Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Nieuwe Brug Open Toernooi 2009
zondag 12 t/m zondag 19 juli 2009
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 12 Juli 2009
09:00 7 Hulsebosch, Steven v Ingen, Bas van HE6 wo
9 Lesschen, Ilse v Gorter-Schuurman, Mirja DE8 6-4 2-6 6-4 02:39
10 Boladeras, Silvia v Hulshof, Amber DE7 0-6 2-6 01:08
11 Caspel, Roderick van v Niesing, John HE7 7-6 (3) 6-3 01:23
10:30 6 Meulen, Nicole van der v Min, Marionne DE6 0-6 2-6 01:00
7 Schaap, Tineke v Eindhoven, Liesbeth DE8 6-2 7-6 (2) 01:47
11 Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa v Kesselaar, Ruud/ Meer, Vincent van der HD6 6-7 (2) 6-1 6-2 01:56
10:45 8 Doornbos, Aldert v Gorter, Ronald HE7 4-6 6-3 6-0 02:04
12:00 7 Roodselaar, Henk van/ Roodselaar, Glenn van v Koole, Patrick/ Willemse, Sebastiaan HD7P1 6-2 2-6 6-4 02:13
9 Erf, Boy van der/ Blom, Marni v Hulshof, Benno/ Saia, Claudia GD7365P1 4-6 4-6 01:25
12 Nix, Jos v Liefde, Paul de HE8 6-1 6-1 00:58
13:15 10 Wal, Fred van der v Molen, Melle van der HE7 6-1 6-2 01:24
13:30 6 Oldenmark, Floris van v Molenaar, Bob HE7 6-1 6-3 01:22
14:45 10 Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de v Draaisma, Brenda/ Düngen, Florence DD6P2 4-6 6-7 (3) 01:39
11 Heijder, Robert v Lapré, Stefan HE7 6-1 6-4 01:17
15:00 6 Hoogreef, Kelly v Tongeren, Alex van HE6 6-1 6-4 01:04
7 Wester, Willem v Aalders, Johan HE8 6-1 6-1 01:07
8 Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle v Winkel, Tynke de/ Jekel, Hilda DD6P1 4-6 7-6 (3) 1-6 01:49
9 Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan v Kruif, Johan de/ Vonk, Sjaak HD8P1 6-4 7-5 01:32
15:45 10 Schiff, Tristan v Abrahams, Sven HE5 6-0 6-1 01:06
16:15 11 Oldenmark, Floris van v Lange, Michel de HE7 6-4 6-4 01:27
12 Soelen, Georgette van/ Hart, Michelle v Emmerik, Carla/ Bakel, Nel van DD735P1 6-2 6-2 01:10
16:30 6 Hagebeek, Frank v Pademmui Barah, Zaenuddin HE8 2-6 1-6 01:18
7 Wel, Rob van v Caspel, Roderick van HE7 4-6 4-6 01:29
8 Es, Marcel van v Blind, Jeffrey HE7 5-7 3-6 01:33
9 Brouwer, Rick/ Bruijn, Hans de v Roodselaar, Henk van/ Nix, Jos HD735 1-6 6-7 01:32
17:45 10 Mars, Linda/ Jongenelis, Esma v Diepenbrock, Sanne/ Mast, Annemiek van der DD7P2 7-6 (5) 6-2 01:48
11 Vooges, Raymond/ Kossen, Anita v Maes Jr., Pieter/ Maes, Margot GD6 6-4 6-4 01:13
12 Keus, Mark v Krab, Paul HE8 2-6 6-1 0-6 01:31
18:00 6 Heijder, Robert v Wal, Fred van der HE7 6-4 6-4 01:21
7 Rijcke, Caroline de/ Veldmeijer, Evert v Soederhuizen, Kim/ Berg, Barry van den GD6 6-7 2-6 01:48
9 Verlee, Odette/ Min, Marionne v Draaisma, Brenda/ Wind, Maaike voor de DD7P1 6-2 6-1 01:06
18:15 8 Kok-Rother, Gosia/ Grillis, Ellen v Visser, Marieke/ Groot, Mireille DD4P1 4-6 6-3 6-0 01:54
19:15 11 Wester, Willem v Burg, Jack van den HE7 7-5 6-2 01:37
19:30 6 Brandenburg, Peter v Eleveld, Patrick HE7 6-4 6-4 01:45
7 Emmerik, Carla/ Braber, Anton den v Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber GD7P2 6-2 6-1 01:10
9 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Laarse-de Vos, Anja van der/ Laarse, Kees van der GD8P1 4-6 6-2 6-0 01:50
10 Musch, Roma v Visser, Marieke DE7 6-3 6-3 01:17
12 Panman, Eildert/ Velsink, Maurits v Oijen, Thijs van/ Kaestner, Erich HD735 6-2 6-1 01:19
20:00 8 Hoep, Leon/ Keizer, Serge v Maes Sr., Pieter/ Maes Jr., Pieter HD6 7-6 (4) 6-1 01:26
Maandag 13 Juli 2009
17:00 6 Vermeulen, Joeri v Haseth, Ron HE8 3-6 2-6 01:31
7 Feitsma, Martin v Nix, Jos HE8 1-6 1-6 00:53
9 Verhoeven, Mieke/ Smit, Ton v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD7365P2 6-4 6-3 01:11
10 verwijderen, verwijderen verwijderen v Stapensea, Piet Hein HE5 6-1 6-2 01:09
12 Laarse, Kees van der v Bos, Patrick HE8 4-6 4-6 01:26
18:30 6 Molenaar, Bob/ Kortekaas, Mark v Ende, Nico van den/ Swaay, Patrick van HD7P2 5-7 7-6 (1) 6-7 (5) 02:28
7 Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter v Keizer, Bob/ Olijerhoek, Jan HD735 5-0 opg 00:35
8 Geldorp, Marcus van v Schoonhoven, Bastiaan HE7 6-4 6-2 01:39
9 Dorssen-De Vries, Majorie van v Cannavacciuolo, Maria DE8 6-0 6-0 00:58
10 Emmerik, Carla/ Braber, Anton den v Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den GD7P2 6-3 0-6 4-6 02:00
11 Nijssen, Pleuni/ Slooten-van Lieshout, Annet van v Mars, Linda/ Jongenelis, Esma DD7P2 4-6 6-2 7-6 (3) 02:47
12 Veldmeijer, Evert v Keizer, Serge HE6 7-5 6-2 01:34
19:45 10 Koetsier, Manine v Rotteveel, Laura DE6 4-6 2-6 01:19
11 Hendriksen, Bert-Jan/ Vahle, Frank v Honkoop, Dimitri/ José, Hans HD4P1 6-1 6-2 01:03
12 Maes, Kim/ Maes, Margot v Draaisma, Brenda/ Düngen, Florence DD6P2 2-6 6-2 5-7 01:45
20:00 6 Wel, Rob van/ Erf, Boy van der v Verheul, Han/ Philippo, Jaap HD735 6-2 6-4 01:23
7 Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6P1 2-6 6-4 5-7 02:11
8 Koppen, John/ Waardijk, Rosanne v Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber GD7P2 3-6 7-6 (3) 6-1 01:57
9 Duyser, Joost/ Trentelman, Peter v Peet, Ton van der/ Duindam, Jan HD735 6-4 5-7 4-6 02:28
21:15 8 Velsink, Maurits v Koppen, Remco HE7 6-3 2-6 2-6 02:15
10 Tongeren, Alex van v Geldorp, Marcus van HE7 6-2 7-5 01:26
11 Drijver, Robert v Knijnenburg, Dennis HE7 4-6 6-4 6-4 02:03
12 Wakker, Riccardo/ Bruin, Barry v Kuijl, Andy van der/ Abrahams, Sven HD4P2 2-6 7-6 (5) 6-4 02:15
21:30 6 Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke v Kruif - Driehuis, Els de/ Vonk, Monique DD8P1 6-1 6-0 00:52
7 Jong, Tom de v Ravesteyn, Joost van HE6 6-1 6-3 01:07
Dinsdag 14 Juli 2009
17:00 6 Vonk, Gea v Verhoeven, Mieke DE8 1-6 0-6 01:00
8 Stapensea, Piet Hein v Heijder, Robert HE6 6-7 (4) 6-1 7-5 02:32
11 Abrahams, Sven v Lugt, Lennart de HE4 3-6 4-6 01:22
12 Bos, Patrick v Derikx, Max HE8 0-6 1-6 01:01
18:00 7 Drijver, Robert v Los, Martijn HE7 6-7 (4) 6-1 1-6 02:04
18:30 6 Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle v Jung, Odi/ Hessels, Jos GD7365P2 6-4 7-6 (4) 02:04
7 Duijn, Martin van/ Winkel, Tynke de v Duyn, Marja/ Roodselaar, Glenn van GD6 4-6 4-6 01:21
8 Jong, Tom de v Schiff, Tristan HE6 0-6 2-6 01:05
9 Laarse-de Vos, Anja van der v Schaap, Tineke DE8 6-0 6-3 01:10
10 Maes Sr., Pieter/ Maes, Kim v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P1 6-3 6-1 01:12
11 Jonker, René v Block, Ricardo HE5 2-6 7-5 6-0 02:04
12 Kerkhoff, Stef v Cheung, Hoking HE5 6-1 6-2 01:25
19:45 10 Berkhout, Joris/ Luijtgaarden, Nadine van de v Haaster, Jessica van/ Hissink, Ferenc GD6 6-4 6-4 01:36
11 Rotteveel, Laura/ Schoonhoven, Bastiaan v Hoekstra, Annemieke/ Stapensea, Piet Hein GD6 2-6 4-6 01:11
12 Honkoop, Dimitri/ José, Hans v Keizer, Lars/ Lugt, Lennart de HD4P1 4-6 5-7 01:25
20:00 6 Roodselaar, Henk van/ Nix, Jos v Wel, Rob van/ Erf, Boy van der HD735 2-6 6-7 (5) 01:49
7 Peet, Ton van der/ Duindam, Jan v Elk, Erik van/ Koppen, Remco HD735 6-7 (2) 0-6 01:33
8 Haseth, Ron v Krab, Paul HE8 4-6 6-4 7-5 03:01
9 Geem-Paardekooper, Helma van v Saia, Claudia DE7 2-6 7-5 1-6 02:00
21:15 10 Engelhart, Terry v Hulsebosch, Steven HE6 6-4 7-6 (5) 01:56
11 Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter v Panman, Eildert/ Velsink, Maurits HD735 6-7 (5) 4-6 01:38
12 Bruin, Barry v Schiff, Tristan HE5 4-6 0-6 01:30
21:30 6 Diependaal, André/ Thelosen, Gerry v Ravesteyn, Joost van/ Kuhlman, Bart HD6 6-2 6-3 01:00
Woensdag 15 Juli 2009
17:00 9 Dorssen-De Vries, Majorie van v Verlee, Odette DE7 6-1 6-3 01:18
11 Steltenpool, Sonja v Kremer, Patricia DE4 6-0 6-0 00:59
12 Staaveren, Alexandra van v Schaap-Nederstigt, Toos DE8 2-6 3-6 01:05
17:30 10 Brandenburg, Peter v Doornbos, Aldert HE7 4-6 4-6 01:52
18:30 6 Jonker, René v Karelse, Bastiaan HE5 6-2 7-5 01:42
7 Hoeflaak, Thomas/ Lindeman, Fabian v Wakker, Riccardo/ Bruin, Barry HD4P2 6-3 4-6 5-7 02:24
9 Kruif, Michael de v Hoeflaak, Jochem HE4 3-6 7-5 2-6 02:01
10 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Gorter-Schuurman, Mirja/ Gorter, Ronald GD8P1 6-3 6-4 01:16
11 Poeze, Vincent v Koppen, Remco HE7 5-7 6-7 (8) 02:02
12 verwijderen, verwijderen verwijderen v Engelhart, Terry HE5 7-6 (2) 6-4 01:38
19:45 10 Lange, Michel de/ Hart, Michelle v Kooten-Bokma, Andrea van/ Kooten, Michel van GD7365P1 3-6 6-1 6-2 01:20
11 Molenaar, Bob/ Kortekaas, Mark v Caspel, Roderick van/ Vries, Jasper de HD7P2 6-7 (3) 7-5 4-6 01:48
12 Vonk, Cynthia v Haaster, Jessica van DE4 6-4 5-7 6-7 (4) 02:48
20:00 6 Drijver, Robert v José, Hans HE6 2-6 0-6 01:03
7 Koetsier, Manine/ Weijden, Anneloes van der v Winkel, Tynke de/ Jekel, Hilda DD6P1 1-6 1-6 01:07
8 Aalders, Johan/ Stok, Paul v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD735 3-6 5-7 01:33
9 Joling, Ilse/ Rijs, Robert-Jan v Eindhoven, Liesbeth/ Post, Ed GD8P2 6-3 6-3 01:30
21:00 9 Blind, Jeffrey v Wester, Willem HE7 6-3 7-5 01:30
21:15 10 Schie, Harry van/ Woolthuis, Maarten v Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa HD6 6-1 1-6 3-6 02:01
11 Musch, Roma v Groenendijk, Lian DE7 3-6 4-6 01:16
12 Diependaal, André/ Thelosen, Gerry v Duijn, Maarten/ Balvers, Sander HD6 2-6 2-6 01:11
21:30 6 Panis, Marno/ Derikx, Max v Koole, Patrick/ Willemse, Sebastiaan HD7P1 3-6 6-0 6-3 02:07
Donderdag 16 Juli 2009
17:00 7 Verhoeven, Mieke v Joling, Ilse DE8 7-6 (4) 4-4 opg 01:54
8 Wester, Willem v Pademmui Barah, Zaenuddin HE8 6-4 6-7 (4) 6-7 (4) 02:46
9 Hoogreef, Kelly v Schiff, Tristan HE6 1-6 3-6 01:22
10 Vonk, Cynthia v Min, Marionne DE6 4-6 6-4 6-3 02:08
11 Stapensea, Piet Hein v José, Hans HE6 7-6 (4) 6-2 01:54
18:30 6 Waardijk, Rosanne v Dorssen-De Vries, Majorie van DE7 7-5 6-2 01:53
7 Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de v Velde, Boukje van de/ Sande, Inge van der DD6P2 6-1 6-0 01:12
8 Cornet, Ronald/ Wind, Maaike voor de v Joling, Ilse/ Rijs, Robert-Jan GD8P2 7-5 6-0 01:28
9 Hendriksen, Bert-Jan/ Bijl, Martine van der v Keizer, Lars/ Visser, Marieke GD4P1 6-4 6-4 01:21
10 Lapré, Stefan v Cheung, Hoking HE6 0-6 1-6 01:11
11 Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle v Koetsier, Manine/ Weijden, Anneloes van der DD6P1 6-2 6-0 01:02
12 Rustman, Jacco/ Kerstholt, Lisa v Berkhout, Joris/ Luijtgaarden, Nadine van de GD6 6-2 6-4 01:20
19:45 10 Jung, Odi/ Hessels, Jos v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD7365P2 6-3 4-6 6-2 01:56
11 Lange, Michel de/ Hart, Michelle v Hulshof, Benno/ Saia, Claudia GD7365P1 6-2 6-1 01:01
12 Kruif - Driehuis, Els de/ Vonk, Monique v Pieke, Thea/ Vonk, Gea DD8P1 2-6 4-6 01:17
20:00 6 Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra v Kortekaas, Mark/ Musch, Roma GD7P1 3-6 1-6 01:08
7 Bontrup, Eelke/ Berg, Marije van den v Mars, Linda/ Jongenelis, Esma DD8P2 1-6 2-6 01:17
8 Schaap-Nederstigt, Toos v Boladeras, Silvia DE8 6-0 6-4 01:14
9 Sterk, Marco/ Schaik, Jan van v Hagebeek, Frank/ Pademmui Barah, Zaenuddin HD8P2 1-6 3-6 01:21
21:15 8 Lesschen, Ilse v Dorssen-De Vries, Majorie van DE8 3-6 1-6 01:31
10 Hoeflaak, Thomas/ Lindeman, Fabian v Philippo, Nick/ Block, Ricardo HD4P2 4-6 2-6 01:25
11 Koppen, John/ Waardijk, Rosanne v Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den GD7P2 7-6 (5) 7-5 01:53
12 Berkhout, Joris/ Veldmeijer, Evert v Los, Martijn/ Vliegenthart, Bas HD6 7-5 2-6 6-4 01:53
21:30 6 Knijnenburg, Dennis/ Struif, Dick van der v Ende, Nico van den/ Swaay, Patrick van HD7P2 7-6 (4) 0-6 4-6 01:53
7 Hoep, Leon/ Keizer, Serge v Versluis, Sander/ Jonker, René HD6 6-7 (3) 1-6 01:21
Vrijdag 17 Juli 2009
17:00 6 Hoekstra, Annemieke/ Stapensea, Piet Hein v Duyn, Marja/ Roodselaar, Glenn van GD6 6-3 4-6 6-0 01:40
7 Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke v Pieke, Thea/ Vonk, Gea DD8P1 6-3 6-0 01:19
8 Hendriksen, Bert-Jan/ Bijl, Martine van der v Verzijlberg, Chantal/ Kruif, Michael de GD4P1 6-3 6-4 01:20
10 Koppen, Remco v Doornbos, Aldert HE7 0-6 4-6 01:33
11 Heijder, Robert v Los, Martijn HE7 6-2 6-2 01:10
12 Hirs, Wil/ Limonard, Renie v Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana DD735P2 6-3 6-4 01:23
18:30 6 Draaisma, Brenda/ Wind, Maaike voor de v Geem-Paardekooper, Helma van/ Staaveren, Alexandra van DD7P1 4-6 7-5 6-7 (2) 02:37
7 Sterk, Marco/ Schaik, Jan van v Cornet, Ronald/ Melsem-Kocsis, Peter van HD8P2 6-3 2-6 2-6 02:06
8 Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle v Verhoeven, Mieke/ Smit, Ton GD7365P2 7-5 5-7 2-6 02:33
10 Wakker, Riccardo/ Bruin, Barry v Philippo, Nick/ Block, Ricardo HD4P2 1-6 7-5 2-6 02:01
11 Kesselaar, Ruud/ Meer, Vincent van der v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD735 6-2 6-0 01:03
12 Joling, Ilse/ Eindhoven, Liesbeth v Mars, Linda/ Jongenelis, Esma DD8P2 6-4 4-6 2-6 02:08
19:45 10 Jagtman, Willem v Kuijl, Andy van der HE4 0-6 3-6 01:54
11 Binsbergen, Rob van v Hoeflaak, Jochem HE4 7-6 6-1 01:35
20:00 6 Soelen, Georgette van/ Hart, Michelle v Steenken, Carla/ Pijnaker, Jacqueline DD735P1 6-0 6-0 00:45
7 Engelhart, Terry v Boxhoorn, Dario HE6 6-0 6-2 01:00
8 Veldmeijer, Evert v Cheung, Hoking HE6 6-2 6-4 01:39
9 Hirs, Wil/ Limonard, Renie v Jung, Odi/ Feitsma, Mariska DD735P2 6-4 7-5 01:28
12 Schiff, Tristan v Kerkhoff, Stef HE5 3-6 2-6 01:33
21:15 10 Sande, Joost van der/ Velde, Yvo van de v Kruif, Johan de/ Vonk, Sjaak HD8P1 7-6 6-3 01:45
11 Tongeren, Alex van v Caspel, Roderick van HE7 6-4 6-4 01:16
12 Blind, Jeffrey v Oldenmark, Floris van HE7 3-6 1-6 01:23
21:30 6 Erf, Boy van der/ Blom, Marni v Kooten-Bokma, Andrea van/ Kooten, Michel van GD7365P1 7-5 6-4 01:35
Zaterdag 18 Juli 2009
10:30 6 Ende, Nico van den/ Swaay, Patrick van v Caspel, Roderick van/ Vries, Jasper de HD7P2 7-6 (3) 3-6 6-7 (4) 02:19
7 Jung, Odi/ Hessels, Jos v Verhoeven, Mieke/ Smit, Ton GD7365P2 7-5 6-4 01:23
8 Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan v Sande, Joost van der/ Velde, Yvo van de HD8P1 4-6 5-7 01:35
9 Groenendijk, Lian v Hulshof, Amber DE7 6-0 6-1 01:02
10 Verlee, Odette/ Min, Marionne v Geem-Paardekooper, Helma van/ Staaveren, Alexandra van DD7P1 4-6 6-0 7-5 02:00
11 Roodselaar, Henk van/ Roodselaar, Glenn van v Panis, Marno/ Derikx, Max HD7P1 3-6 6-4 4-6 02:26
12 Koetsier, Manine/ Weijden, Anneloes van der v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6P1 2-6 2-6 01:28
11:45 11 Cornet, Ronald/ Wind, Maaike voor de v Eindhoven, Liesbeth/ Post, Ed GD8P2 6-3 6-2 01:20
12:00 6 Laarse-de Vos, Anja van der/ Laarse, Kees van der v Gorter-Schuurman, Mirja/ Gorter, Ronald GD8P1 3-6 6-3 3-6 01:28
7 Bijl, Martine van der v Haaster, Jessica van DE4 6-1 6-0 00:56
9 Rotteveel, Laura v Swaan, Ineke DE6 3-6 6-7 (1) 01:26
12 Nijssen, Pleuni/ Slooten-van Lieshout, Annet van v Diepenbrock, Sanne/ Mast, Annemiek van der DD7P2 6-1 6-1 00:59
12:15 8 Wel, Rob van/ Erf, Boy van der v Elk, Erik van/ Koppen, Remco HD735 4-6 7-5 6-2 02:09
13:15 10 Hendriksen, Bert-Jan/ Vahle, Frank v Keizer, Lars/ Lugt, Lennart de HD4P1 6-1 6-2 01:02
11 Soederhuizen, Kim/ Berg, Barry van den v Leenaers, Mark/ Wolbink, Manon GD6 7-5 1-6 4-6 02:09
13:30 7 Winkel, Tynke de/ Jekel, Hilda v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6P1 6-1 6-2 01:08
9 Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de v Maes, Kim/ Maes, Margot DD6P2 7-5 6-1 01:26
13:45 8 Knijnenburg, Dennis/ Struif, Dick van der v Caspel, Roderick van/ Vries, Jasper de HD7P2 4-6 6-7 (7) 01:32
12 Emmerik, Carla/ Bakel, Nel van v Steenken, Carla/ Pijnaker, Jacqueline DD735P1 6-1 6-0 00:58
14:00 6 Bontrup, Eelke/ Berg, Marije van den v Joling, Ilse/ Eindhoven, Liesbeth DD8P2 5-7 2-6 01:20
14:45 10 Lugt, Lennart de v Kuijl, Andy van der HE4 4-6 6-2 6-2 01:47
15:00 6 Haseth, Ron v Derikx, Max HE8 0-6 1-6 01:09
7 Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa v Berkhout, Joris/ Veldmeijer, Evert HD6 2-6 6-4 7-6 (4) 01:54
9 Nix, Jos v Pademmui Barah, Zaenuddin HE8 6-2 6-3 01:21
16:15 10 Maes Sr., Pieter/ Maes, Kim v Kortekaas, Mark/ Musch, Roma GD7P1 6-4 6-1 01:13
11 Kooten-Bokma, Andrea van/ Kooten, Michel van v Hulshof, Benno/ Saia, Claudia GD7365P1 6-2 6-3 01:34
16:30 6 Laarse-de Vos, Anja van der v Dorssen-De Vries, Majorie van DE8 6-0 6-2 01:16
7 Hoekstra, Annemieke/ Stapensea, Piet Hein v Leenaers, Mark/ Wolbink, Manon GD6 6-4 6-3 01:26
8 Lange, Michel de/ Hart, Michelle v Erf, Boy van der/ Blom, Marni GD7365P1 6-1 6-3 00:58
9 Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD7365P2 6-7 (3) 2-6 01:31
17:45 11 Versluis, Sander/ Jonker, René v Duijn, Maarten/ Balvers, Sander HD6 4-6 0-6 01:04
12 Steltenpool, Sonja v Reker, Amanda DE4 6-0 6-4 01:23
18:00 6 Koppen, John/ Waardijk, Rosanne v Emmerik, Carla/ Braber, Anton den GD7P2 6-4 4-6 3-5 wo
7 Hagebeek, Frank/ Pademmui Barah, Zaenuddin v Cornet, Ronald/ Melsem-Kocsis, Peter van HD8P2 7-6 (4) 4-6 1-6 02:26
9 Joling, Ilse v Schaap-Nederstigt, Toos DE8 6-3 6-3 01:16
18:15 8 Doornbos, Aldert v Oldenmark, Floris van HE7 6-3 6-3 01:54
19:15 11 Philippo, Nick/ Block, Ricardo v Kuijl, Andy van der/ Abrahams, Sven HD4P2 7-5 6-1 01:36
19:30 6 Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber v Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den GD7P2 2-6 1-6 01:19
7 Keizer, Lars/ Visser, Marieke v Verzijlberg, Chantal/ Kruif, Michael de GD4P1 7-6 (4) 3-6 6-4 01:28
9 Engelhart, Terry v Stapensea, Piet Hein HE6 4-6 0-6 01:18
12 Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana v Jung, Odi/ Feitsma, Mariska DD735P2 0-6 3-6 01:51
Zondag 19 Juli 2009
09:00 7 Winkel, Tynke de/ Jekel, Hilda v Draaisma, Brenda/ Düngen, Florence DD6PO#F 6-2 6-2 01:15
8 Schaap-Nederstigt, Toos/ Schaap, Tineke v Mars, Linda/ Jongenelis, Esma DD8PO#F 6-2 6-3 01:14
9 Waardijk, Rosanne v Saia, Claudia DE7 6-1 4-6 7-5 02:00
10 Veldmeijer, Evert v Schiff, Tristan HE6 4-6 3-6 01:38
11 Knijnenburg, Dennis/ Struif, Dick van der v Molenaar, Bob/ Kortekaas, Mark HD7P2 wo
12 Jonker, René v verwijderen, verwijderen verwijderen HE5 6-1 6-3 01:12
10:30 9 Kok-Rother, Gosia/ Grillis, Ellen v Reker, Amanda/ Kremer, Patricia DD4P1 6-7 (1) 6-2 6-2 01:59
10 Maes Sr., Pieter/ Maes, Kim v Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den GD7PO#F 6-4 3-6 1-6 01:47
11 Lange, Michel de/ Hart, Michelle v Jung, Odi/ Hessels, Jos GD7365PO#F 6-1 6-2 01:07
12 Tongeren, Alex van v Heijder, Robert HE7 7-6 (4) 6-4 01:50
10:45 8 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Cornet, Ronald/ Wind, Maaike voor de GD8PO#F 5-7 6-0 6-3 02:07
11:45 10 Nix, Jos v Derikx, Max HE8#F 3-6 4-6 01:20
11 Rustman, Jacco/ Kerstholt, Lisa v Hoekstra, Annemieke/ Stapensea, Piet Hein GD6#F 3-6 3-6 01:18
12:00 9 Vonk, Cynthia v Swaan, Ineke DE6#F 1-6 6-4 3-6 01:45
12 Verlee, Odette/ Min, Marionne v Nijssen, Pleuni/ Slooten-van Lieshout, Annet van DD7PO#F 6-4 3-6 6-2 02:02
12:15 8 Kerkhoff, Stef v Jonker, René HE5#F 6-7 (4) 6-3 6-0 02:17
13:15 10 Kesselaar, Ruud/ Meer, Vincent van der v Wel, Rob van/ Erf, Boy van der HD735#F 4-6 6-3 6-2 01:44
11 Soelen, Georgette van/ Hart, Michelle v Hirs, Wil/ Limonard, Renie DD735PO#F 6-1 6-1 01:06
13:30 7 Laarse-de Vos, Anja van der v Joling, Ilse DE8#F 6-2 6-2 01:10
9 Binsbergen, Rob van v Lugt, Lennart de HE4#F 3-6 6-2 6-7 (5) 02:08
13:45 8 Panis, Marno/ Derikx, Max v Caspel, Roderick van/ Vries, Jasper de HD7PO#F 6-2 6-3 01:23
12 Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa v Duijn, Maarten/ Balvers, Sander HD6#F 6-4 2-6 6-7 (2) 02:00
14:00 6 Bijl, Martine van der v Steltenpool, Sonja DE4#F 3-6 6-3 6-0 02:22
14:45 10 Tongeren, Alex van v Doornbos, Aldert HE7#F 2-6 4-6 01:27
11 Sande, Joost van der/ Velde, Yvo van de v Cornet, Ronald/ Melsem-Kocsis, Peter van HD8PO#F 4-6 6-7 (4) 01:36
15:00 6 Hendriksen, Bert-Jan/ Vahle, Frank v Philippo, Nick/ Block, Ricardo HD4PO#F 7-5 5-7 7-6 (4) 02:16
7 Waardijk, Rosanne v Groenendijk, Lian DE7#F 2-6 7-5 2-6 02:12
9 Stapensea, Piet Hein v Schiff, Tristan HE6#F 6-1 6-3 01:22
Niet gepland
Hoeflaak, Thomas/ Lindeman, Fabian v Kuijl, Andy van der/ Abrahams, Sven HD4P2 wo
Reker, Amanda/ Kremer, Patricia v Visser, Marieke/ Groot, Mireille DD4P1 wo
Cheung, Hoking v Ingen, Bas van HE5 wo
Lapré, Stefan v Decraecker, Julien HE6 wo
Boxhoorn, Dario v Leenaers, Mark HE6 wo
Draaisma, Brenda/ Düngen, Florence v Velde, Boukje van de/ Sande, Inge van der DD6P2 wo
Maes, Kim/ Maes, Margot v Velde, Boukje van de/ Sande, Inge van der DD6P2 wo
Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Vooges, Raymond/ Kossen, Anita GD6 wo
Rustman, Jacco/ Kerstholt, Lisa v Vooges, Raymond/ Kossen, Anita GD6 wo
Imthorn, Gilbert v Wel, Rob van HE7 wo
Los, Martijn v Schie, Harry van HE7 wo
Hoff, Joop van 't v Poeze, Vincent HE7 wo
Hulshof, Amber v Lommerse-Strobbe, Marion DE7 wo
Kortekaas, Mark/ Musch, Roma v Krab, Paul/ Groenendijk, Lian GD7P1 wo
Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra v Krab, Paul/ Groenendijk, Lian GD7P1 wo
Maes Sr., Pieter/ Maes, Kim v Krab, Paul/ Groenendijk, Lian GD7P1 wo
Kesselaar, Ruud/ Meer, Vincent van der v Panman, Eildert/ Velsink, Maurits HD735 wo
Metkemeijer, Bert v Derikx, Max HE8 wo
Joling, Ilse v Korthouwer, Ariadne DE8 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 18 Nov 2019 18:04