Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Nieuwe Brug Open 2004
sunday 11 until sunday 18 july 2004
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Sunday 11 July 2004
11:00 6 Dalen, George van v Westra, Simon HE7 3-6 1-6 01:33
7 Sandini, Unieng v Beem, Gerrie van DE9P1 5-7 6-4 5-7 02:27
9 Kegels, Stephane/ Diependaal, André v Wesseling, Frank/ Koppen, John HD7 6-0 6-1 00:55
10 Wechem, Herman van/ Swarte, Guust v Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van HD8 1-6 2-6 00:57
11 Dam, Jolanda/ Bakker, Anne v Jansen, Ingrid/ Huis, Jacqueline DD8 6-2 6-0 00:47
12 Boer, Maarten/ Makelaar, Sjoerd v Kouwenhoven, Rogier/ Haarlem, Tom van HD7 1-6 6-4 3-6 01:37
12:30 6 Hoorn, Bart van v Post, Vincent HE5 1-6 2-6 01:23
7 Beem, Gerrie van v Dam, Jolanda DE9P1 4-6 0-6 00:48
8 Bruin, Barry v Wagener, Frank HE5 2-6 2-6 01:22
12 Bloemert, Terry v Strijkers, Alexander HE6 wo
14:00 8 Witteveen, Edgar v Rosenbach, Mikel HE6 1-6 2-6 01:11
11 Boelé, Richard v Breeuwer, Robin HE7 2-6 3-6 01:27
12 Lie-Kien-Tsoen, Frank v José, Hans HE7 2-6 5-7 01:40
15:30 6 Sandee, Martijn v Roelofs, Rob HE7 6-4 6-3 01:43
Monday 12 July 2004
17:00 6 Wit, Robbert de v Schuitemaker, Tom HE5 3-6 4-6 01:42
8 Philippo, Nick v Dongen, Ton van HE7 6-4 6-1 01:32
9 Bolluijt, Aart v Valk, Hein HE7 6-4 7-5 01:43
10 Japenga, Marten v Kremer, Jordy HE7 2-6 2-6 01:40
12 Besseling, Jan v Horik, Richard van HE7 wo
18:30 6 Boer, Maarten v Hooiveld, Menno HE7 6-3 6-2 01:21
7 Hove, Rowdy ten v Kouwenhoven, Rogier HE7 4-6 2-6 01:11
8 Eleveld, Patrick v Medema, Ronald HE7 6-4 7-5 01:48
9 Hoek, Sebastiaan/ Veldt-Mes, Sandra van der v Rijcke, Caroline de/ José, Hans GD6 7-5 4-6 6-2 01:53
10 Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk v Assendelft, Rick/ Hoogervorst, Harry HD6 1-6 1-6 01:12
11 Wellner, Maurice v Meijster, Yvo HE6 4-6 6-4 6-4 02:38
12 Bakker, Willeke/ Dommelen, Rick van v Oud, Irma/ Biesheuvel, Arie GD8 6-7 6-3 3-6 02:05
20:00 6 Ottenkamp, Bart/ Sandee, Martijn v Jung, Claude/ Folge, Eddy HD7 7-5 6-3 01:33
7 Colijn, Wessel v Duyser, Joost HE7 7-5 6-1 01:45
8 Bourguignon, Jan-Paul v Oderkerk, Thijs HE7 1-6 1-6 01:18
9 Parlevliet, Ard/ Vink, André v Veldt, Casper van der/ Smits, Martijn HD7 6-1 6-3 00:54
10 Duin, Barbara van v Dam, Ingrid van DE7 3-6 4-6 01:37
11 Harte, Duco v Huijbens, Edgar HE8 6-3 3-6 2-6 01:50
12 Engelen, Leonie van/ Vrind, Tjeerd v Kooten-Bokma, Andrea van/ Kok, Maurice GD7 6-0 6-3 00:55
Tuesday 13 July 2004
17:00 9 Kooten-Bokma, Andrea van v Beem, Gerrie van DE9P1 6-4 6-4 01:16
10 Soelen, Georgette van/ Seumeren, Denise van v Verzijlberg, Chantal/ Peijl, Marloes van der DD5P1 3-6 6-4 5-7 01:48
11 Knijnenburg, Dennis v Wel, André van HE9P1 6-3 2-6 6-4 02:24
12 Leeuwen, Jasper van v Lagerwey, Jerry HE6 wo
18:30 6 Heijden, Peter van der/ Heijden, Nick van der v Leeuwen, Jasper van/ Leeuwen, Robin van HD6 6-1 7-5 01:45
7 Bolluijt, Aart v Breeuwer, Robin HE7 1-6 2-6 01:19
8 Akkerman, Tim v Vink, André HE7 7-6 7-5 02:04
9 Colijn, Wessel v Westra, Simon HE7 6-3 6-4 02:01
10 Kouwenhoven, Rogier v Philippo, Nick HE7 3-6 2-6 01:34
11 Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD6 3-6 4-6 01:34
12 Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick v Koppen, John/ Bakel, Petra van GD7 6-7 7-5 2-6 02:14
20:00 6 Timp, Peter/ Trentelman, Peter v Franssen, Julian/ Breeuwer, Robin HD7 2-6 2-6 01:13
7 Portengen, Jacques v Keijer, Bart HE8 4-6 3-6 01:24
8 Veldt, Casper van der v Heijden, Joop ter HE8 2-6 4-6 01:50
9 Oderkerk, Thijs v Lamboo, Kees HE8 6-4 6-2 01:06
10 Merino, Miguel v Block, Ricardo HE8 6-4 6-4 01:35
11 Zeijl, Dennis van v Hulshof, Benno HE8 wo
12 Dam, Ingrid van v Schol, Melanie DE8 4-6 6-7 (5) 01:59
21:00 6 Groos, Niels/ Grypstra, Sander v Hooiveld, Niels/ Hoff, Rick HD5 7-6 7-6 01:46
7 Post, Vincent v Schuitemaker, Tom HE5 6-1 6-3 01:29
Wednesday 14 July 2004
17:00 7 Langeveld, Netty/ Langeveld, Ton v Korpershoek, Peter/ Galen, Daniëlle van GD7 3-6 4-6 01:15
8 Haseth, Ron v Boheemen, Niels van HE8 6-3 7-5 01:40
12 Wel, Rob van v Huijbens, Edgar HE8 6-7 1-6 01:47
18:00 11 Veldt-Mes, Sandra van der v Peijl, Marloes van der DE6 2-6 3-6 01:24
18:30 6 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Zuidweg, Annemarie/ Kreel, Wim van GD6 2-6 4-6 01:22
7 Hove, Rowdy ten/ Wel, Rob van v Jansen, Ben/ Hessels, Jos HD7 3-6 6-2 6-7 (3) 01:32
8 Akkerman, Tim v José, Hans HE7 4-6 2-6 01:10
9 Portengen-Daelemans, Hilde/ Portengen, Jacques v Luitze, Marcel/ Sandini, Unieng GD8 6-2 6-1 00:55
10 Sandee, Martijn v Tjioe, Rick HE7 1-6 2-6 01:19
12 Heijden, Nick van der v Wellner, Maurice HE5 6-2 6-1 00:57
18:45 11 Jung, Claude v Hoek, Piet HE7 3-6 0-6 02:07
20:00 6 Boelé, Richard/ Verzijlberg, Ron v Tol, Frans van der/ Mittertreiner, Leo HD7 2-6 4-6 01:19
7 Oderkerk, Thijs v Horik, Richard van HE7 3-6 0-6 01:13
9 Colijn, Wessel/ Sloot, Ron v Franssen, Julian/ Breeuwer, Robin HD7 6-4 6-0 01:28
11 Keetlapper, Jasper v Wagener, Frank HE6 0-6 2-6 01:16
12 Leeuwen, Janneke van v Boesjes, Ruby DE7 wo
21:00 10 Thelosen, Gerry v Mengerink, Olaf HE6 wo
Thursday 15 July 2004
17:00 7 Huijbens, Edgar v Haseth, Ron HE8 6-3 6-1 01:17
8 Maarl-Groenveld, Corina van der/ Melman, Ada v Galen, Daniëlle van/ Wilde, Patricia de DD7 0-6 5-7 01:13
9 Visser, Marieke/ Zuidweg, Annemarie v Verzijlberg, Chantal/ Peijl, Marloes van der DD5P1 7-5 6-0 01:12
10 Folge, Eddy v Valk, Hein HE8 6-4 6-2 01:25
18:30 6 Keizer, Bob/ Keizer, Bianca v Hoedeman, Petra/ Merino, Miguel GD6 6-3 3-6 6-1 02:28
7 Cortie, Lotte v Duiven-de Wit, Francis van DE8 4-6 0-6 01:13
8 Hoek, Piet v Kremer, Jordy HE7 6-2 6-1 01:09
9 Lommerse-Strobbe, Marion v Bekendam, Mariska DE8 6-4 6-4 01:27
10 Delft, Coen van v Wellner, Maurice HE6 6-2 6-4 01:21
11 Hulshof, Benno v Makelaar, Sjoerd HE8 2-6 1-6 01:01
12 Willemsen, Monique/ Jager, Folkert-Jan v Keetlapper, Jasper/ Bood, Erna de GD6 6-1 6-0 00:53
20:00 6 Schol, Melanie v Nooij, Laura DE8 6-7 (5) 3-6 02:21
7 Draaisma, Brenda v Roose-Stapper, Linda DE8 4-6 2-6 01:35
8 Sman, Monique van der v Calvelage, Claudia DE6 wo
9 Wijk, Steven van der/ Beers, Rob van v Romijn, Bas/ Hooiveld, Menno HD7 6-0 6-3 01:09
10 Peters, Anne v Kerstholt, Lisa DE6 wo 00:07
11 Parlevliet, Ard/ Vink, André v Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den HD7 6-4 6-2 01:11
12 Jansen, Ben/ Hessels, Jos v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 4-6 4-6 01:32
21:00 6 Visser, Marieke/ Zuidweg, Annemarie v Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen DD5P1 7-5 6-4 01:37
Friday 16 July 2004
17:00 8 Nooy, Kees v Heijden, Joop ter HE8 0-6 0-6 01:05
9 Philippo, Nick v Hoek, Piet HE7 2-6 1-6 01:22
10 Luitze, Marcel v Wel, André van HE9P1 6-4 3-6 3-6 01:37
11 Bosse, Renée v Calvelage, Claudia DE6 6-0 6-1 00:47
12 Lagerwey, Jerry/ Rosenbach, Mikel v Knibbe, David/ Schuitemaker, Tom HD5 7-6 3-6 5-7 02:16
18:30 6 Verzijlberg, Chantal/ Verzijlberg, Ron v Koppen, John/ Bakel, Petra van GD7 6-0 6-2 01:07
7 Korthouwer, Marit/ Korthouwer, Ariadne v Lommerse-Strobbe, Marion/ Schol, Melanie DD8 5-7 3-6 01:48
8 Engelen, Leonie van/ Vrind, Tjeerd v Berkhout, Joris/ Peters, Anne GD7 2-6 3-6 01:16
9 Verzijlenberg, Marijke/ Meesche, Marco van v Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van GD7 4-6 2-6 01:11
10 Sandini, Unieng v Dam, Jolanda DE9P1 2-6 2-6 01:13
11 Kooi, Jan van der/ Dijkman, Hans v Houtkooper, Martien/ Veenman, Wim HD8 6-3 7-6 (1) 01:39
20:00 6 Boer, Maarten v Eleveld, Patrick HE7 6-3 2-6 6-0 01:40
7 Visser, Marieke/ Zuidweg, Annemarie v Soelen, Georgette van/ Seumeren, Denise van DD5P1 6-1 3-6 6-4 01:48
8 Bekendam, Mariska/ Cortie, Lotte v Leeuwen, Janneke van/ Verweel, Gitte DD7 1-6 2-6 01:23
9 Duin, Barbara van/ Draaisma, Brenda v Oud, Irma/ Verzijlenberg, Marijke DD7 6-2 6-0 01:03
10 Wijk, Steven van der v Keijer, Bart HE8 6-4 6-1 01:37
11 Oderkerk, Thijs v Roelofs, Rob HE8 1-6 6-2 4-6 01:49
12 Verhoeven, Dick v Merino, Miguel HE8 6-4 3-6 4-6 02:19
Saturday 17 July 2004
09:30 6 Boheemen, Niels van/ Wakker, Riccardo v Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van HD8 2-6 2-6 01:04
7 Andrade, Gertrude v Duiven-de Wit, Francis van DE8 1-6 0-6 00:59
8 Knijnenburg, Dennis v Luitze, Marcel HE9P1 6-2 6-4 01:03
9 Boer, Maarten v Breeuwer, Robin HE7 wo 00:06
12 Merino, Miguel v Makelaar, Sjoerd HE8 6-7 2-6 02:01
10:00 11 Portengen-Daelemans, Hilde v Roose-Stapper, Linda DE8 6-5 opg 01:02
11:00 6 Snoek, Petra/ Blom, Sander v Huisman, Saskia/ José- ten Wolde, Brenda ATTP1 6-4 6-3 01:15
7 Alblas-van den Burg, Linda/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Lommerse-Strobbe, Marion/ Schol, Melanie DD8 6-3 7-5 01:12
8 Peters, Anne v Peijl, Marloes van der DE6 3-6 2-6 01:16
9 Hoek, Sebastiaan/ Veldt-Mes, Sandra van der v Oude Aarninkhof, Petra/ Ruigrok, Peter GD6 2-6 2-6 01:09
10 Wijk, Steven van der/ Beers, Rob van v Parlevliet, Ard/ Vink, André HD7 7-6 3-6 5-7 02:24
12 Diepenbrock, Sanne/ Diepenbrock, Jules v Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard ATTP2 6-0 6-1 01:06
12:30 6 Jong, Sanna v Dam, Ingrid van DE7 6-0 2-6 6-1 01:58
7 Delft, Coen van/ Groot, Mireille v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Groos, Niels GD5P1 4-6 1-6 01:21
8 Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Hessels, Jos/ Boesjes, Ruby GD7 0-6 5-7 01:38
9 Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen v Verzijlberg, Chantal/ Peijl, Marloes van der DD5P1 7-6 6-3 01:44
10 Leeuwen, Janneke van v Hoedeman, Petra DE7 6-3 6-1 01:28
11 Leeuwen, Jasper van v Bloemert, Terry HE6 5-7 6-3 4-6 02:11
12 Pol, Greetje van de/ Medema, Ronald v Duyser, Joost/ Nederkoorn, Karin GD8 6-2 2-0 opg 01:10
14:00 6 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Assendelft, Rick/ Hoogervorst, Harry HD6 0-6 6-3 3-6 02:02
7 Kegels, Stephane/ Diependaal, André v Kouwenhoven, Rogier/ Haarlem, Tom van HD7 6-2 2-1 opg 00:47
9 Rosenbach, Mikel v Mengerink, Olaf HE6 7-6 (5) 6-4 01:47
10 Klei, Saskia van der/ Aernsbergen, Rick van v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD8 2-6 6-3 6-4 01:48
11 Wijk, Steven van der v Folge, Eddy HE8 6-3 6-2 01:22
12 Kooten-Bokma, Andrea van v Dam, Jolanda DE9P1 5-7 4-6 01:37
15:30 6 Ottenkamp, Bart/ Sandee, Martijn v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 7-5 4-6 2-6 02:39
7 Wagener, Frank v Heijden, Nick van der HE5 3-6 1-6 01:31
8 Lommerse-Strobbe, Marion v Huis, Jacqueline DE8 6-0 6-3 00:58
9 Heijden, Joop ter v Roelofs, Rob HE8 3-6 3-6 01:17
10 Verzijlberg, Chantal/ Verzijlberg, Ron v Korpershoek, Peter/ Galen, Daniëlle van GD7 6-2 6-1 01:15
11 Colijn, Wessel/ Sloot, Ron v Tol, Frans van der/ Mittertreiner, Leo HD7 6-4 4-6 6-4 01:54
16:00 12 Dam, Jolanda/ Bakker, Anne v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8 2-6 6-4 4-6 02:18
17:30 6 José, Hans v Tjioe, Rick HE7 6-4 6-4 01:46
7 Folkers, Anja/ Schuurman, Evelien v Duin, Barbara van/ Draaisma, Brenda DD7 6-0 6-1 01:13
8 Oijen, Stefan van/ Diependaal, Barbara v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Groos, Niels GD5P1 4-6 6-7 (1) 01:45
9 Leeuwen, Janneke van/ Verweel, Gitte v Galen, Daniëlle van/ Wilde, Patricia de DD7 7-5 3-6 7-6 (5) 03:09
10 Heijden, Peter van der/ Heijden, Nick van der v Bos, Jan/ Es, Ruud van HD6 6-4 6-3 01:34
11 Makelaar, Sjoerd v Huijbens, Edgar HE8 0-6 5-7 01:41
12 Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen v Soelen, Georgette van/ Seumeren, Denise van DD5P1 6-2 6-2 01:24
19:00 6 Snoek, Petra/ Blom, Sander v Velzen, Lia van/ Keizer, Ruud ATTP1 6-4 3-6 7-6 (3) 01:07
7 Diepenbrock, Sanne/ Diepenbrock, Jules v Moné, Wouter/ Haan, Talitha de ATTP2 6-1 6-0 00:57
8 Rosenbach, Mikel v Wagener, Frank HE6 4-6 2-6 01:22
9 Colijn, Wessel v Horik, Richard van HE7 4-6 3-6 02:02
10 Duiven-de Wit, Francis van v Roose-Stapper, Linda DE8 5-7 6-4 2-6 02:37
21:00 6 Hessels, Jos/ Boesjes, Ruby v Berkhout, Joris/ Peters, Anne GD7 3-6 5-7 01:34
Sunday 18 July 2004
10:00 6 Hoek, Piet v Horik, Richard van HE7 5-7 4-6 01:29
7 Bosse, Renée v Hooiveld-Varkevisser, Laudy DE6 6-4 6-2 01:31
8 Oud, Irma/ Biesheuvel, Arie v Klei, Saskia van der/ Aernsbergen, Rick van GD8 3-6 6-4 2-6 02:03
10 Delft, Coen van/ Groot, Mireille v Oijen, Stefan van/ Diependaal, Barbara GD5P1 7-5 6-2 01:33
11 Zuidweg, Annemarie/ Kreel, Wim van v Keizer, Bob/ Keizer, Bianca GD6 6-4 6-1 01:42
12 Willemsen, Monique/ Jager, Folkert-Jan v Oude Aarninkhof, Petra/ Ruigrok, Peter GD6 4-6 3-6 01:14
11:30 6 Huisman, Saskia/ José- ten Wolde, Brenda v Velzen, Lia van/ Keizer, Ruud ATTP1 0-6 0-6 00:47
7 Moné, Wouter/ Haan, Talitha de v Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard ATTP2 6-0 6-1 00:54
8 Lommerse-Strobbe, Marion v Nooij, Laura DE8 6-4 6-1 02:04
9 Sandini, Unieng v Kooten-Bokma, Andrea van DE9P1 2-6 1-6 00:55
10 Delft, Coen van v Bloemert, Terry HE6 6-1 6-4 01:13
11 Wijk, Steven van der v Roelofs, Rob HE8 2-6 6-2 4-6 01:45
12 José, Hans v Boer, Maarten HE7 6-1 6-3 01:32
13:00 6 Snoek, Petra/ Blom, Sander v Diepenbrock, Sanne/ Diepenbrock, Jules ATTPO#F 4-6 2-6 01:12
7 Colijn, Wessel/ Sloot, Ron v Kegels, Stephane/ Diependaal, André HD7 1-6 0-6 01:09
8 Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van v Kooi, Jan van der/ Dijkman, Hans HD8#F 7-5 6-2 01:12
9 Folkers, Anja/ Schuurman, Evelien v Leeuwen, Janneke van/ Verweel, Gitte DD7#F 6-0 6-1 01:20
10 Alblas-van den Burg, Linda/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8#F 6-1 6-1 00:55
11 Pol, Greetje van de/ Medema, Ronald v Klei, Saskia van der/ Aernsbergen, Rick van GD8#F 6-3 7-6 (6) 01:22
12 Parlevliet, Ard/ Vink, André v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7 3-6 2-6 01:30
14:30 6 José, Hans v Horik, Richard van HE7#F 6-4 6-7 (3) 6-3 02:44
7 Roose-Stapper, Linda v Lommerse-Strobbe, Marion DE8#F 6-4 6-3 02:02
8 Bosse, Renée v Peijl, Marloes van der DE6#F 6-3 6-3 01:22
9 Knijnenburg, Dennis v Wel, André van HE9PO#F 4-6 6-3 6-3 01:55
10 Delft, Coen van v Wagener, Frank HE6#F 6-4 6-4 01:52
11 Heijden, Peter van der/ Heijden, Nick van der v Assendelft, Rick/ Hoogervorst, Harry HD6#F 7-5 6-2 01:35
12 Zuidweg, Annemarie/ Kreel, Wim van v Oude Aarninkhof, Petra/ Ruigrok, Peter GD6#F 1-6 4-6 01:21
16:00 6 Kegels, Stephane/ Diependaal, André v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD7#F 6-2 6-2 01:41
7 Honkoop, Dimitri/ Verhoeven, Arnold v Knibbe, David/ Schuitemaker, Tom HD5#F 7-6 (6) 6-7 (4) 2-6 02:48
8 Verzijlberg, Chantal/ Verzijlberg, Ron v Berkhout, Joris/ Peters, Anne GD7#F 6-1 6-4 01:55
9 Jong, Sanna v Leeuwen, Janneke van DE7#F 3-6 2-6 01:38
10 Heijden, Nick van der v Post, Vincent HE5#F 6-0 6-4 01:23
11 Roelofs, Rob v Huijbens, Edgar HE8#F 3-6 2-6 01:34
12 Dam, Jolanda v Kooten-Bokma, Andrea van DE9PO#F 3-6 6-7 (6) 01:57
Niet gepland
Honkoop, Dimitri/ Verhoeven, Arnold v Groos, Niels/ Grypstra, Sander HD5 wo
Keetlapper, Jasper v Heerze, Torben HE6 wo
Anspach, Hans/ Keizer, Bob v Bos, Jan/ Es, Ruud van HD6 wo
Heerze-te Winkel, Klaartje v Hooiveld-Varkevisser, Laudy DE6 wo
Heerze-te Winkel, Klaartje/ Heerze, Torben v Zuidweg, Annemarie/ Kreel, Wim van GD6 wo
Wakker, Riccardo v Tjioe, Rick HE7 wo
Beek Martignoni, Bryan v Haseth, Ron HE8 wo
Pol, Greetje van de/ Medema, Ronald v Portengen-Daelemans, Hilde/ Portengen, Jacques GD8 wo