Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
De Haarlemse Tennisweek 2017
zaterdag 23 t/m zaterdag 30 december 2017
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 23 December 2017
09:00 1 Mick Bos v Ronald Haak HE35G1 2-6 4-6 01:34
2 Jeroen van Schie v Feisal Lam-Lion HEG4 wo
3 Niki Bruinier v Sjors Telgen HEG6 6-2 6-1 01:22
4 Tedson StrŁwer v Frank Kaandorp HEG6 6-2 6-0 01:08
5 Theo Tegelaers v Renť Nieda HE35G1 6-0 6-1 01:17
10:15 2 Jarůn Has v Dave de Wilde HEG4 6-1 3-6 6-7 (4) 01:28
10:30 1 Philine Stibbe v Esma Jongenelis DEG4 0-6 1-6 01:10
3 Rutger Kleinhout v Stef Timmer HEG3 1-6 5-7 01:37
5 Julia de Keulenaar v Angelique van Ojik DEG2P1 6-1 6-3 01:19
10:45 4 Kiko Kousemaker v Remco van Dortmond HEG3 6-4 6-3 01:36
11:45 2 Caroline Lauppe/ Hans Bezuur v Ed Post/ Isabel Weltz GD735P2 1-6 6-1 10-6 01:18
12:00 1 Pepijn Weustink/ Lotte Thoolen v Ard Parlevliet/ Inge Kortekaas GD6P2 3-6 6-3 10-6 01:30
3 Samira Verzijlberg-Grannetia v Francis Kousemaker DEG3 6-4 6-1 01:41
12:30 4 Jochem van der Kleij/ Piet Kouwenhoven v Mick Bos/ Ruud Snackers HD735P1 3-6 1-6 01:13
13:15 1 Franka van Hulten/ Marion Verstraaten v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid DD8P1 6-1 6-1 01:14
2 Jaap Muileboom/ James Tjan v Danny van der Zwet/ Joost ten Have HD7P3 4-6 5-7 01:40
13:30 5 Marieke Grijpma/ Gijs Vervliet v Wilbert Heeremans/ Suzanne Heeremans GD6P1 5-7 6-0 6-10 01:35
13:45 3 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Bink van der Lee/ Pia Kolfschoten GD6P3 6-2 6-3 01:29
14:15 4 Mick van Houten/ Pieter van Zanten v Ernst Jansen/ Luuk van Hulten HD6P1 6-4 6-1 01:14
14:45 1 Ron Tjioe/ Peter Grove v Jochem van der Kleij/ Piet Kouwenhoven HD735P1 6-2 6-1 00:56
15:00 2 Edward Etty v Michiel van den Bogaert HEG1 5-7 6-3 11-9 01:57
5 Lia Boots/ Ru Song Yu v Milou Teeuwen/ Sjors Telgen GD8P1 6-3 6-1 01:18
15:15 3 Ruud Snackers/ Marjan van Druijten v Lydia Wielkens-Kolthof/ Ron van Gog GD735P1 6-3 6-4 01:24
16:00 1 Ricardo Cairo/ Marlieke Mols v Arno Groot/ DaniŽlle Timmerman GD7P2 6-7 (8) 3-6 01:31
4 Erwin Schmitz/ Yannick Roersma v Maarten Richard/ Teun Kuijken HD2P3 6-3 3-6 10-5 01:46
16:30 2 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Maarten Lenoir/ Bart Heerema HD4P1 4-6 6-3 14-12 02:08
5 Lennox Alblas/ Pauline van den Haak v Frans de Kruif/ Monique de Kruif GD8P1 6-0 6-2 01:11
16:45 3 Caroline de Rijcke/ Marieke de Bie v Lisanne de Wit/ Annick Zonjee DD6P2 6-7 (2) 0-6 01:47
17:30 1 Chiel van der Plas v Tim Wiers HEG1 4-6 6-7 (3) 01:51
17:45 4 Michael de Vijlder/ Jan Walter v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD5P1 3-6 6-1 4-10 01:19
18:00 2 Gerry Thelosen/ Jos Nix v Jan Derks/ Nico Winkelaar HD635P1 6-0 6-1 01:01
18:15 3 Matt van Kessel v Sebastiaan Timmer HEG4 1-6 5-7 01:32
5 Johan Berendse v Nick Damen HEG5 6-4 6-4 01:32
19:00 1 Tijn Boots v Remco van Iersel HEG3 6-1 6-0 00:57
19:30 2 Reneť Koper/ Dave de Wilde v Stef Timmer/ Manon Muller GD5P1 0-6 6-7 01:28
4 Henk Zeemering/ Monique Zeemering v Lars van Geffen/ Annick Zonjee GD6P4 6-1 1-6 8-10 01:24
19:45 3 Franka van Hulten v Pauline van den Haak DEG4 2-6 3-6 01:08
5 Mark Bloemberg/ Johan Berendse v Ron van Gog/ Frank Kramer HD635P1 0-6 7-6 8-10 01:31
20:30 1 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Matt van Kessel/ Carlo van Kessel HD6P2 6-4 6-2 01:29
21:15 2 Tim Muller/ Teis Visser v Ralph Knol/ Huub de Boer HD2P2 6-7 (3) 3-6 01:44
4 Johan de Kruif/ Frans de Kruif v Thaloen Verweij/ Cary Richards HD8P1 2-6 2-6 01:11
21:30 3 Michael de Vijlder/ Paul Duin v Bas van der Vliet/ Rogier BeliŽn HD4P2 6-2 6-2 01:17
5 Ricardo Cairo v Gilbert Koskamp HE35G1 2-6 2-6 01:16
21:45 1 Cyril Zantman/ Ryan Jonker v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD6P1 3-6 6-3 12-10 01:49
Zondag 24 December 2017
09:00 1 Gino van Schagen v Ruud de Kruif HEG5 6-3 3-6 4-10 01:49
2 Robert Roest v Tijn Boots HEG3 3-6 2-6 01:19
3 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Stef Timmer/ Manon Muller GD5P1 4-6 7-6 (4) 10-8 01:46
4 Marcel van Horssen v Theo Tegelaers HE35G1 6-2 2-6 5-10 01:27
5 Milou Teeuwen/ Sjors Telgen v Frans de Kruif/ Monique de Kruif GD8P1 4-6 3-6 01:31
10:15 2 Sandra Eleveld/ Annet Berendregt v Lisanne de Wit/ Annick Zonjee DD6P2 4-6 1-6 01:22
10:30 1 Dennis Knijnenburg v Herbert Ormel HEG6 wo
3 Jaap Hof v Tom Hersche HEG5 4-6 2-6 01:34
5 Arno Groot/ DaniŽlle Timmerman v Pauline van den Haak/ Danny van der Zwet GD7P2 4-6 4-6 01:25
10:45 4 James Tjan/ Maaike van Denderen v Caroline Lauppe/ Hans Bezuur GD735P2 6-7 (5) 6-4 11-9 02:14
11:45 2 Carlos Etty v Wouter van Leuven HEG1 4-6 1-6 01:55
12:00 1 Rosco Muller v Marco Huberts HEG2 6-0 3-6 13-11 01:47
3 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD735P1 7-5 6-1 01:20
5 Vincent Stam v Jacco Bruinsma HEG6 6-3 6-4 01:30
12:30 4 Nikki Hakkesteegt/ Rogier BeliŽn v Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge GD3P2 6-1 6-4 01:18
13:15 2 Lars van Geffen/ Annick Zonjee v Amber Hulshof/ Nick Damen GD6P4 6-3 6-0 01:29
13:30 1 Anouk Drent v Martine Willemstein DEG4 6-4 6-3 01:43
5 Kim Bloemberg/ Bas van der Peet v Ard Parlevliet/ Inge Kortekaas GD6P2 6-4 7-5 01:49
13:45 3 Mohini Hommes v Anne van der Horst DEG1P1 opg 00:36
15:00 1 Rosco Muller/ Charlie Koper v Carlos Etty/ Edward Etty HD2P1 6-1 7-5 01:33
2 Barbara Baak/ Renť de Leeuw v Erik Hellinga/ Mirjam Hellinga GD635P1 4-6 3-6 01:24
5 Rik de Ruiter v Vincent Stam HEG6 6-1 6-3 00:58
15:15 3 Lia Boots/ Ru Song Yu v Lennox Alblas/ Pauline van den Haak GD8P1 6-4 7-6 (5) 02:05
16:00 4 Ron van Gog/ Frank Kramer v Jan Derks/ Nico Winkelaar HD635P1 6-0 6-1 01:00
16:30 1 Teddie Klaassen v Felicia Visser DEG4 6-0 4-6 11-9 01:33
2 Daan Uitermark/ Rik van den Oever v Henrico Mud/ Leo Dijkstra HD4P2 6-2 6-4 01:20
5 Agatha Star/ Tabolien Jorritsma v Regine van Goor/ Elze Elenbaas DD6P1 4-6 4-6 01:45
16:45 3 Stef Timmer v Martijn Spindelaar HEG3 4-6 6-4 10-6 01:50
18:00 5 Mark van Diepen v Daniel Boerhorst HEG4 6-3 5-7 10-8 00:37
Dinsdag 26 December 2017
09:00 1 Steven van Voornveld/ Niki Bruinier v Alexander Wijkhuizen/ Eddie Grootes HD7P2 7-6 (2) 3-6 10-8 01:55
2 Henk Kuijper/ Wim Jansen v Thaloen Verweij/ Cary Richards HD8P1 6-4 6-4 01:46
3 Roland van Helden v Ryan Jonker HEG5 3-6 6-7 (4) 01:50
4 Lydia Wielkens-Kolthof/ Ron van Gog v Lennox Alblas/ Annet Berendregt GD735P1 6-7 (6) 3-6 01:39
10:15 2 Denice van den Heuvel v Angelique van Ojik DEG2P1 wo
10:30 1 Bart Heerema v Boris Brummelhuis HEG3 7-5 6-1 01:30
3 Rachel Vet/ Ophťlie van Kesteren v Merel Ann van Zanten/ Merel Spaander DD3P1 4-6 3-6 01:42
10:45 4 Ru Song Yu v Danny van der Zwet HEG6 7-6 (4) 6-0 02:08
5 Anouk Drent/ Philine Stibbe v Martine Vasterman/ Claudia Bouman DD8P2 7-5 6-2 01:31
12:00 1 BjŲrn Luitink v Wouter van Leuven HEG1 6-1 6-7 (3) 10-3 02:03
3 Ernst Jansen/ Luuk van Hulten v Cyril Zantman/ Ryan Jonker HD6P1 7-5 4-6 8-10 01:54
13:15 2 Kim Bloemberg/ Mark Bloemberg v Rik van den Oever/ Lisa Hardebol GD5P2 2-6 5-7 01:44
13:45 1 Maarten Lenoir/ Bart Heerema v Renť van Dusschoten/ Bert-Jan Hendriksen HD4P1 6-4 6-4 01:32
3 Yaser Heda v Dave de Wilde HEG4 3-6 6-3 10-5 01:52
4 James Tjan/ Maaike van Denderen v Ed Post/ Isabel Weltz GD735P2 6-1 6-0 01:06
14:00 5 Marcel Zijlstra/ Chris Tanis v Mike Bloemberg/ Jan Domhoff jr. HD7P1 6-3 6-4 01:30
15:00 2 Lindsy Griffioen/ Anouk Drent v Inge Kortekaas/ Martine Willemstein DD7P2 3-6 3-6 01:13
15:15 4 Jochem van der Kleij/ Piet Kouwenhoven v Roland van Helden/ Arno Groot HD735P1 3-6 3-6 01:16
15:30 1 Tijn Boots v Kiko Kousemaker HEG3 4-6 6-4 10-3 02:06
3 Michael Olijerhoek/ Erik Hellinga v Daniel Boerhorst/ Bjorn Pouw HD5P2 6-4 6-4 01:09
5 Evelyne Tuijp v Nathalie Tuijp DEG1P1 6-2 6-2 01:29
Woensdag 27 December 2017
09:00 1 Niki Bruinier v Ivan van Dijk HEG6 6-1 6-2 01:35
2 Jelle Berendse v Lennard Boon HEG2 2-6 4-6 01:32
3 Ricardo Cairo/ Marlieke Mols v Pauline van den Haak/ Danny van der Zwet GD7P2 7-5 4-6 7-6 (4) 01:59
4 Leonie van Dijken-Bloemendaal v Saskia Peters DEG3 2-6 1-6 01:26
10:30 1 Rick Schutter v Willem Wester HEG6 1-6 0-6 01:11
2 Luuk van Hulten/ Sander Drost v Daniel Boerhorst/ Bjorn Pouw HD5P2 0-6 3-6 01:20
3 Joost ten Have v Enzio Fruijtier HEG6 4-6 1-6 01:47
4 Roger van Spanje v Tom Hersche HEG5 6-3 6-2 01:29
5 Jesper van Steijn/ Belinda van Steijn v Rob de Ree/ Eva de Ree GD7P1 2-6 3-6 01:31
11:45 2 Evelyne Tuijp/ Julia de Keulenaar v Merel Ann van Zanten/ Merel Spaander DD3P1 2-6 0-6 01:27
12:00 1 Maarten Richard v Charlie Koper HEG2 wo
3 Ryan Jonker v Boris van der Heijden HEG5 3-6 3-6 01:29
5 Suzanna van Houweninge v Patricia van Zaanen DEG3 1-6 1-6 01:16
13:15 2 Mohini Hommes v Nathalie Tuijp DEG1P1 7-5 6-1 01:40
13:30 1 Yannick Roersma v Teis Visser HEG1 0-6 1-6 01:18
5 Sheila Bergman/ Marinka Imanse v Rebecca van der Lee/ Hannah Roorda DD5P1 wo
13:45 3 Kim Bloemberg/ Bas van der Peet v Pepijn Weustink/ Lotte Thoolen GD6P2 0-6 4-6 01:24
14:15 4 Evelyne Tuijp/ Julia de Keulenaar v Rachel Vet/ Ophťlie van Kesteren DD3P1 6-7 (3) 7-6 (5) 3-10 02:34
15:00 2 Edwin Daemen/ Pieter van Hengel v Mark van Diepen/ Donny Otte HD6P2 3-6 3-6 01:23
5 Sander Voorhuijzen/ Wout Stigter v Steven van Voornveld/ Niki Bruinier HD7P2 7-6 3-6 7-10 01:47
15:15 3 Mike Bloemberg/ Jan Domhoff jr. v Tedson StrŁwer/ Tjard de Wolf HD7P1 4-6 5-7 01:46
16:00 4 Mick Bos/ Ruud Snackers v Roland van Helden/ Arno Groot HD735P1 7-6 5-7 10-5 01:58
16:30 1 Jelle Berendse/ Alexander Popping v Maarten Richard/ Teun Kuijken HD2P3 6-2 6-7 12-10 01:59
2 Bert-Jan Hendriksen/ Melissa Gon v Vincent van Schagen/ Shirley Morlang GD3P1 wo
5 Cecile van der Horst/ Annemiek Groen v Martine Vasterman/ Claudia Bouman DD8P2 6-2 6-0 01:11
16:45 3 Erik Hellinga/ Mirjam Hellinga v Marieke de Bie/ Marcel Hoenderdos GD635P1 6-3 6-4 01:16
17:45 4 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Mike Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart GD6P3 7-6 (4) 6-4 01:41
18:00 2 Danique Mense/ Michelle Hoogenstein v Rachel Vet/ Ophťlie van Kesteren DD3P1 6-2 6-4 01:26
18:15 1 Michael de Vijlder/ Jan Walter v Rutger Kleinhout/ Timo Blom HD5P1 3-6 6-3 6-7 (7) 01:53
3 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Edwin Daemen/ Pieter van Hengel HD6P2 6-3 6-1 01:21
5 Thaloen Verweij/ Cary Richards v Herbert Ormel/ Marc RŲmer HD8P1 6-2 6-2 01:28
19:30 2 Stefan Bergman/ Sander Hommel v Ralph Knol/ Huub de Boer HD2P2 6-1 7-6 (4) 01:41
4 Henk Zeemering/ Monique Zeemering v Amber Hulshof/ Nick Damen GD6P4 7-5 3-6 2-10 01:34
19:45 1 Chantal Verzijlberg/ Ruud Verhoeven v Nikki Hakkesteegt/ Rogier BeliŽn GD3P2 6-3 6-3 01:23
3 Mick van Houten/ Pieter van Zanten v Cyril Zantman/ Ryan Jonker HD6P1 6-7 (5) 6-3 9-11 01:59
5 Tineke van der Peet/ Simone Hoogendoorn-Veltman v Inge Kortekaas/ Martine Willemstein DD7P2 4-6 5-7 01:39
21:00 5 Margo van den Heuvel-Tervoort/ Denice van den Heuvel v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5P2 3-6 2-6 01:42
21:15 2 Els de Kruif - Driehuis/ Edith van der Meij v Franka van Hulten/ Marion Verstraaten DD8P1 6-4 6-4 01:18
4 Ruud Snackers/ Marjan van Druijten v Lennox Alblas/ Annet Berendregt GD735P1 5-7 7-6 (4) 7-10 02:07
21:30 1 Ernst Jansen/ Luuk van Hulten v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD6P1 6-4 6-1 01:19
3 Rosa van Bolhuis/ Tjard de Wolf v Marjon Muileboom-Sanders/ Jaap Muileboom GD7P3 6-2 6-2 01:20
5 Sebastiaan Timmer v Jesse Benning HEG4 6-4 6-4 01:45
Donderdag 28 December 2017
10:30 1 Edwin Daemen/ Pieter van Hengel v Matt van Kessel/ Carlo van Kessel HD6P2 2-6 3-6 01:21
2 Marjon Muileboom-Sanders/ Maaike van Denderen v Edith van der Meij/ Martine Vasterman DD735P1 6-1 6-1 01:06
3 Nathalie Tuijp v Anne van der Horst DEG1P1 6-2 6-3 01:20
10:45 4 Enzio Fruijtier v Willem Wester HEG6 6-4 6-4 02:18
5 Teddie Klaassen/ Gino van Schagen v Jesper van Steijn/ Belinda van Steijn GD7P1 6-3 6-1 01:14
12:00 1 Roger Davids/ Koen Heupers v Carlos Etty/ Edward Etty HD2P1 6-2 5-7 6-10 02:04
12:15 3 Cecile van der Horst/ Annemiek Groen v Anouk Drent/ Philine Stibbe DD8P2 4-6 3-6 01:25
4 Gilbert Koskamp v Ronald Haak HE35G1 6-1 6-1 01:07
5 Stefan Bergman/ Sander Hommel v Tim Muller/ Teis Visser HD2P2 4-6 2-6 01:33
13:15 2 Georgette van Soelen/ Martin van Hoof v Marieke de Bie/ Marcel Hoenderdos GD635P1 7-5 3-6 5-10 01:39
13:30 1 Mark Bloemberg/ Johan Berendse v Gerry Thelosen/ Jos Nix HD635P1 6-4 6-4 01:15
14:00 5 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Edith van der Meij/ Martine Vasterman DD735P1 6-2 6-3 01:15
14:30 3 Sandy Kegels v Saskia Peters DEG3 4-6 6-1 9-11 01:33
14:45 2 Mike Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart v Bink van der Lee/ Pia Kolfschoten GD6P3 4-6 2-6 01:36
15:00 1 Michael Olijerhoek/ Erik Hellinga v Luuk van Hulten/ Sander Drost HD5P2 7-5 6-3 01:33
15:15 4 Tineke van der Peet/ Simone Hoogendoorn-Veltman v Lindsy Griffioen/ Anouk Drent DD7P2 6-4 6-2 01:25
15:30 5 Teddie Klaassen/ Gino van Schagen v Rob de Ree/ Eva de Ree GD7P1 6-3 6-3 01:17
16:00 3 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Rik van den Oever/ Lisa Hardebol GD5P2 1-6 1-6 01:15
16:15 2 Michael de Vijlder/ Jan Walter v Koen Jonckheer/ Toni Ferrari HD5P1 6-3 4-6 8-10 02:02
16:30 1 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Marjon Muileboom-Sanders/ Maaike van Denderen DD735P1 1-6 6-4 10-0 01:33
16:45 4 Ru Song Yu v Herbert Ormel HEG6 6-0 6-3 01:30
17:00 5 Mark van Diepen v Sebastiaan Timmer HEG4 4-6 1-6 01:12
17:30 3 Johan Berendse v Xavi Kousemaker HEG5 3-6 6-1 10-12 01:27
17:45 2 Rutger Kleinhout/ Timo Blom v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD5P1 6-4 6-2 01:29
18:00 1 Charlie Koper v Rosco Muller HEG2 7-5 6-3 01:56
18:15 4 Esma Jongenelis/ Samira Verzijlberg-Grannetia v Mirjam de Vijlder van Eckeveld/ Sanne de Vijlder DD7P1 6-2 6-2 01:17
18:30 5 Sander Voorhuijzen/ Wout Stigter v Alexander Wijkhuizen/ Eddie Grootes HD7P2 4-6 5-7 01:31
19:00 3 Chantal Verzijlberg/ Ruud Verhoeven v Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge GD3P2 6-2 7-6 (5) 01:28
19:15 2 Milou Teeuwen/ Sjors Telgen v Lennox Alblas/ Pauline van den Haak GD8P1 1-6 0-6 01:05
19:30 1 Michael de Vijlder/ Paul Duin v Henrico Mud/ Leo Dijkstra HD4P2 6-2 6-1 01:23
19:45 4 Barbara Baak/ Renť de Leeuw v Georgette van Soelen/ Martin van Hoof GD635P1 6-4 6-3 01:18
20:00 5 Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge v Regine van Goor/ Elze Elenbaas DD6P1 4-6 6-3 10-8 01:53
20:30 3 Yaser Heda v Feisal Lam-Lion HEG4 4-6 2-6 02:16
20:45 2 Koen Jonckheer/ Toni Ferrari v Rutger Kleinhout/ Timo Blom HD5P1 6-4 0-6 10-7 01:20
21:00 1 Samira Verzijlberg-Grannetia v Patricia van Zaanen DEG3 4-6 2-6 02:07
21:45 3 Ron Tjioe/ Peter Grove v Mick Bos/ Ruud Snackers HD735P1 6-1 7-5 01:27
5 Sjaak van den Boogaard v Ruud de Kruif HEG5 1-6 4-6 01:20
22:00 2 Henk Kuijper/ Wim Jansen v Herbert Ormel/ Marc RŲmer HD8P1 6-7 (5) 1-6 01:35
Vrijdag 29 December 2017
10:30 1 Bart Heerema v Stef Timmer HEG3 4-6 6-3 10-3 01:51
2 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Kim Bloemberg/ Mark Bloemberg GD5P2 6-4 6-7 (4) 9-11 02:15
3 Niki Bruinier v Enzio Fruijtier HEG6 1-6 2-6 01:25
4 Erwin Schmitz/ Yannick Roersma v Jelle Berendse/ Alexander Popping HD2P3 6-3 6-4 01:24
11:45 2 Amber Hulshof/ Lisa Hardebol v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5P2 3-6 2-6 01:34
12:00 1 Xavi Kousemaker v Boris van der Heijden HEG5 4-6 6-3 10-7 01:45
3 Rik de Ruiter v Tedson StrŁwer HEG6 6-2 6-1 01:23
12:30 4 Marjon Muileboom-Sanders/ Maaike van Denderen v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD735P1 6-4 6-4 01:45
13:30 1 Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge v Agatha Star/ Tabolien Jorritsma DD6P1 6-4 2-6 10-7 01:43
3 Teddie Klaassen v Pauline van den Haak DEG4 6-2 7-6 (2) 01:58
5 Evelyne Tuijp v Anne van der Horst DEG1P1 6-4 1-6 10-7 01:31
14:15 4 Rik de Ruiter v Ru Song Yu HEG6 6-4 6-3 01:45
15:00 1 Matt van Kessel/ Carlo van Kessel v Mark van Diepen/ Donny Otte HD6P2 4-6 5-7 01:35
2 BjŲrn Luitink v Tim Wiers HEG1 6-2 6-3 01:24
5 Marcel Zijlstra/ Chris Tanis v Tedson StrŁwer/ Tjard de Wolf HD7P1 6-1 6-4 01:21
16:00 4 Rosa van Bolhuis/ Tjard de Wolf v Pauline van den Haak/ Danny van der Zwet GD7PO 7-6 (3) 6-3 02:10
16:30 1 Margo van den Heuvel-Tervoort/ Denice van den Heuvel v Amber Hulshof/ Lisa Hardebol DD5P2 6-4 7-5 01:44
2 Mark Bloemberg/ Johan Berendse v Jan Derks/ Nico Winkelaar HD635P1 6-0 6-0 01:03
5 Georgette van Soelen/ Martin van Hoof v Erik Hellinga/ Mirjam Hellinga GD635P1 4-6 5-7 01:33
16:45 3 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Pepijn Weustink/ Lotte Thoolen GD6PO 4-6 5-7 01:33
17:45 4 Koen Jonckheer/ Toni Ferrari v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD5P1 6-3 6-2 01:23
18:00 2 Roger Davids/ Koen Heupers v Rosco Muller/ Charlie Koper HD2P1 6-3 1-6 10-12 01:57
18:15 1 Edward Etty v Teis Visser HEG1 4-6 7-5 10-6 02:04
3 Ron van Gog/ Frank Kramer v Gerry Thelosen/ Jos Nix HD635P1 6-1 7-5 01:20
5 Danny van der Zwet/ Joost ten Have v Steven van Voornveld/ Niki Bruinier HD7PO 3-6 3-6 01:18
19:00 4 Henk Kuijper/ Wim Jansen v Johan de Kruif/ Frans de Kruif HD8P1 6-3 6-4 01:34
19:30 2 Michael de Vijlder/ Paul Duin v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD4P2 6-4 4-6 8-10 01:40
19:45 1 Anouk Drent v Esma Jongenelis DEG4 4-6 6-1 5-10 02:09
3 Caroline de Rijcke/ Marieke de Bie v Sandra Eleveld/ Annet Berendregt DD6P2 6-4 6-2 01:38
5 Els de Kruif - Driehuis/ Edith van der Meij v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid DD8P1 6-0 7-5 01:16
21:15 2 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Reneť Koper/ Dave de Wilde GD5P1 6-0 7-5 01:32
4 Ron Tjioe/ Peter Grove v Roland van Helden/ Arno Groot HD735P1 6-3 6-2 01:12
21:30 1 Lia Boots/ Ru Song Yu v Frans de Kruif/ Monique de Kruif GD8P1 6-0 6-0 00:58
3 Danique Mense/ Michelle Hoogenstein v Merel Ann van Zanten/ Merel Spaander DD3P1 4-6 4-6 01:41
5 Mick van Houten/ Pieter van Zanten v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD6P1 6-0 6-3 01:16
Zaterdag 30 December 2017
09:00 1 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Mark van Diepen/ Donny Otte HD6P2 0-6 4-6 01:37
2 Erwin Schmitz/ Yannick Roersma v Tim Muller/ Teis Visser HD2PO 6-1 6-4 01:19
3 Roger van Spanje v Ruud de Kruif HEG5 6-2 6-2 01:24
4 Bas van der Vliet/ Rogier BeliŽn v Henrico Mud/ Leo Dijkstra HD4P2 2-6 6-4 10-6 01:24
10:30 1 Rebecca van der Lee/ Hannah Roorda v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5PO#F 3-6 2-6 01:34
4 Rik de Ruiter v Enzio Fruijtier HEG6#F 6-7 (5) 1-6 01:51
10:45 3 Theo Tegelaers v Gilbert Koskamp HE35G1#F wo
11:00 2 Danique Mense/ Michelle Hoogenstein v Evelyne Tuijp/ Julia de Keulenaar DD3P1 6-3 6-3 01:35
12:00 4 Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge v Lisanne de Wit/ Annick Zonjee DD6PO#F 7-6 6-4 01:46
12:15 3 Lennox Alblas/ Annet Berendregt v James Tjan/ Maaike van Denderen GD735PO#F 4-6 0-6 01:27
5 Esma Jongenelis/ Samira Verzijlberg-Grannetia v Inge Kortekaas/ Martine Willemstein DD7PO#F 2-6 5-7 01:26
13:00 2 Charlie Koper v Lennard Boon HEG2#F 6-1 6-0 01:06
13:30 1 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Rik van den Oever/ Lisa Hardebol GD5PO#F 4-6 2-6 01:31
4 Bas van der Velden/ Koen Witteman v Michael de Vijlder/ Paul Duin HD4PO#F 6-1 6-3 02:03
14:00 3 Mohini Hommes v Evelyne Tuijp DEG1P1 1-6 3-6 01:30
5 Teddie Klaassen/ Gino van Schagen v Rosa van Bolhuis/ Tjard de Wolf GD7PO#F 1-6 7-5 10-5 01:51
15:00 1 Tijn Boots v Bart Heerema HEG3#F 6-2 6-1 01:13
2 Saskia Peters v Patricia van Zaanen DEG3#F 6-1 4-6 10-8 02:02
4 Feisal Lam-Lion v Sebastiaan Timmer HEG4#F 4-6 6-2 10-8 02:00
15:30 5 Barbara Baak/ Renť de Leeuw v Marieke de Bie/ Marcel Hoenderdos GD635P1 6-1 7-5 01:32
15:45 3 Bert-Jan Hendriksen/ Melissa Gon v Chantal Verzijlberg/ Ruud Verhoeven GD3PO#F 6-7 6-1 3-0 opg
16:30 1 BjŲrn Luitink v Edward Etty HEG1#F 6-1 6-1 01:16
4 Teddie Klaassen v Esma Jongenelis DEG4#F 6-2 6-4 01:48
17:00 2 Marcel Zijlstra/ Chris Tanis v Steven van Voornveld/ Niki Bruinier HD7PO#F 2-6 4-6 01:37
17:15 5 Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Edith van der Meij/ Martine Vasterman DD735P1 4-6 6-4 11-13 01:59
17:30 3 Roger van Spanje v Xavi Kousemaker HEG5#F 4-6 0-6 01:22
18:00 1 Koen Jonckheer/ Toni Ferrari v Michael Olijerhoek/ Erik Hellinga HD5PO#F 5-7 6-1 10-5 01:32
4 Lars van Geffen/ Annick Zonjee v Pepijn Weustink/ Lotte Thoolen GD6PO#F 1-6 6-3 3-10 01:35
18:30 2 Johan de Kruif/ Frans de Kruif v Herbert Ormel/ Marc RŲmer HD8P1 2-6 3-6 01:28
19:00 5 Cyril Zantman/ Ryan Jonker v Mark van Diepen/ Donny Otte HD6PO#F 6-7 3-6 01:59
19:15 3 Rosco Muller/ Charlie Koper v Erwin Schmitz/ Yannick Roersma HD2PO#F 6-2 6-4 01:14
19:30 4 Els de Kruif - Driehuis/ Edith van der Meij v Anouk Drent/ Philine Stibbe DD8PO#F 6-2 6-1 01:09
Niet gepland
Charlie Koper v Thomas Visser HEG2 wo
Tristan Schiff v Jordi Janmaat HEG2 wo
Tristan Schiff v Lennard Boon HEG2 wo
Ivan van Dijk v Theo Tegelaers HEG6 wo
Denice van den Heuvel v Julia de Keulenaar DEG2P1 wo
Roger Davids/ Koen Heupers v Mark Kerkhof/ Ryan Geerdink HD2P1 wo
Mark Kerkhof/ Ryan Geerdink v Carlos Etty/ Edward Etty HD2P1 wo
Mark Kerkhof/ Ryan Geerdink v Rosco Muller/ Charlie Koper HD2P1 wo
Bas van der Velden/ Koen Witteman v Renť van Dusschoten/ Bert-Jan Hendriksen HD4P1 wo
Bas van der Vliet/ Rogier BeliŽn v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD4P2 wo
Mitch de Droog/ Tobias Mens v Michael Olijerhoek/ Erik Hellinga HD5P2 wo
Mitch de Droog/ Tobias Mens v Luuk van Hulten/ Sander Drost HD5P2 wo
Mitch de Droog/ Tobias Mens v Daniel Boerhorst/ Bjorn Pouw HD5P2 wo
Monique Willemsen/ Ellen Grillis v Sheila Bergman/ Marinka Imanse DD5P1 wo
Monique Willemsen/ Ellen Grillis v Rebecca van der Lee/ Hannah Roorda DD5P1 wo
Alyssa Wegman/ Tobias Mens v Marieke Grijpma/ Gijs Vervliet GD6P1 wo
Alyssa Wegman/ Tobias Mens v Wilbert Heeremans/ Suzanne Heeremans GD6P1 wo
Wilbert Heeremans/ Suzanne Heeremans v Lars van Geffen/ Annick Zonjee GD6PO wo
Jaap Muileboom/ James Tjan v Nigel de la Rambelje/ Ivan van Dijk HD7P3 wo
Nigel de la Rambelje/ Ivan van Dijk v Danny van der Zwet/ Joost ten Have HD7P3 wo
Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Rosa van Bolhuis/ Tjard de Wolf GD7P3 wo
Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Marjon Muileboom-Sanders/ Jaap Muileboom GD7P3 wo

Volg dit toernooi op www.haarlemsetennisweek.nl.

© PlanMySport - 25 Aug 2019 01:12