Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek 2010
vrijdag 17 t/m zondag 26 december 2010
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Zaterdag 18 December 2010
09:00 1 Chester Baas v Peter Dogger HE5 5-7 7-6 (7) 10-3 02:27
2 Tristan Schiff v Sjors Busink HE5 6-7 (5) 6-7 (4) 02:15
3 Koen Kuiper v Rik van den Oever HE5 6-2 6-3 01:16
4 Joran Zethof v Philip Thuring HE5 1-6 2-6 01:24
7 Jens Bläsing v Luuk van der Spek HE6 6-4 6-4 01:41
10:15 7 Marten Japenga v Jeroen Dortmundt HE7 6-3 7-6 (6) 02:09
10:30 1 Marcus van Geldorp v Lennart Rijlaarsdam HE7 6-1 7-6 (2) 01:44
10:45 4 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Esma Jongenelis/ Birgitte Dinklo DD7P3 7-6 (3) 4-6 10-6 01:51
6 Sabien Kroon v Lotti de Jong DE8 6-1 6-2 01:07
11:45 7 Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD635P1 6-3 6-3 01:17
12:00 1 Inge van Oort-Burmann v Merlin Groen DE6 4-6 0-6 01:34
2 Casper Broertjes v Terry Engelhart HE5 7-5 6-3 01:32
5 Bart Kemp/ Niels Quist v Koen Kuiper/ Sjors Busink HD5P1 1-6 2-6 01:17
12:15 4 Ron van Gog/ Hans Mense v Henk Zeemering/ Rob de Ree HD735P2 6-3 6-3 01:10
6 Patrick Eleveld v Philip Thuring HE6 5-7 0-6 01:25
13:15 3 Daan Pluim v Marco van Zutphen HE4 6-1 6-2 01:08
7 Bas Blankendaal v Jeroen van Smeerdijk HE5 2-6 6-3 10-6 01:45
13:30 1 Mannes Francken v Ronald Vogel HE5 6-4 4-6 10-5 01:40
2 Niels van der Stroom v Joost Marsman HE6 1-6 2-6 01:23
13:45 4 Michiel van Santen v Ed Stoop HE8 6-0 6-3 01:17
6 Marije van Overbeek v Birgitte Dinklo DE7 2-6 3-6 01:15
14:45 3 Don Rutte v Tristan Schiff HE4 1-6 1-6 01:20
7 Casper Mantje v Ricardo van Zutphen HE3 7-6 (5) 6-3 01:27
15:00 1 Kevin Vriend v Daan de Winter HE5 4-6 2-6 01:27
2 Steven Hulsebosch v Sander Oostendorp HE5 4-6 3-6 01:37
5 Alex van Tongeren v Mark de Ree HE6 0-6 1-6 01:01
15:15 4 Mark Kerkhof/ David Valstar v Ivar Spierings/ Michael de Beer HD3P1 7-5 7-6 (7) 01:55
6 Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis v Bas van der Velden/ Jasper Auwerda HD4P2 6-2 6-4 01:29
16:15 3 Marten Japenga v Roger de Jong HE6 3-6 6-7 (4) 02:01
7 Joanna van Dorpen v Amber Hulshof DE6 6-2 6-3 01:20
16:30 1 Koen Heupers v Stijn Greveling HE5 6-0 2-6 10-6 01:43
2 Piet Hein Stapensea/ Mitch de Droog v Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk HD5P3 6-2 6-3 01:20
5 Edward Grevenstuk/ Claudia Saia v Marie-José Fijen/ Marko Koppendraaier GD7P2 6-2 6-4 01:26
16:45 4 Xander Provoost/ Denise Koole v Lennox Alblas/ Linda Alblas-van den Burg GD7P2 6-2 4-6 10-6 01:26
6 Patricia Kremer v Olaseji Akinrogunde DE5 2-6 2-6 01:41
17:45 3 Finn Theuws v Thijs van Soest HE5 3-6 6-1 13-11 01:12
7 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD8P2 7-6 (2) 6-0 01:21
18:00 1 Glenn van Roodselaar/ Alex van Tongeren v Joost Marsman/ Michiel van Santen HD6P2 6-3 4-6 10-4 01:36
2 Henk van den Broek/ Jos Nix v Jan Olijerhoek/ Bob Trouwen HD735P1 6-3 6-2 01:14
18:15 4 Kelly Reijne v Eva Terpstra DE4 7-5 6-0 01:39
6 Anita van der Veen/ Marloes Groen-Peusken v Monique Willemsen/ Angelique van Ojik DD5P1 4-6 0-46 02:03
19:15 3 Kilian Handels v Tom Stoop HE5 0-6 4-6 01:06
19:30 1 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Shiela van Schagen/ Vincent van Schagen GD6P1 6-1 6-4 01:16
2 Nel Abels/ Dennis Abels v Corina Stoop-Kamsteeg/ Ed Stoop GD8P3 6-1 5-7 10-8 01:35
5 Johan de Kruif/ Frans de Kruif v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD8P1 3-6 6-4 10-7 01:45
19:45 4 Linda Alblas-van den Burg/ Helen Kossen-Spruijt v Marije van den Berg/ Denise Koole DD7P2 6-7 (3) 1-6 01:38
6 Annemieke Hoekstra/ Marieke de Bie v Jorien Mosman/ Cindy Groothuizen DD6P1 6-3 6-3 01:19
20:45 3 Marieke Visser/ Laura van Well v Ellen Grillis/ Angelique van Ojik DD3P2 6-2 7-5 01:19
7 Xander Provoost/ Patrick Koole v Milo Eijs/ Niels van der Stroom HD6P1 6-4 6-3 01:32
21:00 1 Gosia Kok-Rother/ Monique Willemsen v Chantal Losekoot/ Martine van der Bijl DD3P1 1-6 2-6 01:40
2 Anita van der Veen/ Marloes Groen-Peusken v Amanda Reker/ Patricia Kremer DD5P1 6-7 (4) 4-6 01:48
5 Marije van Overbeek/ Esther van Overbeek-Groen v Odi Jung/ Anja Folkers DD7P1 1-6 6-3 10-8 01:25
Zondag 19 December 2010
09:00 1 Philip Thuring v Kilian Handels HE6 3-6 7-5 10-4 01:48
2 Koen Heupers v Mitchell Meijer HE4 6-7 (2) 6-2 11-9 02:18
3 Mark Kerkhof/ David Valstar v Niels Bloklander/ Erwin Schmitz HD3P1 6-1 6-4 01:25
4 Robert P v Erwin van Zoolingen HE7 wo 01:21
5 Esther van Rooijen/ B Agterhof v Nanda van der Linde DE4 4-6 3-6 01:39
6 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Amber Hulshof/ Cynthia Boersbroek DD7P3 6-0 6-1 01:06
10:15 3 Adriaan de Jager v Artjom Maksimov HE3 1-6 7-6 (5) 10-8 01:50
7 Shiela van Schagen/ Vincent van Schagen v Gerry van der Sloot/ Jacqueline de Bood GD6P1 1-6 6-7 (5) 01:14
10:30 1 Rogier Beenders v Casper Broertjes HE4 6-3 6-7 (1) 10-5 02:01
2 Sjoerd Migchelsen v Tom Stoop HE4 6-7 (3) 6-4 10-6 01:40
4 Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen v Jorien Mosman/ Cindy Groothuizen DD6P1 6-2 6-4 01:32
5 Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek v Johan de Kruif/ Frans de Kruif HD8P1 6-1 6-1 01:05
10:45 6 Linda Alblas-van den Burg/ Helen Kossen-Spruijt v Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn DD7P2 3-6 6-7 (12) 01:50
11:45 3 Lisanne Zethof v Lara Sonnemans DE5 0-6 3-6 01:19
7 Kim Uitermark v Eelke Bontrup DE8 6-3 6-3 01:28
12:00 1 Sven Haver v Dexter Bierenbroodspot HE5 4-6 6-2 5-10 01:43
2 Sandy Rutte v Edith van der Meij DE8 7-5 6-4 01:52
12:15 4 Bente Akkerman/ Sharon Plattel v Marieke Visser/ Laura van Well DD3P2 6-2 6-0 01:13
12:30 5 Mark Hoolwerf v Ronald Vogel HE4 6-0 6-1 00:55
13:15 3 Jesper Boots v Robert Heijder HE7 4-6 4-6 01:38
7 James Lin v Patrick Bos HE8 0-6 1-6 01:02
13:30 1 Glenn van Roodselaar v Sander Oostendorp HE6 4-6 3-6 01:36
13:45 4 Daan Uitermark v Casper Mantje HE4 4-6 2-6 01:32
6 Enzio Fruijtier v Frans de Kruif HE8 6-7 (3) 6-4 10-3 02:20
14:30 5 Lisa Kerstholt/ Joanna van Dorpen v Brenda Draaisma/ Inez Abels DD6P3 6-4 6-1 01:19
14:45 3 Marinka Karsemeijer v Kim Popping DE3 1-6 0-6 01:16
7 Ron Tjioe/ Rick Tjioe v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD635P1 6-0 6-3 01:13
15:00 1 Emma Kranendonk v Simone van der Zalm DE3 6-2 6-2 01:37
2 Henrie Uitermark/ Kim Uitermark v Lydia Verheul/ Roy Premchand GD8P1 6-1 6-2 01:30
15:15 4 Ingrid Duindam/ Sandy Rutte v Diana Keessen/ Inge Kortekaas DD8P2 6-1 6-3 01:10
6 Richard de Zwart/ Ilse van den Reek v Michael de Kruif/ Amanda Reker GD4P2 0-6 7-5 10-6 01:40
16:15 3 Lennox Alblas/ Benno Hulshof v Henk Zeemering/ Rob de Ree HD735P2 3-6 6-7 (6) 01:22
7 Gea Vonk/ Paul van Lochem v Mariska Feitsma/ Han Verheul GD8P2 4-6 6-3 4-10 01:42
16:30 1 Hester Hooyschuur v Irene Kranendonk DE3 6-4 6-2 01:57
2 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Gerry van der Sloot/ Jacqueline de Bood GD6P1 7-6 (3) 7-5 01:42
16:45 4 Davey Hoffman v Martijn Akkersdijk HE5 3-6 5-7 01:39
6 Patrick Koole/ Claudia Saia v Eric Mudde/ Caroline Gill GD6P2 6-1 6-0 01:05
17:30 5 Jack van den Burg v Enzio Fruijtier HE7 6-0 6-0 01:10
17:45 3 Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek v Els de Kruif - Driehuis/ Monique Vonk DD8P1 6-2 6-4 01:18
7 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Lydia Verheul/ Roy Premchand GD8P1 6-0 4-0 opg 01:01
18:00 1 Emma Kranendonk v Kelly Reijne DE4 6-2 6-2 01:22
18:15 4 Michael de Kruif/ Amanda Reker v Mitchell Meijer/ Cynthia Vonk GD4P2 6-2 6-2 01:18
6 Ron Tjioe/ Peter Grove v Joost Marsman/ Michiel van Santen HD6P2 4-6 6-4 9-11 02:08
19:15 3 Stijn Greveling v Roger de Jong HE6 6-0 6-1 01:04
7 Coen van Delft v Sebastiaan Timmer HE6 6-2 2-6 10-8 01:07
19:30 1 Cyrilla Hardebol-Wijnen/ Fred Boone v Gea Vonk/ Paul van Lochem GD8P2 2-6 3-6 01:07
2 Marcus van Geldorp/ Martin van de Pol v Jan Olijerhoek/ Bob Trouwen HD735P1 6-4 6-4 01:21
19:45 4 Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber v Jeremy Heijder/ Robert Heijder HD7P2 3-6 6-3 14-12 01:27
6 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Eric Mudde/ Caroline Gill GD7P1 2-6 6-1 10-2 01:56
20:45 3 Danique Mense v Angelique van Ojik DE5 3-6 3-6 01:48
7 Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs v Nel Abels/ Dennis Abels GD8P3 7-6 (5) 6-2 01:30
21:00 1 Achinta Nassy/ Vera Milisavljevic v Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden DD6P2 6-4 1-6 11-9 01:34
2 Marije van den Berg/ Denise Koole v Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn DD7P2 4-4 opg 00:55
21:15 4 Miriam van der Zee v Michelle Broersen DE3 wo
6 Ron van Gog/ Hans Mense v Hielke Hager/ Erik Kortman HD735P2 6-1 6-1 01:17
21:30 5 Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam v Wim Vogel/ Margot Maes GD635P2 6-0 4-6 11-9 01:24
Maandag 20 December 2010
12:00 1 Maikel Sing v Milo Eijs HE6 wo 01:30
2 Erwin Schmitz v Björn Luitink HE3 6-7 (4) 3-6 01:56
3 Kilian Schipper v Wim van Dorth HE7 3-6 6-4 10-0 01:53
4 Sander Versluis v Stefan Lapré HE7 wo
5 Koen Heupers v Sjors Busink HE5 6-4 6-3 01:40
6 Flip Janssen v Adriaan de Jager HE4 1-6 4-6 01:15
13:15 6 Max Vos v Chester Baas HE5 6-1 6-1 01:35
13:30 1 Don Rutte v Melchert Leguijt HE3 0-6 0-6 00:53
2 Daan van Randtwijk v Frank Janssen HE3 4-6 1-6 01:34
3 Koen Kuiper v Casper Broertjes HE5 7-6 (1) 6-4 01:48
13:45 4 Dexter Bierenbroodspot v Bas Blankendaal HE5 6-1 6-4 01:44
5 Olaseji Akinrogunde v Merlin Groen DE6 6-3 6-1 01:40
14:00 7 Stijn Greveling v Mark de Ree HE6 6-2 6-4 01:23
14:45 3 Daniël Fennis v Adriaan de Jager HE3 6-2 6-2 01:23
6 Willemijn Francken v Iris Edeling DE6 2-6 2-6 01:27
15:00 1 Bart van Schendel v Ivar Spierings HE3 6-2 2-6 6-10 01:32
2 Mark Hoolwerf v Bas Klijn HE3 6-7 (5) 6-2 10-7 01:55
15:15 4 Kilian Schipper v Marcus van Geldorp HE7 6-1 6-4 01:43
5 Anne Weeber v Marinka Karsemeijer DE4 0-6 0-6 01:10
16:15 3 Anna Kostiouk v Kelly Reijne DE3 7-5 6-3 01:45
16:30 1 Fleur Bouchier v Bibiche den Hollander DE3 6-4 7-6 (8) 02:02
7 Daan van Randtwijk v Artjom Maksimov HE2 6-2 7-6 (4) 01:31
16:45 4 Björn Luitink v Raymond Knaap HE2 4-6 4-6 01:24
17:00 5 Sander Oostendorp v Terry Engelhart HE6 2-6 6-4 10-8 01:34
17:45 3 Fons Haver v Robert Heijder HE7 6-3 6-2 01:33
6 Marleen Bosse-Reijnen v Sabien Kroon DE8 6-2 5-7 6-10 02:26
18:00 1 Lara Sonnemans/ Danique Mense v Amanda Reker/ Patricia Kremer DD5P1 6-2 6-3 01:28
2 Gea Vonk v Tineke Schaap DE8 6-3 5-7 6-10 01:59
7 Ivar Spierings/ Michael de Beer v Marco van Zutphen/ Ricardo van Zutphen HD3P1 7-6 6-7 11-13 02:01
18:15 4 Marieke Visser/ Hans José v Tristan Schiff/ Anne Weeber GD4P1 6-7 (6) 6-3 10-8 02:15
5 Stéfanie Huizing-van Rossem v Nicky van Bakel DE3 0-6 5-7 01:30
19:15 3 Iris van Broekhoven v Iris Edeling DE6 3-6 7-6 (3) 10-6 01:57
6 Esma Jongenelis/ Birgitte Dinklo v Amber Hulshof/ Cynthia Boersbroek DD7P3 7-6 (5) 6-2 01:43
19:30 1 Fleur Bouchier v Michelle Broersen DE3 7-5 4-3 opg 01:32
2 Bente Akkerman v Anna Kostiouk DE3 6-0 6-1 01:01
7 Frans Heems/ Leny Heeremans-van Dam v Peter Brandenburg/ Conny Witteman GD635P2 4-6 6-3 9-11 01:34
19:45 5 Cyrilla Hardebol-Wijnen/ Fred Boone v Mariska Feitsma/ Han Verheul GD8P2 2-6 2-6 01:11
20:45 3 Gerry van der Sloot/ Jacqueline de Bood v John Koppen/ Cindy Groothuizen GD635P1 6-4 6-2 01:07
6 Ron Tjioe/ Rick Tjioe v George van Dalen/ Patrick van Swaay HD635P1 6-1 7-6 (2) 01:36
21:00 1 Yuri Moegio/ Sander van den Nieuwenhof v Daan de Winter/ Daan Uitermark HD4P1 4-6 6-4 11-13 01:35
2 Lennox Alblas/ Benno Hulshof v Hielke Hager/ Erik Kortman HD735P2 6-4 6-2 01:30
7 Lisa Kerstholt/ Joanna van Dorpen v Merlin Groen/ Willemijn Francken DD6P3 6-4 6-0 01:12
21:15 4 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek DD8P1 7-6 (7) 6-0 01:37
5 Ellen Grillis/ Angelique van Ojik v Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel DD3P2 1-6 2-6 00:56
Dinsdag 21 December 2010
13:15 6 Jens Bläsing v Joran Zethof HE6 4-6 2-6 01:43
13:30 1 Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk v Peter Dogger/ Job van Ballegoijen De Jong HD5P3 2-6 5-7 01:44
2 Mannes Francken v Finn Theuws HE5 3-6 2-6 01:23
3 Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Milo Eijs/ Niels van der Stroom HD6P1 3-6 6-4 10-8 01:24
7 Fleur Bouchier v Bibiche den Hollander DE4 6-3 6-0 01:23
13:45 5 Björn Luitink v Casper Mantje HE3 6-1 7-5 01:43
14:45 3 Lennart de Lugt/ Evert Veldmeijer v Koen Kuiper/ Sjors Busink HD5P1 4-6 7-6 1-10 01:49
6 Koen Heupers v Dexter Bierenbroodspot HE5 4-6 1-6 01:32
15:00 1 Tom Stoop v Philip Thuring HE5 6-1 6-0 01:16
2 Wouter de Haan/ Anne Jager v Tristan Schiff/ Anne Weeber GD4P1 3-6 5-7 01:56
7 Olaseji Akinrogunde v Lara Sonnemans DE5 4-6 7-5 10-8 02:04
15:15 4 Kim Popping v Hester Hooyschuur DE3 7-6 (4) 3-6 10-6 02:26
16:15 3 Emma Kranendonk v Nanda van der Linde DE4 6-1 6-0 01:13
16:30 1 Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis v Remy de Jong/ Tim Vervaat HD4P2 6-0 7-5 01:08
2 Max Vos v Finn Theuws HE5 6-7 (4) 3-6 01:51
7 Daniël Fennis v Ivar Spierings HE3 6-4 6-4 01:29
16:45 5 Mark Hoolwerf v Frank Janssen HE3 6-4 7-6 (3) 01:31
17:45 3 Lara Sonnemans/ Danique Mense v Anita van der Veen/ Marloes Groen-Peusken DD5P1 6-3 6-2 01:24
6 Sander Oostendorp v Flip Janssen HE5 2-6 0-6 01:10
18:00 1 Rick Hoogland/ Bas Blankendaal v Sander Rotteveel/ Dave van Hooff HD5P2 6-1 6-0 01:21
2 Glenn van Roodselaar/ Alex van Tongeren v Ron Tjioe/ Peter Grove HD6P2 7-6 (5) 6-4 01:51
7 Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven v George van Dalen/ Patrick van Swaay HD635P1 5-7 3-6 01:26
18:15 4 Ruud Vis v Raymond Knaap HE2 6-4 6-1 01:26
5 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Diana Keessen/ Inge Kortekaas DD8P2 6-4 6-7 (6) 12-14 01:55
19:00 4 Daan de Winter v Martijn Akkersdijk HE5 6-7 (5) 7-5 0-10 02:16
19:15 3 Bente Akkerman/ Sharon Plattel v Ellen Grillis/ Angelique van Ojik DD3P2 6-0 6-0 00:51
6 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Odi Jung/ Anja Folkers DD7P1 2-6 6-3 8-10 01:30
19:30 1 Bert-Jan Hendriksen/ Petra Janssen v Yvo van der Horst/ Kim Popping GD2P2 7-5 7-6 (5) 01:59
2 Evelien van Mourik/ Renée Bosse v Chantal Losekoot/ Martine van der Bijl DD3P1 6-2 6-3 01:28
7 Kim Uitermark v Cyrilla Hardebol-Wijnen DE8 6-4 6-4 01:51
19:45 4 Inez Abels/ Piet Hein Stapensea v Patrick Koole/ Claudia Saia GD6P2 6-1 6-7 (4) 10-4 01:33
5 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Gerry van der Sloot/ Jacqueline de Bood GD635P1 6-0 7-6 (5) 01:36
20:45 3 Ron van Gog/ Hans Mense v Lennox Alblas/ Benno Hulshof HD735P2 6-4 6-1 01:15
6 Marion Lommerse-Strobbe v Birgitte Dinklo DE7 0-6 5-7 01:20
21:00 1 Daan de Winter/ Daan Uitermark v Michael de Vijlder/ Stefan Oud HD4P1 6-4 6-4 01:31
2 Wim Vogel/ Pieter Maes Jr. v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P2 4-6 6-2 10-8 01:31
7 Stefan Lapré v Robert P HE7 5-7 0-3 opg 01:21
21:15 4 Michael de Beer v Melchert Leguijt HE3 6-7 (4) 1-6 01:51
5 Kilian Schipper/ Luuk van der Spek v John Koppen/ Guido Gihaux HD7P1 6-4 6-0 01:08
21:45 6 Coen van Delft v Sander Oostendorp HE6 5-7 1-6 01:21
Woensdag 22 December 2010
15:00 1 Mark Logger v Bart van Schendel HE2 6-2 6-2 01:34
3 Melchert Leguijt v Ricardo van Zutphen HE2 4-6 2-6 01:36
4 Daan van Randtwijk v Daniël Fennis HE2 7-6 (4) 6-7 (4) 5-10 01:56
16:00 5 Nicky van Bakel v Emma Kranendonk DE3 5-7 6-1 10-6 01:25
16:30 1 Piet Hein Stapensea/ Mitch de Droog v Peter Dogger/ Job van Ballegoijen De Jong HD5P3 3-6 6-2 8-10 01:32
3 Rick Hoogland/ Bas Blankendaal v Maikel Sing/ Thijs van Soest HD5P2 6-4 5-7 10-5 02:04
4 George van Dalen/ Patrick van Swaay v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD635P1 7-5 6-2 01:34
6 Hielke Hager/ Erik Kortman v Henk Zeemering/ Rob de Ree HD735P2 6-7 (4) 6-3 7-10 01:25
7 Fleur Bouchier v Marinka Karsemeijer DE4 6-2 4-6 10-8 01:55
17:45 3 Koen Kuiper v Flip Janssen HE5 6-1 7-6 (3) 01:34
6 Marten Japenga v Jack van den Burg HE7 7-6 (5) 6-4 02:20
18:00 1 Henk van den Broek/ Jos Nix v Marcus van Geldorp/ Martin van de Pol HD735P1 4-6 6-2 10-8 01:22
7 Esther van Overbeek-Groen v Sandy Rutte DE8 4-6 3-6 01:35
18:15 2 Sander Oostendorp v Joran Zethof HE6 6-3 4-6 5-10 01:43
4 Kim van der Horst v Michelle Broersen DE2P1 6-1 6-2 01:19
5 Daniël Fennis/ Hester Hooyschuur v Yvo van der Horst/ Kim Popping GD2P2 6-1 6-1 01:12
19:15 3 Eva Terpstra v Angelique van Ojik DE5 4-6 6-3 7-10 01:52
6 Lars Haas v Patrick Bos HE8 4-6 4-6 01:36
19:30 1 Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs v Corina Stoop-Kamsteeg/ Ed Stoop GD8P3 6-3 6-2 01:13
2 Sander Rotteveel/ Dave van Hooff v Maikel Sing/ Thijs van Soest HD5P2 2-6 6-3 10-8 01:40
7 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Els de Kruif - Driehuis/ Monique Vonk DD8P1 6-3 6-3 01:30
19:45 4 Ron Tjioe/ Rick Tjioe v Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven HD635P1 6-0 2-6 10-6 01:05
5 Mireille Groot/ Cynthia Vonk v Achinta Nassy/ Vera Milisavljevic DD6P2 6-1 6-4 01:21
20:45 3 Roger de Jong/ Sebastiaan Timmer v Xander Provoost/ Patrick Koole HD6P1 3-6 0-6 01:06
6 Wim Vogel/ Margot Maes v Peter Brandenburg/ Conny Witteman GD635P2 4-6 6-4 12-14 01:53
21:00 1 Bart Kemp/ Niels Quist v Lennart de Lugt/ Evert Veldmeijer HD5P1 2-6 4-6 01:15
2 Monique Willemsen/ Angelique van Ojik v Amanda Reker/ Patricia Kremer DD5P1 6-4 6-2 01:21
7 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Henrie Uitermark/ Kim Uitermark GD8P1 5-7 6-3 10-2 01:33
21:15 4 Marie-José Fijen/ Marko Koppendraaier v Lennox Alblas/ Linda Alblas-van den Burg GD7P2 0-6 2-6 01:11
5 Brenda Draaisma/ Inez Abels v Merlin Groen/ Willemijn Francken DD6P3 6-4 4-6 6-10 01:46
21:45 3 Daan Pluim v Sjoerd Migchelsen HE4 6-4 2-6 10-8 01:37
Donderdag 23 December 2010
15:00 1 Richard de Zwart/ Ilse van den Reek v Mitchell Meijer/ Cynthia Vonk GD4P2 6-0 6-1 01:04
2 Björn Luitink v Melchert Leguijt HE3 0-6 3-6 01:18
3 Remy de Jong/ Tim Vervaat v Bas van der Velden/ Jasper Auwerda HD4P2 6-7 (8) 4-6 01:25
4 Finn Theuws v Dexter Bierenbroodspot HE5 wo
5 Olaseji Akinrogunde v Joanna van Dorpen DE6 6-1 6-2 01:22
16:30 1 Marieke Visser/ Hans José v Wouter de Haan/ Anne Jager GD4P1 6-2 6-3 01:17
2 Daniël Fennis/ Hester Hooyschuur v Bert-Jan Hendriksen/ Petra Janssen GD2P2 6-2 6-2 01:20
7 Inez Abels/ Piet Hein Stapensea v Eric Mudde/ Caroline Gill GD6P2 6-2 6-3 01:13
16:45 5 Mark Hoolwerf v Tristan Schiff HE4 6-4 6-1 01:25
17:00 3 Fons Haver v Marten Japenga HE7 6-3 6-1 01:36
17:45 3 Tineke Schaap v Kim Uitermark DE8 6-4 6-3 01:40
6 Maikel Sing v Philip Thuring HE6 2-6 2-6 01:14
18:00 2 Ruud Vis v Mark Logger HE2 6-4 4-6 12-10 02:26
7 Enzio Fruijtier v Michiel van Santen HE8 2-6 3-6 01:39
18:15 4 Ivar Spierings/ Michael de Beer v Niels Bloklander/ Erwin Schmitz HD3P1 7-5 6-7 9-11 02:00
5 Koen Heupers v Adriaan de Jager HE4 3-6 4-6 01:50
19:15 3 Yuri Moegio/ Sander van den Nieuwenhof v Michael de Vijlder/ Stefan Oud HD4P1 2-6 6-3 6-10 01:43
6 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v John Koppen/ Cindy Groothuizen GD635P1 6-3 6-4 01:27
19:30 1 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Jos Hessels/ Anja Folkers GD7P1 7-6 (3) 6-3 01:38
2 Michelle Broersen v Charlotte van der Meij-Logger DE2P1 2-6 2-6 01:17
7 Annemieke Hoekstra/ Marieke de Bie v Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen DD6P1 6-2 3-6 8-10 01:48
19:45 4 Mireille Groot/ Cynthia Vonk v Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden DD6P2 7-5 6-2 01:32
5 Bente Akkerman/ Sharon Plattel v Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel DD3P2 6-7 (6) 1-6 02:00
20:45 3 Lara Sonnemans/ Danique Mense v Monique Willemsen/ Angelique van Ojik DD5P1 4-6 7-6 (5) 10-3 02:06
6 Edward Grevenstuk/ Claudia Saia v Lennox Alblas/ Linda Alblas-van den Burg GD7P2 6-4 4-6 4-10 01:32
21:00 1 Marco van Zutphen/ Ricardo van Zutphen v Niels Bloklander/ Erwin Schmitz HD3P1 7-5 7-5 01:40
2 Wim Vogel/ Pieter Maes Jr. v Jeremy Heijder/ Robert Heijder HD7P2 4-6 6-4 10-5 01:30
7 John Koppen/ Guido Gihaux v Niels Imanse/ Mik Vilten HD7P1 4-6 2-6 02:00
21:15 4 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Marije van Overbeek/ Esther van Overbeek-Groen DD7P1 6-1 6-1 00:59
5 Mark Bosselaar/ Tom van Overbeek v Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs HD8P1 6-1 6-3 01:10
Vrijdag 24 December 2010
11:00 1 Lisa Kerstholt/ Joanna van Dorpen v Mireille Groot/ Cynthia Vonk DD6PO wo
12:00 1 Kilian Schipper/ Luuk van der Spek v Niels Imanse/ Mik Vilten HD7P1 6-4 6-7 (5) 6-10 02:05
2 Ruud Vis/ Kim van der Horst v Charlotte van der Meij-Logger/ Mark Logger GD2P1 4-6 5-7 01:50
3 Adriaan de Jager v Casper Mantje HE4 3-6 6-4 6-10 01:32
4 Ricardo van Zutphen v Daniël Fennis HE2 6-7 (3) 7-6 (4) 11-9 02:17
13:00 3 Peter Dogger/ Job van Ballegoijen De Jong v Rick Hoogland/ Bas Blankendaal HD5PO 6-2 6-0 01:20
13:30 1 Sabien Kroon v Sandy Rutte DE8 6-1 5-7 5-10 01:54
2 Tom Stoop v Koen Kuiper HE5 6-4 7-6 (2) 01:50
4 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Sandra de Bruijn/ Belinda van Steijn DD7PO 7-6 (5) 6-4 01:42
15:00 1 Kilian Schipper v Robert P HE7 6-1 4-0 opg 01:03
2 Kim Popping v Fleur Bouchier DE3 6-1 6-1 01:04
3 Daniël Fennis v Mark Hoolwerf HE3 6-4 6-7 (5) 9-11 01:43
5 Stijn Greveling v Philip Thuring HE6 4-6 6-3 6-10 01:54
16:00 4 Bianca Krom/ Robert-Jan Rijs v Mariska Feitsma/ Han Verheul GD8PO 1-6 7-5 7-10 01:34
Zondag 26 December 2010
09:00 1 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Ingrid Duindam/ Sandy Rutte DD8PO#F 0-6 4-6 01:35
2 Koen Kuiper/ Sjors Busink v Peter Dogger/ Job van Ballegoijen De Jong HD5PO#F 6-1 6-2 01:31
4 Birgitte Dinklo v Monique Landman DE7#F 3-6 0-6 01:24
5 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD6PO#F 7-6 (2) 6-3 01:39
10:30 1 Bente Akkerman v Nicky van Bakel DE3 4-6 3-6 01:49
2 Philip Thuring v Joran Zethof HE6#F 6-2 6-4 01:30
4 Finn Theuws v Tom Stoop HE5#F 1-6 1-6 01:07
5 Angelique van Ojik v Olaseji Akinrogunde DE5#F 6-3 6-2 01:30
6 Marieke Visser/ Hans José v Richard de Zwart/ Ilse van den Reek GD4PO#F 3-6 3-6 01:22
7 Mark Hoolwerf v Daan Pluim HE4 6-3 6-1 01:07
12:00 1 Kim van der Horst v Charlotte van der Meij-Logger DE2P1 6-1 6-1 01:19
2 Emma Kranendonk v Fleur Bouchier DE4#F 6-2 6-2 01:28
4 Henk van den Broek/ Jos Nix v Ron van Gog/ Hans Mense HD735PO#F 4-6 2-6 01:03
5 Xander Provoost/ Patrick Koole v Glenn van Roodselaar/ Alex van Tongeren HD6PO#F 7-6 (4) 6-2 01:48
6 Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen v Lisa Kerstholt/ Joanna van Dorpen DD6PO#F 6-7 (7) 0-6 01:37
7 Sandy Rutte v Tineke Schaap DE8#F 2-6 6-3 5-10 01:35
13:30 1 Ruud Vis v Ricardo van Zutphen HE2#F 7-6 (6) 6-1 01:53
2 Mark Hoolwerf v Melchert Leguijt HE3#F 6-1 6-2 01:06
4 Nicky van Bakel v Kim Popping DE3#F 3-6 6-2 6-10 01:37
5 Daan de Winter/ Daan Uitermark v Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis HD4PO#F 3-6 3-6 01:28
6 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Peter Brandenburg/ Conny Witteman GD635PO#F 3-6 6-0 10-6 01:35
7 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Mariska Feitsma/ Han Verheul GD8PO#F 6-3 3-6 8-10 01:27
15:00 1 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Lennox Alblas/ Linda Alblas-van den Burg GD7PO#F 6-3 6-2 01:14
2 Charlotte van der Meij-Logger/ Mark Logger v Daniël Fennis/ Hester Hooyschuur GD2PO#F diskw 00:33
4 Olaseji Akinrogunde v Iris van Broekhoven DE6#F 6-1 6-0 00:56
5 Mark Kerkhof/ David Valstar v Marco van Zutphen/ Ricardo van Zutphen HD3P1 7-5 1-6 6-10 01:35
6 Niels Imanse/ Mik Vilten v Wim Vogel/ Pieter Maes Jr. HD7PO#F 3-6 4-6 01:26
7 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap DD7PO#F 5-7 2-6 01:37
16:30 1 Mark Hoolwerf v Casper Mantje HE4#F 6-1 6-3 01:09
4 Fons Haver v Kilian Schipper HE7#F 6-7 (4) 7-6 (7) 10-8 01:56
5 Patrick Bos v Michiel van Santen HE8#F 1-6 2-6 01:25
Niet gepland
Irene Kranendonk v Charlotte van der Meij-Logger DE2P1 wo
Kim van der Horst v Irene Kranendonk DE2P1 wo
Michelle Broersen v Irene Kranendonk DE2P1 wo
Ruud Vis/ Kim van der Horst v Chantal Losekoot/ Yoeri Maijer GD2P1 wo
Charlotte van der Meij-Logger/ Mark Logger v Chantal Losekoot/ Yoeri Maijer GD2P1 wo
Steffan Kok v Michael de Beer HE3 wo
Evelien van Mourik/ Renée Bosse v Gosia Kok-Rother/ Monique Willemsen DD3P1 wo
Marieke Visser/ Laura van Well v Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel DD3P2 wo
Evelien van Mourik/ Renée Bosse v Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel DD3PO#F wo
Rogier Beenders v Casper Mantje HE4 wo
Bas van der Velden/ Jasper Auwerda v Kevin Vriend/ Max Vos HD4P2 wo
Remy de Jong/ Tim Vervaat v Kevin Vriend/ Max Vos HD4P2 wo
Bert-Jan Hendriksen/ Hans Oosterhuis v Kevin Vriend/ Max Vos HD4P2 wo
Tom Stoop v Martijn Akkersdijk HE5 wo
Milo Eijs v Davey Hoffman HE6 wo
Joost Marsman v Joran Zethof HE6 wo
Willemijn Francken v Jeanette Pasma DE6 wo
Lucie Pauw v Iris van Broekhoven DE6 wo
Monique Landman v Marieke Witjes DE7 wo
Jos Hessels/ Anja Folkers v Eric Mudde/ Caroline Gill GD7P1 wo
Edward Grevenstuk/ Claudia Saia v Xander Provoost/ Denise Koole GD7P2 wo
Xander Provoost/ Denise Koole v Marie-José Fijen/ Marko Koppendraaier GD7P2 wo
Gea Vonk v Evelien Sloterdijk DE8 wo

Volg dit toernooi op www.HaarlemseTennisWeek.nl.

© PlanMySport - 20 Nov 2019 23:50