Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse TennisWeek
vrijdag 23 december 2005 t/m zondag 1 januari 2006
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Vrijdag 23 December 2005
13:30 1 Cozijnsen, Floris v Veldman, Emiel HE5 0-6 3-6 01:03
2 Kloosterman, Tim v Wagener, Frank HE5 4-6 4-6 01:47
3 Mchedlishwili, Nico v Wiers, Tim HE5 6-3 4-6 6-7 (7) 01:32
4 Roode, Jaimy van v Verduin, Nick HE3 6-1 2-6 6-7 (8) 01:34
5 Wakker, Riccardo v Höcker, Johannes HE5 7-5 4-6 6-7 (4) 02:09
7 Block, Ricardo v Musulin, Stipan HE7 1-6 6-7 (5) 01:25
14:45 1 Comes, Bryan v Spierings, Ivar HE3 3-6 2-6 01:08
2 Everaars, Ernée v Blanken, Manja DE7 7-6 (2) 6-4 01:49
15:00 4 Zeestraten, Bas v Sneep, Menno HE5 2-6 0-6 01:15
5 IJzerman, Ivo v Knaap, Martijn van der HE5 3-6 3-6 01:12
6 Mak, Jake v Jagtman, Willem HE3 wo
16:00 1 Pappot, Jeroen v Philippo, Nick HE5 7-5 6-0 01:34
16:15 3 Lapré, Stefan v Pilot, Harko HE7 1-6 3-6 01:24
16:30 5 Keetlapper, Jasper v Block, Ricardo HE6 6-0 6-0 00:50
7 Visser, Pieter/ Visser, Willem v Smithuis, Frits/ Linden, Lennert van der HD3P4 6-1 3-6 7-6 (5) 01:22
17:15 1 Oud, Stefan v Komen, Frank HE5 6-3 7-5 01:30
2 Krullaards, Thijs v Sneep, Menno HE4 1-6 3-6 01:49
17:30 3 Vuijsje, Michael v Veldman, Emiel HE4 2-6 2-6 01:23
17:45 4 Kaandorp, Frank v Keuss, Marcel HE8 6-1 6-0 01:03
18:00 5 Dam, Sven ten v Oosterhuis, Hans HE3 2-6 1-6 01:12
6 Krullaards, Lucas v Groenbos, Marcel HE8 6-2 6-1 01:06
7 Vogel, Ronald v Winkelaar, Nico HE6 1-6 2-6 00:57
18:45 1 Bruin, Barry/ José, Hans v Vinkesteyn, Robin/ Roode, Jaimy van HD3P1 6-3 3-6 6-7 (5) 01:44
2 Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc v Spaan, Jan/ Tjioe, Ron HD6P2 6-1 6-2 01:07
19:00 4 Kloosterman, Tim/ Boon, Lennard v IJzerman, Ivo/ Höcker, Johannes HD5P1 6-2 6-2 01:17
19:15 5 Kuijl, Andy van der v Waag, René van der HE5 4-6 6-7 (4) 01:23
19:30 6 Wever, Patrick/ Thoolen jr., Constant v Meulen, Rick van der/ Blokmaker, Daniel HD3P4 6-0 6-3 01:28
7 Karelse, Bastiaan/ Karelse, Piet v Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van HD6P1 1-6 0-6 01:03
20:00 1 Ramakers, Koos/ Jonker, Berend v Verduin, Dennis/ Verduin, Nick HD3P3 7-6 (6) 4-6 6-7 (19) 01:48
2 Krullaards, Thijs v Kapetanovic, Bruno HE5 6-3 6-1 01:30
20:15 3 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van DD6P2 2-6 2-6 01:11
20:30 4 Heesterbeek, John/ Neste, Peter van v Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den HD7P1 2-6 6-3 7-6 (6) 01:50
5 Bakker, Tom/ Kaar, Joost van het v Keuss, Marcel/ Dijkstra, Michiel HD8P1 6-1 4-6 6-7 (8) 01:42
21:00 6 Kalkman, Ben/ Brantjes, Andre v Rietvink, Remco/ Rademaker, Michael HD5P2 6-3 3-6 6-7 (3) 01:24
7 Molenaar, Francis/ Molenaar, Hans v Verheul, Ank/ Kaestner, Erich GD8P1 2-6 6-3 6-7 (6) 01:15
21:30 1 Fits, Ingrid van der/ Meijer, Jacqueline v Wind, Maaike voor de/ Bodegraven, Eveline DD8P1 2-6 2-6 01:24
2 Beenders, Rogier v Maksimov, Artjom HE4 0-6 1-6 00:46
21:45 3 Schouten-Honselaar, Wini/ Gerritse, Frank v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris GD6P1 1-6 2-6 01:16
4 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Zwart, Mandy/ Schie, Tom van GD6P2 wo
5 Wel, Rob van/ Erf, Boy van der v Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick HD8P1 6-0 6-0 00:48
Zaterdag 24 December 2005
09:00 1 Mater, Gerard/ Mater-Kegels, Elsa v Bogards, Karin/ Bogards, Tim GD735P2 2-6 6-3 7-6 (8) 01:25
2 Verhoeven, Dick v Derks, Jan HE7 2-6 1-6 01:03
3 Vijlder, Sandra de/ Vijlder van Eckeveld, Mirjam de v Lapré, Marlies/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P2 6-1 6-2 01:15
4 Jong, Roger de v Melman, Peter HE8 1-6 0-6 00:55
5 Lapré, Stefan v Tongeren, Bernard HE8 1-6 2-6 01:12
10:15 1 Schaik, Debbie van v Anna, Noemi Dell DE5 4-6 1-6 01:25
2 Loog, Max v Engelhart, Terry HE8 7-5 6-2 01:21
3 Wester, Willem v Groenbos, Marcel HE7 6-1 6-3 01:29
10:30 5 Kalkman, Sander v Kwaaitaal, Marcel HE5 7-5 1-6 6-7 (12) 01:47
6 IJzerman, Nikki v Kerstholt, Lisa DE6 4-6 2-6 01:22
7 Wel, Rob van v Kaar, Joost van het HE8 6-4 6-1 01:22
11:45 1 Hendrikx, Björn v Mchedlishwili, Nico HE4 1-6 6-4 6-7 (5) 01:44
2 Abrahams, Sven v Krullaards, Lucas HE7 7-6 (1) 7-6 (6) 02:10
3 Lievense, Jakob v José, Hans HE5 6-3 6-0 01:03
4 Bakker, Tom v Wolde, Don van HE8 2-6 0-6 01:20
12:00 5 Vuijsje, Michael v Dijk, Winnie van HE5 3-6 1-6 02:05
6 Smithuis, Frits v Maksimov, Artjom HE3 6-2 6-3 01:11
7 Linden, Lennert van der v Valstar, David HE3 7-5 6-7 (5) 6-7 (9) 02:02
13:00 1 Zutphen, Ricardo van v Veldman, Laurens HE3 6-3 6-3 01:30
3 Breeuwer, Robin v Philippo, Nick HE6 6-2 4-6 7-6 (6) 01:56
13:15 4 Zutphen, Marco van v Nieda, René HE6 6-1 6-1 01:07
13:30 5 Sandee, Martijn v Kuijl, Andy van der HE6 1-6 4-6 01:21
6 Melman, Rick v Tongeren, Bernard HE7 4-6 0-6 01:13
7 Derks, Jan v Hessels, Jos HE7 6-2 6-4 01:28
14:30 1 Lievense, Jakob v Jagtman, Willem HE4 2-6 2-6 01:10
2 Hertog, Tim den v Verduin, Nick HE3 6-3 6-2 01:29
3 Wind, Maaike voor de/ Bodegraven, Eveline v Visbeen, Sylvia/ Saia, Claudia DD8P1 6-1 6-2 01:05
14:45 5 Hellemans, Paul v Mchedlishwili, Nico HE4 6-7 (2) 0-1 opg 01:13
6 Karelse, Bastiaan/ Karelse, Piet v Hooiveld, Niels/ Huizenga, Tim HD6P1 2-6 5-7 01:39
7 Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc v Vink, André/ Veldmeijer, Evert HD6P2 7-5 1-6 7-6 (6) 01:48
15:00 4 Wolf, Simone de v Reijne, Cindy DE4 2-6 2-6 01:11
15:45 1 Abrahams, Sven v Vijlder, Michael de HE6 0-6 0-6 01:04
3 Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den v Gerritsen, Herman/ Hartog, Henk HD7P1 5-7 5-7 01:38
16:15 4 Vrolijk, Kasper v Zutphen, Marco van HE5 6-3 6-3 01:21
6 Kleijne, Pauline v Zutphent, Herma van DE5 6-3 6-2 00:21
7 Zanten, Kelly van/ Schaik, Debbie van v Payne, Jessica/ Well, Amanda van DD5P1 6-2 6-0 01:10
17:00 2 Mater, Gerard/ Mater, Susanne v Schouten-Honselaar, Wini/ Gerritse, Frank GD6P1 2-6 3-6 01:40
Maandag 26 December 2005
10:15 1 Keetlapper, Jasper v Breeuwer, Robin HE6 6-2 6-0 01:23
2 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD7P2 4-6 5-7 01:35
3 Abrahams, Sven v Nieda, René HE7 7-5 5-7 6-7 (6) 01:32
4 Oud, Stefan v Lievense, Jakob HE5 6-7 (8) 2-6 01:52
10:30 5 Bakel, Nicky van v Payne, Jessica DE5 6-2 6-2 01:06
6 Wagener, Frank v Höcker, Johannes HE5 6-0 6-2 01:23
11:45 1 Vogel, Ronald v Pilot, Harko HE7 6-4 6-2 01:48
2 Well, Amanda van v Roetman, Saskia DE5 6-2 6-2 01:06
3 Wel, Rob van v Loog, Max HE8 6-2 6-4 01:07
4 Knaap, Martijn van der v Vinkesteyn, Robin HE4 6-1 6-1 01:00
12:00 5 Geerdink, Ryan v Krullaards, Rob HE3 3-6 6-3 7-6 (2) 01:42
6 Wiers, Tim v Duin, Paul HE5 7-5 6-3 01:32
7 Peijl, Kees van der v Kwast, Robert van der HE6 6-2 6-1 01:10
13:00 1 Pappot, Jeroen v Vrolijk, Kasper HE5 6-1 6-3 01:24
2 Meure, Daniël v Seur, Jairo HE4 6-7 (4) 6-2 7-6 (6) 01:48
3 Kuhne, Laura v Meulen, Suze van der DE3 wo
13:15 4 Kruif, Michael de v Tongeren, Alex van HE7 4-6 1-6 01:18
13:30 5 Krullaards, Eric v Oosterhuis, Hans HE3 3-1 opg 00:39
6 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Bruin, Barry/ José, Hans HD3P1 6-1 6-1 00:50
7 Visser, Marieke/ Willemsen, Monique v Paauw, Eveline/ Prager, Margreet DD5P2 6-0 6-1 01:19
14:30 1 Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille v Mater, Gerard/ Mater, Susanne GD6P1 6-4 7-5 01:22
2 Meijer, Mitchell v Bogards, Bert HE7 1-6 4-6 01:41
14:45 5 Boon, Lennard v Veldman, Emiel HE4 6-7 (3) 6-3 (0) 6-7 (5) 01:38
7 Reker, Amanda v Bogards, Karin DE7 5-7 3-6 01:49
15:00 4 Verheul, Ank/ Kaestner, Erich v Reker, Hans/ Reker, Anneke GD8P1 6-4 1-6 6-7 (6) 01:27
15:15 2 Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Waag, René van der/ Barneveld, Dirk Jan van HD3P3 6-3 6-4 01:05
15:45 3 Zutphen, Ricardo van v Theelen, Bart HE3 5-7 4-6 01:47
16:15 6 Sandee, Martijn v Bogards, Bert HE7 6-4 6-1 01:34
Dinsdag 27 December 2005
13:30 1 Zanten, Kelly van/ Schaik, Debbie van v Roetman, Saskia/ Kalkman, Lilian DD5P1 6-3 6-1 01:21
2 Sneep, Menno v Spierings, Ivar HE4 2-6 0-6 01:08
3 Krullaards, Eric v Booms, Maurice HE4 6-1 6-0 00:57
4 Jagtman, Willem v Altena, Marc HE4 2-6 5-7 01:27
5 Verduin, Dennis v Valstar, David HE3 7-6 (2) 6-1 01:32
6 Bakel, Nicky van v Struijkenkamp, Ingeborg DE5 7-5 6-2 01:30
7 Karelse, Bastiaan/ Karelse, Piet v Bogaert, Michiel van den/ Komen, Frank HD6P1 wo
14:45 2 Coenen, Lisanne v Wildt, Marina de DE3 7-6 (1) 6-3 01:39
3 Beek, Jos van der/ Cornelissen, Noortje v Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den GD3P1 4-6 2-6 01:36
15:00 4 Kwaaitaal, Marcel v Waag, René van der HE5 2-6 2-6 01:10
5 Rietvink, Remco/ Rademaker, Michael v Zeestraten, Bas/ Oud, Stefan HD5P2 7-6 (6) 3-6 6-7 (8) 01:55
6 Krullaards, Rob/ Verhoog, Claudia v Hendriksen, Bert-Jan/ Egmond, Debbie van GD3P2 7-5 1-6 7-6 (9) 01:35
7 Melman, Peter v Tongeren, Bernard HE8 3-6 2-6 01:17
16:00 1 Dorpen, Joanna van v Kalkman, Lilian DE6 2-6 2-6 01:39
16:15 2 Cornet, Ronald/ Wind, Maaike voor de v Verheul, Han/ Kaestner, Daniëlle GD8P2 2-6 4-6 01:16
3 Well, Amanda van v Zanten, Kelly van DE5 2-6 1-6 01:20
4 Wester, Willem v Nieda, René HE7 1-6 6-7 (1) 01:38
16:30 5 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Vinkesteyn, Robin/ Roode, Jaimy van HD3P1 6-2 6-3 01:07
6 Vermij, Monique v IJzerman, Vera DE7 2-6 4-6 7-10 01:38
7 Kruif, Michael de v Gemen, Peter HE8 6-2 6-2 01:23
17:15 1 Heuvel, Frank van den v Spierings, Ivar HE3 6-1 6-2 01:02
2 Berendsen, Maarten v Geerdink, Ryan HE3 2-6 6-4 7-6 (6) 01:43
17:30 3 Fits, Ingrid van der/ Meijer, Jacqueline v Visbeen, Sylvia/ Saia, Claudia DD8P1 6-4 6-1 01:36
17:45 4 Pappot, Jeroen v Wiers, Tim HE5 7-5 1-6 7-6 (1) 01:32
18:00 5 Spaan, Jan/ Tjioe, Ron v Anspach, Hans/ Keizer, Bob HD6P2 4-6 7-6 7-6 (4) 02:12
6 Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den v Bogards, Bert/ Bogards, Tim HD7P1 6-4 6-3 01:35
7 Melman, Rick/ Melman, Peter v Wester, Willem/ Havenga, Hergen HD7P2 2-6 2-6 01:08
18:45 1 Everaars, Ernée/ Rijcke, Caroline de v Alblas-van den Burg, Linda/ Plompen - van Wooning, Wendy van DD635P1 6-1 6-2 01:08
2 Maier, Marieke/ Reimert, Nicole v Visser, Marieke/ Willemsen, Monique DD5P2 0-6 0-6 00:58
19:00 3 Ramakers, Koos/ Jonker, Berend v Waag, René van der/ Barneveld, Dirk Jan van HD3P3 7-5 7-5 01:52
4 Poelgeest, Inge/ Bak, Hester v Meijers, Jeanette/ Ojik, Angelique van DD4P1 6-7 (5) 5-7 01:44
19:15 5 Jagtman, Willem v Camfferman, Rick HE3 3-6 6-3 6-7 (10) 01:46
19:30 6 Kloosterman, Tim/ Boon, Lennard v Petrovic, Dejan/ Tjong, Elden HD5P1 6-1 6-3 01:16
7 Coesel, Hans/ Rolloos, Ilona v Kok, Steffan/ Kok-Rother, Gosia GD3P3 6-2 3-6 6-7 (10) 01:41
20:00 1 Kruijer, Roy/ Nijssen, Karen v Hendriksen, Bert-Jan/ Egmond, Debbie van GD3P2 6-0 6-2 01:11
2 Zutphen, Marco van v Winkelaar, Nico HE6 7-5 2-6 7-6 (9) 01:33
20:15 3 Schouten, Elly/ Schouten, Toon v Anspach, Hans/ Exalto, Jenny GD735P1 2-6 2-6 01:14
20:30 4 Vink, André/ Hoekstra, Annemieke v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD7P2 4-6 4-6 01:20
5 Spaan, Jan/ Spaan, Tatiana v Bogards, Karin/ Bogards, Tim GD735P2 6-3 1-6 7-6 (8) 01:17
20:45 6 Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris GD6P1 6-2 3-6 6-7 (8) 01:22
7 Visser, Nick/ Kremer, Suzanne v Kleijne, Pauline/ Wapperom, Hemmy GD4P2 6-1 6-3 01:22
21:30 1 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Rijcke, Caroline de/ Heesterbeek, John GD6P2 wo
2 Wolf, Simone de/ Struijkenkamp, Ingeborg v Paauw, Eveline/ Prager, Margreet DD5P2 3-6 6-4 6-7 (8) 02:13
21:45 3 Vijlder, Sandra de/ Vijlder van Eckeveld, Mirjam de v Volgering, Wendy/ Spithorst, Rilana DD8P2 6-4 6-2 01:27
4 Alblas-van den Burg, Linda/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Duyn, Marja/ Soelen, Georgette van DD635P1 1-6 0-6 00:47
22:00 6 Meijers, Jeanette/ Ojik, Angelique van v Visser, Marieke/ Grillis, Ellen DD4P1 5-7 4-6 01:42
7 Kok, Steffan/ Kok-Rother, Gosia v Coenen, Lisanne/ Zutphen, Ricardo van GD3P3 3-6 6-0 6-7 (9) 01:12
Woensdag 28 December 2005
13:30 1 Coesel, Hans/ Rolloos, Ilona v Coenen, Lisanne/ Zutphen, Ricardo van GD3P3 6-1 6-3 01:16
2 Wolf, Simone de/ Struijkenkamp, Ingeborg v Maier, Marieke/ Reimert, Nicole DD5P2 wo
3 Smithuis, Frits/ Linden, Lennert van der v Meulen, Rick van der/ Blokmaker, Daniel HD3P4 7-5 6-4 01:38
4 Beek, Jos van der/ Cornelissen, Noortje v Beers, Monique/ Mak, Jake GD3P1 2-6 3-6 01:14
5 Diepen, Anouk van v Reijne, Cindy DE3 6-2 6-2 01:21
6 Kalkman, Ben v Sneep, Menno HE5 6-3 6-4 01:47
7 Kuijl, Andy van der v Vijlder, Michael de HE6 2-6 2-6 01:20
14:45 1 Zanten, Kelly van/ Schaik, Debbie van v Richters, Mirelle/ Burger, Vanessa DD5P1 6-0 6-0 00:48
2 Kalkman, Sander/ Wiers, Tim v Vrolijk, Kasper/ Cozijnsen, Floris HD5P3 6-3 6-4 01:14
3 Bogaert, Michiel van den v Wakker, Riccardo HE6 6-1 6-7 (5) 7-6 (6) 01:50
15:00 4 Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille v Schouten-Honselaar, Wini/ Gerritse, Frank GD6P1 6-3 6-7 (2) 7-6 (7) 01:44
5 Vogel, Ronald v Tongeren, Alex van HE7 1-6 6-1 6-7 (2) 01:08
16:00 1 Meulen, Rick van der/ Well, Laura van v Coenen, Lisanne/ Zutphen, Ricardo van GD3P3 6-1 4-6 6-7 (4) 01:30
2 Beers, Monique/ Mak, Jake v Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den GD3P1 4-6 7-6 (4) 7-6 (4) 02:02
16:15 3 Grillis, Ellen v Kleijne, Pauline DE5 4-6 4-6 01:43
4 Schouten, Elly/ Schouten, Toon v Slobbe, Jörgen/ Hart, Michelle GD735P1 6-4 6-1 01:22
16:30 5 Smithuis, Frits v Jonkman, Bernard HE3 0-6 4-6 01:08
16:45 6 Krullaards, Lucas v Kruif, Michael de HE8 6-1 6-1 01:09
17:15 1 Everaars, Ernée/ Rijcke, Caroline de v Duyn, Marja/ Soelen, Georgette van DD635P1 4-6 3-6 01:27
2 Altena, Gabriëlle v Anna, Noemi Dell DE5 6-2 6-1 00:57
17:45 4 Kruijer, Roy/ Nijssen, Karen v Krullaards, Rob/ Verhoog, Claudia GD3P2 6-4 6-2 01:34
18:00 5 Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno v Melman, Rick/ Melman, Peter HD7P2 6-0 6-2 01:08
6 Heesterbeek, John/ Neste, Peter van v Gerritsen, Herman/ Hartog, Henk HD7P1 5-7 4-6 01:36
7 Rodenburg, Nick/ Bodegraven, Eveline v Verheul, Han/ Kaestner, Daniëlle GD8P2 1-6 6-3 7-6 (4) 01:39
18:45 1 Mater, Gerard/ Mater, Susanne v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris GD6P1 6-4 1-6 6-7 (6) 01:30
2 Tongeren, Alex van/ Hoogstraten, Joëlle van v Mulling, Luuk/ Spithorst, Rilana GD7P1 6-1 6-4 01:10
19:00 3 Wever, Patrick/ Thoolen jr., Constant v Visser, Pieter/ Visser, Willem HD3P4 6-7 (0) 6-3 6-7 (9) 01:35
4 Spaan, Jan/ Tjioe, Ron v Vink, André/ Veldmeijer, Evert HD6P2 7-5 3-6 6-7 (5) 01:55
19:30 6 Losekoot, Chantal/ Diepen, Anouk van v Kok-Rother, Gosia/ Egmond, Debbie van DD3P1 6-2 6-3 01:33
7 Hertog, Tim den v Krullaards, Eric HE3 6-3 6-1 01:26
20:00 1 Sandee, Martijn v Musulin, Stipan HE7 6-3 6-2 01:10
2 Molenaar, Francis/ Molenaar, Hans v Reker, Hans/ Reker, Anneke GD8P1 3-6 2-6 00:59
20:15 3 Heuvel, Frank van den v Camfferman, Rick HE3 6-3 6-3 01:03
20:30 4 Berkhout, Joris/ Maaskant, Remco v Melman, Rick/ Melman, Peter HD7P2 6-0 6-0 01:02
5 Poelgeest, Inge/ Dijk, Winnie van v Karelse, Marjan/ Karelse, Bastiaan GD4P1 6-3 6-1 01:07
20:45 6 Mater, Gerard/ Mater-Kegels, Elsa v Oijen, Thijs van/ Soelen, Georgette van GD735P2 7-6 (4) 6-1 01:29
7 Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc v Anspach, Hans/ Keizer, Bob HD6P2 6-2 6-2 01:01
21:30 1 Groot, Mireille/ Vogel-Lochtenberg, Jos v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Draaisma, Brenda DD6P2 6-3 6-3 01:32
2 Kaestner, Daniëlle v Vijlder van Eckeveld, Mirjam de DE8 6-2 6-0 00:58
21:45 3 Cornet, Ronald/ Wind, Maaike voor de v Rodenburg, Nick/ Bodegraven, Eveline GD8P2 4-6 5-7 01:41
22:00 5 IJzerman, Ivo/ Höcker, Johannes v Petrovic, Dejan/ Tjong, Elden HD5P1 3-6 7-6 (5) 6-7 (9) 02:02
6 Harryson, Eva v Ojik, Angelique van DE6 3-6 3-6 01:44
7 Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda GD7P2 0-6 2-6 01:06
Donderdag 29 December 2005
13:30 1 Vijlder, Michael de/ Duin, Paul v Kalkman, Sander/ Wiers, Tim HD5P3 6-1 6-2 01:18
2 Knaap, Martijn van der v Veldman, Emiel HE5 7-5 6-4 01:39
3 Verduin, Dennis v Theelen, Bart HE3 4-6 6-3 6-7 (8) 01:52
4 Meure, Daniël v Maksimov, Artjom HE4 2-6 6-3 6-7 (7) 01:27
14:45 3 Wernke, Romy v Kalkman, Nicole DE7 1-6 3-6 01:19
15:00 4 Tongeren, Bernard v Derks, Jan HE7 0-6 0-6 00:57
5 Krullaards, Thijs v Dijk, Winnie van HE5 2-6 6-2 6-7 (6) 01:24
6 Krullaards, Eric v Altena, Marc HE4 6-1 7-5 01:16
16:00 2 Coesel, Hans/ Rolloos, Ilona v Meulen, Rick van der/ Well, Laura van GD3P3 6-2 6-3 01:19
16:15 3 Korpershoek, Ingeborg v Reijne, Cindy DE4 6-2 2-6 6-7 (6) 01:29
16:30 5 Berendsen, Maarten v Jonkman, Bernard HE3 6-1 5-7 6-7 (8) 01:47
17:15 1 Vermij, Monique/ Harryson, Eva v Alblas-van den Burg, Linda/ Plompen - van Wooning, Wendy van DD635P1 6-7 (3) 7-6 (3) 7-6 (8) 02:00
2 Volgering, Wendy/ Spithorst, Rilana v Lapré, Marlies/ Kruif - Driehuis, Els de DD8P2 6-3 6-0 01:11
17:30 3 Beers, Monique v Coenen, Lisanne DE3 6-1 3-6 7-6 (9) 01:31
17:45 4 Willemsen, Monique/ Beterarms, Marianne v Wernke, Romy/ Reker, Amanda DD6P1 6-1 6-1 00:59
18:00 5 Spaan, Jan/ Spaan, Tatiana v Mater, Gerard/ Mater-Kegels, Elsa GD735P2 4-6 1-6 01:26
6 Peijl, Kees van der v Bogaert, Michiel van den HE6 5-7 3-6 01:51
7 Kalkman, Ben v Knaap, Martijn van der HE5 1-6 5-7 01:27
18:45 1 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Draaisma, Brenda v Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van DD6P2 1-6 3-6 01:28
19:00 3 Heuvel, Frank van den v Hertog, Tim den HE3 6-1 6-1 01:04
4 Meulen, Rick van der/ Well, Laura van v Kok, Steffan/ Kok-Rother, Gosia GD3P3 6-4 6-4 01:18
19:15 5 Payne, Jessica/ Well, Amanda van v Richters, Mirelle/ Burger, Vanessa DD5P1 6-1 6-1 01:12
19:30 6 Wagener, Frank v Waag, René van der HE5 5-7 4-6 01:57
7 Wel, Rob van v Tongeren, Bernard HE8 6-2 2-6 7-6 (6) 01:28
20:00 1 Wever, Patrick/ Thoolen jr., Constant v Smithuis, Frits/ Linden, Lennert van der HD3P4 6-4 7-6 (6) 01:25
2 Rooij, Alice de v Kuiper, Madelon DE8 2-6 3-6 01:34
20:15 3 Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Vink, André/ Hoekstra, Annemieke GD7P2 1-6 2-6 01:15
20:30 4 Bogaert, Michiel van den v Keetlapper, Jasper HE6 2-6 6-3 7-6 (9) 01:38
21:00 6 Mulling, Luuk/ Spithorst, Rilana v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P1 6-3 7-5 01:54
21:30 1 Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick v Keuss, Marcel/ Dijkstra, Michiel HD8P1 6-4 6-2 01:30
2 Poelgeest, Inge/ Dijk, Winnie van v Pappot, Jeroen/ Rodenburg-Pappot, Leonie GD4P1 6-2 7-5 01:13
21:45 3 Draaisma, Brenda/ Veldmeijer, Evert v Tongeren, Alex van/ Hoogstraten, Joëlle van GD7P1 6-4 6-0 01:14
4 Berkhout, Joris/ Maaskant, Remco v Wester, Willem/ Havenga, Hergen HD7P2 6-4 6-1 00:59
22:00 5 Groot, Mireille/ Vogel-Lochtenberg, Jos v Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van DD6P2 2-6 3-6 01:18
Vrijdag 30 December 2005
13:30 1 Veldman, Emiel v Spierings, Ivar HE4 3-6 4-6 01:11
2 Everaars, Ernée v Kalkman, Nicole DE7 4-6 6-7 (1) 01:54
3 Bogaert, Michiel van den/ Komen, Frank v Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van HD6P1 6-0 6-1 01:15
4 Tongeren, Alex van v Sandee, Martijn HE7 2-6 0-6 01:10
5 Diepen, Anouk van v Kuhne, Laura DE3 6-3 6-1 01:26
6 Mchedlishwili, Nico v Knaap, Martijn van der HE4 0-6 2-6 01:00
14:45 1 Wolf, Simone de/ Struijkenkamp, Ingeborg v Visser, Marieke/ Willemsen, Monique DD5P2 wo
2 Vijlder, Michael de/ Duin, Paul v Vrolijk, Kasper/ Cozijnsen, Floris HD5P3 6-2 6-3 01:10
3 Bakel, Nicky van v Zanten, Kelly van DE5 6-2 3-6 7-6 (12) 01:34
15:00 4 Bruin, Stephanie de v Hulsebosch, Maud DE4 6-4 6-2 01:27
5 Theelen, Bart v Jonkman, Bernard HE3 1-6 1-6 01:25
6 Derks, Jan v Nieda, René HE7 6-3 6-1 01:17
16:00 1 Visser, Pieter/ Visser, Willem v Meulen, Rick van der/ Blokmaker, Daniel HD3P4 6-4 6-4 01:16
16:15 3 Vijlder, Michael de v Zutphen, Marco van HE6 6-0 6-2 01:02
4 Spierings, Ivar v Krullaards, Eric HE4 3-6 1-6 01:14
16:30 5 Lievense, Jakob v Dijk, Winnie van HE5 3-6 4-6 01:12
17:00 6 Payne, Jessica/ Well, Amanda van v Roetman, Saskia/ Kalkman, Lilian DD5P1 6-2 5-7 6-7 (8) 02:04
17:15 1 Altena, Gabriëlle v Kleijne, Pauline DE5 6-1 6-4 01:03
2 Cornet, Ronald/ Rodenburg, Nick v Bakker, Tom/ Kaar, Joost van het HD8P1 6-2 6-2 01:30
17:45 4 Wernke, Romy/ Reker, Amanda v Ridder, Simone de/ Bie, Marieke de DD6P1 6-2 2-6 7-6 (5) 01:19
18:00 5 Maksimov, Artjom v Knaap, Martijn van der HE4 6-7 (8) 7-5 7-6 (6) 02:39
18:45 1 Maier, Marieke/ Reimert, Nicole v Paauw, Eveline/ Prager, Margreet DD5P2 6-2 6-2 01:24
19:00 3 Wel, Rob van/ Erf, Boy van der v Keuss, Marcel/ Dijkstra, Michiel HD8P1 6-2 6-2 01:16
4 Bogaert, Michiel van den/ Komen, Frank v Hooiveld, Niels/ Huizenga, Tim HD6P1 wo
19:15 5 Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD7P2 0-6 2-6 01:10
19:30 6 Zeestraten, Bas/ Oud, Stefan v Vijlder, Michael de/ Duin, Paul HD5PO wo
20:00 2 Altena, Gabriëlle/ Altena, Marc v Visser, Nick/ Kremer, Suzanne GD4P2 6-0 6-2 01:06
20:15 3 Anspach, Hans/ Exalto, Jenny v Slobbe, Jörgen/ Hart, Michelle GD735P1 6-1 6-4 01:42
20:30 4 Draaisma, Brenda/ Veldmeijer, Evert v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P1 6-4 7-6 (6) 01:33
5 Kaandorp, Frank v Wolde, Don van HE8 6-2 1-6 6-7 (0) 01:49
21:00 6 Ojik, Angelique van v Kalkman, Lilian DE6 6-2 6-2 01:05
21:30 1 Spaan, Jan/ Spaan, Tatiana v Oijen, Thijs van/ Soelen, Georgette van GD735P2 wo
2 Kaestner, Daniëlle v Jonkman-Höcker, Ieteke DE8 6-5 opg 01:01
22:00 5 Berkhout, Joris/ Maaskant, Remco v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7P2 7-5 6-3 01:30
Zaterdag 31 December 2005
09:00 1 Tongeren, Alex van/ Hoogstraten, Joëlle van v Eleveld, Patrick/ Eleveld, Sandra GD7P1 7-5 7-6 (7) 01:47
2 Bogards, Karin v IJzerman, Vera DE7 6-1 6-2 01:16
4 Kok, Steffan/ Goede, Joery v Veldman, Laurens/ Berendsen, Maarten HD3P2 6-4 7-5 01:33
5 Beenders, Anne v Kerstholt, Lisa DE6 6-3 0-6 7-6 (1) 01:11
10:15 1 Altena, Gabriëlle/ Altena, Marc v Kleijne, Pauline/ Wapperom, Hemmy GD4P2 6-2 6-1 01:07
2 Draaisma, Brenda/ Veldmeijer, Evert v Mulling, Luuk/ Spithorst, Rilana GD7P1 6-2 7-6 (4) 01:42
4 Krullaards, Lucas v Wolde, Don van HE8 6-1 6-4 01:20
10:30 5 Hooiveld, Niels/ Huizenga, Tim v Schaefers, Erwin/ Loon, Eugene van HD6P1 6-7 (4) 5-7 01:42
11:45 1 Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda v Vink, André/ Hoekstra, Annemieke GD7P2 6-7 (3) 7-6 (4) 6-7 (4) 01:56
2 Vermij, Monique/ Harryson, Eva v Duyn, Marja/ Soelen, Georgette van DD635P1 4-6 6-7 (4) 01:45
4 Richters, Mirelle/ Burger, Vanessa v Roetman, Saskia/ Kalkman, Lilian DD5P1 5-7 0-6 01:06
12:00 5 Wel, Rob van/ Erf, Boy van der v Bakker, Tom/ Kaar, Joost van het HD8P1 6-1 6-0 01:00
13:00 1 Willemsen, Monique/ Beterarms, Marianne v Ridder, Simone de/ Bie, Marieke de DD6P1 6-1 6-4 01:23
2 Cornelissen, Noortje/ Zijlstra, Marjolijn v Losekoot, Chantal/ Diepen, Anouk van DD3P1 5-7 5-7 02:00
4 Waag, René van der v Pappot, Jeroen HE5 6-3 6-2 00:56
13:30 5 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Visser, Pieter/ Visser, Willem HD3PO 7-6 (11) 5-7 7-6 (7) 01:57
14:30 1 Poelgeest, Inge/ Bak, Hester v Visser, Marieke/ Grillis, Ellen DD4P1 6-4 6-4 01:19
2 Everaars, Ernée/ Rijcke, Caroline de v Vermij, Monique/ Harryson, Eva DD635P1 6-4 7-5 01:23
4 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Anspach, Hans/ Keizer, Bob HD6P2 6-4 6-2 01:20
14:45 5 Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno v Wester, Willem/ Havenga, Hergen HD7P2 7-6 (5) 1-6 6-7 (10) 01:34
15:00 6 Karelse, Marjan/ Karelse, Bastiaan v Pappot, Jeroen/ Rodenburg-Pappot, Leonie GD4P1 wo
15:45 1 Cornelissen, Noortje/ Zijlstra, Marjolijn v Kok-Rother, Gosia/ Egmond, Debbie van DD3P1 6-3 6-3 01:15
16:00 2 Kruijer, Roy/ Nijssen, Karen v Coesel, Hans/ Rolloos, Ilona GD3PO 7-5 4-6 6-7 (4) 01:44
16:15 5 Knaap, Martijn van der v Dijk, Winnie van HE5 6-4 6-2 01:17
Zondag 1 Januari 2006
12:00 1 Draaisma, Brenda/ Veldmeijer, Evert v Hessels, Jos/ Folkers, Anja GD7PO#F 6-7 6-2 6-7 (6) 01:43
2 Bogards, Karin v Kalkman, Nicole DE7#F 1-6 2-6 01:12
4 Knaap, Martijn van der v Waag, René van der HE5#F 3-6 7-6 6-7 (7) 01:52
5 Krullaards, Lucas v Wel, Rob van HE8#F 6-3 6-4 01:30
13:15 2 Heuvel, Frank van den v Jonkman, Bernard HE3#F 7-6 6-3 01:34
5 Bogaert, Michiel van den v Vijlder, Michael de HE6#F 2-6 1-6 01:10
13:30 1 Gerritsen, Herman/ Hartog, Henk v Berkhout, Joris/ Maaskant, Remco HD7PO#F 4-6 3-6 01:12
4 Zanten, Kelly van/ Schaik, Debbie van v Visser, Marieke/ Willemsen, Monique DD5PO#F 0-6 3-6 01:15
14:30 2 Beers, Monique v Diepen, Anouk van DE3#F 6-2 6-3 01:31
5 Reker, Hans/ Reker, Anneke v Rodenburg, Nick/ Bodegraven, Eveline GD8PO#F 1-6 2-6 01:26
15:00 1 Poelgeest, Inge/ Dijk, Winnie van v Altena, Gabriëlle/ Altena, Marc GD4PO#F 4-6 2-6 01:13
4 Reijne, Cindy v Bruin, Stephanie de DE4#F 3-6 0-6 01:09
15:45 5 Sandee, Martijn v Derks, Jan HE7#F 2-6 7-5 7-6 (6) 01:51
16:00 2 Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard v Kok, Steffan/ Goede, Joery HD3PO#F 6-2 4-2 opg 01:21
16:30 1 Kuiper, Madelon v Kaestner, Daniëlle DE8#F 6-4 2-6 6-7 (6) 01:41
4 Anspach, Hans/ Exalto, Jenny v Mater, Gerard/ Mater-Kegels, Elsa GD735PO#F 6-1 6-2 01:03
17:00 5 Willemsen, Monique/ Beterarms, Marianne v Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van DD6PO#F 7-6 6-2 01:36
17:30 2 Kloosterman, Tim/ Boon, Lennard v Vijlder, Michael de/ Duin, Paul HD5PO#F 6-4 6-2 01:34
18:00 1 Altena, Gabriëlle v Bakel, Nicky van DE5#F 6-4 6-0 00:59
4 Beenders, Anne v Ojik, Angelique van DE6#F 6-2 6-1 01:23
18:15 5 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Berkhout, Joris v Rijcke, Caroline de/ Heesterbeek, John GD6PO#F 6-4 7-5 01:32
19:00 2 Beers, Monique/ Mak, Jake v Coesel, Hans/ Rolloos, Ilona GD3PO#F 3-6 6-4 7-6 (9) 01:34
19:15 1 Maksimov, Artjom v Krullaards, Eric HE4#F 2-6 1-6 01:24
4 Bogaert, Michiel van den/ Komen, Frank v Hulsbosch, Jacco/ Reick, Marc HD6PO#F 6-3 1-6 7-6 (8) 01:28
19:30 5 Wind, Maaike voor de/ Bodegraven, Eveline v Vijlder, Sandra de/ Vijlder van Eckeveld, Mirjam de DD8PO#F 6-0 6-1 01:17
Niet gepland
Krullaards, Eric v Seur, Jairo HE3 6-2 7-6 (5) 01:37
Kok, Steffan/ Goede, Joery v Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans HD3P2 wo
Veldman, Laurens/ Berendsen, Maarten v Hendriksen, Bert-Jan/ Oosterhuis, Hans HD3P2 wo
Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Kok, Steffan/ Goede, Joery HD3PO wo
Seur, Jairo v Comes, Bryan HE4 wo
Knaap, Martijn van der v Spiele, Wouter HE4 wo
Kalkman, Ben/ Brantjes, Andre v Zeestraten, Bas/ Oud, Stefan HD5P2 wo
Zwart, Mandy/ Schie, Tom van v Keizer, Bob/ Keizer, Bianca GD6P2 wo
Rijcke, Caroline de/ Heesterbeek, John v Keizer, Bob/ Keizer, Bianca GD6P2 wo
Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Keizer, Bob/ Keizer, Bianca GD6P2 wo
Rijcke, Caroline de/ Heesterbeek, John v Zwart, Mandy/ Schie, Tom van GD6P2 wo
Groot, Mireille/ Vogel-Lochtenberg, Jos v Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy DD6P2 wo
Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Draaisma, Brenda DD6P2 wo
Gerritsen, Herman/ Hartog, Henk v Bogards, Bert/ Bogards, Tim HD7P1 wo
Heesterbeek, John/ Neste, Peter van v Bogards, Bert/ Bogards, Tim HD7P1 wo
Oijen, Thijs van/ Soelen, Georgette van v Bogards, Karin/ Bogards, Tim GD735P2 wo
Vuuren, Wendy van v Kuiper, Madelon DE8 wo