Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek 2009
friday 18 until sunday 27 december 2009
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Scheidsrechter Werkelijk gespeeld
Friday 18 December 2009
17:00 1 Jan Derks v Robert Heijder HE7 6-7 (6) 6-2 10-6 01:55
2 Barry Bruin v Tom Stoop HE5 6-2 6-1 01:19
3 Kees Schönhage v Marten Japenga HE7 3-6 4-6 02:07
4 Stijn Greveling v Jordy van Hulst HE6 wo
5 Bert Metkemeijer v Tim de Kruif HE8 6-1 6-1 01:18
6 Alex van Tongeren v Kevin van Loon HE6 7-6 (3) 6-4 01:48
18:15 3 Sander Versluis v Tristan van Affelen van Saëmsfoort HE7 wo 01:30
7 Anne Jager v Fleur Bouchier DE5 2-6 1-6 01:32
18:30 1 Annelies van Wouden-de Waart v Elza Muller DE7 6-4 6-2 01:28
2 Nicky van Bakel v Emma Kranendonk DE3 6-1 6-0 01:20
18:45 4 Simone van der Zalm v Sanne Bakker DE3 wo
6 Stefan Lapré v Jurgen Meijer HE7 6-1 7-5 01:34
19:45 3 Wendy van Plompen - van Wooning/ Irene Honkoop v Lydia Verheul/ Marlies Lapré DD8P4 6-2 6-3 01:20
7 Roman Vaynshteyn v Roger de Jong HE7 3-6 3-6 01:44
20:00 1 Jeroen Dortmundt v Marcus van Geldorp HE7 0-6 3-6 01:27
2 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Niels Bloklander/ Wim Hulsbos HD4P3 6-0 6-4 01:11
20:15 4 Evert Veldmeijer v Robert Heijder HE6 6-4 6-2 01:23
5 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Elly Kerkhoff/ Jeroen Klemann GD635P2 6-3 6-0 01:15
6 Sebastiaan Fiekert v Patrick Eleveld HE7 0-6 4-6 01:48
21:15 3 Jack van den Burg v Daan Modderman HE7 2-6 0-6 01:09
7 Stipan Musulin v Patrick van de Weerd HE4 3-6 4-6 01:33
21:30 1 Joop Damhuis v Don Rutte HE3 6-2 6-1 01:11
21:45 4 Frank Hagebeek v Gino Hilkman HE8 6-4 4-6 9-11 01:43
5 Rob van der Boom v Zaenuddin Pademmui Barah HE8 3-6 0-6 01:07
Saturday 19 December 2009
09:00 1 Marc Plaisier v Yaser Heda HE7 3-6 4-6 01:40
2 Peter van Oudenaarde v Axel Tan HE8 5-7 6-2 4-6 02:27
3 Charlie Koper v Michael de Kruif HE4 4-6 3-6 01:30
4 Carin Elbertsen/ Corina van der Maarl-Groenveld v Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden DD6P1 5-7 3-2 opg 01:25
5 Lotti de Jong v Alexandra van Staaveren DE8 0-6 1-6 01:01
7 Marten Japenga v Jelger Frölich HE6 4-6 6-2 7-10 01:58
10:15 3 Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD8P3 6-7 (5) 6-1 10-6 02:03
7 Fenja Nemeth v Marieke Witjes DE7 wo
10:30 1 Thijs van Soest v Martijn Akkersdijk HE5 2-6 0-6 01:03
2 Marten Japenga v Gideon Loerakker HE7 3-6 2-6 02:04
5 Barry Bruin v Sander Scheffer HE4 3-6 4-6 01:26
10:45 4 Marie-José Fijen v Gea Vonk DE8 3-6 6-1 6-10 01:53
6 Remco van Iersel v Bas van Ingen HE6 wo 01:30
11:45 3 Coen Wassink/ Jeroen Lammers v Frank Hagebeek/ Zaenuddin Pademmui Barah HD7P2 6-4 6-1 01:19
5 Casper Mantje v Ricardo Block HE4 6-2 6-2 01:19
12:00 1 Kevin van Loon v Patrick Eleveld HE7 4-6 7-5 10-8 02:09
2 Jeroen Bult v Luuk Stroink HE3 6-3 6-4 01:41
12:15 4 Jordi Bakker v Tim Wiers HE4 3-6 0-6 01:24
6 Esther van Overbeek-Groen v Tineke Schaap DE8 6-4 7-6 (3) 01:31
13:15 3 Kelly Reijne v Anne Weeber DE4 6-2 6-1 01:08
5 Ilse van den Reek/ Kevin Vriend v Angelique van Ojik/ Marc Altena GD4P1 6-7 (8) 2-6 01:41
7 Roman Vaynshteyn v Marko Koppendraaier HE8 wo
13:30 1 Lara Sonnemans/ Danique Mense v Tynke de Winkel/ Hilda Jekel DD6P1 6-3 6-0 01:19
2 Patrick Bos v Willem Wester HE8 0-6 2-6 01:06
13:45 4 Ron Tjioe/ Peter Grove v Jurgen Meijer/ Serge Keizer HD635P1 6-2 6-2 01:13
6 Boy van der Erf/ Sandy Rutte v Liesbeth Eindhoven/ Ed Post GD735P4 6-3 6-3 01:20
14:30 5 Jos Hessels/ Jaap Philippo v Han Verheul/ Roy Premchand HD7P1 6-1 6-0 01:16
14:45 3 Irene Kranendonk v Lisa Nijhuis DE3 6-0 6-3 01:42
7 Thea Pieke/ Martine Vasterman v Maaike de Jong/ Lotti de Jong DD8P1 6-0 6-1 01:02
15:00 1 Joop Damhuis v Joost Brandt HE4 6-0 6-3 01:20
2 Bart van Schendel v Artjom Maksimov HE3 6-4 6-3 01:47
15:15 4 Renée Bosse v Stéfanie Huizing-van Rossem DE3 wo 01:30
6 Frank Komen v Patrick van de Weerd HE5 3-6 2-4 opg 01:23
16:00 5 Kelly Reijne v Iris van Broekhoven DE5 6-0 7-5 01:28
16:15 7 Anne Weeber v Janneke den Ouden DE5 6-1 6-2 01:29
16:30 1 Ron Tjioe/ Peter Grove v Cees te Beek/ Frank Oud HD635P1 6-7 6-1 6-10 01:32
2 Nienke Berkhout/ Christa Zijp v Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel DD2P1 4-6 6-7 (7) 02:32
16:45 4 Marianne Beterarms/ Wim Hulsbos v Peter Brandenburg/ Conny Witteman GD635P1 6-3 6-2 01:13
6 Flip Janssen v Stipan Musulin HE5 6-1 3-6 5-10 01:29
17:30 5 Jelger Frölich v Marcus van Geldorp HE7 4-6 6-1 8-10 01:39
17:45 3 Michael de Vijlder v Riccardo Wakker HE5 4-6 4-6 02:00
7 Jos Hessels/ Anja Folkers v Thea Pieke/ Leo Groeneweg GD735P1 6-2 6-2 01:19
18:00 1 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Brenda Draaisma/ Edward Grevenstuk GD7P2 6-4 5-7 10-7 01:50
2 Roald Heijting/ Jos Nix v John Koppen/ Max Loog HD735P1 6-2 6-2 01:04
18:15 4 Piet Hein Stapensea/ Wouter van Tongeren v Lennart de Lugt/ Evert Veldmeijer HD5P3 7-6 (6) 6-3 02:12
6 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Jasper Auwerda/ Edo Ridder HD4P3 6-2 6-3 01:21
19:00 5 Eric Mudde/ Caroline Gill v Xander Provoost/ Denise Koole GD7P1 6-4 6-1 01:11
19:15 7 Sjors Busink v Alex van Tongeren HE6 6-3 2-6 10-6 01:35
19:30 1 Rick van der Meulen v Erwin Schmitz HE3 3-6 6-1 7-10 02:07
2 Amanda Reker/ Rick Hoogland v Ronald Beck/ Danique Mense GD4P2 4-6 4-6 01:28
19:45 4 Frans Heems/ Thijs van Oijen v Willem Wester/ Cocky van Duijvenbode HD735P2 6-4 4-6 10-8 01:53
6 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD6P2 3-6 5-7 01:29
20:45 3 Martine van der Bijl/ Karin van Gelder v Jessica Payne/ Patricia Kremer DD4P1 6-4 6-0 01:23
5 Peter van Seumeren/ Adrien van Affelen van Saëmsfoort v John Koppen/ Max Loog HD735P1 6-3 7-6 (3) 01:48
7 Benno Hulshof/ Marieke Visser v Patrick Koole/ Claudia Saia GD7P4 1-6 1-6 01:01
21:00 1 Jochem Hoeflaak/ Steven Meerman v Remy de Jong/ Tim Vervaat HD4P2 6-4 6-3 01:19
2 Ricardo van Zutphen/ Marjolein van der Ven v Steffan Kok/ Gosia Kok-Rother GD2P2 6-1 6-3 01:09
21:15 4 Yaser Heda v Sjaak van den Boogaard HE7 6-3 6-0 01:19
6 Marit van der Molen v Beau Blokker DE3 6-4 6-3 01:14
Sunday 20 December 2009
09:00 1 Esther van Overbeek-Groen v Coby Zijlstra DE8 2-6 2-6 01:45
2 Nadine van de Luijtgaarden/ Hans José v Tristan Schiff/ Iris van Broekhoven GD5P1 wo
3 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Marc Broertjes/ Casper Broertjes HD5P2 7-6 (5) 6-4 02:02
4 Daan Uitermark v Kevin Vriend HE5 6-2 6-3 01:05
5 Daan de Winter v Stipan Musulin HE5 7-6 (4) 7-6 (11) 02:15
6 Koen Kuiper/ Sjors Busink v Terry Engelhart/ Piet Hein Stapensea HD6P2 4-6 1-6 01:16
10:15 3 Angelique van Ojik v Kelly Reijne DE5 6-2 6-4 01:31
7 Maaike de Jong/ Lotti de Jong v Funda Coskunsoy/ Patricia Vermeer DD8P1 wo 01:30
10:30 1 Anouk van Diepen v Sarah Jellema DE3 3-6 6-1 8-10 01:17
2 Carla Steenken/ Willeke Hendriks v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe DD8P3 6-3 6-2 01:28
5 Jan Derks v Roger de Jong HE6 2-6 6-7 (4) 01:34
10:45 4 Cynthia Vonk v Patricia Kremer DE5 3-6 1-6 01:25
6 Michael de Kruif/ Amanda Reker v Nadine van de Luijtgaarden/ Hans José GD5P1 wo
11:45 3 Han Verheul/ Lydia Verheul v Joke van der Heide/ Wim van der Heide GD735P2 6-4 6-2 01:42
5 Coby Zijlstra/ Marie-José Fijen v Gea Vonk/ Esther van Overbeek-Groen DD8P2 7-5 6-2 02:15
7 Paul de Groot/ Patricia van Zaanen v Bianca Koppen/ Sebastiaan Fiekert GD6P1 6-3 3-6 6-10 01:56
12:00 1 Bas Blankendaal v Jeroen van Smeerdijk HE6 6-3 6-0 01:26
12:15 4 Wouter de Haan/ Anne Jager v Lauren Riethoff/ Rens Prosée GD5P2 wo
6 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren DD7P1 6-3 6-3 01:23
13:15 3 Evert Veldmeijer v Terry Engelhart HE6 2-6 5-7 01:40
5 Tristan Schiff v Stefan Oud HE5 6-3 4-6 11-13 02:05
7 Björn Luitink v Manook Zorab HE3 6-4 6-4 01:39
13:30 1 Ricardo van Zutphen/ Marjolein van der Ven v Rick van der Meulen/ Nicky van Bakel GD2P2 6-2 6-3 01:14
2 Kim Popping v Irene Kranendonk DE2 2-6 5-7 01:47
13:45 4 Fleur Bouchier v Chantal Verzijlberg DE4 3-6 6-7 (3) 01:52
6 Roger de Jong v Sebastiaan Timmer HE7 6-2 6-7 (6) 10-3 01:08
14:30 5 Kelly Reijne v Marinka Karsemeijer DE4 3-6 1-6 01:25
14:45 3 Willem Wester v Kees Schönhage HE8 3-6 5-7 01:41
7 Jan van der Bos/ Johan Rutte v Frans Heems/ Thijs van Oijen HD735P2 6-3 6-4 01:36
15:00 1 Roderik Franken v Joop Damhuis HE3 6-4 6-1 01:26
2 Sarah Jellema/ Koen Witteman v Steffan Kok/ Gosia Kok-Rother GD2P2 2-6 6-2 7-10 01:08
15:15 6 Sander Scheffer v Wesley Huliselan HE4 6-3 3-6 10-6 01:46
16:00 5 Jochem Hoeflaak/ Steven Meerman v Lennart de Lugt/ Hans José HD4P2 7-5 5-7 11-9 01:36
16:15 3 Charlotte Renckens v Lisa Nijhuis DE4 3-6 0-6 01:11
7 Amber Hulshof v Marije van Overbeek DE7 6-7 (7) 6-2 10-8 03:09
16:30 2 Nathalie Reinhard v Simone van der Zalm DE3 4-6 7-5 10-4 01:57
16:45 4 Glenn van Roodselaar/ Alex van Tongeren v Tom Stoop/ Ed Stoop HD6P1 6-2 6-3 01:13
6 Bas Blankendaal v Jordy van Hulst HE6 6-1 6-3 01:20
17:30 5 Jodi Staman/ Kees Staman v Liesbeth Eindhoven/ Ed Post GD735P4 6-3 6-4 01:37
17:45 3 Marco van Zutphen v Koos Ramakers HE3 2-6 2-6 01:17
7 Eric Mudde/ Caroline Gill v Jos Hessels/ Anja Folkers GD735P1 3-6 5-7 01:48
18:00 1 Gea Vonk v Majorie van Dorssen-De Vries DE8 3-6 2-6 01:22
2 Björn Luitink v Ricardo van Zutphen HE3 1-6 3-6 01:10
18:15 4 Tom Tak v Don Rutte HE4 6-2 6-1 01:18
6 Nicole Kalkman/ Sander Kalkman v Laura Rotteveel/ Bastiaan Schoonhoven GD6P1 6-0 6-1 00:55
19:00 5 Mitchell Meijer v Ricardo Block HE5 6-3 6-4 01:14
19:15 3 Ruud Vis/ Kim van der Horst v Bert-Jan Hendriksen/ Ingeborg Korpershoek GD2P1 6-2 6-4 01:37
7 Marije van Overbeek v Indra van de Sande DE8 6-0 6-1 00:57
19:30 1 Raymond Vooges/ Anita Kossen v Peter Brandenburg/ Conny Witteman GD635P1 2-6 6-1 10-2 01:19
2 Bart van Schendel/ Koen Witteman v Niels Bloklander/ Mark Pothuizen HD3P2 6-2 6-3 01:20
19:45 4 Jessica Payne/ Patricia Kremer v Lotte Zwart/ Lauren Riethoff DD4P1 0-6 2-6 01:28
6 Suzanne Kremer/ Nikki Prass v Cynthia Vonk/ Esmee Hoefsmit DD4P2 3-6 6-2 9-11 01:38
20:45 3 Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen v Monique Klemann/ Hedwig van Assema DD35P1 6-2 6-0 01:08
5 Tristan van Affelen van Saëmsfoort/ Adrien van Affelen van Saëmsfoort v Xander Provoost/ Patrick Koole HD7P3 4-6 6-2 8-10 01:19
21:00 2 Lara Sonnemans/ Danique Mense v Carin Elbertsen/ Corina van der Maarl-Groenveld DD6P1 6-2 6-2 01:05
21:15 4 Cees te Beek/ Frank Oud v Jurgen Meijer/ Serge Keizer HD635P1 6-3 6-2 01:15
6 Sandy Rutte v Alexandra van Staaveren DE8 5-7 7-5 5-10 02:06
Monday 21 December 2009
11:30 1 Michael de Kruif v Michiel van den Bogaert HE4 1-6 3-6 01:03
3 Joran Zethof v Rik van den Oever HE6 6-4 6-3 01:37
4 Elza Muller/ Philip Thuring v Max Meijer/ Amber Hulshof GD7P3 6-2 6-4 01:41
11:45 2 Dana Beerepoot v Stephanie den Hertog DE4 6-1 6-1 01:16
12:30 5 Patrick Planken v Sander Scheffer HE3 6-3 6-3 01:34
13:00 1 Nick Philippo v Tim Colijn HE3 6-2 6-0 01:27
3 Michael de Vijlder/ Stefan Oud v Riccardo Wakker/ Frank Komen HD5P2 6-2 7-5 01:35
13:30 2 Willem Jagtman v Timothy Cozijnsen HE4 7-5 6-2 01:33
14:00 5 Inez Abels/ Linda Abels-Van Beek v Wendy van Plompen - van Wooning/ Irene Honkoop DD8P4 3-6 4-6 01:14
14:15 4 Nicole Kalkman/ Sander Kalkman v Paul de Groot/ Patricia van Zaanen GD6P1 6-0 6-0 01:01
6 Stefan Lapré v René de Leeuw HE7 1-6 1-6 01:07
14:30 1 Sarah Jellema v Kim Popping DE3 4-6 5-7 01:26
3 Gideon Loerakker/ Dook Ligthart v Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk HD6P3 6-7 6-1 10-8 01:01
15:15 2 Andy van der Kuijl/ Nick Philippo v Bert-Jan Hendriksen/ Rick van der Meulen HD3P2 2-6 6-2 10-5 01:41
5 Michiel van den Bogaert v Thomas van Doorn HE3 6-4 6-4 01:30
7 Marco van Zutphen v Joop Damhuis HE4 4-6 6-1 12-10 01:34
15:30 4 Jan van der Bos/ Johan Rutte v Willem Wester/ Cocky van Duijvenbode HD735P2 6-0 6-4 01:19
6 Patrick Planken v Erwin Schmitz HE3 1-6 2-6 01:06
16:00 1 Daan Uitermark v Joost Brandt HE5 3-6 6-4 10-7 01:40
3 Eric Krullaards v Jonathan van Bemmel HE3 6-4 6-4 01:45
16:30 5 Elly Kerkhoff/ Jeroen Klemann v Ria Trouwen/ Jos Nix GD635P2 6-0 4-6 8-10 01:09
17:00 2 Manook Zorab v Ricardo van Zutphen HE2 3-6 6-0 7-10 01:20
4 Bas van Ingen v Jan Derks HE7 wo 01:15
6 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap DD7P1 6-7 (3) 6-3 10-6 01:57
7 Lies Egberts/ Jet Wamsteker v Iris Edeling/ Lisanne Zethof DD5P1 2-6 1-6 01:09
17:30 1 Bart van Schendel/ Koen Witteman v Andy van der Kuijl/ Nick Philippo HD3P2 2-6 7-6 (2) 10-6 02:01
3 Patrick Wever/ Constant Thoolen jr. v Flip Janssen/ Frank Janssen HD3P1 6-4 6-1 01:01
17:45 5 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Martijn Akkersdijk/ Karin Kreike GD6P2 6-4 6-2 01:15
18:15 4 Jan Smeels/ Martine van der Bijl v Ronald Beck/ Danique Mense GD4P2 4-6 1-6 01:23
6 Koen Kuiper/ Sjors Busink v Stefan Lapré/ Wouter Winters HD6P2 6-2 6-4 01:19
18:45 2 Chantal Verzijlberg v Nousjka de Lange DE4 6-2 6-7 (5) 8-10 02:05
7 Gea Vonk/ Esther van Overbeek-Groen v Melanie Wassink-Koster/ Liesbeth Eindhoven DD8P2 6-0 6-0 01:17
19:00 1 Annet Berendregt/ Yvonne Muller-Van Haren v Claudia Saia/ Majorie van Dorssen-De Vries DD35P1 4-6 4-6 01:49
3 Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Cynthia Vonk/ Esmee Hoefsmit DD5P1 6-1 6-2 01:14
5 Björn Luitink v Tom Tak HE4 6-4 6-4 01:29
19:45 4 Mark Pothuizen v Jeroen Bult HE3 2-6 6-4 7-10 01:42
6 Tjonglie Ching/ Eva Harryson v Marja Duyn/ Daniëlle Kaestner DD6P2 2-6 6-4 3-10 01:45
20:15 2 Frank Janssen v Koos Ramakers HE3 7-5 7-6 (4) 01:40
5 Xander Provoost/ Patrick Koole v Jochem van Rijn/ Daan Modderman HD7P3 2-6 6-7 (4) 01:40
7 Paula Pull v Madelon Kuiper DE7 6-2 6-4 01:30
20:30 1 Beau Blokker v Stéfanie Huizing-van Rossem DE2 6-1 6-4 01:46
3 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v John Koppen/ Max Loog HD735P1 6-0 6-2 01:07
21:00 4 Joost Zwart/ Lotte Zwart v Amanda Reker/ Rick Hoogland GD4P2 6-4 1-6 4-10 01:51
6 Tynke de Winkel/ Hilda Jekel v Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden DD6P1 6-4 2-6 8-10 01:30
21:45 2 Sander Rotteveel/ Dave van Hooff v Sven Abrahams/ Eduard Hendriks HD6P3 6-4 6-4 01:37
5 Bert-Jan Hendriksen/ Marcel Spek v Tom Tak/ Casper Mantje HD4P1 4-6 6-4 6-10 01:30
7 Cynthia Vonk/ Esmee Hoefsmit v Iris Edeling/ Lisanne Zethof DD5P1 5-7 6-2 10-8 01:41
22:00 4 Niels Bloklander/ Wim Hulsbos v Jasper Auwerda/ Edo Ridder HD4P3 3-6 7-6 (4) 8-10 01:39
Tuesday 22 December 2009
11:30 1 Jelger Frölich v Zaenuddin Pademmui Barah HE8 4-6 6-4 10-5 01:39
3 Joran Zethof v Mitchell Meijer HE6 2-6 7-6 (5) 8-10 01:58
4 Max Meijer/ Amber Hulshof v Marit Klaassen/ Niels Woerdman GD7P3 wo
11:45 2 Rick van der Meulen/ Nicky van Bakel v Sarah Jellema/ Koen Witteman GD2P2 6-4 6-1 01:25
12:45 4 Stefan Lapré/ Wouter Winters v Terry Engelhart/ Piet Hein Stapensea HD6P2 2-6 2-6 01:14
13:00 1 Achinta Nassy v Amber Hulshof DE7 6-3 6-2 01:34
3 Nousjka de Lange v Marinka Karsemeijer DE4 1-6 0-6 01:12
13:30 2 Rosalie Blauw v Lisa Nijhuis DE4 0-6 7-6 (5) 8-10 01:42
14:15 4 Jonathan van Bemmel v Artjom Maksimov HE2 6-7 (5) 1-6 01:42
14:30 1 Flip Janssen/ Frank Janssen v Wesley Huliselan/ Erwin Schmitz HD3P1 2-6 5-7 01:05
15:15 2 Jordi Bakker v Mitchell Meijer HE5 7-5 6-1 01:39
5 Jelger Frölich v Terry Engelhart HE6 1-6 1-6 00:56
15:30 4 Nick Philippo v Bart van Schendel HE3 1-6 1-6 01:23
16:00 1 Nicky van Bakel v Irene Kranendonk DE3 4-6 6-4 5-10 02:17
3 Casper Mantje v Michiel van den Bogaert HE4 7-5 5-7 10-8 02:12
16:30 5 Patrick van de Weerd v Patrick Planken HE4 3-6 1-6 01:16
17:00 2 Roderik Franken/ Nathalie Reinhard v Bert-Jan Hendriksen/ Ingeborg Korpershoek GD2P1 7-6 (2) 6-3 02:02
4 Willem Jagtman v Sander Scheffer HE4 7-6 (4) 6-4 01:54
6 Kevin van Loon v Gideon Loerakker HE7 7-6 (5) 0-6 8-10 01:33
7 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v Peter van Seumeren/ Adrien van Affelen van Saëmsfoort HD735P1 6-4 6-0 01:19
17:30 1 Thomas van Doorn v Eric Krullaards HE2 0-6 0-6 00:49
3 Coby Zijlstra/ Marie-José Fijen v Melanie Wassink-Koster/ Liesbeth Eindhoven DD8P2 6-0 6-1 01:07
18:00 2 Emma Kranendonk v Dana Beerepoot DE4 4-6 2-6 01:51
18:15 4 Monique Klemann/ Hedwig van Assema v Claudia Saia/ Majorie van Dorssen-De Vries DD35P1 4-6 2-6 01:21
6 Carin Elbertsen/ Corina van der Maarl-Groenveld v Tynke de Winkel/ Hilda Jekel DD6P1 3-6 6-3 7-10 01:46
18:30 5 Roman Vaynshteyn v Bert Metkemeijer HE8 6-2 6-1 01:21
18:45 2 Brenda Draaisma/ Edward Grevenstuk v Sander Rotteveel/ Indra van de Sande GD7P2 6-2 7-5 01:22
7 Tristan van Affelen van Saëmsfoort v Daan Modderman HE7 5-7 0-6 01:25
19:00 1 Sanne Bakker v Renate Stoop DE2 wo
3 Bas van der Velden/ Jasper Auwerda v Daan de Winter/ Daan Uitermark HD5P1 6-4 7-6 (5) 01:46
5 Inez Abels/ Linda Abels-Van Beek v Lydia Verheul/ Marlies Lapré DD8P4 6-1 6-2 01:15
19:45 4 Kim van der Horst v Irene Kranendonk DE2 6-4 6-0 01:26
6 Marc Broertjes/ Casper Broertjes v Riccardo Wakker/ Frank Komen HD5P2 2-6 7-6 (5) 6-10 01:40
20:15 2 Jan Smeels/ Martine van der Bijl v Amanda Reker/ Rick Hoogland GD4P2 3-6 4-6 01:20
5 Ruud Vis v Artjom Maksimov HE2 6-0 6-7 (5) 10-8 02:04
7 Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Carla Steenken/ Willeke Hendriks DD8P3 2-6 6-1 10-5 01:27
20:30 1 Joost Zwart/ Lotte Zwart v Ronald Beck/ Danique Mense GD4P2 1-6 0-6 01:10
3 Evelien van Mourik/ Renée Bosse v Dana Beerepoot/ Rosalie Blauw DD2P2 6-1 6-3 01:33
21:00 4 Eric Mudde/ Caroline Gill v Thea Pieke/ Leo Groeneweg GD735P1 6-2 6-0 00:57
6 Peter Brandenburg/ Frank Meert v Cees te Beek/ Frank Oud HD635P1 3-6 0-6 01:07
21:45 2 Angelique van Ojik/ Marc Altena v Chantal Verzijlberg/ Nick Philippo GD4P1 0-6 2-6 01:12
5 Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk v Sven Abrahams/ Eduard Hendriks HD6P3 6-4 2-6 10-4 01:27
7 Bob Keizer/ Bianca Keizer v Joke van der Heide/ Wim van der Heide GD735P2 6-2 7-6 (3) 01:28
22:00 1 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Joris Berkhout/ Jessica van Haaster GD6P2 6-3 6-3 01:22
3 Laura Rotteveel/ Bastiaan Schoonhoven v Bianca Koppen/ Sebastiaan Fiekert GD6P1 1-6 6-1 6-10 01:16
4 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Sander Rotteveel/ Indra van de Sande GD7P2 5-7 6-0 8-10 01:24
Wednesday 23 December 2009
12:00 2 Artjom Maksimov/ Nousjka de Lange v Chantal Verzijlberg/ Nick Philippo GD4P1 1-6 3-6 00:44
12:45 4 Gino Hilkman v Axel Tan HE8 0-6 1-6 01:33
6 Daan Modderman v René de Leeuw HE7 6-2 6-2 01:26
13:00 3 Marit van der Molen v Renée Bosse DE3 6-1 6-2 01:14
13:30 2 Sander Rotteveel/ Dave van Hooff v Rik van den Oever/ Jeroen van Smeerdijk HD6P3 6-1 7-6 (1) 01:17
7 Erwin Schmitz v Ricardo van Zutphen HE3 6-7 (6) 7-6 (5) 8-10 02:17
14:00 5 Annelies van Wouden-de Waart v Migiza Victoriashoop DE7 6-3 3-6 10-5 01:51
14:15 4 Monique Klemann/ Hedwig van Assema v Annet Berendregt/ Yvonne Muller-Van Haren DD35P1 3-6 6-4 10-8 01:39
15:15 2 Artjom Maksimov/ Nousjka de Lange v Ilse van den Reek/ Kevin Vriend GD4P1 6-7 (5) 7-6 (1) 10-4 02:01
5 Tristan van Affelen van Saëmsfoort/ Adrien van Affelen van Saëmsfoort v Jochem van Rijn/ Daan Modderman HD7P3 1-6 1-6 01:17
15:30 4 Marco van Zutphen v Patrick Planken HE4 3-6 4-6 01:22
6 Jordi Bakker v Riccardo Wakker HE5 4-6 6-2 11-9 02:00
16:00 1 Ricardo van Zutphen/ Marjolein van der Ven v Sarah Jellema/ Koen Witteman GD2P2 6-3 6-4 01:24
16:30 5 Coby Zijlstra v Majorie van Dorssen-De Vries DE8 2-6 4-6 01:39
17:00 2 Patrick Wever/ Constant Thoolen jr. v Wesley Huliselan/ Erwin Schmitz HD3P1 6-3 6-3 01:19
4 Sjors Busink v Roger de Jong HE6 6-2 6-0 01:06
6 Marianne Beterarms/ Wim Hulsbos v Raymond Vooges/ Anita Kossen GD635P1 6-2 6-0 01:01
17:30 1 Tom Tak/ Casper Mantje v Charlie Koper/ Thijs van Soest HD4P1 6-0 6-1 01:00
3 Martijn Akkersdijk/ Karin Kreike v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD6P2 5-7 3-6 01:32
17:45 5 Roald Heijting/ Jos Nix v Peter van Seumeren/ Adrien van Affelen van Saëmsfoort HD735P1 0-6 5-7 01:30
18:00 3 Remco van Iersel v Mitchell Meijer HE6 0-6 1-6 01:16
18:15 4 Henk Berthauer/ Patricia Vermeer v Patrick Koole/ Claudia Saia GD7P4 1-6 0-6 00:53
6 Marja Duyn/ Daniëlle Kaestner v Yolanda Vaerewijck/ Margôt Hölscher DD6P2 5-7 6-3 8-10 02:00
18:45 2 Bart van Schendel/ Koen Witteman v Bert-Jan Hendriksen/ Rick van der Meulen HD3P2 6-7 (4) 2-6 01:58
7 Denise van Dalen-Kors/ Carin Elbertsen v Wendy van Plompen - van Wooning/ Thea Pieke DD7P2 wo
19:00 1 Andy van der Kuijl/ Nick Philippo v Niels Bloklander/ Mark Pothuizen HD3P2 6-2 6-4 01:14
3 Rick Hoogland/ Bas Blankendaal v Daan de Winter/ Daan Uitermark HD5P1 4-6 0-6 01:26
5 Fenja Nemeth v Marije van Overbeek DE8 4-6 6-2 3-10 01:17
19:45 4 Boy van der Erf/ Sandy Rutte v Jodi Staman/ Kees Staman GD735P4 4-6 5-7 01:41
6 Suzanne Kremer/ Nikki Prass v Monique Willemsen/ Debbie van Schaik DD4P2 1-6 0-6 01:01
20:15 2 Beau Blokker v Renate Stoop DE2 1-6 1-6 01:11
5 Eric Mudde/ Caroline Gill v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD7P1 6-4 6-4 01:38
7 Laura Rotteveel/ Bastiaan Schoonhoven v Paul de Groot/ Patricia van Zaanen GD6P1 1-6 4-6 01:14
20:30 1 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v Roald Heijting/ Jos Nix HD735P1 6-4 6-3 01:33
3 Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Rob van der Boom/ Gladys Gorissen GD735P3 6-0 6-0 01:02
21:00 4 Jeroen Bult v Michiel van den Bogaert HE3 6-1 2-6 8-10 01:43
6 Brenda Draaisma/ Inez Abels v Wendy van Plompen - van Wooning/ Thea Pieke DD7P2 6-2 6-2 01:00
21:45 2 Bob Keizer/ Bianca Keizer v Han Verheul/ Lydia Verheul GD735P2 6-4 2-6 wo
5 Michael de Kruif/ Amanda Reker v Tristan Schiff/ Iris van Broekhoven GD5P1 6-1 6-1 01:24
7 Rob Wilderom/ Erik Zweverink v Tom Stoop/ Ed Stoop HD6P1 6-2 6-1 00:51
22:00 1 Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Lies Egberts/ Jet Wamsteker DD5P1 6-2 6-4 01:15
3 Martijn Akkersdijk/ Karin Kreike v Joris Berkhout/ Jessica van Haaster GD6P2 6-7 (2) 6-2 22-20 01:47
4 Piet Hein Stapensea/ Wouter van Tongeren v Michael de Vijlder/ Stefan Oud HD5PO 4-6 7-6 (6) 7-10 02:07
Thursday 24 December 2009
10:45 1 Jelger Frölich v Axel Tan HE8 7-6 6-1 01:49
5 Bas van der Velden/ Jasper Auwerda v Rick Hoogland/ Bas Blankendaal HD5P1 5-7 6-7 (5) 01:50
7 Jos Hessels/ Anja Folkers v Jodi Staman/ Kees Staman GD735PO 6-1 6-2 01:06
11:00 2 Jochem van Rijn/ Daan Modderman v Coen Wassink/ Jeroen Lammers HD7PO 6-2 6-2 01:17
4 Benno Hulshof/ Marieke Visser v Henk Berthauer/ Patricia Vermeer GD7P4 6-3 6-1 01:10
6 Niels Bloklander/ Mark Pothuizen v Bert-Jan Hendriksen/ Rick van der Meulen HD3P2 2-6 3-6 01:07
11:15 3 Roderik Franken v Bart van Schendel HE3 7-6 (5) 6-7 (5) 10-8 02:41
12:00 1 Evelien van Mourik/ Renée Bosse v Marinka Karsemeijer/ Anouk van Diepen DD2P2 6-2 6-2 01:38
5 Renate Stoop/ Wendy van Beusekom v Nienke Berkhout/ Christa Zijp DD2P1 6-1 6-7 11-9 02:00
12:30 2 Björn Luitink v Tim Wiers HE4 6-3 7-6 (7) 01:43
4 Wouter de Haan/ Anne Jager v Sven Abrahams/ Janneke den Ouden GD5P2 6-2 6-4 01:36
13:15 1 Rick van der Meulen/ Nicky van Bakel v Steffan Kok/ Gosia Kok-Rother GD2P2 6-4 3-6 9-11 01:41
13:30 5 Milo Eijs/ Niels van der Stroom v Jos Hessels/ Jaap Philippo HD7P1 6-2 1-6 8-10 01:29
14:00 2 Eric Krullaards v Ricardo van Zutphen HE2 3-6 6-1 9-11 01:30
4 Lennart de Lugt/ Hans José v Remy de Jong/ Tim Vervaat HD4P2 4-6 1-6 01:05
14:30 1 Patrick Planken v Willem Jagtman HE4 7-5 0-6 10-4 01:39
15:00 5 Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen v Annet Berendregt/ Yvonne Muller-Van Haren DD35P1 6-4 6-1 01:45
7 Sander Rotteveel/ Dave van Hooff v Gideon Loerakker/ Dook Ligthart HD6P3 6-0 6-2 01:04
15:30 2 Dana Beerepoot v Lisa Nijhuis DE4 2-6 6-2 4-10 01:32
4 Jan Derks v Yaser Heda HE7 3-6 2-6 01:27
6 Bert-Jan Hendriksen/ Marcel Spek v Charlie Koper/ Thijs van Soest HD4P1 6-2 6-3 01:16
16:00 3 Mitchell Meijer v Terry Engelhart HE6 6-0 6-1 00:56
16:30 5 Frank Janssen v Eric Krullaards HE3 1-6 4-6 01:07
17:00 2 Patrick van de Weerd v Stefan Oud HE5 2-6 3-6 01:28
17:15 1 Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld v Coby Zijlstra/ Marie-José Fijen DD8PO 7-6 (4) 3-6 10-6 02:00
17:30 3 Patricia Kremer v Fleur Bouchier DE5 4-6 4-6 01:52
7 Gideon Loerakker/ Dook Ligthart v Sven Abrahams/ Eduard Hendriks HD6P3 4-6 2-6 01:03
Saturday 26 December 2009
10:00 1 Denise van Dalen-Kors/ Carin Elbertsen v Brenda Draaisma/ Inez Abels DD7P2 4-6 4-6 01:22
2 Joost Zwart/ Lotte Zwart v Jan Smeels/ Martine van der Bijl GD4P2 1-6 6-3 11-9 01:37
3 Tjonglie Ching/ Eva Harryson v Yolanda Vaerewijck/ Margôt Hölscher DD6P2 3-6 2-6 01:19
4 Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap DD7P1 3-6 6-4 8-10 01:31
5 Annelies van Wouden-de Waart v Paula Pull DE7 3-6 4-6 01:31
6 Marinka Karsemeijer/ Anouk van Diepen v Dana Beerepoot/ Rosalie Blauw DD2P2 6-1 6-4 01:39
7 Xander Provoost/ Denise Koole v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD7P1 6-7 (5) 5-7 01:48
11:15 5 Artjom Maksimov/ Nousjka de Lange v Angelique van Ojik/ Marc Altena GD4P1 wo 01:15
11:30 1 Ilse van den Reek/ Kevin Vriend v Chantal Verzijlberg/ Nick Philippo GD4P1 3-6 0-6 01:12
3 Rob Wilderom/ Erik Zweverink v Glenn van Roodselaar/ Alex van Tongeren HD6P1 6-4 6-4 01:23
4 Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Han Verheul/ Lydia Verheul GD735PO 6-2 6-2 01:21
6 Thea Pieke/ Martine Vasterman v Funda Coskunsoy/ Patricia Vermeer DD8P1 6-2 6-3 01:21
11:45 2 Renate Stoop/ Wendy van Beusekom v Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel DD2P1 6-7 (5) 6-4 8-10 02:34
7 Michiel van den Bogaert v Ricardo van Zutphen HE3 5-7 1-6 01:17
12:30 5 Monique Willemsen/ Debbie van Schaik v Cynthia Vonk/ Esmee Hoefsmit DD4P2 6-1 6-0 01:10
12:45 2 Eric Mudde/ Caroline Gill v Patrick Koole/ Claudia Saia GD7PO 1-6 7-5 3-10 01:31
4 Marit van der Molen v Kim Popping DE3 4-6 2-6 01:35
6 Fenja Nemeth v Achinta Nassy DE7 6-2 4-6 10-6 01:50
7 Roderik Franken v Eric Krullaards HE3 6-1 6-0 01:02
13:00 1 Daan de Winter v Martijn Akkersdijk HE5 6-3 3-6 14-12 01:37
3 Daan Uitermark v Stefan Oud HE5 5-7 2-6 01:40
13:30 2 Angelique van Ojik v Anne Weeber DE5 5-7 6-0 10-1 01:44
7 Martine van der Bijl/ Karin van Gelder v Lotte Zwart/ Lauren Riethoff DD4P1 3-7 5-7 01:34
14:00 5 Nicole Kalkman/ Sander Kalkman v Bianca Koppen/ Sebastiaan Fiekert GD6P1 6-1 6-0 00:50
14:15 4 Lara Sonnemans/ Danique Mense v Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden DD6P1 6-3 6-2 01:20
6 Joris Berkhout/ Jessica van Haaster v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD6P2 3-6 3-6 01:17
14:30 1 Ruud Vis/ Kim van der Horst v Roderik Franken/ Nathalie Reinhard GD2P1 6-1 6-4 01:36
3 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Ria Trouwen/ Jos Nix GD635P2 6-1 6-4 01:16
15:15 2 Thea Pieke/ Martine Vasterman v Wendy van Plompen - van Wooning/ Irene Honkoop DD8PO 6-1 4-6 13-11 01:37
5 Lies Egberts/ Jet Wamsteker v Cynthia Vonk/ Esmee Hoefsmit DD5P1 6-7 (6) 6-2 10-12 02:03
7 Milo Eijs/ Niels van der Stroom v Han Verheul/ Roy Premchand HD7P1 6-2 6-1 01:04
15:30 4 Ron Tjioe/ Peter Grove v Peter Brandenburg/ Frank Meert HD635P1 7-5 6-3 01:28
6 Yaser Heda v Roger de Jong HE7 6-1 6-3 01:25
16:00 1 Sjors Busink v Bas Blankendaal HE6 7-5 6-1 01:42
3 Roman Vaynshteyn v Kees Schönhage HE8 4-6 6-1 3-10 01:40
16:30 5 Nathalie Reinhard v Irene Kranendonk DE3 4-6 4-6 01:54
16:45 6 Marije van Overbeek v Alexandra van Staaveren DE8 6-1 6-3 01:09
7 Sander Rotteveel/ Dave van Hooff v Terry Engelhart/ Piet Hein Stapensea HD6PO 4-6 4-6 01:20
17:00 4 Björn Luitink v Casper Mantje HE4 6-0 6-3 01:11
17:30 3 Gideon Loerakker v Daan Modderman HE7 2-6 3-6 01:29
Sunday 27 December 2009
09:00 1 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Jochem Hoeflaak/ Steven Meerman HD4PO 7-6 (5) 4-6 7-10 01:43
2 Sjors Busink v Mitchell Meijer HE6#F 6-1 6-1 01:02
4 Thea Pieke/ Martine Vasterman v Sandra de Vijlder/ Mirjam de Vijlder van Eckeveld DD8PO#F 7-5 6-2 01:41
5 Jordi Bakker v Daan de Winter HE5 2-6 6-0 10-6 01:45
6 Sonja Drost-Trouwen/ Ria Trouwen v Claudia Saia/ Majorie van Dorssen-De Vries DD35P1 6-1 6-1 01:01
10:30 1 Angelique van Ojik v Fleur Bouchier DE5#F 6-1 5-7 4-10 01:52
2 Irene Kranendonk v Kim Popping DE3#F 5-7 2-6 01:51
4 Björn Luitink v Patrick Planken HE4#F 6-2 3-6 6-10 01:44
5 Jelger Frölich v Kees Schönhage HE8#F 4-6 4-6 01:29
6 Jos Hessels/ Jaap Philippo v Jochem van Rijn/ Daan Modderman HD7PO#F 6-7 (1) 1-6 01:41
7 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v Jan van der Bos/ Johan Rutte HD735PO#F 6-4 6-4 01:40
12:00 1 Tom Tak/ Casper Mantje v Jochem Hoeflaak/ Steven Meerman HD4PO#F 6-1 6-4 01:18
2 Ruud Vis v Ricardo van Zutphen HE2#F 7-5 6-3 01:39
4 Kim van der Horst v Renate Stoop DE2#F 6-1 6-0 01:12
5 Daan de Winter/ Daan Uitermark v Michael de Vijlder/ Stefan Oud HD5PO#F 6-4 7-6 01:45
6 Lara Sonnemans/ Danique Mense v Yolanda Vaerewijck/ Margôt Hölscher DD6PO#F 6-0 6-1 00:55
7 Marije van Overbeek v Majorie van Dorssen-De Vries DE8#F 5-7 6-3 10-5 01:55
13:30 2 Lisa Nijhuis v Marinka Karsemeijer DE4#F 1-6 4-6 01:17
5 Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Iris Edeling/ Lisanne Zethof DD5P1 6-4 6-2 01:42
7 Patrick Koole/ Claudia Saia v Brenda Draaisma/ Edward Grevenstuk GD7PO#F 6-1 6-1 00:54
13:45 1 Rob Wilderom/ Erik Zweverink v Terry Engelhart/ Piet Hein Stapensea HD6PO#F 7-5 4-6 9-11 01:41
6 Michael de Kruif/ Amanda Reker v Wouter de Haan/ Anne Jager GD5PO#F 7-6 (5) 7-6 (3) 02:17
14:00 4 Roderik Franken v Ricardo van Zutphen HE3#F 6-2 7-5 01:28
15:00 2 Ingeborg Korpershoek/ Nicky van Bakel v Evelien van Mourik/ Renée Bosse DD2PO#F 1-6 3-6 01:40
5 Chantal Verzijlberg/ Nick Philippo v Ronald Beck/ Danique Mense GD4PO#F 6-2 6-2 01:13
7 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Brenda Draaisma/ Inez Abels DD7PO#F 2-6 7-6 (4) 5-10 01:42
15:15 1 Yaser Heda v Daan Modderman HE7#F 2-6 7-5 5-10 02:10
4 Jordi Bakker v Stefan Oud HE5#F 6-3 1-6 10-7 01:41
6 Fenja Nemeth v Paula Pull DE7#F 3-6 1-6 01:37
16:30 2 Ruud Vis/ Kim van der Horst v Ricardo van Zutphen/ Marjolein van der Ven GD2PO#F 6-2 6-2 01:10
5 Lotte Zwart/ Lauren Riethoff v Monique Willemsen/ Debbie van Schaik DD4PO#F 6-1 6-2 01:17
7 Jos Hessels/ Anja Folkers v Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner GD735PO#F 7-6 (4) 6-7 (1) 7-10 02:13
16:45 1 Nicole Kalkman/ Sander Kalkman v Inez Abels/ Piet Hein Stapensea GD6PO#F 6-3 5-7 10-6 01:48
4 Patrick Wever/ Constant Thoolen jr. v Bert-Jan Hendriksen/ Rick van der Meulen HD3PO#F 6-3 7-6 (4) 01:44
6 Marianne Beterarms/ Wim Hulsbos v Tatiana Spaan/ Rick Tjioe GD635PO#F 6-3 6-0 01:16
Niet gepland
Eric Krullaards v Robin van Riel HE3 wo
Michiel van den Bogaert v Lennard Boon HE3 wo
Robin van Riel v Casper Mantje HE4 wo
Tristan Schiff v Joris Bouman HE5 wo
Barry Bruin v Daan Uitermark HE5 wo
Piet Hein Stapensea/ Wouter van Tongeren v Joran Zethof/ Stijn Greveling HD5P3 wo
Lennart de Lugt/ Evert Veldmeijer v Joran Zethof/ Stijn Greveling HD5P3 wo
Lauren Riethoff/ Rens Prosée v Sven Abrahams/ Janneke den Ouden GD5P2 wo
Peter Brandenburg/ Frank Meert v Jurgen Meijer/ Serge Keizer HD635P1 wo
Myrna Stevens-Smeenge/ Elly Kerkhoff v Tjonglie Ching/ Eva Harryson DD6P2 wo
Myrna Stevens-Smeenge/ Elly Kerkhoff v Marja Duyn/ Daniëlle Kaestner DD6P2 wo
Myrna Stevens-Smeenge/ Elly Kerkhoff v Yolanda Vaerewijck/ Margôt Hölscher DD6P2 wo
Marcus van Geldorp v Roger de Jong HE7 wo
Jan van der Bos/ Johan Rutte v Coen Wassink/ Jeroen Lammers HD7P2 wo
Jan van der Bos/ Johan Rutte v Frank Hagebeek/ Zaenuddin Pademmui Barah HD7P2 wo
Jan van der Bos/ Johan Rutte v Erik van Elk/ Rob van Wel HD735P2 wo
Erik van Elk/ Rob van Wel v Willem Wester/ Cocky van Duijvenbode HD735P2 wo
Erik van Elk/ Rob van Wel v Frans Heems/ Thijs van Oijen HD735P2 wo
Inge van Oort-Burmann v Paula Pull DE7 wo
Marion Lommerse-Strobbe v Fenja Nemeth DE7 wo
Elza Muller/ Philip Thuring v Marit Klaassen/ Niels Woerdman GD7P3 wo
Elza Muller/ Philip Thuring v Brenda Draaisma/ Edward Grevenstuk GD7PO wo
Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Team onbekend GD735P3 wo
Rob van der Boom/ Gladys Gorissen v Team onbekend GD735P3 wo

Volg dit toernooi op www.HaarlemseTennisWeek.nl.

© PlanMySport - 12 Nov 2019 23:30