Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek 2011
friday 23 december 2011 until sunday 1 january 2012
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Saturday 24 December 2011
09:00 1 Joost Kortekaas v Boy Steenkist HE7 2-6 2-6 00:57
2 Emil van Gorkum v Kilian Handels HE4 wo
3 Jos Hessels v Jeroen Dortmundt HE7 7-6 (5) 0-6 1-10 01:10
4 Toos Schaap-Nederstigt v Caroline Lauppe DE7 6-2 6-3 01:15
6 Lars Haas v Paul van Bloois HE7 6-3 6-3 00:59
7 Dionne Aafjes v Kim Uitermark DE8P1 1-6 6-4 1-10 01:04
10:15 3 Riccardo Wakker v Patrick van Hal HE4 6-4 2-6 10-7 01:45
7 Olaseji Akinrogunde v Laura Kuiper DE4 7-5 6-1 01:45
10:30 1 Evert Veldmeijer v Maarten Elenbaas HE6 4-6 6-1 10-8 02:15
2 Marieke de Bie/ Xander Zwaaf v Jacco Hulsbosch/ Denise van Dalen-Kors GD6P1 6-3 6-0 01:15
5 Rob de Ree v Willem Wester HE7 6-1 6-2 01:08
10:45 4 Yvonne Postma v Ilse Witteman-Wiers DE6 6-1 6-1 01:11
6 Tineke Schaap v Achinta Nassy DE7 4-6 4-6 01:32
11:45 3 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Steven Meerman/ Bas Dijt HD4P1 6-7 (5) 6-3 11-9 01:43
7 Peter Buitendijk v Jack van den Burg HE7 6-1 6-4 01:27
12:00 1 Bianca Krom/ Remco van Dortmond v Yaser Heda/ Vera Milisavljevic GD6P2 2-6 5-7 01:18
2 Ruben Jonker da Roha v Dexter Bierenbroodspot HE3 6-4 6-3 01:28
5 Terry Engelhart v Luuk van der Spek HE6 3-6 3-6 01:27
12:15 4 Frans de Kruif v Patrick Bos HE8 0-6 0-6 00:53
13:15 3 Menno Sneep v Timothy Cozijnsen HE4 2-6 7-5 11-13 02:11
7 Anouk van der Peet/ René van der Peet v Mirjam de Vijlder van Eckeveld/ Wies de Vijlder GD8P1 7-5 6-2 01:46
13:30 1 Frans den Hartog/ Robbert Land v Niels Bloklander/ Mark Pothuizen HD3P1 4-6 3-6 01:31
2 Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Cock Veldhuis/ Frank Muller HD8P1 3-6 6-2 10-5 01:20
5 Tim Wiers v Michael de Beer HE3 6-7 (3) 3-6 01:49
13:45 4 Kim Uitermark v Inge Kortekaas DE8P1 4-6 6-4 9-11 01:41
6 Glenn van Roodselaar v Marten Japenga HE6 6-1 6-2 01:37
14:45 3 Ron Tjioe/ Peter Grove v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD635P1 6-3 6-2 01:17
7 Danique Mense/ Iris Harrewijn v Jenny Exalto/ Cynthia Vonk DD4P1 6-0 6-1 01:03
15:00 1 Joyce Hansen v Merel Ann van Zanten DE5 7-6 (5) 0-6 11-9 01:50
2 Finn Theuws v Job van Ballegoijen De Jong HE4 3-6 2-6 01:30
15:15 4 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Mick Bos/ Jelle Bos HD6P2 6-1 6-3 01:07
6 Sandra de Vijlder/ Alfonso Vera Evertman v Lydia Verheul/ Roy Premchand GD8P2 6-3 7-6 (2) 01:42
16:00 5 Arno Balk v Mark Pothuizen HE3 6-3 6-2 01:35
16:15 3 Achinta Nassy/ Vera Milisavljevic v Marieke de Bie/ Inez Abels DD6P1 4-6 6-3 8-10 01:54
16:30 1 Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Frans de Kruif/ Ruud de Kruif HD8P1 6-3 6-2 01:30
2 Enzio Fruijtier v Marcus van Geldorp HE7 1-6 1-6 01:15
Monday 26 December 2011
10:00 1 Iris Charalampopoulos v Kayleigh de Haan DE4 7-6 (0) 4-6 10-5 02:12
2 Willem Wester v Marley Hasselbach HE6 6-7 (6) 2-6 01:48
3 Piet Hein Stapensea v Fons Haver HE5 6-1 6-1 01:06
4 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Els Bloemendaal-Weber/ Leonie van Dijken-Bloemendaal DD7P1 6-1 6-2 01:22
5 Henk Kuijper/ Wim Jansen v Cock Veldhuis/ Frank Muller HD8P1 6-4 6-2 01:12
6 Michelle Hoogenstein v Kelly Reijne DE4 6-2 6-3 01:21
11:30 1 Casper Mantje v Dominic Bersee HE3 6-7 (5) 6-4 8-10 02:06
3 Terry Engelhart v Joran Zethof HE5 5-7 0-6 01:43
4 Hester Hooyschuur v Dominiek Wallaart DE3 4-6 7-5 4-10 02:10
11:45 2 Rik van den Oever v Ton Bruijns HE6 6-1 6-4 01:37
7 Kilian Schipper v Roger de Jong HE6 3-6 7-5 10-8 02:06
12:45 4 Björn Luitink v Artjom Maksimov HE3 6-3 4-6 8-10 02:17
6 Anton den Braber/ Peter Liu v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P2 2-6 7-5 2-10 02:02
13:00 1 Finn Theuws v Patrick Zwiers HE3 3-6 4-6 01:24
3 Michael de Beer v Michiel van den Bogaert HE3 7-5 6-2 01:34
13:15 2 Jordi Janmaat v Daan de Winter HE4 6-2 6-4 01:10
7 Marcus van Geldorp v Alex van Tongeren HE6 5-7 1-6 01:46
13:30 5 Robert Heijder v Boy Steenkist HE7 5-7 0-6 01:23
14:15 4 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Lydia Verheul/ Roy Premchand GD8P2 6-0 6-1 01:02
6 Marley Hasselbach v Job van Ballegoijen De Jong HE5 1-6 0-6 01:12
14:30 1 Daan Uitermark v Thomas van Doorn HE3 3-6 7-6 4-10 01:52
3 Sacha Bouwman/ Joke Kreuze v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD7P2 6-2 6-4 01:40
14:45 2 Jeroen van Smeerdijk v Tristan Schiff HE4 2-6 1-6 01:22
7 Danique Mense/ Iris Harrewijn v Iris Charalampopoulos/ Kayleigh de Haan DD4P1 6-1 6-4 01:27
15:00 5 Irene Kranendonk v Marit van der Molen DE3 3-2 opg 01:30
15:30 4 Alex van Tongeren v Michael de Vijlder HE6 2-6 6-2 9-11 01:39
6 Odi Jung/ Edward Grevenstuk v Benno Hulshof/ Amber Hulshof GD7P2 5-7 5-7 01:40
16:00 1 Martine Zeemering v Caroline de Rijcke DE6 2-6 6-2 10-7 01:47
16:15 2 Susanne Heijkoop v Bibiche den Hollander DE3 2-6 4-6 01:33
7 Marieke Witjes v Marjan Rutgers DE6 4-6 6-3 7-10 01:56
16:45 6 John Molenaar v Pim van Ballegoijen De Jong HE6 4-6 4-6 01:39
Tuesday 27 December 2011
13:00 1 Sieb van Heijningen/ Pim van Ballegoijen De Jong v Mick Bos/ Jelle Bos HD6P2 2-6 2-6 01:22
2 Kilian Schipper/ Luuk van der Spek v Jeroen Ottevanger/ Pieter van Hengel HD6P1 5-7 6-1 10-5 01:32
3 Thomas van Doorn v Tom Stoop HE4 6-4 6-3 01:26
4 Rik van den Oever v Jens Bläsing HE6 6-2 7-5 01:44
5 Bart de Gelder v Adriaan de Jager HE2 6-2 6-1 01:14
7 Rick Hoogland v Jesse Schaap HE5 4-6 6-2 10-3 03:04
14:15 2 Misha Maarsen-Schmitz v Lisanne Zethof DE5 6-1 6-3 01:34
14:30 1 Corine van der Stoop v Olaseji Akinrogunde DE3 4-6 2-6 01:46
14:45 3 Bibiche den Hollander v Annemiek Wissink DE3 1-6 4-6 01:32
15:45 2 Gareth Lau v Ruben Jonker da Roha HE3 6-3 1-3 opg 01:30
7 Inez Abels/ Piet Hein Stapensea v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P1 6-2 4-6 10-6 01:32
16:00 1 Dennis Verduin/ Nick Verduin v Niels Bloklander/ Mark Pothuizen HD3P1 6-3 7-5 01:30
6 Lars Haas v Ton Bruijns HE7 0-6 2-6 01:11
17:00 4 Olaseji Akinrogunde v Iris Harrewijn DE4 wo
5 Kelly Reijne v Kim Popping DE3 0-6 0-6 01:03
17:15 2 Adriaan de Jager v Tristan Schiff HE3 6-4 6-2 01:41
7 Francis Kousemaker v Hester van der Blom DE7 6-2 6-1 01:13
17:30 1 Edwin Daemen/ Mario van Meelen v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD635P1 6-4 6-2 01:15
6 Anouk van der Peet/ René van der Peet v Diana Keessen/ Richard Beukenkamp GD8P1 6-3 7-6 (2) 01:43
18:00 3 Kees van der Peijl v Kilian Schipper HE6 6-4 7-6 (10) 01:49
18:30 4 Annemiek Wissink/ Yvette van de Ruijt v Chantal Verzijlberg/ Sharon Krop DD2P1 6-1 1-6 6-10 01:43
18:45 2 Dennis Verduin v Patrick Zwiers HE3 2-6 2-6 01:19
5 Thomas van Doorn v Erwin Schmitz HE3 wo
7 Inge Kortekaas/ Joost Kortekaas v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD7P1 5-7 6-7 (5) 01:50
19:00 1 Bernard Jonkman/ Suzanne Kremer v Ritchie Kruunenberg/ Bibiche den Hollander GD3P2 5-7 6-7 (3) 02:01
6 Yaser Heda v Pim van Ballegoijen De Jong HE6 7-6 6-4 02:01
19:30 3 Michiel van den Bogaert v Björn Luitink HE2 7-5 3-6 12-10 02:02
20:00 4 Dennis Knijnenburg v Marcel van Horssen HE7 6-4 6-7 10-8 02:22
20:15 2 Ronald Beck/ Danique Mense v Frans den Hartog/ Sandra Hansen-Hagman GD3P2 7-5 6-2 01:34
5 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Jacco Hulsbosch/ Denise van Dalen-Kors GD6P1 6-4 4-6 15-17 01:53
7 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD7P1 6-2 7-5 01:37
20:30 1 Jeanine Pull/ Marianne Spaan v Lydia Wielkens-Kolthof/ Leny Heeremans-van Dam DD6P1 6-4 4-6 10-7 01:40
6 Koen Kuiper v Rik van den Oever HE5 6-1 6-3 01:25
21:15 3 Niels Bloklander v Daan Uitermark HE4 3-6 6-4 10-5 01:26
21:30 4 Mireille Groot/ Glenn van Roodselaar v Yaser Heda/ Vera Milisavljevic GD6P2 1-6 5-7 01:29
21:45 2 Steffan Kok/ Kim Popping v Ruud Vis/ Kim van der Horst GD2P1 4-6 6-7 (3) 01:46
5 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Joost Marsman/ Michiel van Santen HD6P2 6-1 6-3 01:12
7 Frank Wesseling/ Thea Pieke v Sandra de Vijlder/ Alfonso Vera Evertman GD8P2 4-6 6-3 7-10 01:43
22:00 1 Cock Veldhuis v Ruud de Kruif HE8 1-6 2-6 01:14
6 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Iris Charalampopoulos/ Kayleigh de Haan DD4P1 3-6 3-6 01:33
Wednesday 28 December 2011
13:00 1 Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD635P1 3-6 6-3 11-9 01:26
2 Roy Hoovenstat/ Nii Adé Ankrah v Marc Bloem/ Koen van Rooijen HD4P2 2-6 3-6 01:29
3 Zaenuddin Pademmui Barah v Asing Ku HE8 6-3 6-4 01:40
4 Artjom Maksimov v Ruben Jonker da Roha HE2 3-6 7-6 (6) 11-9 02:33
14:15 2 Sandra Hansen-Hagman v Beau Blokker DE3 2-6 0-6 01:34
4 Timothy Cozijnsen v Riccardo Wakker HE4 7-5 6-3 01:36
14:30 1 Job van Ballegoijen De Jong v Tristan Schiff HE4 3-6 6-4 8-10 02:24
14:45 3 Iris Charalampopoulos v Marinka Karsemeijer DE4 6-4 5-7 5-10 02:08
5 Chester Baas v Kilian Handels HE5 6-4 6-1 01:19
15:45 2 Marten Japenga v John Molenaar HE7 3-6 6-1 5-10 02:29
4 Gea Vonk v Sabien Kroon DE7 4-6 1-6 01:17
16:00 1 Bente Akkerman v Miriam van der Zee DE3 6-1 6-1 01:28
6 Boy Steenkist v Marcus van Geldorp HE7 6-2 6-2 02:05
17:15 2 Daan de Winter/ Daan Uitermark v Roy Hoovenstat/ Nii Adé Ankrah HD4P2 5-7 6-4 10-4 02:06
4 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Steven Meerman/ Bas Dijt HD4P1 6-3 7-5 01:44
7 Hester Hooyschuur v Beau Blokker DE2 4-6 1-6 01:42
17:30 1 Henk van Roodselaar/ Henk van Beekveld v Jeremy Heijder/ Robert Heijder HD7P1 3-6 7-5 4-10 01:43
6 Koen Ruigrok v Sander Oostendorp HE5 6-1 3-6 10-8 01:45
18:00 3 Jacqueline Visbeen/ Renée Igel v Jenny Exalto/ Cynthia Vonk DD4P1 6-2 6-2 01:12
5 Sacha Bouwman/ Joke Kreuze v Thea Pieke/ Martine Vasterman DD7P2 6-3 6-0 01:23
18:45 2 Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis v Ivar Spierings/ Michael de Beer HD3P2 4-6 6-3 6-10 01:35
4 Gabriëlle Altena v Olaseji Akinrogunde DE3 6-2 6-1 01:22
7 Joyce Hansen v Anne Weeber DE4 6-4 6-3 01:38
19:00 1 Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam v Inge Kortekaas/ Joost Kortekaas GD7P1 6-2 6-2 01:22
6 Joost Marsman/ Michiel van Santen v Sieb van Heijningen/ Pim van Ballegoijen De Jong HD6P2 3-6 6-3 3-10 01:45
19:30 3 Jeanine Pull/ Marianne Spaan v Marieke de Bie/ Inez Abels DD6P1 4-6 6-7 01:44
5 Riccardo Wakker/ Frank Komen v Glenn van Roodselaar/ Alex van Tongeren HD5P1 6-3 6-0 01:10
20:15 2 Anton den Braber/ Peter Liu v Mick Bos/ Maarten Wilms HD7P2 6-4 7-5 01:39
4 Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P2 6-4 6-1 01:26
7 Stefan Oud/ Yvonne Raaijmakers v Amanda Reker/ Maurice Booms GD4P1 6-4 7-5 01:44
20:30 1 Sandra de Vijlder/ Alfonso Vera Evertman v Henrie Uitermark/ Kim Uitermark GD8P2 4-6 1-6 01:39
6 Josje Ruepert/ Monique Zieren - Vos v Achinta Nassy/ Vera Milisavljevic DD6P1 6-7 (5) 3-6 01:46
21:15 3 Henk Kuijper/ Wim Jansen v Frans de Kruif/ Ruud de Kruif HD8P1 6-2 6-2 01:29
5 Ronald Beck/ Danique Mense v Ritchie Kruunenberg/ Bibiche den Hollander GD3P2 6-4 6-3 01:41
21:45 2 Ron Tjioe/ Peter Grove v Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven HD635P1 7-6 (3) 6-3 01:22
4 Lydia Wielkens-Kolthof/ Leny Heeremans-van Dam v Marieke de Bie/ Inez Abels DD6P1 1-6 3-6 01:15
7 Stéphanie Gomperts/ Petra Janssen v Chantal Verzijlberg/ Sharon Krop DD2P1 6-3 6-1 02:51
22:00 1 Ivar Spierings v Mark Hoolwerf HE2 7-5 2-6 10-7 01:37
6 Frank Komen v Bas van der Velden HE5 3-6 1-6 01:29
Thursday 29 December 2011
13:00 1 Rob de Ree v Jeroen Dortmundt HE7 6-1 6-3 01:17
2 Beau Blokker v Kim Popping DE3 1-6 1-6 01:19
14:15 2 Adriaan de Jager v Jeroen Brandt HE3 wo
4 Evert Veldmeijer v Michael de Vijlder HE6 4-6 4-6 01:54
14:30 1 Roy Hoovenstat/ Nii Adé Ankrah v Glenn van Roodselaar/ Alex van Tongeren HD5P1 6-4 6-1 01:24
14:45 3 Bente Akkerman v Emma Kranendonk DE3 6-0 7-6 (6) 01:58
15:45 2 Nick Verduin/ Gabriëlle Altena v Gosia Kok-Rother/ Bart Hoonhout GD3P1 6-1 6-3 01:10
4 Jenny Exalto/ Cynthia Vonk v Iris Charalampopoulos/ Kayleigh de Haan DD4P1 3-6 1-6 01:27
7 Joran Zethof v Bas van der Velden HE5 6-3 2-6 7-10 01:37
16:00 1 Daan de Winter/ Daan Uitermark v Marc Bloem/ Koen van Rooijen HD4P2 5-7 5-7 01:38
6 Rick Hoogland v Chester Baas HE5 6-4 7-5 01:47
16:15 3 Beau Blokker v Stéphanie Gomperts DE2 0-6 0-6 01:08
5 Irene Kranendonk v Annemiek Wissink DE3 1-6 6-1 10-4 01:57
17:15 2 Arno Balk/ Sjoerd Balk v Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis HD3P2 6-1 6-2 01:12
4 Marley Hasselbach v Xander Zwaaf HE6 2-6 6-1 7-10 01:36
7 Bart de Gelder v Bart van Kampen HE2 7-6 2-6 7-10 01:38
17:30 1 Mirjam de Vijlder van Eckeveld/ Wies de Vijlder v Diana Keessen/ Richard Beukenkamp GD8P1 6-7 2-6 01:53
6 Hester van der Blom v Dionne Aafjes DE8P1 6-0 6-1 00:57
18:00 5 Bernard Jonkman/ Suzanne Kremer v Ronald Beck/ Danique Mense GD3P2 4-6 6-3 10-8 01:26
18:45 2 Frank van den Heuvel v Casper Mantje HE2 2-6 6-1 10-4 01:20
4 Angelique van Ojik v Joyce Hansen DE4 5-7 6-3 3-10 01:53
7 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Els Bloemendaal-Weber/ Leonie van Dijken-Bloemendaal DD7P1 7-6 4-6 10-4 02:19
19:00 1 Edwin Daemen/ Mario van Meelen v Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven HD635P1 6-3 6-4 01:21
6 Yvonne Postma/ Jaap Vos v Yaser Heda/ Vera Milisavljevic GD6P2 1-6 2-6 01:32
19:30 3 Patrick Zwiers v Michael de Beer HE3 4-6 7-6 (1) 10-4 01:47
5 Frans den Hartog/ Sandra Hansen-Hagman v Ritchie Kruunenberg/ Bibiche den Hollander GD3P2 2-6 5-7 01:34
20:15 2 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Michael de Vijlder/ Stefan Oud HD4P1 6-3 6-2 01:27
4 Artjom Maksimov v Ruud Vis HE2 2-6 1-6 01:23
7 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD7P2 6-3 6-1 01:27
20:30 1 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Marieke de Bie/ Xander Zwaaf GD6P1 6-4 3-6 11-9 01:57
3 Ivar Spierings v Michiel van den Bogaert HE2 4-6 1-6 01:13
6 Frank Wesseling/ Thea Pieke v Lydia Verheul/ Roy Premchand GD8P2 4-6 6-4 12-14 02:06
21:15 3 Yvonne Postma/ Jaap Vos v Bianca Krom/ Remco van Dortmond GD6P2 6-7 (2) 6-7 (5) 01:56
5 Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD7P1 6-0 6-1 01:14
21:45 2 Dennis Verduin/ Nick Verduin v Frans den Hartog/ Robbert Land HD3P1 6-1 6-0 01:08
4 Michael de Kruif/ Amanda Reker v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD5P1 6-2 7-6 (6) 01:53
7 Enzio Fruijtier v Ruud de Kruif HE8 7-6 (4) 3-6 7-10 02:07
22:00 1 Alfonso Vera Evertman v Tim de Kruif HE8 6-3 6-3 01:35
6 Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek v Mick Bos/ Maarten Wilms HD7P2 2-6 2-6 01:06
Friday 30 December 2011
14:15 2 Artjom Maksimov v Adriaan de Jager HE3 7-5 6-1 01:35
4 Glenn van Roodselaar v Rik van den Oever HE6 5-7 1-6 01:45
7 Kees van der Peijl v Luuk van der Spek HE6 4-6 6-4 9-11 01:38
14:30 1 Jacqueline Visbeen/ Renée Igel v Iris Charalampopoulos/ Kayleigh de Haan DD4P1 6-3 6-4 01:37
14:45 5 Koen Ruigrok v Job van Ballegoijen De Jong HE5 0-6 1-6 01:15
15:45 2 Francis Kousemaker v Toos Schaap-Nederstigt DE7 6-0 6-1 01:18
4 Ruben Jonker da Roha v Dominic Bersee HE3 6-4 6-4 01:37
16:15 3 Gabriëlle Altena v Dominiek Wallaart DE3 3-6 3-6 01:16
17:15 4 Hester van der Blom v Inge Kortekaas DE8P1 6-3 6-2 01:22
7 Arno Balk v Erwin Schmitz HE3 4-6 1-6 01:37
17:30 1 Jacqueline Visbeen/ Renée Igel v Danique Mense/ Iris Harrewijn DD4P1 4-6 4-6 01:52
18:00 3 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Jenny Exalto/ Cynthia Vonk DD4P1 7-5 6-3 01:44
5 Stéphanie Gomperts/ Bart van Kampen v Steffan Kok/ Kim Popping GD2P1 6-2 7-6 (3) 01:35
18:45 2 Frank Wesseling/ Thea Pieke v Henrie Uitermark/ Kim Uitermark GD8P2 6-4 4-6 10-8 01:53
4 Anton den Braber/ Peter Liu v Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek HD7P2 6-1 6-2 01:18
7 Boy Steenkist v Rob de Ree HE7 6-0 7-5 01:35
19:00 1 Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Kilian Schipper/ Luuk van der Spek HD6P1 3-6 6-3 7-10 01:49
6 Mireille Groot/ Glenn van Roodselaar v Yvonne Postma/ Jaap Vos GD6P2 6-4 6-0 01:17
19:30 3 Kim van der Horst v Irene Kranendonk DE2 6-3 6-3 02:05
5 Joyce Hansen v Laura Kuiper DE5 1-6 4-6 01:25
20:15 2 Tom Bulters/ Michelle Hoogenstein v Gosia Kok-Rother/ Bart Hoonhout GD3P1 6-3 6-4 01:27
4 Lennox Alblas/ Benno Hulshof v Jeremy Heijder/ Robert Heijder HD7P1 6-3 4-6 4-10 01:26
7 Jeanine Pull/ Marianne Spaan v Achinta Nassy/ Vera Milisavljevic DD6P1 6-1 6-4 01:39
20:30 1 Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik v Danique Mense/ Iris Harrewijn DD4P1 5-7 2-6 01:21
3 Yaser Heda v Xander Zwaaf HE6 3-6 7-5 10-5 02:02
6 Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld v Sieb van Heijningen/ Pim van Ballegoijen De Jong HD6P2 6-0 6-2 01:01
21:15 3 Joost Marsman/ Michiel van Santen v Mick Bos/ Jelle Bos HD6P2 6-3 4-6 10-6 01:34
5 Josje Ruepert/ Monique Zieren - Vos v Marieke de Bie/ Inez Abels DD6P1 4-6 6-7 (5) 01:42
21:45 2 Alfonso Vera Evertman v Patrick Bos HE8 0-6 1-6 01:07
4 Amanda Reker/ Maurice Booms v Chantal Verzijlberg/ Michael de Kruif GD4P1 3-6 6-4 6-10 01:45
7 Koen Kuiper v Piet Hein Stapensea HE5 6-3 6-2 01:17
22:00 1 Cock Veldhuis/ Frank Muller v Frans de Kruif/ Ruud de Kruif HD8P1 6-4 5-7 10-2 01:39
Saturday 31 December 2011
09:00 1 Rik van den Oever v Michael de Vijlder HE6 6-2 0-1 opg 01:00
2 Dionne Aafjes v Inge Kortekaas DE8P1 5-7 2-6 01:32
3 Koen Kuiper v Rick Hoogland HE5 7-5 6-2 01:34
10:00 1 Riccardo Wakker/ Frank Komen v Roy Hoovenstat/ Nii Adé Ankrah HD5P1 3-6 6-4 10-2 01:41
2 Hester van der Blom v Kim Uitermark DE8P1 6-2 6-2 01:12
3 Sabien Kroon v Achinta Nassy DE7 6-3 6-7 (3) 10-6 02:12
4 Erwin Schmitz v Artjom Maksimov HE3 4-6 1-6 01:30
6 Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber v Mick Bos/ Maarten Wilms HD7P2 6-7 (4) 6-7 (5) 01:58
7 Thea Pieke/ Martine Vasterman v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD7P2 6-4 6-2 01:27
11:30 1 Henk Kuijper/ Wim Jansen v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD8P1 3-6 6-4 12-10 01:39
3 Mireille Groot/ Glenn van Roodselaar v Bianca Krom/ Remco van Dortmond GD6P2 4-6 4-6 01:51
4 Thomas van Doorn v Niels Bloklander HE4 6-1 5-7 10-7 01:31
6 Dennis Knijnenburg v Ton Bruijns HE7 1-6 0-6 01:25
11:45 7 Josje Ruepert/ Monique Zieren - Vos v Jeanine Pull/ Marianne Spaan DD6P1 5-7 6-4 10-8 02:06
12:00 5 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Sacha Bouwman/ Joke Kreuze DD7P2 6-3 6-4 01:37
12:45 2 Frank van den Heuvel v Michiel van den Bogaert HE2 6-3 6-3 01:37
4 Lydia Wielkens-Kolthof/ Leny Heeremans-van Dam v Achinta Nassy/ Vera Milisavljevic DD6P1 6-2 3-6 10-2 00:08
6 Merel Ann van Zanten v Marjan Rutgers DE6 4-6 6-4 10-5 01:32
13:00 1 Bernard Jonkman/ Suzanne Kremer v Frans den Hartog/ Sandra Hansen-Hagman GD3P2 6-3 3-6 21-19 01:43
3 Nick Verduin/ Gabriëlle Altena v Tom Bulters/ Michelle Hoogenstein GD3P1 6-3 7-5 01:37
13:15 2 Jacqueline Visbeen/ Renée Igel v Petra Oude Aarninkhof/ Angelique van Ojik DD4P1 4-6 6-1 10-7 01:39
7 Peter Buitendijk v John Molenaar HE7 7-5 6-4 01:55
13:30 5 Arno Balk/ Sjoerd Balk v Ivar Spierings/ Michael de Beer HD3P2 6-1 6-7 (6) 10-12 01:50
14:15 4 Kilian Handels v Jordi Janmaat HE4 1-6 4-6 01:24
6 Olaseji Akinrogunde v Marinka Karsemeijer DE4 5-7 0-6 01:34
14:30 1 Henk van Roodselaar/ Henk van Beekveld v Lennox Alblas/ Benno Hulshof HD7P1 7-6 (5) 3-1 opg 01:15
3 Stefan Oud/ Yvonne Raaijmakers v Chantal Verzijlberg/ Michael de Kruif GD4P1 6-4 0-6 11-9 01:28
14:45 2 Bart van Kampen v Ruud Vis HE2 2-6 2-6 02:20
5 Kim Popping v Irene Kranendonk DE3 5-7 6-4 12-14 02:44
7 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Marc Bloem/ Koen van Rooijen HD4PO#F 6-1 7-5 01:42
15:30 4 Josje Ruepert/ Monique Zieren - Vos v Lydia Wielkens-Kolthof/ Leny Heeremans-van Dam DD6P1 3-6 3-6 01:30
6 Joyce Hansen v Michelle Hoogenstein DE4 2-6 1-6 01:04
16:00 1 Martine Zeemering v Yvonne Postma DE6 2-6 2-6 01:54
3 Dominiek Wallaart v Bente Akkerman DE3 2-6 2-6 01:29
5 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Thea Pieke/ Martine Vasterman DD7P2 6-2 6-0 01:15
16:15 2 Tristan Schiff v Timothy Cozijnsen HE4 6-0 3-6 11-9 01:47
7 Job van Ballegoijen De Jong v Bas van der Velden HE5 6-4 6-1 01:27
16:45 6 Thomas van Doorn v Jordi Janmaat HE4 6-4 7-6 (5) 01:36
17:00 4 Edwin Daemen/ Mario van Meelen v Ron Tjioe/ Peter Grove HD635P1 3-6 6-2 4-10
Sunday 1 January 2012
12:00 1 Luuk van der Spek v Yaser Heda HE6 7-6 6-2 01:53
2 Michael de Kruif/ Amanda Reker v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD5P1 2-6 5-7 01:26
4 Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam v Benno Hulshof/ Amber Hulshof GD7PO#F 6-1 6-2 01:12
5 Peter Buitendijk v Ton Bruijns HE7 2-6 0-6 01:24
13:30 1 Kilian Schipper/ Luuk van der Spek v Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld HD6PO#F 6-4 1-6 7-10 01:35
2 Ruben Jonker da Roha v Patrick Zwiers HE3 7-5 6-1 01:15
4 Nick Verduin/ Gabriëlle Altena v Ronald Beck/ Danique Mense GD3PO#F 7-6 (4) 7-6 (3) 01:47
5 Jeremy Heijder/ Robert Heijder v Anton den Braber/ Peter Liu HD7PO#F 3-6 1-6 01:10
7 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer DD7PO#F wo
15:00 1 Frank van den Heuvel v Ruud Vis HE2#F 2-6 4-6 01:21
2 Kim van der Horst v Stéphanie Gomperts DE2#F 3-6 6-4 10-5 02:00
4 Misha Maarsen-Schmitz v Laura Kuiper DE5#F 2-6 3-6 01:23
5 Boy Steenkist v Ton Bruijns HE7#F 4-6 1-6 01:31
6 Merel Ann van Zanten v Yvonne Postma DE6#F 1-6 7-5 8-10 01:55
7 Marieke de Bie/ Xander Zwaaf v Yaser Heda/ Vera Milisavljevic GD6PO#F 1-6 3-6 5-10 01:35
16:30 1 Dennis Verduin/ Nick Verduin v Ivar Spierings/ Michael de Beer HD3PO#F 6-4 6-2 01:28
2 Koen Kuiper v Job van Ballegoijen De Jong HE5#F 1-6 2-6 01:32
4 Thomas van Doorn v Tristan Schiff HE4#F 6-1 2-6 10-8 01:25
5 Ruben Jonker da Roha v Artjom Maksimov HE3#F 6-4 6-1 01:26
6 Francis Kousemaker v Sabien Kroon DE7#F 6-2 6-0 01:13
7 Anouk van der Peet/ René van der Peet v Henrie Uitermark/ Kim Uitermark GD8PO#F 6-4 6-4 01:30
18:00 1 Stéphanie Gomperts/ Bart van Kampen v Ruud Vis/ Kim van der Horst GD2P1 4-6 6-4 10-7 01:53
2 Luuk van der Spek v Rik van den Oever HE6#F 2-6 6-7 (4) 01:31
4 Michelle Hoogenstein v Marinka Karsemeijer DE4#F 3-6 2-6 01:22
5 Bente Akkerman v Irene Kranendonk DE3#F 2-6 3-6 01:48
6 Ruud de Kruif v Patrick Bos HE8#F 4-6 3-6 01:03
Niet gepland
Casper Mantje v Gareth Lau HE2 wo
Irene Kranendonk v Anna Kostiouk DE2 wo
Stéphanie Gomperts/ Petra Janssen v Annemiek Wissink/ Yvette van de Ruijt DD2P1 wo
Team onbekend v Kelly Reijne DE3 0-6 0-6
Anna Kostiouk v Emma Kranendonk DE3 wo
Marloes Altena v Lisanne Zethof DE5 wo
Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Jeroen Ottevanger/ Pieter van Hengel HD6P1 wo
Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Odi Jung/ Edward Grevenstuk GD7P2 wo
Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Benno Hulshof/ Amber Hulshof GD7P2 wo
Ruud de Kruif v Zaenuddin Pademmui Barah HE8 wo

Volg dit toernooi op www.HaarlemseTennisWeek.nl.

© PlanMySport - 19 Sep 2019 10:34