Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Veteranen Open Toernooi
dinsdag 24 t/m vrijdag 27 oktober 2017
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Dinsdag 24 Oktober 2017
14:00 1 Harry Hachmang/ Roland van Helden v Cees te Beek/ Bas Timmerman HD60AP1 3-6 7-6 (5) 9-11 01:55
2 Tanja Heyink/ Theo Groot v Klaas van den Berg/ Marga van den Berg-Schering GD60P2 6-1 6-1 00:58
3 Cees Waalewijn/ Frans de Zwart v Han Verheul/ Joop Bekking HD60P1 6-2 6-4 01:11
15:30 1 Ria Trouwen/ Bob Trouwen v Maurice Schipper/ Angela Sneekes GD60P1 6-0 6-3 01:30
2 Ferry Kock/ Kees van Veen v Rob Berndsen/ Dave Kuipers HD60P2 6-1 6-1 01:30
Woensdag 25 Oktober 2017
16:00 1 Ria Trouwen/ Bob Trouwen v Henk van den Broek/ Puck Groot GD60P1 0-6 0-3 01:30
2 Tanja Heyink/ Theo Groot v Petra Gravemaker/ Jan Gravemaker GD60P2 6-4 6-1 01:30
17:30 2 Maurice Schipper/ Angela Sneekes v Henk van den Broek/ Puck Groot GD60P1 1-6 0-6 01:30
Donderdag 26 Oktober 2017
11:00 1 Ben van Eerden/ Rob van Veen v Rob Berndsen/ Dave Kuipers HD60P2 3-6 2-6 01:00
14:00 1 Ferry Kock/ Kees van Veen v Ben van Eerden/ Rob van Veen HD60P2 6-0 6-0 01:30
2 Nico Winkelaar/ Rob van den Berg v Cees te Beek/ Bas Timmerman HD60AP1 6-2 6-2 01:30
15:30 1 Jaap Hof/ Gerrit Tesselaar v Jan Derks/ Ron van der Flier HD60AP2 6-7 (5) 7-5 11-9 01:30
2 Klaas van den Berg/ Marga van den Berg-Schering v Petra Gravemaker/ Jan Gravemaker GD60P2 6-4 6-2 01:30
3 Nico Winkelaar/ Rob van den Berg v Harry Hachmang/ Roland van Helden HD60AP1 6-3 2-6 3-10 01:30
Vrijdag 27 Oktober 2017
12:00 2 Nico Winkelaar/ Rob van den Berg v Jan Derks/ Ron van der Flier HD60AX 6-1 6-3 01:30
3 Cees Waalewijn/ Frans de Zwart v Rob Berndsen/ Dave Kuipers HD60X 6-3 6-4 01:30
4 Han Verheul/ Joop Bekking v Ferry Kock/ Kees van Veen HD60X 0-6 4-6 01:30
5 Harry Hachmang/ Roland van Helden v Jaap Hof/ Gerrit Tesselaar HD60AX 3-6 2-6 01:30
13:30 2 Rob Berndsen/ Dave Kuipers v Han Verheul/ Joop Bekking HD60X#3e 3-6 1-6 01:30
3 Jan Derks/ Ron van der Flier v Harry Hachmang/ Roland van Helden HD60AX#3e 3-6 0-6 01:30
4 Henk van den Broek/ Puck Groot v Klaas van den Berg/ Marga van den Berg-Schering GD60X 6-1 6-1 01:30
5 Ria Trouwen/ Bob Trouwen v Tanja Heyink/ Theo Groot GD60X 6-1 3-6 10-8 01:30
15:00 2 Cees Waalewijn/ Frans de Zwart v Ferry Kock/ Kees van Veen HD60X#F 6-2 6-0 01:30
3 Nico Winkelaar/ Rob van den Berg v Jaap Hof/ Gerrit Tesselaar HD60AX#F 5-7 2-6 01:30
4 Henk van den Broek/ Puck Groot v Ria Trouwen/ Bob Trouwen GD60X#F 5-7 6-0 11-9 01:30
5 Klaas van den Berg/ Marga van den Berg-Schering v Tanja Heyink/ Theo Groot GD60X#3e 2-6 0-6 01:30

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 24 Aug 2019 00:10