Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / TS De Kloek Weekend JRT** 2013
zaterdag 2 t/m zondag 10 februari 2013
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 2 Februari 2013
09:00 1 Chantal Lautenslager v Clarine Lerby ME12P2 6-3 6-1 01:23
2 Jay Zwinkels v Nick Gerrits JE12P3 6-3 6-2 01:22
Fleur Bakker v Roos Molenaar ME12P1 4-6 3-6 01:24
3 Twan van Zijl v Daan Koene JE12P1 7-5 7-5 02:09
Cindy Quispel v Dunya Charalampopoulos ME12P3 6-1 6-2 01:23
4 Milan Visch v Leander Saveur JE12P2 3-6 3-6 01:41
10:15 1 Julia Brouwer v Alysha Titsing ME12P6 6-4 6-4 01:52
2 Tijn Boots v Wiek Janssen JE12P5 6-2 6-1 01:04
Mimi IsraŽl v Amber Maatman ME12P4 6-1 6-1 01:08
3 Fabian Roorda v Dirk Ottevanger JE12P4 3-6 0-6 01:04
Maud Ofman v Kiki Rijk ME12P5 0-6 2-6 01:08
4 Alexander de Klerk Wolters v Daan Bank JE12P6 6-3 6-2 01:17
11:30 1 Dorentina Mustafa v Dunya Charalampopoulos ME12P3 6-3 3-6 7-5 01:48
2 Luca Braan v Sam Bank JE12P7 6-3 6-3 01:32
Sam Zoetebier v Luna Pirovano ME12P7 wo
3 Jim Aarts v Nick Gerrits JE12P3 2-6 0-6 01:06
Mitzy Enderink v Daphne Kamp ME12P8 6-1 6-4 00:23
4 Danilo Griffioen v Bouwe Buitenhuis JE12P8 6-1 6-4 01:31
12:45 1 Xander Temming v Wiek Janssen JE12P5 1-6 6-0 6-4 01:51
Inge Vijsma v Amber Maatman ME12P4 6-1 6-0 01:15
2 Ruben van Lieshout v Daan Koene JE12P1 1-6 6-3 6-1 01:47
Megan Dorley v Kiki Rijk ME12P5 2-6 3-6 01:11
3 Roel Poorthuis v Leander Saveur JE12P2 6-3 2-6 2-6 01:54
Jorden Stommel v Alysha Titsing ME12P6 4-6 6-7 01:51
4 Wessel Koolstra v Dirk Ottevanger JE12P4 6-3 6-1 01:11
14:00 1 Max Stechweij v Bouwe Buitenhuis JE12P8 6-2 6-3 01:08
Isaia Thesing v Luna Pirovano ME12P7 wo
2 Lasse Reinhard v Sam Bank JE12P7 6-7 1-6 00:49
Cindy Quispel v Dorentina Mustafa ME12P3 6-3 2-6 6-2 01:43
3 Jan Tervoort v Daan Bank JE12P6 0-6 1-6 00:55
DaniŽlle Lescrauwaet v Daphne Kamp ME12P8 6-4 6-2 01:22
4 Jay Zwinkels v Jim Aarts JE12P3 6-1 6-4 01:00
15:15 1 Milan Visch v Roel Poorthuis JE12P2 6-7 1-6 01:43
Maud Ofman v Megan Dorley ME12P5 6-0 6-3 01:26
2 Fabian Roorda v Wessel Koolstra JE12P4 wo 01:15
Julia Brouwer v Jorden Stommel ME12P6 2-6 6-4 6-3 01:15
3 Twan van Zijl v Ruben van Lieshout JE12P1 6-3 3-6 2-6 02:13
Mimi IsraŽl v Inge Vijsma ME12P4 6-0 6-2 01:07
4 Tijn Boots v Xander Temming JE12P5 6-1 3-0 opg 00:48
16:30 1 Alexander de Klerk Wolters v Jan Tervoort JE12P6 6-4 6-4 01:27
Mitzy Enderink v DaniŽlle Lescrauwaet ME12P8 2-6 2-6 01:15
2 Oscar Donker v Pieter Paul IsraŽl JE16 2-6 6-7 01:21
3 Danilo Griffioen v Max Stechweij JE12P8 6-2 6-3 01:23
Sam Zoetebier v Isaia Thesing ME12P7 6-2 6-1 00:30
4 Luca Braan v Lasse Reinhard JE12P7 6-3 6-1 01:20
17:45 1 Nikola Radovic v Yannick Pel JE16 6-3 2-6 2-6 03:08
2 Joa Jesse Stenger v Dominic Signorello JE16 0-6 6-2 4-6 00:10
3 Jeroen Nelen v John Veerman JE16 3-6 6-4 6-4 01:15
Zondag 3 Februari 2013
09:00 1 Youp Timmermans v Milan Ludlage JE14 6-1 6-3 01:00
Sanne Zijlstra v Chelsea Apawti ME14 2-6 7-5 6-2 01:57
2 Henry Denton v Dťmian Kok JE14 7-6 6-3 01:00
Froukje Lakerveld v Kumru Bozdas ME14 0-6 2-6 00:51
3 Jaap de Graaf v Nick van den Brakel JE14 0-6 5-7 01:00
Ema Fazlic v Daphne Temme ME14 6-4 6-0 01:09
10:15 1 Justin Aenmey v Rik Irmgerd Bosma JE14 6-3 1-6 6-1 01:15
2 Wouter van den Heuvel v Floris Jan van der Wal JE14 __________ 01:15
Emma Oudeman v Chloť Wielzen ME14 1-6 2-6 01:02
3 Bas van Zandbergen v Gijs Offringa JE14 2-6 4-6 01:15
Tessa Kuijpers v Nathalie Tuijp ME14 2-6 7-5 2-6 01:33
4 Angela Bulic v Ghizlaine El Hajari ME14 0-6 0-6 01:23
11:30 1 Luca Kwakman v Kevin Lynch JE14 6-1 6-4 01:15
Kumru Bozdas v Sanne Jansen ME14 1-6 0-6 00:59
2 Gosse Panagoulopoulos v Ming Lie JE14 4-6 0-6 01:15
Lynn van Breda v Ema Fazlic ME14 6-4 6-4 01:33
3 Lucas van Flymen v Youp Timmermans JE14 7-6 (4) 6-4 01:15
Athena Thesing v Karlijn Bakker ME14 wo
4 Sara Koene v Sanne Zijlstra ME14 7-5 6-1 02:00
12:45 1 Gijs Offringa v Liam Hillaert JE14 6-7 4-6 01:15
Grace Denton v Ghizlaine El Hajari ME14 3-6 6-3 6-2 02:23
2 Dťmian Kok v Ramon Vos JE14 5-7 0-6 01:15
Nathalie Tuijp v Jente Boersma ME14 6-0 1-6 6-7 (4) 02:01
3 Marnix Blom v Nick van den Brakel JE14 6-1 6-3 01:15
Yasmine Chejjar v Tamisha te Vrede ME14 2-6 4-6 01:42
4 Chloť Wielzen v Bibi Kruijer ME14 3-6 0-6 01:19
14:00 1 Roland Stuurman v Wouter van den Heuvel JE14 6-3 6-2 01:00
Francine Verbeek v Dali Tjokrohamidjojo ME16 2-6 1-6 01:23
2 Justin Aenmey v Boas-Ole Deden JE14 3-6 6-2 7-5 01:00
Maeike Poelstra v Christy Zoetebier ME16 4-6 3-6 01:14
3 Julian Rademaker v Ming Lie JE14 6-1 3-6 6-4 01:00
Sterre Kiltz v Iris Wilms Floet ME16 4-6 6-2 6-7 (5) 02:14
4 Roos van Zaltbommel v Febronia Deekman ME16 4-6 2-6 02:16
15:15 1 Luca Kwakman v Jacco Mensinga JE14 4-6 6-2 6-4 01:15
Aila Musovic v Kim Boerhout ME16 4-6 2-6 01:23
2 Andrew Lynch v Bart van Dorp JE16 3-6 2-6 01:15
3 Richard van der Sluis v Ninjo Ahmitach JE16 2-6 4-6 01:15
Liselot Bakker v Luca van Essen ME16 6-3 7-5 01:38
16:30 1 Wout Groot v Lionel Lachman JE16 5-7 3-6 01:15
2 Yannick Pel v Niels Hoefsloot JE16 6-2 6-3 01:15
3 Martijn Notenboom v Jeroen Nelen JE16 6-3 6-1 01:15
17:45 1 Ninjo Ahmitach v Robin Nadort JE16 2-6 4-6 01:15
2 Daan Parlevliet v Dominic Signorello JE16 6-2 7-5 01:15
Zaterdag 9 Februari 2013
09:00 1 Jay Zwinkels v Alexander de Klerk Wolters JE12PO 6-1 6-2 01:00
2 Luca Braan v Leander Saveur JE12PO 6-2 6-3 01:14
3 Tijn Boots v Wessel Koolstra JE12PO 1-6 0-6 00:30
10:15 1 Sam Zoetebier v Chantal Lautenslager ME12PO 6-3 3-6 6-3 01:53
2 Ruben van Lieshout v Danilo Griffioen JE12PO wo
3 Cindy Quispel v Julia Brouwer ME12PO 3-6 3-6 01:16
11:30 1 Kiki Rijk v Mimi IsraŽl ME12PO 2-6 0-6 01:19
2 Roos Molenaar v DaniŽlle Lescrauwaet ME12PO 6-3 6-1 01:28
Sam Koster v Pieter Paul IsraŽl JE16 6-0 6-3 01:21
3 Marnix Blom v Ramon Vos JE14 6-0 6-4 01:15
Florian Kenter v Daniel Poel JE16 __________ 01:15
12:45 1 Lucas van Flymen v Liam Hillaert JE14 4-6 7-5 1-6 02:04
2 Roland Stuurman v Justin Aenmey JE14 6-3 7-5 01:25
Lionel Lachman v Stan van Winsen JE16 2-6 2-6 01:14
3 Julian Rademaker v Luca Kwakman JE14 3-6 3-6 01:19
Martijn de Does v Bart van Dorp JE16 6-1 7-5 01:25
4 Martijn Notenboom v Yannick Pel JE16 3-6 6-4 4-6 02:31
14:00 1 Sara Koene v Sanne Jansen ME14 3-6 0-6 00:46
2 Lynn van Breda v Athena Thesing ME14 0-6 1-6 01:04
Sam Koster v Daniel Poel JE16 6-1 6-1 01:08
3 Tamisha te Vrede v Jente Boersma ME14 0-6 4-6 01:24
Martijn de Does v Stan van Winsen JE16 3-6 5-7 01:15
4 Daan Parlevliet v Robin Nadort JE16 4-6 2-6 01:33
15:15 1 Grace Denton v Bibi Kruijer ME14 6-7 0-6 01:20
2 Roland Stuurman v Luca Kwakman JE14 7-6 6-1 01:31
Christy Zoetebier v Iris Wilms Floet ME16 3-6 6-7 (2) 01:33
3 Marnix Blom v Liam Hillaert JE14 7-6 6-0 01:24
Laura van der Hage v Febronia Deekman ME16 6-4 6-3 01:26
4 Dali Tjokrohamidjojo v Liselot Bakker ME16 6-4 4-6 6-3 02:12
16:30 2 Kim Boerhout v Paulien van der Stap ME16 2-6 2-6 00:56
Zondag 10 Februari 2013
09:00 1 Ruben van Lieshout v Wessel Koolstra JE12PO 6-4 7-5 01:38
2 Jay Zwinkels v Luca Braan JE12PO 3-6 6-3 6-4 02:49
3 Roos Molenaar v Mimi IsraŽl ME12PO 6-3 6-2 01:39
10:15 1 Julia Brouwer v Sam Zoetebier ME12PO 3-6 2-6 01:04
2 Jente Boersma v Bibi Kruijer ME14 7-5 1-6 7-5 02:22
3 Sanne Jansen v Athena Thesing ME14 6-1 6-2 01:23
11:30 1 Laura van der Hage v Iris Wilms Floet ME16 6-4 7-5 01:36
2 Sam Koster v Yannick Pel JE16 2-6 0-6 01:30
3 Robin Nadort v Stan van Winsen JE16 6-4 6-1 01:23
12:45 1 Ruben van Lieshout v Jay Zwinkels JE12PO#F 0-6 1-6 00:51
2 Mimi IsraŽl v Sam Zoetebier ME12PO#F 4-6 4-6 01:15
3 Dali Tjokrohamidjojo v Paulien van der Stap ME16 7-5 4-6 5-7 02:12
14:00 1 Marnix Blom v Roland Stuurman JE14#F 6-4 6-1 00:54
2 Sanne Jansen v Jente Boersma ME14#F 6-2 6-1 01:08
3 Yannick Pel v Robin Nadort JE16#F 6-7 4-6 01:00
15:15 2 Laura van der Hage v Paulien van der Stap ME16#F 6-4 3-6 4-6 01:15
Niet gepland
Chiara Ceder v Athena Thesing ME14 2-6 4-6 64273:16
Anna Hirschfeldt v Tamisha te Vrede ME14 2-6 4-6 64272:11

Volg dit toernooi op www.tennisschooldekloek.nl.

© PlanMySport - 4 Jun 2020 10:21