Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek 2007
vrijdag 21 t/m zondag 30 december 2007
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Scheidsrechter Werkelijk gespeeld
Vrijdag 21 December 2007
14:45 3 IJzerman, Vera/ Kienhuis, Chris v Maarl, Kim van der/ Reins, Lisanne DD6P2 6-2 6-1 01:15
16:00 1 Musulin, Stipan v Derks, Jan HE6 4-6 6-2 10-7 01:38
16:15 4 Reker, Mark v Hoffman, Davey HE6 6-1 6-1 01:09
16:30 5 Abrahams, Sven v Komen, Frank HE5 3-6 3-6 01:22
7 Moor, Jack de/ Burg, Jack van den v Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald HD8P1 2-6 6-3 10-3 01:18
17:15 1 Kalkman, Lilian/ Kalkman, Sander v Lugt, Lennart de/ Well, Laura van GD4P2 3-6 2-6 01:18
17:30 3 Wakker, Riccardo/ Lange, Michel de v Bloklander, Niels/ Hulsbos, Wim HD5P2 4-6 4-6 01:38
17:45 4 Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van v Hartman, Lukas/ Evers, Ronald HD6P3 6-2 6-2 01:12
18:00 5 Heijder, Robert v Maarl, Frank van der HE7 6-1 6-0 01:00
7 Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana v Korporaal, Monique/ Dorssen-De Vries, Majorie van DD7P2 6-4 6-4 01:22
18:45 1 Höcker, Johannes/ Jonkman-Höcker, Ieteke v Camfferman, Lars/ Groot, Mireille GD6P2 6-3 6-2 01:18
19:00 3 Lapré, Stefan v Weve, Vincent HE6 1-6 1-6 00:53
4 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Jung, Odi/ Philippo, Jaap GD7P2 6-7 7-6 5-10 02:03
19:15 5 Riethoff, Lauren/ Korenhoff, Iris v Reker, Amanda/ Kremer, Patricia DD5P1 6-0 3-6 10-6 01:30
19:30 6 Bosse, Renée/ Peet, Sylvana van der v Well, Laura van/ Koning, Esther DD3P1 2-6 1-6 00:57
7 Stevens-Smeenge, Myrna/ Kerkhoff, Elly v Pull, Jeanine/ Spaan, Marianne DD6P2 3-6 6-1 12-10 01:13
20:00 2 Kuijl, Andy van der/ Fiekert, Lune v Oud, Stefan/ Herber, Marloes GD4P3 1-6 5-7 01:49
20:15 3 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Klemann, Monique/ Klemann, Jeroen GD735P1 6-2 6-2 01:02
20:30 4 Weve, Vincent v Stroom, Niels van der HE7 6-0 6-0 00:50
5 Hurck, Melvin van v Block, Ricardo HE6 5-7 6-3 10-4 01:52
21:00 6 Hessels, Jos/ Folkers, Anja v Peeperkorn, Frans/ Peeperkorn, Jeanny GD735P1 6-2 6-0 01:12
7 Grillis, Casper/ Grillis, Paula v Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle GD735P2 2-6 2-6 01:10
21:30 2 Heuvel, Frank van den/ Zwiers, Patrick v Franken, Roderik/ Berendsen, Maarten HD3P2 6-3 2-6 3-10 01:19
21:45 3 Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen v Visser, Marieke/ Groot, Mireille DD4P2 6-2 6-3 00:46
5 Wouden-de Waart, Annelies van/ Nassy, Achinta v Klemann, Monique/ Tubergen-Vester, Maria van DD7P4 6-3 7-6 00:38
Zaterdag 22 December 2007
10:15 2 Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de v Vaerewijck, Yolanda/ Beterarms, Marianne DD6P3 3-6 7-5 10-8 01:28
10:30 6 Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der v Gerrissen, Natasja/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P1 7-6 6-2 01:14
11:45 1 Wouden-de Waart, Annelies van/ Nassy, Achinta v Jung, Odi/ Folkers, Anja DD7P4 4-6 3-6 01:27
3 Losekoot, Chantal/ Korpershoek, Ingeborg v Well, Laura van/ Koning, Esther DD3P1 7-5 6-1 01:28
4 Wal, Fred van der v Elkaci, Younes HE7 wo 01:30
12:00 6 Willemsen, Monique/ Schaik, Debbie van v Meekel, Hetty/ Graaf, Monica de DD5P1 6-2 6-1 01:11
7 Lapré, Stefan v Vorst, Ad van der HE7 5-7 5-7 01:37
13:00 2 Limonard, Renie/ Blom, Marni v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8P1 7-6 7-5 01:32
3 Draaisma, Brenda/ Hoekstra, Annemieke v Kersten, Yolanda/ Drieberge, Petra van DD7P3 4-6 6-4 10-4 01:20
13:30 5 Kremer, Patricia v IJzerman, Nikki DE4 2-6 6-2 4-10 02:09
6 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Kalkman, Lilian/ Kalkman, Sander GD4P2 6-4 6-2 01:03
14:30 1 Mittertreiner, Leo/ Mittertreiner, Janneke v Mater, Gerard/ Mater-Kegels, Elsa GD735P2 3-2 opg 01:15
2 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Peeperkorn, Frans/ Peeperkorn, Jeanny GD735P1 6-1 6-1 00:49
3 Meijer-Burgers, Ingrid/ Meijer, Ronald v Wel, Rob van/ Wel, Elena van GD8P1 6-3 2-6 8-10 01:26
14:45 5 Kaestner, Daniëlle/ Rijs, Robert-Jan v Diepenbrock, Sanne/ Cornet, Ronald GD8P4 5-7 6-3 11-9 01:06
6 Peet, Paul van der/ Peet, Ricardo van der v Waveren, Edward van/ Reker, Mark HD7P3 5-7 6-4 10-8 01:56
7 Kok, Steffan/ Goede, Joery v Zijlstra, Zen/ Kleverlaan, Vincent HD3P1 6-1 6-1 00:33
15:00 4 Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den v Verheul, Ank/ Roodselaar, Glenn van GD8P3 1-6 6-2 10-2 01:11
15:45 1 Doorn, Thomas van v Maksimov, Artjom HE3 6-4 6-4 01:48
2 Winter, Daan de v Hooff, Dave van HE6 4-6 6-4 1-10 01:26
3 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Mense, Danique/ Bubberman, Tom GD7P2 6-4 6-1 01:13
16:15 5 Kwast, Robert van der v Korporaal, Hans HE6 3-6 6-7 (3) 01:34
6 Tjioe, Rick/ Grove, Peter v Collins, Peter/ Luiting, Jop HD6P2 6-4 3-6 10-6 01:40
7 Delft, Coen van/ José, Hans v Bloklander, Niels/ Hulsbos, Wim HD5P2 6-4 6-4 01:12
17:00 1 Mittertreiner, Leo/ Mittertreiner, Janneke v Grillis, Casper/ Grillis, Paula GD735P2 6-4 7-5 01:23
2 Limonard, Renie/ Blom, Marni v Lapré, Marlies/ Hesselink, Marjolijn DD8P1 5-7 7-5 10-4 02:30
17:30 3 Maarl, Kim van der/ Reins, Lisanne v Stevens-Smeenge, Myrna/ Kerkhoff, Elly DD6P2 4-6 0-6 01:06
18:00 4 Speelman, Alina/ Speelman, Theo v Bos, Jan/ Beterarms, Marianne GD635P2 6-7 6-1 7-10 01:35
5 Jong, Roger de v Uitermark, Henrie HE7 2-6 2-6 01:18
6 Dijk, Peter van/ Brand, Henk v Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan HD8P1 0-6 2-6 01:15
7 Jung, Odi/ Philippo, Jaap v Mense, Danique/ Bubberman, Tom GD7P2 4-6 6-4 11-9 01:40
18:30 1 Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der v Berg, Guido van den/ Dokter, Martin HD7P2 6-7 2-6 01:29
2 Pothuizen, Mark v Verduin, Dennis HE3 0-6 5-7 01:19
19:15 5 Pilot, Harko v Eijs, Milo HE7 7-6 6-0 01:41
19:30 4 Wel, Elena van/ Rutte, Sandy v Lapré, Marlies/ Hesselink, Marjolijn DD8P1 4-6 2-6 01:31
6 Hartman, Lukas/ Evers, Ronald v Kors, Carlo/ Speelman, Theo HD6P3 4-6 4-6 01:47
7 Philippo, Nick v Bijsterveld, Etienne HE4 7-6 (4) 4-6 7-10 02:21
19:45 1 Kuijl, Andy van der v Huliselan, Wesley HE4 6-4 6-0 01:22
2 Witteman, Paul/ Witteman-Wiers, Ilse v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P1 4-6 6-1 10-4 01:25
20:15 3 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Stevens-Smeenge, Myrna/ Maier, Remko GD635P3 6-2 4-6 9-11 01:37
20:45 4 Kors, Francis/ Speelman, Alina v Hilberdink, Inge/ Groot, Puck DD6P1 6-3 6-3 01:11
5 Meerman, Steven/ Kremer, Suzanne v Booms, Maurice/ Teunissen, Milanne GD4P1 6-3 6-2 01:18
21:00 6 Kruif, Michael de v Abrahams, Sven HE6 6-3 1-6 10-5 01:22
7 Cornet, Ronald v Dijk, Peter van HE8 6-4 6-2 01:11
21:15 1 Block, Ricardo v Lugt, Lennart de HE5 2-6 0-6 00:45
2 Pademmui Barah, Zaenuddin v Stapensea, Piet Hein HE8 1-6 0-6 00:51
21:45 3 Klemann, Monique/ Klemann, Jeroen v Peeperkorn, Frans/ Peeperkorn, Jeanny GD735P1 2-6 6-7 (5) 01:27
Zondag 23 December 2007
09:00 1 Kalkman, Sander v Hooff, Dave van HE6 7-6 (5) 6-7 (3) 10-7 02:31
2 Bulters, Tom/ Hoogenstein, Michelle v Oosterhuis, Hans/ Koning, Esther GD3P1 6-7 6-3 12-10 02:03
3 IJzerman, Ivo/ IJzerman, Nikki v Booms, Maurice/ Teunissen, Milanne GD4P1 1-6 2-6 01:13
10:15 1 Klemann, Monique/ Klemann, Jeroen v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735P1 1-6 1-6 01:05
2 Rutte, Don/ Velden, Bas van der v Tjioe, Rick/ Grove, Peter HD6P2 3-6 6-4 7-10 01:49
3 Meijer, Jurgen v Berthauer, Henk HE8 6-2 6-2 01:04
4 Peeperkorn, Jeanny/ Mittertreiner, Janneke v Reker, Anneke/ Kromhout-Reker, Wilma DD7P3 6-1 7-5 01:24
5 IJzerman, Vera/ Kienhuis, Chris v Stevens-Smeenge, Myrna/ Kerkhoff, Elly DD6P2 3-6 4-6 01:38
10:30 6 Meijer, Mitchell/ Vogel, Ronald v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7P3 6-4 6-7 (2) 8-10 01:36
7 Oud, Stefan v Lugt, Lennart de HE5 6-4 3-6 10-2 01:40
11:45 3 Braber, Ellen den/ Vorst, Ad van der v Jung, Odi/ Philippo, Jaap GD7P2 4-6 2-6 01:11
12:00 5 Bult, Jeroen v Jagtman, Willem HE3 6-1 6-1 01:07
6 Meekel, Hetty/ Graaf, Monica de v Reker, Amanda/ Kremer, Patricia DD5P1 7-6 1-6 6-10 01:50
7 Moeyes, Martijn v Kloosterman, Tim HE4 6-1 6-3 01:11
13:00 1 Dijk, Peter van/ Brand, Henk v Moor, Jack de/ Burg, Jack van den HD8P1 3-6 0-6 01:14
2 Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul v Eijs, Milo/ Stroom, Niels van der HD7P1 6-3 6-1 01:05
3 Wel, Elena van/ Rutte, Sandy v Gerrissen, Natasja/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P1 3-6 6-3 11-9 02:04
13:15 4 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris v Duijn, Martin van/ Winkel, Tynke de GD6P1 6-1 7-6 (8) 01:35
13:30 5 Winter, Daan de/ Uitermark, Daan v Vink, André/ Veldmeijer, Evert HD6P1 7-6 1-6 10-8 01:31
6 Bogaert, Michiel van den v Boer, Steven de HE4 1-6 6-2 0-10 01:24
7 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Verduin, Dennis/ Verduin, Nick HD3P3 3-6 5-7 01:20
14:30 1 Engelhart, Terry v Pilot, Harko HE7 7-5 6-0 01:51
2 Zwart, Lotte/ Maarschalkerweerd, Judith v Anna, Noemi Dell/ Reimerink, Debbie DD4P1 6-4 5-7 10-8 01:48
3 Tongeren, Alex van v Jong, Ad de HE7 3-6 6-4 10-5 01:47
14:45 5 Zalm, Martijn van der v IJzerman, Ivo HE4 6-2 6-1 01:02
6 Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra v Knijnenburg, Dennis/ Knijnenburg - den Brok, Monique GD7P1 4-6 2-6 01:24
7 José, Hans v Stoop, Tom HE6 6-2 6-4 01:11
15:00 4 Willemsen, Monique/ Schaik, Debbie van v Reker, Amanda/ Kremer, Patricia DD5P1 6-2 6-4 01:42
15:45 1 Stapensea, Piet Hein/ Anthoni, Koen v Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan HD8P1 6-2 6-4 01:11
2 Gerrissen, Natasja/ Saia, Claudia v Jung, Odi/ Folkers, Anja DD7P4 1-6 5-7 01:31
3 Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno v Waveren, Edward van/ Reker, Mark HD7P3 3-6 6-7 (4) 01:35
16:15 4 Huliselan, Wesley v Rutte, Don HE5 6-0 6-2 01:05
5 Draaisma, Brenda/ Hoekstra, Annemieke v Peeperkorn, Jeanny/ Mittertreiner, Janneke DD7P3 2-6 2-6 01:01
7 Schutte, Larissa/ Reurslag, Arantxa v Zwart, Lotte/ Maarschalkerweerd, Judith DD4P1 6-3 6-4 01:38
17:00 1 Kok, Steffan/ Goede, Joery v Wever, Patrick/ Zwaanswijk, Patrick HD3P1 7-6 (5) 6-4 01:29
17:30 3 Eijs, Milo/ Stroom, Niels van der v Oijen, Thijs van/ Verheul, Han HD7P1 4-6 3-6 01:18
18:00 4 Duif, Ivor v Geerdink, Ryan HE3 3-6 0-6 01:15
7 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735P1 6-1 6-1 01:09
18:30 1 Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van v Kors, Carlo/ Speelman, Theo HD6P3 6-5 opg 01:11
2 Wel, Rob van/ Erf, Boy van der v Berg, Guido van den/ Dokter, Martin HD7P2 6-3 7-6 (4) 01:43
19:00 3 Juthan, Meriam/ Timmermans, Cecile v Roose-Stapper, Linda/ Swolfs, Marlous DD7P1 6-2 2-6 2-10 01:30
19:15 5 Maarl, Frank van der v Huizing, Jannes HE8 6-4 6-1 01:14
19:30 4 Bosma, Arjen/ Tjioe, Ron v Vink, André/ Veldmeijer, Evert HD6P1 6-4 6-1 01:18
7 Eleveld, Patrick v Stoop, Tom HE7 4-6 6-3 10-5 01:53
19:45 1 Diepenbrock, Sanne/ Cornet, Ronald v Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard GD8P4 6-3 2-6 7-10 01:24
2 Beers, Monique/ Diepen, Anouk van v Bosse, Renée/ Peet, Sylvana van der DD3P1 6-1 6-0 01:06
20:15 3 Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de v Delft, Coen van/ José, Hans HD5P2 7-5 6-4 01:32
20:45 4 Kruif, Michael de v Broertjes, Marc HE5 6-1 7-5 01:23
5 Hop, Liesbeth/ Heusinkveld, Jan Willem v Stevens-Smeenge, Myrna/ Maier, Remko GD635P3 wo
21:00 7 Speelman, Alina/ Speelman, Theo v Kors, Francis/ Blauw, Udo GD635P2 3-6 1-6 02:06
21:15 1 Vorst, Ad van der v Bloem, Robert HE7 1-6 4-6 01:06
2 Beerepoot, Dana/ Blauw, Rosalie v Visser, Marieke/ Groot, Mireille DD4P2 6-1 6-1 01:22
21:45 3 Zalm, Erik van der v Kuijl, Andy van der HE4 6-4 6-0
Maandag 24 December 2007
10:15 2 Voorma, Dido v Bakel, Nicky van DE3 3-6 0-6 01:07
3 Blauw, Rosalie v Herber, Marloes DE4 6-3 6-1 01:09
4 Zalm, Erik van der/ Zalm, Martijn van der v Philippo, Nick/ Booms, Maurice HD4P2 7-5 6-2 01:25
10:30 5 Riethoff, Lauren/ Korenhoff, Iris v Meekel, Hetty/ Graaf, Monica de DD5P1 6-1 6-2 01:13
11:45 1 Pelser, Jan v Duijn, Mike van HE8 6-1 6-1 01:05
3 Jong, Roger de v Wester, Willem HE8 2-6 7-5 10-8 01:53
4 Wal, Fred van der v Musulin, Stipan HE7 1-6 2-6 01:12
12:00 5 Velleman, Daniel v Loohuis, Bas HE5 1-6 4-6 01:19
6 Stapensea, Piet Hein/ Anthoni, Koen v Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald HD8P1 6-4 6-3 00:32
7 Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de v Wakker, Riccardo/ Lange, Michel de HD5P2 6-2 6-2 01:01
13:00 1 Rutte, Don/ Velden, Bas van der v Collins, Peter/ Luiting, Jop HD6P2 4-6 6-1 10-6 01:27
2 Olijerhoek, Michael/ Maksimov, Artjom v Bloem, Robert/ Bloem, Marc HD5P1 6-0 6-1 01:13
3 Meijer, Mitchell/ Vogel, Ronald v Waveren, Edward van/ Reker, Mark HD7P3 3-6 6-1 10-12 01:24
13:15 4 Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Duijve, Jelmer/ Bijsterveld, Etienne HD3P3 6-3 6-3 01:18
13:30 5 Knaap, Martijn van der v Jagtman, Willem HE4 4-6 3-6 01:59
6 Wiers, Dominique/ Witteman-Wiers, Ilse v Amerongen, Rosa van/ Weeber, Anne DD6P3 7-6 (3) 6-0 01:39
7 Hilberdink, Inge/ Groot, Puck v Jonkman-Höcker, Ieteke/ Höcker, Lopje DD6P1 7-5 6-3 01:25
14:30 1 Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der v Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber GD8P2 3-6 6-0 10-4 01:09
2 Kuijl, Andy van der/ Fiekert, Lune v Waart, Mathijs de/ Anna, Noemi Dell GD4P3 6-4 5-7 5-10 01:57
3 Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den v Moor, Jack de/ Vrauwdeunt, Caroline GD8P3 6-0 6-1 01:04
14:45 5 Huystee, André van/ Schaepman, Nicole v Wel, Rob van/ Wel, Elena van GD8P1 5-7 2-6 01:37
6 Maarl, Frank van der v Cornet, Ronald HE8 4-6 2-6 01:20
7 Braber, Ellen den/ Vorst, Ad van der v Mense, Danique/ Bubberman, Tom GD7P2 3-6 4-6 01:35
15:00 4 Doorn, Thomas van v Boer, Steven de HE4 7-6 (3) 2-6 10-6 02:00
15:45 1 Loohuis, Paul v Keetlapper, Jasper HE5 6-0 6-3 01:27
2 Collins, Peter/ Luiting, Jop v Engelhart, Terry/ Tongeren, Alex van HD6P2 6-4 6-1 01:10
3 Duijn, Martin van/ Winkel, Tynke de v Hooff, Dave van/ Kamstra, Lisa GD6P1 3-6 1-6 01:18
16:15 4 Pothuizen, Mark/ Hulsbos, Wim v Weers, Jerry de/ Meerman, Steven HD4P3 4-6 3-6 01:43
6 Wouden-de Waart, Annelies van/ Nassy, Achinta v Gerrissen, Natasja/ Saia, Claudia DD7P4 7-5 7-5 01:25
7 Wiers, Dominique/ Witteman-Wiers, Ilse v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6P3 5-7 5-7 01:42
Woensdag 26 December 2007
09:00 1 Harrewijn, Iris v Reker, Amanda DE5 wo 01:15
2 Oldenmark, Floris van v Wel, André van HE8 6-3 6-0 10-3 01:20
3 Korenhoff, Iris v Kleijne, Pauline DE5 2-6 0-6 01:06
4 Stapensea, Piet Hein v Peet, Paul van der HE8 6-0 6-2 01:11
5 Kamstra, Lisa v Puzzo, Anita DE6 wo
6 Nassy, Achinta v Dorssen-De Vries, Majorie van DE7 6-7 (5) 6-3 7-10 02:15
7 Maarl-Groenveld, Corina van der v Kolenbrander, Cynthia DE8 6-1 6-2 01:17
10:15 1 Moor, Jack de/ Burg, Jack van den v Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan HD8P1 7-6 (2) 6-3 01:27
2 Kuijper, Justin v Wal, Fred van der HE8 1-6 1-6 01:09
3 Uitermark, Henrie v Derks, Jan HE7 7-5 6-7 (4) 8-10 02:43
4 Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van v Bruggen, Joost van/ Diependaal, André HD6P3 3-6 2-6 01:21
10:30 5 Witteman, Paul/ Witteman-Wiers, Ilse v Knijnenburg, Dennis/ Knijnenburg - den Brok, Monique GD7P1 7-6 (5) 6-3 01:53
6 Bult, Jeroen v Doorn, Thomas van HE3 3-6 6-7 (4) 01:50
7 Peeperkorn, Frans/ Mittertreiner, Leo v Wel, Rob van/ Erf, Boy van der HD7P2 6-3 6-1 01:11
11:45 1 Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul v Oijen, Thijs van/ Verheul, Han HD7P1 7-6 (3) 6-0 01:41
2 Amerongen, Rosa van/ Weeber, Anne v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6P3 7-5 5-7 6-10 02:08
3 Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans v Wiers, Tim/ Bogaert, Michiel van den HD4P1 6-2 6-2 01:09
4 Klemann, Monique/ Tubergen-Vester, Maria van v Gerrissen, Natasja/ Saia, Claudia DD7P4 6-1 6-4 01:05
12:00 5 Erf, Boy van der/ Blom, Marni v Hulshof, Benno/ Hulshof, Amber GD8P2 4-6 7-6 (4) 10-8 01:47
6 Wel, Elena van/ Rutte, Sandy v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8P1 6-3 0-6 10-12 01:27
7 Suijk, Jasper v Groen, Tom HE3 0-6 6-4 5-10 01:39
13:00 1 Maarl, Kim van der/ Reins, Lisanne v Pull, Jeanine/ Spaan, Marianne DD6P2 5-7 6-4 5-10 01:43
2 Imanse, Niels v Heijder, Robert HE7 5-7 6-7 (2) 02:15
3 Kaestner, Daniëlle/ Rijs, Robert-Jan v Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard GD8P4 6-1 6-1 00:56
13:15 4 Losekoot, Chantal/ Korpershoek, Ingeborg v Bosse, Renée/ Peet, Sylvana van der DD3P1 6-1 6-2 01:08
13:30 5 Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen v Beerepoot, Dana/ Blauw, Rosalie DD4P2 3-6 1-6 01:12
6 Moeyes, Martijn v Veldman, Emiel HE4 5-7 4-6 01:29
7 Luitink, Björn v Blaauboer, Max HE4 6-3 4-6 7-10 01:54
14:30 1 Grove, Peter v Weve, Vincent HE7 5-7 2-6 01:36
2 Hurck, Melvin van v Velleman, Daniel HE6 6-1 4-6 5-10 01:27
3 Kersten, Yolanda/ Drieberge, Petra van v Reker, Anneke/ Kromhout-Reker, Wilma DD7P3 4-6 6-4 10-7 01:30
14:45 5 Winter, Daan de/ Uitermark, Daan v Bosma, Arjen/ Tjioe, Ron HD6P1 4-6 2-6 01:08
7 Meijer, Mitchell/ Vogel, Ronald v Peet, Paul van der/ Peet, Ricardo van der HD7P3 6-4 5-7 10-5 01:52
15:00 4 Bijsterveld, Etienne v Witteman, Koen HE4 2-6 6-2 8-10 01:30
15:45 2 Olijerhoek, Michael/ Maksimov, Artjom v Turnhout, Sander/ Hellingman, Bastiaan HD5P1 6-4 3-6 10-7 01:32
3 Luitink, Björn v Bulters, Tom HE3 1-6 0-6 01:08
16:15 4 Engelhart, Terry v Derks, Jan HE7 6-2 2-6 6-10 01:24
5 Höcker, Johannes/ Jonkman-Höcker, Ieteke v Wiers, Dominique/ Witteman, Paul GD6P2 6-2 6-3 01:13
6 Huystee, André van/ Schaepman, Nicole v Meijer-Burgers, Ingrid/ Meijer, Ronald GD8P1 6-2 7-5 01:13
Donderdag 27 December 2007
13:15 3 Reurslag, Arantxa v Teunissen, Milanne DE5 6-2 1-6 10-8 01:46
13:30 1 Huliselan, Wesley v Loohuis, Paul HE5 4-6 2-6 01:38
2 Weve, Vincent v Bloem, Marc HE6 1-6 2-6 01:18
4 Peeperkorn, Frans/ Mittertreiner, Leo v Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der HD7P2 5-7 0-6 01:19
5 Maarschalkerweerd, Judith/ Mense, Danique v Juthan, Meriam/ Timmermans, Cecile DD7P1 6-2 6-4 01:28
14:45 1 Weerdenburg, Gaby van v Reins, Lisanne DE6 6-7 (1) 6-2 11-9 02:15
2 Maarl, Kim van der v IJzerman, Vera DE6 6-2 6-2 01:22
3 Rutte, Don/ Velden, Bas van der v Engelhart, Terry/ Tongeren, Alex van HD6P2 7-5 6-2 01:25
15:00 4 Kuiper, Madelon v Juthan, Meriam DE8 6-4 6-4 01:43
5 Bosse, Renée v IJzerman, Nikki DE4 3-6 6-1 10-5 01:24
6 Blauw, Rosalie v Beerepoot, Dana DE4 3-6 6-7 (3) 01:47
7 Saia, Claudia v Hulshof, Amber DE8 6-1 6-0 01:00
16:00 1 Moor, Jack de/ Vrauwdeunt, Caroline v Verheul, Ank/ Roodselaar, Glenn van GD8P3 3-6 3-6 01:23
2 Diepen, Anouk van v Huizing-van Rossem, Stéfanie DE3 6-2 6-2 01:22
16:15 3 Loohuis, Bas v Kruif, Michael de HE6 4-6 3-6 01:20
4 Limonard, Renie/ Blom, Marni v Gerrissen, Natasja/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P1 6-1 6-2 01:11
16:30 5 Vijlder, Michael de/ Duin, Paul v Wiers, Tim/ Bogaert, Michiel van den HD4P1 6-4 4-6 2-10 01:46
6 Dijk, Peter van/ Brand, Henk v Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald HD8P1 6-3 2-6 7-10 01:27
7 José, Hans v Pijsel, Marc HE6 1-6 5-7 01:31
17:15 1 Kok, Steffan/ Dijk - Griekspoor, Martine van v Oosterhuis, Hans/ Koning, Esther GD3P1 6-1 6-0 00:58
2 Korporaal, Monique/ Dorssen-De Vries, Majorie van v Westerhout, Mechteld/ Mense, Carla DD7P2 5-7 6-1 2-10 01:39
17:30 3 Wiers, Dominique/ Witteman-Wiers, Ilse v Vaerewijck, Yolanda/ Beterarms, Marianne DD6P3 3-6 6-2 10-7 01:47
17:45 4 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Lugt, Lennart de/ Well, Laura van GD4P2 5-7 3-6 01:21
18:00 5 Maarschalkerweerd, Judith/ Mense, Danique v Roose-Stapper, Linda/ Swolfs, Marlous DD7P1 0-6 0-6 01:15
6 Groote, Edwin de v Meijer, Jurgen HE8 3-6 1-6 01:32
7 Groen, Tom v Verduin, Nick HE3 6-2 6-4 01:36
18:45 1 Oud, Stefan/ Herber, Marloes v Waart, Mathijs de/ Anna, Noemi Dell GD4P3 5-7 6-2 10-7 01:36
2 Kersten, Yolanda/ Drieberge, Petra van v Peeperkorn, Jeanny/ Mittertreiner, Janneke DD7P3 2-6 2-6 01:25
19:00 3 IJzerman, Vera/ Kienhuis, Chris v Pull, Jeanine/ Spaan, Marianne DD6P2 6-4 5-7 10-3 02:05
4 Bloem, Robert/ Bloem, Marc v Turnhout, Sander/ Hellingman, Bastiaan HD5P1 3-6 6-7 (4) 01:56
19:30 6 Klemann, Monique/ Tubergen-Vester, Maria van v Jung, Odi/ Folkers, Anja DD7P4 4-6 6-4 10-12 01:39
7 Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der v Lapré, Marlies/ Hesselink, Marjolijn DD8P1 7-6 (3) 6-1 01:33
20:00 1 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris v Hooff, Dave van/ Kamstra, Lisa GD6P1 2-6 4-6 01:16
2 Ferrari, Toni v Korporaal, Hans HE6 6-4 7-5 01:30
20:15 3 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Braber, Ellen den/ Vorst, Ad van der GD7P2 6-2 6-2 01:06
20:30 4 Bosse, Renée v Kerstholt, Lisa DE4 6-1 6-3 00:56
5 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Duijve, Jelmer/ Bijsterveld, Etienne HD3P3 6-4 6-3 01:27
21:00 6 Pothuizen, Mark/ Hulsbos, Wim v Duif, Ivor/ Blaauboer, Max HD4P3 7-6 (4) 6-7 (4) 7-10 02:08
7 Philippo, Nick/ Booms, Maurice v Boer, Sidney de/ Boer, Steven de HD4P2 6-3 2-6 6-9 opg 01:39
21:30 1 Tjioe, Rick/ Grove, Peter v Engelhart, Terry/ Tongeren, Alex van HD6P2 6-2 6-1 00:56
2 Musulin, Stipan v Keetlapper, Jasper HE6 6-4 6-2 01:16
21:45 3 Hartman, Lukas/ Evers, Ronald v Bruggen, Joost van/ Diependaal, André HD6P3 0-6 5-7 01:10
4 Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der v Wel, Rob van/ Erf, Boy van der HD7P2 6-4 6-3 01:30
5 Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno v Peet, Paul van der/ Peet, Ricardo van der HD7P3 6-1 4-6 10-2 01:22
Vrijdag 28 December 2007
13:15 7 Reker, Mark v Velleman, Daniel HE6 2-6 1-6 01:20
13:30 1 Weve, Vincent v Bloem, Robert HE7 6-1 2-1 opg 01:15
2 Kruif, Michael de v Komen, Frank HE5 6-7 4-6 01:25
5 Eleveld, Patrick v Musulin, Stipan HE7 3-6 2-6 01:25
6 Weers, Jerry de/ Meerman, Steven v Duif, Ivor/ Blaauboer, Max HD4P3 7-5 6-3 01:31
14:45 1 IJzerman, Vera/ Kienhuis, Chris v Wiers, Dominique/ Witteman-Wiers, Ilse DD6PO 4-6 7-6 10-12 02:13
2 Zalm, Erik van der/ Zalm, Martijn van der v Boer, Sidney de/ Boer, Steven de HD4P2 4-6 6-3 4-10 01:41
3 Kalkman, Sander v Pijsel, Marc HE6 6-3 6-2 01:24
15:00 4 Maarl-Groenveld, Corina van der v Slaats, Liske DE7 3-6 6-2 11-13 01:56
5 Lapré, Marlies v Visser, Marieke DE8 3-6 4-6 01:35
6 Jong, Roger de v Stapensea, Piet Hein HE8 1-6 0-6 01:00
7 Rutte, Don/ Velden, Bas van der v Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van HD6PO 6-3 3-6 10-6 01:42
16:00 1 Weve, Vincent v Musulin, Stipan HE7 6-1 6-1 01:17
2 Beers, Monique/ Diepen, Anouk van v Well, Laura van/ Koning, Esther DD3P1 6-3 6-1 01:13
16:15 3 Doorn, Thomas van v Blaauboer, Max HE4 6-7 (7) 4-6 01:35
4 Bruggen, Joost van/ Diependaal, André v Winter, Daan de/ Uitermark, Daan HD6PO 5-6 opg 01:30
17:15 2 Pelser, Jan v Oldenmark, Floris van HE8 6-1 6-2 01:30
17:30 3 Kruif, Michael de v Bloem, Marc HE6 4-6 0-6 01:07
17:45 4 Riethoff, Lauren v Verzijlberg, Chantal DE4 2-6 1-6 01:06
18:00 5 Delft, Coen van/ José, Hans v Wakker, Riccardo/ Lange, Michel de HD5P2 6-4 6-2 01:05
6 Mittertreiner, Leo/ Mittertreiner, Janneke v Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle GD735P2 6-2 6-0 01:04
7 Zalm, Erik van der v Zalm, Martijn van der HE4 6-3 6-1 01:05
18:45 1 Franken, Roderik/ Berendsen, Maarten v Kappen, Lars/ Hertog, Tim den HD3P2 6-4 6-3 01:45
19:00 3 Erf, Boy van der/ Blom, Marni v Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der GD8P2 6-7 (5) 1-6 01:29
4 Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den v Huystee, André van/ Schaepman, Nicole GD8PO 6-2 6-2 01:30
19:15 5 Draaisma, Brenda/ Hoekstra, Annemieke v Reker, Anneke/ Kromhout-Reker, Wilma DD7P3 4-6 6-1 10-8 01:02
19:30 6 Wel, Rob van/ Wel, Elena van v Verheul, Ank/ Roodselaar, Glenn van GD8PO 6-3 4-6 5-10 02:12
7 Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans v Vijlder, Michael de/ Duin, Paul HD4P1 3-6 4-6 01:25
20:00 1 Loohuis, Bas v Snijders Blok, Daan HE5 6-4 6-4 01:14
20:15 3 Waveren, Edward van/ Reker, Mark v Oijen, Thijs van/ Verheul, Han HD7PO 6-3 6-2 01:22
20:30 4 Peeperkorn, Frans/ Mittertreiner, Leo v Berg, Guido van den/ Dokter, Martin HD7P2 6-4 6-3 01:32
5 Amerongen, Rosa van/ Weeber, Anne v Vaerewijck, Yolanda/ Beterarms, Marianne DD6P3 6-4 6-4 01:33
21:00 6 Kors, Francis/ Speelman, Alina v Jonkman-Höcker, Ieteke/ Höcker, Lopje DD6P1 6-2 6-0 00:57
7 Meerman, Steven/ Kremer, Suzanne v IJzerman, Ivo/ IJzerman, Nikki GD4P1 6-0 6-3 01:11
21:45 4 Heijder, Robert v Tongeren, Alex van HE7 4-6 3-6 01:38
5 Meijer, Jurgen v Wal, Fred van der HE8 3-6 4-6 01:55
Zaterdag 29 December 2007
09:00 2 Witteman, Paul/ Witteman-Wiers, Ilse v Vink, André/ Hoekstra, Annemieke GD7PO 6-4 7-5 01:38
3 Hessels, Jos/ Folkers, Anja v Mittertreiner, Leo/ Mittertreiner, Janneke GD735PO 3-6 4-6 01:26
4 Ferrari, Toni v Musulin, Stipan HE6 6-2 6-0 01:04
5 Pelser, Jan v Stapensea, Piet Hein HE8 4-6 4-6 01:58
6 Keessen, Diana/ Beukenkamp, Richard v Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der GD8PO 2-6 0-6 01:11
09:30 7 Kuiper, Madelon v Saia, Claudia DE8 7-5 6-2 01:43
10:15 1 Boer, Sidney de v Veldman, Emiel HE4 6-0 3-6 12-10 01:35
2 Bulters, Tom v Geerdink, Ryan HE3 3-6 1-6 01:35
3 Bosma, Arjen/ Tjioe, Ron v Rutte, Don/ Velden, Bas van der HD6PO 6-2 4-6 10-6 01:47
4 Schutte, Larissa/ Reurslag, Arantxa v Anna, Noemi Dell/ Reimerink, Debbie DD4P1 6-3 6-0 01:28
5 Peeperkorn, Frans/ Mittertreiner, Leo v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7PO 6-3 6-2 01:38
10:30 6 Bos, Jan/ Beterarms, Marianne v Kors, Francis/ Blauw, Udo GD635P2 2-6 1-6 01:22
7 Peeperkorn, Jeanny/ Mittertreiner, Janneke v Maarschalkerweerd, Judith/ Mense, Danique DD7PO 6-3 6-3 00:58
11:45 1 Zalm, Erik van der/ Zalm, Martijn van der v Duif, Ivor/ Blaauboer, Max HD4PO 1-6 6-4 10-8 01:48
2 Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan v Verhoeven, Dick/ Meijer, Ronald HD8P1 3-6 1-6 01:18
3 Wouden-de Waart, Annelies van/ Nassy, Achinta v Westerhout, Mechteld/ Mense, Carla DD7PO 7-5 6-3 01:31
4 Velleman, Daniel v Kalkman, Sander HE6 1-6 6-4 10-8 01:48
12:00 5 Weeber, Anne v Weerdenburg, Gaby van DE6 6-2 2-2 wo
6 Stapensea, Piet Hein/ Anthoni, Koen v Moor, Jack de/ Burg, Jack van den HD8P1 4-6 3-6 01:24
7 Zwart, Lotte/ Maarschalkerweerd, Judith v Beerepoot, Dana/ Blauw, Rosalie DD4PO 5-7 4-6 01:55
13:00 1 Gerrissen, Natasja/ Kruif - Driehuis, Els de v Lapré, Marlies/ Hesselink, Marjolijn DD8P1 3-6 1-6 01:10
2 Olijerhoek, Michael/ Maksimov, Artjom v Delft, Coen van/ José, Hans HD5PO 6-4 6-0 01:08
3 Schutte, Larissa/ Reurslag, Arantxa v Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen DD4PO 6-2 7-6 (1) 01:35
13:15 4 Vijlder, Michael de/ Duin, Paul v Zalm, Erik van der/ Zalm, Martijn van der HD4PO 6-7 (3) 5-7 02:01
13:30 5 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle GD735PO 6-0 6-3 01:04
6 Witteman, Koen v Boer, Sidney de HE4 7-5 5-7 10-6 02:20
7 Kleijne, Pauline v Peet, Sylvana van der DE5 4-6 6-2 10-5 01:43
14:30 1 Beers, Monique v Bakel, Nicky van DE3 6-2 5-7 10-3 01:42
2 Verduin, Dennis v Doorn, Thomas van HE3 3-0 wo
3 Komen, Frank v Loohuis, Bas HE5 1-6 6-4 10-6 01:31
14:45 5 Kok, Steffan/ Dijk - Griekspoor, Martine van v Bulters, Tom/ Hoogenstein, Michelle GD3P1 6-4 7-6 01:48
7 Knijnenburg, Dennis/ Knijnenburg - den Brok, Monique v Jung, Odi/ Philippo, Jaap GD7PO 0-6 2-6 01:31
15:00 4 Kappen, Lars/ Hertog, Tim den v Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard HD3PO 3-6 0-6 01:03
15:45 1 Kamstra, Lisa v Maarl, Kim van der DE6 6-2 2-6 7-10 01:22
2 Reker, Amanda v Reurslag, Arantxa DE5 2-6 6-4 10-8 01:31
3 Willemsen, Monique/ Schaik, Debbie van v Riethoff, Lauren/ Korenhoff, Iris DD5P1 7-5 6-4 01:53
16:15 4 Bloem, Marc v Ferrari, Toni HE6 6-3 6-2 01:13
6 Dijk, Peter van/ Brand, Henk v Stapensea, Piet Hein/ Anthoni, Koen HD8P1 7-6 (0) 1-6 5-10 01:30
7 Tongeren, Alex van v Derks, Jan HE7 4-6 5-7 01:43
17:00 2 Geerdink, Ryan v Groen, Tom HE3 2-6 1-6 01:01
17:30 3 Oud, Stefan v Loohuis, Paul HE5 6-1 6-1 01:42
18:00 4 Maarl-Groenveld, Corina van der v Visser, Marieke DE8 6-1 6-2 01:29
5 Limonard, Renie/ Blom, Marni v Wel, Elena van/ Rutte, Sandy DD8P1 7-6 (4) 6-3 01:42
6 Zalm, Erik van der v Blaauboer, Max HE4 3-6 6-1 10-6 01:19
18:30 1 Lommerse-Strobbe, Marion v Dorssen-De Vries, Majorie van DE7 6-4 6-4 01:34
2 Hooff, Dave van/ Kamstra, Lisa v Wiers, Dominique/ Witteman, Paul GD6PO 4-6 2-6 01:37
19:00 3 Verzijlberg, Chantal v Beerepoot, Dana DE4 5-7 5-7 01:55
19:15 5 Beers, Monique/ Diepen, Anouk van v Losekoot, Chantal/ Korpershoek, Ingeborg DD3P1 6-3 6-2 01:28
19:30 4 Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul v Peeperkorn, Frans/ Mittertreiner, Leo HD7PO 6-1 4-6 10-8 01:50
6 Winter, Daan de/ Uitermark, Daan v Tjioe, Rick/ Grove, Peter HD6PO 7-5 6-7 7-10 02:08
7 Erf, Boy van der/ Blom, Marni v Kaestner, Daniëlle/ Rijs, Robert-Jan GD8PO 4-6 1-6 02:13
19:45 2 Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de v Hilberdink, Inge/ Groot, Puck DD6PO 6-4 4-6 10-8 01:48
20:15 3 Korporaal, Monique/ Dorssen-De Vries, Majorie van v Jung, Odi/ Folkers, Anja DD7PO 4-6 2-6 01:10
20:45 4 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Waart, Mathijs de/ Anna, Noemi Dell GD4PO 6-1 5-7 5-10 01:26
21:00 6 Slaats, Liske v Kuiper, Madelon DE7 6-2 6-2 00:33
7 Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den v Sluis, Niels van der/ Sluis, Bianca van der GD8PO 6-2 6-7 (5) 10-8 01:46
21:15 2 Duyn, Marja/ Veldmeijer, Evert v Kors, Francis/ Blauw, Udo GD635PO 4-6 1-6 01:13
Zondag 30 December 2007
09:00 1 Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de v Stevens-Smeenge, Myrna/ Kerkhoff, Elly DD6PO 0-6 6-1 10-8 01:19
2 Kors, Francis/ Speelman, Alina v Wiers, Dominique/ Witteman-Wiers, Ilse DD6PO 6-1 6-3 01:16
4 Roose-Stapper, Linda/ Swolfs, Marlous v Draaisma, Brenda/ Hoekstra, Annemieke DD7PO 6-4 6-4 00:59
5 Verheul, Ank/ Roodselaar, Glenn van v Kaestner, Daniëlle/ Rijs, Robert-Jan GD8PO 6-4 7-6 (5) 02:13
6 Weers, Jerry de/ Meerman, Steven v Boer, Sidney de/ Boer, Steven de HD4PO 1-6 6-3 8-10 01:40
10:15 1 Peeperkorn, Jeanny/ Mittertreiner, Janneke v Wouden-de Waart, Annelies van/ Nassy, Achinta DD7PO 6-3 3-6 10-7 01:40
2 Waveren, Edward van/ Reker, Mark v Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der HD7PO 4-6 4-6 01:21
4 Meerman, Steven/ Kremer, Suzanne v Waart, Mathijs de/ Anna, Noemi Dell GD4PO 6-2 6-4 01:15
5 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris v Höcker, Johannes/ Jonkman-Höcker, Ieteke GD6PO 3-6 3-6 01:29
6 Oud, Stefan/ Herber, Marloes v Lugt, Lennart de/ Well, Laura van GD4PO 3-6 3-6 01:16
7 Roose-Stapper, Linda/ Swolfs, Marlous v Jung, Odi/ Folkers, Anja DD7PO 6-2 7-6 (4) 01:28
11:30 1 Kuiper, Madelon v Maarl-Groenveld, Corina van der DE8#F 6-3 6-2 01:18
2 Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Franken, Roderik/ Berendsen, Maarten HD3PO 6-2 7-6 01:22
4 Olijerhoek, Michael/ Maksimov, Artjom v Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de HD5PO#F 7-5 5-7 10-8 Nico Wouda 02:05
5 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Mittertreiner, Leo/ Mittertreiner, Janneke GD735PO#F 6-1 5-7 10-7 01:42
6 Stevens-Smeenge, Myrna/ Maier, Remko v Bos, Jan/ Beterarms, Marianne GD635PO 3-6 5-7 01:25
7 Kok, Steffan/ Goede, Joery v Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard HD3PO 3-6 3-6 01:12
13:00 1 Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul v Vooges, Raymond/ Sluis, Niels van der HD7PO#F 4-6 7-6 (9) 8-10 01:51
2 Oud, Stefan v Komen, Frank HE5#F 6-4 6-1 Jeffrey Geurtjens 01:23
4 Wiers, Dominique/ Witteman, Paul v Höcker, Johannes/ Jonkman-Höcker, Ieteke GD6PO#F 2-6 4-6 01:25
5 Velleman, Daniel v Bloem, Marc HE6#F 3-6 2-6 Niels Kalle 01:14
6 Derks, Jan v Weve, Vincent HE7#F 2-6 2-6 01:26
7 Weeber, Anne v Maarl, Kim van der DE6#F 2-6 5-7 01:55
14:15 1 Bosse, Renée v Beerepoot, Dana DE4#F 3-6 3-6 01:24
2 Verduin, Dennis v Groen, Tom HE3#F 6-2 6-3 Jeffrey Geurtjens 01:05
4 Witteman, Paul/ Witteman-Wiers, Ilse v Jung, Odi/ Philippo, Jaap GD7PO#F 6-3 7-5 01:47
5 Meerman, Steven/ Kremer, Suzanne v Lugt, Lennart de/ Well, Laura van GD4PO#F 6-7 6-3 10-7 02:09
6 Kors, Francis/ Blauw, Udo v Bos, Jan/ Beterarms, Marianne GD635PO#F wo
15:30 1 Zalm, Erik van der v Witteman, Koen HE4#F 6-1 6-2 Jeffrey Geurtjens 01:10
2 Beers, Monique v Diepen, Anouk van DE3#F 6-2 6-3 Niels Kalle 01:10
4 Reker, Amanda v Kleijne, Pauline DE5#F 4-6 2-6 Nico Wouda 01:07
5 Verheul, Ank/ Roodselaar, Glenn van v Jekel, Hilda/ Burg, Jack van den GD8PO#F 1-6 6-4 9-11 01:15
6 Roose-Stapper, Linda/ Swolfs, Marlous v Peeperkorn, Jeanny/ Mittertreiner, Janneke DD7PO#F 6-2 6-3 01:43
7 Bosma, Arjen/ Tjioe, Ron v Tjioe, Rick/ Grove, Peter HD6PO#F 3-6 6-3 3-10 01:20
16:45 1 Lommerse-Strobbe, Marion v Slaats, Liske DE7#F 1-6 4-6 01:25
2 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Verduin, Dennis/ Verduin, Nick HD3PO#F 3-6 6-1 10-4 01:14
4 Wal, Fred van der v Stapensea, Piet Hein HE8#F 1-6 1-6 01:37
5 Schutte, Larissa/ Reurslag, Arantxa v Beerepoot, Dana/ Blauw, Rosalie DD4PO#F 3-6 1-6 Niels Kalle 01:09
6 Zalm, Erik van der/ Zalm, Martijn van der v Boer, Sidney de/ Boer, Steven de HD4PO#F 7-6 (5) 7-6 (9) 01:41
7 Kors, Francis/ Speelman, Alina v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6PO#F 6-3 6-1 01:00
Niet gepland
Jonker, Berend v Verduin, Dennis HE3 wo
Zijlstra, Zen/ Kleverlaan, Vincent v Wever, Patrick/ Zwaanswijk, Patrick HD3P1 wo
Heuvel, Frank van den/ Zwiers, Patrick v Kappen, Lars/ Hertog, Tim den HD3P2 wo
Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Wever, Patrick/ Zwaanswijk, Patrick HD3PO wo
Diepen, Anouk van v Heyst, Alyssa van DE3 wo
Oosterhuis, Hans/ Koning, Esther v Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den GD3P1 wo
Bulters, Tom/ Hoogenstein, Michelle v Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den GD3P1 wo
Kok, Steffan/ Dijk - Griekspoor, Martine van v Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den GD3P1 wo
Wiers, Tim v Boer, Sidney de HE4 wo
Jagtman, Willem v Witteman, Koen HE4 wo
Weers, Jerry de/ Meerman, Steven v Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans HD4PO wo
Kremer, Suzanne v Kerstholt, Lisa DE4 __________
Oud, Stefan/ Herber, Marloes v IJzerman, Ivo/ IJzerman, Nikki GD4PO wo
Vijlder, Michael de v Snijders Blok, Daan HE5 wo
Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de v Bloklander, Niels/ Hulsbos, Wim HD5P2 wo
Turnhout, Sander/ Hellingman, Bastiaan v Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de HD5PO wo
Kerstholt, Lisa v Reker, Amanda DE5 wo
Wouters, Maureen v Peet, Sylvana van der DE5 wo
Veldman, Edwin v Reker, Mark HE6 wo
Bruggen, Joost van/ Diependaal, André v Kors, Carlo/ Speelman, Theo HD6P3 wo
Höcker, Johannes/ Jonkman-Höcker, Ieteke v Korporaal, Monique/ Korporaal, Hans GD6P2 wo
Camfferman, Lars/ Groot, Mireille v Wiers, Dominique/ Witteman, Paul GD6P2 __________
Korporaal, Monique/ Korporaal, Hans v Wiers, Dominique/ Witteman, Paul GD6P2 wo
Korporaal, Monique/ Korporaal, Hans v Camfferman, Lars/ Groot, Mireille GD6P2 wo
Duyn, Marja/ Veldmeijer, Evert v Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron GD635P1 wo
Duyn, Marja/ Veldmeijer, Evert v Kerkhoff, Elly/ Klemann, Jeroen GD635P1 wo
Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Kerkhoff, Elly/ Klemann, Jeroen GD635P1 wo
Hop, Liesbeth/ Heusinkveld, Jan Willem v Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick GD635P3 wo
Kors, Francis/ Blauw, Udo v Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick GD635PO wo
Stevens-Smeenge, Myrna/ Maier, Remko v Kerkhoff, Elly/ Klemann, Jeroen GD635PO wo
Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana v Westerhout, Mechteld/ Mense, Carla DD7P2 wo
Mater, Gerard/ Mater-Kegels, Elsa v Oijen, Thijs van/ Kaestner, Daniëlle GD735P2 wo
Mater, Gerard/ Mater-Kegels, Elsa v Grillis, Casper/ Grillis, Paula GD735P2 wo
Wal, Fred van der v Cornet, Ronald HE8 wo

Volg dit toernooi op www.HaarlemseTennisWeek.nl.

© PlanMySport - 12 Nov 2019 09:33