Tennisschool Jan de Rook
Summer tour 2019
sunday 23 june 2019 until sunday 8 september 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Sunday 8 September 2019
10:00 1 Sebastiaan Langkemper v Sjors van den Hoek GROENP2 __________
2 Genayro Gunneweg v Robert Grigorescu GROENP1 __________
3 Mark Haring v Alex Baramov GROENP1 __________
4 Mara Brinkman v Walter Dop GROENP3 __________
5 Lara Oliveira Nunes v Ditte ten Hoopen GROENP3 __________
6 Francesco de l' Orme v Aashi Pratap GROENP3 __________
7 Thirza Bousema v Valerie Coesmans ORANJEP3 __________
8 Myrthe Verhoeven v Anouk van Slooten ORANJEP3 __________
9 Arvind Bhoedjang v Maxime Popescu ORANJEP2 __________
10 Finn Heijns v Delano Pereira Barboza ORANJEP2 __________
11 Roos Pennings v Joris Gorsen ORANJEP1 __________
12 Zeno Meier v Viggo Meere ORANJEP1 __________
31 Sophie Verspaget v Roos van Diemen GEELP1 __________
10:20 1 Puk van Diemen v Iann Yeung GROENP4 __________
2 George van Wyk v Sil Preuninger GROENP4 __________
3 Thom Kleijer v Eline Terlouw GROENP4 __________
7 Aedan Cullen v Niek van Slooten ORANJEP6 __________
8 Mateusz Kepka v Ibo Fathallah ORANJEP6 __________
9 Max Beishuizen v Teun van Meerkerk ORANJEP5 __________
10 Daniel Drooger v Lourenzo Oliveira Nunes ORANJEP5 __________
11 Nova van Kollem v Fanny de Boer ORANJEP4 __________
12 Anne van Houten v Lorena Tjoelker ORANJEP4 __________
31 Zola Jenkins v Laurens Cieremans GEELP1 __________
10:40 1 Vasil Yaramov v Mylo Jenkins GROENP2 __________
2 Alex Baramov v Nikola Yaramov GROENP1 __________
3 Mark Haring v Genayro Gunneweg GROENP1 __________
4 Aashi Pratap v Walter Dop GROENP3 __________
5 Ditte ten Hoopen v Mara Brinkman GROENP3 __________
6 Lara Oliveira Nunes v Francesco de l' Orme GROENP3 __________
7 Thirza Bousema v Myrthe Verhoeven ORANJEP3 __________
8 Valerie Coesmans v Anouk van Slooten ORANJEP3 __________
9 Arvind Bhoedjang v Finn Heijns ORANJEP2 __________
10 Maxime Popescu v Delano Pereira Barboza ORANJEP2 __________
11 Roos Pennings v Zeno Meier ORANJEP1 __________
12 Joris Gorsen v Viggo Meere ORANJEP1 __________
31 Sophie Verspaget v Zola Jenkins GEELP1 __________
11:00 1 Alex Huber v Vasil Yaramov GROENP2 __________
2 Genayro Gunneweg v Nikola Yaramov GROENP1 __________
3 Sebastiaan Langkemper v Mylo Jenkins GROENP2 __________
4 Sil Preuninger v Eline Terlouw GROENP4 __________
5 Puk van Diemen v George van Wyk GROENP4 __________
6 Iann Yeung v Thom Kleijer GROENP4 __________
7 Aedan Cullen v Mateusz Kepka ORANJEP6 __________
8 Max Beishuizen v Daniel Drooger ORANJEP5 __________
9 Teun van Meerkerk v Tristan Beijersbergen van Henegouwen ORANJEP5 __________
10 Niek van Slooten v Ruben Lamb ORANJEP6 __________
11 Nova van Kollem v Anne van Houten ORANJEP4 __________
12 Fanny de Boer v Emma Sosoian ORANJEP4 __________
31 Laurens Cieremans v Roos van Diemen GEELP1 __________
11:20 1 Alex Huber v Sebastiaan Langkemper GROENP2 __________
2 Mark Haring v Robert Grigorescu GROENP1 __________
3 Lara Oliveira Nunes v Aashi Pratap GROENP3 __________
4 Francesco de l' Orme v Mara Brinkman GROENP3 __________
5 Ditte ten Hoopen v Walter Dop GROENP3 __________
7 Valerie Coesmans v Myrthe Verhoeven ORANJEP3 __________
8 Thirza Bousema v Anouk van Slooten ORANJEP3 __________
9 Arvind Bhoedjang v Delano Pereira Barboza ORANJEP2 __________
10 Maxime Popescu v Finn Heijns ORANJEP2 __________
11 Joris Gorsen v Zeno Meier ORANJEP1 __________
12 Roos Pennings v Viggo Meere ORANJEP1 __________
31 Sophie Verspaget v Laurens Cieremans GEELP1 __________
11:40 1 Alex Baramov v Robert Grigorescu GROENP1 __________
2 Mark Haring v Nikola Yaramov GROENP1 __________
3 Vasil Yaramov v Sjors van den Hoek GROENP2 __________
4 Puk van Diemen v Sil Preuninger GROENP4 __________
5 George van Wyk v Thom Kleijer GROENP4 __________
6 Iann Yeung v Eline Terlouw GROENP4 __________
7 Aedan Cullen v Ibo Fathallah ORANJEP6 __________
8 Mateusz Kepka v Ruben Lamb ORANJEP6 __________
9 Max Beishuizen v Lourenzo Oliveira Nunes ORANJEP5 __________
10 Daniel Drooger v Tristan Beijersbergen van Henegouwen ORANJEP5 __________
11 Anne van Houten v Emma Sosoian ORANJEP4 __________
12 Nova van Kollem v Lorena Tjoelker ORANJEP4 __________
31 Zola Jenkins v Roos van Diemen GEELP1 __________
12:00 1 Alex Huber v Sjors van den Hoek GROENP2 __________
2 Ditte ten Hoopen v Aashi Pratap GROENP3 __________
3 Francesco de l' Orme v Walter Dop GROENP3 __________
4 Lara Oliveira Nunes v Mara Brinkman GROENP3 __________
7 Niek van Slooten v Ibo Fathallah ORANJEP6 __________
8 Aedan Cullen v Ruben Lamb ORANJEP6 __________
9 Teun van Meerkerk v Lourenzo Oliveira Nunes ORANJEP5 __________
10 Max Beishuizen v Tristan Beijersbergen van Henegouwen ORANJEP5 __________
11 Nova van Kollem v Emma Sosoian ORANJEP4 __________
12 Fanny de Boer v Lorena Tjoelker ORANJEP4 __________
12:20 1 Alex Huber v Mylo Jenkins GROENP2 __________
2 Robert Grigorescu v Nikola Yaramov GROENP1 __________
3 Alex Baramov v Genayro Gunneweg GROENP1 __________
4 Vasil Yaramov v Sebastiaan Langkemper GROENP2 __________
5 Iann Yeung v Sil Preuninger GROENP4 __________
6 Puk van Diemen v Thom Kleijer GROENP4 __________
7 George van Wyk v Eline Terlouw GROENP4 __________
12:40 1 Sjors van den Hoek v Mylo Jenkins GROENP2 __________
2 Lara Oliveira Nunes v Walter Dop GROENP3 __________
3 Aashi Pratap v Mara Brinkman GROENP3 __________
4 Ditte ten Hoopen v Francesco de l' Orme GROENP3 __________
5 Puk van Diemen v Eline Terlouw GROENP4 __________
6 Iann Yeung v George van Wyk GROENP4 __________
7 Niek van Slooten v Mateusz Kepka ORANJEP6 __________
8 Ibo Fathallah v Ruben Lamb ORANJEP6 __________
9 Teun van Meerkerk v Daniel Drooger ORANJEP5 __________
10 Lourenzo Oliveira Nunes v Tristan Beijersbergen van Henegouwen ORANJEP5 __________
11 Fanny de Boer v Anne van Houten ORANJEP4 __________
12 Lorena Tjoelker v Emma Sosoian ORANJEP4 __________
31 Sil Preuninger v Thom Kleijer GROENP4 __________

Volg dit toernooi op www.tennisschooljanderook.nl.

© PlanMySport - 17 Feb 2020 20:59