Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse Tennis Week 2016
zaterdag 24 december 2016 t/m zondag 1 januari 2017
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 24 December 2016
12:00 2 Hélène Brand/ Esmée Brand v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5P1 4-6 6-4 10-7 01:39
3 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Jeremy Heijder/ Robert Heijder HD6P3 6-3 6-1 01:12
4 René Nieda v Nick Damen HE7 4-6 4-6 01:22
5 Ruud de Kruif/ Lars van Geffen v Tobias Mens/ Richard Mens HD6P3 6-2 5-7 7-10 01:53
13:00 1 Tom van den Oever/ Jelle Berendse v Remco van Iersel/ Bart Heerema HD3P3 7-6 7-6 02:08
5 Jorik de Vries v Gijs Vervliet HE7 4-6 4-6 01:41
13:30 1 René de Jong/ Marinka Imanse v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P3 2-6 6-1 10-6 01:21
13:45 3 Kim Bloemberg/ Ronja Berendse v Jeanine Pull/ Annet van Zoonen DD6P2 6-3 6-2 01:10
14:30 5 Vincent Schildmeijer v Jonathan de Kleuver HE7 6-1 6-1 01:01
14:45 2 Rick Hoogland v Tom van den Oever HE4 6-7 (4) 2-6 02:22
15:00 1 Tim Muller v Jairo Seur HE2P1 4-6 7-5 10-6 01:53
4 Sofie Lindeman v Annick Zonjee DE7P2 6-1 7-6 (3) 01:45
15:15 3 Ron van Gog/ Tim van Gog v Sacha Sombroek/ Niek Muller HD7P2 6-0 6-2 00:54
16:00 5 Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Cok van Wieringen DD7P1 6-0 6-4 01:18
16:15 2 Hélène Brand/ Esmée Brand v Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve DD5P1 6-0 6-0 00:49
16:30 1 Marcel van Horssen v Patrick Eleveld HE6 3-6 2-6 01:14
4 Willem Wester v Johan Berendse HE7 0-6 3-6 01:03
16:45 3 Vegter de Vries v Henk Besselink HE8 6-2 6-3 01:36
17:30 5 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Monique Willemsen/ Mandy Zwart DD5P2 0-6 4-6 01:34
17:45 2 Jelmar Beumer v Joey Kleijn HE6 wo
18:00 1 Henk van den Broek/ Jos Nix v Gerry Thelosen/ Glenn van Roodselaar HD6P1 7-5 6-1 01:21
4 Rick Zwart v Pablo Massizzo HE4 6-1 6-1 01:30
18:15 3 Theo Hurkmans/ Frank Kaandorp v Jos Rooks/ Bob van der Moolen HD735P2 6-4 6-2 01:02
19:00 5 Jelle Berendse v Timo Pool HE4 6-4 4-6 10-8 01:32
19:15 2 Franka van Hulten/ Sandy Rosier v Buse Colakoglu/ Lara Gumus DD8P1 6-1 6-2 01:08
19:30 1 Erik Hellinga/ Mirjam Hellinga v Julianne de Ruiter/ Mick van Houten GD5P1 2-6 4-6 01:19
4 Rik de Ruiter/ Erwin Jonkhoff v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD735P1 6-0 6-3 01:03
Maandag 26 December 2016
09:00 1 Ellen Grillis/ Henriette Hulsbosch v Hélène Brand/ Esmée Brand DD5P1 6-3 3-6 7-10 01:24
2 Els de Kruif - Driehuis/ Frans de Kruif v Vegter de Vries/ Laura Sinnema GD8P2 6-3 7-6 (5) 01:42
3 Tim Vossen v Vincent Schildmeijer HE7 6-2 6-0 01:02
4 James Tjan/ Yvonne Tjan v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram GD735P2 7-6 (4) 6-2 01:41
5 Ryan Jonker v Enzio Fruijtier HE7 3-6 6-2 10-7 01:43
10:00 3 Ron van Gog/ Tim van Gog v Henk Kuijper/ Wim Jansen HD7P2 6-3 6-2 01:11
10:15 2 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Kim Bloemberg/ Mark Bloemberg GD5P3 6-4 6-3 01:10
10:30 1 Angelique van Ojik v Denice van den Heuvel DE5P1 6-2 6-7 4-10 01:53
10:45 4 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Edith van der Meij/ Martine Vasterman DD7P2 4-3 opg
5 Jim Buur/ Ruud Buur v Jordi van Spanje/ Jarón Has HD7P1 0-6 0-6 00:49
11:45 2 Mike Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart v Jos Nix/ Cyrilla Hardebol-Wijnen GD6P1 5-7 2-6 01:12
12:00 1 Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge v Michael de Vijlder/ Maureen Castricum GD4P1 6-1 4-6 10-3 01:41
12:15 5 Lars van Geffen/ Annick Zonjee v Lotte Thoolen/ Milan Kadiks GD7P1 6-3 6-0 01:07
13:00 3 Joost Donker v Toby Vossen HE7 6-3 6-2 01:24
13:15 2 Daniek Hendriksen v Chouya Chou DE7P1 7-5 6-3 01:55
13:30 1 Joost Bos v Björn Luitink HE2P2 7-6 (4) 6-2 01:52
13:45 4 Michael Olijerhoek/ Patricia Kremer v Erik Hellinga/ Mirjam Hellinga GD5P1 6-2 7-6 (5) 01:30
14:00 5 David Koert v Timo Pool HE3 2-6 3-6 01:34
14:30 3 Lotte Thoolen v Lara Gumus DE8P2 6-0 6-2 01:08
14:45 2 Inge Kortekaas v Ronja Berendse DE6 0-6 0-6 01:15
15:00 1 René van Dusschoten v Steven Hulsebosch HE5 6-0 6-1 01:04
15:15 4 Kee Hendriksen v Francis Kousemaker DE6 6-4 6-4 01:35
15:30 5 Arno Groot v Matt van Kessel HE7 4-6 2-6 01:07
16:00 3 Margreet de Vries/ Pieta Booy v Monique Willemsen/ Mandy Zwart DD5P2 4-6 1-6 01:27
16:15 2 Erik Scheringa v Jelle Berendse HE4 6-1 6-2 01:36
16:30 1 Natasja Post/ Ernst Jansen v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GD7P2 6-4 7-5 01:43
16:45 4 Anastasija Grujic v Buse Colakoglu DE8P1 6-1 6-4 01:08
17:00 5 Tim Vossen v Johan Berendse HE7 6-2 7-5 01:33
Dinsdag 27 December 2016
09:00 1 Mauk Smit v David Koert HE4 3-6 1-6 01:53
2 Jonathan de Kleuver v Vincent Schildmeijer HE8 1-6 5-7 01:21
3 Francis Kousemaker/ Ellen Blaauw v Wendy van Bezooijen-Maas/ Marjon Bloemberg-Ligthart DD6P1 6-2 6-1 01:22
5 Wiebe de Graaf/ Johan Berendse v Matt van Kessel/ Carlo van Kessel HD6P2 6-1 6-3 01:02
10:00 3 Roman Vaynshteyn v Rutger Kleinhout HE6 6-7 (2) 2-6 01:48
10:15 2 Carlos Etty v Rebel Hommes HE4 wo
10:30 1 Robin Boerhorst v Marten Japenga HE6 6-1 6-2 01:31
11:30 3 Kee Hendriksen/ Gino van Schagen v Lotte Thoolen/ Milan Kadiks GD7P1 6-2 6-4 01:23
11:45 2 Rebel Hommes/ Henrico Mud v Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen HD3P1 6-4 6-3 01:31
12:00 1 Daniek Hendriksen/ Monique Zeemering v Eelke Bontrup/ Inge Kortekaas DD7P3 1-6 4-6 01:24
12:15 4 Anne van der Horst v Daphne Temme DE4 1-6 4-6 01:39
5 Mick Bos/ Ruud Snackers v Jim Buur/ Ruud Buur HD7P1 6-2 6-1 01:26
13:00 3 Nick Damen v Nico Winkelaar HE7 6-4 4-6 10-8 01:45
13:15 2 Joost Bos v Alexander Popping HE2P2 6-3 2-6 10-7 01:41
13:30 1 Jeroen Nederstigt/ Tim Muller v Tom van den Oever/ Jelle Berendse HD3P3 7-5 5-7 10-7 01:51
13:45 4 Mohini Hommes v Angelique Spoelstra - de Man DE4 7-6 6-4 02:15
14:00 5 Julia de Keulenaar v Patricia Kremer DE5P1 1-6 4-6 01:18
14:30 3 Jelle Berendse v Stef Timmer HE5 6-1 6-1 01:22
14:45 2 Sebastiaan Timmer v Pablo Massizzo HE5 3-6 3-6 01:42
15:00 1 Matt van Kessel v Dave de Wilde HE7 7-6 2-6 10-8 01:41
15:15 4 Janys van der Stel v Marco Huberts HE4 6-0 4-6 7-10 01:48
15:30 5 Enzio Fruijtier v Ruud van Gelder HE8 6-2 6-3 01:47
16:00 3 Mick Bos/ Ruud Snackers v Patrick Bos/ Roman van der Flier HD7P1 6-4 6-4 01:30
16:15 2 Wendy van Bezooijen-Maas/ Marjon Bloemberg-Ligthart v Amber Hulshof/ Paula Pull DD6P1 2-6 4-6 01:16
16:30 1 Henk Zeemering/ Willem Ossenkoppele v Gerry Thelosen/ Glenn van Roodselaar HD6P1 3-6 7-6 10-5 01:33
16:45 4 Remco van Dortmond v Bob Verzijlberg HE5 7-6 6-0 01:22
17:00 5 Frank van den Heuvel v Jairo Seur HE2P1 6-2 6-2 01:13
17:30 3 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Margreet de Vries/ Pieta Booy DD5P2 6-1 6-2 01:20
17:45 2 Michael Olijerhoek/ Erik Hellinga v Lars Keizer/ Arnold Verhoeven HD5P2 6-3 3-6 8-10 01:20
18:00 1 Frank Stokman/ Bas Tromp v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD3P2 6-7 (4) 7-6 (5) 10-4 02:06
18:15 4 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Annet Berendregt/ Esma Jongenelis DD7P2 6-4 3-6 8-10 01:45
18:30 5 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Arno Groot/ Liesbeth Eindhoven GD735P2 6-3 6-3 01:02
19:00 3 Ellen Grillis/ Henriette Hulsbosch v Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve DD5P1 6-0 6-0 00:54
19:15 2 Paul Duin/ Remi Goedhart v Erik Scheringa/ Mark van Os HD3P4 2-6 3-6 01:26
19:30 1 Alexander Wijkhuizen v Roman van der Flier HE8 6-1 5-7 10-5 01:52
19:45 4 Evert Veldmeijer/ Patrick Koole v Lars Keizer/ Arnold Verhoeven HD5P2 6-7 (5) 6-4 9-11 02:14
20:00 5 Roland van Helden/ Henk Besselink v Jos Rooks/ Bob van der Moolen HD735P2 6-1 6-3 01:05
20:30 3 Marjon Muileboom-Sanders/ Jaap Muileboom v Caroline Lauppe/ Hans Bezuur GD735P1 3-6 2-6 01:28
20:45 2 Kim Bloemberg/ Ronja Berendse v Regine van Goor/ Angelique Koene-Wolzak DD6P2 6-3 6-3 01:34
21:00 1 Jeanine Pull/ Annet van Zoonen v Sandra Eleveld/ Annet Berendregt DD6P2 6-1 7-5 01:32
21:15 4 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Lennox Alblas/ Esma Jongenelis GD7P2 wo
21:45 3 Mitchel Wagner/ Sophie de Kok v Michael de Vijlder/ Maureen Castricum GD4P1 6-3 4-6 8-10 01:47
5 Marcel van Horssen v Jarón Has HE7 5-7 2-6 01:36
22:15 1 Cees te Beek/ Frank Oud v Rik de Ruiter/ Erwin Jonkhoff HD735P1 4-6 0-6 01:12
2 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD6P3 6-2 6-4 01:20
Woensdag 28 December 2016
10:15 2 Emily van Kooten v Lotte Thoolen DE8P2 6-2 7-5 01:33
10:30 1 Daniel Boerhorst/ Bram van Tiggelen v Matt van Kessel/ Carlo van Kessel HD6P2 5-7 7-5 10-8 01:51
3 Casper Mantje v Mauk Smit HE3 6-1 6-4 01:31
5 Tim Vossen v Robert Heijder HE6 6-3 2-6 10-7 01:36
10:45 4 Ellen Grillis/ Henriette Hulsbosch v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5P1 6-1 6-1 01:17
11:30 3 Ryan Jonker v Rob de Ree HE7 4-6 6-1 4-10 01:33
11:45 2 Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram v Arno Groot/ Liesbeth Eindhoven GD735P2 6-4 2-6 10-3 01:38
12:00 1 Mick Bos v Sjors Telgen HE8 6-1 6-0 01:01
12:15 4 Denice van den Heuvel v Patricia Kremer DE5P1 6-4 6-4 01:43
5 Anne Weeber v Nathalie Tuijp DE4 6-7 (7) 5-7 02:33
13:00 3 Bart de Keulenaar/ Julia de Keulenaar v Mike Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart GD6P1 6-2 6-0 00:58
13:15 2 Timo Pool v Artjom Maksimov HE3 1-6 2-6 01:20
13:30 1 Marco Huberts/ Rick Zwart v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD3P2 3-6 4-6 01:30
13:45 4 Nikola Churas v Kee Hendriksen DE6 1-6 6-0 10-2 01:13
14:00 5 Anastasija Grujic v Kim Uitermark DE8P1 6-4 6-3 01:18
14:30 3 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v James Tjan/ Yvonne Tjan GD735P2 6-3 6-0 01:05
14:45 2 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Kim Bloemberg/ Mark Bloemberg GD5P3 7-6 (4) 6-4 01:57
15:00 1 Oscar Donker v Janys van der Stel HE3 6-1 6-3 01:47
15:15 4 Jelle Berendse v Remco van Dortmond HE5 6-2 6-4 01:17
15:30 5 Rick van der Meulen/ Melissa Gon v Artjom Maksimov/ Anne Weeber GD3P1 6-2 5-7 10-4 01:54
16:00 3 Frank van den Heuvel v Tim Muller HE2P1 6-0 6-0 00:55
16:15 2 Patrick Bos/ Roman van der Flier v Jordi van Spanje/ Jarón Has HD7P1 2-6 3-6 01:15
16:30 1 Tom van den Oever v David Koert HE4 1-6 6-7 (4) 02:02
16:45 4 Jan-Maarten van Osch v James Tjan HE8 3-6 2-6 01:06
17:00 5 Niek Muller v Frans de Kruif HE8 6-1 6-1 01:13
17:30 3 Wiebe de Graaf/ Johan Berendse v Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg HD6P2 6-2 6-4 01:05
17:45 2 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v René de Jong/ Kees Schönhage HD5P1 6-7 5-7 01:46
18:00 1 Erwin Schmitz/ Mark Pothuizen v Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen HD3P1 6-4 6-3 01:20
18:15 4 Franka van Hulten/ Sandy Rosier v Joanne van den Berg/ Karen van Brakel DD8P1 6-4 6-2 01:16
18:30 5 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Eelke Bontrup/ Inge Kortekaas DD7P3 2-6 3-6 01:20
19:00 3 Tobias Mens v Dave de Wilde HE6 3-6 2-6 01:08
19:15 2 Jeroen Nederstigt/ Tim Muller v Remco van Iersel/ Bart Heerema HD3P3 7-5 6-2 01:14
19:30 1 Chantal Verzijlberg/ Hans Korporaal v Michael de Vijlder/ Maureen Castricum GD4P1 6-7 (5) 7-6 (2) 10-8 02:19
19:45 4 Luuk van Hulten v Gijs Vervliet HE7 6-4 6-1 01:40
20:00 5 Kim Bloemberg/ Ronja Berendse v Sandra Eleveld/ Annet Berendregt DD6P2 6-3 6-2 01:24
20:30 3 Daniek Hendriksen/ Monique Zeemering v Lisanne de Wit/ Marie-Jose van Geffen DD7P3 6-1 6-1 01:08
20:45 2 Natasja Post/ Ernst Jansen v Lennox Alblas/ Esma Jongenelis GD7P2 6-4 6-4 02:03
21:00 1 Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen v Caroline Lauppe/ Hans Bezuur GD735P1 6-4 6-4 01:27
21:15 4 Tedson Strüwer v Roland van Helden HE8 0-6 3-6 01:17
21:45 3 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Erik Scheringa/ Mark van Os HD3P4 wo
5 Joost Donker v Nick Damen HE7 7-5 4-6 11-9 01:59
22:00 2 Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Chantal Losekoot/ Melissa Gon DD2P1 6-2 6-4 01:21
Donderdag 29 December 2016
10:15 2 Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg v Daniel Boerhorst/ Bram van Tiggelen HD6P2 3-6 6-7 (5) 01:37
10:30 1 Patrick Eleveld v Joey Kleijn HE6 1-6 4-6 01:17
3 Julia de Keulenaar v Denice van den Heuvel DE5P1 2-6 6-7 (13) 01:40
10:45 4 Sofie Lindeman v Eelke Bontrup DE7P2 6-4 7-5 01:48
5 Charlie Koper/ Daphne Temme v Bert-Jan Hendriksen/ Esmée Brand GD3P1 7-5 6-4 01:56
11:30 3 Tim Vossen v Rutger Kleinhout HE6 4-6 6-7 (4) 01:50
12:00 1 Steven Hulsebosch v Jeremy Heijder HE6 6-7 4-6 01:47
12:15 4 Diana de Rooij/ Marije de Gier-den Bult v Margreet de Vries/ Pieta Booy DD5P2 2-6 6-1 9-11 01:21
13:00 3 Artjom Maksimov/ Anne Weeber v Bert-Jan Hendriksen/ Esmée Brand GD3P1 4-6 4-6 01:36
13:15 2 Oscar Donker v Lars Klaverstijn HE3 6-2 6-3 01:20
13:45 4 Stef Timmer/ Jolijn Nikken v Mike Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart GD6P1 6-2 6-2 01:20
14:00 5 Luuk van Hulten v Rob de Ree HE7 6-1 6-3 01:23
14:30 3 Vegter de Vries v Roland van Helden HE8 1-6 2-6 01:17
14:45 2 Danique Mense/ Michelle Hoogenstein v Chantal Losekoot/ Melissa Gon DD2P1 6-2 6-3 01:23
15:00 1 René van Dusschoten v Pablo Massizzo HE5 6-1 6-3 01:49
15:15 4 Lydia Wielkens-Kolthof/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Cok van Wieringen DD7P1 6-1 6-0 00:57
15:30 5 Rebel Hommes v Marco Huberts HE4 1-6 6-4 8-10 01:36
16:00 3 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Diana de Rooij/ Marije de Gier-den Bult DD5P2 6-7 6-0 10-1 01:37
16:30 1 Nathalie Tuijp v Mohini Hommes DE4 3-6 6-3 8-10 01:43
16:45 4 Cees te Beek/ Frank Oud v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD735P1 6-3 6-2 01:06
17:00 5 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Maria van Tubergen-Vester/ Jantien Kooiman DD7P2 6-1 7-6 (5) 01:35
17:30 3 Enzio Fruijtier v Niek Muller HE8 3-6 2-6 01:48
17:45 2 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P3 6-2 2-6 11-9 01:30
18:00 1 Mitchel Wagner/ Sophie de Kok v Chantal Verzijlberg/ Hans Korporaal GD4P1 6-3 1-6 6-10 01:22
18:15 4 Ritchie Kruunenberg v Alexander Popping HE2P2 6-0 6-3 01:06
18:30 5 Joanne van den Berg/ Karen van Brakel v Buse Colakoglu/ Lara Gumus DD8P1 6-4 6-4 01:30
19:00 3 Bart de Keulenaar/ Julia de Keulenaar v Jos Nix/ Cyrilla Hardebol-Wijnen GD6P1 6-1 6-0 00:57
19:15 2 Vincent van Schagen/ Bart Heerema v René de Jong/ Kees Schönhage HD5P1 6-7 (5) 6-3 10-3 01:49
19:30 1 Jeremy Heijder/ Robert Heijder v Tobias Mens/ Richard Mens HD6P3 4-6 3-6 01:26
19:45 4 Lisanne de Wit/ Marie-Jose van Geffen v Eelke Bontrup/ Inge Kortekaas DD7P3 1-6 6-2 10-7 01:38
20:00 5 Ernst Jansen/ Luuk van Hulten v Sacha Sombroek/ Niek Muller HD7P2 6-3 6-1 01:19
20:30 3 Jeremy Heijder/ Robert Heijder v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD6P3 3-6 opg 00:40
20:45 2 Jarón Has v Matt van Kessel HE7 4-6 6-4 10-5 01:43
21:00 1 Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap v Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve DD5P1 6-2 6-1 01:15
21:15 4 Francis Kousemaker/ Ellen Blaauw v Amber Hulshof/ Paula Pull DD6P1 3-6 2-6 01:25
21:45 3 Vincent van Schagen/ Shirley Morlang v Annemiek van Noord/ Ruud de Kruif GD5P2 6-0 6-4 01:27
22:00 2 Mick Bos v Alexander Wijkhuizen HE8 3-6 6-7 (4) 01:55
22:15 1 Björn Luitink v Alexander Popping HE2P2 2-6 6-3 8-10 01:17
Vrijdag 30 December 2016
10:00 3 Vincent Schildmeijer v James Tjan HE8 3-6 4-5 opg
10:15 2 Rutger Kleinhout v Joey Kleijn HE6 6-4 6-1 01:25
10:30 1 Rick van der Meulen/ Melissa Gon v Bert-Jan Hendriksen/ Esmée Brand GD3P1 6-1 6-3 01:30
10:45 5 Marco Huberts/ Rick Zwart v Frank Stokman/ Bas Tromp HD3P2 6-2 6-4 01:22
11:30 3 Cecile van der Horst/ Annemiek Groen v Franka van Hulten/ Sandy Rosier DD8P1 5-7 6-2 7-10 01:55
11:45 2 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram GD735P2 6-3 6-1 01:15
12:00 1 Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg v Matt van Kessel/ Carlo van Kessel HD6P2 6-7 (5) 2-6 01:37
12:15 4 Bart de Keulenaar/ Julia de Keulenaar v Stef Timmer/ Jolijn Nikken GD6P1 7-6 (5) 6-4 01:48
5 Jeremy Heijder v Roger van Spanje HE6 wo
13:00 3 Vincent van Schagen/ Shirley Morlang v Rik van den Oever/ Lisa Hardebol GD5P2 wo
13:15 2 Oscar Donker v Artjom Maksimov HE3 0-6 3-6 01:23
13:30 5 Evert Veldmeijer/ Patrick Koole v Michael Olijerhoek/ Erik Hellinga HD5P2 7-6 (5) 6-3 01:51
13:45 4 Robin Boerhorst v Dave de Wilde HE6 4-6 4-6 01:19
14:30 3 Regine van Goor/ Angelique Koene-Wolzak v Sandra Eleveld/ Annet Berendregt DD6P2 6-1 6-3 01:25
14:45 2 Marieke Grijpma/ Gijs Vervliet v Vegter de Vries/ Laura Sinnema GD8P2 6-0 6-2 00:58
15:00 1 Rick Zwart v Ivo Bodin HE4 3-6 7-5 8-10 02:27
15:30 5 Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen v Marjon Muileboom-Sanders/ Jaap Muileboom GD735P1 7-6 (3) 6-1 01:40
16:00 3 Henk Zeemering/ Willem Ossenkoppele v Henk van den Broek/ Jos Nix HD6P1 6-0 6-3 00:59
16:30 1 Merel Ann van Zanten/ Sara Koene v Chantal Losekoot/ Melissa Gon DD2P1 5-7 2-6 01:40
16:45 4 Erwin Schmitz/ Mark Pothuizen v Rebel Hommes/ Henrico Mud HD3P1 3-6 5-7 01:33
17:00 5 Jarón Has v Joost Donker HE7 6-3 6-0 01:21
17:30 3 René de Jong/ Marinka Imanse v Kim Bloemberg/ Mark Bloemberg GD5P3 6-3 6-4 01:26
17:45 2 Vincent van Schagen/ Bart Heerema v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD5P1 6-1 6-4 01:20
18:00 1 Bas Wilmink/ Ivo Bodin v Michael de Vijlder/ Stefan Oud HD3P4 6-3 6-2 01:35
18:15 4 James Tjan/ Yvonne Tjan v Arno Groot/ Liesbeth Eindhoven GD735P2 6-1 6-3 01:18
18:30 5 Daniek Hendriksen/ Monique Zeemering v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD7P3 6-3 7-6 (3) 01:37
19:00 3 Chantal Verzijlberg v Daphne Temme DE4 3-6 6-3 11-9 01:50
19:15 2 Ritchie Kruunenberg v Joost Bos HE2P2 6-3 6-4 01:42
19:30 1 Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Merel Ann van Zanten/ Sara Koene DD2P1 6-3 6-4 01:41
19:45 4 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Emily van Kooten/ Martijn Kelbling GD8P1 6-3 3-6 11-9 01:49
20:00 5 Ernst Jansen/ Luuk van Hulten v Henk Kuijper/ Wim Jansen HD7P2 7-5 6-3 01:29
20:30 3 René de Jong/ Marinka Imanse v Remco van Dortmond/ Sandy Kegels GD5P3 4-6 3-6 01:18
20:45 1 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Paul Duin/ Remi Goedhart HD3P4 4-6 7-6 13-11 02:16
21:15 4 Niek Muller v Alexander Wijkhuizen HE8 6-0 6-3 01:16
5 Casper Mantje v Charlie Koper HE3 6-3 6-4 01:37
21:45 3 Dave de Wilde v Roger van Spanje HE6 6-4 6-4 01:48
Zaterdag 31 December 2016
09:00 1 Lydia Wielkens-Kolthof/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD7P1 6-1 6-1 01:10
2 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Tobias Mens/ Richard Mens HD6P3 4-6 6-4 8-10 01:51
3 Annet Berendregt/ Esma Jongenelis v Maria van Tubergen-Vester/ Jantien Kooiman DD7P2 6-2 6-2 01:17
4 Wiebe de Graaf/ Johan Berendse v Daniel Boerhorst/ Bram van Tiggelen HD6P2 6-4 6-3 01:27
5 Annemiek van Noord/ Ruud de Kruif v Rik van den Oever/ Lisa Hardebol GD5P2 4-6 2-6 01:34
10:15 2 Ron van Gog/ Tim van Gog v Ernst Jansen/ Luuk van Hulten HD7P2 7-6 (3) 1-6 10-12 01:50
10:30 1 Marieke Grijpma/ Gijs Vervliet v Els de Kruif - Driehuis/ Frans de Kruif GD8P2 6-1 6-0 00:58
4 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Lisanne de Wit/ Marie-Jose van Geffen DD7P3 7-5 4-6 5-10 02:03
10:45 3 Kim Uitermark v Buse Colakoglu DE8P1 6-0 6-1 01:11
5 Theo Hurkmans/ Frank Kaandorp v Roland van Helden/ Henk Besselink HD735P2 2-6 7-6 10-8 02:02
11:45 2 Emily van Kooten v Lara Gumus DE8P2 6-2 6-1 01:13
12:00 1 Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge v Chantal Verzijlberg/ Hans Korporaal GD4P1 5-7 3-6 01:35
4 Regine van Goor/ Angelique Koene-Wolzak v Jeanine Pull/ Annet van Zoonen DD6P2 4-6 6-1 10-6 01:40
12:15 3 Michael Olijerhoek/ Patricia Kremer v Julianne de Ruiter/ Mick van Houten GD5P1 6-3 6-2 01:21
5 Tobias Mens/ Richard Mens v Wiebe de Graaf/ Johan Berendse HD6PO 4-6 1-6 01:10
13:15 2 Merel Ann van Zanten/ Sara Koene v Danique Mense/ Michelle Hoogenstein DD2P1 5-7 4-6 02:11
13:30 1 Marco Huberts v Ivo Bodin HE4 6-4 6-2 01:45
3 Remco van Dortmond/ Sandy Kegels v Rik van den Oever/ Lisa Hardebol GD5PO 6-3 4-6 11-9 01:46
4 Sacha Sombroek/ Niek Muller v Henk Kuijper/ Wim Jansen HD7P2 4-6 4-6 01:18
14:00 5 Angelique van Ojik v Julia de Keulenaar DE5P1 6-2 6-4 01:30
14:45 2 Diana de Rooij/ Marije de Gier-den Bult v Monique Willemsen/ Mandy Zwart DD5P2 6-2 4-6 4-10 01:39
15:00 1 Bas Wilmink/ Ivo Bodin v Paul Duin/ Remi Goedhart HD3P4 6-1 6-3 01:19
3 Lars van Geffen/ Annick Zonjee v Kee Hendriksen/ Gino van Schagen GD7P1 5-7 4-6 01:42
4 Ritchie Kruunenberg v Björn Luitink HE2P2 6-4 6-4 01:38
15:30 5 Ronja Berendse v Martine Zeemering DE6 6-4 6-3 01:43
16:15 2 Mick Bos/ Ruud Snackers v Jordi van Spanje/ Jarón Has HD7P1 2-6 2-6 01:14
16:30 1 Erik Scheringa v David Koert HE4 6-3 6-1 02:00
3 Cecile van der Horst/ Annemiek Groen v Joanne van den Berg/ Karen van Brakel DD8P1 6-3 6-2 01:38
4 Mitchel Wagner/ Sophie de Kok v Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge GD4P1 0-6 6-2 10-6 01:42
17:00 5 Jeroen Nederstigt/ Tim Muller v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD3PO 6-4 6-2 01:20
17:45 2 Rebel Hommes/ Henrico Mud v Bas Wilmink/ Ivo Bodin HD3PO 2-6 6-4 10-4 02:05
18:00 1 Tim Vossen v Luuk van Hulten HE7 6-3 6-7 (3) 10-5 03:21
3 James Tjan v Roland van Helden HE8 6-3 6-7 (5) 7-10 01:50
Zondag 1 Januari 2017
12:00 1 Tim Vossen v Jarón Has HE7#F 4-6 2-6 01:26
2 Eelke Bontrup/ Inge Kortekaas v Annet Berendregt/ Esma Jongenelis DD7PO 2-6 5-7 01:48
3 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Marieke Grijpma/ Gijs Vervliet GD8PO#F 1-6 2-6 01:00
4 Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Danique Mense/ Michelle Hoogenstein DD2P1 6-3 6-3 01:35
5 Rik de Ruiter/ Erwin Jonkhoff v Theo Hurkmans/ Frank Kaandorp HD735PO#F wo
13:15 4 Jordi van Spanje/ Jarón Has v Ernst Jansen/ Luuk van Hulten HD7PO#F 4-6 3-6 01:33
13:30 3 Nikola Churas v Ronja Berendse DE6#F 6-2 7-6 01:53
13:45 1 Niek Muller v Roland van Helden HE8#F wo
2 Henk Zeemering/ Willem Ossenkoppele v Wiebe de Graaf/ Johan Berendse HD6PO#F 2-6 3-6 01:15
5 Angelique van Ojik v Patricia Kremer DE5P1 3-6 6-2 4-10 01:34
14:45 4 Casper Mantje v Artjom Maksimov HE3#F 6-3 7-6 (2) 02:26
15:00 3 Cecile van der Horst/ Annemiek Groen v Buse Colakoglu/ Lara Gumus DD8P1 6-1 6-4 01:19
15:10 5 Amber Hulshof/ Paula Pull v Kim Bloemberg/ Ronja Berendse DD6PO#F 0-6 4-6 01:21
15:30 1 Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen v Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt GD735PO#F 6-3 3-6 12-14 01:31
2 Kee Hendriksen/ Gino van Schagen v Natasja Post/ Ernst Jansen GD7PO#F 7-6 6-7 5-10 02:23
16:15 4 Michael Olijerhoek/ Patricia Kremer v Remco van Dortmond/ Sandy Kegels GD5PO#F 3-6 4-6 01:23
16:30 3 Anastasija Grujic v Emily van Kooten DE8PO#F 6-1 6-2 01:11
16:40 5 Erik Scheringa v Marco Huberts HE4#F 7-6 6-4 02:29
17:15 1 Daniek Hendriksen v Sofie Lindeman DE7PO#F 6-0 2-6 10-5 01:24
2 Charlie Koper/ Daphne Temme v Rick van der Meulen/ Melissa Gon GD3P1 6-2 6-4 01:32
17:45 4 Frank van den Heuvel v Ritchie Kruunenberg HE2PO#F 7-5 6-3 01:41
18:00 3 Rebel Hommes/ Henrico Mud v Jeroen Nederstigt/ Tim Muller HD3PO#F 2-6 6-1 4-10 01:28
19:00 1 René van Dusschoten v Jelle Berendse HE5#F 2-6 1-6 01:03
2 Vincent van Schagen/ Bart Heerema v Lars Keizer/ Arnold Verhoeven HD5PO#F 7-6 (8) 3-6 7-10 02:00
19:15 4 Dave de Wilde v Rutger Kleinhout HE6#F 2-6 4-6 01:22
5 Lydia Wielkens-Kolthof/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Annet Berendregt/ Esma Jongenelis DD7PO#F 4-6 4-6 01:38
19:30 3 Chantal Verzijlberg v Mohini Hommes DE4#F 6-3 6-3 01:31
Niet gepland
Danique Mense/ Michelle Hoogenstein v Bibiche den Hollander/ Merel Spaander DD2P1 wo
Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Bibiche den Hollander/ Merel Spaander DD2P1 wo
Merel Ann van Zanten/ Sara Koene v Bibiche den Hollander/ Merel Spaander DD2P1 wo
Bibiche den Hollander/ Merel Spaander v Chantal Losekoot/ Melissa Gon DD2P1 wo
Mauk Smit v Carlos Etty HE3 wo
Manook Zorab v Charlie Koper HE3 wo
Bas Wilmink/ Ivo Bodin v Erik Scheringa/ Mark van Os HD3P4 wo
Charlie Koper/ Daphne Temme v Artjom Maksimov/ Anne Weeber GD3P1 wo
Marijn van der Eem v Ivo Bodin HE4 wo
Hélène Brand/ Esmée Brand v Monique Willemsen/ Mandy Zwart DD5PO#F wo
Rik van den Oever/ Lisa Hardebol v Natasja Post/ Stefan de Groot GD5P2 wo
Annemiek van Noord/ Ruud de Kruif v Natasja Post/ Stefan de Groot GD5P2 wo
Vincent van Schagen/ Shirley Morlang v Natasja Post/ Stefan de Groot GD5P2 wo
Bram van Tiggelen v Roger van Spanje HE6 wo
Martine Zeemering v Yara Kessens DE6 wo
Stef Timmer/ Jolijn Nikken v Jos Nix/ Cyrilla Hardebol-Wijnen GD6P1 wo
Patrick Bos/ Roman van der Flier v Jim Buur/ Ruud Buur HD7P1 wo
Annick Zonjee v Eelke Bontrup DE7P2 wo
Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Maria van Tubergen-Vester/ Jantien Kooiman DD7P2 wo
Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Annet Berendregt/ Esma Jongenelis DD7P2 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 12 Dec 2019 22:35