Herendubbel Damesdubbel Damesdubbel
Programma
ZA 3 NOV za 10 nov za 17 nov za 24 nov za 1 dec za 8 dec za 15 dec alle data

Programma voor Zaterdag 3 November 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12 Baan 13  
10:30      
HD3P7 6-1 6-1 02:00
Bart Roest /
Peter Huisman  (1)

v
Co Klerkx /
Jelle Meinema 
vrij vrij       10:30
11:00 11:00
11:30 vrij vrij vrij 11:30
12:00 vrij vrij 12:00
12:30   vrij   12:30
13:00 13:00
13:30       13:30
14:00 vrij
HD3P3 6-7 6-3 6-0 02:00
Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 
v
Joep Kiers /
Guus Uiterwaal 
DD3P3
Jos Schöttelndreier /
Mariëtte Straathof 
v
Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 
vrij
DD3P8 7-5 6-1 01:30
Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 
v
Mariëlla Ligthart-Keizer /
Esther Leferink /
Monique Smits /
Marieke Schellens 
HD3P2 6-4 6-4 01:30
Jeroen Kramer /
Peter Kortstra 
v
Robert Kwakman /
Pieter van Stijn /
Charles van Wijngaarden 
DD3P5 7-6 (3) 6-4 01:30
Erna Gelevert /
Marije Vuylsteke 
v
Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 
DD3P5 6-3 3-6 6-4 01:45
Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman  (1)

v
Susanne van Andel /
Esther Loman-de Groot /
Petra Mulder 
vrij 14:00
14:30 14:30
15:00 15:00
15:30
DD3P6 7-6 6-2 02:00
Mirjam Hartevelt /
Maaike Huisman 
v
Hélène van Koutrik - van der Molen /
Edith van Eijsden-Alting 
HD3P8 6-1 6-3 02:00
Maurice Bles /
Martin Smith 
v
Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 
DD3P6 6-3 6-2 02:00
Danielle Kemper /
Elles Tillema - van Loo /
Cecile van de Ven /
Rosemary van Mierlo 
v
Désirée van Dijk /
Ingrid Norder (1)
HD3P7 6-0 6-1 01:00
Robert Moerland /
Paul van den Berg 
v
Frank van den Berg /
Jeroen Wagt 
DD3P7
Claudia van Donselaar /
Marleen Hink /
Marleen van der Lubbe  (1)

v
Marieke Boer-Jansink /
Petra Wierda-Visseren 
HD3P10
Martin Ouwehand /
Bas Akkers 
v
Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 
HD3P5 6-1 6-1 02:00
Wouter Spaan /
Cees van der Steen 
v
Max Mulders /
Paul Bron 
DD3P4 02:00
15:30-17:30
Anne Verkoijen-Everards /
Jiska van Dijk /
Liesbeth Grootvelt  (1)

v
Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 
HD3P6
Martin Knippenberg /
Han Oei  (1)

v
Harry Bego /
Ewald van Santen /
Tim Dumas 
15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 69
Totale speeltijd 21:15 120:50
Gemiddelde speeltijd 01:46 01:45
Langste wedstrijd 02:00
DD3P6: Mirjam Hartevelt/ Maaike Huisman-Hélène van Koutrik - van der Molen/ Edith van Eijsden-Alting 7-6 6-2
02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Henrico van Zanten/ Arnold Evers 6-3 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 03:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D