Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park Poule Toernooi 2013
maandag 2 t/m zondag 8 september 2013
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Maandag 2 September 2013
17:00 10 Paul van Lochem v Roman van der Flier HEBP2 6-0 6-1 00:31
11 Gerry Thelosen/ Jos Nix v Arthur van Leuffen/ Roland van Helden HDBP1 6-4 6-3 00:29
18:30 8 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Bart van Doesburg/ Ben Voorhaar HDCP1 6-2 6-2 01:07
9 MariŽlle Hetem/ Jascha Vos v Michael Olijerhoek/ Marjolijn Hesselink GDAP2 6-2 6-2 01:08
10 Toos Schaap-Nederstigt v Liesbeth Eindhoven DEP1 6-3 6-1 01:15
11 Ad de Jong/ Ard Parlevliet v Willem Wester/ Willem Jagtman HDAP2 4-6 6-4 7-6 (6) 01:51
12 Pieter Maes Jr./ Margot Maes v Glenn van Roodselaar/ Sandra Eleveld GDBP1 5-7 6-7 (8) 02:00
19:45 10 Anouschka Vink-Draaisma/ Anneke Koster v Sandy Rutte/ Chi Weber DDBP1 6-3 5-7 7-6 (2) 01:49
11 Benno Hulshof/ Michel Damen v Henrie Uitermark/ Ruud van Gelder HDCP2 6-4 6-1 01:20
12 Jo van de Waerdt/ Frank Muller v Sjaak Vonk/ Stephanie Beck GDDP2 6-1 6-2 01:36
21:00 12 Nico van Schaik v Ed Post HEBP1 3-6 6-4 7-6 (8) 01:29
Dinsdag 3 September 2013
17:00 10 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Wendy van Plompen - van Wooning/ Ton Plompen GDDP1 6-3 6-4 01:26
11 Willy van Wezep/ Klaas van den Berg v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GDCP2 5-7 2-6 03:11
18:30 8 Renť van Dusschoten/ Glenn van Roodselaar v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HDAP1 6-4 7-5 01:22
9 MariŽlle Hetem/ Jascha Vos v Laura van Well/ Roy Premchand GDAP2 6-1 6-1 00:29
10 Nicolien Kostelijk v Joanne van den Berg DEP2 6-0 6-0 00:55
11 Gerry Thelosen/ Jos Nix v Pieter Maes Sr./ Pieter Maes Jr. HDBP1 6-3 7-5 01:18
12 Bert-Jan Hendriksen/ Patrick Bos v Willem Wester/ Willem Jagtman HDAP2 6-3 7-6 (7) 01:58
19:45 10 Jack van den Burg/ Hans Kapitein v Henrie Uitermark/ Ruud van Gelder HDCP2 6-2 6-0 00:57
11 Ingrid van der Fits/ Hennie van der Fits v Jo van de Waerdt/ Frank Muller GDDP2 7-6 6-3 01:57
12 Ronny Wijnalda/ Maartje Postma v Wendy van Plompen - van Wooning/ Helen Kossen-Spruijt DDBP3 2-6 2-6 01:15
21:00 10 Glenn van Roodselaar/ Sandra Eleveld v Julianne de Ruiter/ Mick van Houten GDBP1 6-4 4-6 6-10 00:43
11 Ben Voorhaar v Ed Post HEBP1 6-2 6-0 00:11
12 Remco van Dortmond/ Amber Hulshof v Pieter Maes Sr./ Kim Maes GDBP2 6-4 6-2 01:15
Woensdag 4 September 2013
17:00 8 Liesbeth Eindhoven v Edith van der Meij DEP1 6-1 6-2 01:34
10 Paul van Lochem v Roland van Helden HEBP2 3-6 6-2 7-6 (6) 01:39
11 Inge Kortekaas/ Els Kortekaas v Wendy van Plompen - van Wooning/ Helen Kossen-Spruijt DDBP3 1-6 4-6 01:20
18:30 8 Thea Pieke/ Ingrid Jansen v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Joke Beukenkamp - vd Braak DDBP2 6-2 6-4 01:35
10 Jascha Vos/ Gerrit Jan Vos v Richard Koenders/ Ronald de Bruin HDBP2 6-1 6-4 01:12
11 Lisa Hardebol v Joanne van den Berg DEP2 6-0 6-0 00:49
12 Lennox Alblas/ Inez de Quaasteniet v Diana Keessen/ Richard Beukenkamp GDDP1 3-6 3-6 01:19
19:45 10 Arthur van Leuffen/ Roland van Helden v Pieter Maes Sr./ Pieter Maes Jr. HDBP1 5-7 4-6 01:44
11 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Eric Peters/ Cock Veldhuis HDCP1 6-2 6-3 01:18
12 Daan Uitermark/ Thierry Smagge v Renť van Dusschoten/ Glenn van Roodselaar HDAP1 3-6 2-6 01:02
21:00 10 Ingrid Jansen/ Ed Post v Bernardien Kieft/ Hans Dijkman GDDP3 2-6 6-2 6-7 (1) 01:32
11 Ben Voorhaar v Nico van Schaik HEBP1 6-1 6-3 00:52
12 Jack van den Burg/ Hans Kapitein v Benno Hulshof/ Michel Damen HDCP2 7-6 (6) 2-6 7-6 (6) 01:43
Donderdag 5 September 2013
17:00 8 Toos Schaap-Nederstigt v Edith van der Meij DEP1 6-1 6-3 01:30
9 Roman van der Flier v Roland van Helden HEBP2 0-6 1-6 01:11
11 Inge Kortekaas/ Els Kortekaas v Ronny Wijnalda/ Maartje Postma DDBP3 4-6 7-9 02:18
17:30 12 Ben Jansen/ Jos Hessels v Richard Koenders/ Ronald de Bruin HDBP2 6-4 6-2 01:47
18:00 10 Gea Vonk/ Patrick Bos v Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker GDCP1 2-6 2-6 01:24
18:30 8 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Els de Kruif - Driehuis/ Jeroen Hardebol GDDP3 6-2 6-3 01:19
9 Lennox Alblas/ Inez de Quaasteniet v Wendy van Plompen - van Wooning/ Ton Plompen GDDP1 6-1 6-0 00:54
10 Sandra Neijts/ Eveline Vlaskamp v Kim Maes/ Margot Maes DDAP1 6-0 6-2 01:20
11 Daan Uitermark/ Thierry Smagge v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HDAP1 3-6 6-3 7-6 (4) 02:37
19:45 10 Patrick Brouwer v Henri van Eeghen HEAP1 6-7 (4) 3-6 01:29
11 Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker v Rob Luske/ Sandy Rutte GDCP1 6-2 6-7 (4) 6-7 (6) 01:49
12 Liesbeth Eindhoven/ Paul van Lochem v Willy van Wezep/ Klaas van den Berg GDCP2 6-4 6-4 01:26
21:00 10 Ingrid van der Fits/ Hennie van der Fits v Sjaak Vonk/ Stephanie Beck GDDP2 6-1 6-1 00:49
11 Remco van Dortmond/ Amber Hulshof v Inge Kortekaas/ Pierre Schuitemaker GDBP2 6-0 6-0 00:51
12 Ingrid Jansen/ Ed Post v Els de Kruif - Driehuis/ Jeroen Hardebol GDDP3 6-0 6-4 01:11
Vrijdag 6 September 2013
17:00 9 Bert-Jan Hendriksen/ Patrick Bos v Ad de Jong/ Ard Parlevliet HDAP2 6-2 2-6 10-5 01:14
10 Liesbeth Eindhoven/ Paul van Lochem v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GDCP2 6-3 7-5 01:37
18:30 8 Harry van den Berg/ Milanne Teunissen v Mireille Groot/ Daan Uitermark GDAP1 4-6 6-7 (6) 01:39
9 Jascha Vos/ Gerrit Jan Vos v Ben Jansen/ Jos Hessels HDBP2 6-2 6-2 01:18
10 Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Ronny Wijnalda/ Maartje Postma DDBX 6-1 7-5 01:03
11 Pieter Maes Sr./ Kim Maes v Inge Kortekaas/ Pierre Schuitemaker GDBP2 6-0 6-0 01:08
12 Lisa Hardebol v Nicolien Kostelijk DEP2 6-4 6-2 01:51
19:45 10 Gea Vonk/ Patrick Bos v Rob Luske/ Sandy Rutte GDCP1 3-6 6-3 6-7 (8) 01:40
11 Eric Peters/ Cock Veldhuis v Bart van Doesburg/ Ben Voorhaar HDCP1 7-5 6-7 (5) 6-7 (4) 01:51
12 Mick van Houten v Marcel van Horssen HEAP1 7-5 6-3 01:49
21:00 7 Bernardien Kieft/ Hans Dijkman v Lennox Alblas/ Inez de Quaasteniet GDDX 4-6 1-6 00:54
10 Mireille Groot/ Daan Uitermark v Rick van der Meulen/ Cyrilla Hardebol-Wijnen GDAP1 6-1 7-5 01:16
11 Jo van de Waerdt/ Frank Muller v Ingrid Jansen/ Ed Post GDDX wo
12 Kim Maes/ Margot Maes v Marieke Visser/ Lydia Verheul DDAP1 5-7 1-6 01:27
21:30 8 Laura van Well/ Roy Premchand v Michael Olijerhoek/ Marjolijn Hesselink GDAP2 6-2 7-6 (6) 01:27
Zaterdag 7 September 2013
13:00 7 Daan Uitermark/ Thierry Smagge v Bert-Jan Hendriksen/ Patrick Bos HDAX 2-6 6-4 7-6 (7) 01:16
13:30 8 Lennox Alblas/ Inez de Quaasteniet v Ingrid van der Fits/ Hennie van der Fits GDDX 4-6 7-6 (5) 7-6 (4) 01:51
9 Mick van Houten v Henri van Eeghen HEAP1 4-6 2-6 01:19
10 Harry van den Berg/ Milanne Teunissen v Rick van der Meulen/ Cyrilla Hardebol-Wijnen GDAP1 6-3 6-2 01:13
11 Patrick Brouwer v Marcel van Horssen HEAP1 7-6 (5) 6-4 01:45
12 Nico van Schaik v Paul van Lochem HEBX 2-6 2-6 01:23
15:00 7 Liesbeth Eindhoven v Lisa Hardebol DEX 0-6 2-6 01:33
8 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Benno Hulshof/ Michel Damen HDCX 6-0 6-2 01:06
9 Wendy van Plompen - van Wooning/ Helen Kossen-Spruijt v Sandy Rutte/ Chi Weber DDBX 6-4 6-1 01:29
10 Gerry Thelosen/ Jos Nix v Ben Jansen/ Jos Hessels HDBX 6-0 6-4 01:08
11 Sandra Neijts/ Eveline Vlaskamp v Marieke Visser/ Lydia Verheul DDAP1 6-4 4-6 10-6 01:57
12 Ben Voorhaar v Roland van Helden HEBX 7-5 6-1 01:39
15:30 6 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Ingrid Jansen/ Ed Post GDDX 3-6 6-7 (5) 01:10
16:00 8 Henri van Eeghen v Marcel van Horssen HEAP1 6-3 7-5 02:44
16:30 9 Rob Luske/ Sandy Rutte v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GDCX 7-5 4-6 7-6 (5) 02:01
10 Renť van Dusschoten/ Glenn van Roodselaar v Ad de Jong/ Ard Parlevliet HDAX 6-2 6-2 01:04
11 Toos Schaap-Nederstigt v Nicolien Kostelijk DEX 6-4 6-2 02:00
12 Anouschka Vink-Draaisma/ Anneke Koster v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Joke Beukenkamp - vd Braak DDBX 6-1 6-1 01:01
17:30 7 Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker v Liesbeth Eindhoven/ Paul van Lochem GDCX 6-3 6-3 01:33
18:00 8 Mireille Groot/ Daan Uitermark v Laura van Well/ Roy Premchand GDAX 6-2 6-0 01:08
9 Wendy van Plompen - van Wooning/ Helen Kossen-Spruijt v Thea Pieke/ Ingrid Jansen DDBX 6-4 6-3 01:31
10 Pieter Maes Sr./ Pieter Maes Jr. v Jascha Vos/ Gerrit Jan Vos HDBX 6-3 3-6 7-6 (5) 01:16
11 Bart van Doesburg/ Ben Voorhaar v Jack van den Burg/ Hans Kapitein HDCX 3-6 3-6 01:38
19:30 9 Harry van den Berg/ Milanne Teunissen v MariŽlle Hetem/ Jascha Vos GDAX 4-6 6-0 7-6 (3) 01:20
10 Toos Schaap-Nederstigt v Lisa Hardebol DEX#F 1-6 2-6 01:08
11 Julianne de Ruiter/ Mick van Houten v Pieter Maes Sr./ Kim Maes GDBX 6-4 6-0 01:36
12 Glenn van Roodselaar/ Sandra Eleveld v Remco van Dortmond/ Amber Hulshof GDBX 3-6 7-5 6-7 (8) 01:38
Zondag 8 September 2013
12:30 8 Mireille Groot/ Daan Uitermark v Harry van den Berg/ Milanne Teunissen GDAX#F 2-6 5-7 01:16
9 Ben Voorhaar v Paul van Lochem HEBX#F 6-1 6-2 01:08
10 Rob Luske/ Sandy Rutte v Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker GDCX#F 2-6 6-3 7-6 (9) 01:41
14:00 8 Mick van Houten v Patrick Brouwer HEAP1 7-5 6-3 01:36
9 Anouschka Vink-Draaisma/ Anneke Koster v Wendy van Plompen - van Wooning/ Helen Kossen-Spruijt DDBX#F 3-6 6-2 7-6 (7) 01:33
10 Ingrid Jansen/ Ed Post v Lennox Alblas/ Inez de Quaasteniet GDDX#F 6-3 7-5 01:32
15:30 8 Renť van Dusschoten/ Glenn van Roodselaar v Daan Uitermark/ Thierry Smagge HDAX#F 6-2 6-3 01:09
9 Julianne de Ruiter/ Mick van Houten v Remco van Dortmond/ Amber Hulshof GDBX#F 3-6 6-4 6-7 (8) 01:21
10 Gerry Thelosen/ Jos Nix v Pieter Maes Sr./ Pieter Maes Jr. HDBX#F 6-0 6-1 01:35
11 Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer v Jack van den Burg/ Hans Kapitein HDCX#F 6-3 6-3 01:36
Niet gepland
Pieter Maes Jr./ Margot Maes v Julianne de Ruiter/ Mick van Houten GDBP1 3-6 2-6

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 21 Aug 2019 22:32