Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open Toernooi 2014
zondag 13 t/m zondag 20 juli 2014
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 13 Juli 2014
12:00 6 Stef Timmer v Ron Tjioe HE7 6-1 6-3 01:37
7 Heleen van den Heuvel v Yvette Duijndam DE8 1-6 4-6 01:20
8 Wouter van Kempen/ Hermine Mensink v Melanie Wassink-Koster/ Roy Premchand GD735P5 6-1 6-1 01:06
9 Jeroen Lammers v Thijs Hardebol HE7 6-0 6-1 01:00
10 Marjolein van der Eem/ Henk van Beekveld v Lydia Verheul/ Coen Wassink GD735P2 4-6 7-5 6-4 02:36
11 Karin Kreike/ Koos Worm v Els de Kruif - Driehuis/ Jeroen Hardebol GD735P3 6-3 6-3 01:17
12 Karen van Brakel v Natasja Post DE8 4-6 2-6 01:22
13:15 9 Jeremy Heijder v Jasper Stouthart HE6 1-6 0-6 00:52
10 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Frank Kramer/ Rosanne Waardijk GD6P2 6-3 6-2 01:21
13:30 6 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Hester van der Blom/ Ivo Nijenhuis GD6P3 5-7 2-6 01:20
7 Bianca Krom/ Debora Krom v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap DD6P1 6-3 7-5 01:27
13:45 8 Jos Nix v Willem Wester HE7 6-2 6-3 01:18
12 Jacco Hulsbosch/ Steven Hulsebosch v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P3 6-4 6-4 01:17
14:45 9 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Lydia Verheul/ Melanie Wassink-Koster DD735P1 3-6 6-2 6-7 (4) 02:39
10 Marjolein van der Eem v Sanne Warmerdam DE8 6-0 6-3 01:21
15:00 6 Robert Heijder v Wilbert Heeremans HE6 6-3 2-6 2-6 02:06
11 Henk van Ingen/ Pieter Kenbeek v Coen Wassink/ Roy Premchand HD735P2 6-1 6-3 01:12
15:30 8 Jack van den Burg/ Hans Kapitein v Roland van Helden/ Roman van der Flier HD7P1 7-5 6-4 01:46
16:15 10 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen GD6P3 0-6 2-6 01:06
16:30 7 Jasper Stouthart v Bart-Jean Akkers HE5 2-6 6-2 4-6 02:10
16:45 12 Hilda Jekel/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Joanne van den Berg/ Carla Zeepvat DD7P1 6-1 6-1 01:04
17:00 6 Jeremy Heijder v Steven Hulsebosch HE5 4-6 1-6 01:18
11 Gerry Thelosen/ Leo van Norde v Raymond Vooges/ Jos Nix HD6P2 4-6 6-2 6-4 01:52
17:45 9 Glenn van Roodselaar v Jeroen Lammers HE6 7-5 0-6 0-6 02:00
10 Benno Hulshof/ Amber Hulshof v Hanny Prick/ Robert Uitermark GD7P2 4-6 6-7 (5) 01:44
18:00 7 Remco van Dortmond v Bart Mol HE5 6-1 6-3 01:00
18:15 6 Henry van Engelen v Mick Fruytier HE7 2-6 2-6 01:55
11 Chris Geijs v Thijs Hardebol HE8 6-0 7-6 (3) 01:25
12 Astrid Brouwer-Gravemaker v Annemiek van Noord DE7 3-6 6-7 (4) 01:59
19:00 8 Michel de Lange/ Lisa Hardebol v Kim Bloemberg/ Bas van der Peet GD6P1 6-3 6-3 01:22
19:15 10 Ruud de Kruif v Roman van der Flier HE7 6-1 6-2 01:07
19:30 7 Stephanie Beck v Joanne van den Berg DE8 3-6 1-6 01:38
Maandag 14 Juli 2014
17:00 6 Robert-Jan Rijs/ Debora Krom v Henk van Loon/ Karen van Brakel GD735P4 6-2 6-3 01:07
9 Jacco Hulsbosch/ Steven Hulsebosch v Folkert Victoor/ Jari Sanou HD6P3 4-6 2-6 01:10
11 Sebastiaan Timmer/ Stef Timmer v Benno Hulshof/ Nick Damen HD7P2 6-1 6-0 00:59
12 Julianne de Ruiter v Fenny Verbrugh DE6P1 6-4 2-6 6-2 02:03
17:30 8 Evert Veldmeijer v Jay Heerens HE6 6-1 6-1 01:22
18:15 12 Raymond Vooges/ Jos Nix v Erik van Elk/ Remco Koppen HD6P2 6-1 5-7 4-6 02:21
18:30 6 Carin Elbertsen/ Alice Schouten-Katerberg v Joanne van den Berg/ Carla Zeepvat DD7P1 6-0 6-1 01:08
7 Tatiana Spaan/ Ron Tjioe v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD6P3 2-6 3-6 01:27
9 Nina Bredemeijer/ Bieke van Schijndel v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap DD6P1 3-6 7-5 6-3 02:06
18:45 10 Harry van den Berg/ Bernard Klaassen v Paul van Rheenen/ Xander Zwaaf HD5P1 6-2 7-6 (2) 01:37
11 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker GD7P1 5-7 2-6 01:29
19:30 12 Ingrid Jansen/ Ed Post v Eric Peters/ Isabel Weltz GD735P1 0-6 3-6 01:13
19:45 8 Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen v Hester van der Blom/ Ivo Nijenhuis GD6P3 6-3 1-6 5-7 01:43
9 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Lydia Verheul/ Melanie Wassink-Koster DD735P1 6-0 6-0 01:01
20:00 6 Anna Hemelrijk v Annemieke Venema DE8 0-6 0-6 00:55
7 Coen Wassink/ Roy Premchand v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD735P2 7-5 6-4 01:43
20:15 10 Fred van der Wal v Jay Heerens HE7 0-6 2-6 01:00
21:00 12 Arno Groot/ Natasja Post v Frank Hagebeek/ Barbara van Meurs GD8P2 6-3 2-6 7-5 (5) 02:21
21:30 6 Robert Heijder/ Marcus van Geldorp v Jack van den Burg/ Hans Kapitein HD7P1 6-2 6-0 00:58
7 Roland van Helden/ Roman van der Flier v Mick van Houten/ Ron van Houten HD7P1 2-6 0-6 00:54
10 Hilda Jekel/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Carin Elbertsen/ Alice Schouten-Katerberg DD7P1 3-6 6-7 (7) 02:03
11 Erik van Elk/ Remco Koppen v Michel Hopstaken/ Neil van Hooff HD6P2 2-6 2-6 01:13
22:00 12 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Edith van der Meij/ Martine Vasterman DD735P1 6-4 6-3 01:32
Dinsdag 15 Juli 2014
17:00 9 Gerry Thelosen/ Leo van Norde v Erik van Elk/ Remco Koppen HD6P2 6-1 6-2 01:11
18:00 8 Joeri Loman v Willem Wester HE6 7-5 6-4 01:39
18:30 7 Cees Waalewijn/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Eric Peters/ Isabel Weltz GD735P1 6-1 6-1 01:03
9 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P3 6-4 6-1 01:16
12 Sebastiaan Timmer/ Stef Timmer v Sjaak Dijkman/ Dustin Sijbrands HD7P2 6-0 6-2 01:11
18:45 10 Tim van Gog/ Frank Kramer v Stefan Hoogendoorn/ Bas van der Peet HD6P1 6-7 (3) 6-4 6-2 02:03
11 Michel de Lange/ Lisa Hardebol v Anouk van der Peet/ Barry Bender GD6P1 7-5 3-6 6-3 02:07
19:00 6 Nicole van den Berg/ Rob van 't Hof v Lydia Verheul/ Coen Wassink GD735P2 1-6 7-6 (0) 6-1 02:22
8 Julianne de Ruiter/ Jay Heerens v Christianne van Lieshout/ Ruud de Kruif GD6P2 6-3 6-2 01:13
19:30 12 Rob van Wel/ Boy van der Erf v Ed Post/ Jeroen Hardebol HD735P1 6-1 6-1 01:07
20:00 7 Henri van Eeghen v Peter Liu HE6 6-2 6-1 01:30
9 Nina Bredemeijer/ Bieke van Schijndel v Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen DD6P1 6-1 7-6 (2) 01:24
20:15 10 Wouter Jansen/ Thijs Vochteloo v Harry van den Berg/ Bernard Klaassen HD5P1 5-7 7-6 (3) 6-3 02:09
11 Rob van den Heuvel/ Heleen van den Heuvel v Melanie Wassink-Koster/ Roy Premchand GD735P5 6-0 6-1 01:07
20:30 6 Wilbert Heeremans v Paul van Rheenen HE6 5-7 3-6 01:41
8 Alex van Tongeren v Laurens Dekker HE6 1-6 6-4 2-6 01:37
21:00 12 Hilda Jekel/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Liesbeth Eindhoven/ Nora Bogers DD7P1 6-2 6-2 01:15
21:30 7 Christianne van Lieshout/ Annemiek van Noord v Esther Boelen/ Sanneke Don DD6P2 3-6 0-6 01:15
8 Mick Fruytier v Marcus van Geldorp HE7 3-6 6-4 6-2 02:20
10 Julianne de Ruiter/ Marijn Borgwat v Anouk van der Peet/ Kim van Es DD6P2 6-3 6-4 01:30
11 Yvette Duijndam/ Michael Gubbels v Anna Hemelrijk/ Edwin Keur GD8P1 6-2 6-0 00:50
Woensdag 16 Juli 2014
17:00 9 René Nieda v Barry Bender HE7 5-7 3-6 01:40
11 Piet Hein Stapensea v Steven Hulsebosch HE5 wo
12 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Julianne de Ruiter/ Jay Heerens GD6P2 6-1 6-4 01:28
17:30 10 Ruud de Kruif v Ad de Jong HE7 6-1 7-5 01:30
18:00 8 Johan Jansma v Gerard Kamoen HE7 5-7 2-6 01:35
18:30 6 Cees Waalewijn/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Ingrid Jansen/ Ed Post GD735P1 6-3 7-5 01:51
7 Stef Kerkhoff v Joeri Loman HE5 6-2 6-3 01:27
9 Roland van Helden v Jeroen Lammers HE7 2-6 5-7 02:06
12 Peter Grove/ Glenn van Roodselaar v Folkert Victoor/ Jari Sanou HD6P3 0-6 1-6 01:11
18:45 10 Odi Jung/ Patrick Bos v Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker GD7P1 6-7 (5) 5-7 02:20
11 Lisa Hardebol v Marijn Borgwat DE6P1 6-4 6-2 01:31
19:15 8 Nicole van den Berg/ Rob van 't Hof v Marjolein van der Eem/ Henk van Beekveld GD735P2 2-6 6-4 3-6 02:11
19:30 12 Karin Kreike/ Koos Worm v Jos Hessels/ Anja Folkers GD735P3 0-6 0-6 01:01
20:00 6 Robert-Jan Rijs/ Debora Krom v Bernardien Kieft/ Hans Dijkman GD735P4 4-6 6-4 6-2 01:58
7 Raymond Vooges/ Jos Nix v Michel Hopstaken/ Neil van Hooff HD6P2 2-6 1-6 00:56
9 Milanne Teunissen v Marloes van der Peijl DE4P1 6-3 6-4 01:23
20:15 10 Robert Heijder/ Marcus van Geldorp v Mick van Houten/ Ron van Houten HD7P1 1-6 7-5 6-2 02:12
11 Remco van Dortmond v Xander Zwaaf HE5 6-4 6-3 01:35
20:30 8 Frank Hagebeek/ Barbara van Meurs v Martine Vasterman/ Ernst Jansen GD8P2 4-6 2-6 01:29
21:00 12 Rob van den Heuvel/ Heleen van den Heuvel v Wouter van Kempen/ Hermine Mensink GD735P5 6-4 7-5 01:27
21:30 7 Jeroen Lammers v Sebastiaan Timmer HE6 6-7 (3) 1-6 01:34
10 Hilda Jekel/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Tanja Heskes/ Jeanet Hollenberg DD7P1 6-2 6-3 01:22
11 Frank Kramer/ Rosanne Waardijk v Julianne de Ruiter/ Jay Heerens GD6P2 6-7 (2) 6-4 2-6 02:17
22:00 6 Kim Bloemberg/ Bas van der Peet v Anouk van der Peet/ Barry Bender GD6P1 6-7 (7) 6-3 5-7 03:08
Donderdag 17 Juli 2014
17:00 8 Stef Timmer v Ruud de Kruif HE7 6-4 6-2 01:36
9 Jos Nix v Mick Fruytier HE7 6-2 6-4 01:11
17:30 10 Inge Kortekaas v Sandra Eleveld DE7 7-5 5-7 2-6 02:40
11 Steven Hulsebosch v Stef Kerkhoff HE5 1-6 2-6 01:06
18:30 6 Ingrid Jansen/ Diana Keessen v Lydia Verheul/ Melanie Wassink-Koster DD735P1 6-4 4-6 2-6 02:39
7 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Stefan Hoogendoorn/ Bas van der Peet HD6P1 6-3 6-3 01:10
8 Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap DD6P1 4-6 6-1 6-2 01:35
9 Rob van Wel/ Boy van der Erf v Dick de Breuk/ Henk van Beekveld HD735P1 6-0 4-6 6-1 01:42
18:45 10 Henk van Ingen/ Pieter Kenbeek v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD735P2 6-0 6-1 00:55
11 John Koppen/ Bianca Koppen v Benno Hulshof/ Amber Hulshof GD7P2 4-6 4-6 01:24
12 Esma Jongenelis v Nicolien Kostelijk DE7 4-6 6-4 3-6 02:49
19:45 8 Tanja Heskes/ Jeanet Hollenberg v Joanne van den Berg/ Carla Zeepvat DD7P1 6-1 6-1 01:12
20:00 6 Wouter van Kempen v Robert Uitermark HE8 6-4 0-6 3-6 01:45
7 Tatiana Spaan/ Ron Tjioe v Carolien van Eeghen-Wijnia/ Henri van Eeghen GD6P3 4-6 6-2 2-6 01:58
9 Alex van Tongeren/ Marloes van der Peijl v Milanne Teunissen/ Bas van der Velden GD4P1 1-6 1-6 01:11
20:15 10 Digna Luijendijk v Hermine Mensink DE8 6-1 6-2 00:54
11 Wilbert Heeremans v Jay Heerens HE7 6-4 7-6 (6) 02:04
12 Els de Kruif - Driehuis/ Jeroen Hardebol v Jos Hessels/ Anja Folkers GD735P3 2-6 2-6 01:13
21:30 6 Boy Steenkist v Rob van den Heuvel HE6 6-0 6-2 01:38
7 Jeroen Lammers v Barry Bender HE7 3-6 7-6 (1) 7-6 (5) 02:43
10 Frank Kramer/ Rosanne Waardijk v Christianne van Lieshout/ Ruud de Kruif GD6P2 7-5 6-3 01:22
11 Thijs Vochteloo v Joeri Loman HE6 6-4 7-5 01:55
12 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Odi Jung/ Patrick Bos GD7P1 6-3 7-6 (4) 01:48
Vrijdag 18 Juli 2014
17:00 7 Jos Nix v Stef Timmer HE7 0-6 1-6 00:57
9 Henk van Loon/ Karen van Brakel v Bernardien Kieft/ Hans Dijkman GD735P4 2-6 3-6 01:08
12 Fenny Verbrugh v Marijn Borgwat DE6P1 6-3 5-7 opg 01:33
17:30 10 Marlies Peters v Digna Luijendijk DE8 6-4 7-5 02:16
18:00 8 Carin Elbertsen/ Alice Schouten-Katerberg v Liesbeth Eindhoven/ Nora Bogers DD7P1 6-4 6-0 01:15
18:30 6 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Paul van Rheenen/ Xander Zwaaf HD5P1 6-4 2-6 2-6 01:58
7 Boy Steenkist v Jasper Stouthart HE6 6-1 7-5 01:54
9 Esther Boelen v Marloes van der Peijl DE4P1 1-6 4-6 01:32
12 Amber Hulshof/ Nick Damen v Yvette Duijndam/ Michael Gubbels GD8P1 4-6 6-3 6-2 01:49
18:45 10 Dick de Breuk/ Henk van Beekveld v Ed Post/ Jeroen Hardebol HD735P1 6-4 6-2 01:28
11 Joanne van den Berg v Natasja Post DE8 0-6 1-6 01:15
19:00 8 Sjaak Dijkman/ Dustin Sijbrands v Jos Hessels/ Patrick Bos HD7P2 2-6 1-6 01:10
19:45 12 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Odi Jung/ Anja Folkers DD735P1 6-7 (5) 0-6 02:15
20:00 6 Christianne van Lieshout/ Annemiek van Noord v Anouk van der Peet/ Kim van Es DD6P2 6-2 6-2 01:22
7 Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen v Bianca Krom/ Debora Krom DD6P1 4-6 6-0 6-2 01:18
9 Tatiana Spaan/ Ron Tjioe v Hester van der Blom/ Ivo Nijenhuis GD6P3 4-6 7-6 (6) 1-6 02:20
20:15 8 Gerry Thelosen/ Leo van Norde v Michel Hopstaken/ Neil van Hooff HD6P2 6-7 0-6 01:15
10 Marjolein van der Eem v Yvette Duijndam DE8 1-6 3-6 01:34
11 Laurens Dekker v Sebastiaan Timmer HE6 6-2 7-6 (1) 01:27
21:15 12 Esther Boelen/ Sanneke Don v Julianne de Ruiter/ Marijn Borgwat DD6P2 7-6 (4) 6-4 02:20
21:30 6 Evert Veldmeijer v Paul van Rheenen HE6 5-7 7-5 2-0 opg 01:57
7 Benno Hulshof/ Nick Damen v Jos Hessels/ Patrick Bos HD7P2 6-7 (4) 1-6 01:26
10 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Tim van Gog/ Frank Kramer HD6P1 6-4 6-2 01:09
11 Bart-Jean Akkers v Bas van der Velden HE5 wo
Zaterdag 19 Juli 2014
10:30 6 Hester van der Blom v Nicolien Kostelijk DE7 5-7 1-6 01:51
7 Wilbert Heeremans v Gerard Kamoen HE7 7-5 6-4 01:55
8 Rob van den Heuvel/ Heleen van den Heuvel v Robert-Jan Rijs/ Debora Krom GD735PO 6-0 7-5 01:26
9 John Koppen/ Bianca Koppen v Hanny Prick/ Robert Uitermark GD7P2 5-7 6-4 8-10 01:47
10 Esther Boelen/ Sanneke Don v Anouk van der Peet/ Kim van Es DD6P2 6-3 6-3 01:31
11 Annemieke Venema v Carolien van Eeghen-Wijnia DE8 wo
12 Thijs Vochteloo v Henri van Eeghen HE6 6-4 6-0 01:14
12:00 6 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Christianne van Lieshout/ Ruud de Kruif GD6P2 6-3 6-0 01:24
7 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Ingrid Jansen/ Diana Keessen DD735P1 7-5 6-4 02:51
9 Julianne de Ruiter v Marijn Borgwat DE6P1 6-1 6-2 01:42
12 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Folkert Victoor/ Jari Sanou HD6P3 7-5 2-6 10-5 02:21
13:30 6 Tanja Heskes/ Jeanet Hollenberg v Carin Elbertsen/ Alice Schouten-Katerberg DD7P1 0-6 2-6 01:23
8 Jos Hessels/ Anja Folkers v Marjolein van der Eem/ Henk van Beekveld GD735PO 4-6 6-4 10-6 01:50
12 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Harry van den Berg/ Bernard Klaassen HD5P1 2-6 3-6 01:07
13:45 7 Jack van den Burg/ Hans Kapitein v Mick van Houten/ Ron van Houten HD7P1 2-6 0-6 01:12
9 Robert Heijder/ Marcus van Geldorp v Roland van Helden/ Roman van der Flier HD7P1 6-3 6-3 01:28
11 Chris Geijs v Robert Uitermark HE8 3-6 4-6 01:27
15:00 6 Jacco Hulsbosch/ Steven Hulsebosch v Boy Steenkist/ Gerard Kamoen HD6P3 6-3 6-2 01:20
8 Christianne van Lieshout/ Annemiek van Noord v Julianne de Ruiter/ Marijn Borgwat DD6P2 4-6 2-6 01:37
12 Marlies Peters v Yvette Duijndam DE8 3-6 2-6 01:39
15:30 9 Benno Hulshof/ Nick Damen v Sjaak Dijkman/ Dustin Sijbrands HD7P2 6-4 2-6 8-10 01:47
11 Wouter Jansen/ Thijs Vochteloo v Paul van Rheenen/ Xander Zwaaf HD5P1 7-5 2-6 10-8 02:26
16:30 6 Hester van der Blom/ Ivo Nijenhuis v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD6PO 4-6 3-6 01:25
8 Bert-Jan Hendriksen/ Danique Mense v Alex van Tongeren/ Marloes van der Peijl GD4P1 6-3 6-3 01:15
10 Tanja Heskes/ Jeanet Hollenberg v Liesbeth Eindhoven/ Nora Bogers DD7P1 6-4 6-2 01:33
12 Sebastiaan Timmer/ Stef Timmer v Jos Hessels/ Patrick Bos HD7P2 6-4 6-1 01:16
17:15 7 Amber Hulshof/ Nick Damen v Anna Hemelrijk/ Edwin Keur GD8P1 6-0 6-0 00:45
9 Nina Bredemeijer/ Bieke van Schijndel v Bianca Krom/ Debora Krom DD6P1 6-4 6-1 01:13
11 Odi Jung/ Anja Folkers v Ingrid Jansen/ Diana Keessen DD735P1 wo
18:00 6 Folkert Victoor/ Jari Sanou v Michel Hopstaken/ Neil van Hooff HD6PO 3-6 1-6 01:09
10 Cees Waalewijn/ Cyrilla Hardebol-Wijnen v Rob van den Heuvel/ Heleen van den Heuvel GD735PO 2-6 3-6 01:23
19:00 7 Evert Veldmeijer v Laurens Dekker HE6 wo
9 Sandra Eleveld v Annemiek van Noord DE7 2-4 opg
11 Remco van Dortmond v Bas van der Velden HE5 7-6 (1) 2-6 8-10 02:14
19:30 6 Odi Jung/ Anja Folkers v Lydia Verheul/ Melanie Wassink-Koster DD735P1 6-3 6-0 01:43
8 Arno Groot/ Natasja Post v Martine Vasterman/ Ernst Jansen GD8P2 2-6 6-7 (3) 01:31
10 Fenny Verbrugh v Lisa Hardebol DE6P1 wo
12 Michael Gubbels v Ben Voorhaar HE8 0-6 1-6 00:52
Zondag 20 Juli 2014
10:00 7 Wilbert Heeremans v Jeroen Lammers HE7 6-4 2-6 6-3 02:15
8 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Michel Hopstaken/ Neil van Hooff HD6PO#F 0-3 opg 00:30
9 Julianne de Ruiter v Lisa Hardebol DE6P1 4-6 2-6 01:44
10 Thijs Vochteloo v Boy Steenkist HE6 6-2 3-6 6-3 01:48
11 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Odi Jung/ Anja Folkers DD735P1 wo
12 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Ingrid Jansen/ Diana Keessen DD735P1 6-2 6-7 opg 02:11
11:45 7 Rob van Wel/ Boy van der Erf v Henk van Ingen/ Pieter Kenbeek HD735PO#F 6-4 6-1 01:33
8 Stef Kerkhoff v Bas van der Velden HE5#F 2-6 6-3 1-6 02:04
9 Liesbeth Eindhoven/ Nora Bogers v Joanne van den Berg/ Carla Zeepvat DD7P1 6-4 6-0 01:23
10 Milanne Teunissen v Esther Boelen DE4P1 6-4 2-6 6-1 01:58
11 Robert Heijder/ Marcus van Geldorp v Sebastiaan Timmer/ Stef Timmer HD7PO#F 3-6 3-6 01:35
12 Nicolien Kostelijk v Annemiek van Noord DE7#F 4-6 6-2 6-2 03:02
13:30 8 Amber Hulshof/ Nick Damen v Martine Vasterman/ Ernst Jansen GD8PO#F 2-6 4-6 01:28
9 Thijs Vochteloo v Laurens Dekker HE6#F 6-2 6-3 01:21
10 Michel de Lange/ Lisa Hardebol v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD6PO#F 0-6 1-6 00:51
11 Wilbert Heeremans v Stef Timmer HE7#F 6-4 3-6 3-6 02:07
12 Ben Voorhaar v Robert Uitermark HE8#F 2-6 2-6 01:18
15:15 7 Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker v Hanny Prick/ Robert Uitermark GD7PO#F 6-4 6-1 01:25
8 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Wouter Jansen/ Thijs Vochteloo HD5P1 wo
9 Rob van den Heuvel/ Heleen van den Heuvel v Jos Hessels/ Anja Folkers GD735PO#F wo
10 Bert-Jan Hendriksen/ Danique Mense v Milanne Teunissen/ Bas van der Velden GD4P1 6-4 6-4 01:28
11 Nina Bredemeijer/ Bieke van Schijndel v Esther Boelen/ Sanneke Don DD6PO#F 4-6 6-4 4-6 02:28
12 Yvette Duijndam v Natasja Post DE8#F 6-2 6-3 01:21
Niet gepland
Inez Abels/ Piet Hein Stapensea v Milanne Teunissen/ Bas van der Velden GD4P1 wo
Bert-Jan Hendriksen/ Danique Mense v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD4P1 wo
Alex van Tongeren/ Marloes van der Peijl v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD4P1 wo
Mark Landman v Michael Gubbels HE8 wo
Olaf Abma v Michael Gubbels HE8 wo
Henry van Engelen v Ben Voorhaar HE8 wo
Natasja Post v Annemieke Venema DE8 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 24 Aug 2019 11:18