Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi 2014
zaterdag 8 t/m zondag 16 maart 2014
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 8 Maart 2014
09:00 2 Kiki Rijk v Joelle Tabernal ME12P2 6-7 6-7 02:06
3 Yalissa Hamerling v Bloem Kuijpers ME12P3 6-3 6-4 01:08
4 Jody Faber v Michelle Vortrefflich ME12P4 6-4 6-3 01:39
6 Joep Swartberg v Karel Blom JE12P2 6-1 6-1 00:59
7 Thijn Timmermans v Roderick Bakker JE12P3 0-6 5-7 01:05
8 Manolis Vasilakis v Dylan Formella Parra JE12P7 3-6 4-6 01:52
10:15 1 Alysha Titsing v Loris de Vries ME12P5 6-2 6-3 01:14
2 Wester Klerk v Bas Hogervorst JE12P1 6-4 6-2 01:38
3 Jari van den Maagdenberg v Jurjen Koning JE12P8 6-4 6-2 01:13
4 Tijn van der Holst v Casper Klipp JE12P4 6-3 6-4 01:16
5 Bas ter Horst v Peter Predtechenski JE12P5 wo
6 Thijs ter Horst v Lorenzo Heeren JE12P6 4-6 4-6 01:55
7 Athena Thesing v Dionne Zwinkels ME1516 2-6 3-6 02:09
8 Bronti Bol v LoÔs Schlagwein ME1516 6-4 6-1 01:12
11:45 1 Milou ter Morsche v Yalissa Hamerling ME12P3 6-2 6-3 01:14
2 Vanja Gudelj v Michelle Vortrefflich ME12P4 6-2 6-1 01:27
3 Camie Mol v Eva Roza ME12P6 7-6 6-3 01:33
4 Jimmy Urban v Dylan Formella Parra JE12P7 4-6 5-7 01:42
5 Melle Smit v Roderick Bakker JE12P3 6-2 6-4 01:17
6 Ferran Stijsiger v Karel Blom JE12P2 6-0 1-6 3-6 01:52
7 Daphne Temme v Yasmine Chejjar ME1516 3-6 6-1 6-3 02:20
8 Milou Dalmolen v Ilse Brand ME1516 2-6 3-6 01:25
13:00 1 Lucy de Ruiter v Loris de Vries ME12P5 5-7 6-4 6-4 02:12
2 Kyvan Rietkerk v Casper Klipp JE12P4 2-6 4-6 01:31
3 Nathaniel Apawti v Bas Hogervorst JE12P1 0-6 0-6 00:57
4 Luca van Essen v Dali Tjokrohamidjojo ME1516 5-7 3-6 01:47
5 Jesper de Mooy v Peter Predtechenski JE12P5 wo
6 Christopher Lam v Lorenzo Heeren JE12P6 2-6 6-7 02:05
7 Michael Schut v Jurjen Koning JE12P8 6-2 6-3 01:33
14:30 1 Milou ter Morsche v Bloem Kuijpers ME12P3 6-3 6-4 01:18
2 Vanja Gudelj v Jody Faber ME12P4 6-1 6-2 01:31
3 Camie Mol v Fay Hofman ME12P6 wo
4 Jimmy Urban v Manolis Vasilakis JE12P7 2-6 1-6 01:14
5 Ferran Stijsiger v Joep Swartberg JE12P2 4-6 7-6 1-6 02:22
6 Melle Smit v Thijn Timmermans JE12P3 6-0 6-1 00:54
7 Max Verhaagen v Max Monshouwer JE1314 6-2 3-6 6-3 01:48
8 Michael Koedam v Joost Wensveen JE1314 5-7 4-6 01:27
15:45 1 Alysha Titsing v Lucy de Ruiter ME12P5 0-6 1-6 01:02
2 Tijn van der Holst v Kyvan Rietkerk JE12P4 6-1 6-0 00:46
3 Wester Klerk v Nathaniel Apawti JE12P1 6-2 6-2 01:04
4 Michael Schut v Jari van den Maagdenberg JE12P8 6-4 6-2 01:41
5 Jesper de Mooy v Bas ter Horst JE12P5 6-7 2-6 01:54
6 Christopher Lam v Thijs ter Horst JE12P6 4-6 0-6 01:22
7 Siebe van den Brande v Paul Strating JE1314 6-2 7-5 01:32
8 Pascal Saal v Roger van Spanje JE1314 6-2 6-2 01:54
17:15 1 Job Groot v Vince van Gelderen JE1314 4-6 0-6 01:28
2 Jelle Berendse v Luc de Ruiter JE1314 6-0 6-4 01:22
3 Luca Braan v Thijs de Vries JE1314 6-2 4-6 6-1 01:55
4 Mitchel van Ruiten v Frank Kemper JE1516 0-6 3-6 01:08
5 Gijs de Jongh v Julian Rademaker JE1516 wo
6 Gavin de Vroede v Wim van Gelderen JE1516 4-6 2-6 01:17
7 Timo Pool v Rebel Hommes JE1314 6-2 6-3 01:14
8 Bente Klerk v Megan Dorley ME12P1 6-1 6-2 00:59
Zondag 9 Maart 2014
09:00 1 Sam Zoetebier v Kumru Bozdas ME1314 6-3 6-4 01:02
3 Rebecca van der Lee v Paula van Haarlem ME1314 4-6 7-5 7-5 02:00
4 Sophie Nijssen v Charlotte Franke ME1314 0-6 0-6 00:32
6 Mara Husak v Mitzy Enderink ME1314 4-6 2-6 00:53
7 Saskia Vogelzang v Deshayra Zebeda ME1314 1-6 1-6 01:09
8 Daphne Kamp v Veerle Contant ME1314 1-6 1-6 00:34
10:15 1 Lucas van Flymen v Carlos Etty JE1516 4-6 6-4 6-2 02:00
2 Wouter van Leuven v Timo Pool JE1314 4-6 4-6 01:25
3 Max Verhaagen v Thomas Visser JE1314 2-6 2-6 01:13
4 Vince van Gelderen v BjŲrn van Dommelen JE1314 6-2 6-3 01:23
5 Edward Etty v Joost Wensveen JE1314 1-6 5-7 01:20
6 Pascal Saal v Beau van Leeuwen JE1314 6-7 6-3 6-3 02:23
7 Luca Kwakman v Jelle Berendse JE1314 3-6 4-6 01:25
8 Gosse Panagoulopoulos v Siebe van den Brande JE1314 6-4 6-1 01:12
11:45 1 Lynn van Breda v Inez Bodaan ME1314 6-4 2-6 4-6 02:04
2 Elcin Ozcan v Sam Zoetebier ME1314 4-6 1-6 01:13
3 Rebecca van der Lee v Mimi IsraŽl ME1314 1-6 4-6 01:12
4 TT20 Gemengd 12 Zo ? (Angela Bulic) v Charlotte Franke ME1314 4-6 4-6 01:23
5 Inge Vijsma v Noa van Groen ME1314 0-6 2-6 01:02
6 Sophie Groen v Mitzy Enderink ME1314 6-3 6-3 01:25
7 Deshayra Zebeda v Bente Haukes PŁttmann ME1314 6-2 3-6 6-2 03:27
8 Veerle Contant v Nikki Joon ME1314 1-6 7-5 6-2 01:33
15:45 1 Luca Braan v Justin Aenmey JE1314 6-4 6-3 01:32
2 Mauk Smit v Laurens Beijnen JE1516 7-5 7-6 02:00
3 Max van Wijk v Ryan Corzilius JE1516 6-4 5-7 1-6 01:57
4 Lucas Semprimoschnig v Lionel Lachman JE1516 3-6 4-6 01:24
Zaterdag 15 Maart 2014
09:00 1 Charlotte Franke v Inez Bodaan ME1314 6-1 6-2 01:10
2 Wester Klerk v Michael Schut JE12PO 6-3 6-2 01:30
3 Bas ter Horst v Tijn van der Holst JE12PO 0-6 0-6 00:38
4 Dylan Formella Parra v Joep Swartberg JE12PO 5-7 0-6 01:39
5 Lucy de Ruiter v Vanja Gudelj ME12PO 2-6 3-6 01:28
6 Milou ter Morsche v Camie Mol ME12PO 7-6 6-3 01:47
10:15 1 John Veerman v Gijs de Jongh JE1516 6-4 6-1 01:17
2 Frank Kemper v Julian Hendriks JE1516 2-6 4-6 01:08
3 Michael Kromopawiro v Nick van den Brakel JE1516 wo
4 Tim Zonneveld v Lionel Lachman JE1516 6-4 2-6 2-6 01:45
5 Wim van Gelderen v Nicolas de Boer JE1516 7-5 6-2 01:35
6 Lucas van Flymen v Joa Jesse Stenger JE1516 7-5 6-3 01:15
7 Beau Anches v Mauk Smit JE1516 6-0 6-0 01:10
8 Ryan Corzilius v Pieter Paul IsraŽl JE1516 1-6 1-6 01:06
11:45 1 Timo Pool v Thomas Visser JE1314 1-6 6-4 6-0 01:27
2 Joost Wensveen v Pascal Saal JE1314 5-7 1-6 01:00
3 Gosse Panagoulopoulos v Vince van Gelderen JE1314 7-5 0-6 6-0 01:41
4 Jelle Berendse v Luca Braan JE1314 2-6 6-7 01:53
5 Noa van Groen v Deshayra Zebeda ME1314 2-6 5-7 02:03
6 Sam Zoetebier v Mimi IsraŽl ME1314 7-5 4-6 5-7 02:11
7 Sophie Groen v Veerle Contant ME1314 wo
8 Daphne Temme v Ilse Brand ME1516 1-6 4-6 01:29
13:00 1 John Veerman v Julian Hendriks JE1516 6-3 4-6 4-6 01:48
2 Nick van den Brakel v Wim van Gelderen JE1516 3-6 4-6 01:11
3 Lionel Lachman v Lucas van Flymen JE1516 6-0 6-0 00:58
4 Beau Anches v Pieter Paul IsraŽl JE1516 6-3 6-2 01:27
5 Sophie Romijn v Dionne Zwinkels ME1516 6-7 6-3 6-3 02:18
6 Christy Zoetebier v Bronti Bol ME1516 6-1 6-1 00:43
7 Melle Smit v Lorenzo Heeren JE12PO 6-4 6-4 01:39
8 Dali Tjokrohamidjojo v Jolien Duin ME1516 7-6 4-6 4-6 02:10
Zondag 16 Maart 2014
10:15 1 Wester Klerk v Tijn van der Holst JE12PO 2-6 2-6 00:59
2 Melle Smit v Joep Swartberg JE12PO 1-6 3-6 01:08
3 Gosse Panagoulopoulos v Luca Braan JE1314 6-4 6-4 01:18
4 Timo Pool v Pascal Saal JE1314 1-6 4-6 01:09
5 Bente Klerk v Vanja Gudelj ME12PO 6-0 6-0 00:55
6 Milou ter Morsche v Joelle Tabernal ME12PO 6-2 6-3 01:02
7 Deshayra Zebeda v Veerle Contant ME1314 4-6 4-6 01:25
8 Charlotte Franke v Mimi IsraŽl ME1314 6-1 6-4 01:04
11:45 1 Julian Hendriks v Wim van Gelderen JE1516 6-0 6-0 00:47
2 Lionel Lachman v Beau Anches JE1516 3-6 6-7 01:47
5 Sophie Romijn v Christy Zoetebier ME1516 6-2 6-1 01:04
6 Ilse Brand v Jolien Duin ME1516 6-2 6-0 00:56
13:00 1 Tijn van der Holst v Joep Swartberg JE12PO#F 6-2 3-6 6-2 01:57
2 Pascal Saal v Gosse Panagoulopoulos JE1314#F 7-6 3-6 6-1 02:12
5 Bente Klerk v Milou ter Morsche ME12PO#F 6-2 6-4 00:43
6 Charlotte Franke v Veerle Contant ME1314#F 6-1 6-3 00:49
14:30 1 Julian Hendriks v Beau Anches JE1516#F 6-7 5-7 01:35
2 Sophie Romijn v Ilse Brand ME1516#F 0-6 1-6 01:15
Niet gepland
Fay Hofman v Eva Roza ME12P6 wo
Lynn van Breda v Anna Hirschfeldt ME1314 wo
Noa van Groen v Julia Brouwer ME1314 wo
Bart Pennings v Nick van den Brakel JE1516 wo

Volg dit toernooi op www.tennisschooldekloek.nl.

© PlanMySport - 26 Jan 2020 01:23