logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD deel 2 HD deel 1 Damesdubbel DD deel 2 DD deel 1
Programma
za 3 nov za 10 nov za 17 nov za 24 nov ZA 1 DEC za 8 dec za 15 dec za 2 mrt za 9 mrt za 16 mrt za 23 mrt zo 24 mrt za 30 mrt alle data

Programma voor Zaterdag 1 December 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12 Baan 13  
10:00    
HD3P5 6-3 6-3 01:30
Wouter Vermeulen /
Robert Koole 
v
Wouter Spaan /
Cees van der Steen 
            10:00
10:30
DD3P3 5-7 7-5 6-3 02:00
Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 
v
Machtelt van der Veer - Nap /
Esther Akkerman-Dwars 
DD3P4
Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 
v
Daniëlle Hettema /
Suzan van Echtelt 
10:30
11:00 11:00
11:30
HD3P6 6-4 6-2 01:30
Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
René Kraaijeveld 
v
Martin Knippenberg /
Han Oei (1)
DD3P5 4-6 6-3 7-6 (7) 02:00
Anne Verkoijen-Everards /
Jiska van Dijk /
Liesbeth Grootvelt  (1)

v
Erna Gelevert /
Marije Vuylsteke 
DD3P7 6-2 6-2 01:30
Hélène van Koutrik - van der Molen /
Edith van Eijsden-Alting  (1)

v
Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 
HD3P10 6-1 6-1 01:30
Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren  (1)

v
Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 
DD3P8 2-6 6-4 7-6 02:00
Joke Dolfing /
Sjouk de Boer 
v
Caroline Rappoldt /
Cynthia Pronk 
vrij vrij 11:30
12:00 12:00
12:30     12:30
13:00 vrij
HD3P6 2-6 7-6 (4) 7-6 (5) 02:00
Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 
v
Harry Bego /
Ewald van Santen /
Tim Dumas 
HD3P9 7-5 4-6 7-5 02:00
Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 
v
Wim Oskam /
Steven Khoeblal (1)
vrij
HD3P3 6-3 7-6 02:30
Richard Draaijer /
David Stienstra  (1)

v
Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 
13:00
13:30
DD3P7
Marieke Boer-Jansink /
Petra Wierda-Visseren 
v
Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 
vrij vrij vrij 13:30
14:00 14:00
14:30 14:30
15:00 vrij
DD3P1 6-1 6-1 01:15
Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk  (1)

v
Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 
HD3P4 6-3 6-2 02:30
Igor Dolfin /
Rob van Beek 
v
Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 
HD3P5 6-4 7-6 02:30
Ben van Hees /
Ad Jeuken 
v
Wouter Vermeulen /
Robert Koole 
15:00
15:30
DD3P1 6-1 4-6 7-6 (7) 02:00
Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 
v
Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 
HD3P8 6-1 6-0 02:00
Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 
v
Menno van der Wal /
Peter van Egmond (1)
HD3P2 6-3 6-4 01:15
Bart Groendijk /
Jur Groendijk 
v
Jeroen Kramer /
Peter Kortstra 
vrij vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 16 186
Totale speeltijd 30:00 293:05
Gemiddelde speeltijd 01:52 01:34
Langste wedstrijd 02:30
HD3P3: Richard Draaijer/ David Stienstra-Piet Oostveen/ René Vries/ Remco van den Berg 6-3 7-6
02:30
DD3P8: Joke Dolfing/ Sjouk de Boer-Marije Ouwehand-Van Der Voort/ Henriette Broer 6-4 6-7 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 27 Mei 2019 04:57 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D