Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Pinkster Enkelspel Toernooi
sunday 9 until monday 10 june 2019
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Monday 10 June 2019
10:30 6 Esther Duijff v Wendy Huizinga DE2P2 2-4 1-4 00:52
7 Edith van der Meij v Intan Awondatu DE2P1 4-1 4-1 00:46
8 Bruce Miedema v Bas Broek HE3P1 5-3 0-4 9-7 (7) 01:04
9 Paul Koot v Ryan van Wonderen HE3P2 4-1 4-1 00:51
10 Roland van Helden v Maurice Schipper HE2P1 4-0 4-0 00:44
11 Jeroen Langeweg v Willem Wester HE2P2 0-4 0-4 00:45
11:15 8 Petra Oude Aarninkhof v Maud van den Berg DEP1 4-1 4-0 00:43
9 Inge Kortekaas v DaniŽlle Timmerman DEP2 4-2 2-4 10-8 01:05
10 Patrick Eleveld v Ento Wassenaar HEP2 1-4 2-4 00:58
11 Joost ten Have v Gino van Schagen HEP1 0-4 2-4 01:48
12:00 6 Herbert Ormel v Ryan van Wonderen HE3P2 4-0 4-0 00:54
7 Sjors Telgen v Bas Broek HE3P1 4-1 2-4 7-1 01:00
8 Arno Groot v Maurice Schipper HE2P1 4-0 4-1 00:33
9 Bernice Hertog v Willem Wester HE2P2 0-4 1-4 00:47
10 Intan Awondatu v Milou Teeuwen DE2P1 0-4 2-4 00:48
11 Wendy Huizinga v Marlot Wernik DE2P2 1-4 5-4 (9) 4-7 01:43
12:45 8 Vincent van Schagen v Patrick Eleveld HEP2 4-1 4-2 00:49
9 Remco van Dortmond v Gino van Schagen HEP1 4-2 2-4 2-7 01:00
10 Maud van den Berg v Pauline van den Haak DEP1 4-0 2-4 5-7 01:23
11 Inge Kortekaas v Esma Jongenelis DEP2 5-3 4-2 01:13
13:30 6 Arno Groot v Roland van Helden HE2P1 5-4 (3) 4-2 01:10
7 Bernice Hertog v Jeroen Langeweg HE2P2 4-0 4-1 00:48
8 Bruce Miedema v Sjors Telgen HE3P1 2-4 0-4 00:56
9 Paul Koot v Herbert Ormel HE3P2 0-4 1-4 00:51
10 Edith van der Meij v Milou Teeuwen DE2P1 5-4 (7) 5-3 01:59
11 Esther Duijff v Marlot Wernik DE2P2 0-4 2-4 00:46
14:15 8 Esma Jongenelis v DaniŽlle Timmerman DEP2 5-3 0-4 0-7 01:10
9 Petra Oude Aarninkhof v Pauline van den Haak DEP1 3-5 4-2 3-7 01:30
10 Vincent van Schagen v Ento Wassenaar HEP2 4-0 (1) 5-4 01:20
11 Remco van Dortmond v Joost ten Have HEP1 4-1 5-4 (5) 01:05
15:00 8 Maud van den Berg v Esma Jongenelis DENR56#F 2-4 4-5 (3) 01:18
9 Intan Awondatu v Esther Duijff DE2NR56#F 0-4 0-4 00:45
10 Joost ten Have v Patrick Eleveld HENR56#F wo
11 Maurice Schipper v Jeroen Langeweg HE2NR56#F 4-1 0-4 5-7 00:47
12 Bas Broek v Ryan van Wonderen HE3NR56#F 4-0 4-2 00:48
16:00 8 Petra Oude Aarninkhof v DaniŽlle Timmerman DENR34#F 4-2 4-0 00:48
9 Milou Teeuwen v Wendy Huizinga DE2NR34#F 4-1 4-1 01:03
10 Remco van Dortmond v Ento Wassenaar HENR34#F 4-2 5-3 01:40
11 Roland van Helden v Bernice Hertog HE2NR34#F 4-1 4-1 01:08
12 Bruce Miedema v Paul Koot HE3NR34#F 4-2 5-3 01:15
17:00 8 Pauline van den Haak v Inge Kortekaas DENR12#F wo
9 Edith van der Meij v Marlot Wernik DE2NR12#F 5-3 4-1 01:23
10 Gino van Schagen v Vincent van Schagen HENR12#F 1-4 4-2 4-5 (4) 01:27
11 Arno Groot v Willem Wester HE2NR12#F 5-4 (5) 4-2 01:27
12 Sjors Telgen v Herbert Ormel HE3NR12#F 0-4 0-4 01:05

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 12 Dec 2019 02:05