Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek 2008
vrijdag 19 t/m zondag 28 december 2008
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Vrijdag 19 December 2008
13:30 2 Roy van der Velden v Nieuwe Brug Heren 3 (Rik van den Oever) HE7 3-6 3-6 01:30
4 Gino Hilkman v Frank van der Maarl HE8 0-6 1-6 00:59
14:45 1 Tom Bubberman v Davey Hoffman HE6 3-6 4-6 01:24
3 Kevin Min v Don Rutte HE5 3-6 3-6 01:14
15:00 4 Paul Oomen v Piet Hein Stapensea HE6 4-6 6-4 7-10 01:42
5 Kaj Brand v Michael de Kruif HE5 2-6 2-6 01:06
7 Bibiche den Hollander v Iris van Broekhoven DE6P1 6-3 6-1 01:06
16:00 1 Job van Ballegoijen De Jong v Stipan Musulin HE6 3-6 2-6 02:11
16:15 3 Tim de Kruif v Soo-Hyun van Beuzekom HE8 0-6 0-6 01:59
4 Jasper Keetlapper v Bas Loohuis HE5 1-6 6-3 3-10 01:35
16:30 5 Jan Derks v Alex van Tongeren HE6 6-7 (3) 0-1 opg 01:50
7 Aniel Kalpoe v Frank Hagebeek HE7 7-6 (3) 6-4 01:32
17:15 1 Sven ten Dam v Nick Philippo HE4 1-6 4-6 00:39
2 Loek Hof v Rick van der Meulen HE3 3-6 1-6 00:48
17:30 3 Sander Versluis v Erwin van Zoolingen HE7 0-6 1-6 00:30
17:45 4 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Lennart de Lugt/ Nick Visser HD4P2 6-4 7-6 (5) 01:43
18:00 5 Michiel van den Bogaert v Thomas van Doorn HE4 3-6 4-6 01:10
6 Frank van der Maarl v Dennis Knijnenburg HE7 1-6 2-6 01:16
7 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Claudia Saia/ Majorie van Dorssen-De Vries DD7P2 6-7 (3) 6-0 11-9 01:24
18:45 1 Danique Mense/ Tom Bubberman v Ellen den Braber/ Ad van der Vorst GD7P1 6-3 6-4 01:14
2 Jack van den Burg v Jan Derks HE7 6-4 4-6 6-10 01:40
19:00 3 Daan Pluim v Andy van der Kuijl HE4 6-7 (4) 7-5 7-10 02:12
4 Naomi Kuijk/ Kevin Min v Michael Olijerhoek/ Mireille Groot GD5P1 6-7 (5) 2-6 01:31
19:15 5 Robert Heijder v Casper Broertjes HE6 4-6 1-6 01:22
19:30 6 Ricardo Block v Tristan Schiff HE5 3-6 4-6 01:37
7 Riccardo Wakker/ Frank Komen v Ivo IJzerman/ Johannes Höcker HD5P3 6-1 1-6 10-5 01:28
20:00 1 Henk van Roodselaar/ André Diependaal v Thijs van Oijen/ Jos Nix HD7P3 4-6 3-6 01:57
2 Maurice Booms/ Eline van den Bosch v Marc Broertjes/ Linda Boon GD4P3 6-2 6-2 01:19
20:15 3 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v René Ouwerkerk/ Serge Keizer HD7P4 6-4 6-3 01:14
20:30 4 Bart van Schendel v Björn Luitink HE3 6-1 6-1 01:09
5 Rob van Wel/ Elena van Wel v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD7P2 1-6 1-6 01:09
21:00 6 Lotte Zwart/ Judith Maarschalkerweerd v Monique Willemsen/ Debbie van Schaik DD4P1 7-5 6-1 01:22
21:30 2 Michael de Kruif v Stefan Oud HE5 7-5 2-6 4-10 01:34
21:45 3 Jenny Exalto/ Anja Dingerdis v Wendy van Plompen - van Wooning/ Ria ten Hoorn-Rusch DD7P1 6-1 6-2 01:00
4 Jeanine Pull/ Marianne Spaan v Brenda Draaisma/ Florence Düngen DD6P1 6-1 7-6 (4) 01:11
Zaterdag 20 December 2008
09:00 1 Don Rutte v Tim Kloosterman HE4 1-6 2-6 01:12
2 Manuel van der Knaap v Frank Kaandorp HE8 6-4 1-6 10-2 02:30
3 Jamie Heesen v Cynthia Vonk DE6P1 6-7 (5) 7-5 10-3 02:02
6 Gideon Loerakker v Zaenuddin Pademmui Barah HE8 7-6 (0) 6-0 01:40
7 Joop van 't Hoff v Patrick Eleveld HE7 6-7 (4) 3-6 02:06
10:15 1 Fred van der Wal v Benno Hulshof HE7 7-6 (2) 6-1 01:28
2 Claudia Saia/ Majorie van Dorssen-De Vries v Monique Klemann/ Joke van der Heide DD7P2 7-5 6-2 01:24
4 Frans Peeperkorn/ Jeanny Peeperkorn v Ria van Amstel/ Joop Vening GD735P2 6-3 6-0 01:12
5 Debbie Reimerink v Laura Kuiper DE5 0-6 6-3 12-14 01:21
10:30 6 Michiel van den Bogaert v Loukas Wallaart HE3 4-6 2-6 01:26
7 Charlotte Renckens v Angelique van Ojik DE5 6-3 3-6 10-6 01:28
11:45 1 Patricia Kremer v Nousjka de Lange DE4 4-6 2-6 01:32
2 Herman Vestering/ Henrie Uitermark v Hans Vos/ Sjaak Vonk HD8P1 6-1 6-1 00:55
3 Eric Krullaards v Erwin Schmitz HE3 6-4 6-4 01:26
4 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v Roy van der Velden/ Gideon Loerakker HD7P4 6-4 6-1 01:19
12:00 5 Marten Japenga v Melle van der Molen HE7 6-0 6-0 01:19
6 Koen Kuiper v Piet Hein Stapensea HE6 6-3 6-4 01:25
7 Reggy Molly v Arthur Weeber HE7 6-1 6-2 01:28
13:00 1 Wesley van Berkel v Ivo IJzerman HE5 5-7 7-6 (5) 8-10 01:40
2 André van Wel v Jos Nix HE8 2-6 2-6 01:52
13:15 4 Alex van Tongeren v Marco Watzema HE7 6-0 6-2 00:59
13:30 5 Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Ilse van den Reek/ Charlotte Renckens DD5P1 6-2 6-7 (4) 14-12 02:03
6 Sylvana van der Peet v Anne Weeber DE5 6-0 2-6 10-2 01:28
7 Patrick Koole v Mitchell Lowies HE8 6-0 6-1 01:06
14:30 1 Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden v Jeanine Pull/ Marianne Spaan DD6P1 2-6 2-6 01:23
2 Rosalie Blauw v Lauren Riethoff DE4 6-3 6-1 01:21
3 Robert Heijder v Marcus van Geldorp HE7 6-4 6-4 01:56
14:45 5 Ank Verheul/ Glenn van Roodselaar v Diana Keessen/ Richard Beukenkamp GD8P1 6-2 6-3 01:20
6 Odette Verlee/ Johan Aalders v Han Verheul/ Lydia Verheul GD8P2 2-6 6-4 10-3 01:29
15:00 4 Björn Luitink v Erwin Schmitz HE4 1-6 3-6 01:27
15:45 1 Gabriëlle Altena v Simone van der Zalm DE3 6-1 6-3 01:37
2 Jannes Huizing v Piet Hein Stapensea HE7 1-6 2-6 01:11
3 Bert-Jan Hendriksen/ Hans José v Remy de Jong/ Tom Tak HD4P1 6-1 6-4 01:19
16:15 4 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Rob van Wel/ Elena van Wel GD7P2 7-5 6-4 01:39
5 Steven de Boer/ Irene Kranendonk v Wesley Huliselan/ Kim Popping GD3P2 6-3 7-5 01:48
6 Alex Winkelman/ Jenny Exalto v Tatiana Spaan/ Rick Tjioe GD635P2 4-6 4-6 01:29
7 Debbie van Schaik/ Jelle Geerts v Michael de Kruif/ Felicity Schreuder GD4P1 6-1 6-2 00:59
17:00 1 Terry Engelhart v Kevin van Loon HE7 6-3 6-0 01:02
2 Stipan Musulin v Daan de Winter HE6 6-4 5-2 opg 01:44
17:30 3 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Bas Dijt/ Anneloes van der Weijden GD6P2 3-6 6-4 10-7 01:35
18:00 4 Daan Uitermark v Riccardo Wakker HE5 6-4 2-6 16-14 02:14
5 Lennart de Lugt/ Nick Visser v Jochem Hoeflaak/ Jerry de Weers HD4P2 2-6 6-3 10-8 01:31
7 Frank Hagebeek v Jannes Huizing HE8 1-6 4-6 01:40
18:30 1 Tatiana Spaan/ Rick Tjioe v Elly Kerkhoff/ Jeroen Klemann GD635P2 6-2 5-7 10-7 01:41
2 Jacqueline Moseman/ Carla Steenken v Marlies Lapré/ Marjolijn Hesselink DD8P2 6-4 6-2 01:17
19:00 3 Alex van Tongeren v Bas van der Velden HE6 2-6 3-6 01:29
19:15 5 Tristan Schiff v Casper Broertjes HE6 3-6 4-6 01:29
19:30 6 Dirk Balthaus v Hemmy Wapperom HE6 6-1 6-2 01:16
7 Jonathan van Bemmel v Nick Philippo HE4 6-4 6-3 01:51
19:45 1 Ritchie Kruunenberg/ Bibiche den Hollander v Joris Berkhout/ Nadine van de Luijtgaarden GD6P1 6-0 7-5 01:26
2 Peter Dogger/ Wesley van Berkel v Thomas Nijenhuis/ Steven Maas HD6P2 6-1 6-2 01:08
20:15 3 Naomi Kuijk v Amanda Reker DE5 1-6 2-6 01:11
21:00 7 Joop ter Heijden/ Merlyn van Tholl v Henk van Roodselaar/ Monique Korporaal GD735P3 3-6 6-3 10-4 01:29
21:15 1 Ad van der Vorst v Stefan Lapré HE7 6-0 6-2 01:17
2 Jasper Keetlapper/ Hans Korporaal v Bas van der Velden/ Jasper Auwerda HD5P1 4-6 6-7 (4) 01:33
Zondag 21 December 2008
09:00 1 Aniel Kalpoe v Jan Derks HE7 0-6 2-6 01:00
2 Bas Dijt v Dirk Balthaus HE6 2-6 3-6 01:34
3 Tristan Schiff v Frank Komen HE5 1-6 5-7 00:50
4 Patrick Eleveld v Piet Hein Stapensea HE7 3-6 3-6 01:34
5 Michelle Hoogenstein v Renée Bosse DE3 6-4 4-6 10-8 02:11
7 Nieuwe Brug Heren 3 (Rik van den Oever) v Erwin van Zoolingen HE7 3-6 2-2 opg 01:14
10:15 1 Iris van Broekhoven v Jamie Heesen DE6P1 6-7 (3) 3-6 01:45
2 Sjors Busink v Bram van der Plas HE6 6-3 6-3 01:17
3 Bram Cuppen v Job van Ballegoijen De Jong HE7 6-2 2-0 opg 01:01
4 Bas Dijt/ Anneloes van der Weijden v Dominique Wiers/ Olivier Francken GD6P2 6-3 0-6 5-10 01:21
5 Alex van Tongeren v Ad van der Vorst HE7 6-4 6-2 01:26
10:30 6 Peter Brandenburg/ Conny Witteman v Adriaan Koert/ Heleen Koudstaal GD735P1 6-2 6-3 01:14
7 Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Joop ter Heijden/ Merlyn van Tholl GD735P3 7-5 6-3 01:41
11:45 1 Mitchell Meijer/ Ronald Vogel v Léon Takken/ Rik Böhm HD6P1 4-6 3-6 01:24
2 Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden v Brenda Draaisma/ Florence Düngen DD6P1 7-6 (4) 4-6 8-10 01:55
3 Jan Pelser/ Yaser Heda v Roy van der Velden/ Gideon Loerakker HD7P4 6-1 6-3 01:22
4 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Dirk Balthaus/ Nynke Tesselaar GD7P2 4-6 4-6 01:40
12:00 5 Steven Hulsebosch v Peter Dogger HE6 1-6 3-6 01:18
6 Ilse van den Reek/ Charlotte Renckens v Lauren Riethoff/ Danique Mense DD5P1 6-1 6-3 01:13
7 Ron Tjioe/ Rick Tjioe v Ad de Jong/ Michel de Lange HD6P4 7-6 (5) 6-1 01:37
13:00 1 Tjalle Boing/ Mitch de Droog v Dennis Knijnenburg/ Martin van Duijn HD7P1 5-7 6-2 10-8 01:40
2 Ank Verheul/ Glenn van Roodselaar v Peter Zuidervaart/ Kim Zuidervaart GD8P1 6-2 6-0 00:59
3 Michael Rademaker/ Marc Pijsel v Rogier Dijkstra/ Marcus van Geldorp HD5P2 5-3 opg 00:43
13:15 4 Atie Giesbergen-Swinkels/ Jacqueline Pijnaker v Anne-Irene Vos/ Charlotte Lapré DD8P1 6-1 6-0 00:45
13:30 5 Ellen den Braber v Monique van der Sman DE7 6-2 1-6 10-8 01:43
6 Peter Vloeijberghs v Julian Davidson HE4 6-4 6-1 01:21
7 Monique Beers/ Anouk van Diepen v Gosia Kok-Rother/ Debbie van Egmond DD3P1 6-3 6-2 01:31
14:30 1 Bas van der Velden/ Jasper Auwerda v Hans José/ Evert Veldmeijer HD5P1 6-2 6-3 01:21
2 Fred van der Wal/ Joop van 't Hoff v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P2 6-7 (3) 3-6 01:39
3 Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Herman Vestering/ Henrie Uitermark HD8P1 5-7 6-2 10-8 01:37
14:45 5 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Monique Klemann/ Joke van der Heide DD7P2 6-2 6-4 01:17
6 Benno Hulshof v Ronald Cornet HE8 6-3 7-6 (6) 01:53
7 Peter Dogger/ Wesley van Berkel v Stipan Musulin/ Alex van Tongeren HD6P2 6-3 7-6 (2) 01:37
15:00 4 Steffan Kok/ Joery Goede v Dennis Verduin/ Michael Kersten HD3P2 4-6 6-7 (3) 01:35
15:45 1 Artjom Maksimov/ Nousjka de Lange v Maurice Booms/ Eline van den Bosch GD4P3 6-4 6-2 01:22
2 Monique Beers v Michelle Hoogenstein DE3 6-0 6-2 01:20
3 Ellen den Braber/ Ad van der Vorst v Niels van der Sluis/ Bianca van der Sluis GD7P1 5-7 4-6 01:45
16:15 4 Steven de Boer/ Irene Kranendonk v Bert-Jan Hendriksen/ Simone van der Zalm GD3P2 6-3 6-2 01:21
5 Ank Verheul/ Lydia Verheul v Jacqueline Moseman/ Carla Steenken DD8P2 6-4 5-7 11-13 01:31
6 Jenny Exalto/ Anja Dingerdis v Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren DD7P1 6-3 6-2 01:23
7 Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Ieteke Jonkman-Höcker/ Lopje Höcker DD5P1 7-5 6-2 01:27
17:00 1 Miranda Koene v Fleur Bouchier DE4 6-2 6-7 (3) 10-4 02:01
2 Dana Beerepoot v Chantal Verzijlberg DE4 4-6 3-6 01:47
17:30 3 Kim Popping v Gabriëlle Altena DE3 2-6 3-6 01:31
18:00 4 Martine van der Bijl/ Karin van Gelder v Lotte Zwart/ Judith Maarschalkerweerd DD4P1 6-4 6-2 01:34
5 Bart van Schendel v Manook Zorab HE3 6-0 6-2 01:08
6 Henk van Roodselaar/ André Diependaal v Jan-Willem ter Veer/ Jurgen Meijer HD7P3 6-2 6-2 01:22
7 Ria van Amstel/ Joop Vening v Arjan Heusdens/ Karianne van Biezen GD735P2 3-6 4-6 01:22
18:30 1 Bert-Jan Hendriksen/ Hans José v Nick Philippo/ Hans Korporaal HD4P1 4-6 6-3 10-12 01:55
19:00 3 Thijs van Oijen/ Jos Nix v Remco Koppen/ Rob van Wel HD7P3 6-2 6-7 (2) 2-10 02:06
19:15 5 Sonja Heeren/ Robert-Jan Rijs v Han Verheul/ Lydia Verheul GD8P2 6-4 2-6 8-10 01:52
19:30 4 Alex Winkelman/ Jenny Exalto v Elly Kerkhoff/ Jeroen Klemann GD635P2 4-6 6-0 10-4 01:12
6 Claudia Saia/ Majorie van Dorssen-De Vries v Anneke Reker/ Wilma Kromhout-Reker DD7P2 6-3 6-2 01:25
7 Joris Berkhout/ Nadine van de Luijtgaarden v Ron Tjioe/ Annemieke Hoekstra GD6P1 5-7 6-7 (4) 01:46
19:45 2 Dennis Verduin v Ivar Spierings HE3 1-6 6-3 9-11 01:16
20:15 3 Myrna Stevens-Smeenge/ Remko Maier v Irene Kalkhoven/ Hans van Amsterdam GD635P1 6-3 5-7 8-10 01:55
20:45 4 Iris van Broekhoven/ Jamie Heesen v Lauren Riethoff/ Danique Mense DD5P1 2-6 1-6 01:06
5 Ricardo Block/ Amanda Reker v Michael Olijerhoek/ Mireille Groot GD5P1 3-6 4-6 01:18
21:00 7 Terry Engelhart v Bram Cuppen HE7 6-0 7-5 01:25
21:15 1 Jan-Willem ter Veer/ Jurgen Meijer v Remco Koppen/ Rob van Wel HD7P3 1-6 2-6 00:58
2 Reggy Molly v Fred van der Wal HE7 6-2 7-6 (6) 01:56
21:45 3 Monique Klemann/ Jeroen Klemann v Henk van Roodselaar/ Monique Korporaal GD735P3 6-4 5-7 10-4 01:39
Maandag 22 December 2008
11:45 1 Tim Kloosterman v Artjom Maksimov HE4 6-2 4-6 10-7 01:51
2 Bibiche den Hollander v Jamie Heesen DE6P1 6-1 6-0 01:03
3 Iris van Broekhoven v Cynthia Vonk DE6P1 wo 01:15
4 Daan Uitermark v Paul Zoeteweij HE5 1-6 3-6 01:28
12:00 5 Bas van Ingen v Stipan Musulin HE5 4-6 1-6 01:35
13:00 3 Fleur Bouchier v Laura Kuiper DE5 7-6 (5) 6-4 01:46
13:30 5 Sven ten Dam/ Wesley Huliselan v Bert-Jan Hendriksen/ Hans José HD4P1 6-2 4-6 10-3 01:36
6 Marten Japenga v Roger de Jong HE7 6-3 5-7 10-6 02:20
7 Nousjka de Lange v Sylvana van der Peet DE5 6-2 6-0 01:04
14:30 2 Jasper Auwerda v Stipan Musulin HE5 4-6 6-2 7-10 01:39
3 Nick Visser/ Suzanne Kremer v Marieke Visser/ Andy van der Kuijl GD4P2 1-6 1-6 01:11
14:45 5 Daan de Winter/ Daan Uitermark v Ivo IJzerman/ Johannes Höcker HD5P3 3-6 6-2 12-14 01:45
7 Artjom Maksimov v Etienne Bijsterveld HE3 6-4 6-4 01:51
15:45 3 Danique Mense/ Tom Bubberman v Niels van der Sluis/ Bianca van der Sluis GD7P1 7-5 3-6 5-10 01:35
16:15 4 Reggy Molly v Nieuwe Brug Heren 3 (Rik van den Oever) HE7 2-6 4-6 01:38
5 Ivar Spierings v Frank van den Heuvel HE3 5-7 2-6 00:52
6 Joyce van der Linden/ Nicky van Bakel v Renée Bosse/ Sylvana van der Peet DD3P2 6-1 6-1 01:15
7 Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer v Dominique Wiers/ Olivier Francken GD6P2 7-5 7-6 (1) 01:45
17:00 1 Lotte Zwart/ Rens Prosée v Nick Visser/ Suzanne Kremer GD4P2 5-7 4-6 01:41
2 Remy de Jong/ Tom Tak v Nick Philippo/ Hans Korporaal HD4P1 6-2 6-3 01:39
17:30 3 Dennis Knijnenburg v Robert Heijder HE7 3-6 1-6 01:18
18:00 4 Jos Nix v Frank van der Maarl HE8 6-4 6-2 01:22
5 Jenny Exalto/ Anja Dingerdis v Cynthia Boersbroek/ Cynthia Vonk DD7P1 6-4 6-2 01:17
6 Rob Wilderom/ Erik Zweverink v Koen Kuiper/ Sjors Busink HD6P3 6-1 7-5 01:11
7 Tim Wiers v Etienne Bijsterveld HE4 6-2 7-6 (5) 01:44
18:30 1 Natasja Gerrissen/ Claudia Saia v Anne-Irene Vos/ Charlotte Lapré DD8P1 6-2 6-0 01:01
2 Dennis Verduin/ Michael Kersten v Ivar Spierings/ Michael de Beer HD3P2 7-6 (8) 6-3 01:32
19:00 3 Naomi Kuijk/ Kevin Min v Hans José/ Patricia Kremer GD5P1 5-7 3-6 01:28
19:15 5 Stefan Lapré/ Patrick Koole v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P2 6-1 6-7 (2) 10-6 01:49
19:30 4 Jochem Hoeflaak/ Jerry de Weers v Michael de Vijlder/ Paul Duin HD4P2 3-6 5-7 01:25
6 Sanne Bakker v Stéfanie Huizing-van Rossem DE3 6-3 6-0 01:15
7 Tristan Schiff/ Casper Broertjes v Mitchell Meijer/ Ronald Vogel HD6P1 6-4 7-5 01:41
19:45 1 Ron Tjioe/ Rick Tjioe v Terry Engelhart/ Glenn van Roodselaar HD6P4 6-4 3-6 5-10 01:52
2 Dennis Knijnenburg/ Martin van Duijn v Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven HD7P1 1-6 1-6 00:58
20:45 4 Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Henk van Roodselaar/ Monique Korporaal GD735P3 7-5 6-1 01:23
5 Hans Coesel/ Gabriëlle Altena v Chantal Verzijlberg/ Tim den Hertog GD3P1 6-0 6-4 01:17
21:00 6 René Ouwerkerk/ Serge Keizer v Roy van der Velden/ Gideon Loerakker HD7P4 6-3 6-4 01:23
7 Frans Peeperkorn/ Jeanny Peeperkorn v Arjan Heusdens/ Karianne van Biezen GD735P2 6-7 (5) 4-6 01:51
21:15 1 Bert-Jan Hendriksen/ Simone van der Zalm v Wesley Huliselan/ Kim Popping GD3P2 4-6 3-6 01:35
2 Wendy van Plompen - van Wooning/ Ria ten Hoorn-Rusch v Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren DD7P1 5-7 2-6 01:27
21:45 3 Jos Hessels/ Anja Folkers v Adriaan Koert/ Heleen Koudstaal GD735P1 6-2 4-6 11-13 01:39
Dinsdag 23 December 2008
13:30 5 Stefan Lapré/ Patrick Koole v Fred van der Wal/ Joop van 't Hoff HD7P2 4-6 6-1 11-9 01:26
6 Debbie van Schaik/ Jelle Geerts v Gertjan Roeleveld/ Debbie Reimerink GD4P1 6-2 6-2 01:14
14:30 3 Marc Pijsel v Mitchell Meijer HE5 6-0 6-0 01:05
14:45 5 Bas van Ingen v Sjors Busink HE6 6-4 7-5 01:48
6 Riccardo Wakker/ Frank Komen v Daan de Winter/ Daan Uitermark HD5P3 6-3 5-7 10-6 01:49
15:00 4 Bernard Jonkman v Artjom Maksimov HE3 6-0 6-2 01:11
15:45 1 Michael de Kruif/ Felicity Schreuder v Gertjan Roeleveld/ Debbie Reimerink GD4P1 7-6 (3) 2-6 10-8 01:36
2 Joop ter Heijden/ Merlyn van Tholl v Monique Klemann/ Jeroen Klemann GD735P3 6-4 6-7 (4) 10-8 01:45
3 Sven ten Dam/ Wesley Huliselan v Remy de Jong/ Tom Tak HD4P1 6-3 6-4 01:30
16:15 5 Erwin Schmitz v Thomas van Doorn HE4 2-6 6-1 10-5 01:17
6 Myrna Stevens-Smeenge/ Remko Maier v Paul van der Peet/ Loes Lugtenburg-Wynekus GD635P1 6-3 6-0 01:00
17:00 1 Caroline de Rijcke/ Nadine van de Luijtgaarden v Anne Weeber/ Laura Kuiper DD6P1 6-0 6-3 01:21
2 Patrick Koole v Manuel van der Knaap HE8 6-3 6-2 01:30
17:30 3 Lotte Zwart/ Rens Prosée v Marieke Visser/ Andy van der Kuijl GD4P2 2-6 6-3 5-10 01:31
18:00 4 Peter Vloeijberghs v Tim Kloosterman HE4 3-6 3-6 01:20
5 Joyce van der Linden/ Nicky van Bakel v Dana Beerepoot/ Rosalie Blauw DD3P2 6-2 6-2 01:22
6 Stipan Musulin/ Alex van Tongeren v Thomas Nijenhuis/ Steven Maas HD6P2 6-3 6-4 01:22
7 Tristan Schiff/ Casper Broertjes v Léon Takken/ Rik Böhm HD6P1 6-4 6-2 01:24
18:30 1 Eric Krullaards/ Thomas van Doorn v Niels Bloklander/ Mark Pothuizen HD3P1 2-6 6-2 10-4 01:12
2 Ritchie Kruunenberg/ Bibiche den Hollander v Ron Tjioe/ Annemieke Hoekstra GD6P1 6-0 6-1 01:08
19:00 3 Charlotte Renckens v Pauline Kleijne DE5 6-4 6-1 01:15
19:15 5 Helma van Geem-Paardekooper v Anne-Irene Vos DE8 6-0 6-1 00:51
19:30 4 Ad de Jong/ Michel de Lange v Terry Engelhart/ Glenn van Roodselaar HD6P4 4-6 7-5 10-12 02:09
6 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Michael de Vijlder/ Paul Duin HD4P2 7-6 (4) 6-4 01:51
7 Tjalle Boing/ Mitch de Droog v Henk Hartog/ Piet Kouwenhoven HD7P1 6-2 6-4 01:22
19:45 1 Hans Coesel/ Gabriëlle Altena v Tom Bulters/ Michelle Hoogenstein GD3P1 6-3 6-4 01:41
2 Rob Wilderom/ Erik Zweverink v Joris Berkhout/ Remco Maaskant HD6P3 6-3 4-6 10-6 01:45
20:15 3 Naomi Kuijk/ Kevin Min v Ricardo Block/ Amanda Reker GD5P1 2-6 3-6 01:15
20:45 5 Atie Giesbergen-Swinkels/ Jacqueline Pijnaker v Natasja Gerrissen/ Claudia Saia DD8P1 6-3 6-2 01:11
21:00 6 René Ouwerkerk/ Serge Keizer v Jan Pelser/ Yaser Heda HD7P4 1-6 6-1 7-10 01:23
7 Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Lauren Riethoff/ Danique Mense DD5P1 6-4 6-3 01:25
21:15 1 Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy v Anneke Reker/ Wilma Kromhout-Reker DD7P2 6-3 6-3 01:26
2 Brenda Draaisma/ Florence Düngen v Anne Weeber/ Laura Kuiper DD6P1 2-6 4-6 01:20
21:45 3 Dirk Balthaus/ Nynke Tesselaar v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD7P2 6-0 6-2 01:45
Woensdag 24 December 2008
11:45 2 Bas van Ingen v Bas van der Velden HE6 4-6 4-6 01:43
3 Marten Japenga v Piet Hein Stapensea HE7 1-6 2-6 01:22
12:00 6 Gosia Kok-Rother/ Debbie van Egmond v Jeanette Meijers/ Angelique van Ojik DD3P1 6-2 6-0 01:07
7 Marion Lommerse-Strobbe v Achinta Nassy DE7 6-1 6-4 01:41
13:00 1 Anouk van Diepen v Ingeborg Korpershoek DE3 2-6 1-6 01:30
13:30 5 Bibiche den Hollander v Cynthia Vonk DE6P1 6-0 6-2 00:33
7 Jonathan van Bemmel v Tim Wiers HE4 6-7 (5) 6-3 10-8 02:12
14:30 1 Richard Beukenkamp/ Robert-Jan Rijs v Hans Vos/ Sjaak Vonk HD8P1 6-1 6-1 00:59
2 Eric Krullaards v Loukas Wallaart HE3 7-5 6-4 01:36
3 Sanne Bakker v Rosalie Blauw DE4 6-2 6-1 00:59
14:45 5 Ilse van den Reek/ Charlotte Renckens v Ieteke Jonkman-Höcker/ Lopje Höcker DD5P1 6-1 6-1 01:01
7 Sven ten Dam/ Wesley Huliselan v Nick Philippo/ Hans Korporaal HD4P1 7-6 (5) 7-5 02:08
15:00 4 Artjom Maksimov/ Nousjka de Lange v Marc Broertjes/ Linda Boon GD4P3 6-3 6-0 00:58
15:45 1 Stipan Musulin v Ivo IJzerman HE5 6-2 6-4 01:25
2 Joris Berkhout/ Remco Maaskant v Koen Kuiper/ Sjors Busink HD6P3 3-6 3-6 01:21
3 Paul van der Peet/ Loes Lugtenburg-Wynekus v Irene Kalkhoven/ Hans van Amsterdam GD635P1 2-6 3-6 01:30
16:15 4 Barry Bruin v Don Rutte HE5 6-4 3-6 5-10 01:35
5 Casper Broertjes v Davey Hoffman HE6 6-1 4-6 9-11 01:35
6 Lennart de Lugt/ Michael de Kruif v Michael Rademaker/ Marc Pijsel HD5P2 6-0 7-6 (5) 01:52
Vrijdag 26 December 2008
10:15 1 Peter Brandenburg/ Conny Witteman v Jos Hessels/ Anja Folkers GD735P1 6-2 6-2 01:18
2 Dirk Balthaus/ Nynke Tesselaar v Rob van Wel/ Elena van Wel GD7P2 6-1 6-0 01:04
3 Bianca Nagel v Coby Zijlstra DE8 4-6 6-1 9-11 01:36
4 Bernard Jonkman v Rick van der Meulen HE3 6-4 6-3 01:28
10:30 5 Sanne Bakker v Irene Kranendonk DE3 5-7 2-6 01:51
6 Alexandra van Staaveren v Lidya Ducro DE8 6-3 4-6 0-10 01:30
11:45 1 Riccardo Wakker/ Frank Komen v Lennart de Lugt/ Michael de Kruif HD5PO 4-6 4-6 01:23
2 Monique Beers/ Anouk van Diepen v Jeanette Meijers/ Angelique van Ojik DD3P1 6-2 6-1 00:57
3 Amanda Reker v Miranda Koene DE5 2-6 4-6 01:47
4 Sjoerd Migchelsen v Max Blaauboer HE4 2-6 4-6 01:26
12:00 5 Monique Klemann/ Joke van der Heide v Anneke Reker/ Wilma Kromhout-Reker DD7P2 0-6 2-6 01:06
6 Jasper Keetlapper/ Hans Korporaal v Hans José/ Evert Veldmeijer HD5P1 7-5 5-7 2-10 01:26
7 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld GD7P2 6-1 6-3 01:13
13:00 1 Gideon Loerakker v Soo-Hyun van Beuzekom HE8 6-0 6-0 00:59
2 Dirk Balthaus v Peter Dogger HE6 2-6 6-7 (4) 01:58
3 Helma van Geem-Paardekooper/ Alexandra van Staaveren v Cynthia Boersbroek/ Cynthia Vonk DD7P1 3-6 6-4 1-10 01:47
13:15 4 Dana Beerepoot/ Rosalie Blauw v Renée Bosse/ Sylvana van der Peet DD3P2 6-3 6-7 (4) 7-10 02:02
13:30 5 Odette Verlee/ Johan Aalders v Sonja Heeren/ Robert-Jan Rijs GD8P2 6-4 6-1 01:31
6 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Peter Zuidervaart/ Kim Zuidervaart GD8P1 6-3 7-6 (2) 01:25
7 Hans Coesel/ Bernard Jonkman v Eric Krullaards/ Thomas van Doorn HD3P1 6-2 6-1 01:07
14:30 1 Bas Loohuis v Stefan Oud HE5 6-7 (1) 0-6 01:32
2 Jeanine Pull/ Marianne Spaan v Anne Weeber/ Laura Kuiper DD6P1 6-4 6-0 01:23
3 Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Monique Klemann/ Jeroen Klemann GD735P3 6-1 6-4 01:20
14:45 5 Ingeborg Korpershoek v Nicky van Bakel DE3 4-6 1-6 01:59
6 Terry Engelhart v Jan Derks HE7 6-1 6-2 00:56
7 Andy van der Kuijl v Max Blaauboer HE4 1-6 6-7 (3) 01:25
15:45 1 Koen Kuiper v Stipan Musulin HE6 7-6 (5) 4-6 7-10 02:23
2 Don Rutte v Frank Komen HE5 5-7 1-6 01:33
3 Majorie van Dorssen-De Vries v Claire van Beek DE8 2-6 3-6 01:13
Zaterdag 27 December 2008
10:15 1 Jeroen Bult v Frank van den Heuvel HE3 1-6 2-6 01:05
2 Jannes Huizing v Benno Hulshof HE8 wo
3 Ank Verheul/ Lydia Verheul v Marlies Lapré/ Marjolijn Hesselink DD8P2 4-6 7-5 8-10 01:58
4 Wendy van Plompen - van Wooning/ Ria ten Hoorn-Rusch v Cynthia Boersbroek/ Cynthia Vonk DD7P1 6-3 0-6 6-10 01:18
5 Nicky van Bakel v Irene Kranendonk DE3 2-6 6-7 (5) 02:11
10:30 6 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v Jan Pelser/ Yaser Heda HD7P4 3-6 5-7 01:53
7 Ricardo Block/ Amanda Reker v Hans José/ Patricia Kremer GD5P1 2-6 5-7 02:29
11:45 1 Claire van Beek v Lidya Ducro DE8 1-6 6-2 7-10 01:29
3 Chantal Losekoot/ Ingeborg Korpershoek v Renée Bosse/ Sylvana van der Peet DD3P2 6-4 7-5 01:53
4 Helma van Geem-Paardekooper v Coby Zijlstra DE8 6-4 6-2 01:20
12:00 5 Martine van der Bijl/ Karin van Gelder v Monique Willemsen/ Debbie van Schaik DD4P1 6-4 6-1 01:10
6 Alex van Tongeren v Robert Heijder HE7 3-6 7-5 10-3 01:49
7 Marc Pijsel v Paul Zoeteweij HE5 6-3 1-6 5-10 01:47
13:00 1 Michael Olijerhoek/ Mireille Groot v Hans José/ Patricia Kremer GD5P1 1-6 7-6 (5) 10-4 01:43
2 Steffan Kok/ Joery Goede v Ivar Spierings/ Michael de Beer HD3P2 6-1 3-6 2-10 01:13
3 Conny Witteman v Marion Lommerse-Strobbe DE7 4-6 6-3 4-10 01:33
13:15 4 Thijs van Oijen/ Jos Nix v Jan-Willem ter Veer/ Jurgen Meijer HD7P3 6-2 6-2 01:16
13:30 5 Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen v Jochem Hoeflaak/ Jerry de Weers HD4P2 6-4 3-6 10-12 01:27
6 Davey Hoffman v Stipan Musulin HE6 3-6 3-6 01:24
7 Monique Beers/ Anouk van Diepen v Wendy Noomen/ Lisan Beentjes DD3P1 6-2 6-1 01:27
14:30 1 Tom Bulters/ Michelle Hoogenstein v Chantal Verzijlberg/ Tim den Hertog GD3P1 6-3 6-2 01:37
2 Charlotte Renckens v Miranda Koene DE5 7-5 6-1 01:35
3 Joyce van der Linden/ Nicky van Bakel v Chantal Losekoot/ Ingeborg Korpershoek DD3P2 7-6 (5) 6-7 (4) 11-9 02:09
14:45 5 Nousjka de Lange v Fleur Bouchier DE5 7-6 (3) 6-3 01:51
6 Hans Coesel/ Bernard Jonkman v Niels Bloklander/ Mark Pothuizen HD3P1 6-1 6-3 01:10
7 Jannes Huizing v Patrick Koole HE8 0-6 1-6 01:24
15:00 4 Bart van Schendel v Frank van den Heuvel HE3 3-6 3-6 01:21
15:45 1 Jonathan van Bemmel v Max Blaauboer HE4 6-4 6-2 01:37
2 Rob Wilderom/ Erik Zweverink v Peter Dogger/ Wesley van Berkel HD6PO 6-2 6-2 01:12
3 Gideon Loerakker v Jos Nix HE8 6-1 6-4 01:14
16:15 4 Ieteke Jonkman-Höcker/ Lopje Höcker v Lauren Riethoff/ Danique Mense DD5P1 1-6 1-6 01:05
5 Erwin Schmitz v Tim Kloosterman HE4 6-3 4-6 12-10 01:43
6 Chantal Losekoot/ Ingeborg Korpershoek v Dana Beerepoot/ Rosalie Blauw DD3P2 6-4 6-1 01:32
7 Monique Beers v Gabriëlle Altena DE3 3-6 1-6 01:16
17:00 1 Piet Hein Stapensea v Nieuwe Brug Heren 3 (Rik van den Oever) HE7 6-7 (5) 6-4 10-7 02:08
2 Paul Zoeteweij v Stefan Oud HE5 6-1 6-2 01:31
17:30 3 Jeanette Meijers/ Angelique van Ojik v Wendy Noomen/ Lisan Beentjes DD3P1 0-6 0-6 01:10
18:00 4 Bernard Jonkman v Eric Krullaards HE3 6-0 7-6 01:31
5 Stipan Musulin v Frank Komen HE5 4-6 4-6 01:16
6 Thijs van Oijen/ Jos Nix v Stefan Lapré/ Patrick Koole HD7PO 6-2 6-4 01:25
7 Tristan Schiff/ Casper Broertjes v Terry Engelhart/ Glenn van Roodselaar HD6PO 6-1 6-1 01:00
18:30 1 Sanne Bakker v Nousjka de Lange DE4 7-6 (2) 6-1 01:43
19:00 3 Miranda Koene v Chantal Verzijlberg DE4 1-6 4-6 01:30
19:30 4 Tjalle Boing/ Mitch de Droog v Jan Pelser/ Yaser Heda HD7PO 4-6 7-5 7-10 02:06
6 Lennart de Lugt/ Nick Visser v Michael de Vijlder/ Paul Duin HD4P2 6-7 (5) 7-6 (5) 10-5 02:11
19:45 2 Terry Engelhart v Alex van Tongeren HE7 6-1 6-1 01:14
20:15 3 Peter Dogger v Bas van der Velden HE6 5-7 3-6 01:20
5 Artjom Maksimov/ Nousjka de Lange v Marieke Visser/ Andy van der Kuijl GD4PO 6-3 6-2 01:21
20:45 4 Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Arjan Heusdens/ Karianne van Biezen GD735PO 7-5 7-5 02:02
Zondag 28 December 2008
09:00 1 Gideon Loerakker v Patrick Koole HE8#F 6-2 6-1 01:00
2 Helma van Geem-Paardekooper v Lidya Ducro DE8#F 2-6 6-3 6-10 01:35
10:15 1 Stipan Musulin v Bas van der Velden HE6#F 7-6 (3) 6-1 00:56
2 Atie Giesbergen-Swinkels/ Jacqueline Pijnaker v Jacqueline Moseman/ Carla Steenken DD8PO#F 6-2 6-0 01:07
4 Nousjka de Lange v Charlotte Renckens DE5#F 6-4 2-6 6-10 01:42
5 Niels van der Sluis/ Bianca van der Sluis v Dirk Balthaus/ Nynke Tesselaar GD7PO#F 6-2 1-6 10-8 01:32
11:30 1 Bas van der Velden/ Jasper Auwerda v Lennart de Lugt/ Michael de Kruif HD5PO#F 6-7 (7) 0-6 01:01
2 Jenny Exalto/ Anja Dingerdis v Annelies van Wouden-de Waart/ Achinta Nassy DD7PO#F 6-3 6-2 01:21
4 Jonathan van Bemmel v Erwin Schmitz HE4#F 4-6 4-6 01:41
5 Peter Brandenburg/ Conny Witteman v Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner GD735PO#F 7-6 (3) 6-2 01:44
13:00 1 Gabriëlle Altena v Irene Kranendonk DE3#F 7-5 6-7 2-10 02:41
2 Jan Pelser/ Yaser Heda v Thijs van Oijen/ Jos Nix HD7PO#F 6-3 1-6 10-4 01:20
4 Bernard Jonkman v Frank van den Heuvel HE3#F 3-6 6-7 (5) 4-10 01:35
5 Ritchie Kruunenberg/ Bibiche den Hollander v Caroline de Rijcke/ Evert Veldmeijer GD6PO#F 6-4 6-1 01:28
14:15 1 Sanne Bakker v Chantal Verzijlberg DE4#F 6-0 6-2 01:16
2 Frank Komen v Paul Zoeteweij HE5#F 6-4 2-6 8-10 01:38
4 Sven ten Dam/ Wesley Huliselan v Tim Wiers/ Timothy Cozijnsen HD4PO#F 6-7 (5) 6-2 7-10 01:50
5 Terry Engelhart v Piet Hein Stapensea HE7#F 6-1 6-2 01:28
15:30 1 Monique Beers/ Anouk van Diepen v Joyce van der Linden/ Nicky van Bakel DD3PO#F 6-4 5-7 10-8 02:14
2 Ank Verheul/ Glenn van Roodselaar v Odette Verlee/ Johan Aalders GD8PO#F 6-4 6-2 01:30
4 Hans Coesel/ Gabriëlle Altena v Steven de Boer/ Irene Kranendonk GD3PO#F 6-4 6-4 01:13
5 Marion Lommerse-Strobbe v Annelies van Wouden-de Waart DE7#F 6-4 6-2 01:53
16:45 1 Hans Coesel/ Bernard Jonkman v Dennis Verduin/ Michael Kersten HD3PO#F 6-3 6-3 01:10
2 Debbie van Schaik/ Jelle Geerts v Artjom Maksimov/ Nousjka de Lange GD4PO#F 2-6 2-6 01:09
4 Tristan Schiff/ Casper Broertjes v Rob Wilderom/ Erik Zweverink HD6PO#F 7-5 3-6 10-6 01:19
5 Irene Kalkhoven/ Hans van Amsterdam v Tatiana Spaan/ Rick Tjioe GD635PO#F 2-6 2-6 01:10
Niet gepland
Rick Camfferman v Manook Zorab HE3 wo
Jeroen Bult v Sidney de Boer HE3 wo
Gosia Kok-Rother/ Debbie van Egmond v Wendy Noomen/ Lisan Beentjes DD3P1 wo
Mitchell Meijer v Yoeri Terschegget HE5 wo
Lennart de Lugt/ Michael de Kruif v Rogier Dijkstra/ Marcus van Geldorp HD5P2 wo
Monique Willemsen/ Mandy Zwart v Iris van Broekhoven/ Jamie Heesen DD5P1 wo
Iris van Broekhoven/ Jamie Heesen v Ieteke Jonkman-Höcker/ Lopje Höcker DD5P1 wo
Iris van Broekhoven/ Jamie Heesen v Ilse van den Reek/ Charlotte Renckens DD5P1 wo
Roger de Jong v Steven Hulsebosch HE6 2-6 2-6 01:13
Roger de Jong v Eelco ten Wolde HE7 wo
Léon Takken/ Rik Böhm v Stefan Lapré/ Patrick Koole HD7P2 wo
Léon Takken/ Rik Böhm v Fred van der Wal/ Joop van 't Hoff HD7P2 wo
Léon Takken/ Rik Böhm v Jeroen Dortmundt/ Arthur Weeber HD7P2 wo
Henk van Roodselaar/ André Diependaal v Remco Koppen/ Rob van Wel HD7P3 wo
Annelies van Wouden-de Waart v Madelon Kuiper DE7 wo
Ellen den Braber v Annelies van Wouden-de Waart DE7 wo

Volg dit toernooi op www.HaarlemseTennisWeek.nl.

© PlanMySport - 17 Nov 2019 08:58