Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Open 40+ Toernooi 2009
maandag 21 t/m vrijdag 25 september 2009
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Dinsdag 22 September 2009
14:00 10 Bot, Ton/ Bot-Piso, Donny v Konings-Voogd, Els/ Ridder, Jan de GD440P2 6-1 6-0 01:30
11 Kock, Ferry/ Groot, Pier de v Derks, Jan HD440P1 6-1 7-5 01:30
15:30 8 Bot, Ton/ Bot-Piso, Donny v Koning-Buis, Wil/ Egmond, Siem van GD440P2 6-0 6-1 01:30
9 Heukelum, Charry van/ Kainama, Joyce v Visser, Rieky/ Meer-Nederstigt, Nelleke van der DD840P1 6-4 6-3 01:30
10 Kuin, Marianne/ Eyken, Noor v Meijster-Schulpzand, Willy/ Stam, Tini van DD840P2 1-6 2-6 01:30
11 Berg, Jan van den/ Broek, Henk van den v Keizer, Bob/ Verheul, Han HD740P1 6-0 4-6 7-6 (6) 01:30
Woensdag 23 September 2009
12:30 10 Gravemaker, Petra/ Gravemaker, Jan v Derks, Jan/ Mourik, Ans van GD440P1 4-6 3-6 01:30
11 Bakel, Jos van/ Egmond, Siem van v Oldenburg, George/ Borger, Cees HD840P2 2-6 7-6 (5) 6-7 (7) 01:30
14:00 10 Schie, Gé van/ Berthauer, Henk v Verhoeven, Dick/ Heijningen, Klaas van HD840P1 1-6 3-6 01:30
11 Werven, Ricus van/ Putten-Verdonk, Annette van der v Derks, Jan/ Mourik, Ans van GD440P1 6-0 7-5 01:30
15:30 10 Werven, Ricus van/ Veen, Kees van v Verheul, Han/ Nix, Jos HD440P2 6-2 6-3 01:30
11 Leuffen, Arthur van/ Keessen, Wim v Wester, Willem/ Duijvenbode, Cocky van HD740P2 6-3 4-6 7-6 (5) 01:30
12 Langeveld, Netty/ Stein, Mok van v Kock-Ylstra, Greetje/ Schaap-Nederstigt, Toos DD440P1 6-3 6-1 01:30
Donderdag 24 September 2009
12:30 9 Konings-Voogd, Els/ Ridder, Jan de v Koning-Buis, Wil/ Egmond, Siem van GD440P2 2-6 2-6 01:09
10 Werven, Ricus van/ Putten-Verdonk, Annette van der v Gravemaker, Petra/ Gravemaker, Jan GD440P1 6-1 6-0 00:55
11 Schie, Gé van/ Berthauer, Henk v Oldenburg, George/ Borger, Cees HD840X 7-5 5-7 6-7 (9) 01:54
14:00 10 Mourik, Ans van/ Putten-Verdonk, Annette van der v Jansen, Christien/ Elmers, Els DD440P2 6-0 2-6 6-7 (9) 01:05
11 Verhoeven, Dick/ Heijningen, Klaas van v Bakel, Jos van/ Egmond, Siem van HD840X 2-6 4-6 01:31
15:30 9 Derks, Jan v Werven, Ricus van/ Veen, Kees van HD440X 0-6 2-6 01:05
10 Heukelum, Charry van/ Kainama, Joyce v Kuin, Marianne/ Eyken, Noor DD840X 6-1 6-4 01:19
11 Kock, Ferry/ Groot, Pier de v Verheul, Han/ Nix, Jos HD440X 6-2 6-4 01:08
17:00 10 Keizer, Bob/ Verheul, Han v Leuffen, Arthur van/ Keessen, Wim HD740X 6-3 1-6 6-7 (9)
Vrijdag 25 September 2009
09:00 8 Kock-Ylstra, Greetje/ Schaap-Nederstigt, Toos v Jansen, Christien/ Elmers, Els DD440X 0-6 2-6 01:30
11:30 10 Langeveld, Netty/ Stein, Mok van v Mourik, Ans van/ Putten-Verdonk, Annette van der DD440X 7-6 (2) 6-3 01:17
11 Kock, Ferry/ Groot, Pier de v Werven, Ricus van/ Veen, Kees van HD440X#F 4-6 6-4 7-6 (6) 01:30
12:00 12 Derks, Jan/ Mourik, Ans van v Bot, Ton/ Bot-Piso, Donny GD440X 0-6 3-6 02:55
13:00 10 Bakel, Jos van/ Egmond, Siem van v Oldenburg, George/ Borger, Cees HD840X#F 6-0 6-1 03:03
11 Berg, Jan van den/ Broek, Henk van den v Wester, Willem/ Duijvenbode, Cocky van HD740X 4-6 6-0 7-6 (10) 03:09
12 Werven, Ricus van/ Putten-Verdonk, Annette van der v Koning-Buis, Wil/ Egmond, Siem van GD440X 6-2 6-4 02:00
13:30 9 Visser, Rieky/ Meer-Nederstigt, Nelleke van der v Meijster-Schulpzand, Willy/ Stam, Tini van DD840X 6-3 6-1 01:30
15:00 9 Heukelum, Charry van/ Kainama, Joyce v Visser, Rieky/ Meer-Nederstigt, Nelleke van der DD840X#F 7-5 1-6 6-7 (4) 00:22
10 Langeveld, Netty/ Stein, Mok van v Jansen, Christien/ Elmers, Els DD440X#F 6-2 6-1 00:16
11 Berg, Jan van den/ Broek, Henk van den v Leuffen, Arthur van/ Keessen, Wim HD740X#F 1-6 6-7 (2) 00:16
12 Werven, Ricus van/ Putten-Verdonk, Annette van der v Bot, Ton/ Bot-Piso, Donny GD440X#F 6-4 7-5 01:06

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 6 Dec 2019 17:39