Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open (actueel rating) Toernooi 2016
zondag 17 t/m zondag 24 juli 2016
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 17 Juli 2016
12:00 8 Steven Hulsebosch v Bart Hoevers HEG2P1 6-1 6-4 01:07
9 Jeroen Dortmundt v Nigel Nowotarski HEG3P1 5-7 6-3 0-6 01:36
10 Guy van Megen v Roman van der Flier HEG5P2 4-6 6-1 3-6 03:01
11 Jacco Bruinsma v Jan-Maarten van Osch HEG5P3 6-3 0-6 6-7 01:59
12 Roland van Helden v René van Tiggelen HEG4P2 6-0 6-7 (3) 7-5 02:33
13:15 11 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Tabolien Jorritsma/ Linda Guitoneau DD35G1P1 6-1 4-6 4-6 02:09
12 Carlijn Bast/ Mirjam Schellekens v Tanja Bekendam/ Monique de Haan DDG4P1 1-6 4-6 01:06
13:30 8 Frans de Kruif v Sjors Telgen HEG5P1 6-2 6-1 01:20
14:00 6 Ron van Gog/ Tim van Gog v Justin Becker/ Rik Stam HDG3P2 6-3 4-6 6-4 01:41
9 Glenn van Roodselaar v Bas Strikker HEG3P2 2-6 2-6 01:17
14:45 10 René Nieda v Marc Kok HE35G2P1 6-2 6-0 01:12
11 Maureen Padt v Marieke de Bie DEG2P1 7-6 6-2 01:35
12 Stef Kerkhoff v Bob Verzijlberg HEG1P1 7-6 6-7 2-6 02:49
15:00 7 Eric van den Top v Jan-Maarten van Osch HE35G2P1 6-3 3-6 6-3 02:03
8 Yves Pijlman/ Clementijn Aalders v Monique Korporaal/ Hans Korporaal GD35G1P1 6-3 6-3 01:06
15:30 9 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Kee Hendriksen/ Roman van der Flier GDG2P4 6-4 6-2 01:42
16:15 12 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Nicole van den Berg/ Rob van 't Hof GD35G2P2 6-1 6-4 01:23
16:30 7 Samira Verzijlberg-Grannetia/ Imah Miedema v Digna Luijendijk/ Marcella van der Hoorn DDG4P2 6-1 6-1 01:13
8 Cees Waalewijn/ Jos Hessels v Roland van Helden/ Bas Strikker HD35G2P2 4-6 2-6 01:48
17:00 6 Margot van Beusekom-van Berkel/ Maike de Koning-Haanappel v Ingrid Jansen/ Diana Keessen DD35G2P1 6-2 6-4 01:28
9 Arjen Bosma/ Glenn van Roodselaar v Frank Kjaer/ Edgar de Heer HDG2P1 6-4 1-6 6-3 02:22
17:45 10 Pieter Kenbeek/ Willem van Driest v H. Hager / H. Volman HD35G2P1 4-6 2-6 01:33
11 Johan de Kruif/ Ed Post v Frans de Kruif/ Bert Wensink HD35G3P1 4-6 4-6 01:25
12 Angelique van Ojik v Nicky Janse DEG1P1 6-4 6-4 01:26
18:00 7 Frank Kramer/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Mark Oud/ Milly de Vries GDG1P1 6-1 7-5 01:35
8 Jenny Exalto/ Cynthia Vonk v Marieke de Bie/ Marthe Brunsveld DDG2P1 3-6 3-6 01:27
18:30 9 Nicole van den Berg v Anne Kraaijkamp DE35G1P1 6-7 (4) 6-7 (3) 01:56
19:15 10 Erik Schurink/ Karin Maat v Arno Groot/ Natasja Post GDG2P2 3-6 2-6 01:25
11 Johan Berendse v Willem Wester HE35G1P1 7-6 6-3 01:45
12 Jack van den Burg v Tim Ottens HEG4P2 5-7 6-4 3-6 01:57
19:30 7 Milou Teeuwen/ Sjors Telgen v Els de Kruif - Driehuis/ Eddie Grootes GDG3P1 5-7 3-6 01:30
8 Paul Groeneveld v Thierry Maas HEG4P1 6-2 4-6 6-1 01:28
20:00 9 Kim Uitermark v Arianne Berkouwer-Van Der Kooij DEG3P2 4-6 2-6 01:17
Maandag 18 Juli 2016
17:00 6 Bryan Martignoni v Thierry Maas HEG4P1 6-2 3-6 6-1 01:45
9 Marit de Jonge v Maureen Padt DEG2P1 6-3 6-1 01:41
10 Jelle Berendse v Bart Heerema HEG1P2 7-5 7-5 01:38
11 Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren v Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool DD35G2P1 2-6 6-7 (5) 01:35
12 Marc Kok v Eric van den Top HE35G2P1 3-6 3-6 01:42
17:30 7 Daniek Hendriksen v Kim Uitermark DEG3P2 6-4 7-5 01:50
8 Robin van Gelderen v Bas Strikker HEG3P2 6-3 6-1 01:53
18:15 12 Henk van den Broek/ John Niesing v Joost van Bruggen/ Jos Nix HD35G1P1 4-6 3-6 01:14
18:30 6 Bart Crabbendam/ Martijn Rommertz v Michael Verdam/ Alexander Wijkhuizen HDG3P1 6-3 6-1 01:14
7 Erik Schurink/ Bas van Beusekom v Leonard van Broekhoven/ Jacco Bruinsma HDG4P1 4-6 7-5 6-4 02:42
8 Jacqueline Pijnaker/ John van Norde v Suzanna van Houweninge/ Johan Berendse GD35G1P2 4-6 2-6 01:06
9 Barry Jongbloed/ Selwyn Miete v Guy van Megen/ Klaas de Geus HDG4P1 2-6 2-6 01:25
18:45 10 Koos Worm/ John Seijsener v Rob Sanders/ Han van Baekel HD35G3P1 6-4 6-2 01:05
11 Shiela van Schagen/ Gwen Hetharia v Tabolien Jorritsma/ Linda Guitoneau DD35G1P1 6-3 4-6 6-7 (6) 02:10
19:30 12 Gerry Thelosen/ Hans Korporaal v Jacco Hulsbosch/ Jacco Rustman HD35G1P1 6-2 6-7 (5) 6-3 01:55
19:45 8 Rick Hoogland v Bob Verzijlberg HEG1P1 3-6 2-6 01:54
9 Marieke de Bie/ Marthe Brunsveld v Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen DDG2P1 3-6 6-2 6-3 02:02
20:00 6 Ron van Gog/ Tim van Gog v Bart de Koning/ Jan-Geert Scholten HDG3P2 6-0 6-1 00:59
7 Jeanine de Best/ Lucille Hulst v Tanja Bekendam/ Monique de Haan DDG4P1 3-6 1-6 01:09
20:15 10 Suzanna van Houweninge v Nicole van den Berg DE35G1P1 7-6 (4) 6-2 01:46
11 Justin Becker/ Rik Stam v Patrick Eleveld/ Nick Damen HDG3P2 6-4 2-6 2-6 01:42
20:30 9 Ton Smet/ Marian Slangen v Jurrien Visser/ Elise Krekelaar GDG3P1 0-6 2-6 00:59
21:00 12 Arno Groot v Guy van Megen HEG5P2 2-6 6-2 6-4 01:55
21:30 6 Glenn van Roodselaar v Hidde Bos HEG3P2 1-6 0-6 00:47
7 Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis v Arianne Berkouwer-Van Der Kooij/ Jacqueline Laan-Dorhout DDG3P2 6-2 6-3 01:36
10 Thei Houben v Adrie Wezenberg HEG2P2 6-3 6-0 01:26
11 Leander Mascini v Sjors Telgen HEG5P1 6-1 6-1 00:57
Dinsdag 19 Juli 2016
17:00 8 Bas Strikker v Hidde Bos HEG3P2 1-6 3-6 01:11
17:30 10 Bert-Jan Hendriksen/ Hans José v Hans Korporaal/ Ruud Verhoeven HDG1P1 6-4 3-6 6-2 02:01
11 Johan Berendse v Leonard van Broekhoven HE35G1P1 6-3 7-6 (2) 01:38
18:00 6 Marian Damhuis/ Karla Oppelaar v Sabina Valdivia/ Corina Biemans DDG3P1 6-4 6-2 01:26
18:15 12 Bart de Koning/ Jan-Geert Scholten v Patrick Eleveld/ Nick Damen HDG3P2 1-6 5-7 01:14
18:30 7 Koos Worm/ John Seijsener v Frans de Kruif/ Bert Wensink HD35G3P1 7-5 7-5 01:39
8 Rik Schönhage/ Sandra de Graaf v Arno Groot/ Natasja Post GDG2P2 6-3 4-6 3-6 02:29
9 Simon Dijkstra/ Mike Huiberts v Clifton Deinum/ Kenneth Deinum HDG2P1 6-1 6-1 00:59
18:45 10 Marieke de Bie v Lisa Hardebol DEG2P1 2-6 5-7 01:40
11 Jeanine de Best/ Lucille Hulst v Carlijn Bast/ Mirjam Schellekens DDG4P1 6-0 6-1 01:01
19:00 6 Trudy Schuring/ Karin Stokman v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap DD35G1P1 6-1 6-1 01:20
19:30 12 Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool v Ingrid Jansen/ Diana Keessen DD35G2P1 6-4 6-2 01:29
20:00 7 Joanne van den Berg v Esma Jongenelis DEG3P1 0-6 1-6 00:59
8 Jenny Exalto/ Cynthia Vonk v Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen DDG2P1 6-3 6-4 01:35
9 Jacco Hulsbosch/ Jacco Rustman v Joost van Bruggen/ Jos Nix HD35G1P1 4-6 2-6 01:27
20:15 10 Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Arianne Berkouwer-Van Der Kooij/ Jacqueline Laan-Dorhout DDG3P2 6-4 7-5 01:46
11 Jeroen Dortmundt/ Taco Voskamp v Cees Waalewijn/ Jos Hessels HD35G2P2 3-6 4-6 01:28
20:30 6 Rosa van Bolhuis v Milou Teeuwen DEG4P1 6-0 6-1 01:02
21:00 12 Sabina Valdivia v Karen van Brakel DE35G1P2 7-5 4-6 4-6 02:26
21:30 7 Els de Kruif - Driehuis/ Eddie Grootes v Ton Smet/ Marian Slangen GDG3P1 6-1 6-0 00:46
10 René Nieda v Jan-Maarten van Osch HE35G2P1 7-5 6-1 01:15
11 Maureen Padt v Lisa Hardebol DEG2P1 2-6 2-6 01:01
Woensdag 20 Juli 2016
17:00 6 Robin van Gelderen v Hidde Bos HEG3P2 7-6 0-6 2-6 01:24
8 Eefje Francken v Nicky Janse DEG1P1 2-6 3-6 01:12
17:30 7 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Jurrien Visser/ Elise Krekelaar GDG3P1 6-2 6-3 01:14
9 Rick Hoogland v Stef Kerkhoff HEG1P1 7-5 7-5 01:42
10 René van Dusschoten v Jelle Berendse HEG1P2 6-3 7-6 01:31
11 Willem Wester v Ariën Vink HE35G1P1 6-3 6-4 01:43
18:15 12 Margot van Beusekom-van Berkel v Sabina Valdivia DE35G1P2 6-4 6-3 01:26
18:30 7 Theo Hurkmans/ Cees Hurkmans v H. Hager / H. Volman HD35G2P1 7-5 6-7 (0) 1-6 02:10
8 Ingrid Jansen/ Ed Post v Bernardien Kieft/ Hans Dijkman GD35G2P2 2-6 1-6 01:08
18:45 10 Liesbeth Eindhoven/ Ernst Jansen v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GDG2P4 5-7 2-6 01:39
11 Shiela van Schagen/ Gino van Schagen v Ron van Gog/ Fabienne van der Tas GDG2P1 6-4 6-7 (4) 3-4 opg 02:05
19:30 12 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Cindy Kokkelkoren/ Roel Broersen GDG1P1 0-6 3-6 01:10
20:00 7 Kee Hendriksen v Joanne van den Berg DEG3P1 6-0 6-1 01:07
8 Hans Korporaal/ Ruud Verhoeven v René van Dusschoten/ Jelle Berendse HDG1P1 3-6 6-7 (3) 01:31
9 Erik Schurink/ Bas van Beusekom v Guy van Megen/ Klaas de Geus HDG4P1 6-3 6-2 01:34
20:15 10 Laurens Dekker v Adrie Wezenberg HEG2P2 6-4 6-0 01:11
11 Matthieu van der Veldt v Bart Hoevers HEG2P1 6-2 6-1 00:52
20:30 6 Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren v Margot van Beusekom-van Berkel/ Maike de Koning-Haanappel DD35G2P1 4-6 3-6 01:43
21:00 12 Rob Sanders/ Han van Baekel v Johan de Kruif/ Ed Post HD35G3P1 6-7 (1) 1-6 01:24
21:30 7 Alexander Wijkhuizen v Jan-Maarten van Osch HEG5P3 6-3 6-7 (8) 6-3 02:16
8 Simon Dijkstra/ Mike Huiberts v Kenneth van Randeraat/ Robin van Gelderen HDG2P1 3-6 3-6 01:11
9 Maureen Padt/ Richard Padt v Suzanna van Houweninge/ Johan Berendse GD35G1P2 6-4 4-6 6-3 01:50
10 Bart de Koning/ Jan-Geert Scholten v Justin Becker/ Rik Stam HDG3P2 3-6 3-6 01:40
11 Jack van den Burg v René van Tiggelen HEG4P2 6-3 5-7 6-2 02:42
Donderdag 21 Juli 2016
17:00 6 Roland van Helden v Tim Ottens HEG4P2 3-6 2-6 01:22
7 Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren v Ingrid Jansen/ Diana Keessen DD35G2P1 6-3 4-6 6-2 02:06
8 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Shiela van Schagen/ Gwen Hetharia DD35G1P1 5-7 5-7 01:28
12 Marian Damhuis/ Eric van den Top v Karin Kreike/ Koos Worm GD35G2P1 6-4 6-4 01:32
17:30 9 Daniek Hendriksen v Arianne Berkouwer-Van Der Kooij DEG3P2 6-3 6-2 01:30
10 Kee Hendriksen v Esma Jongenelis DEG3P1 6-2 6-1 01:30
18:15 12 Marit de Jonge v Marieke de Bie DEG2P1 6-2 6-4 01:52
18:30 8 Simon Dijkstra/ Mike Huiberts v Arjen Bosma/ Glenn van Roodselaar HDG2P1 6-1 6-1 00:59
9 Mireille Groot/ Patrick Bos v Bart van Geer/ Rosa van Bolhuis GDG2P3 6-4 2-6 5-7 02:12
18:45 10 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Milou Teeuwen/ Sjors Telgen GDG3P1 6-2 6-2 01:05
11 Mark Oud/ Milly de Vries v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GDG1P1 6-3 6-1 01:07
19:00 6 Yvonne van den Top-Dam/ Gabriella de Kuijer-Pool v Margot van Beusekom-van Berkel/ Maike de Koning-Haanappel DD35G2P1 3-6 3-6 01:36
19:30 12 Barry Jongbloed/ Selwyn Miete v Leonard van Broekhoven/ Jacco Bruinsma HDG4P1 6-3 6-4 01:11
20:00 7 Jasper Stouthart v Jeroen Dortmundt HEG3P1 6-1 6-1 01:06
8 Paul Groeneveld v Bryan Martignoni HEG4P1 2-6 7-5 1-6 01:54
9 Joanne van den Berg/ Karen van Brakel v Samira Verzijlberg-Grannetia/ Imah Miedema DDG4P2 2-6 6-4 4-6 02:14
20:15 10 Suzanna van Houweninge v Anne Kraaijkamp DE35G1P1 6-2 6-0 01:11
11 Jacco Hulsbosch/ Jacco Rustman v Henk van den Broek/ John Niesing HD35G1P1 7-5 6-3 01:32
20:30 6 Rik Schönhage/ Sandra de Graaf v Erik Schurink/ Karin Maat GDG2P2 6-3 4-6 opg 01:46
21:00 12 Jacob Verloop/ Bart van Geer v Michael Verdam/ Alexander Wijkhuizen HDG3P1 6-3 6-3 01:20
21:30 10 Rob Sanders/ Han van Baekel v Frans de Kruif/ Bert Wensink HD35G3P1 4-6 2-6 01:11
11 Arno Groot v Roman van der Flier HEG5P2 6-3 7-6 (5) 02:10
Vrijdag 22 Juli 2016
17:00 12 Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis v Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen DDG3P2 0-6 6-2 3-6 01:53
17:30 10 René van Dusschoten v Bart Heerema HEG1P2 6-4 6-4 01:16
11 Leonard van Broekhoven v Ariën Vink HE35G1P1 6-4 4-6 6-2 02:25
18:00 6 Clifton Deinum/ Kenneth Deinum v Kenneth van Randeraat/ Robin van Gelderen HDG2P1 3-6 6-7 (4) 1-6 02:10
18:15 12 Ron van Gog/ Tim van Gog v Patrick Eleveld/ Nick Damen HDG3P2 2-6 5-7 01:24
18:30 7 Ingrid Jansen/ Ed Post v Nicole van den Berg/ Rob van 't Hof GD35G2P2 3-6 3-6 01:25
8 Theo Hurkmans/ Cees Hurkmans v Pieter Kenbeek/ Willem van Driest HD35G2P1 6-2 6-4 01:24
9 Jacob Verloop/ Bart van Geer v Bart Crabbendam/ Martijn Rommertz HDG3P1 6-4 6-0 01:03
18:45 10 Margot van Beusekom-van Berkel v Karen van Brakel DE35G1P2 6-1 6-2 00:56
11 Jack van den Burg v Roland van Helden HEG4P2 6-2 1-6 6-4 02:10
19:00 6 Hélène van der Weiden/ Fabienne van der Tas v Sabina Valdivia/ Corina Biemans DDG3P1 6-3 4-6 6-2 02:25
19:30 12 Alexander Wijkhuizen v Jacco Bruinsma HEG5P3 6-4 6-3 01:12
20:00 7 Jasper Stouthart v Nigel Nowotarski HEG3P1 5-7 7-5 6-3 02:03
8 Maureen Padt/ Richard Padt v Jacqueline Pijnaker/ John van Norde GD35G1P2 6-4 6-3 01:27
9 Leander Mascini v Frans de Kruif HEG5P1 6-3 7-6 (2) 01:58
20:15 10 Samira Verzijlberg-Grannetia v Milou Teeuwen DEG4P1 6-3 6-2 01:25
11 Laurens Dekker v Thei Houben HEG2P2 6-2 6-1 01:07
20:30 6 Trudy Schuring/ Karin Stokman v Tabolien Jorritsma/ Linda Guitoneau DD35G1P1 6-4 6-1 02:18
21:00 12 Bart van Geer/ Rosa van Bolhuis v Amber Hulshof/ Nick Damen GDG2P3 4-6 5-7 01:55
21:15 7 Liesbeth Eindhoven/ Ernst Jansen v Kee Hendriksen/ Roman van der Flier GDG2P4 6-0 6-7 (6) 2-6 02:10
21:30 10 Jeroen Dortmundt/ Taco Voskamp v Roland van Helden/ Bas Strikker HD35G2P2 6-0 6-3 01:21
11 Matthieu van der Veldt v Steven Hulsebosch HEG2P1 6-1 7-5 01:29
Zaterdag 23 Juli 2016
12:00 8 Marian Damhuis/ Karla Oppelaar v Hélène van der Weiden/ Fabienne van der Tas DDG3P1 3-6 7-6 (5) 6-3 02:47
9 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Ton Smet/ Marian Slangen GDG3P1 6-0 6-2 01:00
10 René van Tiggelen v Tim Ottens HEG4P2 3-6 5-7 01:24
11 Karin Kreike/ Koos Worm v Anne Kraaijkamp/ Paul Uijt de Haag GD35G2P1 6-4 6-1 01:33
12 Mireille Groot/ Patrick Bos v Amber Hulshof/ Nick Damen GDG2P3 1-6 6-1 4-6 01:40
13:30 8 Marc Kok v Jan-Maarten van Osch HE35G2P1 6-3 5-7 5-7 02:13
10 Gerry Thelosen/ Hans Korporaal v Henk van den Broek/ John Niesing HD35G1P1 6-1 6-1 00:52
12 René Nieda v Eric van den Top HE35G2P1 6-1 6-2 01:17
13:45 9 Willem Wester v Leonard van Broekhoven HE35G1P1 6-3 1-6 7-5 02:18
11 Kenneth van Randeraat/ Robin van Gelderen v Arjen Bosma/ Glenn van Roodselaar HDG2P1 6-4 6-2 01:28
15:00 8 Angelique van Ojik/ Marit de Jonge v Marieke de Bie/ Marthe Brunsveld DDG2P1 7-5 3-6 6-1 02:21
10 Alexander Wijkhuizen v Arno Groot HEG5PO 4-6 2-6 01:28
12 Mark Oud/ Milly de Vries v Cindy Kokkelkoren/ Roel Broersen GDG1P1 2-6 2-6 01:02
15:30 9 Ron van Gog/ Fabienne van der Tas v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GDG2PO 6-7 (1) 6-7 (1) 01:56
11 H. Hager / H. Volman v Jeroen Dortmundt/ Taco Voskamp HD35G2PO#F 4-6 4-6 01:15
16:30 12 Trudy Schuring/ Karin Stokman v Shiela van Schagen/ Gwen Hetharia DD35G1P1 4-6 6-2 6-4 02:09
17:15 9 Joanne van den Berg/ Karen van Brakel v Digna Luijendijk/ Marcella van der Hoorn DDG4P2 6-2 6-2 01:23
18:00 8 Clifton Deinum/ Kenneth Deinum v Arjen Bosma/ Glenn van Roodselaar HDG2P1 7-5 3-6 2-6 02:01
10 Leonard van Broekhoven/ Jacco Bruinsma v Guy van Megen/ Klaas de Geus HDG4P1 1-6 4-6 01:36
12 Marian Damhuis/ Eric van den Top v Anne Kraaijkamp/ Paul Uijt de Haag GD35G2P1 6-1 6-1 01:42
19:00 7 Amber Hulshof/ Nick Damen v Arno Groot/ Natasja Post GDG2PO 6-2 6-4 01:28
9 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Els de Kruif - Driehuis/ Eddie Grootes GDG3P1 6-1 6-0 01:07
11 Johan Berendse v Ariën Vink HE35G1P1 6-1 6-3 01:15
19:30 8 Milou Teeuwen/ Sjors Telgen v Jurrien Visser/ Elise Krekelaar GDG3P1 1-6 3-6 01:14
10 Angelique van Ojik/ Marit de Jonge v Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen DDG2P1 6-1 6-0 01:09
12 Koos Worm/ John Seijsener v Johan de Kruif/ Ed Post HD35G3P1 wo
Zondag 24 Juli 2016
10:00 8 Marian Damhuis/ Karla Oppelaar v Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen DDG3PO#F 6-3 6-4 01:30
9 Jacob Verloop/ Bart van Geer v Patrick Eleveld/ Nick Damen HDG3PO#F 7-6 (6) 4-6 6-4 02:18
10 Leander Mascini v Arno Groot HEG5PO#F 5-7 1-6 01:38
11 Tanja Bekendam/ Monique de Haan v Samira Verzijlberg-Grannetia/ Imah Miedema DDG4PO#F 6-3 6-1 01:24
11:40 10 Bob Verzijlberg v René van Dusschoten HEG1PO#F 7-6 6-7 6-0 02:23
11:45 7 Jasper Stouthart v Hidde Bos HEG3PO#F 6-7 6-3 4-6 02:10
8 Bryan Martignoni v Tim Ottens HEG4PO#F 6-2 3-6 4-6 02:07
9 Angelique van Ojik/ Marit de Jonge v Jenny Exalto/ Cynthia Vonk DDG2P1 6-2 6-2 01:23
11 Yves Pijlman/ Clementijn Aalders v Maureen Padt/ Richard Padt GD35G1PO#F 7-5 4-6 7-6 (2) 02:23
12:00 12 Gerry Thelosen/ Hans Korporaal v Joost van Bruggen/ Jos Nix HD35G1P1 6-2 6-3 01:03
12:40 10 Suzanna van Houweninge v Margot van Beusekom-van Berkel DE35G1PO#F 6-4 6-2 01:38
13:30 8 Marian Damhuis/ Eric van den Top v Bernardien Kieft/ Hans Dijkman GD35G2PO#F 6-3 6-4 01:33
9 Samira Verzijlberg-Grannetia v Rosa van Bolhuis DEG4P1 6-3 3-6 2-6 02:49
10 Kee Hendriksen v Daniek Hendriksen DEG3PO#F 6-4 6-1 01:18
11 Els de Kruif - Driehuis/ Eddie Grootes v Jurrien Visser/ Elise Krekelaar GDG3P1 6-2 5-7 3-6 01:26
12 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Amber Hulshof/ Nick Damen GDG2PO#F 6-1 6-7 (7) 3-6 02:12
15:10 10 Bert-Jan Hendriksen/ Hans José v René van Dusschoten/ Jelle Berendse HDG1P1 6-4 3-6 7-6 02:10
15:15 7 Matthieu van der Veldt v Laurens Dekker HEG2PO#F 4-6 6-4 6-7 (7)
8 Marit de Jonge v Lisa Hardebol DEG2P1 6-4 0-1 opg 01:26
9 Erik Schurink/ Bas van Beusekom v Barry Jongbloed/ Selwyn Miete HDG4P1 6-4 6-1 01:23
11 Milou Teeuwen/ Sjors Telgen v Ton Smet/ Marian Slangen GDG3P1 6-0 6-2 01:12
12 Eefje Francken v Angelique van Ojik DEG1P1 6-2 4-6 2-6 02:08
Niet gepland
Robin van Gelderen v Glenn van Roodselaar HEG3P2 wo
Clifton Deinum/ Kenneth Deinum v Frank Kjaer/ Edgar de Heer HDG2P1 wo
Kenneth van Randeraat/ Robin van Gelderen v Frank Kjaer/ Edgar de Heer HDG2P1 wo
Simon Dijkstra/ Mike Huiberts v Frank Kjaer/ Edgar de Heer HDG2P1 wo
Frank Kramer/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GDG1P1 wo
Frank Kramer/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Cindy Kokkelkoren/ Roel Broersen GDG1P1 wo

Volg dit toernooi op https://tc-denieuwebrug.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TCDNB/Toernooien/OpenToernooi.

© PlanMySport - 24 Aug 2019 02:15