Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Open Jeugd Dubbel Weekendtoernooi 2013
zaterdag 30 t/m zondag 31 maart 2013
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Zaterdag 30 Maart 2013
10:00 1 Toby Vossen/ Floris-Jan Frencken v Rens Vos/ Maxime Helder JD12P3 0-4 4-0 4-1 3-1
2 DaniŽl Bottelier/ Michel van der Moolen v Stef Timmer/ Mika Schouten JD14P1 4-0 4-2 4-0 1-1
3 Amber Maatman/ Melissa Boyden v Teddie Klaassen / Maud vd Berg (Teddie Klaassen/ Maud van den Berg) MD12P1 4-0 4-0 4-0 4-1 2-0
4 Rick Hardebol/ Bram Joosten v Joost Hanekroot/ Mark van Diepen JD12P3 1-4 0-4 1-4 0-4
11:00 1 Cohen/ Laurens Beijnen v Tim Vossen/ Daniel van Nierop JD14P2 4-0 4-1 4-0
2 Stijn Pel/ Jesse den Hartog v Stijn van Elk/ Cas van Elk JD12P1 4-1 4-0 4-1 4-0 1-0
3 DaniŽl Bottelier/ Michel van der Moolen v Max de Swart/ Daan Boogaard JD14P1 4-2 4-1 3-2
4 Rick Hardebol/ Bram Joosten v Rens Vos/ Maxime Helder JD12P3 0-4 3-5 0-3
12:00 1 Timo Schouw/ Coen van Dijk v Stefan van Haren/ Zachariah kevin Boyden JD12P2 5-3 3-3
2 Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Alyssa Lancaster/ Nikola Churas MD12P2 3-5 4-1 1-1
3 Tim Vossen/ Daniel van Nierop v Toby Vermeulen/ Thijs Hardebol JD14P2 4-1 4-4 (0)
4 Stef Timmer/ Mika Schouten v Max de Swart/ Daan Boogaard JD14P1 2-4 4-1 1-1
5 Rens Vos/ Maxime Helder v Joost Hanekroot/ Mark van Diepen JD12P3 2-4 3-5 2-2
13:00 1 Stijn Pel/ Jesse den Hartog v Siebe Klijn/ Matthieu Leuven JD12P1 4-0 4-0 4-1 4-1
2 Timo Schouw/ Coen van Dijk v Jorrit Notenboom/ Lars Stuip JD12P2 4-2 4-2 2-2
3 Steffan van Weldam/ Kyler Cosijn v Mees Sebregts/ Ties Sebregts JD10P2 4-1 4-1 3-2
4 Maurits Benard/ Michiel Dolfing v Stefan van Haren/ Zachariah kevin Boyden JD12P2 1-4 3-5 0-1
5 Toby Vossen/ Floris-Jan Frencken v Joost Hanekroot/ Mark van Diepen JD12P3 2-4 2-4 3-2
14:00 1 Steffan van Weldam/ Kyler Cosijn v Vasco Thesing/ Casper Klipp JD10P2 4-2 4-2 1-1
2 Toby Vermeulen/ Thijs Hardebol v Jord de Koning/ Hassan Nawar JD14P2 1-4 0-4 0-4 0-3
3 Stijn van Elk/ Cas van Elk v Siebe Klijn/ Matthieu Leuven JD12P1 4-1 4-0 4-1 1-0
4 Daphne de Falco/ Grace Berika v Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen MD12P2 4-2 4-1
5 Toby Vossen/ Floris-Jan Frencken v Rick Hardebol/ Bram Joosten JD12P3 4-0 4-0 4-0 4-0 4-0 1-0
15:00 1 Tim Vossen/ Daniel van Nierop v Jord de Koning/ Hassan Nawar JD14P2 1-4 1-4 0-4 2-2
2 Athena Thesing/ Chloť Wielzen v Chiara Ceder/ Tamisha te Vrede MD14P1 4-2 2-4
3 Mees Sebregts/ Ties Sebregts v Vasco Thesing/ Casper Klipp JD10P2 2-4 2-4 1-2
4 Nikki Groot/ Lovina Meijer v Gigi Sy-A-Foek/ Madelief Hageman MD14P1 0-4 0-4 0-4 0-4 0-4
5 Daphne de Falco/ Grace Berika v Alyssa Lancaster/ Nikola Churas MD12P2 4-1 5-3 1-1
16:00 1 Cohen/ Laurens Beijnen v Toby Vermeulen/ Thijs Hardebol JD14P2 4-0 4-2 4-0
2 Teddie Klaassen / Maud vd Berg (Teddie Klaassen/ Maud van den Berg) v Indy Groot/ Farah Oukar MD12P1 5-3 5-3
3 Brad Sy-A-Foek/ Nathaniel Apawti v Thijmen Klarenbeek/ Diemer Klarenbeek JD10P1 4-0 4-0 4-1 2-0
4 Stefan van Haren/ Zachariah kevin Boyden v Jorrit Notenboom/ Lars Stuip JD12P2 4-0 4-2 4-1 1-0
17:00 1 Athena Thesing/ Chloť Wielzen v Nikki Groot/ Lovina Meijer MD14P1 4-0 4-0 4-0 4-0 4-0 4-0 4-0 2-0
2 Gigi Sy-A-Foek/ Madelief Hageman v Chiara Ceder/ Tamisha te Vrede MD14P1 5-3 2-2
3 Brad Sy-A-Foek/ Nathaniel Apawti v Bodi van Galen/ Berend van Eijkelenburg JD10P1 4-0 4-0 5-3 3-0
4 Maurits Benard/ Michiel Dolfing v Jorrit Notenboom/ Lars Stuip JD12P2 4-2 4-5 (2) 1-2
18:00 1 Amber Maatman/ Melissa Boyden v Indy Groot/ Farah Oukar MD12P1 4-0 4-0 4-0 4-0 4-0 1-0
2 Bodi van Galen/ Berend van Eijkelenburg v Thijmen Klarenbeek/ Diemer Klarenbeek JD10P1 4-2 4-2 1-0
3 Cohen/ Laurens Beijnen v Jord de Koning/ Hassan Nawar JD14P2 4-2 4-2 1-0
4 Timo Schouw/ Coen van Dijk v Maurits Benard/ Michiel Dolfing JD12P2 4-0 5-4 (5)
5 Nikki Groot/ Lovina Meijer v Chiara Ceder/ Tamisha te Vrede MD14P1 0-4 0-4 0-4 1-4
Zondag 31 Maart 2013
11:00 1 Stefan van Haren/ Zachariah kevin Boyden v Toby Vossen/ Floris-Jan Frencken JD12X 4-1 0-4 4-1 1-1
2 Joost Hanekroot/ Mark van Diepen v Stijn van Elk/ Cas van Elk JD12X 3-5 4-4 (6)
3 Jorrit Notenboom/ Lars Stuip v Rens Vos/ Maxime Helder JD12X2 0-4 0-4 1-4 0-4 0-1
4 Maurits Benard/ Michiel Dolfing v Rick Hardebol/ Bram Joosten JD12X2 4-0 2-4 4-2 3-2
12:00 1 Mees Sebregts/ Ties Sebregts v Thijmen Klarenbeek/ Diemer Klarenbeek JD10X2#F 4-0 4-0 3-3
2 Bodi van Galen/ Berend van Eijkelenburg v Steffan van Weldam/ Kyler Cosijn JD10X 4-4 (10) 0-4 0-1
3 Alyssa Lancaster/ Nikola Churas v Indy Groot/ Farah Oukar MD12X2#F 4-2 4-1 4-0 1-0
4 Brad Sy-A-Foek/ Nathaniel Apawti v Vasco Thesing/ Casper Klipp JD10X 5-3 4-3
13:00 1 Stijn Pel/ Jesse den Hartog v Stefan van Haren/ Zachariah kevin Boyden JD12X 4-0 4-0 4-0 4-0 2-2
2 Stijn van Elk/ Cas van Elk v Timo Schouw/ Coen van Dijk JD12X 2-4 4-0 2-4
3 Athena Thesing/ Chloť Wielzen v Gigi Sy-A-Foek/ Madelief Hageman MD14P1 1-4 4-2 1-3
4 Tim Vossen/ Daniel van Nierop v Toby Vermeulen/ Thijs Hardebol JD14X2 4-1 5-3 1-4 1-0
14:00 1 Vasco Thesing/ Casper Klipp v Bodi van Galen/ Berend van Eijkelenburg JD10X#3e 4-2 4-1 2-0
2 Amber Maatman/ Melissa Boyden v Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen MD12X 4-0 4-0 4-0 4-1 1-2
3 Teddie Klaassen / Maud vd Berg (Teddie Klaassen/ Maud van den Berg) v Daphne de Falco/ Grace Berika MD12X 0-4 0-4 0-4 1-4 0-2
4 DaniŽl Bottelier/ Michel van der Moolen v Jord de Koning/ Hassan Nawar JD14X 4-1 0-4 1-4
5 Stef Timmer/ Mika Schouten v Cohen/ Laurens Beijnen JD14X 2-4 0-4 2-1
15:00 1 Stijn Pel/ Jesse den Hartog v Timo Schouw/ Coen van Dijk JD12X#F 4-1 4-0 4-1 2-1
2 Gigi Sy-A-Foek/ Madelief Hageman v Athena Thesing/ Chloť Wielzen MD14X#F 4-2 4-0 3-1
3 Brad Sy-A-Foek/ Nathaniel Apawti v Steffan van Weldam/ Kyler Cosijn JD10X#F 1-4 4-2 3-1
4 Stefan van Haren/ Zachariah kevin Boyden v Stijn van Elk/ Cas van Elk JD12X#3e 1-4 5-3 3-4
5 Maurits Benard/ Michiel Dolfing v Rens Vos/ Maxime Helder JD12X2#F 0-4 2-4 3-5
16:00 1 Jord de Koning/ Hassan Nawar v Cohen/ Laurens Beijnen JD14X#F 5-4 (6) 2-3
2 DaniŽl Bottelier/ Michel van der Moolen v Stef Timmer/ Mika Schouten JD14X#3e 4-0 4-1 3-1
3 Amber Maatman/ Melissa Boyden v Daphne de Falco/ Grace Berika MD12X#F 5-3 4-2 3-2
4 Daniek Hendriksen/ Kee Hendriksen v Teddie Klaassen / Maud vd Berg (Teddie Klaassen/ Maud van den Berg) MD12X#3e 4-1 5-4 (4) 2-1
5 Max de Swart/ Daan Boogaard v Tim Vossen/ Daniel van Nierop JD14X2#F wo
Niet gepland
Siebe Klijn/ Matthieu Leuven v Maurits Benard/ Michiel Dolfing JD12X2 wo

Volg dit toernooi op www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 21 Aug 2019 18:30