Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse Tennis Week 2015
saturday 19 until sunday 27 december 2015
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Saturday 19 December 2015
09:00 1 Carlos Etty v Tim Muller HE4 3-6 7-5 10-7 01:51
2 Mauk Smit v Niels Winter HE4 6-2 3-6 10-6 01:46
3 Joanne van den Berg v Saskia Peters DE7 1-6 2-6 01:25
4 Peter Reimert v Rob de Ree HE6 6-4 6-1 01:25
5 Guy van Megen v Dominick Daalhuizen HE8 1-6 5-7 01:29
10:15 2 Bastiaan Karelse/ Vincent van Schagen v Yaser Heda/ Stefanos Sykiniotis HD5P3 5-7 2-6 01:53
10:30 4 Christy Zoetebier v Marinka Imanse DE5 6-3 6-3 01:19
5 Helma van Geem-Paardekooper v Yvette Breek DE7 6-2 6-0 01:24
10:45 1 Rick Hoogland v Roupert Muller HE4 7-5 6-2 01:43
3 Jeanine Pull/ Annet van Zoonen v Chouya Chou/ Mandy Hoogewerf DD6P2 6-0 6-1 01:01
11:45 2 Luuk van Hulten v Jorik de Vries HE7 6-2 6-1 01:07
12:00 4 Anne Kraaijkamp v Monique de Haan DE7 3-6 1-6 01:22
5 Willem Wester v Roman van der Flier HE7 6-2 6-3 01:39
12:15 3 Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD735P2 6-0 7-6 (6) 01:38
12:30 1 Lisanne Min/ Marionne Min v Marieke de Bie/ Inez Abels DD5P1 6-2 4-6 10-7 01:40
13:15 2 Rosco Muller v René van Dusschoten HE4 7-6 (5) 7-6 (8) 02:01
13:30 4 Marcel van Horssen v Pieter van Hengel HE6 3-6 3-6 01:18
5 Olivier Weustink v Maikel Schrama HE5 7-6 (2) 6-2 02:09
14:00 1 Angelique van Ojik v Charlotte van Duijn DE5 6-2 4-6 10-8 01:32
3 Roland van Helden v Jarón Has HE7 3-6 6-3 8-10 01:43
14:30 2 Tom van den Oever v Roland Stuurman HE3 5-7 4-6 01:29
15:00 4 Danny Dijkman/ Yorick Dijkman v Elja Rengers/ Eric Jonk HD7P2 4-6 6-2 14-12 01:57
5 Jeanine Pull/ Annet van Zoonen v Sandy Kegels/ Amber Hulshof DD6P2 5-7 6-3 4-10 01:27
15:30 3 Buse Colakoglu/ Lara Gumus v Wenda Anema/ Sandra de Graaf DD8P1 0-6 0-6 00:54
15:45 1 Ieteke Jonkman-Höcker/ Rogier Schutte v Mirjam Sluizer/ Glenn van Roodselaar GD6P1 2-6 7-5 8-10 01:52
16:00 2 Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Lennox Alblas/ Nick Damen HD7P4 6-4 3-6 10-6 01:43
16:30 4 Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram v Yolanthe Kuttschrütter/ Frank Hagebeek GD735P1 7-5 4-6 10-8 01:59
5 Bas Strikker v Marcel van Horssen HE7 6-4 3-6 10-8 02:12
17:15 3 Jan-Maarten van Osch v Patrick van Vaerenbergh HE8 4-6 4-6 01:16
17:30 1 René van Dusschoten/ Amanda Reker v Barry Spring in 't Veld/ Denise Blauwhoff GD4P2 6-2 7-5 01:30
2 Theo Timmer v Rob Juffermans HE6 wo
18:45 2 Tim Wiers/ Michiel van den Bogaert v Patrick Wever/ Matthijs Kruijff HD2P2 6-3 6-7 (4) 8-10 01:49
3 Remco van Dortmond/ Sandra Eleveld v Ria Trouwen/ Bob Trouwen GD635P2 6-2 6-3 01:14
19:00 1 Kris van Velzen/ Sem van Velzen v Jasper Stouthart/ Moniek Bakker GD6P2 6-1 4-6 10-4 01:33
19:30 4 Michael Avramidis v Rik van den Oever HE5 5-7 0-6 01:25
5 Benno Hulshof/ Esma Jongenelis v Ed Post/ Isabel Weltz GD735P2 6-2 6-0 01:09
20:30 3 Sandy Kegels/ Amber Hulshof v Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen DD6P2 6-2 6-4 01:15
20:45 1 Ard Parlevliet/ Jos Nix v Jeremy Heijder/ Mick van Houten HD6P2 3-6 5-7 01:25
21:00 4 Shiela van Schagen/ Suzanna van Houweninge v Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen DD635P1 6-7 3-6 01:32
5 Martijn Brandsma/ Edwin van Zijl v Barry Jongbloed/ Jurrien Visser HD7P3 5-7 2-6 01:25
21:45 2 Peter Reimert/ Jeroen van Wijk v Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg HD6P1 6-3 6-2 01:28
22:15 1 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Danny Dijkman/ Yorick Dijkman HD7P2 6-2 6-3 01:24
22:30 4 Michel van der Moolen/ Carolien Berk v Liesbeth Eindhoven/ Ernst Jansen GD7P1 6-3 3-6 10-2 01:33
5 Ruud de Kruif/ Lars van Geffen v Johan de Kruif/ Frans de Kruif HD7P1 6-1 6-0 01:13
Sunday 20 December 2015
09:00 1 Lennox Alblas/ Annet Berendregt v Arno Groot/ Natasja Post GD7P2 6-2 6-2 00:58
2 Frank Stokman/ Bas Tromp v Tom van den Oever/ Stefanos Sykiniotis HD4P2 3-6 2-6 01:32
3 Nick Damen v Tedson Strüwer HE8 7-5 6-3 01:24
4 Dominick Daalhuizen v Martijn Weijers HE8 wo
5 Linda Alblas-van den Burg v Saskia Peters DE7 1-6 6-3 8-10 00:58
10:15 2 Piet Hein Stapensea/ Bas van der Velden v Marc Geerdes/ Maurits Eveleens HD4P3 6-4 6-2 01:19
10:30 1 Caroline de Rijcke/ Marieke de Bie v Tineke van der Peet/ Simone Hoogendoorn-Veltman DD6P1 4-2 opg 00:58
4 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Amanda Reker/ Mirjam Vuijk DD4P1 7-5 7-5 01:39
10:45 3 Alexandra van Staaveren v Mirjam de Vijlder van Eckeveld DE7 3-6 2-6 01:28
5 Edwin Daemen v René Nieda HE7 6-2 6-3 01:16
11:45 2 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Monique Hulshof/ Nicole van den Berg DD735P2 6-0 6-0 01:08
12:00 1 Alexander Popping v Roland Stuurman HE3 6-3 6-4 01:21
4 Casper Ezechiëls v Jasper Stouthart HE6 6-4 5-7 8-10 01:48
12:15 3 Ieteke Jonkman-Höcker/ Rogier Schutte v Stef Timmer/ Lisa Hardebol GD6P1 3-6 4-6 01:32
5 Lars van Geffen v Lander Loman HE7 1-6 5-7 01:37
13:15 2 Danique van den Burg v Naomi de Kwaadsteniet DE3P2 3-6 4-6 01:38
4 Jelle Berendse v Remco van Dortmond HE5 3-6 3-6 01:38
13:30 1 Jolijn Nikken v Moniek Bakker DE6 4-6 7-6 (5) 10-5 01:58
14:00 3 Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD5P2 6-3 6-3 01:31
5 Benno Hulshof/ Esma Jongenelis v Lia Boots/ Hans Huisman GD735P2 6-0 6-2 01:15
14:30 2 Nikki Hakkesteegt/ Anna Rootjes v Carline Daane-Blokker/ Berenike van Lohuizen-Jacobs DD3P2 7-5 6-2 01:33
14:45 4 Jeremy Heijder/ Mick van Houten v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P2 7-6 (5) 3-6 12-10 01:49
15:00 1 Lennox Alblas/ Annet Berendregt v Henrie Uitermark/ Kim Uitermark GD7P2 7-5 6-3 01:38
15:30 3 Marc Geerdes/ Maurits Eveleens v Willem Wester/ Willem Jagtman HD4P3 6-1 6-0 01:01
5 Jeanine Pull/ Annet van Zoonen v Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen DD6P2 6-3 6-2 01:23
16:00 2 David Koert v Daan Uitermark HE4 6-4 4-6 10-5 02:09
16:15 4 Julianne de Ruiter v Francis Kousemaker DE6 6-3 6-2 01:26
16:30 1 Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn v Ingrid Duindam/ Sandy Rutte DD735P2 4-6 1-6 01:22
17:15 3 Harry van den Berg/ Hans José v Ben Tanis/ Gilbert Imthorn HD5P1 6-4 6-2 01:27
5 Jos Huigen/ Yolanthe Kuttschrütter v Remco van Dortmond/ Sandra Eleveld GD635P2 5-7 3-6 01:33
17:30 2 Ard Parlevliet/ Jos Nix v Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer HD6P2 6-0 6-3 01:13
4 Lia Boots/ Hans Huisman v Ed Post/ Isabel Weltz GD735P2 6-4 6-4 01:43
18:00 1 Karin den Hartog/ Michel Wigbers v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P1 0-6 1-6 01:04
18:45 2 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Olivier Weustink/ Henrico Mud HD4P4 6-4 6-4 01:41
3 René van Tiggelen/ Ernst Jansen v Jorik de Vries/ Dominick Daalhuizen HD7P5 3-6 6-4 6-10 01:44
5 Ruud de Kruif v Jack van den Burg HE7 6-4 6-7 (1) 11-9 01:55
19:00 4 Michel van der Moolen/ Carolien Berk v Jan van der Kamp/ Garance van der Kamp GD7P1 6-3 6-1 01:28
19:30 1 Johan de Kruif/ Frans de Kruif v Dennis van Genderen/ Barend Woertman HD7P1 6-2 6-2 01:12
20:15 2 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Michel de Lange/ Theo Timmer HD5P2 6-0 7-6 (4) 01:21
3 Iris Harrewijn/ Bibiche den Hollander v Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver DD3P1 2-6 1-6 01:29
20:30 4 Dennis Knijnenburg/ Monique Knijnenburg - den Brok v Jasper Stouthart/ Moniek Bakker GD6P2 wo
5 Ron van Gog/ Hans Mense v Henk van den Broek/ Jos Nix HD635P1 3-6 0-6 00:56
21:00 1 Emil van Gorkum v Carlos Etty HE4 6-3 6-7 (5) 7-10 02:21
21:45 2 Jordi Janmaat v Marco Huberts HE4 2-6 3-6 01:26
3 Sina Ebrahim Kani v Vincent Weve HE5 6-1 2-6 10-6 01:42
4 Ruud de Kruif/ Lars van Geffen v Dennis van Genderen/ Barend Woertman HD7P1 6-0 6-1 00:48
22:00 5 Teun Kuijken/ Erwin Schmitz v Casper Loonen/ Mark Verzijlberg HD2P3 6-2 6-3 01:15
Monday 21 December 2015
09:00 1 Piet Hein Stapensea v Youp Timmermans HE4 6-0 6-3 01:00
2 Jens Hoekstra v Tim Vossen HE6 5-7 6-2 9-11 01:59
10:15 2 Edwin Daemen v Henri van Eeghen HE7 1-6 3-6 01:17
10:30 1 Danique van den Burg v Christy Zoetebier DE4P2 6-7 (3) 6-7 (5) 02:10
10:45 3 Liesbeth Eindhoven/ Ernst Jansen v Jan van der Kamp/ Garance van der Kamp GD7P1 6-4 6-0 01:13
5 Lander Loman v Rolf Coffeng HE6 4-6 6-4 10-5 02:01
11:45 2 Anne Weeber v Miriam van der Zee DE3P1 3-6 2-6 01:34
12:00 1 Sina Ebrahim Kani v Olivier Weustink HE5 6-3 6-1 01:21
12:15 3 Bastiaan Beerman v Toby Vossen HE7 6-0 6-0 00:55
5 Julianne de Ruiter v Michelle van Duijn DE6 6-0 7-5 01:31
13:15 2 Tristan Schiff v Piet Hein Stapensea HE4 6-1 6-3 01:28
4 Patricia van Zaanen v Inge Kortekaas DE6 6-0 6-0 01:09
13:30 1 Artjom Maksimov v Dennis Roggeveen HE3 7-6 (1) 7-5 02:09
14:00 3 Martijn Spindelaar v Rolf Coffeng HE5 7-5 7-6 (1) 01:52
5 Rosco Muller/ Wesley de Kwaadsteniet v Tom Tak/ Casper Mantje HD2P1 6-2 6-3 01:25
14:30 2 Sara Koene v Danique van den Burg DE3P2 6-1 6-1 01:19
14:45 4 Francis Kousemaker/ Chantal van Meggelen v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5P2 6-4 4-6 10-7 01:41
15:00 1 Rick Hoogland v Mauk Smit HE4 6-2 6-2 01:14
15:30 3 Jesse Benning v Stef Timmer HE6 0-6 6-2 10-8 01:24
5 Arjan Klooster/ Lars Klooster v Barry Jongbloed/ Jurrien Visser HD7P3 6-2 6-1 00:51
16:00 2 Anne Weeber v Charlotte van Duijn DE4P1 6-2 6-1 01:19
16:15 4 Jaco Griffioen v Ad van Geffen HE8 2-6 2-6 01:29
17:00 1 Johan Berendse v Kees Spil HE6 2-6 0-6 00:57
17:15 5 Lennox Alblas/ Annet Berendregt v Inge Kortekaas/ Roman van der Flier GD7P2 6-7 (6) 7-5 8-10 02:21
17:30 4 Niels Winter v Rik van den Oever HE5 7-6 (6) 5-7 1-10 01:54
18:00 1 Willem Wester v Jarón Has HE7 3-6 2-6 01:35
18:45 2 Michael de Vijlder/ Yvonne Raaijmakers v Karin den Hartog/ Michel Wigbers GD5P1 6-4 6-2 01:23
3 Sandy Kegels/ Amber Hulshof v Chouya Chou/ Mandy Hoogewerf DD6P2 6-1 6-1 01:06
5 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Liesbeth Eindhoven/ Ernst Jansen GD7P1 6-2 3-6 10-3 01:25
19:00 4 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD735P2 3-6 6-4 8-10 01:38
19:30 1 René van Dusschoten/ Amanda Reker v Melissa Gon/ Maurits Eveleens GD4P2 6-3 7-6 01:29
20:15 2 Casper Loonen/ Mark Verzijlberg v Pascal Lestrade/ Stefan Imanse HD2P3 2-6 4-6 01:27
20:30 3 Ieteke Jonkman-Höcker/ Rogier Schutte v Kim Bloemberg/ Bas van der Peet GD6P1 7-5 6-2 01:31
4 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Arno Groot/ Natasja Post GD7P2 2-6 4-6 01:11
5 Eveline Selman v Lisa Hardebol DE5 6-0 6-3 01:33
21:00 1 Charlie Koper/ Daphne Temme v Jan Smeels/ Martine van der Bijl GD4P1 6-4 6-2 01:29
21:45 2 Ad de Jong v Luuk van Hulten HE7 3-6 1-6 01:11
4 Piet Hein Stapensea/ Bas van der Velden v Willem Wester/ Willem Jagtman HD4P3 6-1 6-2 01:10
22:00 3 Mauk Smit/ Martijn Spindelaar v Michel de Lange/ Theo Timmer HD5P2 6-0 6-3 01:08
5 Yaser Heda/ Stefanos Sykiniotis v Jelle Berendse/ Mark Bloemberg HD5P3 6-0 4-6 3-10 01:41
22:15 1 Danique Mense/ Michelle Hoogenstein v Carline Daane-Blokker/ Berenike van Lohuizen-Jacobs DD3P2 6-3 6-2 01:13
Tuesday 22 December 2015
12:00 1 Ruud de Kruif v Lander Loman HE7 3-6 4-6 01:28
2 Casper Mantje v Alexander Popping HE2P1 2-6 3-6 01:22
3 Carlos Etty v Marco Huberts HE4 5-7 2-6 01:44
4 Bastiaan Beerman v Henri van Eeghen HE7 3-6 1-6 01:18
13:15 2 Merlin Groen/ Romy Groen v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5P2 4-6 7-6 (3) 8-10 02:17
4 Jeremy Heijder v Toni Ferrari HE5 4-6 1-6 01:21
13:30 1 Gabriëlle Altena v Anne Weeber DE3P1 6-1 6-0 01:08
14:00 3 Merel Ann van Zanten/ Sara Koene v Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver DD3P1 5-7 6-4 10-6 02:27
14:30 2 Kim Bloemberg/ Bas van der Peet v Stef Timmer/ Lisa Hardebol GD6P1 3-6 6-4 8-10 01:51
5 Chantal van Meggelen v Henriette Hulsbosch DE5 wo
14:45 4 Sebastiaan Timmer v Lander Loman HE6 6-4 6-0 01:11
15:00 1 Carlos Etty v Melchert Leguijt HE3 1-6 1-6 01:10
15:30 3 Bob Verzijlberg v Pieter van Hengel HE6 6-1 6-1 00:57
15:45 5 Frank van den Heuvel v Casper Mantje HE2P1 6-4 6-3 01:15
16:00 2 Luuk van Hulten/ Bastiaan Beerman v Lennox Alblas/ Nick Damen HD7P4 6-1 6-4 01:24
16:15 4 Denice van den Heuvel v Ronja Berendse DE6 6-0 6-2 01:01
16:30 1 Toni Ferrari v Rick Zwart HE5 1-6 1-6 00:51
17:15 3 Martijn Spindelaar v Remco van Dortmond HE5 2-6 3-6 01:20
5 Kee Hendriksen/ Maud van den Berg v Wenda Anema/ Sandra de Graaf DD8P1 wo
17:30 2 Rogier Beenders/ Danique Mense v Melissa Gon/ Maurits Eveleens GD4P2 6-2 6-1 01:01
4 Yaser Heda/ Ingrid Maitimo v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD5P2 7-5 6-4 01:47
18:00 1 Denise van Seumeren/ Johan Berendse v Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt GD635P1 6-3 6-0 01:01
18:45 2 Jan Smeels/ Martine van der Bijl v Julianne de Ruiter/ Marc Geerdes GD4P1 4-6 1-6 01:29
3 Michael de Vijlder/ Yvonne Raaijmakers v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P1 6-4 6-2 01:41
5 Karin Kreike/ Koos Worm v Yolanthe Kuttschrütter/ Frank Hagebeek GD735P1 1-6 3-6 01:29
19:00 4 David Koert v Etienne Bijsterveld HE4 4-6 6-2 10-5 01:33
19:30 1 Steven de Boer v Erwin Schmitz HE2P2 2-6 3-6 01:14
20:15 2 Alexander Popping/ Kim Popping v Melissa Gon/ Michiel van den Bogaert GD2P1 6-3 6-2 01:18
20:30 3 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P2 3-6 2-6 01:21
4 Roland van Helden/ Patrick Bos v Jorik de Vries/ Dominick Daalhuizen HD7P5 6-1 6-2 01:18
5 Arno Groot/ Natasja Post v Inge Kortekaas/ Roman van der Flier GD7P2 5-7 6-1 10-4 01:42
21:00 1 Rogier Beenders/ Danique Mense v René van Dusschoten/ Amanda Reker GD4P2 6-4 6-0 01:20
21:45 2 Rik van den Oever v Remco van Dortmond HE5 6-1 5-7 10-12 01:46
4 Michel van der Moolen/ Carolien Berk v Hilda Jekel/ Jack van den Burg GD7P1 6-2 6-2 01:28
22:00 3 Tim Vossen v Jan Smeels HE6 3-6 4-6 01:31
5 Niels Bloklander/ Mark Pothuizen v Vincent van Schagen/ Bart Heerema HD4P1 6-4 7-5 01:37
22:15 1 Jordi Janmaat/ Marc Bakkum v Olivier Weustink/ Henrico Mud HD4P4 7-6 3-6 6-10 01:55
Wednesday 23 December 2015
10:30 1 Luuk van Hulten v Bas Strikker HE7 3-6 5-7 01:38
2 Eva Hoekstra v Christy Zoetebier DE4P2 6-3 7-5 02:01
3 Marjolein Cornelissen-Zorge/ Sylvia de Gruijter-van Opzeeland v Shiela van Schagen/ Suzanna van Houweninge DD635P1 6-0 6-2 00:59
5 Kris van Velzen/ Sem van Velzen v Dennis Knijnenburg/ Monique Knijnenburg - den Brok GD6P2 6-3 6-3 01:19
11:45 2 Gabriëlle Altena v Miriam van der Zee DE3P1 1-6 6-4 10-7 01:52
12:00 1 Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Kee Hendriksen DE7 2-6 5-7 01:43
12:15 3 Frank Stokman/ Bas Tromp v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD4P2 6-4 7-6 (5) 01:49
4 Vincent van Schagen/ Bart Heerema v Marco Huberts/ Rick Zwart HD4P1 2-6 4-6 01:20
5 Jesse Benning v Vincent Weve HE6 0-6 4-6 01:16
13:15 2 Merlin Groen/ Romy Groen v Francis Kousemaker/ Chantal van Meggelen DD5P2 4-6 5-7 01:54
13:30 1 Max Pootjes/ Steven de Boer v Tim Wiers/ Michiel van den Bogaert HD2P2 7-6 (5) 6-4 01:53
13:45 4 Roland van Helden/ Patrick Bos v René van Tiggelen/ Ernst Jansen HD7P5 3-6 6-7 (0) 01:52
14:00 3 Kris van Velzen/ Sem van Velzen v Sebastiaan Timmer/ Julianne de Ruiter GD6P2 6-4 5-7 8-10 01:36
5 David Koert v Kilian Handels HE3 5-7 3-6 01:47
15:00 1 Anne Weeber v Daphne Temme DE4P1 3-6 3-6 01:50
15:15 4 Mariëlla Smilde-Heemskerk/ Mireille Ruts v Lydia Wielkens-Kolthof/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt DD635P2 7-5 6-1 01:31
15:30 3 Bas Strikker v Jarón Has HE7 wo
5 Claudia de Ruiter/ Irma van Veen v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD735P1 2-6 6-2 5-10 01:46
16:15 2 Ad van Geffen v Chris Geijs HE8 wo
16:30 1 Pieter Scheringa v Ivo Bodin HE4 2-6 3-6 01:41
4 Dennis Knijnenburg/ Monique Knijnenburg - den Brok v Sebastiaan Timmer/ Julianne de Ruiter GD6P2 3-6 3-6 01:27
17:15 3 Caroline de Rijcke/ Marieke de Bie v Sandra Eleveld/ Annet Berendregt DD6P1 6-1 6-2 01:21
5 Jos Huigen/ Yolanthe Kuttschrütter v Ria Trouwen/ Bob Trouwen GD635P2 2-6 4-2 opg 01:23
17:45 2 Joke Spreen v Denice van den Heuvel DE6 4-6 6-4 6-10 01:34
4 Ruud van Gelder v Patrick van Vaerenbergh HE8 1-6 3-6 01:06
18:00 1 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Inge Kortekaas/ Roman van der Flier GD7P2 7-5 6-2 01:43
18:45 3 Lars van Hoven/ Simon Dijkstra v Peter Reimert/ Jeroen van Wijk HD6P1 3-2 opg
5 Henk Zeemering/ Pieter van Hengel v Henk van den Broek/ Jos Nix HD635P1 6-3 6-3 01:14
19:15 2 Teun Kuijken/ Erwin Schmitz v Pascal Lestrade/ Stefan Imanse HD2P3 6-4 2-6 11-9 02:03
4 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Jan van der Kamp/ Garance van der Kamp GD7P1 7-6 3-6 7-10 02:02
19:30 1 Kilian Handels v Dominic Bersee HE3 6-2 1-6 11-9 01:30
20:15 5 Steffan Kok/ Bart Hoonhout v Rosco Muller/ Wesley de Kwaadsteniet HD2P1 6-2 4-6 10-3 01:49
20:30 3 Sara Koene v Naomi de Kwaadsteniet DE3P2 4-6 7-5 8-10 02:33
20:45 2 Nikki Hakkesteegt/ Anna Rootjes v Danique Mense/ Michelle Hoogenstein DD3P2 4-6 6-1 9-11 01:40
21:00 1 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Jordi Janmaat/ Marc Bakkum HD4P4 1-6 4-6 01:15
4 Anne Kraaijkamp/ Joanne van den Berg v Wenda Anema/ Sandra de Graaf DD8P1 wo
21:45 3 Mauk Smit/ Martijn Spindelaar v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD5P2 6-3 6-3 01:26
5 Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg v Jochem van der Kleij/ Piet Kouwenhoven HD6P1 6-0 6-2
22:15 2 Henk Zeemering/ Pieter van Hengel v Ron van Gog/ Hans Mense HD635P1 6-1 6-2 00:57
4 Max Pootjes/ Steven de Boer v Patrick Wever/ Matthijs Kruijff HD2P2 6-1 6-4 01:14
22:30 1 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Elja Rengers/ Eric Jonk HD7P2 6-2 6-3 01:11
Thursday 24 December 2015
10:30 1 Arjan Klooster/ Lars Klooster v Martijn Brandsma/ Edwin van Zijl HD7P3 6-2 6-2 01:05
2 Sina Ebrahim Kani v Rick Zwart HE5 0-6 1-6 01:08
3 Henk Zeemering/ Pieter van Hengel v Jos Huigen/ Frank Hagebeek HD635P1 6-2 6-3 01:21
4 Christy Zoetebier v Eveline Selman DE5 6-2 6-1 01:14
5 Ellen Grillis/ Henriette Hulsbosch v Marieke de Bie/ Inez Abels DD5P1 6-1 6-0 01:05
11:45 2 Tom van den Oever/ Stefanos Sykiniotis v Daan Uitermark/ Rik van den Oever HD4P2 4-6 6-1 5-10 01:52
12:00 1 Tristan Schiff v Ivo Bodin HE4 6-4 6-4 01:33
4 Monique de Haan v Suzanna van Houweninge DE7 6-7 (6) 1-6 01:57
12:15 3 Daniek Hendriksen v Helma van Geem-Paardekooper DE7 7-6 (1) 3-6 7-10 02:21
5 Daphne Temme v Charlotte van Duijn DE4P1 6-2 7-6 (4) 01:39
13:15 2 Kilian Handels v Melchert Leguijt HE3 3-6 2-6 01:41
13:30 1 Wesley de Kwaadsteniet v Steven de Boer HE2P2 7-6 (4) 5-7 10-6 02:19
3 Frank van den Heuvel v Alexander Popping HE2P1 6-1 6-4 01:10
4 Sebastiaan Timmer v Jasper Stouthart HE6 6-1 6-3 01:10
14:00 5 Evert Veldmeijer/ Bart Heerema v Ben Tanis/ Gilbert Imthorn HD5P1 6-2 4-6 10-6 01:30
14:45 2 Jos Huigen/ Frank Hagebeek v Ron van Gog/ Hans Mense HD635P1 4-6 6-2 6-10 01:41
15:00 1 Piet Hein Stapensea/ Bas van der Velden v Tom van den Oever/ Stefanos Sykiniotis HD4PO 6-4 2-6 6-10 01:44
4 Peter Reimert v Vincent Weve HE6 6-4 6-4 01:43
15:15 3 Marco Huberts v Tristan Schiff HE4 6-3 1-6 8-10 01:40
15:30 5 Charlie Koper/ Daphne Temme v Julianne de Ruiter/ Marc Geerdes GD4P1 6-1 6-2 01:15
16:15 2 Eva Hoekstra v Danique van den Burg DE4P2 6-2 6-3 01:17
16:30 1 Rick Hoogland v David Koert HE4 6-4 6-3 01:35
4 Alexander Popping v Artjom Maksimov HE3 1-6 6-2 10-5 01:29
16:45 3 Kees Spil v Jan Smeels HE6 6-3 6-1 01:29
17:15 5 Evert Veldmeijer/ Bart Heerema v Harry van den Berg/ Hans José HD5P1 3-6 2-6 01:40
17:45 2 Luuk van Hulten/ Bastiaan Beerman v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD7P4 6-1 6-1 01:05
18:00 1 Mirjam Sluizer/ Glenn van Roodselaar v Kim Bloemberg/ Bas van der Peet GD6P1 6-1 6-0 01:35
4 Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren DD735P1 6-3 6-4 01:56
18:30 3 Bastiaan Karelse/ Vincent van Schagen v Jelle Berendse/ Mark Bloemberg HD5P3 3-6 6-3 1-0 (8) 01:44
18:45 5 Peter Reimert/ Jeroen van Wijk v Jochem van der Kleij/ Piet Kouwenhoven HD6P1 6-3 6-2 01:00
19:15 2 Lydia Wielkens-Kolthof/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Jeanine Pull/ Marianne Spaan DD635P2 2-6 0-6 01:01
19:30 1 Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn v Monique Hulshof/ Nicole van den Berg DD735P2 6-0 6-3 01:32
4 Kee Hendriksen/ Maud van den Berg v Buse Colakoglu/ Lara Gumus DD8P1 6-2 6-0 00:53
20:30 2 René van Tiggelen/ Ernst Jansen v Luuk van Hulten/ Bastiaan Beerman HD7PO 5-7 6-3 0-1 (5) 01:55
5 Saskia Peters v Helma van Geem-Paardekooper DE7 6-2 6-1 01:13
21:00 1 Bob Verzijlberg v Sebastiaan Timmer HE6 6-2 6-2 01:31
Saturday 26 December 2015
09:00 1 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Jeremy Heijder/ Mick van Houten HD6P2 wo
2 Jos Huigen/ Frank Hagebeek v Henk van den Broek/ Jos Nix HD635P1 6-3 2-6 11-9 01:21
3 Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge v Yaser Heda/ Ingrid Maitimo GD5P2 6-2 6-3 01:46
4 Jasper Stouthart/ Moniek Bakker v Sebastiaan Timmer/ Julianne de Ruiter GD6P2 3-6 1-6 01:10
5 Mariëlla Smilde-Heemskerk/ Mireille Ruts v Jeanine Pull/ Marianne Spaan DD635P2 6-3 6-1 01:34
10:15 2 Rogier Beenders/ Danique Mense v Barry Spring in 't Veld/ Denise Blauwhoff GD4P2 6-0 6-3 01:04
10:30 1 Mirjam Sluizer/ Glenn van Roodselaar v Stef Timmer/ Lisa Hardebol GD6P1 5-7 4-6 02:06
4 Steffan Kok/ Bart Hoonhout v Tom Tak/ Casper Mantje HD2P1 6-2 6-3 01:28
10:45 3 Marjolein Cornelissen-Zorge/ Sylvia de Gruijter-van Opzeeland v Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen DD635P1 5-7 3-6 01:35
5 Chantal Verzijlberg/ Milanne Teunissen v Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik DD4P1 6-1 6-2 01:19
11:45 2 Claudia de Ruiter/ Irma van Veen v Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren DD735P1 4-6 6-3 2-10 01:39
12:00 1 Niels Bloklander/ Mark Pothuizen v Marco Huberts/ Rick Zwart HD4P1 5-7 2-6 01:31
4 Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram v Karin Kreike/ Koos Worm GD735P1 7-5 6-0 01:27
12:15 3 Buse Colakoglu/ Lara Gumus v Anne Kraaijkamp/ Joanne van den Berg DD8P1 0-6 4-6 00:54
5 Monique Hulshof/ Nicole van den Berg v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD735P2 0-6 6-7 (8) 01:30
13:15 2 Wesley de Kwaadsteniet v Erwin Schmitz HE2P2 0-3 opg
13:30 1 Yaser Heda/ Stefanos Sykiniotis v Mauk Smit/ Martijn Spindelaar HD5PO 4-6 3-6 01:45
3 Iris Harrewijn/ Bibiche den Hollander v Merel Ann van Zanten/ Sara Koene DD3P1 5-7 3-6 01:59
4 Charlie Koper/ Naomi de Kwaadsteniet v Melissa Gon/ Michiel van den Bogaert GD2P1 2-6 6-3 7-10 01:25
14:00 5 Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Chouya Chou/ Mandy Hoogewerf DD6P2 wo
14:45 2 Ellen Grillis/ Henriette Hulsbosch v Lisanne Min/ Marionne Min DD5P1 6-0 6-0 00:57
15:00 1 Lander Loman v Henri van Eeghen HE7 6-0 7-5 01:22
3 Denice van den Heuvel v Patricia van Zaanen DE6 7-6 (5) 6-3 01:37
4 Jolijn Nikken v Julianne de Ruiter DE6 4-6 7-6 (10) 11-9 02:15
15:30 5 Marco Huberts/ Rick Zwart v Jordi Janmaat/ Marc Bakkum HD4PO 6-3 7-6 (2) 01:45
16:30 1 Ruud de Kruif/ Lars van Geffen v Luuk van Hulten/ Bastiaan Beerman HD7PO 7-6 (3) 7-5 01:47
4 Patrick van Vaerenbergh v Nick Damen HE8 4-6 6-4 6-10 02:04
17:00 2 Arjan Klooster/ Lars Klooster v Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer HD7PO 6-2 5-7 4-10 01:41
Sunday 27 December 2015
09:00 1 Peter Reimert v Kees Spil HE6 1-6 5-7 01:34
2 Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen v Mariëlla Smilde-Heemskerk/ Mireille Ruts DD635PO#F 1-6 1-6 01:19
4 Dominick Daalhuizen v Ad van Geffen HE8 6-2 6-1 01:23
5 Angelique van Ojik v Chantal van Meggelen DE5 5-7 2-6 01:43
10:30 2 Teun Kuijken/ Erwin Schmitz v Max Pootjes/ Steven de Boer HD2PO wo
5 Ellen Grillis/ Henriette Hulsbosch v Francis Kousemaker/ Chantal van Meggelen DD5PO#F 6-1 6-0 01:23
10:45 1 Chantal Verzijlberg/ Milanne Teunissen v Amanda Reker/ Mirjam Vuijk DD4P1 6-2 6-1 01:19
3 Michael de Vijlder/ Yvonne Raaijmakers v Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge GD5PO#F 6-7 (5) 5-7 01:58
4 Kee Hendriksen/ Maud van den Berg v Anne Kraaijkamp/ Joanne van den Berg DD8P1 5-7 6-1 11-9 01:34
12:00 2 Daphne Temme v Eva Hoekstra DE4PO#F 5-7 5-7 02:08
5 Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram v Benno Hulshof/ Esma Jongenelis GD735PO#F wo
12:30 1 Gabriëlle Altena v Naomi de Kwaadsteniet DE3PO#F 6-0 4-6 10-4 01:26
3 Michel van der Moolen/ Carolien Berk v Lennox Alblas/ Annet Berendregt GD7PO#F 6-4 6-1 01:14
4 Bob Verzijlberg v Kees Spil HE6#F 4-6 1-6 01:21
13:30 2 Steffan Kok/ Bart Hoonhout v Max Pootjes/ Steven de Boer HD2PO#F 6-4 6-7 (8) 10-7 02:23
5 Christy Zoetebier v Chantal van Meggelen DE5#F 6-1 7-6 (9) 01:38
14:15 1 Alexander Popping v Melchert Leguijt HE3#F 6-2 6-1 01:09
3 Caroline de Rijcke/ Marieke de Bie v Sandy Kegels/ Amber Hulshof DD6PO#F 6-4 3-6 7-10 01:52
4 Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Ingrid Duindam/ Sandy Rutte DD735PO#F 2-6 7-6 (5) 11-13 02:44
15:00 2 Charlie Koper/ Daphne Temme v Rogier Beenders/ Danique Mense GD4PO#F 1-6 7-6 (4) 10-6 01:45
5 Jarón Has v Lander Loman HE7#F 4-6 1-6 01:40
16:00 1 Tristan Schiff v Rick Hoogland HE4#F 4-6 6-3 13-15 02:20
3 Stef Timmer/ Lisa Hardebol v Sebastiaan Timmer/ Julianne de Ruiter GD6PO#F 6-4 0-6 10-1 01:24
4 Remco van Dortmond v Rick Zwart HE5#F 2-6 0-6 01:11
16:30 2 Ruud de Kruif/ Lars van Geffen v Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer HD7PO#F 6-1 6-2 01:24
5 Nick Damen v Dominick Daalhuizen HE8#F 6-4 6-0 01:13
17:45 1 Harry van den Berg/ Hans José v Mauk Smit/ Martijn Spindelaar HD5PO#F 6-3 4-6 10-8 01:37
3 Saskia Peters v Kee Hendriksen DE7#F 7-5 3-6 15-13 01:48
4 Marco Huberts/ Rick Zwart v Tom van den Oever/ Stefanos Sykiniotis HD4PO#F 7-6 (1) 6-4 02:23
18:00 2 Alexander Popping/ Kim Popping v Charlie Koper/ Naomi de Kwaadsteniet GD2P1 4-6 7-5 10-8 01:28
5 Peter Reimert/ Jeroen van Wijk v Jeremy Heijder/ Mick van Houten HD6PO#F 1-6 6-1 6-10 01:24
19:30 1 Frank van den Heuvel v Erwin Schmitz HE2PO#F 6-3 6-2 00:52
2 Merel Ann van Zanten/ Sara Koene v Danique Mense/ Michelle Hoogenstein DD3PO#F 4-6 6-4 10-4 01:47
4 Denice van den Heuvel v Jolijn Nikken DE6#F 4-6 7-6 (4) 8-10 01:55
5 Denise van Seumeren/ Johan Berendse v Remco van Dortmond/ Sandra Eleveld GD635PO#F wo
Niet gepland
Carlos Etty v Lars Binkhorst HE3 wo
Mauk Smit v Lars Binkhorst HE4 wo
Rosco Muller v David Koert HE4 wo
Melissa Gon/ Maurits Eveleens v Barry Spring in 't Veld/ Denise Blauwhoff GD4P2 wo
Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Merlin Groen/ Romy Groen DD5P2 wo
Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Francis Kousemaker/ Chantal van Meggelen DD5P2 wo
Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Jolijn Nikken/ Heleen van der Knaap DD5P2 wo
Bob Verzijlberg v Theo Timmer HE6 wo
Lars van Hoven/ Simon Dijkstra v Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg HD6P1 wo
Lars van Hoven/ Simon Dijkstra v Jochem van der Kleij/ Piet Kouwenhoven HD6P1 wo
Ard Parlevliet/ Jos Nix v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P2 wo
Sandra Eleveld/ Annet Berendregt v Tineke van der Peet/ Simone Hoogendoorn-Veltman DD6P1 wo
Suzanna van Houweninge v Kee Hendriksen DE7 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 17 Nov 2019 09:00