Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Nieuwe Brug Open Toernooi 2010
saturday 17 until sunday 25 july 2010
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Sunday 18 July 2010
12:00 8 Knijnenburg, Dennis v Geldorp, Marcus van HE7 0-6 0-6 01:11
13:30 7 Ban, Michel van den v Ban, Rogier van den HE6 6-1 3-6 1-6 01:45
10 Horssen, Marcel van v Jong, Ad de HE7 1-6 2-6 01:07
11 Nix, Jos v Wal, Fred van der HE7 6-4 6-1 01:09
15:00 6 Laarse, Kees van der v Wassink, Coen HE8 0-6 6-7 (2) 01:14
7 Vonk, Gea v Eindhoven, Liesbeth DE8 7-6 (2) 6-3 01:54
8 Gill, Caroline/ Ribeiro Duarte - Raspoort, Marie José v Boomsma, Marjolijn/ Dantuma, Claudia DD7P1 6-1 6-3 01:04
9 Hirs, Wil/ Limonard, Renie v Weijden, Anneloes van der/ Vlaskamp, Eveline DD7P3 4-6 1-6 01:14
10 Provoost, Xander v Diehl, Mats HE8 6-0 opg 00:45
11 Abels, Nel/ Abels, Dennis v Verheul, Lydia/ Premchand, Roy GD8P2 6-4 6-2 01:28
12 Pademmui Barah, Zaenuddin v Ebbink, Edwin HE8 1-6 6-7 (5) 01:50
16:15 10 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Vink, Peter/ Vink-van der Ree, Diana GD8P1 6-3 6-0 01:31
11 Thelosen, Gerry/ Korporaal, Hans v Baart, Gerard/ Koning, Peter de HD6P2 6-2 2-6 6-2 01:28
16:30 6 Sande, Indra van de v Heuer, Sabine DE8 2-6 1-6 01:21
7 Niesing, John v Vink, André HE7 7-5 4-6 4-6 02:14
12 Luijk, Eric Jan v Heijder, Robert HE6 4-6 6-3 6-4 02:10
16:45 8 Peet, Ton van der/ Mol, Margreet v Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den GD735P2 6-1 6-4 01:20
9 Imthorn, Gilbert v Bierenbroodspot, Dexter HE6 2-6 2-6 01:28
18:00 8 Roodselaar, Glenn van v Wal, Fred van der HE6 opg 01:45
9 Verhoef, Rob/ Tamboezer, Albert-Jan v Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald HD7P1 6-2 6-2 01:17
18:30 6 Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa v Schönhage, Kees/ Imanse, Stefan HD6P1 6-1 6-4 01:26
7 Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der v Exalto, Jenny/ Boerboom, Willem GD635P1 3-6 2-6 01:25
19:15 10 Schilder, John/ Vork, Michel v Maes Sr., Pieter/ Maes Jr., Pieter HD7P4 4-6 6-4 6-4 02:02
11 Offerijns, Frits v Bos, Patrick HE8 6-3 0-6 6-7 (5) 02:03
19:45 8 Stolwijk, Richard/ Stolwijk, Roos v Vink, André/ Draaisma, Brenda GD5P2 6-1 6-1 01:03
20:00 6 Koppen, John/ Koppen, Bianca v Mudde, Eric/ Gill, Caroline GD7P2 1-6 4-6 01:26
7 Pull, Paula v Pouw, Tessa DE6 4-6 3-6 00:51
12 Hirs, Wil/ Limonard, Renie v Schoorlemmer, Annuska/ Jong, Maria de DD7P3 6-4 2-6 6-2 01:37
Monday 19 July 2010
17:00 6 Lubach, Martijn v Moor, Jack de HE7 1-6 6-3 6-2 02:14
8 Kremer, Patricia v Vonk, Cynthia DE5P1 7-6 (3) 6-2 01:30
10 Geldorp, Marcus van v Dorgelo, Eddy HE6 4-6 4-6 02:01
11 Sliggers, Johan/ Ligt, Albert de v Kamer, Ben/ Nix, Jos HD635P2 6-3 6-2 01:35
12 Bierenbroodspot, Dexter v Oever, Rik van den HE5 wo
18:00 6 Maijer, Yoeri v Lugt, Lennart de HE3P1 6-2 6-1 01:10
7 Ingen, Henk van/ Vreugdenhil, Carla v Duyser, Joost/ Heeren, Sonja GD735P1 6-3 6-3 01:17
18:30 8 Rijcke, Caroline de v Beijnen, Elisabeth DE6 6-3 6-4 01:21
9 Provoost, Xander/ Koole, Patrick v Gombault, Frank/ Offerijns, Frits HD7P4 6-1 6-0 01:12
10 Wassink-Koster, Melanie/ Post, Ed v Laarse-de Vos, Anja van der/ Laarse, Kees van der GD8P3 4-6 3-6 01:20
11 Kramer, Frank/ Waardijk, Rosanne v Maes Sr., Pieter/ Maes, Kim GD7P2 6-4 6-2 01:10
12 Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den v Trouwen, Ria/ Trouwen, Bob GD735P2 5-3 opg 00:46
19:30 6 Ban, Michel van den v Molen, Melle van der HE7 wo 01:30
7 Sliggers, Johan/ Ligt, Albert de v Osch, John van/ Schilder, John HD635P2 6-3 4-6 7-6 (3) 02:08
19:45 10 Keizer, Bob/ Olijerhoek, Jan v Broek, Henk van den/ Vink, Peter HD7P3 3-6 6-3 2-6 01:39
11 Weijden, Anneloes van der/ Vlaskamp, Eveline v Jung, Odi/ Folkers, Anja DD7P3 7-5 6-3 01:41
20:00 8 Lubach, Martijn v Eleveld, Patrick HE7 1-6 4-6 01:28
9 Draaisma, Brenda/ Abels, Inez v Boomsma, Marjolijn/ Dantuma, Claudia DD7P1 7-5 6-2 01:51
12 Plompen - van Wooning, Wendy van/ Kossen-Spruijt, Helen v Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke DD7P4 3-6 3-6 01:14
21:00 6 Gombault, Frank v Provoost, Xander HE8 4-6 6-7 (3) 01:42
7 Nix, Jos v Geldorp, Marcus van HE7 6-3 5-2 opg 01:15
21:15 10 Jansen, Ben/ Hessels, Jos v Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald HD7P1 6-1 6-1 01:39
11 Bruggen, Joost van/ Roodselaar, Glenn van v Thelosen, Gerry/ Korporaal, Hans HD6P2 4-6 2-6 01:08
21:30 12 Koning, Peter de v Jong, Ad de HE6 0-6 6-2 7-5 01:53
21:45 8 Hoekstra, Annemieke/ Stapensea, Piet Hein v Dijt, Bas/ Weijden, Anneloes van der GD5P1 6-4 3-6 7-6 (2) 02:21
Tuesday 20 July 2010
17:00 8 Vermeer, Patricia v Sande, Indra van de DE9P1 2-6 1-6 01:24
10 Kerstholt, Lisa v Vonk, Cynthia DE5P1 3-1 opg 00:37
11 Veldmeijer, Evert v Baart, Gerard HE6 7-6 (10) 4-6 6-1 02:42
12 Stapensea, Piet Hein v Dorgelo, Eddy HE6 6-3 6-3 01:27
18:00 7 Duyser, Joost/ Heeren, Sonja v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD735P1 1-6 3-6 01:14
18:30 6 Eleveld, Sandra v Berg, Marije van den DE8 0-6 0-6 01:15
8 Verheul, Lydia/ Premchand, Roy v Coskunsoy, Funda/ Bos, Patrick GD8P2 2-6 2-6 01:23
9 Dokter-Smeets, Linda/ Dokter, Tessa v Wassink-Koster, Melanie/ Eindhoven, Liesbeth DD8P2 6-4 6-4 01:41
10 Maes Jr., Pieter/ Maes, Margot v Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den GD7P1 6-2 6-1 01:10
11 Schaap-Nederstigt, Toos v Kaar, Renske van het DE8 6-0 6-0 01:02
19:00 12 Kamer, Ben/ Nix, Jos v Osch, John van/ Schilder, John HD635P2 wo
19:30 6 Luijk, Eric Jan v Hulsebosch, Steven HE6 5-7 3-6 01:41
7 Hoekstra, Annemieke/ Stapensea, Piet Hein v Soederhuizen, Kim/ Bonfrer, Arno GD5P1 6-0 6-1 00:56
19:45 10 Koppen, Bianca/ Fiekert, Sebastiaan v Koole, Patrick/ Saia, Claudia GD5P3 7-6 (6) 1-6 7-6 (5) 02:24
11 Hessels, Jos/ Folkers, Anja v Trouwen, Ria/ Trouwen, Bob GD735P2 wo
20:00 8 Hooiveld, Niels/ Huizenga, Tim v Baart, Gerard/ Koning, Peter de HD6P2 4-6 6-3 4-6 02:12
9 Knijnenburg - den Brok, Monique/ Jekel, Hilda v Stoete, Nancy/ Koetsier, Manine DD5P1 6-4 6-4 01:40
12 Vink, André/ Draaisma, Brenda v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Smagge, Thierry GD5P2 6-3 4-6 7-5 02:02
21:00 6 Ettema, Marleen v Plompen - van Wooning, Wendy van DE8 3-6 7-6 (5) 5-7 02:58
7 Wassink, Coen/ Post, Ed v Wel, Rob van/ Erf, Boy van der HD7P2 0-6 0-6 00:59
21:15 10 Pouw, Tessa/ Pouw, Wendy v Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke DD7P4 4-6 2-6 01:08
11 Maes Jr., Pieter/ Maes, Margot v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P1 6-1 6-4 01:20
21:30 12 Sopers, Christiaan v Lugt, Lennart de HE3P1 1-6 3-6 01:14
Wednesday 21 July 2010
17:00 6 Koning, Peter de v Hulsebosch, Steven HE6 3-6 6-7 (5) 01:57
9 Jansen, Astrid v Vermeer, Patricia DE9P1 6-2 4-6 4-6 01:59
11 Beem, Gerrie van/ Hulsman, Chimène v Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke DD7P4 6-2 6-7 (2) 3-6 03:27
17:30 10 Norde, Leo van/ Hus, Marcel v Veldmeijer, Evert/ Thelosen, Gerry HD635P1 6-4 6-3 01:21
12 Akkersdijk, Martijn v Oever, Rik van den HE5 6-2 6-1 01:12
18:00 6 Maes Sr., Pieter/ Maes Jr., Pieter v Provoost, Xander/ Koole, Patrick HD7P4 1-6 6-4 1-6 01:48
7 Maes, Kim/ Maes, Margot v Veuger, Larissa/ Bogaerts, Mariken DD7P2 7-6 (5) 6-1 01:22
18:30 8 Pouw, Tessa/ Pouw, Wendy v Plompen - van Wooning, Wendy van/ Kossen-Spruijt, Helen DD7P4 6-3 6-3 02:26
9 Binsbergen, Rob van v Lugt, Lennart de HE3P1 7-6 (4) 7-6 (2) 02:45
10 Hooiveld, Niels/ Huizenga, Tim v Bruggen, Joost van/ Roodselaar, Glenn van HD6P2 1-6 5-7 01:41
11 Wassink-Koster, Melanie/ Eindhoven, Liesbeth v Meij, Edith van der/ Vasterman, Martine DD8P2 2-6 3-6 01:24
19:00 12 Weijden, Anneloes van der/ Vlaskamp, Eveline v Schoorlemmer, Annuska/ Jong, Maria de DD7P3 6-3 2-6 1-6 01:58
19:30 6 Verhoef, Rob/ Tamboezer, Albert-Jan v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7P1 6-1 6-7 (4) 6-2 01:38
7 Laarse-de Vos, Anja van der v Abels, Inez DE7 6-3 3-6 3-6 01:50
19:45 10 Kaar, Lieke van het/ Kaar, Renske van het v Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana DD8P1 1-6 2-6 01:30
11 Hendriksen, Bert-Jan/ Philippo, Nick v Dijt, Bas/ Smagge, Thierry HD4P1 6-0 6-1 00:55
20:00 8 Jongenelis, Esma v Dinklo, Birgitte DE7 6-7 (1) 1-6 01:47
9 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Vooges, Raymond/ Kossen, Anita GD635P1 2-6 6-2 6-3 01:48
12 Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de v Hansen, Nicky/ Hansen, Marion DD5P2 6-2 6-3 01:07
21:00 6 Elk, Erik van/ Koppen, Remco v Wassink, Coen/ Post, Ed HD7P2 6-4 6-1 01:19
7 Schilder, John/ Vork, Michel v Gombault, Frank/ Offerijns, Frits HD7P4 6-2 6-3 01:10
21:15 10 Maes Sr., Pieter/ Maes, Kim v Koppen, John/ Koppen, Bianca GD7P2 6-4 3-6 1-6 01:49
21:30 12 Jung, Odi/ Folkers, Anja v Schoorlemmer, Annuska/ Jong, Maria de DD7P3 3-6 3-6 01:16
21:45 8 Lugt, Lennart de/ Stapensea, Piet Hein v Dijt, Bas/ Smagge, Thierry HD4P1 6-3 6-1 00:19
Thursday 22 July 2010
17:00 10 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Vink, Frans/ Verschoor, Caroline GD8P1 6-4 6-1 01:10
12 Schaap, Tineke v Bontrup, Eelke DE8 6-3 6-1 01:15
17:30 9 Stapensea, Piet Hein v Oever, Rik van den HE6 6-1 6-2 01:06
18:00 6 Duyser, Joost/ Heeren, Sonja v Pieke, Thea/ Berthauer, Henk GD735P1 6-3 6-3 01:57
7 Beem, Gerrie van/ Hulsman, Chimène v Pouw, Tessa/ Pouw, Wendy DD7P4 6-4 6-4 02:30
8 Kremer, Patricia v Soederhuizen, Kim DE5P1 7-5 7-6 (5) 02:46
11 Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der v Veldmeijer, Evert/ Thelosen, Gerry HD635P1 5-7 3-6 01:44
18:30 8 Ebbink, Edwin/ Hofland, Barbara v Laarse-de Vos, Anja van der/ Laarse, Kees van der GD8P3 4-6 6-0 1-6 02:01
9 Honkoop, Dimitri/ José, Hans v Dijt, Bas/ Smagge, Thierry HD4P1 6-1 6-2 00:56
10 Maes, Kim/ Maes, Margot v Bettink, Frances/ Koetsier, Manine DD7P2 6-1 6-4 01:16
12 Heuer, Sabine/ Boin, Mariette v Kuijper-Nauta, Ellis/ Lauppe, Caroline DD8P3 6-4 6-4 01:54
19:30 6 Hirs, Wil/ Limonard, Renie v Jung, Odi/ Folkers, Anja DD7P3 2-6 2-6 01:16
7 Beem, Gerrie van/ Hulsman, Chimène v Plompen - van Wooning, Wendy van/ Kossen-Spruijt, Helen DD7P4 7-5 6-0 01:30
19:45 10 Kramer, Frank/ Waardijk, Rosanne v Koppen, John/ Koppen, Bianca GD7P2 6-3 6-2 01:06
11 Elk, Erik van/ Koppen, Remco v Wel, Rob van/ Erf, Boy van der HD7P2 6-3 6-0 01:06
20:00 8 Oijen, Thijs van/ Nix, Jos v Keizer, Bob/ Olijerhoek, Jan HD7P3 6-4 4-6 7-5 02:20
9 Vooges, Raymond/ Kossen, Anita v Exalto, Jenny/ Boerboom, Willem GD635P1 3-6 4-6 01:22
12 Visser, Marieke/ Coesel, Hans v Verzijlberg, Chantal/ Philippo, Nick GD3P1 4-6 2-6 01:14
21:00 6 Draaisma, Brenda/ Abels, Inez v Gill, Caroline/ Ribeiro Duarte - Raspoort, Marie José DD7P1 2-6 6-4 4-6 02:23
7 Dorgelo, Eddy/ Luiting, Jop v Osch, John van/ Schilder, John HD635P2 1-6 6-7 (5) 02:00
21:15 10 Honkoop, Dimitri/ José, Hans v Lugt, Lennart de/ Stapensea, Piet Hein HD4P1 3-6 3-6 01:06
11 Bontrup, Eelke/ Berg, Marije van den v Kuijper-Nauta, Ellis/ Lauppe, Caroline DD8P3 4-6 7-5 6-4 02:58
21:30 12 Heeren, Sonja/ Norde, Ellen van v Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana DD8P1 4-6 2-6 01:00
21:45 8 Rijcke, Caroline de/ Veldmeijer, Evert v Koppen, Bianca/ Fiekert, Sebastiaan GD5P3 6-1 6-3 01:07
Friday 23 July 2010
16:00 10 Sliggers, Johan/ Ligt, Albert de v Dorgelo, Eddy/ Luiting, Jop HD635P2 7-5 6-4 01:47
17:00 8 Hooiveld, Niels/ Huizenga, Tim v Thelosen, Gerry/ Korporaal, Hans HD6P2 6-7 4-6 01:17
17:30 11 Plompen - van Wooning, Wendy van v Heuer, Sabine DE8 7-6 (3) 7-6 (3) 02:19
18:00 6 Soederhuizen, Kim/ Bonfrer, Arno v Dijt, Bas/ Weijden, Anneloes van der GD5P1 7-5 3-6 4-6 02:14
7 Ingen, Henk van/ Vreugdenhil, Carla v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD735P1 6-4 6-2 01:09
9 Stolwijk, Richard/ Stolwijk, Roos v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Smagge, Thierry GD5P2 2-6 6-3 6-1 01:46
18:30 8 Rijcke, Caroline de v Waardijk, Rosanne DE6 6-3 2-6 2-6 01:57
9 Maes Sr., Pieter/ Maes Jr., Pieter v Gombault, Frank/ Offerijns, Frits HD7P4 7-6 7-6 02:12
10 Veldmeijer, Evert v Ban, Rogier van den HE6 6-3 5-7 6-1 02:27
11 Hendriksen, Bert-Jan/ Bijl, Martine van der v Verzijlberg, Chantal/ Philippo, Nick GD3P1 1-6 4-6 01:24
12 Kremer, Patricia v Pouw, Tessa DE6 7-5 7-5 02:08
19:30 6 Abels, Nel/ Abels, Dennis v Coskunsoy, Funda/ Bos, Patrick GD8P2 5-7 6-2 2-6 02:11
7 Oijen, Thijs van/ Nix, Jos v Broek, Henk van den/ Vink, Peter HD7P3 6-4 6-1 01:30
19:45 10 Kaar, Lieke van het v Schaap, Tineke DE8 0-6 2-6 01:07
11 Schilder, John/ Vork, Michel v Provoost, Xander/ Koole, Patrick HD7P4 2-6 2-6 01:08
20:00 8 Exalto, Jenny/ Noble, Penny le v Stoete, Nancy/ Koetsier, Manine DD5P1 6-3 4-0 opg 01:20
9 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der GD635P1 7-6 (5) 6-3 01:21
12 Sopers, Christiaan v Korporaal, Hans HE5 6-3 6-2 01:31
21:00 6 Peet, Ton van der/ Mol, Margreet v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735P2 6-7 (1) 7-5 4-6 02:42
7 Korpershoek, Ingeborg/ Bakel, Nicky van v Hetem, Mariëlle/ Bijl, Martine van der DD3P1 6-2 6-2 01:25
8 Stapensea, Piet Hein v Roodselaar, Glenn van HE6 6-0 6-0 00:52
21:15 10 Maes Sr., Pieter/ Maes, Kim v Mudde, Eric/ Gill, Caroline GD7P2 3-6 3-6 01:30
11 Vermeer, Patricia v Knops, Katinka DE9P1 0-6 1-6 01:08
21:30 12 Ebbink, Edwin/ Hofland, Barbara v Wassink-Koster, Melanie/ Post, Ed GD8P3 6-1 6-0 00:51
Saturday 24 July 2010
10:30 6 Kerstholt, Lisa v Kremer, Patricia DE5P1 6-4 2-6 1-6 02:14
7 Bettink, Frances/ Koetsier, Manine v Veuger, Larissa/ Bogaerts, Mariken DD7P2 5-7 6-7 (4) 01:49
8 Dokter-Smeets, Linda/ Dokter, Tessa v Meij, Edith van der/ Vasterman, Martine DD8P2 6-7 (2) 6-4 1-6 02:54
9 Jansen, Astrid v Knops, Katinka DE9P1 0-6 2-6 01:11
10 Jong, Ad de v Vink, André HE7 7-6 (2) 1-6 6-4 02:30
11 Ingen, Henk van/ Vreugdenhil, Carla v Pieke, Thea/ Berthauer, Henk GD735P1 6-1 6-4 01:13
12 Abels, Inez v Saia, Claudia DE7 6-1 6-2 01:10
12:00 6 Bontrup, Eelke/ Berg, Marije van den v Heuer, Sabine/ Boin, Mariette DD8P3 7-6 (3) 6-2 01:45
7 Verhoef, Rob/ Tamboezer, Albert-Jan v Provoost, Xander/ Koole, Patrick HD7PO 3-6 6-4 3-6 01:52
8 Vonk, Gea v Schaap-Nederstigt, Toos DE8 3-6 2-6 01:48
9 Exalto, Jenny/ Noble, Penny le v Knijnenburg - den Brok, Monique/ Jekel, Hilda DD5P1 4-6 3-6 01:35
11 Bruggen, Joost van/ Roodselaar, Glenn van v Baart, Gerard/ Koning, Peter de HD6P2 6-2 2-6 0-6 01:39
13:30 6 Rijcke, Caroline de/ Veldmeijer, Evert v Koole, Patrick/ Saia, Claudia GD5P3 4-6 4-6 01:36
7 Binsbergen, Rob van v Sopers, Christiaan HE3P1 6-0 6-0 01:15
9 Oijen, Thijs van/ Nix, Jos v Elk, Erik van/ Koppen, Remco HD7PO 0-6 6-7 (5) 01:40
10 Geldorp, Marcus van v Eleveld, Patrick HE7 3-6 4-6 01:58
11 Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid v Pieke, Thea/ Berthauer, Henk GD735P1 6-3 6-1 00:53
12 Gill, Caroline/ Ribeiro Duarte - Raspoort, Marie José v Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke DD7PO 6-0 4-6 2-6 01:47
15:00 7 Peet, Ton van der/ Mol, Margreet v Trouwen, Ria/ Trouwen, Bob GD735P2 wo
8 Bie, Marieke de v Dinklo, Birgitte DE7 6-4 6-4 01:37
10 Bontrup, Eelke/ Berg, Marije van den v Meij, Edith van der/ Vasterman, Martine DD8PO 2-6 6-3 1-6 02:12
11 Ban, Michel van den v Jong, Ad de HE7 6-3 4-6 1-6 01:51
16:15 10 Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa v Thelosen, Gerry/ Korporaal, Hans HD6PO#F 5-7 2-6 01:08
11 Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P1 4-6 4-6 01:29
16:30 6 Maijer, Yoeri v Sopers, Christiaan HE3P1 6-1 6-1 01:02
7 Laarse-de Vos, Anja van der/ Laarse, Kees van der v Coskunsoy, Funda/ Bos, Patrick GD8PO 6-2 6-2 01:13
12 Norde, Leo van/ Hus, Marcel v Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der HD635P1 6-1 6-3 01:10
16:45 8 Provoost, Xander v Ebbink, Edwin HE8 3-6 6-1 7-6 (7) 02:24
9 Kramer, Frank/ Waardijk, Rosanne v Mudde, Eric/ Gill, Caroline GD7P2 6-1 6-2 01:13
17:45 10 Hendriksen, Bert-Jan/ Philippo, Nick v Honkoop, Dimitri/ José, Hans HD4P1 wo
11 Veldmeijer, Evert v Hulsebosch, Steven HE6 3-6 3-6 01:50
18:00 6 Schaap, Tineke v Plompen - van Wooning, Wendy van DE8 6-2 6-4 01:14
7 Hetem, Mariëlle/ Bijl, Martine van der v Losekoot, Chantal/ Visser, Marieke DD3P1 4-6 6-7 (6) 03:11
12 Schaap-Nederstigt, Toos v Berg, Marije van den DE8 6-1 6-4 01:16
18:15 9 Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der v Vooges, Raymond/ Kossen, Anita GD635P1 6-2 6-2 01:13
19:15 10 Wezep, Willy van/ Berg, Klaas van den v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735P2 wo
11 Heeren, Sonja/ Norde, Ellen van v Kaar, Lieke van het/ Kaar, Renske van het DD8P1 3-6 7-5 6-1 01:51
19:30 7 Bos, Patrick v Wassink, Coen HE8 6-4 6-7 (7) 6-4 02:31
12 Vink, Peter/ Vink-van der Ree, Diana v Vink, Frans/ Verschoor, Caroline GD8P1 4-6 0-6 01:10
19:45 8 Schoorlemmer, Annuska/ Jong, Maria de v Maes, Kim/ Maes, Margot DD7PO 6-3 6-7 (1) 6-4 02:36
9 Koole, Patrick/ Saia, Claudia v Stolwijk, Richard/ Stolwijk, Roos GD5PO 3-6 1-6 01:13
Sunday 25 July 2010
10:00 8 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Laarse-de Vos, Anja van der/ Laarse, Kees van der GD8PO#F 6-2 6-4 01:15
10 Schaap, Tineke v Schaap-Nederstigt, Toos DE8#F 5-7 4-6 01:27
12 Kremer, Patricia v Waardijk, Rosanne DE6#F 6-2 6-1 01:18
11:30 8 Stapensea, Piet Hein v Hulsebosch, Steven HE6#F 6-4 6-2 01:19
9 Kerstholt, Lisa v Soederhuizen, Kim DE5P1 6-4 6-1 01:13
10 Korpershoek, Ingeborg/ Bakel, Nicky van v Losekoot, Chantal/ Visser, Marieke DD3P1 6-0 1-0 opg 01:06
11 Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke v Schoorlemmer, Annuska/ Jong, Maria de DD7PO#F 1-6 3-6 01:11
12 Knijnenburg - den Brok, Monique/ Jekel, Hilda v Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de DD5PO#F 2-6 5-7 00:43
13:00 8 Ingen, Henk van/ Vreugdenhil, Carla v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735PO#F 6-4 1-6 0-6 01:41
9 Norde, Leo van/ Hus, Marcel v Sliggers, Johan/ Ligt, Albert de HD635PO#F 6-1 6-4 01:16
10 Visser, Marieke/ Coesel, Hans v Hendriksen, Bert-Jan/ Bijl, Martine van der GD3P1 6-3 6-1 01:06
11 Provoost, Xander v Bos, Patrick HE8#F 6-3 6-1 00:57
12 Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana v Meij, Edith van der/ Vasterman, Martine DD8PO#F 2-6 7-5 4-6 02:43
14:30 8 Maijer, Yoeri v Binsbergen, Rob van HE3P1 6-1 6-0 00:52
9 Jong, Ad de v Eleveld, Patrick HE7#F 5-5 opg 00:59
10 Bie, Marieke de v Abels, Inez DE7#F 6-3 6-3 01:35
12 Hoekstra, Annemieke/ Stapensea, Piet Hein v Stolwijk, Richard/ Stolwijk, Roos GD5PO#F 1-6 6-7 (6) 01:35
16:00 8 Provoost, Xander/ Koole, Patrick v Elk, Erik van/ Koppen, Remco HD7PO#F 6-3 4-6 7-6 (6) 02:20
9 Maes Jr., Pieter/ Maes, Margot v Kramer, Frank/ Waardijk, Rosanne GD7PO#F 3-6 6-1 7-6 (3) 01:46
10 Akkersdijk, Martijn v Sopers, Christiaan HE5#F 6-1 6-1 01:10
11 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Exalto, Jenny/ Boerboom, Willem GD635P1 6-4 7-6 (5) 01:08
12 Hendriksen, Bert-Jan/ Philippo, Nick v Lugt, Lennart de/ Stapensea, Piet Hein HD4P1 wo
Niet gepland
Losekoot, Chantal/ Beenders, Rogier v Verzijlberg, Chantal/ Philippo, Nick GD3P1 wo
Visser, Marieke/ Coesel, Hans v Losekoot, Chantal/ Beenders, Rogier GD3P1 wo
Hendriksen, Bert-Jan/ Bijl, Martine van der v Losekoot, Chantal/ Beenders, Rogier GD3P1 wo
Vonk, Cynthia v Soederhuizen, Kim DE5P1 wo
Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de v Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle DD5P2 wo
Hansen, Nicky/ Hansen, Marion v Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle DD5P2 wo
Hoogreef, Kelly v Oever, Rik van den HE6 wo
Roodselaar, Glenn van v Bierenbroodspot, Dexter HE6 wo
Rotteveel, Sander/ Hooff, Dave van v Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa HD6P1 wo
Rotteveel, Sander/ Hooff, Dave van v Schönhage, Kees/ Imanse, Stefan HD6P1 wo
Dorgelo, Eddy/ Luiting, Jop v Kamer, Ben/ Nix, Jos HD635P2 wo
Molen, Melle van der v Brandenburg, Peter HE7 wo
Eleveld, Sandra v Ciapponi, Alessia DE8 wo
Knops, Katinka v Sande, Indra van de DE9P1 wo
Jansen, Astrid v Sande, Indra van de DE9P1 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 12 Nov 2019 22:16