Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse Tennisweek Zomer 2002
zondag 16 t/m zondag 23 juni 2002
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Dinsdag 18 Juni 2002
18:30 6 Vink, André/ Rustman, Jacco v Dalen, George van/ Boelé, Richard HD8P1 6-3 6-4
7 Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno v Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van HD8P1 2-6 6-7 (8)
8 Vlugt, Willem van der v Buwalda, Tjipke HE7 6-2 3-6 4-6
9 Roell, Caspar v Tjioe, Ron HE7 7-6 6-0
10 Witteveen, Edgar v Goede, Jaap HE7 6-0 6-1
11 Trentelman, Peter v Vries, Reyer de HE8 6-0 6-0
20:00 6 Olijerhoek, Jan v Leeuwen, Erik van HE8 opg
7 Bruyn, Marjolein/ Bruijn, Dick v Nederkoorn, Karin/ Dautzenberg, Frans GD8 3-6 6-4 3-6
8 Aroh, Ada/ Aroh, Ike v Feitsma, Mariska/ Schotanus, Frans/ Waerdt, Jo van de GD8 7-5 6-4
Woensdag 19 Juni 2002
18:30 6 Yucel, Timur v Jung, Claude HE7 6-1 6-1
7 Witteveen, Edgar v Rustman, Jacco HE7 7-5 6-4
8 Aroh, Ada/ Aroh, Ike v Ingen, Eva van/ Ingen, Henk van GD8 7-6 (4) 6-2
9 Dalen, George van/ Boelé, Richard v Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van HD8P1 6-4 4-6 6-4
10 Roodselaar, Henk van v Leeuwen, Erik van HE9 6-1 2-6 6-1
11 Alblas-van den Burg, Linda/ Kossen-Spruijt, Helen v Star, Agatha/ Admiraal, Mascha DD8 1-6 5-7
12 Reick, Marc/ Rood, Eric v Trentelman, Peter/ Bos, Richard HD7 6-1 6-2
20:00 6 Schopman, Leo v Trentelman, Peter HE8 opg
7 Beek, Cees van v Bruijn, Dick HE8 6-4 6-1
8 Krab, Paul/ Andrade, Gertrude v Boeije, Aldo/ Boskamp, Anna Bregitta GD8 6-2 6-2
9 Leuven, Tino van/ Dautzenberg, Frans v Vink, André/ Spijkers, Gijs HD7 6-2 6-2
10 Bruyn, Marjolein v Biesen, Margriet van der DE8 6-0 6-0
11 Heuvel, Coen van den/ Davids-van Mameren, Marieke van v Buizer, Jurgen/ Buizer-Kong, Ingrid GD5P1 7-6 (5) 2-6 6-2
Donderdag 20 Juni 2002
18:00 1 Ingen, Eva van/ Ingen, Henk van v Bruyn, Marjolein/ Bruijn, Dick GD8T 6-1 1-6 3-6
18:30 6 Vink, André/ Rustman, Jacco v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD8P1 6-2 6-2
7 Assendelft, Stev v Buwalda, Tjipke HE7 0-6 2-6
8 Bloemert, Terry v Roell, Caspar HE7 3-6 7-5 6-3
9 Yucel, Timur v Heuvel, Coen van den HE7 1-6 4-6
10 Lamboo, Kees v Petten, Albert van HE8 0-6 0-6
12 Star, Agatha v Boesjes, Ruby DE8 3-6 2-6
20:00 6 Leeuwen, Erik van v Boelé, Richard HE8 2-6 2-6
7 Tan, Axel v Smit, Robert HE6P1 1-6 0-6
8 Dalen-Kors, Denise van/ Andrade, Gertrude v Korper, Annemarie DD8 7-6 (4) 6-3
9 Kersten, Yolanda/ Klooster-de Leth, Marion v Feitsma, Mariska/ Nederkoorn, Karin DD8 4-6 5-7
10 Schotanus, Frans/ Roodselaar, Henk van v Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter HD835P1 7-6 (4) 1-6 3-6
11 Zwaan, Elmae van der v Bruyn, Marjolein DE8 0-6 0-6
Vrijdag 21 Juni 2002
18:30 6 Hoorn, Hans ten/ Hoorn-Rusch, Ria ten v Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van GD8 2-6 6-3 7-5
7 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Nederkoorn, Karin/ Dautzenberg, Frans GD8 4-6 6-4 6-4
8 Dorpen, Joanna van v Boesjes, Ruby DE8 4-6 6-0 6-0
9 Jung, Claude v Assendelft, Stev HE7T opg
10 Tan, Axel v Assendelft, Rick HE6P1 1-6 0-6
11 Vries, Reyer de v Lamboo, Kees HE9 3-6 5-7
12 Rustman, Jacco v Goede, Jaap HE7T opg
20:00 6 Jung, Claude/ Keetlapper, Jasper v Vlugt, Willem van der/ Roell, Caspar HD7 2-6 1-6
7 Broek, Yvette van den/ Broos, Arjan v Klooster, Erwin/ Kersten, Yolanda GD7P1 1-6 6-4 7-6
8 Zoetmulder, Jan/ Loo, Maurits van de v Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter HD835P1 3-6 0-6
9 Aroh, Ada/ Sernee, Manon v Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van DD7P1 0-6 1-6
10 Schotanus, Frans/ Roodselaar, Henk van v Petten, Albert van/ Koppen, John HD835P1 6-4 6-0
11 Witteveen, Edgar v Heuvel, Coen van den HE7 7-6 2-6 2-6
12 Dalen-Kors, Denise van/ Andrade, Gertrude v Feitsma, Mariska/ Nederkoorn, Karin DD8 6-2 6-3
Zaterdag 22 Juni 2002
11:00 6 Buwalda, Tjipke v Bloemert, Terry HE7 6-2 3-6 6-3
7 Nog niet bekend v Lamboo, Kees HE9 5-7 0-6
12:30 6 Hoorn, Hans ten/ Hoorn-Rusch, Ria ten v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD8 3-6 1-6
7 Olijerhoek, Marco/ Olijerhoek, Jan v Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar HD7 4-6 2-6
8 Ingen, Henk van/ Kenbeek, Pieter v Petten, Albert van/ Koppen, John HD835P1 6-3 1-6 6-2
9 Schotanus, Frans/ Roodselaar, Henk van v Zoetmulder, Jan/ Loo, Maurits van de HD835P1 6-2 6-3
10 Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der v Zwaan, Elmae van der/ Boesjes, Ruby DD8 6-2 1-6 1-6
11 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Krab, Paul/ Andrade, Gertrude GD8 2-6 6-3 3-6
12 Vries, Reyer de v Bruijn, Dick HE8T opg
14:00 6 Broek, Yvette van den/ Broos, Arjan v Jung, Odi/ Tjioe, Ron GD7P1 1-6 4-6
10 Seegers, Barry/ Korthouwer, Carmen v Heuvel, Coen van den/ Davids-van Mameren, Marieke van GD5P1 7-5 6-2
11 Vlugt, Willem van der/ Roell, Caspar v Reick, Marc/ Rood, Eric HD7 6-3 3-6 6-3
12 Dorpen, Joanna van v Bruyn, Marjolein DE8#F 7-6 7-6
15:30 6 Assendelft, Rick v Smit, Robert HE6P1 6-2 6-0
10 Star, Agatha/ Admiraal, Mascha v Zwaan, Elmae van der/ Boesjes, Ruby DD8 4-6 7-5 4-6
11 Dalen, George van/ Boelé, Richard v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD8P1 7-5 2-6 6-4
12 Korper, Annemarie v Alblas-van den Burg, Linda/ Kossen-Spruijt, Helen DD8T 4-6 6-7 (2)
17:00 6 Broek, Yvette van den/ Hollander, Nathalie de v Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van DD7P1 3-6 6-3 2-6
9 Bruyn, Marjolein/ Bruijn, Dick v Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van GD8T opg
10 Kersten, Yolanda/ Klooster-de Leth, Marion v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8T 7-6 (4) 6-3
11 Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van v Aroh, Ada/ Aroh, Ike GD8 3-6 1-6
12 Trentelman, Peter v Petten, Albert van HE8 4-6 6-4 2-6
18:30 6 Leuven, Tino van/ Dautzenberg, Frans v Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar HD7 0-6 2-6
8 Vink, André/ Rustman, Jacco v Bakel, Jos van/ Moerwijk, Cees van HD8P1 6-4 4-6 6-3
9 Beek, Cees van v Boelé, Richard HE8 6-1 5-7 2-6
10 Tjioe, Ron v Jung, Claude HE7T 6-3 6-3
11 Olijerhoek, Marco/ Olijerhoek, Jan v Trentelman, Peter/ Bos, Richard HD7T opg
12 Leeuwen, Erik van v Vries, Reyer de HE9T 7-6 (7) 2-6 7-6 (6)
20:00 6 Vink, André/ Spijkers, Gijs v Jung, Claude/ Keetlapper, Jasper HD7T 2-6 6-2 6-7 (6)
8 Boeije, Aldo/ Boskamp, Anna Bregitta v Feitsma, Mariska/ Schotanus, Frans/ Waerdt, Jo van de GD8T 2-6 3-6
10 Vlugt, Willem van der v Rustman, Jacco HE7T 6-3 6-2
12 Sala, Ramses v Smit, Robert HE6P1 opg
Zondag 23 Juni 2002
11:00 6 Jung, Odi/ Tjioe, Ron v Klooster, Erwin/ Kersten, Yolanda GD7P1 4-6 6-1 6-3
7 Seegers, Barry/ Korthouwer, Carmen v Buizer, Jurgen/ Buizer-Kong, Ingrid GD5P1 6-3 6-3
8 Krab, Paul/ Andrade, Gertrude v Aroh, Ada/ Aroh, Ike GD8#F 3-6 0-6
9 Biesen, Margriet van der v Star, Agatha DE8T 6-7 (9) 2-6
10 Petten, Albert van v Boelé, Richard HE8#F 4-6 4-6
11 Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Feitsma, Mariska/ Schotanus, Frans/ Waerdt, Jo van de GD8T#F 3-6 7-5 4-6
12:30 6 Aroh, Ada/ Sernee, Manon v Broek, Yvette van den/ Hollander, Nathalie de DD7P1 1-6 3-6
7 Buwalda, Tjipke v Heuvel, Coen van den HE7#F 6-3 7-6 (4)
8 Leeuwen, Erik van v Nog niet bekend HE9T#F 6-2 6-2
9 Bruijn, Dick v Lamboo, Kees HE8T#F opg
10 Zoetmulder, Jan/ Loo, Maurits van de v Petten, Albert van/ Koppen, John HD835P1 1-6 2-6
11 Trentelman, Peter/ Bos, Richard v Jung, Claude/ Keetlapper, Jasper HD7T#F opg
12 Vlugt, Willem van der v Tjioe, Ron HE7T#F 7-5 6-2
14:00 6 Zwaan, Elmae van der/ Boesjes, Ruby v Dalen-Kors, Denise van/ Andrade, Gertrude DD8#F 2-6 7-6 (7) 2-6
7 Lamboo, Kees v Roodselaar, Henk van HE9#F 1-6 1-6
9 Vlugt, Willem van der/ Roell, Caspar v Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar HD7#F 7-6 (5) 6-2
11 Kersten, Yolanda/ Klooster-de Leth, Marion v Alblas-van den Burg, Linda/ Kossen-Spruijt, Helen DD8T#F 3-6 6-3 4-6
12 Assendelft, Rick v Sala, Ramses HE6P1 6-0 6-0
Niet gepland
Tan, Axel v Sala, Ramses HE6P1 3-6 2-6
Olijerhoek, Jan v Schopman, Leo HE8T opg
Lamboo, Kees v Olijerhoek, Jan HE8T opg
Dorpen, Joanna van v Admiraal, Mascha DE8 opg
Richters, Mirelle v Zwaan, Elmae van der DE8 opg
Richters, Mirelle v Admiraal, Mascha DE8T opg
Star, Agatha v Richters, Mirelle DE8T#F opg