Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Jeugd Clubkampioenschappen 2006
zaterdag 16 t/m zondag 17 september 2006
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 16 September 2006
10:00 6 Uitermark, Daan v Jong, Roger de JE12P1 6-0 6-2 02:17
7 Kuijper, Justin v Heijder, Jeremy JE12P2 6-0 5-1 02:17
8 Musulin, Stipan v Wolferen, Erik van JE14P1 6-0 6-4 02:17
12 Schoorl, Daan v Engelhart, Terry JE14P3 3-6 3-5 02:17
11:00 6 Horst, Marit van der v Gonzalez Lopez, Marie Claire ME17 6-1 1-1 01:00
7 Poll, Jim van de v Duijn, Mike van JE14P2 2-2 2-3 01:00
8 Bakel, Danillo van v Heijder, Jeremy JE12P2 6-0 6-2 01:00
12 Wolferen, Denise van v Vegt, Fleur van der ME14 4-6 0-2 01:00
12:00 6 Bakel, Danillo van v Kuijper, Justin JE12P2 6-1 3-3 01:00
7 Wolferen, Erik van v Jong, Dave de JE14P1 6-4 01:00
8 Vos, Anne-Irene v Boersbroek, Cynthia ME14 0-6 2-6 01:00
9 Uitermark, Daan v Poll, Jim van de JE14P2 6-0 6-0 01:00
12 Musulin, Stipan v Meijer, Mitchell JE14P1 7-6 01:00
13:00 6 Kuijl, Andy van der v Roodselaar, Glenn van JE17P1 6-3 6-3 01:00
7 Meijer, Mitchell v Velleman, Daniel JE17P2 1-6 2-3 01:00
14:00 6 Uitermark, Daan v Timmer, Sebastiaan JE12P1 6-1 6-0 01:00
7 Vogel, Ronald v Engelhart, Terry JE14P3 wo
8 Musulin, Stipan v Jong, Dave de JE14P1 6-0 6-1 01:00
9 Wakker, Riccardo v Velleman, Daniel JE17P2 6-4 2-2 01:00
15:00 6 Kruif, Michael de v Roodselaar, Glenn van JE17P1 6-3 5-1 01:00
16:00 6 Jong, Dave de v Meijer, Mitchell JE14P1 0-6 0-6 01:00
7 Jong, Roger de v Timmer, Sebastiaan JE12P1 6-3 1-3 01:00
8 Uitermark, Daan v Duijn, Mike van JE14P2 6-1 6-0 01:00
Zondag 17 September 2006
10:00 6 Kuijl, Andy van der v Kruif, Michael de JE17P1 6-1 6-1 01:00
9 Wolferen, Erik van v Meijer, Mitchell JE14P1 0-6 0-6 01:00
11:00 6 Wakker, Riccardo v Meijer, Mitchell JE17P2 6-0 6-2 01:00
8 Schoorl, Daan v Jong, Dave de JE14TROOST 5-7 1-1 01:00
9 Vos, Anne-Irene v Wolferen, Denise van ME14TROOST 2-6 3-5 01:00
12:00 6 Jong, Roger de v Kuijper, Justin JE12P34#F 6-3 1-2 01:00
8 Timmer, Sebastiaan v Heijder, Jeremy JE12P56#F 6-0 6-0 01:00
13:00 6 Musulin, Stipan v Engelhart, Terry JE14PO 6-2 6-0 01:00
8 Uitermark, Daan v Meijer, Mitchell JE14PO 6-3 6-2 01:00
9 Kuijl, Andy van der v Wakker, Riccardo JE17P12#F 6-3 3-2 01:00
14:00 6 Poll, Jim van de v Duijn, Mike van JE14TROOST 6-0 1-5 01:10
7 Wolferen, Erik van v Jong, Dave de JE14TROOST 6-4 2-1 01:00
8 Vegt, Fleur van der v Boersbroek, Cynthia ME14#F 6-4 4-5 01:00
9 Roodselaar, Glenn van v Meijer, Mitchell JE17P56#F 2-6 0-3 01:00
15:00 8 Uitermark, Daan v Bakel, Danillo van JE12PO#F 6-3 6-0 01:00
9 Gonzalez Lopez, Marie Claire v Wolferen, Denise van ME14TROOST#F 6-0 6-1 01:00
16:00 6 Wolferen, Erik van v Poll, Jim van de JE14TROOST#F 4-5 01:00
7 Kruif, Michael de v Velleman, Daniel JE17P34#F 5-7 0-2 01:00
8 Musulin, Stipan v Uitermark, Daan JE14PO#F 6-2 7-5 01:01
9 Teunissen, Milanne v Horst, Marit van der ME17#F 6-1 6-0 00:48
Niet gepland
Duijn, Mike van v Team onbekend 2 JE14P2 __________
Poll, Jim van de v Team onbekend 2 JE14P2 __________
Uitermark, Daan v Team onbekend 2 JE14P2 __________
Vogel, Ronald v Schoorl, Daan JE14P3 wo
Engelhart, Terry v Team onbekend JE14P3 __________
Schoorl, Daan v Team onbekend JE14P3 __________
Vogel, Ronald v Team onbekend JE14P3 __________
Teunissen, Milanne v Team onbekend ME17 __________