Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek 2006
friday 22 until sunday 31 december 2006
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Scheidsrechter Werkelijk gespeeld
Friday 22 December 2006
14:45 1 Bogaert, Michiel van den v Small, Gene HE5 7-6 (2) 6-2 01:19
2 Gonsalves Jardin de Ponte, Gian-Philippe v Dunné, Nick van HE4 6-1 6-4 01:23
3 Dam, Sven ten v Veldman, Emiel HE4 4-6 6-4 6-7 (8) 01:42
15:00 5 Hessels, Jos v Lapré, Stefan HE7 6-4 7-6 (1) 02:04
16:00 1 Kremer, Suzanne v Korpershoek, Ingeborg DE4 0-6 6-7 (3) 01:32
16:15 3 Ernsting, Don v Mchedlishwili, Nico HE3 6-0 6-1 00:55
4 Block, Ricardo v Mol, Jesse HE6 2-6 5-7 01:35
16:30 5 Bosma, Arjen/ Vries, Ingrid de v Groot, Mireille/ Nieuwburg, Erwin van GD6P2 6-3 4-6 6-7 (6) 01:34
6 Best, Gijs de v Eijs, Milo HE8 6-2 6-3 01:04
17:15 1 Zijlstra, Zen v Dam, Sven ten HE3 wo
2 Borst, Kevin v Gorkum, Emil van HE3 6-4 7-6 (8) 01:38
17:30 3 Aarts, Kasper v Höcker, Johannes HE5 6-1 6-2 01:20
18:00 6 Veldmeijer, Evert v Wakker, Riccardo HE6 2-6 4-6 01:33
7 Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van v Slooten, Jaap van/ Slooten, Rob van HD6P1 6-1 6-4 01:12
18:45 1 Veen, Tine van/ Deijk, Anja van v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8P1 4-6 4-6 01:20
2 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Philippo, Nick/ Teunissen, Milanne GD4P1 5-7 6-1 7-6 (8) 01:57
19:00 3 Bos, Jan/ Hulsbos, Wim v Bourguignon, Jan-Paul/ Herfst, Wim HD5P1 6-2 6-1 00:56
4 Kuiper, Madelon/ Boorsma, Hylko v Feitsma, Mariska/ Rijs, Robert-Jan GD8P2 6-3 6-3 01:26
19:15 5 Block, Ricardo v Petten, Albert van HE7 4-6 7-5 7-6 (8) 02:03
19:30 6 Hulshof, Benno v Melman, Peter HE8 7-5 6-4 01:19
7 Eijs, Milo/ Stroom, Niels van der v Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick HD8P1 6-4 4-6 6-7 (2) 01:21
20:00 1 Altena, Gabriëlle v Bruin, Stephanie de DE3 6-3 6-2 01:27
2 Wakker, Riccardo/ Lange, Michel de v Hooiveld, Niels/ Vader, Ronald HD6P2 6-2 6-0 01:18
20:15 3 Kerkhof, Mark v Knaap, Martijn van der HE4 6-3 6-3 01:37
20:30 4 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Trouwen, Ria/ Berg, Jan van den GD735P2 2-6 7-5 6-7 (5) 01:53
5 Kuijl, Andy van der v Jagtman, Willem HE4 6-3 6-2 01:24
21:00 6 Bosma, Arjen/ Vries, Ingrid de v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris GD6P2 4-6 4-6 01:37
7 Duif, Ivor v Richard, Maarten HE3 0-6 3-6 01:14
21:30 1 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Duiven-de Wit, Francis van/ Duiven, Martin van GD7P1 6-3 6-2 01:27
21:45 3 Doorn, Thomas van v Duif, Hjalmar HE3 3-6 5-7 01:28
4 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Lugt, Lennart de/ Kremer, Suzanne GD4P1 6-3 6-3 02:15
Saturday 23 December 2006
10:15 1 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P2 6-3 6-2 01:07
2 Kerkhoff, Stef v Kuijl, Andy van der HE5 4-6 6-4 6-7 (3) 01:52
3 Altena, Marc v Small, Gene HE4 wo
4 Snijders Blok, Daan v Oud, Stefan HE5 3-6 4-6 01:28
5 Hertog, Tim den v Boon, Lennard HE3 6-4 6-1 01:03
10:30 6 Bergman, Stefan v Bersee, Dominic HE3 6-2 6-1 01:08
7 Kruif, Michael de v Cuvelier, Brian HE6 6-1 7-5 01:18
11:45 1 Doorn, Thomas van v Wiers, Tim HE4 7-5 6-3 01:46
3 Abania, Dennis v Duif, Ivor HE4 0-6 0-1 opg 00:55
4 Bakel, Danillo van v Boorsma, Hylko HE8 6-3 6-3 01:14
12:00 5 Draaisma, Brenda/ Burgering, Maarten v Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda GD7P2 1-6 3-6 01:03
6 Melman, Rick v Tongeren, Bernard HE7 1-6 1-6 01:03
7 Philippo, Nick v Kloosterman, Tim HE4 4-6 6-4 6-7 (12) 01:49
13:00 2 Bogards, Bert v Kruif, Michael de HE7 7-5 4-6 6-7 (8) 01:35
3 Bogards, Karin v IJzerman, Vera DE7 1-6 7-6 6-7 (8) 02:32
13:30 6 Tongeren, Alex van v Wester, Willem HE7 7-5 2-6 7-6 (8) 01:53
7 Roetman, Saskia/ Kalkman, Lilian v Ridder, Simone de/ Bie, Marieke de DD6P1 6-4 7-5 01:58
14:30 1 Herber, Marloes v Maarl, Kim van der DE5 6-0 6-1 00:51
2 Bakel, Danillo van/ Hoffman, Davey v Jong, Ad de/ Jong, Dave de HD7P2 4-6 4-6 01:36
3 Kalkman, Nicole/ Kalkman, Sander v Rijcke, Caroline de/ Schaik, Bert van GD6P1 4-6 3-6 02:13
14:45 6 Timp, Peter/ Schotanus, Frans v Vries, Vegter de/ Wagt, Alexander de HD8P2 3-6 2-6 01:29
7 Lommerse-Strobbe, Marion/ Stevens-Serne, Lida v Peeperkorn, Jeanny/ Klemann, Monique DD7P1 6-2 6-4 01:28
15:00 4 Camfferman, Rick v Kerkhof, Mark HE3 wo
15:45 1 Drunen, Petra van v Alblas-van den Burg, Linda DE7 6-4 6-4 01:23
2 Boer, Sidney de v Ravenswoud, Carlo van HE4 1-6 4-6 01:13
3 Krullaards, Thijs v Bijsterveld, Etienne HE4 6-4 7-5 01:56
16:15 4 Velleman, Daniel v Krullaards, Lucas HE5 3-6 6-7 (4) 01:53
5 Berg, Harry van den/ Well, Laura van v Fiekert, Haiko/ Fiekert, Lune GD3P2 3-6 4-6 01:37
6 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Trouwen, Ria/ Berg, Jan van den GD735P2 7-5 3-6 7-6 (8) 01:50
7 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Wakker, Riccardo/ Lange, Michel de HD6P2 3-6 5-7 01:26
17:00 1 Verlee, Odette/ Aalders, Johan v Roodselaar, Henk van/ Kaestner, Daniëlle GD8P1 3-6 2-6 01:10
17:30 3 Verduin, Dennis v Kampen, Lars van HE3 3-6 2-6 01:13
18:00 5 Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van v Engelhart, Terry/ Meijer, Mitchell HD6P1 6-0 6-0 01:00
6 Bos, Jan/ Hulsbos, Wim v Melman, Dennis/ Huliselan, Wesley HD5P1 2-6 4-6 01:17
18:30 2 Payne, Jessica/ Snel, Maarten v Ojik, Angelique van/ Altena, Marc GD4P2 4-6 1-6 01:19
19:00 3 Jonkman, Bernard v Smithuis, Frits HE3 6-2 6-2 01:21
19:30 4 Kalkman, Nicole/ Kalkman, Sander v Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron GD6P1 3-6 6-7 (0) 01:47
6 Hessels, Jos v Braber, Anton den HE7 6-7 (4) 3-6 02:07
7 Anna, Noemi Dell v Bakel, Nicky van DE4 3-6 4-6 01:27
19:45 1 Bosma, Arjen/ Tjioe, Rick v Vink, André/ Veldmeijer, Evert HD6P2 6-7 (5) 3-6 01:42
2 Groot, Mireille/ Nieuwburg, Erwin van v Kerkhoff, Elly/ Klemann, Jeroen GD6P2 6-3 7-6 (7) 01:13
20:15 3 Bemmel, Jonathan van v Veldman, Laurens HE3 4-6 1-6 01:26
20:45 4 Oijen, Thijs van/ Soelen, Georgette van v Peeperkorn, Frans/ Peeperkorn, Jeanny GD735P1 6-3 4-6 7-6 (4) 01:23
5 Kuiper, Madelon v Rijcke, Caroline de DE7 2-6 6-3 7-6 (8) 01:40
21:00 6 Roodselaar, Henk van/ Kaestner, Daniëlle v Schotanus, Frans/ Hooglugt, Angelique GD8P1 6-3 6-2 00:59
7 Exalto, Jenny/ Dingerdis, Anja v Lommerse-Strobbe, Marion/ Stevens-Serne, Lida DD7P1 7-5 6-4 01:21
21:15 1 Kerkhof, Mark v Veldman, Emiel HE3 6-3 6-4 00:26
2 Veldman, Edwin v Luitink, Björn HE5 wo
21:45 3 Pothuizen, Mark v Ravenswoud, Carlo van HE3 6-2 6-3 01:45
Sunday 24 December 2006
09:00 1 Ernsting, Don v Bergman, Stefan HE3 3-6 6-2 6-7 (7) 02:06
10:15 1 Slooten, Rob van v Eleveld, Patrick HE7 6-3 6-2 01:23
2 Brouwer, Laura v Reker, Amanda DE5 7-5 6-4 01:52
3 Mol, Jesse v Velleman, Daniel HE6 6-3 6-2 01:12
4 Franse, Tineke/ Emmerik, Carla v Veen, Tine van/ Deijk, Anja van DD8P1 wo
10:30 5 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Rijcke, Caroline de/ Schaik, Bert van GD6P1 6-2 6-4 01:19
6 Aarts, Kasper v Visser, Nick HE4 1-6 2-6 00:42
7 Molenaar, Bob v Lapré, Stefan HE8 2-6 2-6 01:34
11:45 1 Gonsalves Jardin de Ponte, Gian-Philippe v Bijsterveld, Etienne HE3 6-3 7-6 01:47
2 Luitink, Björn v Duin, Paul HE4 6-4 2-6 6-7 (8) 01:44
3 Anna, Noemi Dell v Brouwer, Larissa DE3 0-6 2-6 01:03
4 Kaandorp, Frank v Jong, Roger de HE8 6-4 6-4 01:28
12:00 5 Bloem, Robert v Melman, Dennis HE7 6-1 6-0 01:01
6 Kuijl, Andy van der v Ravenswoud, Carlo van HE4 7-5 6-3 01:50
7 Cornet, Ronald v Uitermark, Henrie HE8 1-6 1-6 00:58
13:00 1 Visser, Marieke/ Egmond, Debbie van v Zanten, Kelly van/ Schaik, Debbie van DD4P1 6-1 6-2 01:15
2 Jong, Ad de/ Jong, Dave de v Braber, Anton den/ Braber, Adriaan den HD7P2 6-7 (4) 4-6 01:44
3 Verlee, Odette/ Aalders, Johan v Schotanus, Frans/ Hooglugt, Angelique GD8P1 7-5 6-4 01:28
13:15 4 Best, Gijs de/ Best, Jeanine de v Feitsma, Mariska/ Rijs, Robert-Jan GD8P2 6-7 (8) 5-7 01:36
13:30 5 Berendsen, Maarten v Bloem, Matthijs HE3 3-6 3-6 01:37
6 Rutte, Don v Slooten, Rob van HE7 6-2 6-3 01:14
7 Veldman, Emiel v Smithuis, Frits HE4 4-6 7-5 7-6 (8) 01:38
14:30 2 Kruif, Michael de v Musulin, Stipan HE7 6-4 3-6 7-6 (5) 01:42
3 Payne, Jessica v Roetman, Saskia DE5 6-3 7-5 01:45
14:45 5 Duiven-de Wit, Francis van/ Duiven, Martin van v Pull, Paula/ Pull, Lex GD7P1 6-4 6-2 01:48
6 Tongeren, Bernard v Abrahams, Sven HE6 6-3 6-0 01:19
7 Snel, Maarten v Sneep, Menno HE4 6-4 6-7 (5) 7-6 (3) 01:50
15:00 4 Wiers, Tim/ Cozijnsen, Timothy v Pothuizen, Mark/ Hulsbos, Wim HD4P2 7-6 (5) 4-6 6-7 (4) 01:53
15:45 1 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Meulen, Rick van der/ Hertog, Tim den HD3P1 7-6 (4) 3-6 6-7 (6) 01:43
2 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735P2 6-1 7-6 (2) 01:42
3 Borst, Kevin v Bloem, Matthijs HE3 2-6 6-7 (1) 01:35
16:15 4 Eijs, Milo/ Stroom, Niels van der v Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan HD8P1 6-7 (2) 6-3 7-6 (10) 01:27
5 Gonsalves Jardin de Ponte, Gian-Philippe v Duif, Ivor HE4 6-4 6-4 01:46
6 Boer, Sidney de v Aarts, Kasper HE5 6-7 (5) 6-7 (11) 02:32
7 Bruin, Stephanie de v Bakel, Nicky van DE4 6-1 6-3 01:06
Tuesday 26 December 2006
11:45 1 Wallaart, Dominiek v Kuhne, Megan DE4 6-0 6-4 01:34
3 Dam, Sven ten v Richard, Maarten HE3 2-6 6-4 7-6 (7) 01:36
12:00 5 Bakel, Danillo van/ Hoffman, Davey v Braber, Anton den/ Braber, Adriaan den HD7P2 3-6 1-6 01:17
7 Min, Lisanne/ Min, Marionne v Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle DD6P2 0-6 6-4 6-7 (9) 01:43
13:00 1 Verlee, Odette v Veen, Tine van DE8 6-1 6-2 01:06
2 Kuijl, Andy van der v Jagtman, Willem HE5 2-6 2-6 01:14
3 Lapré, Stefan v Stroom, Niels van der HE8 3-6 2-6 01:07
13:15 4 Lugt, Lennart de v Kalle, Niels HE5 6-2 3-6 7-6 (8) 01:30
13:30 5 Melman, Peter v Pilot, Harko HE7 3-6 6-4 6-7 (6) 01:30
6 Grove, Peter v Tongeren, Alex van HE7 6-3 6-2 01:14
7 Franken, Roderik v Verduin, Nick HE3 7-5 6-1 01:29
14:30 1 Jonkman, Bernard v Veldman, Laurens HE3 6-2 5-7 7-6 (4) 01:48
2 Hoeflaak, Jochem/ Meerman, Steven v Vijlder, Michael de/ Duin, Paul HD4P1 4-6 6-4 7-6 (8) 01:53
3 Altena, Marc v Kloosterman, Tim HE4 7-6 (4) 6-1 01:23
14:45 5 Doorn, Thomas van v Mchedlishwili, Nico HE4 wo 01:30
6 Engelhart, Terry v Kaandorp, Frank HE8 6-7 (7) 2-3 opg 01:40
7 Wernke, Romy/ Reker, Amanda v Jonkman-Höcker, Ieteke/ Schiering, Brigitte DD6P3 6-2 6-3 01:17
15:00 4 Zanten, Kelly van v Kalkman, Lilian DE5 6-3 6-2 01:46
15:45 1 Deijk, Anja van v Lapré, Marlies DE8 wo
2 Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Bergman, Stefan/ Kampen, Lars van HD3P2 5-7 6-2 6-7 (9) 01:31
3 Bakel, Danillo van v Hulshof, Benno HE8 7-5 6-3 01:43
Wednesday 27 December 2006
13:30 2 Krullaards, Lucas v Huliselan, Wesley HE5 1-6 2-6 01:26
4 Abrahams, Sven v Bloem, Robert HE7 4-6 4-6 01:38
14:45 1 Lugt, Lennart de/ Kremer, Suzanne v Philippo, Nick/ Teunissen, Milanne GD4P1 6-7 (1) 3-6 01:37
2 Meijer, Mitchell v Block, Ricardo HE7 1-6 4-6 01:29
3 Hertog, Tim den v Pothuizen, Mark HE3 6-4 6-4 01:35
15:00 4 Rutte, Don v Tongeren, Bernard HE7 6-0 3-6 7-6 (10) 01:45
5 Fiekert, Lune v Payne, Jessica DE5 6-3 6-4 01:20
7 Kloosterman, Tim v Bogaert, Michiel van den HE5 6-2 6-2 01:29
16:00 1 Bourguignon, Jan-Paul/ Herfst, Wim v Melman, Dennis/ Huliselan, Wesley HD5P1 1-6 3-6 01:12
2 Lommerse-Strobbe, Marion v Feeleus, Davina DE7 wo
16:15 3 Duin, Paul v Snel, Maarten HE4 7-6 (1) 6-1 01:35
16:30 5 Gonsalves Jardin de Ponte, Gian-Philippe v Kampen, Lars van HE3 2-6 3-6 01:28
6 Bosma, Arjen/ Tjioe, Rick v Wakker, Riccardo/ Lange, Michel de HD6P2 2-6 4-6 01:15
7 Kuiper, Madelon/ Boorsma, Hylko v Best, Gijs de/ Best, Jeanine de GD8P2 6-4 1-0 opg 01:08
17:15 1 Vijlder, Michael de v Olijerhoek, Michael HE5 7-5 6-3 01:45
2 Hoeflaak, Jochem/ Meerman, Steven v Booms, Maurice/ Bogaert, Michiel van den HD4P1 6-7 (5) 6-2 6-7 (3) 01:56
17:30 3 Hoogenstein, Michelle/ Wallaart, Dominiek v Berkhout, Nienke/ Diepen, Anouk van DD3P1 1-6 5-7 01:38
17:45 4 Slooten, Jaap van/ Slooten, Rob van v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD6P1 1-6 3-6 00:56
18:00 5 Beers, Monique v Voorma, Dido DE3 6-4 1-6 6-7 (13) 02:05
6 Visser, Marieke v Plompen - van Wooning, Wendy van DE8 6-4 6-3 01:17
7 Pilot, Harko v Heijder, Robert HE7 1-6 3-6 01:31
18:45 1 Franse, Tineke/ Emmerik, Carla v Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der DD8P1 4-6 6-1 6-7 (2) 01:36
2 Overbeek, Elisa v Verzijlberg, Chantal DE4 6-0 6-3 01:16
19:00 3 Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick v Beukenkamp, Richard/ Rijs, Robert-Jan HD8P1 7-6 (0) 6-0 01:16
4 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Hooiveld, Niels/ Vader, Ronald HD6P2 6-3 6-2 01:19
19:15 5 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Sneep, Menno/ Zijlstra, Zen HD3P1 6-2 6-3 01:17
19:30 6 Veen, Tine van/ Deijk, Anja van v Lapré, Marlies/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P1 wo
7 Wever, Patrick/ Kruijff, Matthijs v Verduin, Dennis/ Verduin, Nick HD3P2 6-3 6-4 01:18
20:00 1 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Min, Lisanne/ Min, Marionne DD6P2 6-2 6-4 01:25
2 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris v Groot, Mireille/ Nieuwburg, Erwin van GD6P2 wo
20:15 3 Richard, Maarten/ Haaren, Mirjam van v Fiekert, Haiko/ Fiekert, Lune GD3P2 6-7 (2) 5-7 02:17
20:30 4 Gorkum, Emil van/ Gerritsen, Tim v Berendsen, Maarten/ Borst, Kevin HD3P3 5-7 3-6 01:46
5 Bulters, Tom/ Hoogenstein, Michelle v Halevi, Jaïr/ Voorma, Dido GD3P1 6-1 6-3 01:19
21:00 6 Exalto, Jenny/ Dingerdis, Anja v Peeperkorn, Jeanny/ Klemann, Monique DD7P1 6-2 7-5 01:17
7 Roodselaar, Henk van/ Roodselaar, Glenn van v Timp, Peter/ Schotanus, Frans HD8P2 7-6 (3) 6-4 02:13
21:30 1 Ridder, Simone de/ Bie, Marieke de v Maarl-Groenveld, Corina van der/ Maarl, Kim van der DD6P1 6-3 6-1 01:23
2 Bogards, Karin/ Bogards, Tim v Oijen, Thijs van/ Soelen, Georgette van GD735P1 7-6 (4) 6-2 01:47
21:45 3 Zanten, Kelly van v IJzerman, Nikki DE5 1-6 3-6 01:17
4 Bemmel, Jonathan van v Visser, Nick HE4 6-2 6-1 00:53
Thursday 28 December 2006
12:00 6 Franken, Roderik v Duif, Hjalmar HE3 6-3 6-3 01:37
14:45 1 Lugt, Lennart de v Jagtman, Willem HE5 2-6 5-7 01:01
15:00 5 Pijsel, Marc v Kruif, Michael de HE6 wo
6 Kalkman, Nicole v Min, Lisanne DE6 6-3 6-3 01:12
7 Jonkman, Bernard v Bloem, Matthijs HE3 6-3 4-6 7-6 (8) 01:13
16:15 3 Slooten, Jaap van/ Slooten, Rob van v Engelhart, Terry/ Meijer, Mitchell HD6P1 6-4 6-4 01:27
16:30 5 Kloosterman, Tim v Oud, Stefan HE5 6-4 1-6 7-6 (6) 01:32
17:15 1 Vijlder, Michael de/ Duin, Paul v Booms, Maurice/ Bogaert, Michiel van den HD4P1 6-3 6-3 01:20
2 Kerkhof, Mark v Krullaards, Thijs HE4 6-4 6-4 01:54
17:30 3 Gorkum, Emil van/ Gerritsen, Tim v Horst, Yvo van der/ Knol, Ralph HD3P3 6-7 (6) 6-3 7-6 (11) 02:06
17:45 4 Aarts, Kasper v Luitink, Björn HE5 3-6 7-6 6-7 (8) 02:28
18:00 5 Ingen, Eva van/ Biesen, Margriet van der v Lapré, Marlies/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P1 6-0 6-3 01:13
6 Wakker, Riccardo v Krullaards, Lucas HE6 7-5 6-4 01:49
18:45 1 Roodselaar, Henk van/ Roodselaar, Glenn van v Vries, Vegter de/ Wagt, Alexander de HD8P2 6-4 1-6 7-6 (8) 01:37
2 Visser, Marieke/ Egmond, Debbie van v Meijers, Jeanette/ Ojik, Angelique van DD4P1 2-6 6-2 6-7 (7) 01:16
19:00 3 Oijen, Thijs van/ Lange, Michel de v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7P1 3-6 6-1 6-7 (7) 01:26
4 Zanten, Kelly van/ Schaik, Debbie van v Herber, Marloes/ Hof, Leonie van 't DD4P1 6-7 3-6 02:00
19:15 5 Bosma, Arjen/ Vries, Ingrid de v Kerkhoff, Elly/ Klemann, Jeroen GD6P2 6-0 6-1 00:56
19:30 6 Bulters, Tom/ Hoogenstein, Michelle v Meulen, Rick van der/ IJzerman, Nikki GD3P1 6-4 3-6 7-6 (6) 01:39
7 Winkelman, Alex/ Exalto, Jenny v Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick GD735P2 5-7 0-6 01:25
20:00 1 Horst, Yvo van der/ Knol, Ralph v Berendsen, Maarten/ Borst, Kevin HD3P3 3-6 1-6 01:25
2 Bogards, Karin/ Bogards, Tim v Peeperkorn, Frans/ Peeperkorn, Jeanny GD735P1 7-6 (6) 6-2 01:38
20:15 3 Krullaards, Thijs/ Knaap, Martijn van der v Wiers, Tim/ Cozijnsen, Timothy HD4P2 6-4 4-6 6-7 (2) 01:44
20:30 4 Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de v Lommerse-Strobbe, Marion/ Stevens-Serne, Lida DD7P1 6-3 6-7 (6) 7-6 (3) 01:55
5 Trouwen, Ria/ Berg, Jan van den v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735P2 6-3 6-1 01:04
21:00 6 Grove, Peter v Braber, Anton den HE7 3-6 3-6 01:40
7 Olijerhoek, Michael/ Groot, Mireille v Ojik, Angelique van/ Altena, Marc GD4P2 4-6 1-6 01:08
21:30 1 Rijcke, Caroline de/ Schaik, Bert van v Duyn, Marja/ Veldmeijer, Evert GD6P1 2-6 2-6 01:11
2 Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de v Bourguignon, Jan-Paul/ Herfst, Wim HD5P1 6-3 6-0 01:02
21:45 3 Schaik, Debbie van v Herber, Marloes DE5 6-3 7-5 01:40
4 Stevens-Smeenge, Myrna/ Kerkhoff, Elly v Wernke, Romy/ Reker, Amanda DD6P3 6-3 6-1 01:22
5 Meulen, Rick van der/ Hertog, Tim den v Sneep, Menno/ Zijlstra, Zen HD3P1 1-6 4-6 01:27
Friday 29 December 2006
13:30 1 Franken, Roderik v Bergman, Stefan HE3 6-4 7-5 113609:33
2 Kalkman, Sander v Tongeren, Bernard HE6 6-2 6-3 01:18
3 Kuiper, Madelon v Drunen, Petra van DE7 7-5 4-6 6-7 (9) 02:16
4 Huizing-van Rossem, Stéfanie v Diepen, Anouk van DE3 wo
5 Roetman, Saskia/ Kalkman, Lilian v Maarl-Groenveld, Corina van der/ Maarl, Kim van der DD6P1 6-2 6-3 01:25
14:45 1 Brouwer, Laura v Teunissen, Milanne DE5 1-6 2-6 00:49
2 IJzerman, Vera v Lommerse-Strobbe, Marion DE7 4-6 6-2 6-7 (8) 01:34
3 Block, Ricardo v Kruif, Michael de HE7 2-6 6-3 6-7 (4) 01:51
15:00 4 Gonsalves Jardin de Ponte, Gian-Philippe v Doorn, Thomas van HE4 3-6 7-5 6-7 (7) 02:03
16:00 1 Kalkman, Nicole/ Kalkman, Sander v Duyn, Marja/ Veldmeijer, Evert GD6P1 5-7 4-6 01:44
2 Vijlder, Michael de v Huliselan, Wesley HE5 7-6 (2) 7-5 02:39
16:15 3 Bloem, Robert v Heijder, Robert HE7 7-6 (6) 3-6 7-6 (6) 01:57
4 Hertog, Tim den v Kampen, Lars van HE3 1-6 0-6 01:08
16:30 5 Kerkhof, Mark v Kuijl, Andy van der HE4 6-4 6-4 01:40
17:15 1 Payne, Jessica/ Snel, Maarten v Olijerhoek, Michael/ Groot, Mireille GD4P2 3-6 7-6 (3) 7-6 (6) 01:37
2 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Pull, Paula/ Pull, Lex GD7P1 6-4 6-0 01:00
17:30 3 Jong, Ad de/ Jong, Dave de v Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul HD7P2 6-3 3-6 6-7 (3) 01:27
17:45 4 Bemmel, Jonathan van v Duin, Paul HE4 6-1 7-5 01:27
18:00 5 Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD6P1 1-6 6-4 6-7 (8) 01:45
18:45 1 Draaisma, Brenda/ Burgering, Maarten v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P2 5-7 6-4 6-7 (8) 01:50
2 Richard, Maarten/ Haaren, Mirjam van v Berg, Harry van den/ Well, Laura van GD3P2 7-5 6-4 01:39
19:00 3 Wever, Patrick/ Kruijff, Matthijs v Bergman, Stefan/ Kampen, Lars van HD3P2 5-7 2-6 01:26
4 Meijers, Jeanette/ Ojik, Angelique van v Herber, Marloes/ Hof, Leonie van 't DD4P1 6-3 5-7 7-6 (9) 01:53
19:15 5 Bosma, Arjen/ Tjioe, Rick v Hooiveld, Niels/ Vader, Ronald HD6P2 6-3 6-4 01:39
20:00 1 Krullaards, Thijs/ Knaap, Martijn van der v Pothuizen, Mark/ Hulsbos, Wim HD4P2 3-6 6-4 6-7 (8) 01:53
2 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Duyn, Marja/ Kaestner, Daniëlle DD6P2 6-3 6-4 01:30
20:15 3 Beers, Monique/ Rolloos, Ilona v Berkhout, Nienke/ Diepen, Anouk van DD3P1 6-1 6-4 01:27
20:30 4 Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de v Melman, Dennis/ Huliselan, Wesley HD5P1 6-0 6-3 01:06
5 Oijen, Thijs van/ Lange, Michel de v Bogards, Bert/ Bogards, Tim HD7P1 6-3 6-3 01:31
21:30 1 Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de v Peeperkorn, Jeanny/ Klemann, Monique DD7P1 6-4 6-2 01:16
2 Uitermark, Henrie v Best, Gijs de HE8 6-1 6-4 01:33
21:45 3 Kerkhof, Mark v Dam, Sven ten HE3 6-1 6-0 01:10
4 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris v Kerkhoff, Elly/ Klemann, Jeroen GD6P2 6-0 6-3 00:55
5 Altena, Marc v Veldman, Emiel HE4 3-6 6-2 7-6 (9) 01:34
Saturday 30 December 2006
09:00 1 Brouwer, Larissa v Diepen, Anouk van DE3 4-6 0-6 01:34
10:15 2 Engelhart, Terry v Bakel, Danillo van HE8 4-6 6-2 01:25
4 Franse, Tineke/ Emmerik, Carla v Lapré, Marlies/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P1 6-1 6-2 00:59
10:30 1 Braber, Anton den/ Braber, Adriaan den v Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul HD7P2 3-6 1-6 01:04
3 Uitermark, Henrie v Stroom, Niels van der HE8 6-2 6-2 01:22
10:45 5 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD735P2 7-6 (2) 6-4 01:49
11:45 2 Wakker, Riccardo v Mol, Jesse HE6 6-3 3-6 7-6 (8) 01:41
4 Verlee, Odette v Visser, Marieke DE8 4-6 5-7 01:52
12:00 1 Stevens-Smeenge, Myrna/ Kerkhoff, Elly v Jonkman-Höcker, Ieteke/ Schiering, Brigitte DD6P3 6-3 6-3 01:09
3 Rutte, Don v Bloem, Robert HE7 6-3 7-6 (3) 01:30
12:15 5 Zanten, Kelly van/ Schaik, Debbie van v Meijers, Jeanette/ Ojik, Angelique van DD4P1 4-6 4-6 01:36
13:00 2 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Engelhart, Terry/ Meijer, Mitchell HD6P1 6-3 6-4 01:23
4 Vijlder, Michael de v Jagtman, Willem HE5 6-1 6-4 01:30
13:30 1 Kloosterman, Tim v Luitink, Björn HE5 3-6 1-6 01:12
3 Kerkhof, Mark v Kampen, Lars van HE3 0-6 1-6 00:59
14:30 2 Exalto, Jenny/ Dingerdis, Anja v Hoekstra, Annemieke/ Bie, Marieke de DD7P1 4-6 6-1 7-6 (8) 01:28
4 Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de v Bos, Jan/ Hulsbos, Wim HD5P1 6-3 6-4 01:19
15:00 1 Fiekert, Lune v Schaik, Debbie van DE5 6-3 6-3 01:35
3 Bogards, Bert/ Bogards, Tim v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7P1 wo
5 Drunen, Petra van v Lapré, Marlies DE8 6-0 6-0 00:53
15:45 2 Bruin, Stephanie de v Wallaart, Dominiek DE4 2-6 3-6 00:57
4 Voorma, Dido v Altena, Gabriëlle DE3 3-6 4-6 01:49
16:15 5 Kruif, Michael de v Kalkman, Sander HE6 4-6 1-6 01:16
16:30 1 IJzerman, Vera v Wernke, Romy DE6 6-3 7-6 (6) 01:50
3 Overbeek, Elisa v Korpershoek, Ingeborg DE4 6-2 6-2 01:13
17:15 2 Visser, Marieke/ Egmond, Debbie van v Herber, Marloes/ Hof, Leonie van 't DD4P1 wo
4 Stevens-Smeenge, Myrna/ Kerkhoff, Elly v Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy DD6PO 3-6 6-2 6-7 (9) 01:22
17:45 5 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Duyn, Marja/ Veldmeijer, Evert GD6P1 1-6 1-6 00:55
18:00 1 Halevi, Jaïr/ Voorma, Dido v Meulen, Rick van der/ IJzerman, Nikki GD3P1 3-6 6-1 6-7 (3) 01:46
3 Beers, Monique/ Rolloos, Ilona v Hoogenstein, Michelle/ Wallaart, Dominiek DD3P1 6-2 7-6 (5) 01:41
18:45 4 Bemmel, Jonathan van v Kerkhof, Mark HE4 7-6 (5) 6-0 01:34
19:15 5 Doorn, Thomas van v Altena, Marc HE4 6-3 6-4 01:33
19:30 1 Kruif, Michael de v Braber, Anton den HE7 6-0 6-3 01:16
3 Jonkman, Bernard v Franken, Roderik HE3 6-2 3-6 6-7 (4) 01:18
20:15 2 IJzerman, Nikki v Teunissen, Milanne DE5 6-3 6-4 01:15
Sunday 31 December 2006
09:00 1 Roetman, Saskia/ Kalkman, Lilian v Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy DD6PO#F 6-4 3-6 6-7 (3) 01:36
2 Bakel, Danillo van v Uitermark, Henrie HE8#F 6-4 1-6 7-6 (7) 01:46
4 Berendsen, Maarten/ Borst, Kevin v Bergman, Stefan/ Kampen, Lars van HD3PO wo
5 Lommerse-Strobbe, Marion v Drunen, Petra van DE7#F 4-6 6-2 6-7 (8) 01:39
10:15 2 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Wakker, Riccardo/ Lange, Michel de HD6PO#F wo
7 Bulters, Tom/ Hoogenstein, Michelle v Fiekert, Haiko/ Fiekert, Lune GD3PO#F 6-4 7-5 01:34
10:30 1 Bogards, Karin/ Bogards, Tim v Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick GD735PO#F 0-6 4-6 Rob Gobel 01:11
4 Drunen, Petra van v Visser, Marieke DE8#F 6-1 3-6 7-6 (9) 01:39
6 Roodselaar, Henk van/ Kaestner, Daniëlle v Kuiper, Madelon/ Boorsma, Hylko GD8PO#F 6-1 6-3 01:20
10:45 5 Bemmel, Jonathan van v Doorn, Thomas van HE4#F 6-1 6-4 Niels Kalle 01:21
11:45 2 Luitink, Björn v Vijlder, Michael de HE5#F 7-5 6-3 Nico Wouda 01:40
12:00 6 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda GD7PO#F 6-4 6-3 01:22
12:15 1 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Berendsen, Maarten/ Borst, Kevin HD3PO#F 6-4 3-6 7-6 (9) Niels Kalle 01:18
4 Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick v Roodselaar, Henk van/ Roodselaar, Glenn van HD8PO#F 4-6 7-6 (4) 7-6 (7) 01:25
5 Kalkman, Sander v Wakker, Riccardo HE6#F 7-5 2-6 7-6 (7) 01:46
13:15 2 Duyn, Marja/ Veldmeijer, Evert v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris GD6PO#F 4-6 6-1 6-7 (8) 01:42
13:30 6 Fiekert, Lune v IJzerman, Nikki DE5#F 6-2 7-5 Rob Göbel 01:37
13:45 1 Wallaart, Dominiek v Overbeek, Elisa DE4#F 1-6 6-3 7-6 (5) 01:19
4 Kalkman, Nicole v IJzerman, Vera DE6#F 7-5 6-0 01:34
5 Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno v Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul HD7PO#F 1-6 3-6 01:02
14:45 2 Verzijlberg, Chantal/ Snijders Blok, Daan v Ojik, Angelique van/ Altena, Marc GD4PO#F 4-6 7-6 (4) 6-7 (8) 02:14
7 Rutte, Don v Kruif, Michael de HE7#F 6-1 6-2 01:05
15:15 1 Franken, Roderik v Kampen, Lars van HE3#F 0-6 5-7 01:16
4 Altena, Gabriëlle v Diepen, Anouk van DE3#F 2-6 6-4 6-7 (7) 01:35
5 Vijlder, Michael de/ Duin, Paul v Pothuizen, Mark/ Hulsbos, Wim HD4PO#F 6-4 3-6 6-7 (5) 01:38
Niet gepland
Veldman, Emiel v Abania, Dennis HE3 wo
Bakel, Danillo van/ Hoffman, Davey v Kleij, Jochem van der/ Andringa, Paul HD7P2 wo