Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Triobouw Open Toernooi 2005
zondag 17 t/m zondag 24 juli 2005
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zondag 17 Juli 2005
09:30 7 Jong, Ad de v Westra, Simon HE7 6-7 6-4 4-6 02:43
8 Meekel, Hetty v Helsloot, Karin DE7 6-3 6-3 01:21
9 Abrahams, Sven v Witteveen, Edgar HE7 2-6 4-6 01:41
10 Klerk, Raymond de v Block, Ricardo HE7 wo
11 Slobbe, Jörgen v Japenga, Marten HE7 2-6 2-6 01:34
12 Lamboo, Kees v Maes Jr., Pieter HE7 2-6 6-7 01:22
11:00 6 Barneveld, Dirk Jan van/ Opzeeland, Milan van v Rietvink, Remco/ Rademaker, Michael HD5P2 6-4 6-4 01:15
7 Rooijen, Marco van v Collins, Benjamin HE8 6-4 3-0 opg 00:35
8 Klei, Saskia van der/ Koster, Maureen v Hart, Michelle/ Kilsdonk, Ria DD7 6-3 1-6 6-4 01:40
9 Korporaal, Christel/ Korporaal, Monique v Berk-Cleeren, Ingeborg/ Jonker, Marieke DD8 0-6 1-6 00:53
10 Kuijl, Andy van der v Wellner, Maurice HE5 1-6 6-3 6-4 01:44
11 Duin, Barbara van/ Spithorst, Rilana v Hoorn-Rusch, Ria ten/ Kiss, Agnes DD7 2-6 4-6 01:24
12 Hoep, Jacques v Vuuren, Barry van HE9 6-0 6-0 00:36
12:30 6 Heijmeijer, Ruben v Veldmeijer, Evert HE6 7-6 6-4 01:49
7 Kaar, Joost van het v Meel, Roderick van HE8 6-3 6-3 01:18
8 Hove, Rowdy ten v Heijder, Robert HE7 3-6 4-6 01:30
9 Ingen, Henk van/ Peet, Ton van der v Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk HD7 0-6 4-6 01:18
10 Block, Ricardo v Lie-Kien-Tsoen, Frank HE7 0-6 2-6 00:38
11 Schaeffers, Rogier v Plomp, Arny HE7 wo
12 Pilot, Harko v Jong, René de HE7 2-6 0-6 01:27
14:00 6 Roodselaar, Henk van v Makelaar, Sjoerd HE7 wo
8 Bakker, Tom v Haseth, Ron HE8 0-6 2-6 01:25
9 Furth, Louis v Rietvink, Bart HE8 5-7 4-6 01:42
10 Overbeek, Marije van v Diepenbrock, Sanne DE8 1-6 4-6 01:31
11 Verhoeven, Dick v Lapré, Stefan HE8 6-0 6-0 01:01
15:30 6 Visser, Ronald/ Goldstein, Eric v Koppen, Remco/ Hove, Rowdy ten HD7 3-6 6-4 4-6 01:48
7 Korstenbroek, Otto/ Plomp, Arny v Kenbeek, Pieter/ Baten, Robbert HD7 6-1 6-3 01:19
8 Velleman, Daniel v Kuijl, Andy van der HE6 3-6 2-6 01:15
9 Barneveld, Dirk Jan van v Yucel, Timur HE5 2-6 6-3 6-3 02:11
10 Wel, Rob van v Beunke, Tom HE8 6-3 7-6 02:02
11 Chin-Tjoi-Ken, Joeri v Vermeer, Frits HE5 6-1 4-6 5-7 02:03
12 Soelen, Georgette van/ Brouwer, Rick v Cop, Jan/ Hart, Michelle GD7 4-6 5-7 01:24
17:00 9 Stokman, Yvette/ Posma, Jelmar v Biesen, Margriet van der/ Ingen, Henk van GD7 6-2 6-2 01:07
10 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Jong, René de/ Beers, Richard HD6 6-3 6-3 01:26
11 Kruif, Michael de v Huizing, Jannes HE8 4-6 6-4 6-3 02:14
12 Dekker, Merel/ Hoekstra, Annemieke v Coelho, Anne-Marie/ Beijeren-Gorter, Ilona van DD8 6-4 6-1 01:09
18:30 6 Alblas, Lennox/ Eleveld, Patrick v Slobbe, Jörgen/ Keur, Willem HD7 6-4 5-5 opg 01:11
7 Driel, Pieter van/ Kampen, Jan-Willem van v Boelé, Richard/ Verzijlberg, Ron HD7 4-6 5-7 01:33
8 Rodenburg, Nick/ Bodegraven, Eveline v Groen, Jacqueline/ Hoep, Leon GD8 5-7 1-6 01:29
9 Philippo, Nick v Baart, Gerard HE6 5-7 6-4 6-4 02:24
11 Feeleus, Davina/ Vuuren, Barry van v Kaestner, Daniëlle/ Kaestner, Erich GD8 4-6 7-6 4-6 02:13
12 Koekenbier, Robin v Timmer, Theo HE6 6-4 6-1 01:20
20:00 6 Poll, Rick van de/ Ploeg, Sibylle v Petten, Albert van/ Duiven-de Wit, Francis van GD7 1-6 6-4 3-6 01:49
7 Schuurman, Axel/ Luiting, Jop v Vogel, Wim/ Lochtenberg, Jacco HD6 2-6 3-6 01:23
8 Korporaal, Hans v Bloemert, Terry HE6 1-6 2-6 01:06
9 Spithorst, Rilana/ Poll, Olaf v Visser, Frank/ Visscher, Janet GD8 0-6 1-6 01:02
10 Steijn, Niels van/ Boonstra, Sandra v Kremer, Richard/ Kremer, Carmen GD7 3-6 6-2 6-4 02:16
11 Huis, Jacqueline v Korporaal, Monique DE8 0-6 0-6 00:57
12 Hoek, Piet/ Vink, André v Diependaal, André/ Otte, Edwin HD6 wo
21:00 6 Haseth, Ron v Nijman, Martijn HE8 6-2 5-7 6-3 02:30
7 Hooiveld, Menno v Witteveen, Edgar HE7 1-6 6-3 5-7 02:23
Maandag 18 Juli 2005
16:30 6 Quant, Maurice v Japenga, Marten HE7 5-7 3-6 02:03
7 Lubbers, Tobias v Thelosen, Gerry HE7 2-6 0-6 01:09
17:00 8 Egmond, Kees van/ Timp, Peter v Meel, Roderick van/ Beunke, Tom HD8 3-6 6-0 6-3 01:52
9 Dalen-Kors, Denise van/ Andrade, Gertrude v Steeman, Ilja/ Dingerdis, Anja DD7 3-6 6-7 (5) 01:26
10 Maes Jr., Pieter v Velleman, Daniel HE7 5-7 6-7 (5) 01:52
12 Kaulingfreks, Bram/ Maaskant, Remco v Smit, Tjerk/ Cuppen, Bram HD7 6-3 6-1 01:01
18:00 6 Burgering, Maarten/ Meijster, Eloy v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7 3-6 4-6 01:19
7 Keetlapper, Jasper v Wellner, Maurice HE6 wo
18:30 8 Rooijen, Marco van v Heij, Ton de HE7 2-6 3-6 01:26
9 Melman, Dennis v Vossen, Bert van der HE7 0-6 3-6 00:58
10 Meer, Sebastiaan van der v Jong, René de HE7 3-6 0-6 00:55
11 Pieterse, Bob v Melman, Peter HE8 6-0 6-2 01:07
12 Musulin, Stipan v Verhoeven, Dick HE8 6-4 7-5 01:41
19:00 2 Pas, Martin te v Rustman, Jacco HE7 6-7 (2) 2-6 01:18
19:30 6 Melman, Rick v Goldstein, Eric HE7 1-6 2-6 01:00
7 Hooiveld-Varkevisser, Laudy v Verzijlberg, Chantal DE5P1 5-7 3-6 01:43
20:00 3 Nieda, René v Dalen, George van HE7 7-5 6-4 02:01
8 Thelosen, Gerry/ Brouwer, Rick v Loo, Maurits van de/ Klerk, Raymond de HD7 6-2 6-0 01:03
9 Collins, Peter v Bleize, Frank HE8 6-4 1-6 6-7 (3) 02:32
10 Wijk, Steven van der/ Swolfs, Marlous v Petten, Albert van/ Duiven-de Wit, Francis van GD7 6-4 6-2 01:18
11 Wolde, Eelco ten v Rooijen, Marco van HE8 6-0 6-1 00:55
12 Kenbeek, Pieter v Eleveld, Patrick HE7 1-6 1-6 01:03
21:00 6 Tjioe, Rick v Heij, Ton de HE7 6-3 7-6 (1) 01:44
7 Meer, Sebastiaan van der v José, Hans HE6 2-6 1-6 01:11
Dinsdag 19 Juli 2005
16:30 6 Valk, Hein v Lamboo, Kees HE8 3-6 4-6 01:40
7 Admiraal, Felix/ Wit, Anthony de v Koning, Vinzenz/ Koning, Jesper HD4P1 4-6 7-5 3-6 02:14
17:00 9 Kuijl, Andy van der v Goodman, Ron HE6 6-1 6-3 01:32
11 Boer, Maarten v Gilden, Ronald HE6 6-3 6-1 01:15
17:30 8 Kruif, Michael de v Wel, André van HE8 6-4 6-2 01:30
10 Jong, René de v Roodselaar, Henk van HE7 6-4 6-4 01:30
18:00 6 Rustman, Jacco v Velleman, Daniel HE7 6-1 6-3 01:14
7 Dam, Ingrid van v Feeleus, Davina DE7 2-6 3-6 01:37
18:30 8 Pijlman, Yves v Bruin, Barry HE5 6-0 opg 3-1 01:04
9 Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar v Koppen, Remco/ Hove, Rowdy ten HD7 2-6 6-1 6-4 01:43
10 Korstenbroek, Otto/ Plomp, Arny v Wall, Brian/ Ramarmurthy, Kris HD7 5-7 7-6 (7) 2-6 02:09
11 Parlevliet, Ard/ Vink, André v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7 6-3 6-2 01:10
12 Steijn, Niels van/ Boonstra, Sandra v Berkhout, Joris/ Peters, Anne GD7 5-7 1-6 01:25
19:00 1 Rietvink, Bart v Mieremet, Pieter HE8 6-0 4-6 3-6 02:16
19:30 6 Hooiveld, Niels/ Vader, Ronald v Koekenbier, Robin/ Norde, Leo van HD6 2-6 5-7 01:14
7 Kool, Pascal/ Meekel, Annika v Meester, Arnout/ José- ten Wolde, Brenda GD8 3-6 7-6 (3) 7-6 (5) 02:13
20:00 8 Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van v Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den HD7 3-6 4-6 01:30
11 Dol, Gerard v José, Hans HE6 2-6 5-7 01:25
12 Kaar, Joost van het v Wel, Rob van HE8 4-6 4-6 01:21
21:00 1 Hooiveld, Menno/ Nieda, René v Maes Jr., Pieter/ Maes, Jeroen HD7 6-4 6-2 00:47
6 Jansen, Ben v Lamboo, Kees HE8 6-3 6-2 00:58
7 Jung, Claude/ Boesjes, Ruby v Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda GD7 3-6 2-6 01:14
Woensdag 20 Juli 2005
17:00 8 Kuijl, Andy van der v Howell, Sean HE5 0-6 0-6 00:45
18:00 6 Korthouwer, Ariadne v Crezee-Huygen, Wil DE8 7-5 6-0 01:25
7 Vossen, Bert van der v Mulling, Luuk HE7 0-6 1-6 01:08
18:30 8 Koning, Vinzenz/ Koning, Jesper v Hooijdonk, Armijn van/ Cornelissen, Dennis HD5P1 6-3 4-6 6-3 01:46
9 Schaeffers, Rogier v Eleveld, Patrick HE7 6-0 3-6 4-6 01:58
10 Jonker, Marieke/ Morlog, Kees v Visser, Frank/ Visscher, Janet GD8 2-6 6-4 3-6 01:40
11 Tjioe, Rick v Goldstein, Eric HE7 7-6 (6) 6-3 01:59
12 Philippo, Nick v Berg, Jan van den HE6 1-6 3-6 01:26
18:45 1 Pieterse, Bob v Bleize, Frank HE8 3-6 1-6 01:29
19:30 6 Wijk, Steven van der/ Swolfs, Marlous v Cop, Jan/ Hart, Michelle GD7 3-6 2-6 01:16
7 Hoep, Leon/ Hoep, Jacques v Melman, Peter/ Melman, Dennis HD8 6-2 6-0 01:03
20:00 8 Pijlman, Yves/ Hooiveld-Varkevisser, Laudy v Meijers, Jeanette/ Klijn, Wouter GD4P1 4-6 3-6 01:27
9 Faber, Renée/ Hoevelaken, Alicia v Folkers, Anja/ Schuurman, Evelien DD6P2 6-2 7-5 01:49
10 Schol, Melanie v Diepenbrock, Sanne DE8 6-4 7-5 01:39
11 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Zwart, Mandy/ Kors, Carlo GD6P2 3-6 6-4 6-4 01:57
12 Kool, Pascal/ Westerveld, Mark v Kruif, Michael de/ Lapré, Stefan HD8 3-6 1-6 01:09
21:00 6 Witteveen, Edgar v Thelosen, Gerry HE7 6-4 6-3 00:21
7 Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco v Gomes, Karin/ Hovemann, Ben GD7 6-0 6-4 01:30
Donderdag 21 Juli 2005
17:00 9 Wit, Robbert de v Yucel, Timur HE5 6-2 6-3 01:42
10 Keetlapper, Jasper v Berg, Jan van den HE6 6-1 6-0 01:02
17:30 8 Kamoen, Herman/ Raadt, Jos de v Alblas, Lennox/ Eleveld, Patrick HD7 5-7 7-5 6-1 01:36
11 José, Hans v Koekenbier, Robin HE6 6-4 6-2 01:28
18:00 6 Heijmeijer, Ruben v Bloemert, Terry HE6 5-7 3-6 01:48
7 Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk v Boelé, Richard/ Verzijlberg, Ron HD7 6-2 6-3 01:29
18:30 2 Hoep, Leon/ Hoep, Jacques v Heijden, Joop ter/ Collins, Peter HD8 6-2 6-2 00:51
8 Wind, Maaike voor de/ Bodegraven, Eveline v Meekel, Annika/ Molenaar, Sonja DD8 6-1 6-1 00:23
9 Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco v Engelen, Leonie van/ Vrind, Tjeerd GD7 6-0 6-4 01:19
10 Korporaal, Monique v Dam, Ingrid van DE8 1-6 2-6 01:28
11 Korthouwer, Ariadne v Boonstra, Sandra DE8 2-6 5-7 01:40
12 Bakker, Tom/ Kaar, Joost van het v Meester, Arnout/ Poll, Olaf HD8 6-1 6-2 01:22
19:30 6 Wel, Rob van/ Keijer, Bart v Egmond, Kees van/ Timp, Peter HD8 4-6 3-6 01:35
7 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Kegels, Stephane/ Kegels, Sandy GD6P2 4-6 4-6 01:28
20:00 8 Vermeer, Frits v Wit, Anthony de HE5 4-6 2-6 01:04
9 Hessels, Jos/ Folkers, Anja v Helsloot, Karin/ Mieremet, Pieter GD7 6-4 6-4 01:36
10 Matthijsen, Stefan/ Korporaal, Hans v Hoek, Piet/ Vink, André HD6 7-5 4-6 4-6 02:15
11 Dekker, Merel v Kolenbrander, Cynthia DE8 6-2 6-1 01:17
12 Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille v Keizer, Bob/ Keizer, Bianca GD6P1 6-4 6-0 00:58
21:00 6 Thelosen, Gerry/ Brouwer, Rick v Hooiveld, Menno/ Nieda, René HD7 3-6 6-7 01:23
7 Harteloh, Neville/ Howell, Sean v Koning, Vinzenz/ Koning, Jesper HD4P1 6-7 6-4 6-7 02:24
Vrijdag 22 Juli 2005
16:30 7 Verdonk, Josanne l. v Hooiveld-Varkevisser, Laudy DE5P1 5-7 6-4 7-5 02:22
17:00 6 Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar v Wall, Brian/ Ramarmurthy, Kris HD7 6-2 6-4 01:16
8 Boer, Maarten v Kuijl, Andy van der HE6 6-4 3-6 7-5 02:31
9 Japenga, Marten v Heijder, Robert HE7 3-6 4-6 01:35
10 Wolde, Eelco ten v Haseth, Ron HE8 5-7 6-7 (2) 02:31
11 Nieda, René v Mulling, Luuk HE7 6-1 6-2 01:06
12 Wel, Rob van v Mieremet, Pieter HE8 3-6 6-1 7-5 02:08
18:00 6 Delft, Coen van/ José, Hans v Koning, Vinzenz/ Koning, Jesper HD5P1 2-6 2-6 01:10
7 Swolfs, Marlous v Kremer, Carmen DE7 6-4 6-4 01:43
18:30 8 Trentelman, Peter/ Roodselaar, Henk van v Kruif, Michael de/ Lapré, Stefan HD8 6-4 6-1 01:04
9 Vogel, Wim/ Lochtenberg, Jacco v Lange, Michel de/ Hoevelaken, Willem HD6 5-7 4-6 01:20
10 Groen, Jacqueline/ Hoep, Leon v Aernsbergen, Rick van/ Coster, Sascha GD8 wo
11 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Jung, Claude/ Timmer, Theo HD6 6-4 6-1 01:15
12 Egmond, Kees van/ Winkel, Tynke de v Kaestner, Daniëlle/ Kaestner, Erich GD8 6-3 6-2 01:20
19:30 6 Verdonk, Josanne l./ Harteloh, Neville v Pijlman, Yves/ Hooiveld-Varkevisser, Laudy GD4P1 6-0 6-4 01:12
7 Parlevliet, Ard/ Vink, André v Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den HD7 7-5 6-4 01:32
20:00 8 Duin, Barbara van/ Kaulingfreks, Bram v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7 1-6 6-4 5-7 02:09
9 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Rijcke, Caroline de/ Donga, Trea DD6P1 6-4 7-5 01:41
10 Faber, Renée/ Hoevelaken, Alicia v Groot, Puck/ Vogel-Lochtenberg, Jos DD6P2 3-6 5-7 01:25
11 Westra, Simon v Lie-Kien-Tsoen, Frank HE7 2-6 2-6 01:33
12 Alblas-van den Burg, Linda v Duiven-de Wit, Francis van DE7 3-6 6-4 6-4 02:55
21:00 6 Engel, Yvonne v Dekker, Merel DE8 6-2 6-0 01:05
7 Draaisma, Brenda/ Peters, Anne v Hoorn-Rusch, Ria ten/ Kiss, Agnes DD7 6-3 7-6 01:28
Zaterdag 23 Juli 2005
09:30 6 Kamoen, Herman/ Raadt, Jos de v Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk HD7 2-6 3-6 01:22
7 Dam, Ingrid van v Boonstra, Sandra DE8 6-4 6-1 01:29
8 Bekendam, Mariska/ Maijenburg, Renate v Clement, Joke/ Kuhlmann, Franca DD7 4-6 4-6 01:31
11 Vogel, Wim/ Maes, Kim v Stokman, Yvette/ Posma, Jelmar GD7 4-6 2-6 01:15
12 Jong, René de v Rustman, Jacco HE7 wo
11:00 6 Kool, Pascal/ Meekel, Annika v Huis, Jacqueline/ Philippo, Jaap GD8 3-6 2-6 01:17
7 Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille v Lange, Michel de/ Faber, Renée GD6P1 7-5 6-4 01:24
11 Jansen, Ben v Kruif, Michael de HE8 6-0 6-1 00:57
12 Trentelman, Peter/ Roodselaar, Henk van v Egmond, Kees van/ Timp, Peter HD8 4-6 6-2 6-3 01:07
12:30 6 Feeleus, Davina v Alblas-van den Burg, Linda DE7 6-4 6-2 01:11
7 Tjioe, Rick v Nieda, René HE7 6-4 6-7 7-5 02:23
8 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Exalto, Jenny/ Wijnhof, Ingrid DD6P1 6-2 3-6 6-2 01:45
9 Musulin, Stipan v Bleize, Frank HE8 5-7 5-7 01:35
10 Witteveen, Edgar v Lie-Kien-Tsoen, Frank HE7 3-6 4-6 01:30
11 Groot, Puck/ Vogel-Lochtenberg, Jos v Folkers, Anja/ Schuurman, Evelien DD6P2 6-4 2-6 7-6 02:21
12 Heijder, Robert v Eleveld, Patrick HE7 6-4 7-6 01:38
14:00 6 Delft, Coen van/ José, Hans v Hooijdonk, Armijn van/ Cornelissen, Dennis HD5P1 wo
7 Wit, Robbert de v Pijlman, Yves HE5 7-6 (5) 6-1 01:37
8 Meekel, Hetty v Swolfs, Marlous DE7 6-1 6-3 01:26
9 Dekker, Merel/ Hoekstra, Annemieke v Berk-Cleeren, Ingeborg/ Jonker, Marieke DD8 5-7 6-7 (7) 02:04
10 Fits, Ingrid van der/ Bekkers, Irene v Nieman, Cora/ Heeren, Sonja DD8 6-0 6-1 00:59
11 Egmond, Kees van/ Winkel, Tynke de v Visser, Frank/ Visscher, Janet GD8 6-4 5-7 5-7 02:08
15:30 6 Rietvink, Remco/ Rademaker, Michael v Boer, Maarten/ Ypes, Bas HD5P2 6-3 7-6 (7) 01:36
7 Kegels, Stephane/ Kegels, Sandy v Zwart, Mandy/ Kors, Carlo GD6P2 7-5 6-2 01:26
8 Exalto, Jenny/ Wijnhof, Ingrid v Rijcke, Caroline de/ Donga, Trea DD6P1 3-6 3-6 01:25
9 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco GD7 1-6 2-6 01:14
17:00 6 Engel, Yvonne v Schol, Melanie DE8 6-0 6-0 01:01
7 José, Hans v Bloemert, Terry HE6 2-6 7-5 6-7 (1) 02:26
8 Lange, Michel de/ Hoevelaken, Willem v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD6 6-4 5-7 6-3 02:09
9 Huis, Jacqueline/ Philippo, Jaap v Groen, Jacqueline/ Hoep, Leon GD8 6-7 (5) opg 01:23
10 Wind, Maaike voor de/ Bodegraven, Eveline v Fits, Ingrid van der/ Bekkers, Irene DD8 6-3 6-2 01:09
11 Hessels, Jos/ Folkers, Anja v Berkhout, Joris/ Peters, Anne GD7 6-7 (1) 6-4 4-6 02:59
18:30 6 Howell, Sean v Wit, Anthony de HE5 5-7 2-6 01:23
7 Verdonk, Josanne l./ Harteloh, Neville v Heems, Myrthe/ Hooijdonk, Armijn van GD4P1 6-1 6-1 00:58
8 Bleize, Frank v Jansen, Ben HE8 6-1 6-1 01:18
9 Jong, René de v Lie-Kien-Tsoen, Frank HE7 1-6 1-6 01:16
10 Heijder, Robert v Tjioe, Rick HE7 1-6 2-6 01:25
20:00 6 Draaisma, Brenda/ Peters, Anne v Steeman, Ilja/ Dingerdis, Anja DD7 2-6 0-6 01:06
7 Hoek, Piet/ Vink, André v Koekenbier, Robin/ Norde, Leo van HD6 4-6 0-6 00:58
8 Boer, Maarten v Keetlapper, Jasper HE6 7-6 (4) 3-6 1-6 01:58
9 Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar v Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk HD7 6-2 6-2 01:27
10 Stokman, Yvette/ Posma, Jelmar v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7 wo
11 Hoep, Leon/ Hoep, Jacques v Bakker, Tom/ Kaar, Joost van het HD8 6-1 6-0 01:06
Zondag 24 Juli 2005
09:30 6 Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco v Berkhout, Joris/ Peters, Anne GD7 7-6 (2) 7-5 01:43
7 Keizer, Bob/ Keizer, Bianca v Lange, Michel de/ Faber, Renée GD6P1 wo
9 Barneveld, Dirk Jan van/ Opzeeland, Milan van v Boer, Maarten/ Ypes, Bas HD5P2 6-2 6-4 01:06
10 Parlevliet, Ard/ Vink, André v Hooiveld, Menno/ Nieda, René HD7 2-6 5-7 01:12
11:00 6 Rodenburg, Nick v Hoep, Jacques HE9#F 0-6 0-6 00:52
7 Haseth, Ron v Wel, Rob van HE8 2-6 6-2 6-2 02:40
8 Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille v Kegels, Stephane/ Kegels, Sandy GD6PO#F 4-6 2-6 01:13
9 Tjioe, Rick v Lie-Kien-Tsoen, Frank HE7#F 7-6 6-3 02:15
10 Berk-Cleeren, Ingeborg/ Jonker, Marieke v Wind, Maaike voor de/ Bodegraven, Eveline DD8#F 7-5 6-4 01:43
11 Pijlman, Yves/ Hooiveld-Varkevisser, Laudy v Heems, Myrthe/ Hooijdonk, Armijn van GD4P1 6-0 6-1 00:50
12:30 6 Verdonk, Josanne l./ Harteloh, Neville v Meijers, Jeanette/ Klijn, Wouter GD4P1 7-6 6-0 01:25
7 Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar v Hooiveld, Menno/ Nieda, René HD7#F 6-3 6-0 01:07
8 Visser, Frank/ Visscher, Janet v Groen, Jacqueline/ Hoep, Leon GD8#F 2-6 1-6 00:59
9 Wit, Robbert de v Wit, Anthony de HE5#F 2-6 1-6 01:27
10 Clement, Joke/ Kuhlmann, Franca v Klei, Saskia van der/ Koster, Maureen DD7 6-1 7-5 01:36
14:00 6 Koekenbier, Robin/ Norde, Leo van v Lange, Michel de/ Hoevelaken, Willem HD6#F 7-5 7-5 01:18
7 Verdonk, Josanne l. v Verzijlberg, Chantal DE5P1 6-4 6-2 01:31
9 Meekel, Hetty v Feeleus, Davina DE7#F 6-1 6-2 01:17
10 Engel, Yvonne v Dam, Ingrid van DE8#F 6-2 6-1 01:11
11 Steeman, Ilja/ Dingerdis, Anja v Clement, Joke/ Kuhlmann, Franca DD7#F 4-6 1-6 01:49
12 Bleize, Frank v Haseth, Ron HE8#F 6-1 6-3 01:46
14:30 8 Cop, Jan/ Hart, Michelle v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7 6-1 3-6 7-6 (6) 02:00
15:30 6 Admiraal, Felix/ Wit, Anthony de v Harteloh, Neville/ Howell, Sean HD4P1 3-6 4-6 01:30
7 Koning, Vinzenz/ Koning, Jesper v Barneveld, Dirk Jan van/ Opzeeland, Milan van HD5PO#F 6-7 1-6 01:46
9 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Groot, Puck/ Vogel-Lochtenberg, Jos DD6PO#F 4-6 3-6 02:01
10 Bloemert, Terry v Keetlapper, Jasper HE6#F 0-6 4-6 01:50
11 Heems, Myrthe/ Hooijdonk, Armijn van v Meijers, Jeanette/ Klijn, Wouter GD4P1 4-6 4-6 01:15
12 Trentelman, Peter/ Roodselaar, Henk van v Hoep, Leon/ Hoep, Jacques HD8#F 2-6 1-6 01:02
16:00 8 Cop, Jan/ Hart, Michelle v Draaisma, Brenda/ Maaskant, Remco GD7#F 7-5 2-6 1-6 02:14
Niet gepland
Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van v Schoemaker, Ruud/ Heideman, Paul HD7 wo
Kaulingfreks, Bram/ Maaskant, Remco v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 __________
Hooiveld, Menno/ Nieda, René v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 7-6 (5) 6-3
Wentzel, Robin/ Huisman, Bart v Heijden, Joop ter/ Collins, Peter HD8 wo
Bakker, Tom/ Kaar, Joost van het v Kooi, Jan van der/ Dijkman, Hans HD8 wo
Wentzel, Robin v Huisman, Bart HE9 wo
Rodenburg, Nick v Wentzel, Robin HE9 wo