Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park Poule Toernooi
maandag 31 augustus 2009 t/m zondag 6 september 2009
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Maandag 31 Augustus 2009
18:00 10 Berendregt, Annet/ Muller-Van Haren, Yvonne v Draaisma, Brenda/ Draaisma, Tineke DD5P2 6-4 6-2 01:09
11 Roodselaar, Henk van/ Lugt, Lennart de v Keizer, Lars/ Laan, Franklin van der HD3P2 6-4 6-3 01:35
12 Heijder, Robert/ Philippo, Lotte v Koole, Patrick/ Koole, Denise GD7P3 6-3 6-4 01:14
18:30 8 Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid v Lapré, Stefan/ Werff, Jasmijn van der GD7P2 6-2 6-3 01:12
9 Duindam, Ingrid/ Rutte, Sandy v Bos, Cynthia/ Vonk, Gea DD7P2 2-6 6-4 7-6 (8) 01:44
19:00 10 Ohm, Dyon/ Ensink, Arnold v Veldmeijer, Evert/ Cornet, Ronald HD5P3 6-4 6-2 01:17
11 Roodselaar, Glenn van/ Hol, Mandy v Aranovich, Nina/ Groeneweg, Leo GD8P1 7-5 6-1 01:17
19:30 12 Timp, Peter/ Berthauer, Henk v Kruif, Johan de/ Vonk, Sjaak HD8P3 6-1 6-2 01:03
20:15 10 Oijen, Thijs van/ Nix, Jos v Wel, Rob van/ Langeveld, Aldwin HD7P2 6-2 6-7 (7) 7-6 (9) 02:06
11 Elk, Erik van/ Erf, Boy van der v Aa, Marco van der/ Heuvel, Jeroen van den HD7P3 6-4 6-0 01:23
21:00 12 Broek, Henk van den/ Koenders, Richard v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7P1 7-5 2-6 6-7 (4) 01:53
21:30 10 Gravemaker, Petra/ Gravemaker, Jan v Heijder, Robert/ Philippo, Lotte GD7P3 0-6 1-6 00:45
11 Engelhart, Terry/ Roodselaar, Glenn van v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD3P1 6-3 4-6 6-7 (7) 00:49
Dinsdag 1 September 2009
17:30 11 Roodselaar, Glenn van/ Tongeren, Alex van v Burgering, Maarten/ Meijster, Eloy HD5P1 6-2 6-3 00:23
18:30 8 Drost-Trouwen, Sonja/ Trouwen, Ria v Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke DD5P3 6-2 6-2 01:12
9 Elk, Erik van/ Erf, Boy van der v Koole, Patrick/ Wassink, Coen HD7P3 4-6 6-4 6-7 (6) 01:52
12 Keizer, Bob/ Kriege, Henny v Wel, Rob van/ Langeveld, Aldwin HD7P2 3-6 4-6 01:37
19:00 7 Plompen - van Wooning, Wendy van/ Hulshof, Amber v Bos, Cynthia/ Vonk, Gea DD7P2 6-3 6-2 01:17
10 Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald v Bos, Patrick/ Wennekes, Anton HD8P1 7-5 3-6 6-7 (8) 01:30
11 Berendregt, Annet/ Muller-Van Haren, Yvonne v Saia, Claudia/ Dorssen-De Vries, Majorie van DD5P2 3-6 4-6 01:20
19:45 12 Kaestner, Erich/ Rijs, Robert-Jan v Lonhard, Paul/ Lonhard, Edi HD8P2 6-4 7-5 01:31
20:15 10 Oijen, Stefan van/ Diependaal, André v Veldmeijer, Evert/ Cornet, Ronald HD5P3 7-6 (3) 6-3 01:32
11 Timmer-Lonhard, Vesta/ Timmer, Theo v Kegels, Stephane/ Keessen, Diana GD3P3 6-2 6-3 01:12
20:30 7 Gravemaker, Jan/ Berg, Klaas van den v Kruif, Johan de/ Vonk, Sjaak HD8P3 6-1 7-5 01:14
21:00 12 Kuijl, Andy van der/ Sluis, Niels van der v Engelhart, Terry/ Roodselaar, Glenn van HD3P1 7-5 6-3 01:24
21:30 10 Verhoeven, Mieke/ Smit, Ton v Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber GD7P1 4-6 6-3 6-7 (5) 00:51
11 Pieke, Thea/ Jansen, Ingrid v Mars, Linda/ Jongenelis, Esma DD7P1 6-2 0-6 6-7 (9) 00:57
Woensdag 2 September 2009
17:30 10 Diepenbrock, Jules/ Reinouts, Bonnie v Lapré, Stefan/ Werff, Jasmijn van der GD7P2 1-6 1-6 01:19
11 Gravemaker, Petra/ Gravemaker, Jan v Koole, Patrick/ Koole, Denise GD7P3 2-6 1-6 00:56
12 Hendriksen, Bert-Jan/ Meester, Arnout v Roodselaar, Henk van/ Lugt, Lennart de HD3P2 3-6 7-6 (5) 7-6 (9) 01:58
18:30 8 Hoekstra, Annemieke/ Philippo, Nick v Kegels, Stephane/ Keessen, Diana GD3P3 6-3 6-0 01:01
9 Hirs, Martin/ Hoff, Cees v Kaestner, Erich/ Rijs, Robert-Jan HD8P2 6-2 6-2 01:11
12 Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der v Oijen, Thijs van/ Heeren, Sonja GD56P1 6-2 6-1 01:16
19:00 10 Pieke, Thea/ Jansen, Ingrid v Kruif - Driehuis, Els de/ Vonk, Monique DD7P1 6-4 6-1 01:07
11 Duindam, Ingrid/ Rutte, Sandy v Plompen - van Wooning, Wendy van/ Hulshof, Amber DD7P2 6-3 3-6 7-6 (6) 01:17
19:30 12 Wennekes, Anton/ Zwemmer, Sandra v Uitermark, Henrie/ Uitermark, Kim GD8P2 6-2 7-6 (4) 01:24
20:15 10 Timp, Peter/ Berthauer, Henk v Gravemaker, Jan/ Berg, Klaas van den HD8P3 6-2 6-3 01:01
11 Aa, Marco van der/ Heuvel, Jeroen van den v Koole, Patrick/ Wassink, Coen HD7P3 1-6 2-6 01:00
21:00 12 Drost-Trouwen, Sonja/ Trouwen, Ria v Werff, Jasmijn van der/ Philippo, Lotte DD5P3 7-5 6-4 01:45
21:30 11 Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber v Diependaal, André/ Keessen, Diana GD7P1 2-6 6-2 6-7 (6) 01:23
Donderdag 3 September 2009
17:00 10 Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke v Werff, Jasmijn van der/ Philippo, Lotte DD5P3 2-6 2-6 01:13
12 Hendriksen, Bert-Jan/ Meester, Arnout v Keizer, Lars/ Laan, Franklin van der HD3P2 7-5 6-2 00:46
17:30 11 Roodselaar, Glenn van/ Hol, Mandy v Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den GD8P1 4-6 0-6 01:08
18:30 9 Philippo, Jaap/ Vonk, Cynthia v Duyn, Marja/ Nix, Jos GD56P2 3-6 6-2 6-7 (8) 01:32
12 Diepenbrock, Jules/ Reinouts, Bonnie v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD7P2 6-7 (3) 2-6 01:24
19:00 10 Oijen, Stefan van/ Diependaal, André v Ohm, Dyon/ Ensink, Arnold HD5P3 2-6 3-6 01:13
11 Hoekstra, Annemieke/ Philippo, Nick v Timmer-Lonhard, Vesta/ Timmer, Theo GD3P3 6-0 6-3 00:56
19:30 7 Visser, Marieke/ Rustman, Jacco v Draaisma, Brenda/ Lugt, Lennart de GD3P2 6-3 5-7 6-7 (12) 01:45
12 Mars, Linda/ Jongenelis, Esma v Kruif - Driehuis, Els de/ Vonk, Monique DD7P1 6-2 6-2 01:24
20:15 11 Hirs, Martin/ Hoff, Cees v Lonhard, Paul/ Lonhard, Edi HD8P2 6-2 6-3 01:00
20:30 10 Verhoeven, Mieke/ Smit, Ton v Diependaal, André/ Keessen, Diana GD7P1 4-6 6-3 6-7 (3) 01:26
21:00 7 Hendriksen, Bert-Jan/ Bie, Marieke de v Luijtgaarden, Nadine van de/ Veldmeijer, Evert GD3P1 7-6 (5) 7-6 (6) 01:58
12 Saia, Claudia/ Dorssen-De Vries, Majorie van v Draaisma, Brenda/ Draaisma, Tineke DD5P2 7-5 6-3 01:35
21:30 10 Visser, Marieke/ José- ten Wolde, Brenda v Gravemaker, Petra/ Wezep, Willy van DD5P1 6-2 6-1 01:15
11 Oijen, Thijs van/ Nix, Jos v Keizer, Bob/ Kriege, Henny HD7P2 3-6 7-6 (5) 7-6 (6) 02:00
Vrijdag 4 September 2009
18:00 12 Aranovich, Nina/ Groeneweg, Leo v Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den GD8P1 3-6 1-6 01:27
18:30 8 Wennekes, Anton/ Zwemmer, Sandra v Lapré, Marlies/ Lapré, Phil GD8P2 6-1 1-6 7-6 (3) 01:09
10 Pieke, Thea/ Jansen, Ingrid v Duindam, Ingrid/ Rutte, Sandy DD7X 2-6 6-7 (5) 01:36
11 Hoekstra, Annemieke/ Philippo, Nick v Luijtgaarden, Nadine van de/ Veldmeijer, Evert GD3X 6-0 6-4 01:17
19:00 6 Wel, Rob van/ Langeveld, Aldwin v Elk, Erik van/ Erf, Boy van der HD7X 2-6 2-6 01:38
19:30 7 Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der v Philippo, Jaap/ Vonk, Cynthia GD56X 6-3 1-6 7-6 (9) 01:35
12 Visser, Marieke/ Rustman, Jacco v Timmer-Lonhard, Vesta/ Timmer, Theo GD3X 6-3 6-3 01:11
20:15 10 Oijen, Thijs van/ Heeren, Sonja v Duyn, Marja/ Nix, Jos GD56X 1-6 6-7 (6) 01:07
20:30 6 Mars, Linda/ Jongenelis, Esma v Plompen - van Wooning, Wendy van/ Hulshof, Amber DD7X 6-7 (5) 6-4 6-7 (5) 02:07
21:00 7 Timp, Peter/ Berthauer, Henk v Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald HD8X 5-7 3-6 01:49
12 Berendregt, Annet/ Muller-Van Haren, Yvonne v Werff, Jasmijn van der/ Philippo, Lotte DD5X 4-6 3-6 01:23
21:30 11 Koole, Patrick/ Wassink, Coen v Broek, Henk van den/ Koenders, Richard HD7X 3-6 4-6 01:27
Zaterdag 5 September 2009
10:30 9 Ohm, Dyon/ Ensink, Arnold v Burgering, Maarten/ Meijster, Eloy HD5X wo 01:30
13:00 8 Drost-Trouwen, Sonja/ Trouwen, Ria v Gravemaker, Petra/ Wezep, Willy van DD5X 6-1 6-0 00:46
9 Kuijl, Andy van der/ Sluis, Niels van der v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD3P1 6-3 5-7 7-6 (5) 01:33
11 Lapré, Stefan/ Werff, Jasmijn van der v Koole, Patrick/ Koole, Denise GD7X 1-6 1-6 00:50
12 Hoekstra, Annemieke/ Philippo, Nick v Draaisma, Brenda/ Lugt, Lennart de GD3X 6-4 6-2 01:07
14:30 8 Heijder, Robert/ Philippo, Lotte v Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber GD7X 6-2 6-4 01:16
9 Ohm, Dyon/ Ensink, Arnold v Panman, Eildert/ Velsink, Maurits HD5X 6-2 7-5 01:26
10 Uitermark, Henrie/ Uitermark, Kim v Lapré, Marlies/ Lapré, Phil GD8P2 6-4 6-4 01:23
12 Kaestner, Erich/ Rijs, Robert-Jan v Gravemaker, Jan/ Berg, Klaas van den HD8X 6-4 7-5 01:08
16:00 8 Broek, Henk van den/ Koenders, Richard v Oijen, Thijs van/ Nix, Jos HD7X 6-3 3-6 6-7 (8) 01:23
9 Roodselaar, Glenn van/ Tongeren, Alex van v Oijen, Stefan van/ Diependaal, André HD5X 6-3 6-1 00:57
10 Jansen, Ben/ Hessels, Jos v Elk, Erik van/ Erf, Boy van der HD7X 0-6 2-6 01:30
11 Visser, Marieke/ José- ten Wolde, Brenda v Werff, Jasmijn van der/ Philippo, Lotte DD5X 6-4 6-2 01:38
12 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Hendriksen, Bert-Jan/ Meester, Arnout HD3X 7-6 (4) 6-2 01:25
17:30 8 Diependaal, André/ Keessen, Diana v Koole, Patrick/ Koole, Denise GD7X 2-6 1-6 01:27
9 Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald v Hirs, Martin/ Hoff, Cees HD8X 2-6 2-6 01:17
10 Bos, Patrick/ Wennekes, Anton v Kaestner, Erich/ Rijs, Robert-Jan HD8X 3-6 3-6 01:39
19:00 8 Heijder, Robert/ Philippo, Lotte v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD7X 6-2 6-7 (4) 7-6 (4) 01:30
9 Hendriksen, Bert-Jan/ Bie, Marieke de v Visser, Marieke/ Rustman, Jacco GD3X 3-6 6-4 7-6 (13) 01:30
Zondag 6 September 2009
11:00 8 Drost-Trouwen, Sonja/ Trouwen, Ria v Saia, Claudia/ Dorssen-De Vries, Majorie van DD5X 6-2 6-1 01:15
9 Kuijl, Andy van der/ Sluis, Niels van der v Roodselaar, Henk van/ Lugt, Lennart de HD3X 6-4 6-3 01:24
10 Roodselaar, Glenn van/ Hol, Mandy v Wennekes, Anton/ Zwemmer, Sandra GD8X 3-6 1-6 01:03
11 Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den v Uitermark, Henrie/ Uitermark, Kim GD8X 6-3 5-7 6-7 (4) 01:34
12:30 8 Plompen - van Wooning, Wendy van/ Hulshof, Amber v Duindam, Ingrid/ Rutte, Sandy DD7X#F 2-6 2-6 01:07
9 Hendriksen, Bert-Jan/ Bie, Marieke de v Hoekstra, Annemieke/ Philippo, Nick GD3X#F 7-6 (4) 5-7 6-7 (5) 02:54
10 Koole, Patrick/ Koole, Denise v Heijder, Robert/ Philippo, Lotte GD7X#F 6-4 6-4 01:24
14:00 8 Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der v Duyn, Marja/ Nix, Jos GD56X#F 1-6 6-3 6-7 (8) 01:47
9 Roodselaar, Glenn van/ Tongeren, Alex van v Ohm, Dyon/ Ensink, Arnold HD5X#F 6-0 3-6 7-6 (3) 01:27
15:30 8 Kuijl, Andy van der/ Sluis, Niels van der v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD3X#F 6-3 6-3 01:25
9 Visser, Marieke/ José- ten Wolde, Brenda v Drost-Trouwen, Sonja/ Trouwen, Ria DD5X#F 7-6 (8) 2-6 7-6 (8) 01:50
10 Kaestner, Erich/ Rijs, Robert-Jan v Hirs, Martin/ Hoff, Cees HD8X#F 6-7 (5) 6-3 6-7 (12) 01:51
11 Elk, Erik van/ Erf, Boy van der v Oijen, Thijs van/ Nix, Jos HD7X#F 4-6 6-2 6-7 (10) 01:32
12 Uitermark, Henrie/ Uitermark, Kim v Wennekes, Anton/ Zwemmer, Sandra GD8X#F 3-6 1-6 01:00
Niet gepland
Dorgelo, Eddy/ Hebly, Willem v Panman, Eildert/ Velsink, Maurits HD5P2 wo
Dorgelo, Eddy/ Hebly, Willem v Oijen, Stefan van/ Diependaal, André HD5X wo
Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der v Spaan, Jan/ Stoete, Nancy GD56P1 wo
Oijen, Thijs van/ Heeren, Sonja v Spaan, Jan/ Stoete, Nancy GD56P1 wo
Philippo, Jaap/ Vonk, Cynthia v Kegels, Stephane/ Keessen, Diana GD56P2 wo
Duyn, Marja/ Nix, Jos v Kegels, Stephane/ Keessen, Diana GD56P2 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 12 Nov 2019 10:13