Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Nieuwe Brug Open Toernooi 2007
sunday 15 until sunday 22 july 2007
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Sunday 15 July 2007
10:30 6 Feeleus, Davina v Rijcke, Caroline de DE7 6-2 6-2 01:30
7 Best, Gijs de v Molen, Melle van der HE7 1-6 0-6 01:05
8 Nikkels, Esther v Hooglugt, Angelique DE8 wo
9 Dokter, Martin v Baten, Robbert HE8 6-1 6-1 01:57
10 Ammerlaan, Gino v Musulin, Stipan HE7 6-3 6-1 01:14
11 Hendriks, Elma v Wallinga, Nathalie van DE6P2 4-6 6-4 6-4 02:28
12 Vonk, Cynthia v Overbeek, Marije van DE8 7-6 (5) 6-2 01:44
11:45 6 Jung, Odi/ Philippo, Jaap v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD7 7-6 (7) 6-3 02:05
7 Bakel, Danillo van v Wester, Willem HE7 6-4 1-6 7-5 02:10
10 Deelen, Marco van v Lange, Michel de HE6 7-6 (6) 4-6 6-0 02:15
12:00 8 Tjioe, Ron v Pilot, Harko HE7 6-3 6-2 01:00
9 Ban, Michel van den v Eijs, Milo HE7 6-0 6-1 01:05
11 Drijver, Robert v Jong, Roger de HE7 6-0 6-0 00:49
13:15 6 Kaar, Joost van het v Geutskens, Daniël HE8 7-5 6-2 01:15
7 Lamboo, Kees v Molenaar, Bob HE8 2-6 1-6 01:17
10 Rotteveel, Laura/ Schoonhoven, Bastiaan v Krab, Paul/ Elbertsen, Carin GD6 4-6 6-4 opg 01:35
13:30 8 Cheung, Hoking v Abrahams, Sven HE6 6-4 6-2 01:59
9 Maarl, Kim van der/ Reins, Lisanne v Hirs, Wil/ Limonard, Renie DD6 4-6 7-6 6-4 02:08
14:45 6 Haseth, Ron/ Swaan, Ineke v Best, Gijs de/ Noordermeer, Debby GD7 6-4 6-2 01:41
10 Provoost, Xander v Pademmui Barah, Zaenuddin HE8 wo 01:30
15:00 9 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Helsloot, Karin/ Mieremet, Pieter GD7 7-5 4-6 6-3 02:13
11 Eleveld, Patrick v Goodman, Ron HE7 7-6 (5) 6-3 01:57
16:15 6 Bie, Marieke de v Richters, Mirelle DE7 2-6 7-6 (4) 6-2 02:47
7 Kruif, Michael de v Kerkhoff, Stef HE5 3-6 1-6 01:25
10 Burgering, Maarten v Israël, Tim HE6 1-6 1-6 01:15
11 Meijer, Daniëlle/ Beukers, Claudia v Korthouwer, Ariadne/ Mast, Annemiek van der DD8 6-7 2-6 02:00
17:15 12 Thelosen, Gerry v Dirksen, Richard HE7 wo
17:45 6 Wel, Rob van/ Keijer, Bart v Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der HD8 4-6 3-6 01:27
7 Metkemeijer, Bert v Zeben, Jurriaan van HE9P2 6-3 6-3 01:45
10 Smits, Martijn/ Nagtegaal, Peter v Melman, Bas/ Kleij, Joris van der HD7 6-3 6-1 01:09
18:00 9 Bakker, Tom/ Kaar, Joost van het v Philippo, Jaap/ Duindam, Jan HD8 2-6 1-6 01:14
18:45 12 Provoost, Xander v Aarts, Dick HE8 1-6 2-6 01:00
19:00 6 Lubbers, Sandra/ Jongenelen, Petra v Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle DD6 3-6 2-6 01:18
19:30 8 Erf, Boy van der/ Blom, Marni v Kolenbrander, Cynthia/ Horst, Martin van der GD8 6-1 6-0 01:00
9 Werff, Jasmijn van der/ Philippo, Lotte v Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana DD8 4-6 6-4 6-7 (4) 02:34
20:15 12 Wel, Elena van v Vonk, Cynthia DE8 3-6 0-6 00:56
20:30 6 Trentelman, Peter/ Roodselaar, Glenn van v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7 6-2 0-6 2-6 01:02
7 Rijs, Robert-Jan v Haanepen, Erik HE9P1 2-6 4-6 01:22
20:45 10 Nieda, René v Block, Ricardo HE6 3-6 6-2 7-6 (2) 02:02
11 Deelen, Marco van/ Jansonius, Nanco v Burgering, Maarten/ Kaulingfreks, Bram HD6 6-0 6-1 00:59
Monday 16 July 2007
17:00 6 Hoek, Piet v Kruif, Michael de HE6 2-6 7-6 (3) 6-3 01:52
7 Sloot, Gerry van der v Hurck, Melvin van HE6 3-6 6-2 2-6 02:01
8 Philippo, Nick v Hendriksen, Bert-Jan HE4P1 5-7 7-6 (0) 0-6 02:32
9 Keetlapper, Jasper v Rutte, Don HE5 6-3 6-1 01:06
10 Horst, Marit van der/ Vonk, Cynthia v Diepenbrock, Sanne/ Gevel, Mildred van de DD8 6-3 6-4 01:26
11 Huurman, Danielle/ Pompe, Chantal v Thorborg, Ilse/ Verzijlenberg, Sanne DD8 6-2 6-2 01:12
18:15 7 Bos, Ferry v Israël, Tim HE6 6-4 4-3 opg 01:35
9 Bakker, Tom v Ban, Michel van den HE8 0-6 1-6 01:09
18:30 6 Schoonhoven, Bastiaan v Koppen, Rob HE7 6-3 3-6 6-2 02:02
8 Zanten, Pieter van v Mieremet, Pieter HE7 5-7 6-0 6-1 01:35
10 Hulshof, Benno v Verhoeven, Dick HE8 7-5 5-7 6-3 02:53
12 Haanepen, Erik v Molen, Melle van der HE8 1-6 0-6 00:52
19:45 7 Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick v Hooiveld, Menno/ Nieda, René HD7 0-6 2-6 00:55
8 Wakker, Riccardo v Abrahams, Sven HE5 wo
9 Drijver, Robert v Wester, Willem HE8 7-6 (5) 7-6 (5) 02:10
11 Fits, Ingrid van der/ Meijer, Jacqueline v Plompen - van Wooning, Wendy van/ Kossen-Spruijt, Helen DD7 1-6 1-6 01:02
20:00 5 Deelen, Marco van v José, Hans HE6 4-6 2-6 01:18
6 Maes, Kim/ Maes Jr., Pieter v Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle GD7 2-6 6-4 7-6 (3) 01:26
10 Lommerse-Strobbe, Marion/ Stevens-Serne, Lida v Roose-Stapper, Linda/ Swolfs, Marlous DD7 7-5 7-5 01:36
12 Maarl, Kim van der v Rotteveel, Laura DE6P1 6-2 6-2 01:00
21:00 9 Jansen, Ron v Heijder, Robert HE7 2-6 4-6 01:05
21:15 7 Koetsier, Manine/ Geutskens, Daniël v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD7 6-4 6-0 01:10
8 Jochems, Stefan v Dol, Gerard HE7 3-6 4-6 01:49
11 Haseth, Ron/ Swaan, Ineke v Heemskerk, Mario/ Sluis, Elise van der GD7 6-1 6-1 01:00
21:30 6 Wilden, Bas van der/ Roos, Marcel v Koppen, Remco/ Hove, Rowdy ten HD7 3-6 0-6 01:17
10 Kerkhoff, Stef v Bruin, Barry HE4P2 6-4 6-7 (4) 6-7 (4) 01:48
12 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Trouwen, Paul/ Rustman, Jacco HD6 4-6 3-6 01:13
Tuesday 17 July 2007
17:00 6 Hoek, Piet v Rutte, Don HE6 6-1 0-6 4-6 01:24
7 Wortelboer, Ewoud v Hartkamp, Ted HE5 6-0 6-1 00:56
8 Verzijlberg, Chantal v Teunissen, Milanne DE4P1 6-4 6-1 01:31
9 Plompen - van Wooning, Wendy van v Noble, Penny le DE8 4-6 6-4 6-7 (4) 02:25
18:15 7 Aarts, Dick v Box, Jan Douwe HE7 1-6 4-6 01:23
11 Dantzig, Michal van v Duist, Saskia van DE9P1 1-6 3-6 01:38
18:30 6 Zanten, Pieter van v Tjioe, Ron HE7 2-6 4-6 01:30
8 Koetsier, Manine v Feeleus, Davina DE7 6-2 4-6 4-6 01:58
9 Maes Sr., Pieter/ Maes Jr., Pieter v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7 6-0 6-2 00:53
10 Knijnenburg, Dennis/ Knijnenburg - den Brok, Monique v Cornet, Ronald/ Swolfs, Marlous GD7 6-2 0-6 6-3 02:14
12 Langeveld, Aldwin/ Luske, Rob v Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa HD7 3-6 5-7 01:43
19:45 7 Keetlapper, Jasper v Cheung, Hoking HE5 6-0 6-2 01:08
8 Nijssen, Pleuni/ Bastiaanse, Karina v Draaisma, Brenda/ Düngen, Florence DD6 6-1 6-3 01:25
9 Dusschoten, René van/ Berg, Harry van den v Lugt, Lennart de/ Visser, Nick HD4P2 6-1 6-2 01:09
11 Bruin, Barry/ Well, Laura van v Egmond, Debbie van/ Philippo, Nick GD4P1 6-3 2-6 2-6 01:45
20:00 6 Diependaal, André/ Kegels, Sandy v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris GD6 5-7 3-6 01:32
10 Tromp, Matthijn v Vogel, Ronald HE6 6-3 6-2 01:24
12 Ingen, Henk van/ Vreugdenhil, Carla v Berg, Marije van den/ Provoost, Xander GD8 4-6 6-2 6-4 01:52
21:00 8 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Sloot, Gerry van der/ IJfs, Nathalie GD4P2 6-2 6-3 01:10
21:15 7 Box, Jan Douwe v Vogel, Wim HE6 7-6 (4) 6-3 01:52
11 Jong, Roger de v Molen, Melle van der HE8 0-6 4-6 01:01
21:30 6 Hartog, Marnix v Haanepen, Erik HE9P1 6-2 6-1 01:22
10 Kors-Wigman, Ans/ Dalen-Kors, Denise van v Hendriks, Elma/ Boerhorst, Esther DD6 3-6 3-6 01:12
12 Deelen, Marco van/ Jansonius, Nanco v Nieuwland, René/ Nieuwland, Gerben HD6 2-6 7-6 (7) 1-6 01:49
Wednesday 18 July 2007
17:00 7 Nieda, René v Dogger, Peter HE6 2-6 6-7 (3) 01:25
8 Dokter, Martin v Kaar, Joost van het HE8 6-7 (5) 2-6 01:38
9 Dol, Gerard v Heijder, Robert HE7 6-4 1-6 6-3 01:46
17:30 10 Dusschoten, René van v Philippo, Nick HE4P1 6-1 6-7 (9) 6-7 (4) 02:53
18:15 7 Maes, Kim/ Maes Jr., Pieter v Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny GD7 2-6 4-6 01:23
11 Erf, Boy van der/ Wel, André van v Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan HD8 6-1 6-2 01:01
18:30 6 Smits, Martijn v Schoorl, Daan HE7 6-0 6-0 01:02
8 Brito De Campos, Angela v Dantzig, Michal van DE9P1 6-4 4-6 6-2 02:11
9 Ammerlaan, Gino v Schoonhoven, Bastiaan HE7 6-2 6-1 00:59
10 Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick v Stevens-Serne, Lida/ Stevens, Bart GD7 7-5 0-0 opg 00:58
12 Boladeras, Silvia v Noble, Penny le DE8 3-6 2-6 01:31
19:45 7 Wallinga, Nathalie van v Alblas-van den Burg, Linda DE7 6-4 6-2 01:19
8 Jung, Odi/ Folkers, Anja v Dijk, Natasja van/ Heeremans, Eline DD7 5-7 4-6 01:27
9 Keetlapper, Jasper/ Kegels, Stephane v Trouwen, Paul/ Rustman, Jacco HD6 6-1 6-3 01:10
11 Dol, Gerard/ Alderden, Jeroen v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD6 1-6 7-5 6-3 01:47
20:00 6 Visser, Marieke v Hooglugt, Angelique DE8 6-1 6-0 01:02
10 Trentelman, Peter/ Roodselaar, Glenn van v Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der HD8 5-7 2-6 01:25
12 Vogel, Ronald/ Vogel, Wim v Riemsdijk, Bob van/ Schuurmans, Werner HD7 7-6 3-6 6-4 02:08
21:00 8 Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den v Koetsier, Manine/ Geutskens, Daniël GD7 6-3 3-6 6-3 01:52
9 Hoekstra, Annemieke/ Kuijkhoven, Patricia v Maes, Kim/ Maes, Margot DD7 7-5 6-7 (4) 7-6 (4) 02:17
21:15 7 Diependaal, André/ Lange, Michel de v Musulin, Stipan/ Schoorl, Daan HD6 7-6 (3) 6-1 01:22
11 Brito De Campos, Angela v Pecht, Clenda DE9P1 7-5 2-6 4-6 02:20
21:30 6 Dokter-Smeets, Linda/ Dokter, Martin v Erf, Boy van der/ Blom, Marni GD8 2-6 6-4 6-7 (6) 02:06
10 Delft, Coen van/ José, Hans v Dogger, Peter/ Wortelboer, Ewoud HD4P1 6-1 6-4 01:05
12 Steenman, Lara v Helsloot, Karin DE7 4-6 2-6 01:30
Thursday 19 July 2007
17:00 6 Teunissen, Milanne v Egmond, Debbie van DE4P1 0-6 1-6 01:15
7 Meulen, Rick van der v Kerkhoff, Stef HE4P2 6-0 7-5 01:25
9 Bos, Ferry v Hurck, Melvin van HE6 7-6 6-7 6-2 02:33
10 Hartkamp, Ted v Box, Jan Douwe HE6 3-6 6-4 6-2 02:24
18:15 7 Reins, Lisanne v Wallinga, Nathalie van DE6P2 6-7 (2) 4-6 01:42
9 Brito De Campos, Angela v Duist, Saskia van DE9P1 2-6 2-6 01:59
11 Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick v Maes Sr., Pieter/ Maes, Margot GD7 6-2 4-6 6-2 01:51
18:30 8 Hendriks, Elma v Ching, Tjonglie DE6P2 6-3 6-3 01:32
10 Takken, Léon/ Böhm, Rik v Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der HD7 7-5 6-1 01:21
12 Veldmeijer, Evert/ Feeleus, Davina v Clement, Joke/ Koning, Peter de GD6 6-1 6-1 01:12
19:45 7 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Schotanus, Frans/ Hooglugt, Angelique GD8 6-4 7-5 01:36
8 Olijerhoek, Michael/ Thelosen, Gerry v Lugt, Lennart de/ Visser, Nick HD4P2 6-4 4-6 6-4 01:42
9 Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans v Delft, Coen van/ José, Hans HD4P1 6-2 6-1 01:05
11 Koning, Tessa v Berg, Marije van den DE8 6-2 7-5 01:34
20:00 6 Lowinsky, Lonnie/ Beeke, Heleen van der v Plompen - van Wooning, Wendy van/ Kossen-Spruijt, Helen DD7 6-1 6-0 01:09
10 Dijk, Natasja van/ Heeremans, Eline v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD7 1-6 2-6 01:01
12 Smits, Martijn v Hove, Rowdy ten HE7 6-7 (1) 2-6 01:55
21:15 7 Sloot, Gerry van der/ IJfs, Nathalie v Visser, Marieke/ Berg, Harry van den GD4P2 4-6 0-6 01:11
11 Abrahams, Sven v Harteloh, Neville HE5 1-6 1-6 01:05
21:30 6 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Riemsdijk, Bob van/ Slooten-van Lieshout, Annet van GD7 6-4 7-5 01:31
10 Egberts, Lies/ Meulenberg, Walter v Rotteveel, Laura/ Schoonhoven, Bastiaan GD6 6-3 6-1 01:03
12 Strijker, Roel/ Brito De Campos, Angela v Wel, Rob van/ Wel, Elena van GD8 0-6 5-7 01:32
Friday 20 July 2007
17:00 6 Bakel, Danillo van v Eleveld, Patrick HE7 1-6 4-6 00:59
7 Molen, Melle van der v Drijver, Robert HE8 4-6 3-6 01:23
8 Metkemeijer, Bert v Strijker, Roel HE9P2 2-6 3-6 01:23
10 Tromp, Matthijn v Dogger, Peter HE6 1-6 2-5 opg 01:23
18:15 7 Snijders Blok, Daan v Kerkhoff, Stef HE5 4-6 6-4 3-6 02:33
9 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Jung, Odi/ Philippo, Jaap GD7 6-3 5-7 6-4 02:00
11 Jung, Claude v Box, Jan Douwe HE7 3-6 1-6 01:49
18:30 6 Bor, Tamara van den v Maarl, Kim van der DE6P1 6-0 6-2 01:38
8 Lommerse-Strobbe, Marion/ Stevens-Serne, Lida v Kegels, Sandy/ Exalto, Jenny DD7 0-6 4-6 01:40
10 Block, Ricardo/ Teunissen, Milanne v Egmond, Debbie van/ Philippo, Nick GD4P1 0-6 2-6 01:31
12 Diependaal, André/ Lange, Michel de v Nieuwland, René/ Nieuwland, Gerben HD6 4-6 7-5 3-6 02:22
19:45 7 Hartog, Marnix v Rijs, Robert-Jan HE9P1 6-1 6-2 01:26
8 Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans v Dogger, Peter/ Wortelboer, Ewoud HD4P1 6-1 6-4 01:10
9 Veldmeijer, Evert/ Feeleus, Davina v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris GD6 4-6 6-1 6-4 02:25
11 Molen, Melle van der v Ban, Michel van den HE7 5-7 5-7 01:29
20:00 6 Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den v Haseth, Ron/ Swaan, Ineke GD7 6-7 (6) 6-3 6-1 02:05
10 Koppen, Remco/ Hove, Rowdy ten v Hooiveld, Menno/ Nieda, René HD7 4-6 6-2 4-6 02:07
12 Erf, Boy van der/ Blom, Marni v Ingen, Henk van/ Vreugdenhil, Carla GD8 4-6 1-6 01:21
21:15 7 Hartkamp, Ted v José, Hans HE6 wo
8 Reins, Lisanne v Hendriks, Elma DE6P2 1-6 2-6 01:09
11 Vogel, Ronald/ Vogel, Wim v Maes Sr., Pieter/ Maes Jr., Pieter HD7 6-4 6-3 01:20
21:30 6 Zeben, Jurriaan van v Strijker, Roel HE9P2 4-6 3-6 01:49
10 Takken, Léon/ Böhm, Rik v Smits, Martijn/ Nagtegaal, Peter HD7 6-1 6-1 01:09
12 Drijver, Robert v Eleveld, Patrick HE7 1-6 7-6 (6) 4-6 01:47
Saturday 21 July 2007
09:30 6 Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle v Maarl, Kim van der/ Reins, Lisanne DD6 7-6 (1) 6-2 01:30
7 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Wel, Rob van/ Wel, Elena van GD8 5-7 6-3 2-6 02:20
8 Molenaar, Bob v Ban, Michel van den HE8 2-6 1-6 00:58
9 Hulshof, Benno v Aarts, Dick HE8 3-6 2-6 01:08
10 Jansen, Ben/ Hessels, Jos v Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa HD7 0-6 2-6 00:57
12 Bos, Ferry v Hartkamp, Ted HE6 6-2 6-1 01:10
11:00 10 Wallinga, Nathalie van v Helsloot, Karin DE7 6-4 6-2 01:26
11 Dol, Gerard v Eleveld, Patrick HE7 7-6 (4) 6-2 01:34
12 Cheung, Hoking v Rutte, Don HE6 1-6 1-6 01:20
11:15 6 Bruin, Barry/ Well, Laura van v Block, Ricardo/ Teunissen, Milanne GD4P1 6-0 6-3 01:12
8 Keetlapper, Jasper v Harteloh, Neville HE5 2-6 2-6 01:11
9 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den GD7 4-6 5-7 01:45
12:30 7 Hendriks, Elma/ Boerhorst, Esther v Nijssen, Pleuni/ Bastiaanse, Karina DD6 2-6 1-6 01:23
10 Verzijlberg, Chantal v Egmond, Debbie van DE4P1 7-5 3-6 0-6 01:58
11 Ammerlaan, Gino v Hove, Rowdy ten HE7 6-2 7-6 (4) 01:35
12 Knijnenburg, Dennis/ Knijnenburg - den Brok, Monique v Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny GD7 2-6 0-6 00:58
12:45 6 Kaar, Joost van het v Aarts, Dick HE8 4-6 1-6 01:10
8 Drijver, Robert v Ban, Michel van den HE8 7-6 (12) 3-6 0-6 02:07
9 Visser, Marieke v Vonk, Cynthia DE8 1-6 2-6 01:04
14:00 7 Pecht, Clenda v Duist, Saskia van DE9P1 2-6 4-6 01:23
11 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick GD7 5-7 6-2 6-2 01:40
12 Meulen, Rick van der v Bruin, Barry HE4P2 6-3 6-2 01:35
14:15 8 Reins, Lisanne v Ching, Tjonglie DE6P2 3-6 6-2 5-7 02:11
9 Keetlapper, Jasper/ Kegels, Stephane v Dol, Gerard/ Alderden, Jeroen HD6 6-1 6-4 01:16
15:30 6 Dusschoten, René van v Hendriksen, Bert-Jan HE4P1 7-5 7-6 (1) 01:45
7 Erf, Boy van der/ Wel, André van v Philippo, Jaap/ Duindam, Jan HD8 1-6 1-6 01:13
11 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Visser, Marieke/ Berg, Harry van den GD4P2 1-6 4-6 01:20
12 Korthouwer, Ariadne/ Mast, Annemiek van der v Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana DD8 2-6 4-6 01:22
15:45 10 Tjioe, Ron v Ban, Michel van den HE7 3-6 6-1 6-0 01:34
16:00 8 Huurman, Danielle/ Pompe, Chantal v Horst, Marit van der/ Vonk, Cynthia DD8 2-6 2-6 01:13
17:00 7 Rutte, Don v Dogger, Peter HE6 wo
11 Noble, Penny le v Koning, Tessa DE8 5-7 5-7 01:49
12 Ching, Tjonglie v Wallinga, Nathalie van DE6P2 4-6 1-6 01:32
17:30 8 Bor, Tamara van den v Rotteveel, Laura DE6P1 6-0 6-3 01:05
9 Takken, Léon/ Böhm, Rik v Vogel, Ronald/ Vogel, Wim HD7 6-4 6-4 01:34
10 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny GD7 0-6 2-6 01:06
18:30 11 Kerkhoff, Stef v Wortelboer, Ewoud HE5 1-6 2-6 01:15
12 Dusschoten, René van/ Berg, Harry van den v Olijerhoek, Michael/ Thelosen, Gerry HD4P2 6-2 6-2 00:59
18:45 6 Lowinsky, Lonnie/ Beeke, Heleen van der v Hoekstra, Annemieke/ Kuijkhoven, Patricia DD7 6-2 6-3 01:23
Sunday 22 July 2007
10:00 7 Ammerlaan, Gino v Tjioe, Ron HE7 6-2 6-4 01:38
8 Duist, Saskia van v Pecht, Clenda DE9F#F 6-3 7-6 01:53
9 Hooiveld, Menno/ Nieda, René v Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa HD7 3-6 7-5 3-6 01:40
10 Kegels, Sandy/ Exalto, Jenny v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD7 4-6 6-3 6-3 02:37
12 Egmond, Debbie van/ Philippo, Nick v Visser, Marieke/ Berg, Harry van den GD4PO#F 7-6 (0) 6-3 02:06
11:30 7 Dusschoten, René van v Meulen, Rick van der HE4PO#F 6-1 6-0 00:52
8 Ingen, Henk van/ Vreugdenhil, Carla v Wel, Rob van/ Wel, Elena van GD8#F 5-7 6-1 6-1 01:48
10 Feeleus, Davina v Wallinga, Nathalie van DE7#F 6-4 6-0 01:05
11 Bor, Tamara van den v Hendriks, Elma DE6PO#F 6-0 6-4 01:43
11:45 6 Vonk, Cynthia v Koning, Tessa DE8#F 6-3 3-6 6-3 02:09
12 Hartog, Marnix v Strijker, Roel HE9PO#F 6-4 6-2 01:37
13:00 7 Ban, Michel van den v Aarts, Dick HE8#F 6-3 6-2 01:26
8 Keetlapper, Jasper/ Kegels, Stephane v Nieuwland, René/ Nieuwland, Gerben HD6#F 6-2 6-0 01:06
11 Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den v Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny GD7#F 2-6 3-6 01:34
13:15 6 Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der v Philippo, Jaap/ Duindam, Jan HD8#F 6-4 6-2 01:15
13:30 9 Egmond, Debbie van v Verzijlberg, Chantal DE4F#F 6-7 (4) 3-6 01:43
12 Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans v Dusschoten, René van/ Berg, Harry van den HD4PO#F 6-1 6-3 01:27
14:30 8 Egberts, Lies/ Meulenberg, Walter v Veldmeijer, Evert/ Feeleus, Davina GD6#F 7-6 (5) 7-6 (3) 02:07
10 Jansen, Ingrid/ Keessen, Diana v Horst, Marit van der/ Vonk, Cynthia DD8#F 6-4 3-6 6-3 02:24
11 Wortelboer, Ewoud v Harteloh, Neville HE5#F 1-6 1-6 01:19
14:45 7 Lowinsky, Lonnie/ Beeke, Heleen van der v Kegels, Sandy/ Exalto, Jenny DD7#F 5-7 1-6 01:14
15:00 6 Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle v Nijssen, Pleuni/ Bastiaanse, Karina DD6#F 6-3 4-6 4-6 02:21
16:00 8 Ammerlaan, Gino v Dol, Gerard HE7#F wo
10 Takken, Léon/ Böhm, Rik v Ban, Rogier van den/ Geutskens, Mischa HD7#F 6-7 (4) 6-3 2-6 02:01
11 Bos, Ferry v Rutte, Don HE6#F 6-3 7-6 (8) 01:56
Niet gepland
Frencken, Mijke/ Kolner, Marisa v Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle DD6 wo
Goldberg, Theo v Hove, Rowdy ten HE7 wo
Jung, Claude v Israël, Tim HE7 wo
Thelosen, Gerry v Drijver, Robert HE7 wo
Dol, Gerard v Box, Jan Douwe HE7 wo
Wallinga, Nathalie van v Lommerse-Strobbe, Marion DE7 wo
Maarl-Groenveld, Corina van der v Steenman, Lara DE7 wo
Feeleus, Davina v Bie, Marieke de DE7 wo
Saase, Lydia van/ Dirksen, Richard v Riemsdijk, Bob van/ Slooten-van Lieshout, Annet van GD7 wo
Boladeras, Silvia v Eggink, Elsbeth DE8 wo
Koning, Tessa v Maarl-Groenveld, Corina van der DE8 wo
Dantzig, Michal van v Pecht, Clenda DE9P1 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 19 Oct 2019 23:54