Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open Toernooi
sunday 16 until sunday 23 july 2017
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Sunday 16 July 2017
13:30 8 Roland van Helden/ Arianne Berkouwer-Van Der Kooij v Arno Groot/ Inge Kortekaas GD7P1 6-4 4-6 6-3 01:54
9 Joost ten Have v Tedson Strüwer HEG4P3 6-1 6-2 01:18
10 Petra Oude Aarninkhof v Annet Berendregt DEG1P1 6-7 6-0 6-1 02:27
11 Tjard de Wolf v Nigel Nowotarski HEG3P2 1-6 6-7 (4) 01:26
14:45 10 Eddie Grootes v Ton Smet HE35G3P2 6-1 1-0 opg 00:50
12 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Pauline van den Haak/ Alexander Wijkhuizen GD7P2 6-3 6-1 01:29
15:00 11 Martijn Weijers v Roman van der Flier HEG4P5 6-1 6-1 01:24
15:15 9 Paul Groeneveld v René Nieda HE35G2P2 3-6 1-6 01:00
16:15 10 Sebastiaan Timmer v Jeremy Heijder HEG2P2 6-3 7-6 (5) 01:31
16:30 8 Jan van der Kooi/ Hans Dijkman v Jurrien Visser/ Selwyn Miete HD8P1 4-6 5-7 01:22
11 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Lars van Geffen/ Annick Zonjee GD6P2 6-1 6-2 01:03
16:45 9 Fred van den Eijkhof v Sjors Telgen HE35G3P1 6-2 6-0 01:12
17:45 10 Joost van Bruggen/ Henk van Roodselaar v Hans Hutjes/ Herry Klumper HD635P1 6-3 6-3 01:10
12 Jack van den Burg v Barry Jongbloed HEG4P1 6-4 3-6 6-1 01:49
18:00 8 Ruud van Gelder v Rick Schutter HEG4P4 3-6 5-7 (5) 01:38
11 John Niesing/ Eugène van den Berg v Rob Sanders/ Han van Baekel HD735P2 6-1 6-1 01:27
18:30 9 Willy van Wezep/ Marga van den Berg-Schering v Seandy Achthoven/ Esther de Bruin DD735P1 6-7 (4) 6-1 4-6 02:39
19:15 10 Steven Hulsebosch/ Léon Takken v Lars Mulders/ Mark Boermans HD6P2 1-6 3-6 01:06
12 Youly Kim v Yoni Dekker DEG3P2 6-3 6-2 01:23
19:30 8 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Milou Teeuwen/ Sjors Telgen GD8P2 6-0 6-0 00:50
11 René van Tiggelen v Michael Wolz HEG4P2 1-6 6-7 (4) 02:07
19:45 9 Maureen Duin v Nicole van den Berg DE35G2P1 4-6 6-7 (3) 01:46
Monday 17 July 2017
17:00 9 Ted Vermolen/ Jan Albert Veldhuizen v Henk van Ingen/ Pieter Kenbeek HD735P1 6-4 3-6 6-1 02:12
10 Hidde Bos v Mark Verzijlberg HEG2P1 1-6 0-6 00:46
11 Maureen Duin v Pauline van den Haak DE35G2P1 4-6 6-4 1-6 02:23
12 Ruud van Gelder v Henk Besselink HEG4P4 4-6 6-7 (2) 01:41
17:30 8 Guy van Megen v Joost ten Have HEG4P3 6-4 7-6 (0) 01:34
18:15 12 Tim van Gog/ Rosanne Waardijk v Merlijn van der Linde/ Vincent Westdijk GD6P1 4-6 3-6 01:10
18:30 6 Rob Sanders/ Han van Baekel v Eric Peters/ Paul van Lochem HD735P2 1-6 2-6 01:03
7 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Martina van der Linde/ Noëlla Tieken DD5P2 1-6 7-5 7-6 (6) 02:20
9 Esma Jongenelis v Kee Hendriksen DEG2P1 0-6 2-6 01:17
18:45 8 Hans van der Linde/ Fabienne van der Tas v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GD7P2 6-4 7-5 01:55
10 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Stef Timmer/ Manon Muller GD5P1 3-6 6-3 4-6 01:49
11 Digna Luijendijk/ Marcella van der Hoorn v Youly Kim/ Narine Melkumjan DD8P2 1-6 3-6 01:12
19:30 12 Suzanna van Houweninge v Annette Blok-Miltenburg DE35G1P1 7-6 (3) 1-6 6-2 02:23
20:00 9 Wessel Colijn/ Andrea Colijn v Herry Klumper/ Nanda de Haas GD635P2 4-6 2-6 01:17
20:15 8 Martijn van Gelderen v Tim Ottens HEG3P1 6-7 (5) 2-6 01:24
10 Michel de Lange/ Coen Wassink v John van Norde/ Alexander Wijkhuizen HD635P2 6-1 4-6 6-3 01:59
11 Nick Damen v Nigel Nowotarski HEG3P2 6-7 (3) 0-1 opg 01:23
21:00 12 Lennart de Lugt/ Evert Veldmeijer v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD4P3 4-6 6-0 6-2 01:40
21:30 6 Brigitte Schiering/ Paul Imming v Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster GD5P1 2-6 2-6 01:04
7 René van Dusschoten/ Bart Heerema v Daan Uitermark/ Stef Timmer HD4P2 7-5 7-5 01:48
10 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Sandy Kegels/ Amber Hulshof DD5P2 6-4 6-0 01:17
11 Lars Mulders/ Sandra Nijman v Tim van Gog/ Rosanne Waardijk GD6P1 6-0 6-4 01:04
Tuesday 18 July 2017
17:00 8 Bob Stolk v Michael Wolz HEG4P2 6-2 5-7 7-6 02:27
9 Mick van Houten v Mark Verzijlberg HEG2P1 3-6 4-6 01:14
10 Michel de Lange/ Coen Wassink v Ard Parlevliet/ Jos Nix HD635P2 6-3 3-6 6-7 02:19
11 Bob Verzijlberg v Stef Timmer HEG1P2 6-2 2-6 6-2 01:47
18:30 6 Angelique van Ojik v Lisa Hardebol DEG1P1 6-3 6-1 01:36
7 Frans de Kruif/ Ruud de Kruif v Arno Groot/ Henk Besselink HD7P2 4-6 6-2 7-6 (6) 01:54
9 Simon Dijkstra v Jasper Stouthart HEG2P2 6-1 6-0 00:50
18:45 8 Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden v Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen DD6P1 6-4 2-6 4-6 02:04
10 Bas Loohuis v Bas van der Velden HEG1P1 6-1 6-2 00:59
11 Jacob Verloop v Tim Ottens HEG3P1 3-6 5-7 01:33
12 Marcel van Horssen v Koos Worm HE35G2P1 6-1 6-1 01:13
19:30 12 Jaap Hof/ Jacco Rustman v Hans Hutjes/ Herry Klumper HD635P1 4-6 6-1 6-4 02:04
20:00 6 Shiela van Schagen/ Suzanna van Houweninge v Marlies Draijer/ Yvonne van Assema-Roest DD635P2 7-6 (3) 6-7 (2) 6-0 02:31
7 Trudy Schuring/ Karin Stokman v Tessa Christiano/ Arianne Berkouwer-Van Der Kooij DD635P1 6-2 6-2 01:12
9 Sonja Heeren/ Monique Pennarts v Digna Luijendijk/ Marcella van der Hoorn DD8P2 6-1 6-3 00:57
20:15 10 Guy van Megen v Tedson Strüwer HEG4P3 6-1 6-2 01:32
11 Jurrien Visser/ Anne-Fleur op den Velde v Sandra Hoedeman/ Erik Coone GD8P1 3-6 6-2 6-1 01:50
21:00 12 Maureen Castricum/ Sabine Quist v Caroline de Rijcke/ Florence Düngen DD5P1 6-2 6-4 01:59
21:30 6 Steven Hulsebosch v Jasper Stouthart HE35G1P1 3-6 4-6 01:27
7 Jack van den Burg v Olaf van Ijsselmuiden HEG4P1 2-6 5-7 01:33
10 Nicole van den Berg/ Jitske Helfferich v Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool DD735P2 6-4 6-7 (5) 3-6 02:07
11 Petra Oude Aarninkhof v Lisa Hardebol DEG1P1 3-6 1-3 opg 01:13
Wednesday 19 July 2017
17:00 8 Henk Besselink v Rick Schutter HEG4P4 6-1 6-4 01:17
9 Annemiek van Noord v Daniek Hendriksen DEG2P1 6-2 6-3 01:54
10 René Jonker v Stef Timmer HEG1P2 3-6 6-4 2-6 02:09
11 Remco van Dortmond v Bas van der Velden HEG1P1 6-7 (3) 4-6 01:51
12 Seandy Achthoven v Pauline van den Haak DE35G2P1 4-6 6-7 (1) 02:16
18:15 12 Rob van Binsbergen/ Jeroen Verdonk v René van Dusschoten/ Bart Heerema HD4P2 6-2 1-6 4-6 01:56
18:30 6 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen v Arno Groot/ Inge Kortekaas GD7P1 6-4 4-6 6-1 01:57
7 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Niek Muller/ Bo Schouten GD6P2 7-5 5-7 2-6 02:16
9 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Brigitte Schiering/ Paul Imming GD5P1 6-3 6-3 01:03
18:45 8 Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Milou Teeuwen/ Sjors Telgen GD8P2 6-2 6-2 01:15
10 Tim Ottens v Pieter Herweijer HEG3P1 3-6 3-6 01:18
11 Lennart de Lugt/ Evert Veldmeijer v Harry van den Berg/ Hans José HD4P3 6-3 6-4 01:29
19:30 12 Pieter van Zanten v Tjard de Wolf HEG3P2 7-5 6-2 01:25
20:00 6 Roland van Helden v Paul Groeneveld HE35G2P2 opg 00:30
7 Robert Heijder v Jasper Stouthart HE35G1P1 1-6 1-6 01:14
9 Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen DD6P1 4-6 6-2 6-4 02:03
20:15 8 Rick Schutter/ Joost ten Have v Jurrien Visser/ Selwyn Miete HD8P1 1-6 1-6 00:55
10 Michiel Keuss/ Mick van Houten v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD6P1 6-1 6-2 01:01
11 Joost van Bruggen/ Henk van Roodselaar v Jaap Hof/ Jacco Rustman HD635P1 2-6 6-4 2-6 01:33
21:00 12 Bas van der Velden/ Daan Verstand v Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen HD4P1 6-2 6-2 01:08
21:30 6 Angelique van Ojik v Annet Berendregt DEG1P1 6-3 6-1 01:24
7 Eddy Buiten/ Karin Reineman v Herry Klumper/ Nanda de Haas GD635P2 2-6 4-6 01:14
9 Lars Mulders/ Mark Boermans v Ad de Jong/ Cees Waalewijn HD6P2 6-0 6-3 01:25
10 Martijn Weijers v Sjors Telgen HEG4P5 6-0 6-0 01:10
11 Olaf van Ijsselmuiden/ Pieter Herweijer v Arno Groot/ Henk Besselink HD7P2 6-3 6-0 01:02
22:00 8 Tedson Strüwer/ Tjard de Wolf v Jurrien Visser/ Selwyn Miete HD8P1 2-6 5-7 01:35
Thursday 20 July 2017
17:00 8 Martijn van Gelderen v Pieter Herweijer HEG3P1 1-6 3-6 01:03
9 Toos Schaap-Nederstigt/ Kazem Khazer v Herry Klumper/ Nanda de Haas GD635P2 6-4 6-2 01:37
10 Simon Dijkstra v Sebastiaan Timmer HEG2P2 7-6 7-6 02:20
11 Lisa Hardebol v Annet Berendregt DEG1P1 6-4 6-1 01:53
18:15 12 Jasper Stouthart v Jeremy Heijder HEG2P2 6-2 7-5 01:16
18:30 7 Pieter van Zanten v Nigel Nowotarski HEG3P2 6-4 7-5 01:24
9 René van Tiggelen v Bob Stolk HEG4P2 4-6 3-6 01:18
11 Sjors Telgen v Roman van der Flier HEG4P5 2-6 4-6 01:58
18:45 8 Lars Mulders/ Sandra Nijman v Merlijn van der Linde/ Vincent Westdijk GD6P1 6-0 6-4 01:25
10 Rob van Binsbergen/ Jeroen Verdonk v Daan Uitermark/ Stef Timmer HD4P2 6-2 6-4 01:42
19:30 12 Marjo van Opstal/ Frank Sanders v Marian Damhuis/ Eric van den Top GD635P1 6-1 6-1 01:18
20:00 6 Nicole van den Berg/ Jitske Helfferich v Diana Keessen/ Liesbeth Eindhoven DD735P2 6-3 6-1 01:17
7 Youly Kim v Yvette Breek DEG3P2 1-6 1-6 01:13
9 Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis v Nicolien Kostelijk/ Pauline van den Haak DD7P1 6-4 7-5 01:45
20:15 8 Jan van der Kooi/ Hans Dijkman v Rick Schutter/ Joost ten Have HD8P1 6-2 6-7 (6) 6-3 02:10
10 Gino van Schagen/ Lars Bos v Barry Jongbloed/ Martijn Weijers HD7P1 6-2 6-1 01:01
11 Miriam van den Berg/ Eddie Grootes v Jurrien Visser/ Anne-Fleur op den Velde GD8P1 7-6 (2) 6-4 01:33
21:00 12 Amber Hulshof/ Annet Berendregt v Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen DD6P1 3-6 6-7 (6) 01:50
21:15 11 Sandra de Graaf/ Ellen Fransen v Inez de Quaasteniet/ Els de Kruif - Driehuis DD8P1 3-6 6-3 6-7 (4) 02:28
21:30 6 Roland van Helden v René Nieda HE35G2P2 6-4 6-4 01:37
7 Stef Timmer/ Manon Muller v Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster GD5P1 5-7 6-3 6-2 01:45
8 Stefan van Oijen v Koos Worm HE35G2P1 6-4 6-2 01:15
9 Jacob Verloop v Pieter Herweijer HEG3P1 2-6 4-6 01:13
10 Kyra Kooistra/ Valéry Bisschops v Merlijn van der Linde/ Fabienne van der Tas DD7P2 6-7 (1) 6-3 6-2 02:09
Friday 21 July 2017
17:00 8 Annemiek van Noord v Esma Jongenelis DEG2P1 6-1 6-3 01:54
9 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen v Roland van Helden/ Arianne Berkouwer-Van Der Kooij GD7P1 6-4 6-4 01:29
10 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Vincent van Schagen/ Juliette van Haaster GD5P1 3-6 1-6 01:08
11 Seandy Achthoven v Maureen Duin DE35G2P1 5-7 7-5 6-3 02:57
18:15 12 Wessel Colijn/ Andrea Colijn v Eddy Buiten/ Karin Reineman GD635P2 6-4 7-5 (6) 01:29
18:30 6 Yoni Dekker/ Bo Schouten v Nicolien Kostelijk/ Pauline van den Haak DD7P1 2-6 6-2 3-6 01:57
7 John Niesing/ Eugène van den Berg v Eric Peters/ Paul van Lochem HD735P2 5-7 2-6 01:31
9 John van Norde/ Alexander Wijkhuizen v Ard Parlevliet/ Jos Nix HD635P2 1-6 1-6 01:01
18:45 8 Lisanne de Wit/ Marie-Jose van Geffen v Merlijn van der Linde/ Fabienne van der Tas DD7P2 2-6 6-4 2-6 01:59
10 Suzanna van Houweninge v Arianne Berkouwer-Van Der Kooij DE35G1P1 6-4 6-1 01:30
11 Sonja Heeren/ Monique Pennarts v Youly Kim/ Narine Melkumjan DD8P2 6-1 6-2 01:01
19:30 12 Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden DD6P1 6-2 6-0 01:12
20:00 6 Shiela van Schagen/ Suzanna van Houweninge v Jacqueline Pijnaker/ Jeannette Coone DD635P2 6-3 6-3 01:11
9 Bas Loohuis v Remco van Dortmond HEG1P1 6-0 6-1 00:51
20:15 8 Robert Heijder v Steven Hulsebosch HE35G1P1 1-6 4-6 01:20
10 Emily Grunewald v Annette Blok-Miltenburg DE35G1P1 6-1 6-2 01:22
11 Rick Kok/ Mario van Swaaningen v Ted Vermolen/ Jan Albert Veldhuizen HD735P1 6-2 6-2 01:29
20:30 7 Bart van Doesburg/ Jeanet Hollenberg v Marian Damhuis/ Eric van den Top GD635P1 1-6 2-6 01:03
21:00 12 Niek Muller/ Bo Schouten v Lars van Geffen/ Annick Zonjee GD6P2 6-3 7-6 (3) 01:39
21:30 10 Rick Kok/ Mario van Swaaningen v Henk van Ingen/ Pieter Kenbeek HD735P1 6-2 6-2 01:01
11 Olaf van Ijsselmuiden/ Pieter Herweijer v Frans de Kruif/ Ruud de Kruif HD7P2 6-0 6-3 00:53
Saturday 22 July 2017
10:30 10 Martijn Weijers v Henk Besselink HEG4PO 6-3 6-1 01:30
12:00 6 Toos Schaap-Nederstigt/ Kazem Khazer v Eddy Buiten/ Karin Reineman GD635P2 6-2 6-1 01:02
7 Marjo van Opstal/ Frank Sanders v Bart van Doesburg/ Jeanet Hollenberg GD635P1 6-1 6-1 01:10
9 Simon Dijkstra v Jeremy Heijder HEG2P2 7-5 6-1 01:13
10 Stef Timmer/ Manon Muller v Brigitte Schiering/ Paul Imming GD5P1 6-3 6-3 01:16
11 Martijn van Gelderen v Jacob Verloop HEG3P1 4-6 6-7 (2) 01:44
12 Barry Jongbloed v Olaf van Ijsselmuiden HEG4P1 2-6 2-6 01:21
13:30 8 Maureen Castricum/ Sabine Quist v Annemiek van Noord/ Lisa Hardebol DD5P1 6-1 6-2 01:17
10 Guy van Megen v Bob Stolk HEG4PO 4-6 0-6 01:33
13:45 6 Lisanne de Wit/ Marie-Jose van Geffen v Kyra Kooistra/ Valéry Bisschops DD7P2 5-7 3-6 01:30
7 Bob Verzijlberg v René Jonker HEG1P2 6-4 6-1 01:47
9 Annette Blok-Miltenburg v Arianne Berkouwer-Van Der Kooij DE35G1P1 1-6 6-2 5-7 02:21
11 Amber Hulshof/ Annet Berendregt v Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen DD6P1 1-6 6-3 2-6 01:51
15:00 8 Marlies Draijer/ Yvonne van Assema-Roest v Jacqueline Pijnaker/ Jeannette Coone DD635P2 2-6 6-4 6-2 01:53
10 Toos Schaap-Nederstigt/ Kazem Khazer v Wessel Colijn/ Andrea Colijn GD635P2 6-3 6-3 01:40
12 Daniek Hendriksen v Esma Jongenelis DEG2P1 6-2 7-5 01:46
15:30 6 Tedson Strüwer/ Tjard de Wolf v Rick Schutter/ Joost ten Have HD8P1 6-2 6-2 01:23
7 Miriam van den Berg/ Eddie Grootes v Sandra Hoedeman/ Erik Coone GD8P1 6-1 6-3 01:04
9 Steven Hulsebosch/ Léon Takken v Ad de Jong/ Cees Waalewijn HD6P2 6-7 (12) 6-4 6-1 02:17
11 Seandy Achthoven v Nicole van den Berg DE35G2P1 6-3 6-1 01:33
16:30 8 Caroline de Rijcke/ Florence Düngen v Annemiek van Noord/ Lisa Hardebol DD5P1 6-7 (5) 6-7 (8) 02:30
10 Lennart de Lugt/ Evert Veldmeijer v René van Dusschoten/ Bart Heerema HD4PO 2-6 4-6 01:18
12 Sandy Kegels/ Amber Hulshof v Martina van der Linde/ Noëlla Tieken DD5P2 4-6 2-6 01:24
17:15 6 Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis v Yoni Dekker/ Bo Schouten DD7P1 6-0 6-1 01:07
7 Milou Teeuwen v Narine Melkumjan DEG3P1 6-1 6-3 01:25
9 Fred van den Eijkhof v Sjaak Dijkman HE35G3PO#F 6-0 6-1 01:26
18:00 10 Mick van Houten v Hidde Bos HEG2P1 6-0 6-0 00:47
12 Nicole van den Berg v Pauline van den Haak DE35G2P1 1-6 2-6 01:36
19:00 6 Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool v Diana Keessen/ Liesbeth Eindhoven DD735P2 7-6 (3) 6-1 01:33
9 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post GD8P2 6-3 6-3 01:42
20:15 11 Emily Grunewald v Arianne Berkouwer-Van Der Kooij DE35G1P1 6-2 6-1 01:23
Sunday 23 July 2017
11:00 6 Olaf van Ijsselmuiden v Martijn Weijers HEG4PO 6-3 7-6 (2) 02:01
8 Emily Grunewald v Suzanna van Houweninge DE35G1P1 6-7 (7) 7-5 6-7 (4) 03:04
9 Tedson Strüwer/ Tjard de Wolf v Jan van der Kooi/ Hans Dijkman HD8P1 6-3 6-0 01:03
10 Maureen Castricum/ Sabine Quist v Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik DD5PO#F 7-6 (5) 6-4 02:06
11 Pieter Herweijer v Pieter van Zanten HEG3PO#F 6-2 2-6 3-6 02:06
12:30 6 Inez de Quaasteniet/ Els de Kruif - Driehuis v Sonja Heeren/ Monique Pennarts DD8PO#F 3-6 1-6 01:05
7 Marcel van Horssen v Roland van Helden HE35G2PO#F 2-6 7-5 6-3 02:49
8 Amber Hulshof/ Annet Berendregt v Manine Koetsier/ Anneloes van der Weijden DD6P1 6-7 (6) 6-4 6-4 02:57
9 Michiel Keuss/ Mick van Houten v Lars Mulders/ Mark Boermans HD6PO#F 6-2 6-3 01:55
10 Miriam van den Berg/ Eddie Grootes v Bernardien Kieft/ Hans Dijkman GD8PO#F 6-4 6-4 02:04
11 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GD7PO#F 6-3 2-6 6-4 02:40
12 Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis v Kyra Kooistra/ Valéry Bisschops DD7PO#F 4-6 4-6 01:52
14:00 6 Trudy Schuring/ Karin Stokman v Shiela van Schagen/ Suzanna van Houweninge DD635PO#F 6-3 6-3 01:10
7 Rick Kok/ Mario van Swaaningen v Eric Peters/ Paul van Lochem HD735PO#F 6-2 6-0 01:28
8 Annemiek van Noord v Kee Hendriksen DEG2P1 4-6 3-6 01:58
9 Milou Teeuwen v Youly Kim DEG3PO#F 6-4 6-7 (5) 4-6 02:33
10 Seandy Achthoven/ Esther de Bruin v Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool DD735PO#F 6-1 4-6 7-6 (6) 02:58
11 Olaf van Ijsselmuiden v Bob Stolk HEG4PO#F 7-5 2-6 3-6 02:20
12 Mark Verzijlberg v Simon Dijkstra HEG2PO#F 3-6 6-7 (3) 02:05
15:30 6 Lars Mulders/ Sandra Nijman v Niek Muller/ Bo Schouten GD6PO#F 6-2 6-2 01:12
7 Gino van Schagen/ Lars Bos v Olaf van Ijsselmuiden/ Pieter Herweijer HD7PO#F 3-6 6-3 4-6 01:59
8 Petra Oude Aarninkhof v Angelique van Ojik DEG1P1 4-6 6-3 3-6 02:20
9 Bas Loohuis v Bob Verzijlberg HEG1PO#F 3-6 6-3 6-2 01:42
10 Marjo van Opstal/ Frank Sanders v Toos Schaap-Nederstigt/ Kazem Khazer GD635PO#F 7-5 2-6 3-6 02:35
11 Bas van der Velden/ Daan Verstand v René van Dusschoten/ Bart Heerema HD4PO#F 4-6 6-1 4-6 01:57
12 Jaap Hof/ Jacco Rustman v Ard Parlevliet/ Jos Nix HD635PO#F 7-6 3-6 2-6 02:02
Niet gepland
Jasper Stouthart v Sebastiaan Timmer HEG2P2 wo
Nick Damen v Pieter van Zanten HEG3P2 wo
Nick Damen v Tjard de Wolf HEG3P2 wo
Theo Timmer v Robert Heijder HE35G1P1 wo
Theo Timmer v Steven Hulsebosch HE35G1P1 wo
Theo Timmer v Jasper Stouthart HE35G1P1 wo
Stefan van Oijen v Marcel van Horssen HE35G2P1 wo
Sjaak Dijkman v Eddie Grootes HE35G3P2 wo
Sjaak Dijkman v Ton Smet HE35G3P2 wo
Daniek Hendriksen v Kee Hendriksen DEG2P1 wo
Yvette Breek v Yoni Dekker DEG3P2 wo
Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Harry van den Berg/ Hans José HD4P3 wo
Hans van der Linde/ Fabienne van der Tas v Pauline van den Haak/ Alexander Wijkhuizen GD7P2 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 15 Dec 2019 06:05