Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Jeugd Clubkampioenschappen 2007
friday 14 until sunday 16 september 2007
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Friday 14 September 2007
17:30 12 Uitermark, Daan v Lapré, Stefan JE17P4 15-2 01:00
21:30 11 Velleman, Daniel v Abrahams, Sven JE17P2 10-2 01:05
12 Kruif, Michael de v Meijer, Mitchell JE17P3 9-3 01:02
Saturday 15 September 2007
09:00 8 Eijs, Milo v Rebel, Mathieu JE12P1 12-2 00:54
9 Teunissen, Milanne v Philippo, Lotte ME17P1 12-1 00:54
10 Heijder, Jeremy v Spanjer, Nick JE10P1 15-3 00:50
11 Meijer, Mitchell v Musulin, Stipan JE17P3 wo
10:00 10 Aranovich, Benjamin v Berbee, Klaas JE10P2 12-2 01:01
11 Uitermark, Daan v Timmer, Sebastiaan JE14P1 15-2 01:01
12 Schoorl, Daan v Jong, Dave de JE17P1 7-8 01:00
11:00 7 Stroom, Niels van der v Dopheide, Niels JE14P3 8-3 01:00
10 Engelhart, Terry v Werff, Jelle van der JE14P2 15-2 01:00
11 Vos, Anne-Irene v Wildschut, Jaimy ME12P1 wo 00:59
12 Teunissen, Milanne v Werff, Jasmijn van der ME17P1 6-5 00:59
12:00 6 Horst, Marit van der v Vegt, Fleur van der ME14P2 10-2 01:01
7 Lapré, Stefan v Duijn, Mike van JE17P4 wo
10 Eijs, Milo v Kruif, Tim de JE12P1 __________ 00:59
11 Vonk, Cynthia v Boersbroek, Cynthia ME14P1 16-1 01:03
12 Kuijl, Andy van der v Schoorl, Daan JE17P1 9-7 01:04
13:00 6 Heijder, Jeremy v Blesgraaf, Niklas JE10P1 9-5 01:00
7 Wildschut, Jaimy v Lapré, Charlotte ME12P1 wo 00:41
10 Aranovich, Benjamin v Team onbekend JE10P2 12-2 00:49
11 Uitermark, Daan v Vries, Tim de JE14P1 22-0 00:46
12 Velleman, Daniel v Trentelman, Enzo JE17P2 18-4 00:47
14:00 6 Engelhart, Terry v Jong, Roger de JE14P2 19-3 01:02
7 Stroom, Niels van der v Kuijper, Justin JE14P3 10-1 00:58
10 Kuijl, Andy van der v Jong, Dave de JE17P1 7-2 00:41
11 Berbee, Klaas v Team onbekend JE10P2 10-2 00:59
12 Vonk, Cynthia v Team onbekend ME14P1 6-4 02:00
15:00 6 Horst, Marit van der v Hulshof, Amber ME14P2 15-0 01:02
7 Werff, Jasmijn van der v Philippo, Lotte ME17P1 7-6 00:45
10 Rebel, Mathieu v Kruif, Tim de JE12P1 6-4 01:00
11 Uitermark, Daan v Duijn, Mike van JE17P4 17-2 00:59
12 Vos, Anne-Irene v Lapré, Charlotte ME12P1 12-3 01:00
16:00 6 Trentelman, Enzo v Abrahams, Sven JE17P2 5-14 01:00
7 Boersbroek, Cynthia v Team onbekend ME14P1 9-4 00:59
10 Spanjer, Nick v Blesgraaf, Niklas JE10P1 0-12 00:54
11 Timmer, Sebastiaan v Vries, Tim de JE14P1 16-1 00:57
12 Kuijper, Justin v Dopheide, Niels JE14P3 5-8 00:59
17:00 10 Vegt, Fleur van der v Hulshof, Amber ME14P2 5-9 00:57
11 Kruif, Michael de v Musulin, Stipan JE17P3 wo
12 Werff, Jelle van der v Jong, Roger de JE14P2 8-9 01:02
Sunday 16 September 2007
09:30 6 Heijder, Jeremy v Berbee, Klaas JE10X 29-0 01:04
7 Jong, Roger de v Dopheide, Niels JE14X 5-10 01:03
10 Stroom, Niels van der v Timmer, Sebastiaan JE14X 12-8 01:02
11 Blesgraaf, Niklas v Aranovich, Benjamin JE10X 12-3 00:54
10:30 10 Duijn, Mike van v Velleman, Daniel JE17X 1-17 00:59
11 Abrahams, Sven v Uitermark, Daan JE17X 4-9 00:56
12 Kruif, Michael de v Jong, Dave de JE17X 9-3 00:58
11:30 10 Boersbroek, Cynthia v Horst, Marit van der ME14X 1-18 01:05
11 Vonk, Cynthia v Hulshof, Amber ME14X 11-3 00:33
12:30 11 Uitermark, Daan v Dopheide, Niels JE14X 14-3 01:02
12 Stroom, Niels van der v Engelhart, Terry JE14X 4-13 01:03
13:00 10 Heijder, Jeremy v Blesgraaf, Niklas JE10X#F 6-2 00:52
13:30 11 Kuijl, Andy van der v Uitermark, Daan JE17X 13-2 01:02
12 Kruif, Michael de v Velleman, Daniel JE17X 7-8 01:01
14:30 10 Eijs, Milo v Rebel, Mathieu JE12F#F 6-0 00:44
11 Vos, Anne-Irene v Lapré, Charlotte ME12F#F 13-6 01:14
12 Vonk, Cynthia v Horst, Marit van der ME14X#F 6-2 01:23
16:00 10 Kuijl, Andy van der v Velleman, Daniel JE17X#F 6-1 (2) 01:10
11 Teunissen, Milanne v Werff, Jasmijn van der ME17F#F 6-2 00:53
12 Uitermark, Daan v Engelhart, Terry JE14X#F 6-1 (1) 00:50
Niet gepland
Kuijl, Andy van der v Meijer, Mitchell JE17X wo