Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse Tennisweek 2014
zaterdag 20 t/m zondag 28 december 2014
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 20 December 2014
09:00 1 Ruud de Kruif v Enzio Fruijtier HE7 6-2 7-5 01:26
2 Willem Wester v Joost Donker HE7 wo
3 Vincent Schildmeijer v Sander Winthagen HE7 4-6 4-6 01:42
4 Maikel Schrama v Erik Scheringa HE5 0-6 2-6 01:21
5 Wim van Dorth v Eric Jonk HE7 4-6 6-4 10-7 01:58
10:15 2 Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Mike Houtman/ Milo Gambirasio HD5P1 4-6 2-6 01:20
10:30 1 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Nicolien Kostelijk/ Inge Kortekaas DD7P1 4-6 6-3 8-10 01:54
4 Roman van der Flier v Frans de Kruif HE8 2-6 0-6 01:17
10:45 3 Sabina Valdivia v Joanne van den Berg DE8P1 2-6 5-7 01:31
5 Lennox Alblas/ Benno Hulshof v H. Hager / H. Volman HD735P1 2-6 5-7 01:31
12:00 1 Nezar Awad v Kevin van Loon HE5 3-6 2-6 01:22
4 Henk Zeemering/ Pieter van Hengel v Arjen Bosma/ Ron Tjioe HD635P1 6-4 6-1 01:27
12:15 3 Erik Scheringa v Niels Winter HE5 6-0 6-1 01:07
5 Marco Bout/ Anneleen Verbeek v Anouk van der Peet/ Barry Bender GD6P2 4-6 2-6 01:22
13:15 2 Francine Verbeek v Christy Zoetebier DE4 0-6 6-4 8-10 01:38
4 Robert Heijder/ Marcus van Geldorp v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD7P2 3-6 6-4 7-10 01:31
13:30 1 Claudia Saia v Francis Kousemaker DE6 2-6 3-6 01:33
14:00 3 Arno Groot v Mick Bos HE7 6-7 (4) 5-7 02:05
5 Steffan Kok/ Bart Hoonhout v Tim Wiers/ Michiel van den Bogaert HD3P2 3-6 7-5 10-7 01:51
14:30 2 Laurens Dekker v Milo Gambirasio HE5 6-1 6-0 01:19
14:45 4 Megan Heesen v Nathalie Tuijp DE5 4-6 6-0 10-7 01:27
15:00 1 Ido de Haan v Jeremy Heijder HE6 2-6 4-6 01:31
15:30 3 Patrick Brouwer v Jasper Stouthart HE6 2-6 0-6 01:23
5 Marco Bout v Evert Veldmeijer HE6 0-6 1-6 01:06
16:00 2 Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Merel Ann van Zanten/ Sara Koene DD3P1 6-3 6-4 01:49
16:15 4 Mick Fruytier v Ruud de Kruif HE7 6-3 6-3 01:27
16:30 1 Kevin van Loon/ Menno Geurts v Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen HD4P2 6-3 3-6 10-8 01:36
17:15 3 Alexander Popping v Michiel van den Bogaert HE3 7-5 6-1 01:42
5 Ron van Gog/ Frank Kramer v Elja Rengers/ Eric Jonk HD7P1 6-2 6-2 00:58
17:30 2 Remco van Dortmond v Mike Houtman HE5 1-6 3-6 01:18
4 Suzanna van Houweninge/ Johan Berendse v Xander Provoost/ Denise Koole GD635P2 7-5 6-0 01:20
18:00 1 Michel de Lange/ John van der Velden v Henk van den Broek/ Jos Nix HD635P1 7-6 4-6 5-10 01:40
18:45 2 Ieteke Jonkman-Höcker/ Quien Hartemink v Hilda Jekel/ Cyrilla Hardebol-Wijnen DD6P2 6-1 6-0 00:56
3 Sylvia van Zaanen - Sanders/ Annemarie de Groot v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD735P1 7-5 4-6 9-11 01:54
5 Ard Parlevliet v René Nieda HE7 6-2 6-2 01:05
19:00 4 Jeroen Dortmundt v Olaf Abma HE7 4-6 2-6 01:13
19:30 1 Björn Luitink v Chiel van der Plas HE3 wo 01:30
20:30 3 Marcel van Horssen/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GD735P2 6-1 6-1 01:06
4 Kim Bloemberg/ Bas van der Peet v Jasper Stouthart/ Moniek Bakker GD6P3 3-6 3-6 01:23
5 Johan Berendse v Mick van Houten HE6 6-7 6-4 7-10 01:36
21:00 1 Ronja Berendse v Stephanie Beck DE7 6-0 6-0 00:52
21:45 2 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P2 7-5 6-3 01:36
22:00 3 Joyce Spring in 't Veld-Blauwhoff/ Vanessa de Looze-Braam v Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn DD7P2 4-6 6-3 12-14 02:07
5 Marcus van Geldorp/ Sabina Valdivia v Leotien van Dongen/ Henrie Uitermark GD735P1 4-6 1-6 01:15
Zondag 21 December 2014
09:00 1 Mick van Houten/ Bas van der Peet v Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg HD6P3 6-4 6-2 01:38
2 Frank Hagebeek v Enzio Fruijtier HE8 1-6 3-6 01:17
3 Jordi Janmaat v Marcel Mater HE4 3-6 6-3 10-3 01:26
4 Ron van Gog/ Frank Kramer v Henk Kuijper/ Wim Jansen HD7P1 6-2 6-0 00:53
5 Jessica Riemsdijk/ Daphne Duppen v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD7P1 7-6 (4) 6-1 01:42
10:15 2 Pieter van Hengel v Jasper Stouthart HE6 4-6 3-6 01:24
10:30 1 Sophie de Kok/ Danielle Oei v Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik DD4P2 6-1 6-4 01:38
4 Carin Elbertsen/ Alice Schouten-Katerberg v Toos Schaap-Nederstigt/ Cok van Wieringen DD6P1 2-6 6-2 3-10 01:22
10:45 3 Joanne van den Berg v Stephanie Beck DE8P1 6-2 7-6 (5) 01:44
5 Rianne van Son v Simone van der Zalm DE3 6-4 6-1 01:25
11:45 2 Mick Bos v Bas Strikker HE7 3-6 3-6 01:32
12:00 1 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Sicco Goede/ Milko Arendse HD4P1 6-4 6-4 01:47
4 Stef Timmer v Ard Parlevliet HE7 6-3 6-4 01:40
12:15 3 Lennox Alblas/ Benno Hulshof v Eric Peters/ Roland van Helden HD735P1 7-6 (5) 7-5 01:59
5 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Paul de Groot/ Patricia van Zaanen GD6P1 3-6 6-2 10-8 01:32
13:15 2 Robert Drijver/ Michiel Drijver v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD7P2 6-2 7-5 01:13
4 Naomi de Kwaadsteniet v Angelique van Ojik DE4 6-1 6-3 01:10
13:30 1 Björn Luitink v Chiel van der Plas HE2 wo
14:00 3 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v John Koppen/ Bianca Koppen GD7P1 6-2 6-2 01:11
5 Sabina Valdivia v Stephanie Beck DE8P1 6-4 6-2 01:23
14:30 2 Marcel van Horssen/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Yolanthe Kuttschrütter/ Frank Hagebeek GD735P2 4-6 7-6 (5) 10-6 02:02
14:45 4 Amber Hulshof v Moniek Bakker DE6 2-6 2-6 01:14
15:00 1 Huub de Boer v Stefan Bergman HE2 0-6 2-6 01:18
15:30 3 Bert-Jan Hendriksen/ Danique Mense v Angelique van Ojik/ Jeroen Pathuis GD4P1 6-0 6-3 01:10
5 Henk van den Broek/ Jos Nix v Arjen Bosma/ Ron Tjioe HD635P1 3-6 7-6 (4) 10-5 01:45
16:00 2 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Sylvia van Zaanen - Sanders/ Annemarie de Groot DD735P1 6-3 6-1 01:03
16:15 4 Michael de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Xander Provoost/ Denise Koole GD635P2 7-6 (4) 6-3 01:43
16:30 1 Steffan Kok/ Bart Hoonhout v Menno Sneep/ Rick Zwiers HD3P2 6-4 6-1 01:17
17:15 3 Astrid Brouwer-Gravemaker v Manon Muller DE7 4-6 3-6 01:21
5 Mitchel Wagner/ Sophie de Kok v Barry Spring in 't Veld/ Denise Blauwhoff GD4P2 3-6 7-6 (4) 2-10 01:45
17:30 2 Joyce Spring in 't Veld-Blauwhoff/ Vanessa de Looze-Braam v Sandra Eleveld/ Annet Berendregt DD7P2 3-6 4-6 01:39
4 Sonja Bos-Hoeve/ Ivor Bos v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P1 6-3 6-7 (5) 8-10 01:57
18:00 1 Carlo Persijn v Youp Timmermans HE5 0-6 1-6 01:17
18:45 2 James Tjan v Serge Kesler HE8 1-6 2-6 01:08
3 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Saskia Boots-Lagerwerf/ Pia Kolfschoten DD735P2 6-7 (4) 2-6 01:49
5 Stef Timmer/ Lisa Hardebol v Jasper Stouthart/ Moniek Bakker GD6P3 7-6 (6) 1-6 7-10 01:52
19:00 4 Merel Ann van Zanten/ Sara Koene v Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver DD3P1 6-1 3-6 10-8 01:45
19:30 1 Casper Mantje v Patrick Zwiers HE3 6-1 7-5 01:23
20:15 2 Cynthia Vonk/ Patrick Bos v Sonja Bos-Hoeve/ Ivor Bos GD5P1 3-6 1-6 01:28
20:30 3 Laurens Dekker v Piet Hein Stapensea HE5 4-6 2-6 01:32
4 Lennox Alblas/ Esma Jongenelis v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GD735P2 7-5 6-4 01:30
5 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Xander Provoost/ Patrick Koole HD6P1 7-5 5-7 7-10 01:59
21:00 1 Merlin Groen/ Anne Weeber v Bronti Bol/ Emma Oudeman DD5P2 1-6 6-3 5-10 01:41
21:45 4 Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker v Arno Groot/ Natasja Post GD7P2 7-5 6-2 01:27
22:00 3 Frank Stokman/ Bas Tromp v Sicco Goede/ Milko Arendse HD4P1 6-7 (4) 4-6 01:48
5 Jasper Stouthart v Jeremy Heijder HE6 4-6 0-6 01:04
Maandag 22 December 2014
09:00 1 Kilian Handels v Oscar Donker HE4 6-7 (7) 7-6 (7) 10-7 02:28
2 Lars Binkhorst v Tim Muller HE4 7-6 (1) 7-6 (1) 01:51
4 Julianne de Ruiter v Emma Oudeman DE6 6-0 1-6 8-10 01:28
10:15 2 Roman Vaynshteyn v Sander Winthagen HE7 3-6 6-2 10-6 02:07
10:30 1 Theo Timmer v Michel Hopstaken HE6 4-6 3-6 01:22
4 Joost Donker v Ad de Jong HE7 3-6 6-7 (5) 01:49
10:45 3 Koen Heupers v Dennis Verduin HE2 7-6 (4) 6-3 01:50
5 Emma Kranendonk v Naa Aku aku Ankrah DE3 6-1 6-2 01:17
11:45 2 David Koert v Rick Hoogland HE4 6-7 (6) 2-6 01:46
12:00 1 Ivo Bodin v Arno Balk HE3 5-7 2-6 01:35
4 Inge Kortekaas v Kee Hendriksen DE7 6-2 6-2 01:13
12:15 3 Zoë Gubbels v Beau Blokker DE3 3-6 3-6 01:44
5 Merlin Groen v Julianne de Ruiter DE5 7-6 (4) 2-3 opg 01:55
13:15 2 Rik van den Oever v Pieter Scheringa HE4 3-6 1-6 01:16
4 Rebel Hommes v Mick Fruytier HE6 6-2 6-1 01:19
13:30 1 Artjom Maksimov v Alexander Popping HE2 4-6 3-6 01:43
14:00 3 Merel Ann van Zanten v Iris Wilms Floet DE3 6-7 (3) 5-7 01:49
14:30 2 Mark Pothuizen v Koen Heupers HE3 7-6 (4) 4-6 6-10 02:31
14:45 4 Lisa Hardebol v Charlotte van Duijn DE5 4-6 0-4 opg 01:24
15:00 1 Charlie Koper v Lars Binkhorst HE4 6-3 7-6 (4) 01:53
15:30 3 Thomas Hoeflaak v Carlos Etty HE4 2-6 6-4 10-8 01:53
5 Rik van den Oever v Toni Ferrari HE5 7-6 (3) 6-2 01:25
16:00 2 Artjom Maksimov v Erwin Nielsen HE3 6-1 6-2 01:18
16:15 4 Kilian Schipper v David Koert HE5 0-6 0-6 01:01
16:30 1 Bronti Bol v Daphne Temme DE5 6-4 6-7 (5) 7-10 02:22
17:15 3 Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen v Lars Binkhorst/ Ivo Bodin HD4P2 2-6 1-6 01:20
5 Francine Verbeek/ Megan Heesen v Madelon Polman/ Gosia Kok-Rother DD4P1 6-4 7-6 (5) 01:51
17:30 2 Arno Balk/ Sjoerd Balk v Dominic Bersee/ Maurice Cramer HD3P1 6-2 6-3 01:16
4 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Suzanna van Houweninge/ Johan Berendse GD635P2 7-6 (5) 6-4 01:32
18:00 1 Nick Verduin v Wesley de Kwaadsteniet HE2 7-5 2-6 6-10 01:43
18:45 2 Tim Wiers/ Michiel van den Bogaert v Menno Sneep/ Rick Zwiers HD3P2 6-4 6-2 01:23
3 Paul van Duijn/ Patrick Brouwer v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P2 6-4 5-7 10-6 01:46
5 René van Dusschoten/ Amanda Reker v Cynthia Vonk/ Patrick Bos GD5P1 6-3 6-3 01:22
19:00 4 Stefan Oud/ Yvonne Raaijmakers v Chantal Verzijlberg/ Bas van der Velden GD4P2 3-6 6-7 02:04
19:30 1 Claudia Mascini/ Martina van der Linde v Toos Schaap-Nederstigt/ Cok van Wieringen DD6P1 6-1 6-4 01:24
20:15 2 Marcel van Horssen/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Lennox Alblas/ Esma Jongenelis GD735P2 5-7 6-0 10-3 01:27
20:30 3 Mauk Smit v Erwin Schmitz HE3 4-6 6-1 10-7 01:41
5 Mark Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart v Gerard Mater/ Willemijn Rietkerk-Grakist GD635P1 3-6 5-7 01:55
21:00 1 Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD6P1 6-1 6-2 00:54
21:45 2 Stef Timmer/ Lisa Hardebol v Patrick Koole/ Claudia Saia GD6P3 4-6 2-6 01:12
4 Rebel Hommes v Sebastiaan Timmer HE6 2-6 5-1 opg 01:24
22:00 3 Henk Kuijper/ Wim Jansen v Dennis Knijnenburg/ Jack van den Burg HD7P1 2-6 3-6 01:22
5 Robert Heijder/ Marcus van Geldorp v Robert Drijver/ Michiel Drijver HD7P2 6-2 7-5 01:38
Dinsdag 23 December 2014
09:00 1 Stefan Imanse v Dominic Bersee HE3 1-6 2-6 01:20
2 Mick Fruytier v Olaf Abma HE7 6-4 2-6 10-12 01:46
3 Roland van Helden v Wim van Dorth HE7 6-2 3-6 10-8 01:49
4 Julianne de Ruiter/ Michel Wigbers v Anouk van der Peet/ Barry Bender GD6P2 6-1 6-1 01:07
10:15 2 Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver v Madelon Polman/ Gosia Kok-Rother DD4P1 6-2 6-1 01:12
10:30 1 Edwin Daemen v Robert Heijder HE7 4-6 4-6 01:38
4 Willem Wester/ Cocky van Duijvenbode v H. Hager / H. Volman HD735P1 4-6 3-6 01:39
10:45 3 Merlin Groen/ Anne Weeber v Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve DD5P2 6-3 3-6 10-5 01:54
5 Suzanna van Houweninge/ Johan Berendse v Michael de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld GD635P2 6-2 2-6 10-8 01:39
11:45 2 Jasper Visser v Joran Zethof HE5 4-6 6-3 7-10 01:40
12:00 1 Artjom Maksimov v Arno Balk HE3 6-3 3-6 7-10 01:43
4 Bianca Krom v Natasja Post DE7 5-7 0-6 01:41
12:15 3 Daniek Hendriksen v Romy Groen DE7 4-6 1-6 01:17
5 Bert-Jan Hendriksen/ Danique Mense v Charlie Koper/ Daphne Temme GD4P1 6-3 6-2 01:34
13:15 2 Kilian Handels v Henrico Mud HE4 7-6 (4) 6-0 01:31
4 Roland van Helden v Bas Strikker HE7 3-6 6-4 6-10 01:55
13:30 1 Pieter Scheringa v Rick Hoogland HE4 7-6 (6) 6-7 (6) 8-10 02:15
14:00 3 Koen Heupers v Wesley de Kwaadsteniet HE2 3-6 3-6 01:29
5 Casper Mantje v Teun Kuijken HE2 3-6 7-6 (5) 11-9 02:27
14:30 2 Jamie Heesen v Charlotte van Duijn DE5 7-6 (6) 6-0 01:36
14:45 4 Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker v Lisanne Broekhuisen/ Hans van der Burg GD7P2 5-7 6-4 10-5 01:40
15:00 1 Dominic Bersee/ Maurice Cramer v Laurens Veldman/ Floyd van Houwelingen HD3P1 2-6 6-4 10-6 01:47
15:30 3 Roman Vaynshteyn v Robert Heijder HE7 4-6 5-7 01:57
5 Nienke Berkhout/ Christa Zijp v Merel Ann van Zanten/ Sara Koene DD3P1 6-4 2-6 9-11 02:06
16:00 2 Yannic Mulder v David Koert HE5 7-5 6-4 02:02
16:15 4 Roger de Jong/ Jay Heerens v Xander Provoost/ Patrick Koole HD6P1 3-6 6-3 10-6 01:32
16:30 1 Rebel Hommes/ Henrico Mud v Bert-Jan Hendriksen/ Vincent van Schagen HD4P2 4-6 3-6 01:15
17:15 3 Yolanthe Kuttschrütter/ Frank Hagebeek v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GD735P2 3-6 6-3 10-5 01:39
5 Arno Groot/ Natasja Post v Lisanne Broekhuisen/ Hans van der Burg GD7P2 6-2 3-6 5-10 01:48
17:30 2 Björn Luitink v Dominic Bersee HE3 6-4 6-2 01:32
4 Ronja Berendse v Manon Muller DE7 6-1 6-2 01:07
18:00 1 Henk van den Broek/ Jos Nix v Henk Zeemering/ Pieter van Hengel HD635P1 2-6 0-6 00:48
18:45 2 Leo Mittertreiner/ Janneke Mittertreiner v Leotien van Dongen/ Henrie Uitermark GD735P1 3-6 6-4 10-2 01:41
3 Vincent van Schagen/ Ivor Bos v Mike Houtman/ Milo Gambirasio HD5P1 5-7 6-3 4-10 02:03
5 Tim Muller v Kevin van Loon HE5 6-2 6-2 01:15
19:00 4 Hessel Kruisman v Youp Timmermans HE5 2-6 5-7 01:45
19:30 1 Menno Sneep/ Rick Zwiers v Dennis Verduin/ Nick Verduin HD3P2 2-6 3-6 01:35
20:15 2 Frank van den Heuvel v Casper Mantje HE2 6-1 6-1 01:07
20:30 3 Hans Korporaal/ Paul Gouweleeuw v Mike Bloemberg/ Mark Bloemberg HD6P3 6-1 6-4 01:02
4 Mitchel Wagner/ Sophie de Kok v Stefan Oud/ Yvonne Raaijmakers GD4P2 6-7 2-6 01:30
5 Michel de Lange/ John van der Velden v Arjen Bosma/ Ron Tjioe HD635P1 6-2 7-6 (3) 01:22
21:00 1 Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver DD3P1 6-2 6-0 01:18
21:45 2 Robert Roest v Rik van den Oever HE5 6-2 6-3 01:12
4 Barry Spring in 't Veld/ Denise Blauwhoff v Chantal Verzijlberg/ Bas van der Velden GD4P2 6-3 6-7 (4) 10-7 01:46
22:00 3 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Paul van Duijn/ Patrick Brouwer HD6P2 6-4 6-1 01:06
5 Elja Rengers/ Eric Jonk v Dennis Knijnenburg/ Jack van den Burg HD7P1 6-4 6-3 01:02
Woensdag 24 December 2014
09:00 1 Stef Timmer v Ad de Jong HE7 6-1 6-0 01:05
2 Michel Hopstaken v Evert Veldmeijer HE6 7-5 6-2 01:43
3 Daphne Temme v Christy Zoetebier DE5 6-4 6-4 01:39
4 Lisanne Broekhuisen/ Hans van der Burg v James Tjan/ Yvonne Tjan GD7P2 6-1 6-3 01:05
5 Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver v Francine Verbeek/ Megan Heesen DD4P1 6-4 6-0 01:17
10:15 2 Yvonne Postma v Sara Koene DE4 1-6 2-6 01:15
10:30 1 Joran Zethof v Carlos Etty HE5 6-3 3-6 6-10 01:54
4 Romy Groen v Anneleen Verbeek DE7 6-4 5-7 10-4 01:47
10:45 3 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Michael de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld GD635P2 3-6 2-6 01:30
5 H. Hager / H. Volman v Eric Peters/ Roland van Helden HD735P1 2-6 7-5 8-10 01:36
11:45 2 Stef Timmer/ Lisa Hardebol v Kim Bloemberg/ Bas van der Peet GD6P3 5-7 7-5 10-6 02:06
12:00 1 Emma Kranendonk v Rianne van Son DE3 7-5 6-3 01:45
4 Ruud de Kruif/ Lars van Geffen v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD7P2 6-1 6-1 00:51
12:15 3 Sandra Eleveld/ Annet Berendregt v Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn DD7P2 6-1 6-2 01:14
5 Vincent Schildmeijer v Hans van der Burg HE8 7-6 (5) 6-3 01:43
13:15 2 Julianne de Ruiter/ Michel Wigbers v Marco Bout/ Anneleen Verbeek GD6P2 7-5 6-3 01:46
13:30 1 Iris Wilms Floet v Beau Blokker DE3 2-6 0-6 01:20
4 Kevin van Loon/ Menno Geurts v Rebel Hommes/ Henrico Mud HD4P2 4-6 7-6 (3) 8-10 01:53
14:00 3 Miriam van der Zee v Christy Zoetebier DE4 6-4 6-4 01:29
5 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Xander Provoost/ Denise Koole GD635P2 6-3 6-1 01:04
14:45 2 Annet Berendregt/ Esma Jongenelis v Saskia Boots-Lagerwerf/ Pia Kolfschoten DD735P2 2-6 3-6 02:13
15:00 1 Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve v Bronti Bol/ Emma Oudeman DD5P2 6-7 (7) 0-6 01:29
4 Robert Heijder/ Marcus van Geldorp v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD7P2 6-2 6-1 01:13
15:30 3 Ronja Berendse v Romy Groen DE7 wo
16:15 2 Jeremy Heijder v Mick van Houten HE6 6-4 6-7 (4) 11-9 01:58
17:15 3 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Danique Mense/ Milanne Teunissen DD4P2 6-7 (3) 1-6 01:11
17:45 2 Lennox Alblas/ Esma Jongenelis v Yolanthe Kuttschrütter/ Frank Hagebeek GD735P2 7-5 6-4 01:47
18:00 1 Floyd van Houwelingen v Stefan Bergman HE2 wo
Vrijdag 26 December 2014
09:00 1 Hans Korporaal/ Paul Gouweleeuw v Mick van Houten/ Bas van der Peet HD6P3 6-3 6-1 01:10
3 Michael van Gennip v Frans de Kruif HE8 6-2 6-0 01:14
10:15 2 Naomi de Kwaadsteniet v Sara Koene DE4 5-7 6-2 10-4 02:12
10:30 1 Casper Mantje v Koen Heupers HE3 7-6 (7) 7-5 02:15
10:45 3 Stefan Oud/ Yvonne Raaijmakers v Barry Spring in 't Veld/ Denise Blauwhoff GD4P2 6-4 6-2 01:20
5 Enzio Fruijtier v Serge Kesler HE8 1-6 4-6 01:39
11:45 2 Kim Bloemberg/ Bas van der Peet v Patrick Koole/ Claudia Saia GD6P3 7-5 1-3 opg 01:15
12:00 1 Arno Groot/ Natasja Post v James Tjan/ Yvonne Tjan GD7P2 2-6 6-4 10-1 01:30
4 Jordi Janmaat v Thomas Hoeflaak HE4 wo
12:15 3 Francis Kousemaker v Emma Oudeman DE6 3-6 2-6 01:27
5 Ieteke Jonkman-Höcker/ Quien Hartemink v Annemiek van Noord/ Lisa Hardebol DD6P2 1-6 6-2 9-11 01:46
13:15 2 Björn Luitink v Alexander Popping HE2 4-6 4-6 01:27
13:30 1 Arno Balk/ Sjoerd Balk v Laurens Veldman/ Floyd van Houwelingen HD3P1 wo
3 Cynthia Vonk/ Patrick Bos v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P1 2-6 1-6 01:05
14:00 5 Suzanna van Houweninge v Natasja Post DE7 1-6 5-7 01:46
15:00 1 Jamie Heesen v Julianne de Ruiter DE5 6-4 2-6 10-3 01:52
3 René van Dusschoten/ Amanda Reker v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P1 6-3 7-5 01:41
4 Rebel Hommes/ Henrico Mud v Lars Binkhorst/ Ivo Bodin HD4P2 wo
15:30 5 Patrick Koole/ Claudia Saia v Jasper Stouthart/ Moniek Bakker GD6P3 wo
Zaterdag 27 December 2014
09:00 1 Tim Muller v Piet Hein Stapensea HE5 6-1 4-6 7-10 01:09
3 Bas Strikker v Robert Heijder HE7 4-6 3-6 01:25
4 Youp Timmermans v Carlos Etty HE5 3-6 6-3 7-10 01:42
5 Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge v Paul de Groot/ Patricia van Zaanen GD6P1 6-2 6-1 00:57
10:15 1 Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker v James Tjan/ Yvonne Tjan GD7P2 6-4 6-0 01:07
2 Alexander Popping v Mauk Smit HE3 4-6 6-7 01:58
3 Linda Alblas-van den Burg v Inge Kortekaas DE7 7-5 3-6 4-10 01:36
10:30 4 Rebel Hommes v Michel Hopstaken HE6 wo
5 Leo Mittertreiner/ Janneke Mittertreiner v Marcus van Geldorp/ Sabina Valdivia GD735P1 6-1 6-4 01:41
11:30 1 Tim Wiers/ Michiel van den Bogaert v Dennis Verduin/ Nick Verduin HD3P2 wo
2 Nienke Berkhout/ Christa Zijp v Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver DD3P1 6-2 6-3 01:56
3 Frank Stokman/ Bas Tromp v Michael de Vijlder/ Stefan Oud HD4P1 2-6 6-0 10-5 01:29
12:00 4 Charlie Koper/ Daphne Temme v Angelique van Ojik/ Jeroen Pathuis GD4P1 6-3 6-2 01:26
5 Sophie de Kok/ Danielle Oei v Danique Mense/ Milanne Teunissen DD4P2 1-6 4-6 01:18
12:45 1 Patricia van Zaanen v Moniek Bakker DE6 6-2 6-2 01:24
2 Wyntyje de Jonge/ Edit Hancsók v Diana de Rooij/ Marije de Gier-den Bult DD5P1 6-7 (4) 6-1 6-7 (8) 02:14
3 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Roger de Jong/ Jay Heerens HD6P1 6-2 4-6 7-6 01:31
13:15 4 Arno Balk v Mauk Smit HE3 7-6 (4) 6-3 01:58
13:30 5 Kevin van Loon/ Menno Geurts v Lars Binkhorst/ Ivo Bodin HD4P2 4-6 2-6 01:24
14:00 1 Willem Wester/ Cocky van Duijvenbode v Eric Peters/ Roland van Helden HD735P1 6-4 6-2 01:41
2 Elja Rengers/ Eric Jonk v Henk Kuijper/ Wim Jansen HD7P1 6-0 6-1 00:55
14:15 3 Annet Berendregt/ Esma Jongenelis v Edith van der Meij/ Martine Vasterman DD735P2 6-4 6-1 01:32
15:15 1 Olaf Abma v Stef Timmer HE7 7-6 2-6 8-10 01:45
2 Marcel Mater/ Giovanni Markes v Robin de Winter/ Roupert Muller HD5P2 3-6 7-5 6-10 01:30
15:30 3 Jasper Stouthart/ Moniek Bakker v Julianne de Ruiter/ Michel Wigbers GD6PO 2-6 2-6 01:19
16:30 2 Yannic Mulder v Erik Scheringa HE5 3-6 5-7 01:57
16:45 3 Ruud de Kruif/ Lars van Geffen v Robert Drijver/ Michiel Drijver HD7P2 6-0 6-3 01:14
17:00 5 Mike Houtman v Carlos Etty HE5 4-6 2-6 01:45
17:30 4 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Marjolein van der Eem/ Marcel Flaman GD7P1 6-4 6-2 01:39
17:45 2 Casper Mantje v Björn Luitink HE3 2-6 2-6 01:21
18:00 1 Megan Heesen v Daphne Temme DE5 1-6 1-6 01:19
3 Mitchel Wagner/ Sophie de Kok v Chantal Verzijlberg/ Bas van der Velden GD4P2 6-2 6-3 01:13
18:30 5 Frank van den Heuvel v Alexander Popping HE2 6-1 6-2 01:06
19:00 4 Jessica Riemsdijk/ Daphne Duppen v Nicolien Kostelijk/ Inge Kortekaas DD7P1 7-5 6-3 01:56
19:15 1 Steffan Kok/ Bart Hoonhout v Dennis Verduin/ Nick Verduin HD3P2 6-3 6-3 01:25
19:30 3 Hans Korporaal/ Paul Gouweleeuw v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD6PO 3-6 6-2 8-10 02:48
20:00 5 Claudia Mascini/ Martina van der Linde v Carin Elbertsen/ Alice Schouten-Katerberg DD6P1 6-0 3-6 6-7 (6) 01:23
20:15 2 Ron van Gog/ Frank Kramer v Dennis Knijnenburg/ Jack van den Burg HD7P1 6-1 6-0 00:52
20:30 1 Willem Wester/ Cocky van Duijvenbode v Lennox Alblas/ Benno Hulshof HD735P1 6-7 (2) 7-6 (2) 6-7 (3) 02:06
4 Wesley de Kwaadsteniet v Stefan Bergman HE2 6-4 3-6 10-7 01:41
21:00 3 Hilda Jekel/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Annemiek van Noord/ Lisa Hardebol DD6P2 2-6 3-6 01:41
21:30 2 Inge Kortekaas v Natasja Post DE7 6-4 3-6 10-5 01:51
5 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD735P1 6-4 6-1 01:26
21:45 1 Vincent van Schagen/ Ivor Bos v Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer HD5P1 6-7 (6) 6-0 10-5 01:23
4 Michael van Gennip v Vincent Schildmeijer HE8 2-6 5-7 01:23
Zondag 28 December 2014
09:00 1 Jessica Riemsdijk/ Daphne Duppen v Sandra Eleveld/ Annet Berendregt DD7PO#F 6-2 6-3 01:40
2 Erik Scheringa v Piet Hein Stapensea HE5 6-2 6-4 01:43
3 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Saskia Boots-Lagerwerf/ Pia Kolfschoten DD735PO#F 4-6 7-5 7-10 01:53
4 Patricia van Zaanen v Emma Oudeman DE6#F 6-1 7-5 01:43
5 Vincent Schildmeijer v Serge Kesler HE8#F 6-3 1-6 8-10 01:37
10:30 2 Charlie Koper v Jordi Janmaat HE4 6-3 4-6 10-4 01:50
5 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker GD7PO#F 6-1 4-6 10-7 01:27
10:45 1 Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Nienke Berkhout/ Christa Zijp DD3P1 6-4 6-1 01:37
3 Ron van Gog/ Frank Kramer v Ruud de Kruif/ Lars van Geffen HD7PO#F 6-3 6-4 01:29
4 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Lars Binkhorst/ Ivo Bodin HD4PO#F 6-2 2-6 12-10 01:28
12:00 2 Leo Mittertreiner/ Janneke Mittertreiner v Marcel van Horssen/ Cyrilla Hardebol-Wijnen GD735PO#F 6-4 5-7 7-10 01:54
5 Miriam van der Zee v Naomi de Kwaadsteniet DE4#F 7-6 (5) 6-4 01:56
12:30 1 Bert-Jan Hendriksen/ Danique Mense v Stefan Oud/ Yvonne Raaijmakers GD4PO#F 6-0 4-6 6-10 01:26
3 Emma Kranendonk v Beau Blokker DE3#F 7-6 (5) 3-6 5-10 02:37
4 Claudia Mascini/ Martina van der Linde v Annemiek van Noord/ Lisa Hardebol DD6PO#F 7-6 (6) 6-7 (5) 11-13 02:41
13:30 2 Inge Kortekaas v Ronja Berendse DE7#F 0-6 1-6 01:01
5 Björn Luitink v Arno Balk HE3#F 6-1 6-4 01:09
14:15 1 René van Dusschoten/ Amanda Reker v Sonja Bos-Hoeve/ Ivor Bos GD5P1 6-0 6-2 01:01
3 Gerard Mater/ Willemijn Rietkerk-Grakist v Michael de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld GD635PO#F wo
4 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD6PO#F 2-6 3-6 01:17
15:00 2 Diana de Rooij/ Marije de Gier-den Bult v Bronti Bol/ Emma Oudeman DD5PO#F 7-5 3-6 7-10 01:46
5 Eva Hoekstra/ Daniëlle Kruijver v Danique Mense/ Milanne Teunissen DD4PO#F 6-4 6-3 01:33
16:00 1 Stef Timmer v Robert Heijder HE7#F 6-2 3-6 7-10 01:49
3 Remco van Iersel/ Wyntyje de Jonge v Julianne de Ruiter/ Michel Wigbers GD6PO#F 6-1 6-2 01:19
4 Jeremy Heijder v Michel Hopstaken HE6#F 6-4 7-5 01:21
16:30 2 Jamie Heesen v Daphne Temme DE5#F 2-6 2-6 01:29
5 Carlos Etty v Erik Scheringa HE5#F wo
17:45 1 Mike Houtman/ Milo Gambirasio v Robin de Winter/ Roupert Muller HD5PO#F 3-6 3-6 02:03
3 Charlie Koper v Rick Hoogland HE4#F 6-4 6-2 01:33
4 Michel de Lange/ John van der Velden v Henk Zeemering/ Pieter van Hengel HD635P1 2-6 4-6 01:06
18:00 2 Frank van den Heuvel v Wesley de Kwaadsteniet HE2#F 6-1 6-4 01:17
5 Arno Balk/ Sjoerd Balk v Steffan Kok/ Bart Hoonhout HD3PO#F 6-7 (5) 5-7 02:03
Niet gepland
Thomas van Doorn v Floyd van Houwelingen HE2 wo
Patrick Zwiers v Thomas van Doorn HE3 wo
Rick Hoogland v Kilian Handels HE4 wo
Robert Roest v Mike Houtman HE5 wo
Marcel Mater/ Giovanni Markes v Stef Aussems/ Yaser Heda HD5P2 wo
Stef Aussems/ Yaser Heda v Robin de Winter/ Roupert Muller HD5P2 wo
Wyntyje de Jonge/ Edit Hancsók v Mireille Groot/ Jessica Payne DD5P1 wo
Mireille Groot/ Jessica Payne v Diana de Rooij/ Marije de Gier-den Bult DD5P1 wo
Johan Berendse v Henri van Eeghen HE6 wo
Mick van Houten v Marten Japenga HE6 wo
Rob Juffermans v Sebastiaan Timmer HE6 wo
Mark Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart v Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen GD635P1 wo
Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen v Gerard Mater/ Willemijn Rietkerk-Grakist GD635P1 wo
Marten Japenga v Edwin Daemen HE7 wo
John Koppen/ Bianca Koppen v Marjolein van der Eem/ Marcel Flaman GD7P1 wo
Carolien van Eeghen-Wijnia v Sabina Valdivia DE8P1 wo
Carolien van Eeghen-Wijnia v Joanne van den Berg DE8P1 wo
Carolien van Eeghen-Wijnia v Stephanie Beck DE8P1 wo

Volg dit toernooi op www.haarlemsetennisweek.nl.

© PlanMySport - 29 Mei 2020 00:05