Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open 2018
zondag 15 t/m zondag 22 juli 2018
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 15 Juli 2018
11:30 9 Dominique Aleman v Gwen Hetharia DEG2P1 4-6 6-2 6-2 01:17
13:00 7 Digna Luijendijk/ Marcella van der Hoorn v Youly Kim/ Felicia Visser DD8P2 3-6 0-6 01:29
8 Hans Hogenkamp/ Thijs Hogenkamp v Sacha Sombroek/ Niek Muller HD7P2 6-7 6-3 6-1 03:06
9 Arno Groot v Paul Bekkers HEG4P1 6-1 6-2 01:16
10 Els de Kruif - Driehuis/ Edith van der Meij v Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer DD8P1 6-0 6-3 01:19
11 Bob Goossens/ Niels Langenhorst v Frans de Kruif/ Bert Wensink HD8P3 0-6 1-6 01:03
12 Jaap Hof/ Jacco Rustman v Barry van den Berg/ Alex Stolk HD735P1 6-2 6-3 01:02
14:15 9 Kim Vergonet-Driessen/ Seandy Achthoven v Renate Lokkers-Nat/ Marianne Sorensen DD7P2 6-2 2-6 7-6 02:07
14:30 7 Jan Kraak/ Ton Groenendijk v John Niesing/ Eugčne van den Berg HD735P2 6-1 6-2 01:25
10 Jonathan de Kleuver v Sjors Telgen HEG4P4 6-3 6-3 01:16
14:45 11 Jan-Geert Scholten v René Nieda HE35G1P1 6-3 6-3 01:31
15:45 8 Roland van Helden v Fred van den Eijkhof HE35G1P2 6-1 6-2 01:30
9 Jurrien Visser v Rick Schutter HEG4P3 6-0 6-0 01:01
16:15 11 Inge van der Starre/ Mirjam Hellinga v Nancy van Norde/ Amber van Norde DD7P1 3-6 6-1 6-1 01:50
17:15 8 Julian Ho v Joost ten Have HEG3P2 1-6 2-6 01:19
17:30 7 Tjard de Wolf v Roy Vader HEG3P1 4-6 6-4 6-2 02:08
10 Yvette Duijndam v Suzanna van Houweninge DEG1P2 6-0 6-3 01:21
17:45 11 Martine Dekker/ Claudia van Tienderen v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis DD635P2 6-7 6-4 6-1 02:12
18:30 8 Milou Teeuwen/ Sjors Telgen v Karen van Brakel/ Jaap de Jong GD8P1 6-1 6-0 01:07
9 Andy Barker v Ton Smet HE35G2P1 6-1 6-0 01:06
19:00 6 Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus v Youly Kim/ Felicia Visser DD8P2 2-6 2-6 01:21
7 Jurrien Visser v Mattijs Kuiper HEG4P3 6-0 6-0 00:51
10 Jorald de Blank v Nick Visser HEG4P2 3-6 4-6 01:35
19:30 11 Roland van Helden v Marcel van Horssen HE35G1P2 4-6 2-6 01:18
Maandag 16 Juli 2018
17:00 8 Marten Japenga v Marcel van Horssen HE35G1P2 0-6 3-6 01:36
9 Yvette Duijndam v Niki Roncken DEG1P2 6-3 6-2 01:22
10 René van Dusschoten v Remco van Dortmond HEG1P2 6-1 6-4 01:22
17:30 6 Steven Hulsebosch v Cristián Santibánez HEG2P1 7-6 7-5 01:43
18:00 7 Marjolein van der Eem v Dominique Aleman DEG2P1 6-3 6-0 01:22
18:15 11 Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden v Esma Jongenelis/ Rosanne Waardijk DD6P2 4-6 2-6 02:43
12 Steven van Voornveld/ Niki Bruinier v Alexander Wijkhuizen/ Joost ten Have HD7P2 3-6 6-7 (5) 01:53
18:30 8 Philine Stibbe/ Joke van Os v Digna Luijendijk/ Marcella van der Hoorn DD8P2 7-6 5-7 4-6 02:49
9 Lisanne Groot-Olgers/ Jeroen Langeweg v Els de Kruif - Driehuis/ Jeroen Hardebol GD8P2 3-6 6-3 3-6 01:46
10 Fabienne van der Tas/ Niels van der Tas v Eric Peters/ Eelke Bontrup GD7P2 6-2 7-5 01:37
19:00 6 Gino van Schagen v Julian Ho HEG3P2 6-0 6-1 01:09
19:30 7 Tjard de Wolf v Marten Japenga HEG3P1 6-1 6-2 01:29
19:45 11 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Milou Teeuwen/ Sjors Telgen GD8P1 6-1 6-3 01:09
12 Nick Visser v Tedson Strüwer HEG4P2 6-1 6-2 01:05
20:00 8 Tabolien Jorritsma/ Linda Guitoneau v Maud Tromp/ Sandra Poelman DD635P1 0-6 1-6 01:06
9 Jeroen Dortmundt v René Nieda HE35G1P1 6-3 6-2 01:26
10 Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster v Simon Dijkstra/ Edith Griffioen GD5P1 6-4 6-4 01:13
20:30 6 Renate Lokkers-Nat/ Marianne Sorensen v Sanne Turenhout/ Inge Berkel DD7P2 6-4 7-5 01:33
21:00 7 Amber Hulshof/ Nick Damen v Maarten Boer/ Valéry Bisschops GD6P1 2-6 6-2 5-7 02:10
21:15 11 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD6P2 6-3 6-4 01:20
12 Yvette Duijndam/ Bernice Hertog v Pauline van den Haak/ Anouk Drent DD6P1 6-0 6-1 01:15
21:30 8 Felicia Visser v Marieke Dorland DEG2P3 6-4 6-3 01:23
10 Bob Stolk v Joost ten Have HEG3P2 3-6 6-4 7-5 02:18
21:45 6 Jaap Hof/ Jacco Rustman v Hans van der Linde/ Marcel Flaman HD735P1 6-1 6-3 01:25
Dinsdag 17 Juli 2018
17:00 9 Marjolein van der Eem v Gwen Hetharia DEG2P1 6-4 6-2 01:36
10 Gijs van Meelen v Alberto Viciana Perez HEG2P1 6-7 7-6 6-3 03:14
11 Sjaak Dijkman v Ton Smet HE35G2P1 6-0 6-3 01:18
12 Marjon Bloemberg-Ligthart v Marieke Dorland DEG2P3 6-2 6-0 01:00
18:00 7 Amber Hulshof v Anouk Drent DEG1P1 7-5 4-6 6-4 02:29
18:15 11 Camille Richter/ Marijn Borgwat v Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden DD6P2 6-3 6-3 01:23
12 Sacha Sombroek/ Niek Muller v Steven van Voornveld/ Niki Bruinier HD7P2 2-6 4-6 01:18
18:30 8 Mark Hemetsberger/ Paula Meeuwes v Selwyn Miete/ Martine Krekelaar GD7P1 3-6 6-3 6-2 01:42
9 Michel de Lange/ Glenn van Roodselaar v Michiel Keuss/ Darius Keuss HD6P1 5-7 1-6 01:25
10 Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus v Philine Stibbe/ Joke van Os DD8P2 4-6 6-1 3-6 02:02
19:00 6 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Karen van Brakel/ Jaap de Jong GD8P1 6-1 6-1 01:00
19:30 7 Ted Vermolen/ Jan Albert Veldhuizen v John Niesing/ Eugčne van den Berg HD735P2 2-6 7-5 6-1 01:48
19:45 11 Tjard de Wolf/ Joost ten Have v Gerry Thelosen/ John van Norde HD6P2 7-6 6-1 01:34
12 Fabienne van der Tas/ Niels van der Tas v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GD7P2 3-6 7-5 6-2 02:13
20:00 8 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Simon Dijkstra/ Edith Griffioen GD5P1 6-3 6-3 01:09
9 Martine Dekker/ Claudia van Tienderen v Annet Berendregt/ Esma Jongenelis DD635P2 6-3 3-6 6-2 01:56
10 Anneke Wetting/ Bert Wensink v Sacha Sombroek/ Bo Schouten GD7P3 6-0 6-1 00:50
20:30 6 Marjon Bloemberg-Ligthart v Felicia Visser DEG2P3 6-2 6-1 01:05
21:00 7 Milou Teeuwen v Dominique Aleman DEG2P1 2-6 1-6 01:24
21:15 11 Pauline van den Haak v Roline van den Bosch DEG2P2 6-4 6-1 01:20
12 Els de Kruif - Driehuis/ Jeroen Hardebol v Jacco Bruinsma/ Iris van Geer GD8P2 4-6 7-5 3-6 01:55
21:30 9 Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen v Guido Loonen/ Bob Verzijlberg HD4P1 6-7 4-6 01:38
10 Marian Barzilay/ Don Vis v Valeska de Blok/ Jeroen Versteijnen GD635P1 3-6 2-6 01:37
21:45 6 Ted Vermolen/ Jan Albert Veldhuizen v Roland van Helden/ Dave Kuipers HD735P2 6-2 1-6 0-6 02:06
Woensdag 18 Juli 2018
17:00 9 Arno Groot v Roman van der Flier HEG4P1 6-1 6-1 01:06
10 Gijs van Meelen v Steven Hulsebosch HEG2P1 6-4 6-4 01:30
11 René van Dusschoten v Bart Heerema HEG1P2 6-1 6-3 01:20
12 Julian Ho v Bob Stolk HEG3P2 wo
17:30 6 Gino van Schagen v Joost ten Have HEG3P2 6-1 6-2 01:27
18:00 7 Sacha Sombroek/ Niek Muller v Bob Goossens/ Niels Langenhorst HD8P3 6-3 6-3 01:22
18:15 11 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Bart van Geer/ Rosa van Bolhuis GD6P2 6-2 6-7 6-7 02:28
12 Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus v Digna Luijendijk/ Marcella van der Hoorn DD8P2 7-5 6-0 01:19
18:30 10 Bob Visser/ Peter Oostra v Sander Scholts/ Dimitri Menger HD8P1 0-6 0-6 00:54
19:00 6 Boris Brummelhuis v Bas van der Velden HEG1P1 1-6 2-6 01:15
8 Annet Berendregt/ Esma Jongenelis v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis DD635P2 1-6 6-4 6-4 02:06
19:30 7 Barry van den Berg/ Alex Stolk v Hans van der Linde/ Marcel Flaman HD735P1 6-3 4-6 6-1 01:54
19:45 11 Frank Kramer/ Rosanne Waardijk v Amber Hulshof/ Nick Damen GD6P1 6-1 6-2 01:02
12 Maud Tromp/ Simon Dijkstra v Valeska de Blok/ Jeroen Versteijnen GD635P1 6-4 6-3 01:23
20:00 8 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Margreet Boermans-Cornelisse/ Lars Mulders GD5P1 6-1 7-5 01:11
9 Michel de Lange/ Glenn van Roodselaar v Theo van Schagen/ Gino van Schagen HD6P1 6-4 3-6 6-3 01:50
10 René van Dusschoten/ Bart Heerema v Rob van Binsbergen/ Marcel van Veen HD4P2 5-7 6-4 6-2 02:13
20:30 6 Kim Vergonet-Driessen/ Seandy Achthoven v Sanne Turenhout/ Inge Berkel DD7P2 3-6 2-6 01:09
21:00 7 Mijke Morselt/ Daniëlla Henser - van der Weijden v Nancy van Norde/ Amber van Norde DD7P1 6-1 3-6 3-6 01:36
21:15 11 Ernastina Hylkema/ Bart Hoogervorst v Mark Hemetsberger/ Paula Meeuwes GD7P1 3-6 4-6 01:24
12 Laura de Jonge v Felicia Visser DEG2P3 2-6 1-6 01:05
21:30 10 Jaap Hof/ Jacco Rustman v Wessel Colijn/ Ronald Buné HD735P1 6-7 6-3 7-6 02:13
21:45 6 Jorald de Blank v Tedson Strüwer HEG4P2 6-2 4-6 6-3 02:06
Donderdag 19 Juli 2018
17:00 8 Gijs van Meelen v Cristián Santibánez HEG2P1 6-7 6-3 6-4 02:22
10 Tineke Danijeje/ Nanda de Haas v Renate Lokkers-Nat/ Marianne Sorensen DD7P2 4-6 6-3 6-1 01:52
17:30 6 Theo van Schagen/ Gino van Schagen v Michiel Keuss/ Darius Keuss HD6P1 2-6 2-6 01:08
12 Jonathan de Kleuver v Niels Langenhorst HEG4P4 6-3 6-1 01:05
18:00 7 Pauline van den Haak v Raquel van Schoonhoven DEG2P2 6-1 6-2 01:05
18:15 11 Ard Parlevliet/ Jos Nix v Tjard de Wolf/ Joost ten Have HD6P2 2-6 3-6 01:21
12 Chris Balink/ Joost Wijma v Jan van der Kooi/ Hans Dijkman HD8P2 7-6 (2) 3-6 2-6 02:16
18:30 9 Sandy Kegels v Suzanna van Houweninge DEG1P2 6-2 6-2 01:16
10 Daan Uitermark/ Rik van den Oever v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD4P2 6-3 6-2 01:07
20 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Evert Veldmeijer/ Ingmar Lodewijk PADELP1 6-0 6-2 01:00
19:00 6 Laura de Jonge v Marieke Dorland DEG2P3 4-6 3-6 01:29
19:30 7 Marian Barzilay/ Don Vis v Maud Tromp/ Simon Dijkstra GD635P1 1-6 3-6 00:59
20 Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis v Kenny de Jong/ Kevin Thomassen PADELP2 6-3 6-1 01:00
19:45 12 Sacha Sombroek/ Bo Schouten v Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries GD7P3 4-6 6-3 4-6 01:52
20:00 8 Yvette Duijndam/ Bernice Hertog v Annet Berendregt/ Cyrilla Hardebol-Wijnen DD6P1 6-1 6-7 (4) 6-3 02:29
9 Jan Moeskops v Andy Barker HE35G2P1 6-4 7-6 01:38
10 Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster v Margreet Boermans-Cornelisse/ Lars Mulders GD5P1 6-1 7-6 (2) 01:29
20:30 20 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Nick Meulenbroek/ Marco Kooijman PADELP1 6-1 6-3 01:00
21:00 7 Marlies Draijer/ Yvonne van Assema-Roest v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis DD635P2 7-5 2-6 1-6 02:00
21:15 11 Barry van den Berg/ Alex Stolk v Wessel Colijn/ Ronald Buné HD735P1 6-3 7-5 01:57
12 Sacha Sombroek/ Niek Muller v Frans de Kruif/ Bert Wensink HD8P3 2-6 6-3 6-2 01:41
21:30 10 Lisanne Groot-Olgers/ Jeroen Langeweg v Jacco Bruinsma/ Iris van Geer GD8P2 2-6 4-6 01:17
21:45 6 Eric Peters/ Eelke Bontrup v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GD7P2 1-6 1-6 01:05
Vrijdag 20 Juli 2018
17:00 8 Marcel van Horssen v Fred van den Eijkhof HE35G1P2 6-1 6-0 01:07
9 Paul Bekkers v Roman van der Flier HEG4P1 3-6 0-6 01:27
11 Jennifer Vooges v Anouk Drent DEG1P1 6-3 6-0 01:25
12 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Rob van Binsbergen/ Marcel van Veen HD4P2 5-7 3-6 01:20
17:30 6 Camille Richter/ Marijn Borgwat v Esma Jongenelis/ Rosanne Waardijk DD6P2 4-6 6-2 0-6 02:04
18:00 7 Sandy Kegels v Yvette Duijndam DEG1P2 6-3 6-2 01:18
18:15 11 Alberto Viciana Perez v Cristián Santibánez HEG2P1 wo
12 Ard Parlevliet/ Jos Nix v Gerry Thelosen/ John van Norde HD6P2 4-6 6-4 6-7 01:49
18:30 8 Sjaak Dijkman v Jan Moeskops HE35G2P1 6-0 6-2 01:20
9 Erik Hellinga/ Steven Hulsebosch v Theo van Schagen/ Gino van Schagen HD6P1 6-2 6-2 01:13
10 René van Dusschoten/ Bart Heerema v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD4P2 7-5 6-3 01:37
19:00 6 Kim Vergonet-Driessen/ Seandy Achthoven v Tineke Danijeje/ Nanda de Haas DD7P2 7-6 6-3 01:33
20 Evert Veldmeijer/ Ingmar Lodewijk v Nick Meulenbroek/ Marco Kooijman PADELP1 5-7 3-6 01:00
19:30 7 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen HD4P1 6-4 6-3 01:35
19:45 11 Frank Kramer/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Marian Barzilay/ Don Vis GD635P1 6-3 6-2 01:18
12 Martine Dekker/ Claudia van Tienderen v Marlies Draijer/ Yvonne van Assema-Roest DD635P2 6-3 1-6 6-4 01:50
20:00 8 Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge v Tabolien Jorritsma/ Linda Guitoneau DD635P1 6-2 6-1 01:23
9 Philine Stibbe/ Joke van Os v Youly Kim/ Felicia Visser DD8P2 2-6 2-6 01:24
10 Anneke Wetting/ Bert Wensink v Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries GD7P3 6-4 6-3 01:23
20 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Jonathan de Kleuver/ Willem Ossenkoppele PADELP3 7-5 6-4 00:47
20:30 6 Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid DD8P1 6-4 6-2 01:34
21:00 7 Youp Timmermans v René de Jong HEG1P3 6-2 6-3 01:25
21:15 12 Sacha Sombroek/ Niek Muller v Alexander Wijkhuizen/ Joost ten Have HD7P2 7-6 3-6 3-6 02:14
21:30 9 Raquel van Schoonhoven v Roline van den Bosch DEG2P2 2-6 2-6 01:19
10 Bob Verzijlberg v Boris Brummelhuis HEG1P1 4-6 6-1 6-4 01:47
21:45 6 Erik Hellinga/ Steven Hulsebosch v Michel de Lange/ Glenn van Roodselaar HD6P1 6-1 6-2 00:57
Zaterdag 21 Juli 2018
11:30 6 Ad de Jong/ Jurrien Visser v Mark Hemetsberger/ Martijn Weijers HD7P1 6-7 (2) 4-6 01:36
7 Chris Balink/ Joost Wijma v Andy Barker/ Jan Moeskops HD8P2 6-4 4-6 6-2 02:28
11 Sjors Telgen v Niels Langenhorst HEG4P4 4-6 6-4 2-6 02:25
20 Kenny de Jong/ Kevin Thomassen v Jonathan de Kleuver/ Willem Ossenkoppele PADELX wo 01:30
12:00 8 Marjon Bloemberg-Ligthart v Laura de Jonge DEG2P3 6-1 6-1 01:05
9 Jennifer Vooges v Amber Hulshof DEG1P1 7-5 6-2 01:42
13:00 6 Milou Teeuwen v Gwen Hetharia DEG2P1 6-0 3-6 2-6 02:01
7 Jan Moeskops v Ton Smet HE35G2P1 wo
10 Bart Heerema v Remco van Dortmond HEG1P2 6-7 6-3 6-3 02:28
11 Jan-Geert Scholten v Jeroen Dortmundt HE35G1P1 6-4 6-2 01:23
13:45 8 Gino van Schagen v Bob Stolk HEG3P2 6-2 1-6 6-4 01:55
9 Frank Kramer/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Valeska de Blok/ Jeroen Versteijnen GD635P1 6-3 6-2 01:29
14:15 6 Youp Timmermans v René van Dusschoten HEG1PO 1-6 0-6 01:03
7 Marlies Draijer/ Yvonne van Assema-Roest v Annet Berendregt/ Esma Jongenelis DD635P2 7-6 2-6 2-6 02:52
14:30 10 Bob Verzijlberg v Bas van der Velden HEG1P1 7-5 7-6 02:22
11 Steven Hulsebosch v Alberto Viciana Perez HEG2P1 wo
20 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Nick Meulenbroek/ Marco Kooijman PADELX 2-6 2-6 00:42
15:00 12 Daan Uitermark/ Rik van den Oever v Rob van Binsbergen/ Marcel van Veen HD4P2 6-4 3-6 6-3 01:56
15:15 9 John Niesing/ Eugčne van den Berg v Roland van Helden/ Dave Kuipers HD735P2 wo
15:45 7 Andy Barker/ Jan Moeskops v Jan van der Kooi/ Hans Dijkman HD8P2 6-3 6-3 01:23
16:00 10 Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge v Maud Tromp/ Sandra Poelman DD635P1 3-6 0-6 01:19
11 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen v Bart van Geer/ Rosa van Bolhuis GD6P2 4-6 6-3 6-4 01:51
16:30 12 Tedson Strüwer/ Rick Schutter v Bob Visser/ Peter Oostra HD8P1 4-6 6-1 6-0 01:14
16:45 8 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Guido Loonen/ Bob Verzijlberg HD4P1 3-6 2-6 01:42
9 René van Dusschoten/ Bart Heerema v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD4P2 6-1 6-3 01:04
17:30 6 Jurrien Visser v Nick Visser HEG4PO 6-3 6-3 01:46
7 Arno Groot v Jonathan de Kleuver HEG4PO 6-2 6-3 01:35
11 Tedson Strüwer/ Rick Schutter v Sander Scholts/ Dimitri Menger HD8P1 3-6 3-6 01:27
12 Marjolein van der Eem v Milou Teeuwen DEG2P1 6-1 6-4 01:35
18:15 8 Frank Kramer/ Rosanne Waardijk v Maarten Boer/ Valéry Bisschops GD6P1 7-5 6-1 01:24
9 Marjon Bloemberg-Ligthart v Pauline van den Haak DEG2PO 6-3 6-4 01:25
19:00 7 Erik Hellinga/ Steven Hulsebosch v Michiel Keuss/ Darius Keuss HD6P1 wo
19:15 10 Wessel Colijn/ Ronald Buné v Hans van der Linde/ Marcel Flaman HD735P1 6-3 5-7 7-5 02:34
11 Anneke Wetting/ Bert Wensink v Fabienne van der Tas/ Niels van der Tas GD7PO 1-6 7-6 3-6 02:03
19:30 20 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Jonathan de Kleuver/ Willem Ossenkoppele PADELX 6-0 6-1 00:32
19:45 8 Pauline van den Haak/ Anouk Drent v Annet Berendregt/ Cyrilla Hardebol-Wijnen DD6P1 0-6 3-6 01:24
9 Els de Kruif - Driehuis/ Edith van der Meij v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid DD8P1 6-4 7-5 01:38
Zondag 22 Juli 2018
09:30 6 Marjolein van der Eem v Marjon Bloemberg-Ligthart DEG2PO#F 1-6 6-4 4-6 02:25
8 Tjard de Wolf v Gino van Schagen HEG3PO#F 6-4 6-4 01:49
11 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Jacco Bruinsma/ Iris van Geer GD8PO#F 6-3 6-3 01:18
12 Tineke Danijeje/ Nanda de Haas v Sanne Turenhout/ Inge Berkel DD7P2 6-1 6-7 (4) 6-3 02:00
10:00 7 Sander Scholts/ Dimitri Menger v Sacha Sombroek/ Niek Muller HD8PO#F 0-6 3-6 01:12
9 Jaap Hof/ Jacco Rustman v Roland van Helden/ Dave Kuipers HD735PO#F 6-1 6-2 01:10
10 Simon Dijkstra/ Edith Griffioen v Margreet Boermans-Cornelisse/ Lars Mulders GD5P1 7-6 (8) 3-6 6-7 (4) 02:25
20 Nick Meulenbroek/ Marco Kooijman v Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis PADELX wo
11:15 11 Maud Tromp/ Sandra Poelman v Martine Dekker/ Claudia van Tienderen DD635PO#F 6-3 4-6 3-6 02:21
11:45 6 Mark Hemetsberger/ Martijn Weijers v Alexander Wijkhuizen/ Joost ten Have HD7PO#F 6-2 6-3 01:26
7 Bob Verzijlberg v René van Dusschoten HEG1PO#F 7-6 6-4 01:35
9 Els de Kruif - Driehuis/ Edith van der Meij v Youly Kim/ Felicia Visser DD8PO#F 2-6 4-6 01:17
13:30 6 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster GD5P1 6-4 4-6 4-6 02:08
7 Inge van der Starre/ Mirjam Hellinga v Kim Vergonet-Driessen/ Seandy Achthoven DD7PO#F 3-6 6-1 6-2 01:55
8 Frank Kramer/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Maud Tromp/ Simon Dijkstra GD635P1 3-6 6-3 6-7 02:20
9 Jan-Geert Scholten v Marcel van Horssen HE35G1PO#F 6-2 5-7 6-4 02:23
11 Yvette Duijndam/ Bernice Hertog v Esma Jongenelis/ Rosanne Waardijk DD6PO#F 7-6 6-2 01:57
12 Arno Groot v Jurrien Visser HEG4PO#F 5-7 0-6 01:23
14:00 20 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis PADELX#F 2-6 3-6 00:59
15:45 6 Mark Hemetsberger/ Paula Meeuwes v Fabienne van der Tas/ Niels van der Tas GD7PO#F 5-7 6-1 6-0 01:55
7 Sjaak Dijkman v Andy Barker HE35G2P1 6-1 6-2 01:17
8 Guido Loonen/ Bob Verzijlberg v René van Dusschoten/ Bart Heerema HD4PO#F 6-2 6-4 01:24
9 Frank Kramer/ Rosanne Waardijk v Shiela van Schagen/ Gino van Schagen GD6PO#F 5-7 6-1 7-5 02:02
10 Michiel Keuss/ Darius Keuss v Tjard de Wolf/ Joost ten Have HD6PO#F 4-6 2-6 01:30
11 Jennifer Vooges v Sandy Kegels DEG1PO#F 5-7 6-3 6-4 02:33
Niet gepland
Jeroen van Smeerdijk v Youp Timmermans HEG1P3 wo
Jeroen van Smeerdijk v René de Jong HEG1P3 wo
Marten Japenga v Roy Vader HEG3P1 wo
Rick Schutter v Mattijs Kuiper HEG4P3 wo
Marten Japenga v Roland van Helden HE35G1P2 wo
Marten Japenga v Fred van den Eijkhof HE35G1P2 wo
Niki Roncken v Suzanna van Houweninge DEG1P2 wo
Sandy Kegels v Niki Roncken DEG1P2 wo
Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Camille Richter/ Marijn Borgwat DD6P2 wo
Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden DD6P2 wo
Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Esma Jongenelis/ Rosanne Waardijk DD6P2 wo
Ad de Jong/ Jurrien Visser v Mattijs Kuiper/ Nick Visser HD7P1 wo
Mark Hemetsberger/ Martijn Weijers v Mattijs Kuiper/ Nick Visser HD7P1 wo
Hans Hogenkamp/ Thijs Hogenkamp v Steven van Voornveld/ Niki Bruinier HD7P2 wo
Hans Hogenkamp/ Thijs Hogenkamp v Alexander Wijkhuizen/ Joost ten Have HD7P2 wo
Inge van der Starre/ Mirjam Hellinga v Mijke Morselt/ Daniëlla Henser - van der Weijden DD7P1 wo
Ernastina Hylkema/ Bart Hoogervorst v Selwyn Miete/ Martine Krekelaar GD7P1 wo
Jan Kraak/ Ton Groenendijk v Ted Vermolen/ Jan Albert Veldhuizen HD735P2 wo
Jan Kraak/ Ton Groenendijk v Roland van Helden/ Dave Kuipers HD735P2 wo
Sacha Sombroek/ Niek Muller v Andy Barker/ Jan Moeskops HD8PO wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 13 Dec 2019 06:01