Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Nieuwe Brug Open Toernooi 2003
maandag 14 t/m zondag 20 juli 2003
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Maandag 14 Juli 2003
17:30 6 Lindenbergh, Julius v Kenbeek, Pieter HE8 2-6 6-0 6-1
7 Koppen, John v Lindenbergh, Siward HE8 6-1 6-2 04:17
8 Wel, Rob van v Wall, Brian HE8 1-6 6-7
9 Houtkooper, Martien v Lamboo, Kees HE8 6-3 6-0 00:51
10 Trenning-van Galen, Ellen/ Visser, Peter v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD8 4-6 2-6
11 Hellinga, Erik v Vlugt, Willem van der HE6 3-6 4-6
12 Wellner, Maurice v Overbeek, Bas HE6 opg
18:45 6 Wijk, Steven van der v Huijbens, Edgar HE8 opg
7 Beek, Cock van v Dalen, George van HE8 0-6 4-6
8 Aboushamma, Mohammed/ Boesjes, Ruby v Klei, Saskia van der/ Aernsbergen, Rick van GD8 7-5 6-1
9 José, Hans v Deventer, Hans van HE6 6-3 3-6 7-5
10 Marsman, Joost v Dijk, Mario van HE6 4-6 6-4 3-6
11 Delft, Coen van v Klijn, Bas HE6 7-6 6-4
12 Oude Aarninkhof, Petra/ Ruigrok, Peter v Berkhout, Joris/ Groot, Mireille GD6 2-6 6-3 6-1 02:06
20:15 6 Peereboom, Jake v Leeuwen, Erik van HE9 6-4 7-5
7 Berkhout, Joris/ Overbeek, Bas v Marsman, Joost/ Maarleveld, Timo HD5 6-4 6-4
8 Maijenburg, Renate/ Pieterse, Bob v Diepenbrock, Sanne/ Cornet, Ronald GD8 4-6 6-2 7-5
9 Jung, Odi/ Feitsma, Mariska v Rijcke, Caroline de/ Bakker, Margot DD7 1-6 3-6
10 Koks, Eveline/ Gozeling, Sander v Korpershoek, Peter/ Tromp, Maud GD7 6-2 7-6
11 Stokvis, Michel/ Bosch, Michel ten v Koppen, John/ Groenbos, Marcel HD8 1-6 6-2 4-6
12 Hove, Rowdy ten v Zeijl, Dennis van HE8 6-1 6-1
Dinsdag 15 Juli 2003
17:30 6 Oostra, Arjen v Pieterse, Bob HE8 6-0 6-2 01:18
8 Machielsen, Robbert v Lindenbergh, Julius HE8 6-4 6-3 02:02
9 Meekel, Hetty v Schol, Melanie DE8 6-4 6-2 01:25
10 Werff, Arie van der v Verhoeven, Dick HE9 2-6 1-6 01:17
11 Wall, Brian v Besseling, Jan HE8 4-6 6-7 01:20
18:45 6 Hertog, Rob v Hove, Rowdy ten HE7 7-6 6-1 6-2 02:33
7 Veldmeijer, Evert v Bakker, Jeroen HE7 6-4 6-4 01:27
8 Akkerman, Tim v Vink, André HE7 6-2 4-6 3-3 opg 01:58
9 Gozeling, Sander v Thelosen, Gerry HE7 1-6 3-6 01:29
10 Spaan, Jan/ Tjioe, Rick v Deventer, Hans van/ Wijnhof, Hans HD5 4-6 4-6 01:37
11 Peereboom, Jake/ Knijnenburg, Dennis v Krab, Paul/ Grozema, Kris HD8 6-7 6-3 6-7 02:26
12 Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der v Zwaan, Elmae van der/ Nieman, Cora DD8 6-0 7-5 01:21
20:15 6 Rustman, Jacco v Machielsen, Robbert HE7 2-6 0-6 01:14
7 Brink, Madeleen van den/ Duin, Maureen v Draaisma, Brenda/ Peters, Anne DD7 1-6 6-2 6-0 02:03
8 Strijkers, Alexander v Jung, Claude HE7 6-2 3-6 6-2 01:52
9 Roose-Stapper, Linda/ Wijk, Steven van der v Verzijlenberg, Marijke/ Meesche, Marco van GD8 6-0 6-2 01:13
10 Geerlings, Ferry/ Feitsma, Mariska v Kooten-Bokma, Andrea van/ Roode, Marco van GD8 6-3 6-1 00:56
11 Anspach, Hans/ Berg, Harry van den v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD5 6-1 7-6 01:40
12 Honkoop, Dimitri/ Groos, Niels v Berkhout, Joris/ Overbeek, Bas HD5 6-7 6-4 6-4 02:28
Woensdag 16 Juli 2003
17:30 6 Vermeij, Ricus/ Duijkeren, Jan van v Roode, Marco van/ Biesheuvel, Arie HD8 6-1 6-3 00:52
7 Knijnenburg, Dennis v Pilot, Harko HE9 7-6 (5) 6-3 02:22
8 Overbeek, Bas v Peet, Marc van der HE6 2-6 1-6 01:09
9 Vlugt, Willem van der v Wellner, Maurice HE5 opg
10 Jager, Jonne/ Houtkooper, Riekelt v Lagerwey, Jerry/ Strijkers, Alexander HD5 4-6 7-5 7-5 01:49
12 Sala, Ramses v Smit, Robert HE5 opg
18:45 6 Draaisma, Brenda/ Mulling, Luuk v Aboushamma, Mohammed/ Boesjes, Ruby GD8 6-1 6-3 01:11
7 Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid v Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick GD8 6-1 7-6 (5) 01:25
8 Maarleveld, Timo v José, Hans HE6 opg
9 Post, Vincent v Dijk, Mario van HE6 5-7 6-1 6-0 01:42
10 Kerstholt, Lisa v Groot, Mireille DE6 6-0 6-0 01:05
11 Dorpen, Joanna van v Oude Aarninkhof, Petra DE6 2-6 0-6 01:08
12 Admiraal, Piet/ Houtkooper, Martien v Kooi, Jan van der/ Dijkman, Hans HD8 6-3 6-3 01:17
20:15 6 Hove, Rowdy ten v Blokker, Ben HE8 4-6 7-5 6-3 02:20
8 Jung, Claude/ Jung, Odi v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7 6-3 6-4 01:51
9 Geerlings, Ferry/ Feitsma, Mariska v Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda GD8 1-6 7-5 6-2 01:41
10 Krab, Paul/ Andrade, Gertrude v Elbertsen, Carin/ Grozema, Kris GD7 6-2 6-2 02:09
11 Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter v Koppen, John/ Groenbos, Marcel HD8 6-3 1-6 4-6 01:55
12 Bekendam, Mariska/ Maijenburg, Renate v Lommerse-Strobbe, Marion/ Schol, Melanie DD8 2-6 6-3 6-2 01:36
Donderdag 17 Juli 2003
17:30 6 Aboushamma, Mohammed v Knijnenburg, Dennis HE9 2-6 7-5 6-1 02:18
7 Peereboom, Jake v Verhoeven, Dick HE9 0-6 2-6 01:11
8 Peet, Marc van der v Vlugt, Willem van der HE5 opg
9 Hellinga, Erik v Klijn, Bas HE6T 6-1 7-5 01:14
10 Vermeij, Ricus/ Duijkeren, Jan van v Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van HD8 2-6 1-6 00:54
11 Beek, Cock van v Kenbeek, Pieter HE8T 2-6 1-6 01:48
12 Wel, Rob van v Lindenbergh, Siward HE8T 6-3 6-3 00:46
18:45 6 Blom, Paul v Machielsen, Robbert HE7 6-4 6-1 01:51
7 Vink, André v Thelosen, Gerry HE7 2-6 3-6 01:30
8 Hertog, Rob v Veldmeijer, Evert HE7 6-3 7-5 01:56
9 Dalen, George van v Besseling, Jan HE8 5-7 6-4 4-6
10 Dalen-Kors, Denise van/ Andrade, Gertrude v Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana DD7 2-6 3-6 01:08
11 Ingen, Eva van v Lommerse-Strobbe, Marion DE8 2-6 6-7 01:25
12 Elbertsen, Carin v Boesjes, Ruby DE8 6-4 7-5 01:59
20:15 6 Roose-Stapper, Linda/ Wijk, Steven van der v Maijenburg, Renate/ Pieterse, Bob GD8 6-3 6-4 01:31
8 Strijkers, Alexander v Klijn, Bas HE7 opg
9 Deventer, Hans van/ Wijnhof, Hans v Reurings, Hans/ Westerhoven, Tony HD5 2-6 1-6 01:13
10 Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van v Rijcke, Caroline de/ Bakker, Margot DD7 6-7 6-2 6-1 01:48
12 Mulling, Luuk v Oostra, Arjen HE8 6-3 6-2 01:40
Vrijdag 18 Juli 2003
17:30 6 Smit, Robert v Lagerwey, Jerry HE5 6-3 4-6 6-1 01:45
7 Rustman, Jacco/ Bakker, Jeroen v Kegels, Stephane/ Diependaal, André HD7 2-6 1-6 01:02
8 Mulling, Luuk v Huijbens, Edgar HE8 6-3 6-4 01:48
9 Honkoop, Dimitri/ Groos, Niels v Anspach, Hans/ Berg, Harry van den HD5 6-1 4-6 6-4 01:43
10 Geerlings, Ferry/ Feitsma, Mariska v Jansen, Ben/ Jansen, Ingrid GD8 6-2 7-5 01:22
11 Roode, Marco van/ Biesheuvel, Arie v Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter HD8T 2-6 4-6 01:33
18:45 7 Kooten-Bokma, Andrea van/ Trenning-van Galen, Ellen v Roose-Stapper, Linda/ Stapper, Yolande DD8 1-6 1-6 01:09
8 Knijnenburg - den Brok, Monique v Kerstholt, Lisa DE6 4-6 0-6 01:13
9 Steffen, Jolanda v Biesen, Margriet van der DE8 6-4 6-4 01:40
10 Honkoop, Dimitri/ Visser, Marieke v Diependaal, Barbara/ José, Hans GD5 6-2 6-3 01:22
11 Delft, Coen van v Vlugt, Willem van der HE6 1-6 2-6 01:05
12 Olijerhoek, Marco/ Thelosen, Gerry v Vink, André/ Veldmeijer, Evert HD7 6-2 7-5 01:23
20:15 6 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Jung, Claude/ Jung, Odi GD7 6-4 6-4 01:59
7 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Houtkooper, Riekelt/ Heems, Myrthe GD6 2-6 5-7 01:44
8 Wijk, Steven van der v Lamboo, Kees HE8T 6-3 7-5 01:31
9 Machielsen, Robbert v Koppen, John HE8 6-0 6-1 01:03
10 Korpershoek, Peter/ Tromp, Maud v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7T 5-7 6-3 1-6 02:29
11 Houtkooper, Martien v Hove, Rowdy ten HE8 1-6 5-7 01:27
12 Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick v Klei, Saskia van der/ Aernsbergen, Rick van GD8T 6-1 6-0 01:11
Zaterdag 19 Juli 2003
09:45 6 Werff, Arie van der v Pilot, Harko HE9T 0-6 3-6 01:34
7 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Kooten-Bokma, Andrea van/ Roode, Marco van GD8T opg
8 Diepenbrock, Sanne/ Cornet, Ronald v Verzijlenberg, Marijke/ Meesche, Marco van GD8T 2-6 7-6 (3) 4-1 opg 01:47
9 Bakker, Jeroen v Hove, Rowdy ten HE7T opg
10 Lommerse-Strobbe, Marion v Elbertsen, Carin DE8 7-5 7-5 01:54
11 Kooi, Jan van der/ Dijkman, Hans v Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter HD8T 1-6 0-6 00:58
11:15 6 Stokvis, Michel/ Bosch, Michel ten v Peereboom, Jake/ Knijnenburg, Dennis HD8T opg
7 Keizer, Ruud/ Schorfhaar, Margaret v Luitze, Marcel/ Sandini, Unieng GD10P1 6-3 6-0 01:01
8 Dorpen, Joanna van v Knijnenburg - den Brok, Monique DE6T 6-1 6-0 01:04
12:30 6 Bekendam, Mariska/ Maijenburg, Renate v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8 6-4 6-1 00:53
7 Delft, Coen van/ Voorneveld, Aster v Berg, Harry van den/ Hooiveld-Varkevisser, Laudy GD5 opg
8 Pieterse, Bob v Zeijl, Dennis van HE8T 7-6 6-2 02:08
9 Brink, Madeleen van den/ Duin, Maureen v Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana DD7 5-7 0-6 01:19
10 Thelosen, Gerry v Klijn, Bas HE7 3-6 5-7 01:24
14:00 6 Jager, Jonne/ Houtkooper, Riekelt v Reurings, Hans/ Westerhoven, Tony HD5 7-6 (5) 6-2 01:36
7 Wall, Brian/ Ramarmurthy, Kris v Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van HD8 6-1 6-3 01:11
8 Blom, Paul v Hertog, Rob HE7 6-3 7-5 02:00
15:15 6 Vlugt, Willem van der v Peet, Marc van der HE6 opg
7 Besseling, Jan v Hove, Rowdy ten HE8 2-6 6-3 6-0 01:49
8 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Spaan, Jan/ Tjioe, Rick HD5T 6-7 (6) 7-5 7-5 02:56
9 Olijerhoek, Marco/ Thelosen, Gerry v Kegels, Stephane/ Diependaal, André HD7#F opg
10 Draaisma, Brenda/ Mulling, Luuk v Roose-Stapper, Linda/ Wijk, Steven van der GD8 3-6 6-3 5-7 02:23
11 Kossen-Spruijt, Helen/ Eleveld, Patrick v Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda GD8T 5-7 6-3 3-6 02:05
16:45 6 Diepenbrock, Sanne/ Cornet, Ronald v Trenning-van Galen, Ellen/ Visser, Peter GD8T 5-7 2-6 01:19
7 Krab, Paul/ Andrade, Gertrude v Koks, Eveline/ Gozeling, Sander GD7 1-6 4-6 01:43
8 Deventer, Hans van v Hellinga, Erik HE6T 2-6 0-6 01:20
9 Jansen, Astrid/ Hoekstra, Annemieke v Piets, Remy/ Piets-van Zijl, Sandra GD10P1 6-7 6-3 6-1 02:12
10 Boesjes, Ruby v Biesen, Margriet van der DE8T 6-1 6-0 01:02
12 Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van v Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana DD7#F 6-3 6-2 01:16
18:00 6 Machielsen, Robbert v Mulling, Luuk HE8 6-0 6-2 01:27
7 Marsman, Joost/ Maarleveld, Timo v Lagerwey, Jerry/ Strijkers, Alexander HD5T opg
8 Honkoop, Dimitri/ Groos, Niels v Jager, Jonne/ Houtkooper, Riekelt HD5#F opg
9 Hove, Rowdy ten v Jung, Claude HE7T 6-0 4-6 7-6 (5) 03:09
10 Kenbeek, Pieter v Wel, Rob van HE8T 4-6 7-6 (5) 7-6 (5) 01:48
19:30 6 José, Hans v Post, Vincent HE6 1-6 1-6 01:30
7 Alblas-van den Burg, Linda/ Kossen-Spruijt, Helen v Roose-Stapper, Linda/ Stapper, Yolande DD8 3-6 6-3 3-6 02:24
8 Wijk, Steven van der v Pieterse, Bob HE8T 6-1 6-0 01:25
9 Rustman, Jacco v Gozeling, Sander HE7T 6-2 6-3 01:16
10 Meekel, Hetty v Steffen, Jolanda DE8 6-1 6-1 01:45
Zondag 20 Juli 2003
09:30 6 Koppen, John/ Groenbos, Marcel v Admiraal, Piet/ Houtkooper, Martien HD8 2-6 6-2 4-6 01:54
7 Hellinga, Erik v Marsman, Joost HE6T#F 6-3 6-2 01:40
8 Machielsen, Robbert v Besseling, Jan HE8#F 6-3 6-2 02:06
9 Dalen-Kors, Denise van/ Andrade, Gertrude v Jung, Odi/ Feitsma, Mariska DD7T 4-6 3-6 01:23
10 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Trenning-van Galen, Ellen/ Visser, Peter GD8T#F 6-2 6-1 00:56
10:45 6 Wijk, Steven van der v Kenbeek, Pieter HE8T#F 6-4 4-6 3-6 02:18
7 Keizer, Ruud/ Schorfhaar, Margaret v Jansen, Astrid/ Hoekstra, Annemieke GD10P1 6-2 4-6 3-6 01:58
8 Aboushamma, Mohammed v Verhoeven, Dick HE9#F 7-6 6-3 01:52
9 Luitze, Marcel/ Sandini, Unieng v Piets, Remy/ Piets-van Zijl, Sandra GD10P1 6-7 (4) 1-6 01:39
10 Kerstholt, Lisa v Oude Aarninkhof, Petra DE6#F 6-4 5-7 6-4 02:29
11 Zwaan, Elmae van der/ Nieman, Cora v Kooten-Bokma, Andrea van/ Trenning-van Galen, Ellen DD8T opg
12:15 6 Rustman, Jacco/ Bakker, Jeroen v Vink, André/ Veldmeijer, Evert HD7T#F 7-5 4-6 4-6 02:01
7 Marsman, Joost/ Maarleveld, Timo v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD5T#F 6-7 (5) 6-2 5-7 02:22
8 Groot, Mireille v Dorpen, Joanna van DE6T#F 3-6 2-6 01:48
9 Pilot, Harko v Leeuwen, Erik van HE9T#F 6-1 2-6 6-2 02:34
10 Post, Vincent v Vlugt, Willem van der HE6#F 4-6 4-6 01:32
11 Boesjes, Ruby v Schol, Melanie DE8T#F 6-7 (4) 4-6 02:12
13:30 6 Roose-Stapper, Linda/ Stapper, Yolande v Bekendam, Mariska/ Maijenburg, Renate DD8#F 6-1 6-1 01:14
7 Keizer, Ruud/ Schorfhaar, Margaret v Piets, Remy/ Piets-van Zijl, Sandra GD10P1 7-5 6-4 01:29
8 Luitze, Marcel/ Sandini, Unieng v Jansen, Astrid/ Hoekstra, Annemieke GD10P1 4-6 2-6 00:59
9 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Koks, Eveline/ Gozeling, Sander GD7#F 6-1 4-6 3-6 02:19
10 Meekel, Hetty v Lommerse-Strobbe, Marion DE8#F 6-1 6-0 01:08
15:00 6 Oude Aarninkhof, Petra/ Ruigrok, Peter v Houtkooper, Riekelt/ Heems, Myrthe GD6#F 6-3 6-3 01:24
7 Admiraal, Piet/ Houtkooper, Martien v Wall, Brian/ Ramarmurthy, Kris HD8#F 1-6 1-6 01:07
8 Peereboom, Jake/ Knijnenburg, Dennis v Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter HD8T#F 1-6 2-6 01:13
9 Vlugt, Willem van der v Smit, Robert HE5#F 7-5 6-3 02:02
10 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Berkhout, Joris/ Groot, Mireille GD6T#F opg
11 Delft, Coen van/ Voorneveld, Aster v Honkoop, Dimitri/ Visser, Marieke GD5#F 3-6 0-6 01:23
16:15 6 Blom, Paul v Klijn, Bas HE7#F 6-2 6-2 01:36
7 Rustman, Jacco v Hove, Rowdy ten HE7T#F 7-6 6-4 01:52
8 Roose-Stapper, Linda/ Wijk, Steven van der v Geerlings, Ferry/ Feitsma, Mariska GD8#F 7-6 5-7 6-4 02:17
9 Kooten-Bokma, Andrea van/ Trenning-van Galen, Ellen v Lommerse-Strobbe, Marion/ Schol, Melanie DD8T#F 3-6 7-6 (5) 2-6 02:01
10 Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van v Elbertsen, Carin/ Grozema, Kris GD7T#F 4-6 7-6 (3) 6-2 02:18
Niet gepland
Lagerwey, Jerry v Wellner, Maurice HE5T opg
Sala, Ramses v Peet, Marc van der HE5T opg
Lagerwey, Jerry v Sala, Ramses HE5T#F opg
Diependaal, Barbara/ José, Hans v Berg, Harry van den/ Hooiveld-Varkevisser, Laudy GD5T#F opg
Wellner, Maurice v Maarleveld, Timo HE6T opg
Marsman, Joost v Wellner, Maurice HE6T opg
Gozeling, Sander v Akkerman, Tim HE7T opg
Jung, Odi/ Feitsma, Mariska v Draaisma, Brenda/ Peters, Anne DD7T#F opg
Blokker, Ben v Wijk, Steven van der HE8T opg
Krab, Paul/ Grozema, Kris v Wall, Brian/ Ramarmurthy, Kris HD8 0-6 2-6 143762:33
Ingen, Eva van v Schol, Melanie DE8T opg
Korper, Annemarie/ Jochems, Joke v Alblas-van den Burg, Linda/ Kossen-Spruijt, Helen DD8 opg
Lommerse-Strobbe, Marion/ Schol, Melanie v Korper, Annemarie/ Jochems, Joke DD8T opg