Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Triobouw Open Toernooi 2006
zaterdag 15 t/m zondag 23 juli 2006
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 16 Juli 2006
10:30 6 Grootveld, Marion/ Groenewegen, Colette v Korthouwer, Ariadne/ Mast, Annemiek van der DD8 6-3 4-6 3-6 02:04
8 Wellner, Maurice v Mol, Jesse HE6 7-5 1-6 6-2 01:57
12:00 6 Clement, Joke/ Kuhlmann, Franca v Alblas-van den Burg, Linda/ Kossen-Spruijt, Helen DD7 6-4 6-7 (5) 4-6 02:32
12 Otte, Edwin/ Duijn, Elly van v Maes, Kim/ Maes Jr., Pieter GD7 6-4 5-7 7-6 (6) 01:59
12:30 7 Japenga, Marten v Tjioe, Ron HE7 4-6 3-6 01:38
13:30 6 Papôt, Han/ Papôt, Oscar v Koppen, Remco/ Hove, Rowdy ten HD7 3-6 1-6 01:09
9 Ridder, Simone de/ Bie, Marieke de v Hagendoorn, Ymke/ Esch, Mirjam van der DD6 7-5 6-4 01:43
10 Burgering, Maarten/ Spithorst, Rilana v Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny GD7 3-6 3-6 01:28
12 Abrahams, Sven v Heever, Gerrit van den HE6 6-1 6-1 01:06
15:00 6 Kruif, Michael de v Haseth, Ron HE7 6-7 (5) 6-4 7-5 01:30
8 Brand, Rik v Jong, Ad de HE7 0-6 6-2 6-0 01:44
9 Hetem, Sander v José, Hans HE6 1-6 6-4 1-6 01:53
10 Veldmeijer, Evert v Collins, Benjamin HE7 5-7 6-3 5-7 02:33
11 Wezep, Sonja van/ Ruiter, Evert de v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD7 6-1 7-6 01:26
12 Kooij, Roelof v Nee, Berto van HE7 wo
16:30 6 Timp, Peter/ Timp-Goedhart, Joke v Ettema, Marleen/ Kaulingfreks, Bram GD8 6-1 6-3 01:08
7 Ban, Michel van den v Musulin, Stipan HE7 3-6 6-4 2-6 01:44
9 Verspeek-Tinholt, Brenda v Haagedoorn-Michot, Anne DE7 6-3 0-6 1-6 01:32
10 Lapré, Marlies/ Kruif - Driehuis, Els de v Meekel, Annika/ Molenaar, Sonja DD8 6-3 6-7 (5) 3-6 02:25
11 Vaes, Arnoud/ Vaes-Schokkenbroek, Anne Marie v Schotanus, Frans/ Poecke, Brenda van GD8 wo
18:00 6 Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc v Boer, Maarten/ Kouwenhoven, Rogier HD6 6-2 6-2 00:51
7 Verzijlberg, Chantal v Bruin, Stephanie de DE4 6-3 2-6 5-7 02:11
8 Wind, Maaike voor de/ José- ten Wolde, Brenda v Kersten, Yolanda/ Klooster-de Leth, Marion DD8 7-6 (5) 6-1 01:40
9 Tromp, Matthijn v Block, Ricardo HE6 6-2 6-2 01:16
10 Dalen, George van v Jong, René de HE7 4-6 2-6 01:58
11 Roodselaar, Henk van/ Huis, Jacqueline v Eleveld, Sandra/ Werven, Jerry van GD8 6-2 6-0 01:03
12 Eleveld, Patrick v Heever, Gerrit van den HE7 4-6 4-6 01:23
19:00 6 Tromp, Jeroen v Vogel, Wim HE7 2-6 7-5 6-2 02:20
7 Hagebeek, Frank v Hulshof, Benno HE8 6-4 6-2 01:05
8 Kerkhoff, Stef v Witteveen, Edgar HE6 6-2 6-1 01:21
Maandag 17 Juli 2006
15:30 10 Boer, Maarten v Kerkhoff, Stef HE5 2-6 4-6 01:00
16:30 7 Verzijlberg, Chantal v Fenne, Alma DE5P1 6-1 6-1 01:10
17:00 9 Verhoeven, Dick v Braber, Anton den HE8 0-6 3-6 01:12
11 Kuijt, Matthijs v Philippo, Nick HE5 1-6 2-6 01:24
12 Peijl, Marloes van der v Teunissen, Milanne DE5P1 2-6 6-7 (2) 01:38
17:30 10 Papôt, Oscar v Wel, André van HE8 6-2 6-2 00:40
18:00 6 Paap, Karin/ Wolde, Don van v Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick GD7 6-3 6-4 02:00
7 José, Hans v Wellner, Maurice HE5 6-0 6-2 00:59
18:30 8 Otte, Edwin/ Duijn, Elly van v Krab, Paul/ Begemann, Titia GD7 4-6 4-6 01:14
9 Soelen, Georgette van/ Geldof, Peter v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7 6-2 7-5 01:57
10 Medema, Ronald/ Schouten, Liane v Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco GD7 6-3 4-6 0-6 01:37
11 Rodenburg, Nick/ Bodegraven, Eveline v Jong, René de/ Damhuis, Marian GD7 1-6 5-7 01:25
12 Duijn, Martin van/ Winkel, Tynke de v Knijnenburg, Dennis/ Knijnenburg - den Brok, Monique GD7 6-3 6-2 01:25
19:30 6 Abrahams, Sven v Ouwerkerk, René HE7 3-2 opg 00:34
7 Jochems, Stefan v Koppen, Rob HE7 4-6 7-6 (3) 7-5 02:48
20:00 8 Buwalda, Tjipke v Collins, Benjamin HE7 7-5 6-1 01:20
9 Kolenbrander, Cynthia v Berg, Marije van den DE9 5-7 4-6 01:43
10 Vaes, Arnoud v Molenaar, Bob HE8 1-6 0-6 01:07
11 Tjioe, Ron v Musulin, Stipan HE7 6-4 6-1 01:22
12 Keetlapper, Jasper v Tromp, Matthijn HE6 6-1 7-6 (1) 01:35
20:45 7 Wezep, Sonja van/ Ruiter, Evert de v Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny GD7 1-6 5-7 01:19
21:00 6 Pieterse, Bob v Steggerda, Erik HE8 1-6 2-6 01:11
21:30 10 Knottenbelt, Fred v Erf, Boy van der HE8 6-0 6-1 01:23
11 Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco v Jong, René de/ Damhuis, Marian GD7 7-5 6-4 01:23
12 Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den v Jung, Odi/ Philippo, Jaap GD7 6-1 6-3 01:17
22:00 7 Migchielsen, Remmelt v Bakker, Tom HE8 5-7 4-6 02:05
Dinsdag 18 Juli 2006
15:30 9 Molenaar, Bob v Bakel, Danillo van HE8 6-1 6-2 00:46
16:30 7 Veldmeijer, Evert v Vossen, Bert van der HE6 6-2 6-2 01:08
17:00 9 Dekker, Merel/ Hoekstra, Annemieke v Klei, Saskia van der/ Koster, Maureen DD7 6-4 5-7 6-3 02:16
18:00 6 Timmer, Theo v Vogel, Wim HE6 6-4 6-2 01:21
7 Paap, Karin/ Wolde, Don van v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD7 3-6 5-7 01:31
18:30 8 Diependaal, André/ Brouwer, Rick v Langeveld, Maurice/ Lammers, Peter HD7 3-6 4-6 01:26
9 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Trouwen, Paul/ Rustman, Jacco HD6 2-6 6-7 (1) 01:30
10 Abrahams, Sven v Baart, Gerard HE7 5-7 7-6 (5) 5-7 03:10
11 Wel, Rob van v Steggerda, Erik HE8 6-3 6-4 01:44
12 Haseth, Ron/ Swaan, Ineke v Cop, Jan/ Hart, Michelle GD7 6-3 6-4 01:37
19:30 6 Kerkhoff, Stef v Keetlapper, Jasper HE5 1-6 2-6 01:04
7 Kaulingfreks, Bram/ Maaskant, Remco v Olijerhoek, Marco/ Olijerhoek, Jan HD6 6-2 6-2 01:17
20:00 8 Jochems, Stefan v Brand, Rik HE7 0-6 2-6 00:57
9 Duijn, Martin van/ Dumonnet, Valentin v Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick HD8 1-6 6-7 (2) 01:25
10 Duijn, Eric v Böhm, Rik HE6 2-6 6-1 6-0 01:28
11 Duyn, Marja/ Jochems, Joke v Boon, Els/ Esch, Ruth van der DD6 6-2 6-4 01:25
12 Kool, Pascal/ Meekel, Annika v Dijkstra - Schwirtz, Pleuni/ Dijkstra, Michiel GD8 3-6 1-6 01:05
21:00 6 Philippo, Nick v Timmer, Theo HE6 6-2 6-4 01:23
7 Heever, Gerrit van den v Ban, Rogier van den HE7 6-4 6-7 (3) 6-4 02:13
21:30 10 Hooglugt, Angelique v Berg, Marije van den DE9 0-6 0-6 00:58
11 Helsloot, Karin/ Mieremet, Pieter v Schotanus, Frans/ Poecke, Brenda van GD8 6-4 4-6 6-2 01:50
12 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris v Lange, Michel de/ Teunissen, Milanne GD5 6-7 (2) 2-6 01:55
Woensdag 19 Juli 2006
17:00 9 Verzijlberg, Chantal v Teunissen, Milanne DE5P1 6-2 6-2 01:06
10 Veldmeijer, Evert v Schaeffers, Rogier HE6 6-3 1-6 5-7 02:05
18:00 6 Lamboo, Kees v Papôt, Oscar HE8 2-6 2-6 01:01
7 Harteloh, Neville v Philippo, Nick HE5 6-4 6-1 01:21
18:30 8 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Soelen, Georgette van/ Geldof, Peter GD7 6-3 2-6 6-1 01:49
9 Heijder, Robert v Kruif, Michael de HE7 7-6 (4) 6-7 (5) 3-6 03:07
10 Damhuis, Marian/ Immink, Ageeth v Winkel, Tynke de/ Peterse, Anne DD7 3-6 1-6 01:10
11 Jonker, Marieke v Plompen - van Wooning, Wendy van DE8P1 3-6 6-3 6-1 02:08
12 Neele, Jan/ Haverbusch, Maurice v Bakel, Danillo van/ Vochteloo, Thijs HD7 7-4 6-4 01:28
19:30 6 Meester, Arnout/ Meijster, Eloy v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7 1-6 1-6 01:13
20:00 8 Diependaal, André/ Lange, Michel de v Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk HD6 6-3 2-6 3-6 01:59
9 Trentelman, Peter/ Hooglugt, Angelique v Cornet, Ronald/ Wind, Maaike voor de GD8 3-6 1-6 01:10
10 Keetlapper, Jasper v José, Hans HE6 3-6 6-3 7-6 (5) 02:25
11 Hendrikx, Björn v Laimböck, Arthur HE5 6-4 6-3 01:36
12 Braaksma, Frans/ Roodselaar, Henk van v Heuvel, Frans van den/ Olijerhoek, Jan HD7 6-3 6-2 01:13
21:00 6 Opzeeland, Milan van v Bruin, Barry HE4 6-3 3-6 0-6 02:12
7 Korstenbroek, Otto/ Clement, Joke v Duijn, Martin van/ Winkel, Tynke de GD7 6-1 2-6 3-6 01:51
21:30 8 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Pouw, Tessa/ Duindam, Bart GD7 6-1 7-6 (4) 01:32
10 Molenaar, Bob/ Bakker, Roy v Kaestner, Erich/ Keuss, Marcel HD8 6-4 7-5 01:35
11 Wel, Rob van v Braber, Anton den HE8 0-6 1-6 01:00
12 Krab, Paul/ Gozeling, Sander v Ruiter, Evert de/ Kegels, Patrick HD6 0-6 1-6 01:15
Donderdag 20 Juli 2006
15:30 8 Fenne, Alma v Peijl, Marloes van der DE5P1 3-6 3-6 00:17
17:00 11 Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk v Baart, Gerard/ Israël, Tim HD6 2-6 0-6 01:09
18:00 6 Hetem, Mariëlle/ Hetem, Sander v Gase, Timo/ Padt, Maureen GD5 6-1 5-7 6-0 01:49
7 Wolde, Don van v Jong, Roger de HE9P1 6-1 6-3 01:02
18:30 8 Duyn, Marja/ Berg, Jan van den v Laimböck, Arthur/ Peters, Anne GD5 4-6 3-6 01:12
9 Roodselaar, Glenn van v Knottenbelt, Fred HE8 7-5 2-6 7-5 02:12
10 Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick v Wel, Rob van/ Keijer, Bart HD8 1-6 6-3 7-5 01:49
11 José, Hans v Barneveld, Dirk Jan van HE5 4-6 1-6 01:11
12 Zwart, Mandy/ Kors, Carlo v Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron GD5 6-2 3-6 4-6 01:54
19:30 6 Wezep, Willy van/ Wezep, Sonja van v Wind, Maaike voor de/ José- ten Wolde, Brenda DD8 5-7 2-6 01:48
7 Langeveld, Maurice/ Lammers, Peter v Braaksma, Frans/ Roodselaar, Henk van HD7 7-6 (4) 6-2 01:10
20:00 8 Ingen, Henk van/ Peet, Ton van der v Molenaar, Bob/ Bakker, Roy HD8 6-1 6-1 00:59
9 Collins, Benjamin/ Collins, Peter v Hooiveld, Niels/ Vader, Ronald HD6 6-4 1-6 2-6 01:54
10 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den GD7 3-6 6-1 5-7 02:08
11 Folkers, Anja/ Schuurman, Evelien v Lubbers, Sandra/ Jongenelen, Petra DD6 4-6 6-2 1-6 02:49
12 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Luske, Rob/ Duindam, Rianne GD8 0-6 1-6 00:44
21:00 6 Helsloot, Karin v Peterse, Anne DE7 0-6 3-6 01:05
7 Smits, Martijn/ Nijssen, Pleuni v Haseth, Ron/ Swaan, Ineke GD7 6-3 6-2 01:17
8 Bakker, Tom v Mieremet, Pieter HE8 0-6 3-6 01:08
21:30 10 Jong, René de v Mol, Jesse HE7 1-6 7-5 6-7 (2) 02:15
11 Alblas-van den Burg, Linda v Esch, Mirjam van der DE7 3-6 4-6 01:32
12 Dekker, Merel/ Hoekstra, Annemieke v Exalto, Jenny/ Dingerdis, Anja DD7 wo 01:30
22:00 6 Waalewijn, Cees/ Zwart, Frans de v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 3-6 4-6 01:30
Vrijdag 21 Juli 2006
17:00 9 Philippo, Nick v Schaeffers, Rogier HE6 6-0 6-3 01:09
18:00 7 Kruif, Michael de v Mol, Jesse HE7 5-7 5-7 01:49
18:30 8 Peijl, Marloes van der v Verdonk, Josanne l. DE4 6-4 6-2 01:27
9 Neele, Jan/ Haverbusch, Maurice v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7 7-5 0-6 5-7 02:26
10 Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar v Kaulingfreks, Bram/ Maaskant, Remco HD6 7-6 (5) 5-7 6-4 02:35
11 Meekel, Annika/ Molenaar, Sonja v Klei, Saskia van der/ Koster, Maureen DD8 0-6 0-6 00:55
12 Knottenbelt, Fred/ Verhoeven, Dick v Erf, Boy van der/ Wel, André van HD8 7-6 (4) 6-4 01:31
19:30 6 Alblas-van den Burg, Linda/ Kossen-Spruijt, Helen v Lubbers, Sandra/ Nijssen, Pleuni DD7 5-7 4-6 01:47
7 Jansen, Ingrid/ Huis, Jacqueline v Poecke, Brenda van/ Visbeen, Sylvia DD8 6-3 6-7 (6) 4-6 02:39
20:00 8 Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen v Egmond, Debbie van/ Well, Amanda van DD4P1 2-6 3-6 01:16
9 Lapré, Phil/ Kruif, Johan de v Hagebeek, Frank/ Nelissen, Ed HD8 7-6 (5) 5-7 4-6 02:32
10 Roose-Stapper, Linda/ Swolfs, Marlous v Winkel, Tynke de/ Peterse, Anne DD7 3-6 3-6 01:20
11 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Ridder, Simone de/ Bie, Marieke de DD6 6-2 4-6 6-1 02:05
12 Hooiveld, Niels/ Vader, Ronald v Ruiter, Evert de/ Kegels, Patrick HD6 6-1 7-6 (3) 01:35
21:00 6 Dijkstra - Schwirtz, Pleuni/ Dijkstra, Michiel v Visser, Frank/ Visscher, Janet GD8 1-6 4-6 01:36
7 Plompen - van Wooning, Wendy van/ Hoorn-Rusch, Ria ten v Kegels, Sandy/ Hart, Michelle DD7 5-7 1-6 01:10
21:30 10 Buwalda, Tjipke v Tjioe, Ron HE7 6-4 1-6 4-6 02:15
11 Smits, Martijn/ Nijssen, Pleuni v Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco GD7 7-6 (5) 6-3 01:40
12 Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno v Koppen, Remco/ Hove, Rowdy ten HD7 2-6 7-5 01:30
Zaterdag 22 Juli 2006
09:00 9 Wellner, Maurice v Abrahams, Sven HE6 wo 01:30
10 Duijn, Martin van/ Winkel, Tynke de v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD7 3-6 3-6 01:28
11 Roodselaar, Henk van/ Huis, Jacqueline v Timp, Peter/ Timp-Goedhart, Joke GD8 6-4 6-4 01:39
12 Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc v Trouwen, Paul/ Rustman, Jacco HD6 6-3 0-6 6-1 01:38
09:30 6 Papôt, Oscar v Ingen, Henk van HE8 7-6 (3) 7-5 02:02
7 Roodselaar, Glenn van v Mieremet, Pieter HE8 3-6 2-6 01:10
8 Brand, Rik v Heever, Gerrit van den HE7 4-6 2-6 01:14
10:30 9 Tjioe, Ron v Mol, Jesse HE7 4-6 4-6 01:26
10 Korthouwer, Ariadne/ Mast, Annemiek van der v Klei, Saskia van der/ Koster, Maureen DD8 0-6 5-7 01:26
11 Tromp, Jeroen v Baart, Gerard HE7 5-7 2-6 01:52
12 Harteloh, Neville v Hendrikx, Björn HE5 6-2 6-3 01:22
11:00 7 Fenne, Alma v Teunissen, Milanne DE5P1 6-4 2-6 1-6 01:56
8 Hetem, Mariëlle/ Hetem, Sander v Laimböck, Arthur/ Peters, Anne GD5 6-4 6-4 01:38
12:00 1 Langeveld, Maurice/ Lammers, Peter v Koppen, Remco/ Hove, Rowdy ten HD7 wo
9 Hagebeek, Frank v Molenaar, Bob HE8 wo
10 Luske, Rob/ Duindam, Rianne v Cornet, Ronald/ Wind, Maaike voor de GD8 6-2 4-6 7-5 02:04
11 Meester, Arnout v Jong, Roger de HE9P1 1-6 0-6 01:00
12 Helsloot, Karin/ Mieremet, Pieter v Roodselaar, Henk van/ Huis, Jacqueline GD8 6-2 7-5 01:20
12:30 6 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny GD7 0-6 1-6 01:03
7 Vaes-Schokkenbroek, Anne Marie v Plompen - van Wooning, Wendy van DE8P1 2-6 5-7 01:22
8 Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den v Krab, Paul/ Begemann, Titia GD7 7-5 6-3 01:40
13:30 9 Wel, Elena van v Saia, Claudia DE9 2-6 0-6 01:19
10 Barneveld, Dirk Jan van v Wit, Robbert de HE4 6-2 6-7 (7) 6-2 03:09
11 Oosterhuis, Hans v Bruin, Barry HE4 6-1 6-1 01:03
14:00 7 Hooiveld, Niels/ Vader, Ronald v Baart, Gerard/ Israël, Tim HD6 3-6 0-6 01:14
15:00 10 Bodegraven, Eveline v Peterse, Anne DE7 2-6 4-6 01:39
11 Lange, Michel de/ Teunissen, Milanne v Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron GD5 6-4 6-4 01:38
12 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Swolfs, Marlous/ Spaan, Marianne DD6 6-3 6-3 01:14
15:30 6 Lubbers, Sandra/ Jongenelen, Petra v Duyn, Marja/ Jochems, Joke DD6 6-3 6-4 01:38
7 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Smits, Martijn/ Nijssen, Pleuni GD7 6-2 7-6 (1) 01:20
8 Luske, Rob/ Duindam, Rianne v Visser, Frank/ Visscher, Janet GD8 6-3 6-1 01:11
16:30 9 Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 6-7 (5) 6-2 2-6 02:44
10 Egmond, Debbie van/ Well, Amanda van v Visser, Marieke/ Bak, Hester DD4P1 3-6 4-6
11 Keetlapper, Jasper v Barneveld, Dirk Jan van HE5 6-1 6-7 (2) 6-4 02:42
17:00 7 Papôt, Oscar v Hagebeek, Frank HE8 6-4 6-2 01:23
8 Baart, Gerard v Heever, Gerrit van den HE7 3-6 7-5 6-1 01:55
18:00 10 Abrahams, Sven v Kerkhoff, Stef HE6 3-6 2-6 01:17
12 Wind, Maaike voor de/ José- ten Wolde, Brenda v Poecke, Brenda van/ Visbeen, Sylvia DD8 6-4 6-4 01:44
18:30 7 Braber, Anton den v Mieremet, Pieter HE8 6-3 6-4 01:48
8 Wolde, Don van v Meester, Arnout HE9P1 6-0 6-0 01:03
19:30 9 Keetlapper, Jasper v Philippo, Nick HE6 4-6 0-6 02:01
11 Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar v Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc HD6 4-6 6-0 4-6 01:42
12 Egmond, Debbie van v Peijl, Marloes van der DE4 6-2 6-1 00:51
21:00 11 Hessels, Jos/ Folkers, Anja v Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den GD7 0-6 6-4 1-6 01:28
Zondag 23 Juli 2006
10:00 7 Berg, Marije van den v Saia, Claudia DE9#F 1-6 4-6 01:27
8 Dekker, Merel/ Hoekstra, Annemieke v Lubbers, Sandra/ Nijssen, Pleuni DD7 4-6 3-6 01:34
9 Jansen, Ben/ Hessels, Jos v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 6-4 1-6 4-6 02:00
12 Winkel, Tynke de/ Peterse, Anne v Kegels, Sandy/ Hart, Michelle DD7 6-3 6-4 01:29
10:30 10 Hagebeek, Frank/ Nelissen, Ed v Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick HD8 1-6 1-6 01:29
11 Ingen, Henk van/ Peet, Ton van der v Knottenbelt, Fred/ Verhoeven, Dick HD8 6-3 6-4 01:24
11:30 7 Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen v Visser, Marieke/ Bak, Hester DD4P1 1-6 6-3 1-6 01:40
8 Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc v Baart, Gerard/ Israël, Tim HD6#F 6-4 4-6 5-7 02:14
12:00 10 Verzijlberg, Chantal v Peijl, Marloes van der DE5P1 6-3 7-5 01:31
11 Hetem, Mariëlle/ Hetem, Sander v Lange, Michel de/ Teunissen, Milanne GD5#F 3-6 6-1 0-6 01:51
13:00 7 Harteloh, Neville v Keetlapper, Jasper HE5#F 4-6 6-2 6-0 01:22
8 Braber, Anton den v Papôt, Oscar HE8#F 6-3 6-3 01:18
13:30 10 Helsloot, Karin/ Mieremet, Pieter v Luske, Rob/ Duindam, Rianne GD8#F 1-6 0-6 01:01
11 Winkel, Tynke de/ Peterse, Anne v Lubbers, Sandra/ Nijssen, Pleuni DD7#F 3-6 6-3 6-2 01:59
14:30 7 Langeveld, Maurice/ Lammers, Peter v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7#F 4-6 6-4 6-3 01:56
8 Ingen, Henk van/ Peet, Ton van der v Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick HD8#F 6-0 6-2 01:15
12 Mol, Jesse v Baart, Gerard HE7#F 4-6 4-6 01:40
15:00 10 Wind, Maaike voor de/ José- ten Wolde, Brenda v Klei, Saskia van der/ Koster, Maureen DD8#F 6-4 3-6 2-6 02:00
11 Jonker, Marieke v Vaes-Schokkenbroek, Anne Marie DE8P1 6-0 6-0 01:15
16:00 7 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Lubbers, Sandra/ Jongenelen, Petra DD6#F 2-6 6-2 6-1 01:48
8 Esch, Mirjam van der v Peterse, Anne DE7#F 0-6 2-6 00:53
9 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Bettink, Frances/ Ban, Rogier van den GD7#F 7-6 (4) 4-6 1-6 02:07
12 Philippo, Nick v Kerkhoff, Stef HE6#F 6-2 7-6 (8) 01:34
16:30 10 Oosterhuis, Hans v Barneveld, Dirk Jan van HE4#F 6-1 6-2 01:02
11 Egmond, Debbie van v Bruin, Stephanie de DE4#F 6-3 6-3 01:30
Niet gepland
Abrahams, Sven v Bloemert, Terry HE6 wo
Kerkhoff, Stef v Loon, Eugene van HE6 wo
Duijn, Eric v Kerkhoff, Stef HE6 wo
Swolfs, Marlous/ Spaan, Marianne v Richters, Mirelle/ Burger, Vanessa DD6 wo
Tromp, Jeroen v Kooij, Roelof HE7 wo
Nee, Berto van/ Kooij, Roelof v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7 wo
Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den v Ouwerkerk, René/ Heusdens, Arjan HD7 wo
Jonkman-Höcker, Ieteke v Bodegraven, Eveline DE7 wo
Esch, Mirjam van der v Haagedoorn-Michot, Anne DE7 wo
Kilsdonk, Ria/ Nagtzaam, Piet v Korstenbroek, Otto/ Clement, Joke GD7 wo
Jong, Remco de v Ingen, Henk van HE8 wo
Ingen, Henk van v Delft, Rob van HE8 wo