Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse Tennisweek 2012
zaterdag 22 t/m zondag 30 december 2012
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 22 December 2012
09:00 1 Chris Tanis v Tim Hoogewerf HE6 6-7 (5) 5-7 02:30
2 Francine Verbeek v Ilse Witteman-Wiers DE6 wo
3 Julianne de Ruiter v Moniek Bakker DE6 3-6 6-7 (8) 01:52
4 Bram Kranendonk v Michel Lubbinge HE6 7-5 4-6 10-6 01:54
5 Coen Wassink v Enzio Fruijtier HE7 6-4 0-6 7-10 01:12
6 Maikel Schrama v Fred van der Wal HE7 wo
7 Ruud de Kruif v Patrick Bos HE7 6-1 3-6 5-10 01:28
10:15 2 Henrico Mud v Jordi Janmaat HE4 4-6 6-4 10-7 01:39
7 Daphne Duppen v Lisa Hardebol DE7 6-3 2-6 5-10 01:15
10:30 1 Marten Japenga v Jari Kuiper HE6 wo
5 Tristan Schiff v Stefan Imanse HE4 2-6 4-6 01:24
10:45 3 Benno Hulshof/ Annet Berendregt v Johan van der Wulp/ Selina Schabracq GD735P2 6-1 6-2 01:14
4 Tim Muller v Vincent van Schagen HE6 1-6 2-6 00:55
6 Frank Kaandorp/ Margot Leegwater v Marcel van Horssen/ Anneke Koster GD735P2 6-3 1-6 10-6 01:18
11:30 2 Lars Binkhorst v Abel Ferrari HE4 2-6 4-6 02:00
11:45 7 Kelly Reijne v Suzanne Kremer DE4 3-6 6-2 5-10 01:40
12:00 1 Casper Mantje v Kilian Handels HE3 6-3 6-2 01:14
5 Jairo Seur v Artjom Maksimov HE3 6-4 2-6 9-11 02:00
12:15 3 Hester van der Blom v Biba Paap DE6 0-6 7-6 (6) 10-5 02:01
4 Frans de Kruif/ Ruud de Kruif v Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer HD8P1 2-6 1-6 01:23
6 Jeroen Dortmundt v Jeroen Lammers HE7 6-4 6-2 01:34
12:45 2 Niels Bloklander v Wytze Driessens HE4 4-6 5-7 01:41
13:15 7 Jeroen van Smeerdijk v Koen Heupers HE4 4-6 3-6 01:32
13:30 1 Jasper Suijk v Arno Balk HE3 5-7 3-6 01:47
5 Evert Veldmeijer v Patrick Eleveld HE6 6-1 6-0 01:14
13:45 4 Yvo Meijster v Theo Timmer HE6 6-4 4-6 10-6 01:49
6 Marten Japenga v Marcus van Geldorp HE7 2-6 3-6 02:00
14:00 2 Bert-Jan Hendriksen/ Ingeborg Korpershoek v Melissa Gon/ Stefan Imanse GD3P1 6-4 6-4 01:53
3 Andrei Motoc v Alex van Tongeren HE6 7-5 5-7 10-8 01:48
14:45 7 Joeri Loman v Jos Hessels HE7 7-6 (5) 3-6 10-6 01:54
15:00 1 Enzio Fruijtier v Nino Fruijtier HE8P1 6-0 6-1 01:01
5 Koen Jonckheer v Toni Ferrari HE5 5-7 6-7 (5) 01:54
15:15 2 Anneke Koster v Leonie van Dijken-Bloemendaal DE8 6-3 1-6 8-10 01:43
4 Sebastiaan Timmer v Fred van der Wal HE6 wo
6 Frans de Kruif v Cock Veldhuis HE8P1 6-4 7-5 01:46
15:30 3 Caroline de Rijcke v Francis Kousemaker DE6 1-6 4-6 01:24
16:15 7 Alex van Tongeren/ Bas Aschman v Niels Hooiveld/ Arjan van der Velden HD6P1 6-0 6-2 01:17
16:30 1 Artjom Maksimov v Casper Mantje HE2 1-6 3-6 01:40
2 Thomas van Doorn v Koen Heupers HE3 6-2 7-6 (5) 01:36
5 Marlies Lapré/ Phil Lapré v Chris Geijs/ Bernadette Hoogstede GD8P2 6-0 6-3 01:06
16:45 4 Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Roy Premchand/ Jeroen Hardebol HD8P1 6-4 6-0 01:22
6 Remco van Dortmond v Luuk van der Spek HE5 3-6 6-1 10-8 01:36
17:15 3 Ronald Vlieland/ Niels Winter v Piet Hein Stapensea/ Wouter van Tongeren HD4P1 2-6 4-6 01:25
17:45 2 Peter Grove/ Glenn van Roodselaar v Jeremy Heijder/ Jari Kuiper HD6P3 6-0 6-1 01:00
7 Nog niet bekend v Coen Wassink/ Henrie Uitermark HD735P1 6-3 6-3 01:23
18:00 1 Tim Wiers v Patrick Zwiers HE3 6-1 6-3 01:13
5 Jan Smeels v Kees van der Peijl HE5 5-7 2-6 01:44
18:15 6 Gea Vonk v Inge Kortekaas DE7 7-5 2-6 10-7 01:41
18:45 3 Henk van den Broek/ Jos Nix v Johan de Kruif/ Ed Post HD735P2 6-2 6-0 00:59
19:00 2 Patrick Koole/ Claudia Saia v Frank Kramer/ Quien Hartemink GD6P2 5-7 6-3 9-11 01:39
19:15 7 Benno Hulshof/ Sandra Eleveld v Yvette Breek/ Raimundo Mendes GD7P1 6-3 5-7 9-11 02:27
19:30 5 Martijn Blank v Bas Dortmundt HE7 wo
20:00 4 Mick Bos/ Jelle Bos v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P3 2-6 0-6 01:05
6 Liesbeth Eindhoven/ Paul van Lochem v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GD735P1 6-4 6-3 01:24
20:15 2 Yvonne Raaijmakers/ Rick Zwiers v Sandra Neijts/ Ton Buhre GD4P1 4-6 6-2 10-5 01:28
20:30 3 Daan Uitermark/ Maurice Booms v Menno Sneep/ Mitchel Wagner HD4P2 6-2 7-6 (8) 01:57
20:45 7 Marc Reick/ Remco Lanting v Jeremy Heijder/ Jari Kuiper HD6P3 6-0 6-0 00:58
21:00 1 Inez Abels/ Piet Hein Stapensea v Tatiana Spaan/ Rick Tjioe GD5P2 6-4 6-2 01:26
5 Merel Ann van Zanten/ Lars Binkhorst v Amanda Reker/ Roy van der Velden GD5P1 6-4 4-6 10-5 01:37
Zondag 23 December 2012
09:00 1 Kilian Schipper v Rik van den Oever HE5 2-6 2-6 01:12
2 Jan Smeels v Yvo Meijster HE6 6-4 6-1 01:40
3 Pieter van Hengel v Jari Kuiper HE6 6-0 6-1 01:05
4 Rick Tjioe/ Peter Grove v Gert-Jan Pruijn/ Willem Ossenkoppele HD635P1 6-4 3-6 12-10 01:56
5 Martine Zeemering v Francine Verbeek DE5 0-6 1-6 01:11
6 Vincent van Schagen v Paul van Rheenen HE6 7-5 6-4 01:52
10:15 2 Maikel Schrama/ Denise Blauwhoff v Frank Kramer/ Quien Hartemink GD6P2 6-4 6-4 01:21
7 Gerard Mater/ Marcel Mater v Boy Steenkist/ Gerard Kamoen HD6P2 4-6 6-2 10-8 02:05
10:30 1 Tim Hoogewerf/ Mitchel Wagner v Kees van der Peijl/ Niels Kalle HD5P3 6-4 6-4 01:33
5 Niek van Hirtum v Joran Zethof HE5 6-4 6-0 01:16
10:45 3 Dennis Verduin v Tristan Schiff HE3 6-0 6-2 01:10
4 Leonie van Dijken-Bloemendaal v Hester van der Blom DE7 1-6 1-6 01:19
6 Patrick Bos v Jelle Bos HE7 2-6 5-7 01:40
11:30 2 Ritchie Kruunenberg v Emil van Gorkum HE3 6-1 6-3 01:17
11:45 7 Enzio Fruijtier v Ido de Haan HE7 3-6 2-6 01:31
12:00 1 Wytze Driessens v Kilian Handels HE4 6-1 1-6 8-10 01:26
5 Patrick Koole/ Michel Wigbers v Bastiaan Karelse/ Vincent van Schagen HD5P2 6-3 6-7 (4) 10-5 02:09
12:15 3 Angelique van Ojik v Merel Ann van Zanten DE4 2-6 6-2 8-10 01:36
4 Roy van der Velden/ Fons Haver v Kilian Schipper/ Luuk van der Spek HD5P4 1-6 3-6 01:28
6 Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber v Stefan Hoogendoorn/ Bas van der Peet HD7P1 7-5 7-6 (3) 01:48
12:45 2 Gabriëlle Altena v Beau Blokker DE2 3-6 2-6 01:29
13:15 7 Koen Ruigrok v Tim Hoogewerf HE6 6-1 6-2 01:24
13:30 1 Artjom Maksimov v Niels Kok HE3 3-6 1-6 01:33
5 Robert Heijder v Andrei Motoc HE6 1-6 2-6 01:21
13:45 4 Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer HD8P1 3-6 3-6 01:29
6 Jasper Stouthart v Maikel Schrama HE7 wo
14:00 2 Arno Balk v Thomas van Doorn HE3 6-1 1-0 opg 01:15
3 Hans Coesel/ Suzanne Kremer v Babs van Kampen/ Wesley de Kwaadsteniet GD2P1 2-6 3-6 01:22
14:45 7 Bernadette Hoogstede v Yvette Breek DE8 1-6 0-6 00:58
15:00 1 Casper Mantje v Björn Luitink HE3 1-6 4-6 01:29
5 Michelle Hoogenstein/ Wendy Meester v Melissa Gon/ Carlijn Kruijt DD3P1 wo
15:15 2 Theo Driessen v Ritchie Kruunenberg HE3 2-6 3-6 01:14
4 Daan Uitermark/ Maurice Booms v Jordi Janmaat/ Barry Spring in 't Veld HD4P2 3-6 6-2 10-8 01:28
6 Patrick Koole/ Claudia Saia v André Vink/ Brenda Draaisma GD6P2 4-6 6-2 10-2 01:25
15:30 3 Harry Hachmang/ Annet Berendregt v Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam GD635P1 5-7 0-6 01:30
16:15 7 Sebastiaan Timmer v Yaser Heda HE6 6-4 3-6 10-8 02:02
16:30 1 Ruud Vis/ Kim van der Horst v Hans Coesel/ Suzanne Kremer GD2P1 wo
2 Harry van den Berg/ Hans José v Kees van der Peijl/ Niels Kalle HD5P3 6-4 6-3 01:22
5 Marc Reick/ Remco Lanting v Peter Grove/ Glenn van Roodselaar HD6P3 6-3 2-6 4-10 01:25
16:45 6 Cyrilla Hardebol-Wijnen/ Patrick Bos v Lennox Alblas/ Linda Alblas-van den Burg GD7P2 6-2 6-2 01:08
17:15 3 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Asing Ku/ Jasper Stouthart HD7P1 wo
17:45 2 Patricia Kremer v Merlin Groen DE5 6-3 3-6 7-10 01:52
7 Amanda Reker v Joyce Hansen DE5 6-3 6-3 01:46
18:00 1 Kim de Lugt/ Lennart de Lugt v Stefan Oud/ Inga Tjarchian GD4P2 6-3 1-6 14-12 01:35
5 Sonja Bos-Hoeve/ Ivor Bos v Harry Hachmang/ Annet Berendregt GD635P1 6-2 6-2 01:24
18:15 4 Jordi Janmaat/ Barry Spring in 't Veld v Menno Sneep/ Mitchel Wagner HD4P2 6-1 3-6 10-8 01:50
6 Marcel van Horssen/ Anneke Koster v Johan van der Wulp/ Selina Schabracq GD735P2 6-1 6-2 01:08
18:45 3 Martine Vasterman/ Henk van Beekveld v Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs GD735P1 1-6 2-6 01:04
19:00 2 Evelien van Mourik/ Renée Bosse v Melissa Gon/ Carlijn Kruijt DD3P1 wo
19:15 7 Lennox Alblas/ Benno Hulshof v Mick Bos/ Maarten Wilms HD735P2 6-0 3-6 10-8 01:23
19:30 1 Bert-Jan Hendriksen/ Ingeborg Korpershoek v Duco van der Veer/ Heleen van Maurik GD3P1 4-6 7-6 (4) 9-11 01:57
20:00 4 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Niels Bloklander/ Elvin Lisierse HD5P1 7-5 2-6 10-7 01:33
6 Coen Wassink/ Henrie Uitermark v Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek HD735P1 2-6 2-6 01:18
20:15 2 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Jeanine Pull/ Marianne Spaan DD6P1 3-6 6-4 2-10 01:50
20:30 3 Shiela van Schagen/ Gwen Hetharia v Els de Kruif - Driehuis/ Liesbeth Eindhoven DD735P1 6-0 6-2 01:06
20:45 7 Jessica Riemsdijk/ Daphne Duppen v Amber Hulshof/ Sandra Eleveld DD7P1 6-4 6-4 01:45
21:00 1 Nicoline Langendijk/ Sacha Bouwman v Edith van der Meij/ Cyrilla Hardebol-Wijnen DD7P2 wo
5 Linda Hofmann-Bauer/ Debby Kuiper v Marion Hansen/ Kirsty Sluymer- Van De Beld DD6P1 2-6 3-6 01:12
21:30 2 Marieke Visser/ Sandra Neijts v Danique Mense/ Iris Harrewijn DD4P1 1-6 3-6 01:37
6 Sonja Bos-Hoeve/ Ivor Bos v Marcel van Horssen/ Francis Kousemaker GD635P1 2-6 6-1 10-8 01:16
21:45 3 Johan de Kruif/ Ed Post v Mick Bos/ Maarten Wilms HD735P2 2-6 1-6 01:25
22:00 7 Gerard Mater/ Marcel Mater v Niek van Hirtum/ Lennart Rijlaarsdam HD6P2 1-6 5-7 01:40
Maandag 24 December 2012
12:00 1 Daan Uitermark v Joop Damhuis HE4 2-6 6-3 5-10 01:31
2 Marco van Zutphen v Mark Pothuizen HE3 5-7 0-6 01:28
3 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Yaser Heda/ Vera Milisavljevic GD5P2 6-2 6-4 01:20
4 Erwin Nielsen v Steven de Boer HE3 5-7 3-6 01:29
5 Kim Claessen v Susanne Heijkoop DE3 6-3 6-2 01:44
13:00 6 Mick van Houten v Roman Vaynshteyn HE7 7-6 (6) 6-3 01:58
7 Alex van Tongeren/ Bas Aschman v Gilbert Imthorn/ Andrei Motoc HD6P1 6-3 7-6 (5) 01:43
13:15 3 Nog niet bekend v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD735P1 6-2 7-5 01:55
4 Lennox Alblas/ Linda Alblas-van den Burg v Shiela van Schagen/ Gino van Schagen GD7P2 6-2 6-2 01:06
13:30 1 Dennis Verduin v Erwin Schmitz HE3 3-6 7-5 5-10 01:49
13:45 2 Tim Wiers/ Rick Hoogland v Menno Sneep/ Mitchel Wagner HD4P2 6-4 6-1 01:37
5 Dominique Planken v Bibiche den Hollander DE3 0-6 2-6 01:19
14:30 3 Enzio Fruijtier v Frans de Kruif HE8P1 6-0 6-3 01:16
4 Jessica Riemsdijk v Sanne Turenhout DE8 6-3 6-1 01:07
6 Mick Bos/ Jelle Bos v Jeremy Heijder/ Jari Kuiper HD6P3 6-4 7-6 (5) 01:55
14:45 7 Frank Stokman/ Bas Tromp v Ronald Vlieland/ Niels Winter HD4P1 3-6 3-6 01:14
15:00 1 Steven de Boer v Niels Kok HE2 7-6 (3) 6-3 01:50
15:15 2 Niek van Hirtum v Piet Hein Stapensea HE5 6-1 4-6 10-2 01:32
5 Marieke de Bie/ Xander Zwaaf v Roger de Jong/ Willemijn Odekerken GD6P1 0-6 5-7 01:15
15:45 3 Remco van Dortmond v Toni Ferrari HE5 1-6 5-7 01:24
4 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Sonja Bos-Hoeve/ Ivor Bos GD635P1 5-7 4-6 01:40
16:00 6 Erik van Wolferen/ Rik van den Oever v Patrick Koole/ Michel Wigbers HD5P2 2-6 5-7 01:29
16:30 1 Julianne de Ruiter/ Mick van Houten v Lennox Alblas/ Linda Alblas-van den Burg GD7P2 6-3 6-2 01:44
7 Jeanine Pull/ Marianne Spaan v Linda Hofmann-Bauer/ Debby Kuiper DD6P1 7-5 6-2 01:30
17:00 2 Adriaan de Jager v Tom Tak HE3 6-3 6-2 01:35
3 Evert Veldmeijer v Niels Kalle HE6 7-6 (5) 7-5 02:16
4 Anouk van der Peet/ Jari Kuiper v Benno Hulshof/ Sandra Eleveld GD7P1 6-4 0-6 4-10 01:15
17:30 6 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer HD6P2 4-6 6-3 10-6 01:41
Woensdag 26 December 2012
10:00 1 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Annemiek Groen/ Jolanda Icke DD735P2 6-1 6-2 01:11
2 Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Sylvia van Voornveld/ Patrick Brouwer GD8P1 0-6 2-6 01:11
3 Julianne de Ruiter/ Mick van Houten v Cyrilla Hardebol-Wijnen/ Patrick Bos GD7P2 7-6 (5) 3-6 10-5 02:15
4 Arno Balk v Niels Kok HE3 6-2 6-3 01:23
5 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Harry Hachmang/ Annet Berendregt GD635P1 6-1 6-4 01:16
6 Etienne Bijsterveld v Wesley de Kwaadsteniet HE3 2-6 2-6 01:24
11:15 2 Evelien van Mourik/ Renée Bosse v Michelle Hoogenstein/ Wendy Meester DD3P1 6-2 6-2 01:27
4 Duco van der Veer/ Heleen van Maurik v Rick van der Meulen/ Angelien Timmermans - Voorintholt GD3P1 6-2 6-4 01:31
11:30 1 Joop Damhuis v Koen Heupers HE4 1-6 3-6 01:53
6 Adriaan de Jager v Tim Wiers HE3 7-5 6-4 02:07
11:45 3 Olaseji Akinrogunde v Merlin Groen DE5 6-3 6-3 01:37
5 Sebastiaan van Bentum v Casper Mantje HE2 6-7 (1) 6-4 10-5 01:51
12:30 2 Peter Vloeijberghs v Bas Vreugde HE4 wo
6 Lydia Verheul/ Roy Premchand v Chris Geijs/ Bernadette Hoogstede GD8P2 6-2 6-2 01:06
12:45 4 Patrick Koole/ Claudia Saia v Maikel Schrama/ Denise Blauwhoff GD6P2 1-6 6-2 10-8 01:30
7 Cyrilla Hardebol-Wijnen/ Patrick Bos v Shiela van Schagen/ Gino van Schagen GD7P2 6-2 6-0 01:18
13:00 1 Nino Fruijtier v Cock Veldhuis HE8P1 1-6 0-6 00:57
13:30 3 Marcus van Geldorp v Bas Dortmundt HE7 6-1 6-1 01:19
5 Jos Hessels/ Jaap Philippo v Coen Wassink/ Henrie Uitermark HD735P1 6-2 6-4 01:15
13:45 2 Ricardo van Zutphen v Jasper Suijk HE2 6-7 (3) 4-6 01:43
6 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P1 6-1 6-3 01:20
14:15 4 Julianne de Ruiter v Gea Vonk DE7 6-0 6-2 01:23
7 Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker v Sylvia van Voornveld/ Patrick Brouwer GD8P1 1-6 7-5 3-10 01:29
14:30 1 Stefan Imanse v Abel Ferrari HE4 4-6 6-4 6-10 02:15
15:00 2 Gerard Mater/ Marcel Mater v Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer HD6P2 wo
15:15 3 Kim Uitermark/ Sanne Turenhout v Lydia Verheul/ Melanie Wassink-Koster DD8P1 2-6 6-3 16-14 01:38
15:45 4 Emiel Leenders/ Michiel van Santen v Asing Ku/ Jasper Stouthart HD7P1 3-6 7-6 (4) 6-7 (6) 02:11
Donderdag 27 December 2012
12:00 1 Koen Ruigrok v Bram Kranendonk HE6 6-2 6-2 01:26
2 Ronald Vlieland v Peter Vloeijberghs HE4 6-2 6-0 01:04
3 Pieter van Hengel v Vincent van Schagen HE6 0-6 2-6 01:17
4 Mark Pothuizen v Wesley de Kwaadsteniet HE3 2-6 4-6 01:58
5 Marieke de Bie/ Xander Zwaaf v Paul de Groot/ Patricia van Zaanen GD6P1 6-4 6-3 01:35
13:00 6 Arno Balk/ Sjoerd Balk v Bert-Jan Hendriksen/ Daan Uitermark HD3P2 6-1 6-4 01:09
7 Julianne de Ruiter/ Mick van Houten v Shiela van Schagen/ Gino van Schagen GD7P2 6-1 6-2 00:59
13:30 1 Nog niet bekend v Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek HD735P1 6-4 4-6 10-5 01:38
13:45 2 Anouk van der Peet/ Jari Kuiper v Yvette Breek/ Raimundo Mendes GD7P1 5-3 opg 01:30
14:30 3 Joyce Hansen v Naomi de Kwaadsteniet DE4 4-6 3-6 01:32
6 Nino Fruijtier v Frans de Kruif HE8P1 4-6 6-4 5-10 01:39
14:45 7 Marieke de Bie/ Inez Abels v Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer DD6P1 6-3 7-6 (6) 01:45
15:00 1 Melissa Gon/ Stefan Imanse v Rick van der Meulen/ Angelien Timmermans - Voorintholt GD3P1 3-6 6-4 10-5 01:36
15:15 2 Emiel Leenders/ Michiel van Santen v Roy Premchand/ Jeroen Hardebol HD8P1 6-1 6-1 01:13
15:45 3 Adriaan de Jager v Erwin Schmitz HE3 6-3 3-6 8-10 01:47
16:00 6 Jasper Suijk v Steven de Boer HE2 7-5 1-6 10-7 01:35
16:30 1 Paul van Rheenen/ Xander Zwaaf v Kilian Schipper/ Luuk van der Spek HD5P4 4-6 6-3 10-7 01:42
7 Dominique Planken v Olaseji Akinrogunde DE4 1-6 3-6 01:55
17:00 4 Sylvia Kokernoot/ Debby Kuiper v Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve DD7P2 3-6 6-4 6-10 01:39
5 Mick van Houten v Ido de Haan HE7 2-6 0-6 01:15
17:15 3 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Marion Hansen/ Kirsty Sluymer- Van De Beld DD6P1 5-7 5-7 01:47
17:30 6 Hessel Kruisman v Kees van der Peijl HE5 6-3 1-6 10-8 01:38
18:00 1 Hans Coesel/ Suzanne Kremer v Gabriëlle Altena/ Piet Nagel GD2P1 5-7 7-6 10-7 02:26
18:15 4 Frank Kramer/ Quien Hartemink v André Vink/ Brenda Draaisma GD6P2 6-2 6-3 01:19
7 Niek van Hirtum/ Lennart Rijlaarsdam v Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer HD6P2 6-3 6-1 01:16
18:30 2 Erwin Schmitz/ Mark Pothuizen v Thomas van Doorn/ Björn Luitink HD3P2 6-2 3-6 12-10 01:37
5 Emiel Leenders/ Michiel van Santen v Frans de Kruif/ Ruud de Kruif HD8P1 6-4 6-2 01:40
18:45 3 Maikel Schrama v Jeroen Dortmundt HE7 6-3 4-6 10-3 01:44
19:00 6 Ronald Vlieland v Henrico Mud HE4 6-2 6-4 01:17
19:30 1 Adriaan de Jager v Ritchie Kruunenberg HE2 3-6 4-6 01:49
4 Rick Tjioe/ Peter Grove v Edwin Daemen/ Henk Zeemering HD635P1 6-3 6-2 01:15
19:45 7 Sonja Bos-Hoeve/ Ivor Bos v Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam GD635P1 6-4 6-3 01:14
20:00 2 Marcel Zijlstra/ Chris Tanis v Gert-Jan Pruijn/ Willem Ossenkoppele HD635P1 1-6 5-7 01:27
5 Chantal Verzijlberg/ Bas van der Velden v Stefan Oud/ Inga Tjarchian GD4P2 1-6 3-6 01:29
20:15 3 Erik van Wolferen/ Rik van den Oever v Bastiaan Karelse/ Vincent van Schagen HD5P2 6-3 6-4 01:32
6 Henk van den Broek/ Jos Nix v Mick Bos/ Maarten Wilms HD735P2 6-2 4-6 3-10 01:35
20:45 4 Daan Uitermark/ Maurice Booms v Tim Wiers/ Rick Hoogland HD4P2 5-7 2-6 01:31
21:00 1 Niek van Hirtum/ Lennart Rijlaarsdam v Boy Steenkist/ Gerard Kamoen HD6P2 7-6 (1) 6-1 01:38
21:15 7 Laudy Hooiveld-Varkevisser/ Thierry Smagge v Roger de Jong/ Willemijn Odekerken GD6P1 3-6 1-6 01:15
21:30 2 Marcel van Horssen/ Anneke Koster v Benno Hulshof/ Annet Berendregt GD735P2 6-7 (4) 6-2 10-6 02:02
21:45 3 Coen van Delft/ Albert Jan Smid v Niels Bloklander/ Elvin Lisierse HD5P1 7-6 (4) 6-3 01:45
6 Emiel Leenders/ Michiel van Santen v Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer HD8P1 6-1 1-6 5-10 01:26
Vrijdag 28 December 2012
12:00 1 Emma Kranendonk v Kim Claessen DE3 6-0 6-2 01:13
2 Francine Verbeek v Moniek Bakker DE6 6-0 6-3 01:13
3 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Annemiek Groen/ Jolanda Icke DD735P2 6-4 6-4 01:33
4 Koen Ruigrok v Vincent van Schagen HE6 6-3 6-0 01:02
5 Naomi de Kwaadsteniet v Suzanne Kremer DE4 2-6 7-6 6-10 02:07
7 Paul de Groot/ Patricia van Zaanen v Roger de Jong/ Willemijn Odekerken GD6P1 3-6 1-6 01:29
13:00 4 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Linda Hofmann-Bauer/ Debby Kuiper DD6P1 6-3 4-6 10-8 01:40
13:15 2 Babs van Kampen v Rowie Kouw DE2 6-1 6-3 01:12
7 Stéphanie Gomperts v Beau Blokker DE2 6-0 6-4 01:52
13:30 1 Menno Sneep v Rik van den Oever HE5 6-3 6-1 01:14
5 Ellen Ypma-de Vente/ Sonja Bos-Hoeve v Shiela van Schagen/ Gwen Hetharia DD735P1 6-3 6-0 01:28
13:45 3 Tom Tak/ Casper Mantje v Dennis Verduin/ Nick Verduin HD3P1 6-7 (0) 4-6 01:56
6 Inge Kortekaas v Jessica Riemsdijk DE8 1-6 2-6 01:22
14:30 4 Coen van Delft/ Albert Jan Smid v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD5P1 3-6 6-2 8-10 01:26
14:45 7 Asing Ku/ Jasper Stouthart v Stefan Hoogendoorn/ Bas van der Peet HD7P1 6-3 3-6 10-8 01:34
15:00 1 Marieke de Bie/ Inez Abels v Marion Hansen/ Kirsty Sluymer- Van De Beld DD6P1 7-6 (5) 1-6 8-10 01:47
3 Paul van Rheenen/ Xander Zwaaf v Roy van der Velden/ Fons Haver HD5P4 6-3 4-6 6-10 01:55
16:00 2 Lisa Hardebol v Hester van der Blom DE7 6-3 6-4 01:19
4 Kilian Handels v Koen Heupers HE4 1-6 0-6 01:09
17:15 2 Andrei Motoc v Sebastiaan Timmer HE6 6-2 6-0 01:13
7 Joeri Loman v Jelle Bos HE7 7-5 4-6 7-10 01:57
17:30 4 Inez Abels/ Piet Hein Stapensea v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P2 6-1 7-6 (5) 01:29
18:00 1 Dominic Bersee v Ruud Vis HE2 3-6 6-7 (5) 01:53
5 Frank Kaandorp/ Margot Leegwater v Benno Hulshof/ Annet Berendregt GD735P2 7-5 3-6 9-11 01:38
6 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Kilian Schipper/ Luuk van der Spek HD5PO 6-0 6-0 00:55
18:45 2 Marieke de Bie/ Xander Zwaaf v Laudy Hooiveld-Varkevisser/ Thierry Smagge GD6P1 6-2 7-6 (2) 01:33
7 Dennis Verduin/ Nick Verduin v Bas Vreugde/ Piet Nagel HD3P1 5-7 6-2 10-6 02:01
19:00 4 Emiel Leenders/ Michiel van Santen v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P1 2-6 6-2 10-4 01:41
19:15 3 Mireille Groot/ Glenn van Roodselaar v Amanda Reker/ Roy van der Velden GD5P1 1-6 3-6 01:20
6 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Marcel van Horssen/ Francis Kousemaker GD635P1 7-6 (4) 4-6 10-8 01:47
19:30 1 Bart van Kampen v Ritchie Kruunenberg HE2 6-3 6-3 01:16
5 Marc Reick/ Remco Lanting v Mick Bos/ Jelle Bos HD6P3 2-6 6-0 10-5 01:19
20:00 2 Thomas van Doorn/ Björn Luitink v Bert-Jan Hendriksen/ Daan Uitermark HD3P2 6-3 6-1 01:22
7 Bibiche den Hollander v Marit van der Molen DE3 4-6 7-6 (3) 10-5 02:53
20:30 3 Harry van den Berg/ Hans José v Tim Hoogewerf/ Mitchel Wagner HD5P3 6-3 6-3 01:37
4 Jeanine Pull/ Annet van Zoonen v Amber Hulshof/ Sandra Eleveld DD7P1 7-6 (2) 6-1 01:45
6 Nicoline Langendijk/ Sacha Bouwman v Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve DD7P2 0-6 1-6 00:54
21:00 1 Ruud Vis/ Kim van der Horst v Gabriëlle Altena/ Piet Nagel GD2P1 6-3 7-6 (4) 02:01
5 Lennox Alblas/ Benno Hulshof v Johan de Kruif/ Ed Post HD735P2 3-6 6-2 10-7 01:30
21:30 2 Marcel van Horssen/ Francis Kousemaker v Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam GD635P1 3-6 6-0 6-10 01:03
7 Roy Premchand/ Jeroen Hardebol v Steven van Voornveld/ Patrick Brouwer HD8P1 1-6 2-6 01:11
21:45 3 Frank Stokman/ Bas Tromp v Piet Hein Stapensea/ Wouter van Tongeren HD4P1 wo
6 Kim Uitermark/ Sanne Turenhout v Astrid Brouwer-Gravemaker/ Sylvia van Voornveld DD8P1 4-6 2-6 01:11
Zaterdag 29 December 2012
09:00 1 Frank Kaandorp/ Margot Leegwater v Johan van der Wulp/ Selina Schabracq GD735P2 6-1 6-1 01:00
2 Peter Grove/ Glenn van Roodselaar v Niek van Hirtum/ Lennart Rijlaarsdam HD6PO 2-6 0-6 01:05
3 Maikel Schrama/ Denise Blauwhoff v André Vink/ Brenda Draaisma GD6P2 wo
5 Ellen Ypma-de Vente/ Sonja Bos-Hoeve v Els de Kruif - Driehuis/ Liesbeth Eindhoven DD735P1 6-1 6-0 00:57
10:15 4 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Stefan Hoogendoorn/ Bas van der Peet HD7P1 6-0 6-3 01:11
10:30 1 Sylvia Kokernoot/ Debby Kuiper v Edith van der Meij/ Cyrilla Hardebol-Wijnen DD7P2 6-0 6-4 01:19
2 Francine Verbeek v Amanda Reker DE5 4-6 4-6 01:53
6 Enzio Fruijtier v Cock Veldhuis HE8P1 6-4 7-6 (5) 01:47
7 Hester van der Blom v Francis Kousemaker DE6 6-3 1-6 0-10 01:20
10:45 3 Toni Ferrari v Niek van Hirtum HE5 6-4 4-6 4-10 01:25
5 Bibiche den Hollander/ Kim Claessen v Marieke Visser/ Sandra Neijts DD4P1 6-1 6-0 01:07
11:45 4 Lydia Verheul/ Roy Premchand v Marlies Lapré/ Phil Lapré GD8P2 7-5 4-6 4-10 02:19
12:00 2 Jos Hessels/ Jaap Philippo v Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek HD735P1 6-0 6-4 01:18
6 Henk van den Broek/ Jos Nix v Lennox Alblas/ Benno Hulshof HD735P2 4-6 6-3 4-10 01:30
12:15 1 Erwin Schmitz/ Mark Pothuizen v Arno Balk/ Sjoerd Balk HD3P2 7-6 (3) 7-5 02:01
7 Olaseji Akinrogunde v Merel Ann van Zanten DE4 6-7 (5) 4-6 02:02
12:30 3 Tim Wiers/ Rick Hoogland v Jordi Janmaat/ Barry Spring in 't Veld HD4P2 7-5 6-3 01:16
5 Jeanine Pull/ Annet van Zoonen v Jessica Riemsdijk/ Daphne Duppen DD7P1 6-1 6-1 01:12
13:15 4 Duco van der Veer/ Heleen van Maurik v Melissa Gon/ Stefan Imanse GD3P1 3-6 6-3 7-10 01:34
13:30 2 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P2 1-6 0-6 01:19
6 Merel Ann van Zanten/ Lars Binkhorst v Mireille Groot/ Glenn van Roodselaar GD5P1 6-4 6-1 01:53
13:45 1 Gert-Jan Pruijn/ Willem Ossenkoppele v Edwin Daemen/ Henk Zeemering HD635P1 6-3 3-6 10-8 01:47
7 Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve v Edith van der Meij/ Cyrilla Hardebol-Wijnen DD7P2 6-2 6-3 01:18
14:15 3 Astrid Brouwer-Gravemaker/ Sylvia van Voornveld v Lydia Verheul/ Melanie Wassink-Koster DD8P1 6-2 6-1 01:14
5 Paul de Groot/ Patricia van Zaanen v Laudy Hooiveld-Varkevisser/ Thierry Smagge GD6P1 wo
14:45 4 Bart van Kampen v Sebastiaan van Bentum HE2 6-3 6-7 (5) 10-6 01:52
15:00 2 Arno Balk/ Sjoerd Balk v Thomas van Doorn/ Björn Luitink HD3P2 6-1 7-5 01:27
6 Roy Premchand/ Jeroen Hardebol v Frans de Kruif/ Ruud de Kruif HD8P1 6-7 (4) 3-6 02:14
15:30 1 Babs van Kampen/ Wesley de Kwaadsteniet v Gabriëlle Altena/ Piet Nagel GD2P1 6-1 6-2 01:12
7 Marieke de Bie/ Inez Abels v Jeanine Pull/ Marianne Spaan DD6P1 3-6 6-4 11-9 01:33
16:00 3 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Edith van der Meij/ Martine Vasterman DD735P2 7-6 (0) 6-1 01:35
5 Erwin Schmitz/ Mark Pothuizen v Bert-Jan Hendriksen/ Daan Uitermark HD3P2 4-6 6-1 10-3 01:31
16:15 4 Rick Tjioe/ Peter Grove v Marcel Zijlstra/ Chris Tanis HD635P1 6-2 6-1 01:39
16:30 2 Yvonne Raaijmakers/ Rick Zwiers v Joop Damhuis/ Naomi de Kwaadsteniet GD4P1 6-3 1-6 4-10 01:38
6 Jasper Suijk v Ruud Vis HE2 4-6 6-3 11-9 01:49
17:00 1 Jan Smeels v Evert Veldmeijer HE6 5-7 6-7 (3) 02:11
7 Boy Steenkist/ Gerard Kamoen v Emiel Leenders/ Michiel van Santen HD7P1 6-1 6-0 01:08
17:45 3 Tom Tak/ Casper Mantje v Bas Vreugde/ Piet Nagel HD3P1 6-4 7-5 01:33
4 Leonie van Dijken-Bloemendaal v Yvette Breek DE8 1-6 4-6 01:39
5 Steven de Boer v Björn Luitink HE3 3-6 0-6 01:12
18:00 2 Harry van den Berg/ Hans José v Patrick Koole/ Michel Wigbers HD5PO wo
6 Chantal Verzijlberg/ Bas van der Velden v Kim de Lugt/ Lennart de Lugt GD4P2 7-5 2-6 3-10 01:38
18:30 1 Marcel Zijlstra/ Chris Tanis v Edwin Daemen/ Henk Zeemering HD635P1 wo
7 Marieke de Bie/ Inez Abels v Linda Hofmann-Bauer/ Debby Kuiper DD6P1 6-3 6-1 01:10
19:15 4 Jeanine Pull/ Marianne Spaan v Marion Hansen/ Kirsty Sluymer- Van De Beld DD6P1 1-6 4-6 01:26
19:30 2 Sandra Neijts/ Ton Buhre v Joop Damhuis/ Naomi de Kwaadsteniet GD4P1 4-6 6-7 (4) 01:45
3 Evert Veldmeijer v Andrei Motoc HE6 0-6 2-6 01:06
5 Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Steven van Voornveld/ Astrid Brouwer-Gravemaker GD8P1 2-6 5-7 01:39
6 Ron van Gog/ Carolien van Bakel-Van Der Veldt v Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam GD635P1 4-6 6-4 10-7 01:41
20:15 1 Ritchie Kruunenberg v Wesley de Kwaadsteniet HE3 6-2 6-4 01:24
7 Emiel Leenders/ Michiel van Santen v Stefan Hoogendoorn/ Bas van der Peet HD7P1 2-6 6-7 (2) 01:52
21:00 2 Arno Balk v Erwin Schmitz HE3 6-4 6-4 01:42
4 Menno Sneep v Hessel Kruisman HE5 6-1 6-3 01:24
6 Ronald Vlieland v Abel Ferrari HE4 5-7 0-2 opg 01:17
21:15 3 Jelle Bos v Ido de Haan HE7 2-6 1-2 opg 01:03
5 Maikel Schrama v Marcus van Geldorp HE7 6-4 6-2 02:04
Zondag 30 December 2012
09:00 1 Roger de Jong/ Willemijn Odekerken v Maikel Schrama/ Denise Blauwhoff GD6PO#F 4-6 4-6 01:22
2 Ritchie Kruunenberg v Björn Luitink HE3 6-4 6-2 01:29
4 Sylvia Kokernoot/ Debby Kuiper v Nicoline Langendijk/ Sacha Bouwman DD7P2 6-1 6-4 01:23
5 Jessica Riemsdijk v Yvette Breek DE8#F 6-3 4-1 opg 01:14
10:45 1 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Harry van den Berg/ Hans José HD5PO#F 2-6 3-6 01:28
2 Bert-Jan Hendriksen/ Ingeborg Korpershoek v Rick van der Meulen/ Angelien Timmermans - Voorintholt GD3P1 6-4 6-1 01:48
4 Alex van Tongeren/ Bas Aschman v Niek van Hirtum/ Lennart Rijlaarsdam HD6PO#F 4-6 3-6 01:23
5 Francine Verbeek v Francis Kousemaker DE6#F 6-4 6-1 01:25
6 Benno Hulshof/ Sandra Eleveld v Julianne de Ruiter/ Mick van Houten GD7PO#F 3-6 3-6 01:15
12:15 1 Bibiche den Hollander/ Kim Claessen v Danique Mense/ Iris Harrewijn DD4P1 6-1 6-7 (1) 10-6 01:54
2 Ruud Vis/ Kim van der Horst v Babs van Kampen/ Wesley de Kwaadsteniet GD2P1 3-6 6-4 10-6 01:48
4 Abel Ferrari v Koen Heupers HE4#F 7-6 (12) 6-3 02:35
5 Maikel Schrama v Ido de Haan HE7#F 2-6 2-6 01:28
6 Ellen Ypma-de Vente/ Sonja Bos-Hoeve v Ingrid Duindam/ Sandy Rutte DD735PO#F 6-1 1-6 10-4 01:22
7 Nog niet bekend v Lennox Alblas/ Benno Hulshof HD735PO#F 6-1 6-2 01:14
14:00 1 Menno Sneep v Niek van Hirtum HE5#F 6-3 6-3 01:25
2 Dennis Verduin/ Nick Verduin v Erwin Schmitz/ Mark Pothuizen HD3PO#F 2-6 4-6 01:27
4 Merel Ann van Zanten/ Lars Binkhorst v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD5PO#F 3-6 3-6 01:17
5 Julianne de Ruiter v Lisa Hardebol DE7#F 6-0 6-2 01:14
6 Liesbeth Eindhoven/ Paul van Lochem v Marcel van Horssen/ Anneke Koster GD735PO#F 1-6 0-6 01:12
7 Jeanine Pull/ Annet van Zoonen v Shiela van Schagen/ Sonja Bos-Hoeve DD7PO#F 6-3 4-6 10-8 01:47
15:30 1 Joop Damhuis/ Naomi de Kwaadsteniet v Kim de Lugt/ Lennart de Lugt GD4PO#F 6-2 7-5 01:31
2 Bart van Kampen v Jasper Suijk HE2#F 6-3 6-1 01:03
4 Stéphanie Gomperts v Babs van Kampen DE2#F 2-6 0-6 01:03
5 Piet Hein Stapensea/ Wouter van Tongeren v Tim Wiers/ Rick Hoogland HD4PO#F 3-6 4-6 01:27
6 Sylvia van Voornveld/ Patrick Brouwer v Marlies Lapré/ Phil Lapré GD8PO#F 6-2 6-4 01:19
17:15 1 Merel Ann van Zanten v Suzanne Kremer DE4#F 6-3 6-4 01:32
2 Emma Kranendonk v Bibiche den Hollander DE3#F 6-2 6-0 01:19
4 Ritchie Kruunenberg v Arno Balk HE3#F 5-7 4-6 02:05
5 Olaseji Akinrogunde v Amanda Reker DE5#F 7-5 6-0 01:17
6 Koen Ruigrok v Andrei Motoc HE6#F 7-5 3-6 3-10 02:08
Niet gepland
Chiel van der Plas v Dominic Bersee HE2 wo
Kim Borg v Babs van Kampen DE2 wo
Babs van Kampen/ Wesley de Kwaadsteniet v Ricardo van Zutphen/ Kim Borg GD2P1 wo
Ruud Vis/ Kim van der Horst v Ricardo van Zutphen/ Kim Borg GD2P1 wo
Hans Coesel/ Suzanne Kremer v Ricardo van Zutphen/ Kim Borg GD2P1 wo
Ricardo van Zutphen/ Kim Borg v Gabriëlle Altena/ Piet Nagel GD2P1 wo
Chiel van der Plas v Steven de Boer HE3 wo
Maud van Gorkom v Marit van der Molen DE3 wo
Kilian Handels v Patrick van Hal HE4 wo
Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Yaser Heda/ Vera Milisavljevic GD5P2 wo
Inez Abels/ Piet Hein Stapensea v Yaser Heda/ Vera Milisavljevic GD5P2 wo
Gilbert Imthorn/ Andrei Motoc v Niels Hooiveld/ Arjan van der Velden HD6P1 wo
Harry Hachmang/ Annet Berendregt v Marcel van Horssen/ Francis Kousemaker GD635P1 wo
Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber v Asing Ku/ Jasper Stouthart HD7P1 wo
Martine Vasterman/ Henk van Beekveld v Liesbeth Eindhoven/ Paul van Lochem GD735P1 wo
Emiel Leenders/ Michiel van Santen v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD8P1 wo
Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Frans de Kruif/ Ruud de Kruif HD8P1 wo

Volg dit toernooi op www.haarlemsetennisweek.nl.

© PlanMySport - 24 Aug 2019 09:19