Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi 2013
zaterdag 9 t/m zondag 17 maart 2013
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 9 Maart 2013
09:00 1 Mimi IsraŽl v Lynn Veerman ME12P1 6-1 6-1 00:52
2 Fleur Bakker v Suus de Hoop ME12P2 6-0 6-1 00:50
3 Amy Roekevisch v Camie Mol ME12P3 3-6 4-6 01:18
4 Julia Brouwer v Nika van Dommelen ME12P4 6-3 6-1 01:07
5 Ruth Hakvoort v Melissa Boyden ME12P5 1-6 4-6 01:04
6 Dunya Charalampopoulos v Mima de Niet ME12P6 6-2 6-2 01:05
7 Mitzy Enderink v Yanniek Voogel ME12P7 1-6 2-6 01:01
8 Bente Klerk v Clarine Lerby ME12P8 1-6 6-0 7-6 01:41
10:15 1 Rebel Hommes v Xander Temming JE12P1 6-3 6-0 01:18
2 Luca Braan v Milan Visch JE12P2 6-3 6-0 01:16
3 Wessel Koolstra v Teun Rozenberg JE12P3 6-0 6-1 00:56
4 Jesse de Jager v Sam Bank JE12P4 wo
5 Tijn Boots v Fabian Roorda JE12P5 4-6 1-6 01:14
6 Siebe van den Brande v Sam Rijpert JE12P6 6-1 6-1 01:19
7 Olivier Dam v Jesse den Hartog JE12P7 4-6 1-6 01:08
8 Pieter de Vries v Thomas Veldhuisen JE12P8 1-6 6-3 6-3 02:09
11:45 1 Loris de Vries v Lynn Veerman ME12P1 1-6 3-6 01:03
2 Anouck Vrancken-Peeters v Suus de Hoop ME12P2 6-1 4-6 6-3 01:48
3 Alysha Titsing v Camie Mol ME12P3 3-6 4-6 01:31
4 Erin van Wijgerden v Nika van Dommelen ME12P4 6-2 6-2 01:06
5 Bo Vergeer v Melissa Boyden ME12P5 1-6 6-1 6-0 01:33
6 Kiki Rijk v Mima de Niet ME12P6 2-6 1-6 01:16
7 Saaly Alsaadi v Yanniek Voogel ME12P7 1-6 6-7 02:13
8 Joelle Tabernal v Clarine Lerby ME12P8 3-6 4-6 01:33
13:00 1 Jip Hoffman v Xander Temming JE12P1 2-6 2-6 01:18
2 Luciano Gospodinov v Milan Visch JE12P2 7-6 6-2 01:49
3 Nick Gerrits v Teun Rozenberg JE12P3 6-1 6-1 01:18
4 Cas van Elk v Sam Bank JE12P4 2-6 0-6 01:13
5 Vince Seelen v Fabian Roorda JE12P5 1-6 2-6 01:14
6 Daan Bank v Sam Rijpert JE12P6 6-2 6-4 01:17
7 Jordi van Spanje v Jesse den Hartog JE12P7 0-6 0-6 00:48
8 Wiek Janssen v Thomas Veldhuisen JE12P8 3-6 6-1 0-6 01:45
14:30 1 Mimi IsraŽl v Loris de Vries ME12P1 6-0 6-0 00:50
2 Fleur Bakker v Anouck Vrancken-Peeters ME12P2 6-1 6-3 01:51
3 Amy Roekevisch v Alysha Titsing ME12P3 2-6 6-7 01:45
4 Julia Brouwer v Erin van Wijgerden ME12P4 4-6 6-4 6-1 01:51
5 Ruth Hakvoort v Bo Vergeer ME12P5 3-6 0-6 01:05
6 Dunya Charalampopoulos v Kiki Rijk ME12P6 6-1 6-2 01:01
7 Mitzy Enderink v Saaly Alsaadi ME12P7 6-3 4-6 3-6 02:28
8 Bente Klerk v Joelle Tabernal ME12P8 6-0 6-0 00:44
15:45 1 Rebel Hommes v Jip Hoffman JE12P1 6-1 6-2 01:15
2 Luca Braan v Luciano Gospodinov JE12P2 6-0 6-0 01:03
3 Wessel Koolstra v Nick Gerrits JE12P3 2-6 6-4 5-7 02:13
4 Tijn Boots v Vince Seelen JE12P5 6-4 6-4 01:21
5 Jesse de Jager v Cas van Elk JE12P4 6-2 6-2 01:09
6 Siebe van den Brande v Daan Bank JE12P6 6-2 6-3 00:37
7 Olivier Dam v Jordi van Spanje JE12P7 6-2 6-3 01:12
8 Pieter de Vries v Wiek Janssen JE12P8 7-5 6-2 01:44
17:15 2 Max Voogel v Joa Jesse Stenger JE16 3-6 2-6 01:04
3 Andrew Lynch v Michael Tol JE16 3-6 4-6 01:31
4 Floris Broersma v Julian Hendriks JE16 1-6 1-6 00:53
5 Youri de Vries v Richard van der Sluis JE16 6-0 6-4 01:07
6 Pieter Paul IsraŽl v Nikola Radovic JE16 5-7 0-6 01:37
7 Tomas Tallart Fabrť v Bram de Waal JE16 6-2 6-1 01:15
8 Dominic Signorello v Ninjo Ahmitach JE16 wo
Zondag 10 Maart 2013
09:00 1 David Lopes Cardozo v Kristian Blokhuis JE14 wo
2 Kevin Lynch v Ryan Corzilius JE14 2-6 6-7 01:49
3 Michel van der Moolen v Sjoerd Idzerda JE14 4-6 1-6 01:25
4 Nick van den Brakel v BjŲrn van Dommelen JE14 6-0 6-0 00:58
5 Carlos Etty v Ole Oosterom JE14 4-6 7-6 3-6 02:38
6 Jaap de Graaf v Sven van der Feen JE14 6-1 6-1 02:00
7 Tim Sonnemans v Gijs Offringa JE14 6-7 2-6 01:26
8 Dťmian Kok v Robert Kef JE14 6-3 2-6 6-7 01:54
10:15 1 Danique van den Burg v Deshayra Zebeda ME14 wo
2 Kumru Bozdas v Froukje Lakerveld ME14 6-1 6-1 01:00
3 Sterre van Halm v Chelsea Apawti ME14 2-6 2-6 01:04
4 Daphne Temme v Emma Oudeman ME14 6-1 7-5 01:31
5 Tamisha te Vrede v Chiara Ceder ME14 7-6 6-1 01:44
6 Ghizlaine El Hajari v Isabelle Bunnik ME14 wo
7 Anna Hirschfeldt v Lara Panfilov ME14 1-6 1-6 01:02
8 Ralph Driessen v Gijs de Jongh JE16 2-6 3-6 01:10
11:45 1 Daan Robberse v Kristian Blokhuis JE14 6-4 6-0 01:27
2 Ryan Corzilius v Ramon Vos JE14 1-6 3-6 01:10
3 Luca Kwakman v Sjoerd Idzerda JE14 4-6 2-6 01:18
4 Nick van den Brakel v Tim Miedema JE14 6-1 4-6 6-4 02:04
5 Thomas Visser v Ole Oosterom JE14 5-7 2-6 01:22
6 Jaap de Graaf v Gooitzen van der Schaaf JE14 2-6 3-6 02:17
7 Justin Aenmey v Gijs Offringa JE14 7-5 6-0 01:10
8 Robert Kef v Lucas van Flymen JE14 4-6 3-6 01:26
13:00 1 Willie Nijborg v Deshayra Zebeda ME14 6-2 6-4 01:47
2 Sanne Zijlstra v Sterre Tijssens ME14 wo
3 Lynn van Breda v Kumru Bozdas ME14 6-4 4-6 1-6 01:59
4 Chelsea Apawti v Karlijn Bakker ME14 3-6 5-7 01:22
5 Chloť Wielzen v Daphne Temme ME14 0-6 6-2 1-6 01:29
6 Tamisha te Vrede v Laura Hageman ME14 2-6 6-1 6-1 02:09
7 Yasmine Chejjar v Isabelle Bunnik ME14 4-6 6-1 6-4 02:16
8 Lara Panfilov v Charlotte van Diemen ME14 4-6 5-7 01:35
14:30 1 Kim Boerhout v Aila Musovic ME16 7-5 6-0 01:21
3 Luca van Essen v Milou Dalmolen ME16 6-2 6-3 01:14
4 Roos van Zaltbommel v Liselot Bakker ME16 3-6 1-6 01:39
5 Philip Snoey Kiewit v Gijs de Jongh JE16 6-3 6-4 01:04
Zaterdag 16 Maart 2013
09:00 1 Rebel Hommes v Pieter de Vries JE12PO 6-7 6-4 6-2 02:47
2 Fabian Roorda v Jesse de Jager JE12PO 3-6 3-6 01:14
4 Jesse den Hartog v Luca Braan JE12PO 3-6 1-6 01:27
5 Mimi IsraŽl v Bente Klerk ME12PO 6-1 6-2 01:04
6 Bo Vergeer v Julia Brouwer ME12PO 6-2 6-1 01:01
7 Camie Mol v Dunya Charalampopoulos ME12PO 6-7 6-4 6-0 01:57
8 Yanniek Voogel v Fleur Bakker ME12PO 0-6 0-6 00:59
10:15 1 Anne Strating v Mara Kaspers ME16 wo
2 Joa Jesse Stenger v Lionel Lachman JE16 7-5 3-6 4-6 02:00
3 Martijn de Does v Michael Tol JE16 wo
4 Julian Hendriks v John Veerman JE16 7-5 4-6 6-4 02:12
5 Niels Hoefsloot v Youri de Vries JE16 6-0 6-1 00:56
6 Nikola Radovic v Martijn Notenboom JE16 1-6 5-7 01:31
7 Daan Parlevliet v Tomas Tallart Fabrť JE16 3-6 1-6 01:13
8 Ninjo Ahmitach v Tijmen Oosterom JE16 1-6 2-6 01:11
11:45 1 Willie Nijborg v Sanne Zijlstra ME14 6-2 6-2 01:23
2 Kumru Bozdas v Karlijn Bakker ME14 2-6 6-4 0-6 01:42
3 Daphne Temme v Tamisha te Vrede ME14 2-6 4-6 01:29
4 Yasmine Chejjar v Charlotte van Diemen ME14 2-6 0-6 01:14
5 Daan Robberse v Ramon Vos JE14 1-6 1-6 01:04
6 Sjoerd Idzerda v Nick van den Brakel JE14 6-3 4-6 0-6 02:00
7 Ole Oosterom v Gooitzen van der Schaaf JE14 6-1 2-6 6-1 02:10
8 Justin Aenmey v Lucas van Flymen JE14 7-5 6-2 01:25
13:00 1 Philip Snoey Kiewit v Lionel Lachman JE16 6-3 6-3 01:24
2 Michael Tol v Julian Hendriks JE16 4-6 2-6 01:05
3 Niels Hoefsloot v Martijn Notenboom JE16 2-6 0-6 01:05
4 Tomas Tallart Fabrť v Tijmen Oosterom JE16 6-1 6-3 01:05
5 Anniek Jansen v Kim Boerhout ME16 6-0 6-0 00:54
6 Anne Strating v Dali Tjokrohamidjojo ME16 1-6 0-6 01:11
7 Nick Gerrits v Siebe van den Brande JE12PO 4-6 2-6 01:28
Zondag 17 Maart 2013
09:00 1 Rebel Hommes v Jesse de Jager JE12PO 6-3 6-4 00:31
2 Siebe van den Brande v Luca Braan JE12PO 6-1 5-7 1-6 01:18
3 Mimi IsraŽl v Bo Vergeer ME12PO 4-6 6-3 6-4 01:21
4 Camie Mol v Fleur Bakker ME12PO 1-6 0-6 01:02
10:15 1 Philip Snoey Kiewit v Julian Hendriks JE16 0-6 6-2 4-6 01:38
2 Martijn Notenboom v Tomas Tallart Fabrť JE16 6-7 3-6 01:30
3 Anniek Jansen v Luca van Essen ME16 6-0 6-0 00:58
4 Liselot Bakker v Dali Tjokrohamidjojo ME16 4-6 6-7 01:56
5 Ramon Vos v Nick van den Brakel JE14 6-3 4-6 2-6 02:16
6 Ole Oosterom v Justin Aenmey JE14 3-6 2-6 01:13
7 Willie Nijborg v Karlijn Bakker ME14 6-3 6-2 01:24
8 Tamisha te Vrede v Charlotte van Diemen ME14 0-6 2-6 01:07
11:45 1 Rebel Hommes v Luca Braan JE12PO#F 6-4 7-5 02:17
2 Mimi IsraŽl v Fleur Bakker ME12PO#F 6-3 6-3 01:25
13:00 1 Julian Hendriks v Tomas Tallart Fabrť JE16#F 0-6 2-6 01:00
2 Anniek Jansen v Dali Tjokrohamidjojo ME16#F 6-2 6-3 01:27
3 Nick van den Brakel v Justin Aenmey JE14#F 6-3 6-2 01:12
4 Willie Nijborg v Charlotte van Diemen ME14#F 5-7 0-6 01:36

Volg dit toernooi op www.tennisschooldekloek.nl.

© PlanMySport - 25 Jan 2020 23:27