Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Van der Peijl Open Jeugd Toernooi 2008
zondag 4 t/m vrijdag 9 mei 2008
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 4 Mei 2008
09:30 11 Mike van Duijn v Mitchel van der Putten JE16P1 6-4 6-0 00:57
11:00 11 Daan Uitermark v Bas van den Berg JE16P9 6-0 6-1 00:29
12 Michael Rack v Tim de Kruif JE14P1 6-0 6-0 00:54
12:30 10 Daan Schoorl/ Floris Baartmans v Roeland Cobelens/ Kevin Noordanus JD16P3 6-0 6-3 00:11
11 Niklas Blesgraaf v Rik Walraven JE10P3 6-1 6-0 01:05
14:00 8 Jeroen van Smeerdijk v Sebastiaan Timmer JE14P7 6-3 2-6 3-6 00:56
10 Sven Abrahams v Erim Issever JE18P1 6-3 6-3 00:51
12 Lorenzo van Os v Daniël Willems JE12P6 6-0 6-0 01:03
15:00 9 Jeffrey Blind v Tom Spanjer JE14P4 6-1 6-0 01:14
15:30 7 Patricia Bond v Kimberley Spierings ME14P1 6-0 6-1 01:30
8 Alex van Tongeren v Kevin van Loon JE18P2 3-6 6-1 6-2 01:38
10 Lisanne Broekman v Cynthia Boersbroek ME16P1 6-0 6-0 01:08
11 Kelly Torenbeek v Charlotte Lapré ME12P1 wo 01:30
12 Gianni Kuyper v Rik Walraven JE10P3 6-3 6-1 01:11
Maandag 5 Mei 2008
09:00 6 Bas van den Berg v Daan Schoorl JE16P9 4-6 6-3 5-7 01:56
7 Michael Rack v Tim van Broekhoven JE16P7 6-0 6-1 01:01
8 Niels de Boer v Julian Hiraki JE16P4 wo
9 Gianni Kuyper v Niklas Blesgraaf JE10P3 4-6 1-6 01:37
10 Lorenzo van Os v Joost Braspenning JE10P1 6-0 6-0 00:47
11 Jeroen van Smeerdijk v Björn Haggerty JE12P2 6-0 6-0 00:57
12 Ronald Vogel v Alex van Tongeren JE18P2 6-3 7-6 01:44
10:15 6 Koen van Ewijk v Tomàs Meulenberg JE14P2 6-0 6-0 00:56
10:30 8 Nick Spanjer v Karim Ezzahraoui JE10P2 0-6 0-6 01:16
9 Kaj Brand v Dennis Zandbergen JE16P3 6-0 6-0 00:47
10 Anne-Irene Vos/ Cynthia Boersbroek v Nicky Hansen/ Kimberley Spierings MD16P1 2-6 1-6 01:15
10:45 11 Romy van Walen v Cynthia Vonk ME16P1 6-4 6-1 01:21
12 Joyce Hansen v Anneloes Frese ME12P3 6-3 4-6 6-2 01:50
11:45 6 Jeroen van Smeerdijk v Benjamin Aranovich JE12P2 6-0 6-1 00:55
7 Lorenzo van Os v Jeroen Klinkspoor JE12P6 6-0 6-0 01:07
12:00 8 Stipan Musulin v Bram van der Plas JE16P6 6-0 6-0 01:04
9 Lisanne Broekman v Marieke Ruesink ME18P2 6-1 6-1 01:20
10 Jan Bart van den Berkhof v Patrick van Weelde JE16P8 6-0 6-1 00:49
12:15 11 Michael Rack v Jasper Stiphout JE16P7 6-3 6-3 01:46
12 Niels de Boer v Tom Stoop JE16P4 wo
13:15 6 Olivier Krabbe v Jerry Oudendijk JE14P3 6-0 4-6 6-0 01:25
7 Jesper Boots v Karim Ezzahraoui JE12P5 6-0 6-1 01:15
13:30 8 Kevin Noordanus v Danillo van Bakel JE16P2 0-6 0-6 00:48
9 Mara Pouw v Ananka Zevenbergen ME12P2 5-7 6-4 6-3 02:23
10 Charlotte Lapré v Yacintha Vermeer ME12P1 2-6 3-6 01:35
11 Céline Zevenbergen v Romy van Walen ME16P1 6-2 6-3 01:39
13:45 12 Chris Visser v Justin Kuijper JE14P6 6-1 6-2 01:16
14:45 6 Don Rutte v Mitchel van der Putten JE16P1 6-0 6-0 00:40
7 Jeroen Klinkspoor v Daniël Willems JE12P6 5-7 2-6 01:56
15:00 8 Jaimy Wildschut v Stephanie Gort ME12P4 0-6 0-6 00:56
9 Bram de Ruiter v Jeremy Heijder JE12P4 6-1 6-0 00:59
10 Kaj Brand v Rick Melman JE16P3 6-4 6-3 01:29
11 Gianni Kuyper v Theo Bond JE10P3 6-2 6-2 01:06
15:15 12 Cynthia Boersbroek v Cynthia Vonk ME16P1 2-6 0-6 01:25
16:15 6 Terry Engelhart v Christian Best JE16P5 6-2 6-3 01:08
7 Daan Uitermark v Daan Schoorl JE16P9 6-4 6-0 01:16
8 Tom Stoop v Jeffrey Blind JE14P4 6-2 6-0 01:00
16:30 9 Olivier Krabbe v Jeroen de Bruijn JE14P3 6-1 6-1 01:02
10 Cynthia Vonk/ Céline Zevenbergen v Marieke Ruesink/ Eefke de Vos MD18P1 6-0 6-1 00:48
11 Jesper Boots v Casper Tjoa JE12P5 6-0 6-1 01:05
12 Coen Hout v Danillo van Bakel JE14P5 6-4 7-5 01:12
20 Theo Bond v Rik Walraven JE10P3 6-2 6-2 01:22
17:45 12 Bouke Bouman v Jeremy Heijder JE12P4 7-5 6-1 02:48
Dinsdag 6 Mei 2008
09:00 6 Terry Engelhart v Hein van den Bogaert JE16P5 6-3 6-4 01:38
7 Reinout Midjek v Roel Loohuis JE12P1 6-2 6-2 01:17
8 Jerry Oudendijk v Jeroen de Bruijn JE14P3 6-1 6-2 00:50
9 Danillo van Bakel v Dennis Klein JE14P5 6-1 6-1 00:41
10 Theo Bond v Niklas Blesgraaf JE10P3 6-3 6-3 01:13
11 Joyce Hansen v Nathalie Tuijp ME12P3 6-0 6-1 00:50
12 Daan Uitermark v Luc Dankelman JE16P9 6-0 6-1 01:01
10:15 6 Stipan Musulin v Ronald Vogel JE16P6 4-6 6-3 6-4 01:52
7 Lorenzo van Os v Robin Boerhorst JE10P1 6-0 6-1 01:12
10:30 8 Julian Hiraki v Tom Stoop JE16P4 0-6 4-6 01:02
9 Björn Haggerty v Benjamin Aranovich JE12P2 6-4 5-7 4-7 01:59
10 Rick Melman v Dennis Zandbergen JE16P3 0-6 6-1 6-2 01:59
10:45 11 Tim de Ridder v Martijn van der Wal JE14P8 2-6 1-6 01:14
12 Daniel Boerhorst v Nick Spanjer JE10P2 5-7 7-6 7-6 02:17
11:45 6 Eijmert van der Meij v Ruben Atiya JE12P3 6-1 6-4 01:36
7 Patricia Bond v Robin van der Meij ME14P1 6-1 6-0 01:21
12:00 8 Hein van den Bogaert v Christian Best JE16P5 3-6 2-6 01:20
9 Luc Dankelman v Daan Schoorl JE16P9 5-7 6-2 7-6 (4) 02:25
10 Jan Bart van den Berkhof v Yannick van Ingen JE16P8 wo
12:15 11 Michelle Klein/ Cathelijn Kuijt v Yacintha Vermeer/ Jaimy Wildschut MD12P1 6-1 6-1 01:02
12 Coen Hout v Dennis Klein JE14P5 6-1 6-0 00:46
13:15 6 Don Rutte v Mike van Duijn JE16P1 6-0 6-1 00:47
7 Bram van der Plas v Ronald Vogel JE16P6 1-6 2-6 00:54
13:30 8 Karim Ezzahraoui v Casper Tjoa JE12P5 2-6 3-6 01:37
9 Joris Bouman v Sebastiaan Timmer JE14P7 6-4 6-2 01:34
10 Martijn van der Wal/ Jeroen de Bruijn v Coen Drossaers/ Chris Visser JD14P1 3-6 0-6 01:24
11 Reinout Midjek v Calvin de Sanders JE12P1 6-1 6-3 01:18
13:45 12 Roeland Cobelens/ Kevin Noordanus v Dennis Zandbergen/ Koen van Ewijk JD16P3 1-6 0-6 00:57
14:45 6 Daan Schoorl/ Floris Baartmans v Sam Dijkstra/ Luc Dankelman JD16P3 6-1 6-2 01:16
7 Tomàs Meulenberg v Roger de Jong JE14P2 6-4 6-1 01:14
15:00 8 Tom Stoop v Tom Spanjer JE14P4 6-0 6-0 00:38
9 Luc Loohuis v Tim de Ridder JE14P8 7-5 6-4 01:36
10 Stijn Roele v Justin Kuijper JE14P6 3-6 1-6 00:48
15:15 12 Yacintha Vermeer/ Jaimy Wildschut v Charlotte Lapré/ Tess Berendregt MD12P1 1-6 1-6 01:13
16:15 7 Michael Rack v Ruben Atiya JE14P1 6-0 6-0 00:36
8 Terry Engelhart/ Stipan Musulin v Tim van Broekhoven/ Mitchel van der Putten JD16P2 6-0 6-0 00:51
16:30 9 Joris Bouman v Jeroen van Smeerdijk JE14P7 6-2 6-0 00:51
10 Nicky Hansen v Kimberley Spierings ME14P1 6-3 7-5 01:28
11 Don Rutte v Sven Abrahams JE18P1 6-2 2-6 6-2 01:16
12 Bouke Bouman v Bram de Ruiter JE12P4 2-6 0-6 01:03
16:45 6 Rick Melman/ Daan Uitermark v Just Hartsuiker/ Bram van der Plas JD16P1 6-0 3-6 3-6 01:44
Woensdag 7 Mei 2008
09:00 6 Eijmert van der Meij v Tom Willemse JE12P3 6-0 6-1 01:30
7 Dennis Klein/ Michelle Klein v Charlotte Lapré/ Daniël Willems GD14P1 6-0 6-1 00:59
8 Jesper Boots/ Reinout Midjek v Benjamin Aranovich/ Gianni Kuyper JD12P1 6-0 6-0 00:55
9 Ruben Atiya v Tim de Kruif JE14P1 6-1 6-1 01:00
10 Chris Visser v Stijn Roele JE14P6 6-0 6-1 00:49
11 Daisy Duinhoven v Cynthia Vonk ME18P1 7-5 0-6 6-4 02:08
12 Barry van Wees/ Bram de Ruiter v Nick Spanjer/ Niklas Blesgraaf JD12P1 6-2 6-1 01:01
10:15 6 Tess Berendregt v Stephanie Gort ME12P4 3-6 1-6 01:02
7 Rick Melman/ Daan Uitermark v Christian Best/ Julian Hiraki JD16P1 wo
10:30 8 Daniel Boerhorst v Karim Ezzahraoui JE10P2 1-6 2-6 01:34
9 Robin Boerhorst v Joost Braspenning JE10P1 6-1 6-3 01:36
10:45 11 Roel Loohuis v Calvin de Sanders JE12P1 4-6 2-6 01:26
12 Céline Zevenbergen v Cynthia Boersbroek ME16P1 6-0 6-0 00:51
11:00 10 Ruben Atiya v Tom Willemse JE12P3 6-4 7-6 01:38
11:45 6 Anne-Irene Vos v Nicky Hansen ME14P1 2-6 0-6 00:55
7 Terry Engelhart/ Stipan Musulin v Tom Stoop/ Mike van Duijn JD16P2 1-6 6-1 6-3 01:42
12:00 8 Robin van der Meij/ Eijmert van der Meij v Charlotte Lapré/ Daniël Willems GD14P1 6-1 6-0 01:07
9 Kelly Torenbeek v Yacintha Vermeer ME12P1 wo
10 Merel van der Meij v Ninande Vermeer ME10P1 6-4 3-6 6-2 02:22
12:15 11 Nick Spanjer/ Niklas Blesgraaf v Jesper Boots/ Reinout Midjek JD12P1 0-6 0-6 00:55
12 Tim van Broekhoven v Jasper Stiphout JE16P7 0-6 1-6 00:58
13:15 6 Luc Dankelman v Bas van den Berg JE16P9 6-3 6-2 01:40
7 Daan Schoorl/ Floris Baartmans v Dennis Zandbergen/ Koen van Ewijk JD16P3 3-6 2-6 01:09
13:30 8 Just Hartsuiker v Kevin Noordanus JE16P2 6-0 6-0 02:10
9 Martijn van der Wal/ Jeroen de Bruijn v Tom Spanjer/ Tim de Kruif JD14P1 6-0 6-0 00:54
10 Anneloes Frese v Nathalie Tuijp ME12P3 6-2 7-5 01:24
11 Tess Berendregt v Jaimy Wildschut ME12P4 6-4 6-0 01:00
13:45 12 Céline Zevenbergen v Cynthia Vonk ME16P1 6-3 3-6 6-2 02:18
14:45 6 Jan Bart van den Berkhof v Daan Uitermark JE16PO 5-7 6-3 6-1 02:03
7 Lisanne Broekman v Frianne Zevenbergen ME18P2 wo
15:00 8 Olivier Krabbe v Chris Visser JE14PO 6-1 6-2 01:31
9 Erim Issever/ Nuri Issever v Terry Engelhart/ Stipan Musulin JD18P1 2-6 4-6 01:22
10 Floor Booij v Eva Booij ME10P1 6-3 6-2 01:42
11 Tamara Stevens/ Jiska Tellam v Anne-Irene Vos/ Cynthia Boersbroek MD16P1 6-2 3-6 6-0 01:46
15:15 12 Jesper Boots v Bram de Ruiter JE12PO 2-6 6-3 7-6 02:22
16:15 6 Daisy Duinhoven v Eefke de Vos ME18P1 6-0 6-1 01:00
7 Yacintha Vermeer v Stephanie Gort ME12PO 1-6 2-6 01:07
8 Koen van Ewijk v Roger de Jong JE14P2 6-1 6-0 00:54
16:30 9 Tomàs Meulenberg/ Coen Smits van Oyen v Tim de Ridder/ Jeffrey Blind JD14P1 6-2 6-4 01:45
10 Coen Hout v Tom Stoop JE14PO 2-6 2-6 01:10
11 Luc Loohuis v Martijn van der Wal JE14P8 6-3 7-6 01:41
12 Just Hartsuiker v Danillo van Bakel JE16P2 6-0 6-2 00:56
Donderdag 8 Mei 2008
09:00 6 Sam Dijkstra/ Luc Dankelman v Roeland Cobelens/ Kevin Noordanus JD16P3 6-3 6-3 01:21
7 Benjamin Aranovich/ Gianni Kuyper v Daniel Boerhorst/ Robin Boerhorst JD12P1 6-2 3-6 6-7 (2) 01:53
8 Michelle Klein/ Cathelijn Kuijt v Charlotte Lapré/ Tess Berendregt MD12P1 6-2 6-1 01:17
9 Anne-Irene Vos v Robin van der Meij ME14P1 1-6 0-6 01:45
10 Merel van der Meij v Floor Booij ME10P1 2-6 4-6 02:06
11 Just Hartsuiker/ Bram van der Plas v Christian Best/ Julian Hiraki JD16P1 6-0 6-3 00:59
12 Tim van Broekhoven/ Mitchel van der Putten v Tom Stoop/ Mike van Duijn JD16P2 0-6 3-6 00:56
10:15 6 Lisanne Broekman v Romy van Walen ME16P1 0-6 2-6 01:33
7 Tom Spanjer/ Tim de Kruif v Tim de Ridder/ Jeffrey Blind JD14P1 0-6 0-6 00:57
10:30 8 Cynthia Vonk v Eefke de Vos ME18P1 6-1 6-0 01:05
9 Joyce Hansen/ Anneloes Frese v Yacintha Vermeer/ Jaimy Wildschut MD12P1 6-3 6-0 01:20
10 Michael Rack v Luc Loohuis JE14PO 6-2 6-1 01:14
10:45 11 Ronald Vogel v Kevin van Loon JE18P2 6-3 6-3 01:20
12 Eijmert van der Meij v Lorenzo van Os JE12PO 3-6 6-2 6-0 02:22
11:45 6 Nick Spanjer/ Niklas Blesgraaf v Daniel Boerhorst/ Robin Boerhorst JD12P1 3-6 6-3 6-7 (4) 01:33
7 Robin van der Meij v Nicky Hansen ME14P1 4-6 3-6 01:42
12 Don Rutte v Jan Bart van den Berkhof JE16PO 6-2 6-4 01:34
12:00 8 Michelle Klein/ Cathelijn Kuijt v Floor Booij/ Eva Booij MD12P1 6-0 6-0 01:19
9 Barry van Wees/ Bram de Ruiter v Benjamin Aranovich/ Gianni Kuyper JD12P1 6-0 6-0 00:49
10 Tomàs Meulenberg/ Coen Smits van Oyen v Coen Drossaers/ Chris Visser JD14P1 6-4 7-6 (2) 01:45
12:15 11 Stipan Musulin v Tom Stoop JE16PO 4-6 3-6 01:34
13:15 6 Martijn van der Wal/ Jeroen de Bruijn v Tim de Ridder/ Jeffrey Blind JD14P1 6-4 6-1 01:45
7 Kaj Brand v Terry Engelhart JE16PO 6-4 7-5 01:30
13:30 8 Lisanne Broekman v Cynthia Vonk ME16P1 6-2 6-0 01:19
9 Sam Dijkstra/ Luc Dankelman v Dennis Zandbergen/ Koen van Ewijk JD16P3 3-6 1-6 01:04
10 Michael Rack v Just Hartsuiker JE16PO 3-6 1-6 01:12
11 Cynthia Boersbroek v Romy van Walen ME16P1 0-6 0-6 00:49
13:45 12 Joyce Hansen/ Anneloes Frese v Charlotte Lapré/ Tess Berendregt MD12P1 6-3 7-5 01:11
14:30 7 Nick Spanjer/ Niklas Blesgraaf v Benjamin Aranovich/ Gianni Kuyper JD12P1 4-6 2-6 01:37
14:45 6 Floor Booij/ Eva Booij v Yacintha Vermeer/ Jaimy Wildschut MD12P1 1-6 6-1 6-4 02:16
15:00 8 Robin van der Meij v Kimberley Spierings ME14P1 4-6 7-5 7-5 02:49
9 Tom Spanjer/ Tim de Kruif v Coen Drossaers/ Chris Visser JD14P1 1-6 0-6 00:44
10 Barry van Wees/ Bram de Ruiter v Daniel Boerhorst/ Robin Boerhorst JD12P1 6-1 6-0 00:58
11 Don Rutte v Erim Issever JE18P1 6-1 6-2 01:06
15:15 12 Terry Engelhart/ Stipan Musulin v Sven Abrahams/ Michael de Kruif JD18P1 6-7 (4) 6-3 3-6 02:00
16:15 8 Romy van Walen/ Mandy van Dijk v Marieke Ruesink/ Eefke de Vos MD18P1 6-0 6-0 00:56
16:30 9 Joyce Hansen v Mara Pouw ME12PO 7-6 (6) 7-6 (1) 01:55
10 Ninande Vermeer v Eva Booij ME10P1 3-6 0-6 01:08
11 Reinout Midjek v Jesper Boots JE12PO 1-6 0-6 01:02
12 Eijmert van der Meij v Jeroen van Smeerdijk JE12PO 6-7 (0) 0-6 01:31
17:15 8 Niklas Blesgraaf v Karim Ezzahraoui JE10PO 1-6 7-5 6-7 (3) 01:46
12 Tom Stoop v Just Hartsuiker JE16PO 3-6 3-6 01:27
Vrijdag 9 Mei 2008
09:00 6 Tomàs Meulenberg/ Coen Smits van Oyen v Tom Spanjer/ Tim de Kruif JD14P1 6-1 6-1 01:00
7 Olivier Krabbe v Koen van Ewijk JE14PO 2-6 4-6 01:04
8 Tim de Ridder/ Jeffrey Blind v Coen Drossaers/ Chris Visser JD14P1 2-6 3-6 01:59
10 Don Rutte v Kaj Brand JE16PO 6-2 6-2 01:15
11 Jesper Boots/ Reinout Midjek v Daniel Boerhorst/ Robin Boerhorst JD12P1 6-0 6-0 00:55
12 Joyce Hansen/ Anneloes Frese v Floor Booij/ Eva Booij MD12P1 6-2 6-1 00:56
10:15 7 Michael Rack v Tom Stoop JE14PO 2-6 6-2 6-1 01:53
12 Anne-Irene Vos v Kimberley Spierings ME14P1 0-6 4-6 01:13
10:30 6 Patricia Bond v Nicky Hansen ME14P1 6-1 6-2 01:02
8 Robin van der Meij/ Eijmert van der Meij v Dennis Klein/ Michelle Klein GD14P1 6-4 4-6 6-4 03:15
9 Dennis Zandbergen/ Koen van Ewijk v Terry Engelhart/ Stipan Musulin JD16PO 3-6 6-4 2-6 01:39
11 Romy van Walen/ Mandy van Dijk v Cynthia Vonk/ Céline Zevenbergen MD18P1 4-6 6-1 6-3 02:00
11:45 7 Merel van der Meij v Eva Booij ME10P1 1-6 4-6 01:54
12 Floor Booij v Ninande Vermeer ME10P1 6-0 6-0 00:57
12:00 6 Daisy Duinhoven v Lisanne Broekman ME18PO#F 6-4 6-1 02:00
9 Barry van Wees/ Bram de Ruiter v Jesper Boots/ Reinout Midjek JD12P1 4-6 3-6 01:15
10 Martijn van der Wal/ Jeroen de Bruijn v Tomàs Meulenberg/ Coen Smits van Oyen JD14P1 6-7 (2) 2-6 01:38
11 Don Rutte v Just Hartsuiker JE16PO#F 6-3 (4) 4-6 7-6 02:02
13:15 7 Michael Rack v Koen van Ewijk JE14PO#F 5-7 6-7 02:00
12 Michelle Klein/ Cathelijn Kuijt v Joyce Hansen/ Anneloes Frese MD12P1 6-7 (5) 6-4 7-5 02:39
13:30 6 Erim Issever/ Nuri Issever v Sven Abrahams/ Michael de Kruif JD18P1 3-6 7-6 1-6 01:58
8 Patricia Bond v Anne-Irene Vos ME14P1 6-1 6-0 01:06
9 Don Rutte v Ronald Vogel JE18PO#F 6-3 6-2 01:06
10 Tamara Stevens/ Jiska Tellam v Nicky Hansen/ Kimberley Spierings MD16P1 6-3 3-6 7-6 02:12
14:45 7 Floor Booij/ Eva Booij v Charlotte Lapré/ Tess Berendregt MD12P1 3-6 0-6 01:15
12 Céline Zevenbergen v Lisanne Broekman ME16P1 6-2 6-3 01:32
15:00 8 Stephanie Gort v Joyce Hansen ME12PO#F 6-3 4-6 3-6 01:46
9 Just Hartsuiker/ Bram van der Plas v Terry Engelhart/ Stipan Musulin JD16PO#F 6-7 (4) 5-7 01:24
11 Jesper Boots v Jeroen van Smeerdijk JE12PO#F 4-6 5-7 01:51
16:00 6 Lorenzo van Os v Karim Ezzahraoui JE10PO#F wo
Niet gepland
Mara Pouw v Lamyae Bougharda ME12P2 wo
Lamyae Bougharda v Ananka Zevenbergen ME12P2 wo
Joris Bouman v Koen van Ewijk JE14PO wo
Patrick van Weelde v Yannick van Ingen JE16P8 wo
Niels de Boer/ Jasper Stiphout v Terry Engelhart/ Stipan Musulin JD16P2 wo
Niels de Boer/ Jasper Stiphout v Tim van Broekhoven/ Mitchel van der Putten JD16P2 wo
Niels de Boer/ Jasper Stiphout v Tom Stoop/ Mike van Duijn JD16P2 wo
Marieke Ruesink v Frianne Zevenbergen ME18P2 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 22 Nov 2019 03:57