Tennisschool Jan de Rook
Wintertour 2019
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 14 april 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 17 Maart 2019
11:30 5 Floor van de Schilde v River de Haas GEELP2 __________
6 Noa van den Berg v Sophie Verspaget GEELP1 __________
7 Leonard Kloppenburg v Zola Jenkins GEELP2 __________
8 Jonatan Janssen v Jimi van Raam GEELP1 __________
9 Roos van Diemen v Sil Preuninger GROENP1 __________
10 Mylo Jenkins v Vasil Yaramov GROENP1 __________
20 Sander van Es v Hidde Visser GROENP2 __________
21 Thijs Lief v Emerys Gimgembre-Sindi GROENP3 __________
30 Thom Kleijer v Luuk Keijer GROENP2 __________
31 Aurely Janssen v Max Overdiek GROENP3 __________
11:55 9 Madelief van der Geld v Max Huurman GROENP6 __________
10 Julian Gangapersadsing v Nikola Yaramov GROENP4 __________
20 Emma van Weyenberg v Wieger Koks GROENP4 __________
21 Johana Divisova v Cato Jennissen GROENP5 __________
30 Finn Heijns v Alex Baramov GROENP5 __________
31 Sophie Tepper v Ditte ten Hoopen GROENP6 __________
12:00 5 Noa van den Berg v Jonatan Janssen GEELP1 __________
6 Zola Jenkins v River de Haas GEELP2 __________
7 Sophie Verspaget v Jimi van Raam GEELP1 __________
8 Leonard Kloppenburg v Floor van de Schilde GEELP2 __________
12:20 9 Roos van Diemen v Mylo Jenkins GROENP1 __________
10 Hidde Visser v Luuk Keijer GROENP2 __________
20 Sander van Es v Thom Kleijer GROENP2 __________
21 Max Overdiek v Emerys Gimgembre-Sindi GROENP3 __________
30 Aurely Janssen v Thijs Lief GROENP3 __________
31 Sil Preuninger v Vasil Yaramov GROENP1 __________
12:30 6 Iann Yeung v Sidney van der Burgh GEELP3 __________
7 Jasmijn Luneman v Puk van Diemen GEELP3 __________
12:45 9 Ditte ten Hoopen v Max Huurman GROENP6 __________
10 Cato Jennissen v Alex Baramov GROENP5 __________
20 Emma van Weyenberg v Julian Gangapersadsing GROENP4 __________
21 Wieger Koks v Nikola Yaramov GROENP4 __________
30 Johana Divisova v Finn Heijns GROENP5 __________
31 Sophie Tepper v Madelief van der Geld GROENP6 __________
13:00 5 Noa van den Berg v Jimi van Raam GEELP1 __________
6 Puk van Diemen v Sidney van der Burgh GEELP3 __________
7 Sophie Verspaget v Jonatan Janssen GEELP1 __________
8 Jasmijn Luneman v Iann Yeung GEELP3 __________
13:10 9 Sil Preuninger v Mylo Jenkins GROENP1 __________
10 Sander van Es v Luuk Keijer GROENP2 __________
20 Roos van Diemen v Vasil Yaramov GROENP1 __________
21 Max Overdiek v Thijs Lief GROENP3 __________
30 Hidde Visser v Thom Kleijer GROENP2 __________
31 Aurely Janssen v Emerys Gimgembre-Sindi GROENP3 __________
13:30 5 Leonard Kloppenburg v River de Haas GEELP2 __________
6 Puk van Diemen v Iann Yeung GEELP3 __________
7 Zola Jenkins v Floor van de Schilde GEELP2 __________
8 Jasmijn Luneman v Sidney van der Burgh GEELP3 __________
13:35 9 Cato Jennissen v Finn Heijns GROENP5 __________
10 Sophie Tepper v Max Huurman GROENP6 __________
20 Ditte ten Hoopen v Madelief van der Geld GROENP6 __________
21 Wieger Koks v Julian Gangapersadsing GROENP4 __________
30 Johana Divisova v Alex Baramov GROENP5 __________
31 Emma van Weyenberg v Nikola Yaramov GROENP4 __________
Zondag 14 April 2019
12:00 13 Kasper Toet v Julie Luneman ORANJEP1 __________
14 Nova van Kollem v Lorena Tjoelker ORANJEP2 __________
15 Lotte Spaa v Chloe Lendormy ORANJEP2 __________
16 Maxime Popescu v Adam Struggles ORANJEP6 __________
17 Zeno Meier v Aymerik Ducher ORANJEP1 __________
18 Makar Lozytskyi v Delano Pereira Barboza ORANJEP6 __________
12:15 13 Marieke Kok v Finn Mokveld ORANJEP5 __________
14 Owen Ammerlaan v Marcel Cilissen ORANJEP4 __________
15 Omar Soliman v Pablo Carretero ORANJEP3 __________
16 Veere Wijsbroek v Roos Pennings ORANJEP3 __________
17 Elin Francis v Fanny de Boer ORANJEP4 __________
18 Toby Struggles v Iskander Kostense ORANJEP5 __________
12:30 13 Nova van Kollem v Lotte Spaa ORANJEP2 __________
14 Adam Struggles v Delano Pereira Barboza ORANJEP6 __________
15 Lorena Tjoelker v Chloe Lendormy ORANJEP2 __________
16 Aymerik Ducher v Julie Luneman ORANJEP1 __________
17 Maxime Popescu v Makar Lozytskyi ORANJEP6 __________
18 Zeno Meier v Kasper Toet ORANJEP1 __________
12:45 13 Pablo Carretero v Roos Pennings ORANJEP3 __________
14 Elin Francis v Owen Ammerlaan ORANJEP4 __________
15 Iskander Kostense v Finn Mokveld ORANJEP5 __________
16 Fanny de Boer v Marcel Cilissen ORANJEP4 __________
17 Toby Struggles v Marieke Kok ORANJEP5 __________
18 Omar Soliman v Veere Wijsbroek ORANJEP3 __________
13:00 13 Maxime Popescu v Delano Pereira Barboza ORANJEP6 __________
14 Aymerik Ducher v Kasper Toet ORANJEP1 __________
15 Nova van Kollem v Chloe Lendormy ORANJEP2 __________
16 Lorena Tjoelker v Lotte Spaa ORANJEP2 __________
17 Adam Struggles v Makar Lozytskyi ORANJEP6 __________
18 Zeno Meier v Julie Luneman ORANJEP1 __________
13:15 13 Toby Struggles v Finn Mokveld ORANJEP5 __________
14 Elin Francis v Marcel Cilissen ORANJEP4 __________
15 Fanny de Boer v Owen Ammerlaan ORANJEP4 __________
16 Iskander Kostense v Marieke Kok ORANJEP5 __________
17 Pablo Carretero v Veere Wijsbroek ORANJEP3 __________
18 Omar Soliman v Roos Pennings ORANJEP3 __________

Volg dit toernooi op https://tennisschooljanderook.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TennisschoolJanDeRook/Toernooien/Kidstour.

© PlanMySport - 19 Nov 2019 00:26