Tennispark Welgelegen
Onderlinge DONDERDAGAVOND-competitie 2019 1e periode
donderdag 31 oktober 2019 t/m donderdag 19 december 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Donderdag 7 November 2019
19:00 5 Johan Marnix Norder v Daniel Marx HEP3 0-6 0-6 01:30
6 Heleen Andresen v Marc Steiger HEP3 0-6 1-6 1-3 01:30
20:30 5 Livia Hendriks v Bjarne Jensen HEP2 __________
Donderdag 14 November 2019
19:00 5 Eeuwout Bauer v Daniel Marx HEP3 6-2 6-2 4-0 01:30
6 Gregor Halbe v Niels Groot HEP1 6-1 6-4 01:30
7 Marc Steiger v Johan Marnix Norder HEP3 6-1 6-2 01:30
8 Heleen Andresen v Martin Partyka HEP3 2-6 1-6 01:30
20:30 5 Sanne de Viet v Jelle Schreurs HEP1 2-6 1-6 01:30
6 Marc Steiger v Martin Partyka HEP3 4-6 3-6 01:30
7 Bjarne Jensen v Ricardo Badoella HEP2 8-2 01:30
Donderdag 21 November 2019
19:00 5 Sanne de Viet v Lodewijk Blankenspoor HEP1 __________
6 Jelle Schreurs v Niels Groot HEP1 6-2 6-0 01:30
20:30 5 Livia Hendriks v Eelco Nijdam HEP2 __________
6 Sanne de Viet v Gregor Halbe HEP1 4-6 4-5 01:30
7 Marc Steiger v Daniel Marx HEP3 6-2 6-1 01:30
Donderdag 28 November 2019
19:00 5 Gregor Halbe v Lodewijk Blankenspoor HEP1 __________
6 Sanne de Viet v Niels Groot HEP1 1-6 6-7 01:30
7 Marc Steiger v Eeuwout Bauer HEP3 1-6 4-6 01:30
8 Martin Partyka v Johan Marnix Norder HEP3 6-0 6-0 01:30
20:30 5 Bjarne Jensen v Eelco Nijdam HEP2 6-1 3-4 01:30
6 Livia Hendriks v Ricardo Badoella HEP2 __________
7 Heleen Andresen v Daniel Marx HEP3 3-6 1-6 01:30
Donderdag 12 December 2019
19:00 5 Heleen Andresen v Johan Marnix Norder HEP3 6-3 6-0 01:30
6 Lodewijk Blankenspoor v Niels Groot HEP1 0-6 0-6 0-6 01:30
7 Martin Partyka v Daniel Marx HEP3 __________
20:30 6 Eelco Nijdam v Ricardo Badoella HEP2 __________
7 Bjarne Jensen v Max Assenberg HEP2 __________
Donderdag 19 December 2019
20:30 5 Max Assenberg v Eelco Nijdam HEP2 __________
Niet gepland
Jelle Schreurs v Lodewijk Blankenspoor HEP1 __________
Gregor Halbe v Jelle Schreurs HEP1 1-6 3-6
Livia Hendriks v Max Assenberg HEP2 __________
Max Assenberg v Ricardo Badoella HEP2 3-6 6-1
Martin Partyka v Eeuwout Bauer HEP3 __________
Heleen Andresen v Eeuwout Bauer HEP3 3-6 2-6 0-3
Eeuwout Bauer v Johan Marnix Norder HEP3 6-0 6-0

Volg dit toernooi op https://tennisparkwelgelegen.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TennisparkWelgelegen/Competitie/Clubcompetities.

© PlanMySport - 13 Dec 2019 08:15