Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Open Jeugd Toernooi 2010
monday 10 until friday 14 may 2010
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Monday 10 May 2010
11:45 9 Birgit Heijnemans v Manon Muller ME10P2 6-2 6-2 01:09
12 Kirsten Leenhouts v Tess van Houten ME10P3 6-0 6-3 01:01
13:00 9 Tom Dekker v Quinten Diets JE12P5 6-0 6-2 01:16
12 Victor Kinders v Jay Heerens JE12P5 5-7 2-6 01:22
13:30 8 Vincent van Drunen v Thomas Picard JE12P2 6-0 6-0 00:46
10 Nils Nelissen v Chevaz Levant JE12P1 1-6 4-6 01:23
14:30 12 Stijn Vrolijk v Thomas Picard JE12P2 6-1 6-2 00:31
14:45 10 Manon Muller v Mimi IsraŽl ME10P2 5-7 4-6 01:31
15:00 8 Sterre Kroon v Tess van Houten ME10P3 6-1 6-0 00:49
15:45 9 Tom Dekker v Victor Kinders JE12P5 5-7 6-3 6-1 02:32
12 Jay Heerens v Quinten Diets JE12P5 7-5 1-6 4-6 02:15
16:00 10 Merel Ann van Zanten v Charlotte Laprť ME14P1 6-0 1-6 6-2 01:22
11 Bob Verzijlberg v Chevaz Levant JE10P1 0-6 3-6 01:35
16:15 8 Irena van Meer v Sharon van Huizen ME14P1 1-6 3-6 01:20
17:00 6 Roger de Jong v Jesper Boots JE16P5 3-6 2-6 01:12
9 Stijn Brouwer v Tom Willemse JE14P3 4-6 1-6 01:30
12 Sebastiaan Timmer v Matthijs van der Veld JE16P5 6-4 6-3 01:13
17:15 10 Maarten Spaargaren v Stef Timmer JE12P3 6-1 6-0 01:03
11 Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk v Vincent van Drunen/ Scott van Zoolingen JD16P1 6-0 6-3 01:06
17:30 8 Niels van der Stroom v Tom Spanjer JE16P4 6-0 6-1 00:54
Tuesday 11 May 2010
10:15 8 Tom Dekker v Jay Heerens JE12P5 6-2 6-2 01:15
10 Victor Kinders v Quinten Diets JE12P5 6-7 (3) 0-6 01:43
11 Birgit Heijnemans v Mimi IsraŽl ME10P2 6-1 6-4 01:14
11:45 9 Evelyne Tuijp v Anne Visser ME10P1 6-1 6-3 01:13
11 Vincent van Drunen v Stijn Vrolijk JE12P2 6-0 6-0 00:49
12 Dion Cobelens v Chevaz Levant JE10P1 0-6 2-6 00:59
12:00 8 Pieter Paul IsraŽl v Nils Nelissen JE12P1 6-0 6-1 01:08
10 Esmee Bruggeman v Sterre Kroon ME12P1 4-6 4-6 01:30
13:00 9 Samuel van Huiden v Mees van Zanten JE12P4 2-6 4-6 01:20
11 Stef Timmer/ Tom Dekker v Martijn Georgiades/ Mats Diehl JD12P1 6-2 6-3 01:24
13:30 8 Bob Verzijlberg v Mees Slewe JE10P1 6-3 6-1 01:54
14:30 11 Sterre Kroon v Kirsten Leenhouts ME10P3 6-0 6-1 00:51
12 Esmee Bruggeman v Nathalie Tuijp ME12P1 6-2 4-6 6-2 01:48
14:45 8 Pieter Paul IsraŽl v Chevaz Levant JE12P1 6-2 6-0 01:46
10 Evelyne Tuijp v Julia Brouwer ME10P1 6-3 6-1 00:46
15:45 12 Victor Cnossen v Jeremy Heijder JE14P4 6-3 6-1 01:22
16:00 6 Stef Timmer v Tom Lahnemann JE12P3 1-6 1-6 01:02
7 Rik van den Oever v Casper Tjoa JE16P1 6-1 6-1 01:15
8 Jesper Boots v Scott van Zoolingen JE14P1 6-0 6-1 00:53
9 Jerry Oudendijk v Tim de Kruif JE16P2 6-0 6-0 00:50
10 Jeroen van Smeerdijk v Marnix Rollfs Of Roelofs JE16P3 6-0 6-0 00:38
16:15 11 Daniel Boerhorst v Mees van Zanten JE12P4 1-6 2-6 01:15
17:00 11 Roger de Jong v Matthijs van der Veld JE16P5 7-5 5-7 6-2 02:00
12 Dani Bastiaansen v Stijn Brouwer JE14P3 6-3 6-2 01:15
17:15 8 Tom Dekker v Mick van Houten JE14P2 5-7 1-6 01:19
9 Tom Spanjer/ Tim Muller v Milo Eijs/ Niels van der Stroom JD16P2 0-6 0-6 00:33
10 Vincent van Drunen/ Scott van Zoolingen v Tim de Kruif/ Marnix Rollfs Of Roelofs JD16P1 6-0 6-0 00:59
17:30 7 Daniel Boerhorst v Samuel van Huiden JE12P4 7-5 2-6 6-3 01:51
Wednesday 12 May 2010
09:00 8 Birgit Heijnemans v Nathalie Tuijp ME12P1 2-6 1-6 01:10
9 Tom Dekker v Mees van Zanten JE12PO 1-6 2-6 01:13
10 Anne Visser v Julia Brouwer ME10P1 1-6 5-7 01:33
11 Manon Muller/ Esmee Bruggeman v Kirsten Leenhouts/ Dana Bitter MD12P1 7-5 3-6 1-6 01:33
10:15 9 Mees Slewe v Dion Cobelens JE10P1 6-2 6-2 01:09
11 Maarten Spaargaren v Tom Lahnemann JE12P3 6-2 6-2 01:26
12 Stijn Vrolijk/ Victor Kinders v Martijn Georgiades/ Mats Diehl JD12P1 6-2 6-2 01:09
10:30 8 Scott van Zoolingen v Quinten Diets JE14P1 6-1 6-1 01:13
10:45 10 Julia Brouwer/ Anne Visser v Kirsten Leenhouts/ Dana Bitter MD12P1 0-6 2-6 00:58
15:45 11 Casper Tjoa v Jeremy Heijder JE14P4 4-6 7-5 6-0 01:52
16:00 7 Tim Muller v Tom Dekker JE14P2 6-2 6-0 00:56
8 Joey van Straten v Sina Ebrahim Kani HE18P1 6-3 4-6 7-5 02:06
9 Milo Eijs v Tim de Kruif JE16P2 6-1 6-1 00:43
10 Sebastiaan Timmer v Jesper Boots JE16P5 2-6 6-1 4-6 01:37
12 Marnix Rollfs Of Roelofs v Jesse Andringa JE16P3 1-6 1-6 00:57
17:00 11 Roy Hoovenstat v Tom Spanjer JE16P4 6-1 6-3 01:08
17:15 8 Merel Ann van Zanten v Sharon van Huizen ME14P1 6-2 6-4 01:18
9 Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk v Tim de Kruif/ Marnix Rollfs Of Roelofs JD16P1 6-1 6-1 00:50
10 Olaseji Akinrogunde v Amber Hulshof DE18P1 6-2 6-2 01:19
12 Ruben Steffers/ Elroy Knol v Milo Eijs/ Niels van der Stroom JD16P2 5-7 7-5 7-5 02:22
17:30 6 Dani Bastiaansen v Tom Willemse JE14P3 6-0 6-0 00:56
7 Jesper Boots v Quinten Diets JE14P1 6-0 6-0 00:47
Thursday 13 May 2010
10:00 7 Tim Muller v Mick van Houten JE14P2 7-6 (6) 6-7 (4) 6-1 02:31
8 Birgit Heijnemans v Sterre Kroon ME12P1 7-6 (4) 6-3 01:40
9 Irena van Meer v Charlotte Laprť ME14P1 6-0 6-0 00:55
10 Sophie Pijnenburg/ Lara van Bruggen v Julia Brouwer/ Anne Visser MD12P1 6-3 6-4 01:17
11 Merel Ann van Zanten v Amber Hulshof DE18P1 7-5 opg 00:50
12 Stijn Vrolijk/ Victor Kinders v Stef Timmer/ Tom Dekker JD12P1 6-2 7-6 (4) 01:26
11:15 8 Casper Tjoa v Victor Cnossen JE14P4 4-6 6-4 7-5 03:13
9 Jesper Boots v Matthijs van der Veld JE16P5 7-5 6-3 01:27
10 Sebastiaan Timmer v Roger de Jong JE16P5 6-2 7-6 (3) 01:37
11 Ruben Steffers v Sina Ebrahim Kani HE18P1 4-6 1-6 01:24
12:45 7 Stef Timmer/ Tom Dekker v Marc Lahnemann/ Tom Vahle JD12P1 6-1 6-0 00:58
8 Sophie Pijnenburg/ Lara van Bruggen v Manon Muller/ Esmee Bruggeman MD12P1 6-1 6-3 01:11
9 Cynthia Vonk v Amber Hulshof DE18P1 wo
10 Ruben Steffers/ Elroy Knol v Tom Spanjer/ Tim Muller JD16P2 6-1 6-2 01:05
11 Olaseji Akinrogunde v Merel Ann van Zanten DE18P1 6-3 6-2 01:34
12 Mees Slewe v Chevaz Levant JE10P1 2-6 2-6 01:20
14:00 9 Sterre Kroon v Birgit Heijnemans ME10PO 7-5 4-6 7-6 (5) 02:48
10 Jorginho Kors v Casper Tjoa JE16P1 0-6 0-6 00:58
11 Maarten Spaargaren v Vincent van Drunen JE12PO 0-6 3-6 01:07
12 Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Jesse Andringa/ Matthijs van der Veld JD16P3 7-5 7-6 (1) 01:33
15:30 8 Dani Bastiaansen v Tim Muller JE14PO 7-6 (4) 4-6 6-4 02:33
9 Manon Muller/ Esmee Bruggeman v Julia Brouwer/ Anne Visser MD12P1 6-3 6-3 01:09
10 Jesper Boots v Casper Tjoa JE14PO 6-0 6-1 01:07
11 Pieter Paul IsraŽl v Mees van Zanten JE12PO 6-1 6-1 01:17
12 Marc Lahnemann/ Tom Vahle v Martijn Georgiades/ Mats Diehl JD12P1 2-6 1-6 01:12
17:00 9 Rik van den Oever v Jorginho Kors JE16P1 6-0 6-0 00:52
10 Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Ruben Steffers/ Elroy Knol JD16PO 4-6 3-6 01:28
12 Jeroen van Smeerdijk v Jesse Andringa JE16P3 6-1 6-1 01:00
18:00 8 Jerry Oudendijk v Milo Eijs JE16P2 6-4 5-7 6-3 02:13
11 Niels van der Stroom v Roy Hoovenstat JE16P4 5-7 6-2 6-7 (4) 02:20
Friday 14 May 2010
09:30 8 Jesper Boots v Roy Hoovenstat JE16PO 3-6 1-6 01:17
11:00 8 Cynthia Vonk v Merel Ann van Zanten DE18P1 4-6 6-3 1-6 02:05
9 Esmee Bruggeman v Birgit Heijnemans ME12P1 6-7 (4) 4-6 01:33
10 Nathalie Tuijp v Sterre Kroon ME12P1 3-6 6-4 4-6 02:35
11 Bob Verzijlberg v Dion Cobelens JE10P1 6-0 6-0 00:48
12 Joey van Straten v Ruben Steffers HE18P1 6-1 6-0 01:18
12:30 11 Rik van den Oever v Roy Hoovenstat JE16PO 6-3 6-3 01:15
13:00 8 Jeroen van Smeerdijk v Jerry Oudendijk JE16PO 4-6 6-1 6-0 01:29
9 Merel Ann van Zanten v Irena van Meer ME14P1 7-5 6-0 01:28
10 Evelyne Tuijp v Sterre Kroon ME10PO#F 0-6 2-6 01:07
12 Stijn Vrolijk/ Victor Kinders v Marc Lahnemann/ Tom Vahle JD12P1 6-1 6-2 01:06
14:00 9 Charlotte Laprť v Sharon van Huizen ME14P1 1-6 0-6 00:55
11 Sophie Pijnenburg/ Lara van Bruggen v Kirsten Leenhouts/ Dana Bitter MD12P1 6-0 6-7 4-6 02:03
14:15 7 Rik van den Oever v Jeroen van Smeerdijk JE16PO#F 6-1 5-7 6-3 02:05
15:00 8 Jesper Boots v Dani Bastiaansen JE14PO#F 6-0 6-0 00:52
12 Olaseji Akinrogunde v Cynthia Vonk DE18P1 6-3 6-1 01:51
15:30 9 Pieter Paul IsraŽl v Vincent van Drunen JE12PO#F 6-4 6-4 01:48
11 Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk v Ruben Steffers/ Elroy Knol JD16PO#F 6-0 6-1 01:08
Niet gepland
Teis Visser v Bob Verzijlberg JE10P1 wo
Teis Visser v Mees Slewe JE10P1 wo
Teis Visser v Dion Cobelens JE10P1 wo
Teis Visser v Chevaz Levant JE10P1 wo
Serena Strok v Tess van Houten ME10P3 wo
Sterre Kroon v Serena Strok ME10P3 wo
Kirsten Leenhouts v Serena Strok ME10P3 wo
Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Team onbekend JD16P3 wo
Jesse Andringa/ Matthijs van der Veld v Team onbekend JD16P3 wo
Ronald Vogel v Joey van Straten HE18P1 wo
Ronald Vogel v Ruben Steffers HE18P1 wo
Joey van Straten v Martijn van Huizen HE18P1 wo
Ronald Vogel v Sina Ebrahim Kani HE18P1 wo
Ruben Steffers v Martijn van Huizen HE18P1 wo
Ronald Vogel v Martijn van Huizen HE18P1 wo
Sina Ebrahim Kani v Martijn van Huizen HE18P1 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 5 Dec 2019 20:10