logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel Herendubbel Damesdubbel Damesdubbel
Programma
za 3 nov za 10 nov za 17 nov za 24 nov ZA 1 DEC za 8 dec za 15 dec alle data

Programma voor Zaterdag 1 December 2018

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 11 Baan 12 Baan 13  
10:00    
HD3P5 6-3 6-3 01:30
Wouter Vermeulen /
Robert Koole 
v
Wouter Spaan /
Cees van der Steen 
            10:00
10:30
DD3P3
Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 
v
Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 
DD3P4
Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 
v
Daniëlle Hettema /
Suzan van Echtelt 
10:30
11:00 11:00
11:30
HD3P6
Martin Knippenberg /
Han Oei  (1)

v
Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
René Kraaijeveld 
DD3P5 4-6 6-3 7-6 (7) 02:00
Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman  (1)

v
Erna Gelevert /
Marije Vuylsteke 
DD3P7
Claudia van Donselaar /
Marleen Hink /
Marleen van der Lubbe  (1)

v
Joke Dolfing /
Sjouk de Boer 
HD3P10
Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren  (1)

v
Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 
DD3P8 2-6 6-4 7-6 02:00
Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 
v
Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 
vrij vrij 11:30
12:00 12:00
12:30     12:30
13:00 vrij
HD3P6 2-6 7-6 (4) 7-6 (5) 02:00
Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 
v
Harry Bego /
Ewald van Santen /
Tim Dumas 
HD3P9 7-5 4-6 7-5 02:00
Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 
v
Wim Oskam /
Steven Khoeblal (1)
vrij
HD3P3
Richard Draaijer /
David Stienstra  (1)

v
Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 
13:00
13:30
DD3P7
Marieke Boer-Jansink /
Petra Wierda-Visseren 
v
Caroline Rappoldt /
Cynthia Pronk 
vrij vrij vrij 13:30
14:00 14:00
14:30 14:30
15:00 vrij
DD3P1 6-1 6-1 01:15
Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk  (1)

v
Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 
HD3P4
Igor Dolfin /
Rob van Beek 
v
Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 
HD3P5
Wouter Vermeulen /
Robert Koole 
v
Ben van Hees /
Ad Jeuken 
15:00
15:30
DD3P1 6-1 4-6 7-6 (7) 02:00
Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 
v
Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 
HD3P8 6-1 6-0 02:00
Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 
v
Menno van der Wal /
Peter van Egmond (1)
HD3P2 6-3 6-4 01:15
Bart Groendijk /
Jur Groendijk 
v
Jeroen Kramer /
Peter Kortstra 
vrij vrij 15:30
16:00 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 69
Totale speeltijd 16:00 120:50
Gemiddelde speeltijd 01:46 01:45
Langste wedstrijd 02:00
DD3P5: Silvia Vermeulen/ Marion Dubbelman-Erna Gelevert/ Marije Vuylsteke 4-6 6-3 7-6 (7)
02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Henrico van Zanten/ Arnold Evers 6-3 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 02:54 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D