Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse Tennisweek 2003
zaterdag 20 t/m zondag 28 december 2003
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Scheidsrechter Werkelijk gespeeld
Zaterdag 20 December 2003
10:30 1 Pappot, Jeroen v Kalkman, Ben HE5 6-2 6-4 01:10
12:00 1 Abania, Dennis v Assendelft, Rick HE3 6-4 6-3 01:42
3 Dorpen, Joanna van v Grillis, Ellen DE6 1-6 2-6 01:17
4 Kloes, Floris v Derks, Jan HE6 7-6 (4) opg 0-3 01:13
5 Visser, Nick v Krullaards, Thijs HE5 6-4 6-1 01:19
13:15 1 Knol, Ralph v Horst, Yvo van der HE3 6-3 6-7 (5) 7-6 (7) 03:01
2 The, Jordy v Hesterman, Sven HE3 5-7 1-6 01:56
3 Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de v Alblas-van den Burg, Linda/ Jung, Odi DD7 6-2 6-1 01:07
4 Hooglugt, Lisa v Kerstholt, Lisa DE6 2-6 3-6 01:26
5 Krullaards, Lucas v Bourguignon, Jan-Paul HE7 2-6 2-6 01:12
14:45 1 Smit, Robert v Lagerwey, Jerry HE5 opg
3 Vink, André v Kremer, Jordy HE7 2-6 6-0 6-3 02:03
4 Tjioe, Ron/ Grove, Peter v Reick, Marc/ Veenendaal, Rick van HD6 2-6 6-4 6-4 01:52
5 Peijl, Kees van der v Visser, Nick HE6 2-6 6-4 4-6 02:25
16:00 1 Huizing-van Rossem, Stéfanie v Linde, Nanda van der DE3P1 6-2 3-6 6-4 02:13
2 Beek, Jan van der v Zwart, Joost HE5 opg
3 Dekker, Michael den/ Waart, Mathijs de v Breg, Carl/ Barneveld, Dirk Jan van HD5 6-4 6-7 5-7 01:54
5 Veldmeijer, Evert v Dalen, George van HE7 6-2 6-2 01:29
17:30 1 Peet, Marc van der v Duif, Hjalmar HE4 3-6 6-2 1-6 02:44
2 Beers, Dennis/ Kruijer, Roy v Kampen, Lars van/ Verdoes, Gerrit-Paul HD3 7-6 4-6 6-7 02:28
3 Duijkeren, Jan van v Simons, Willy HE8 6-0 6-2 00:56
4 Aboushamma, Mohammed/ Hessels, Jos v Leuven, Tino van/ Broek, Henk van den HD7 opg
5 Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk v Alblas, Lennox/ Hulshof, Benno HD7 6-3 6-2 01:07
18:45 1 Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den v Heuvel, Frans van den/ Olijerhoek, Jan HD7 6-4 4-6 6-1 01:57
2 Waasdorp, Carla/ Barnhoorn, Marieke v Nederkoorn, Karin/ Oetelaar, Joyce van den DD7 6-1 6-3 01:16
3 Assendelft, Rick v Spierings, Ivar HE4 3-6 4-6 00:33
4 Duyser, Joost/ Dautzenberg, Frans v Peijl, Kees van der/ Sprengers, Robin HD7 0-6 2-6 00:48
20:15 2 Cordemeijer, Jasper v Kloes, Wouter HE4 6-1 6-4 01:12
3 Beers, Monique v Losekoot, Chantal DE3P1 6-2 4-6 6-1 01:47
5 Beek, Jan van der v Abania, Dennis HE4 opg
21:30 3 Jung, Claude v Strijkers, Alexander HE7 2-6 1-6 01:03
4 Severijnse, Bob v Winkelaar, Nico HE6 4-6 3-6 01:22
5 Witteveen, Edgar v Japenga, Marten HE7 6-0 6-3 01:16
Zondag 21 December 2003
12:00 1 Krullaards, Thijs v Barneveld, Ab HE7 7-5 6-1 01:49
2 Horst, Yvo van der v Veldman, Laurens HE4 6-4 7-5 01:34
3 Visser, Pieter v Abania, Dennis HE3 3-6 6-2 6-1 01:43
4 Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van v Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy DD6P1 1-6 6-2 6-4 00:57
5 Bijvoet, Brian v Tan, Axel HE7 4-6 6-7 (7) 02:22
13:15 1 Jung, Odi v Meijer, Jacqueline DE7 6-2 6-2 01:32
2 Krab, Paul/ Andrade, Gertrude v Kock, Ferry/ Kock-Ylstra, Greetje GD7 4-6 6-4 6-3 01:58
3 Lagerwey, Jerry/ Strijkers, Alexander v Willems, Casper/ Brinkers, Jome HD5 6-4 5-7 4-6 01:56
4 Aboushamma, Mohammed/ Hoorn-Rusch, Ria ten v Hessels, Jos/ Boesjes, Ruby GD8P1 5-7 2-6 01:42
5 Lamboo, Kees v Rottenberg, Jeshaja HE8 2-6 6-3 7-5 01:57
14:45 1 Engelen, Leonie van/ Vrind, Tjeerd v Alblas, Lennox/ Alblas-van den Burg, Linda GD7 6-4 5-7 6-1 01:51
2 Kruijer, Roy/ Nijssen, Karen v Hendriksen, Bert-Jan/ Egmond, Debbie van GD3P1 7-5 6-1 01:30
3 The, Jordy v Huijssen, Kristian van den HE4 7-6 6-4 01:47
4 Huijbens, Edgar v Huizing, Jannes HE8 6-0 6-2 01:11
5 Draaisma, Brenda/ Burgering, Maarten v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7 2-6 3-6 01:33
16:00 1 Smit, Robert v Goede, Stefan de HE4 opg
2 Visser, Pieter/ Wever, Patrick v Klaverstijn, Lars/ Polak, Eric HD3 6-0 6-1 01:12
3 Diependaal, Barbara/ José, Hans v Pappot, Jeroen/ Groot, Mireille GD5 6-7 1-6 01:35
4 Andrade, Gertrude/ Elbertsen, Carin v Plompen - van Wooning, Wendy van/ Kossen-Spruijt, Helen DD7 opg
5 Verdoes, Gerrit-Paul v Doesselaar, Martijn van HE3 6-3 6-1 01:12
17:30 3 Duin, Barbara van/ Draaisma, Brenda v Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana DD7 2-6 5-7 01:12
4 Spaan, Jan/ Tjioe, Rick v Derks, Jan/ Hachmang, Harry HD6 2-6 2-6 01:19
18:45 1 Kersten, Bas/ Reinink, Bart v Wapperom, Hemmy/ Kemper, Maurice HD5 4-6 4-6 01:40
2 Duyser, Joost/ Nederkoorn, Karin v Aboushamma, Mohammed/ Hoorn-Rusch, Ria ten GD8P1 2-6 3-6 01:13
3 Jonkman, Bernard v Knol, Ralph HE3 6-2 6-4 01:46
4 José, Hans v Bloemert, Terry HE6 4-6 6-1 3-6 01:39
5 Beers, Dennis v Binsbergen, Rob van HE3 6-1 6-4 01:21
20:15 1 Jung, Claude/ Trip, Frans v Kock, Ferry/ Putten, Frits van der HD7 3-6 5-7 01:30
2 Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den v Gort, Emma/ Weers, Jerry de GD3P1 6-0 6-1 00:49
3 Lagerwey, Jerry v Kloes, Wouter HE5 opg
4 Meerman, Steven v Doesselaar, Martijn van HE4 6-3 6-3 01:18
5 Keetlapper, Jasper v Veldmeijer, Evert HE7 6-2 6-1 01:03
21:30 3 Winkelaar, Nico/ Roeleveld, Rinus v Rietvink, Remco/ Reurings, Hans HD5 2-6 3-6 01:10
4 Goede, Stefan de v Verhoog, Michael HE3 6-7 0-6 01:25
Maandag 22 December 2003
14:15 5 Winkelaar, Nico v Vijlder, Michael de HE6 2-6 6-4 7-5 01:38
16:30 4 Ramakers, Koos v Verduin, Dennis HE3 1-6 4-6 01:09
17:00 1 Kock, Ferry/ Putten, Frits van der v Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar HD7 6-7 (5) 1-6 01:28
2 Spierings, Ivar v Visser, Nick HE5 3-6 6-1 6-1 01:35
3 Beers, Dennis v Graaf, Dave de HE3 0-6 2-6 01:20
17:45 4 Beers, Monique v Huizing-van Rossem, Stéfanie DE3P1 6-7 (5) 6-4 6-3 02:31
5 Krullaards, Eric v Zwart, Joost HE5 6-2 6-0 01:09
18:15 1 Huijssen, Kristian van den v Verduin, Nick HE3 6-2 6-3 01:04
2 Mangelmans, Roland/ Peeperkoorn, Dorus v Berkhout, Joris/ Mulling, Luuk HD7 7-5 5-7 7-6 (6) 03:02
3 Willems, Casper/ Brinkers, Jome v Weeda, Menno/ Vijlder, Michael de HD5 3-6 4-6 01:20
19:15 4 Verhoog, Michael/ Krullaards, Rob v Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard HD3 5-7 2-6 01:22
5 Kok-Rother, Gosia/ Egmond, Debbie van v Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen DD5P1 6-3 6-2 01:25
19:45 1 Dusschoten, René van/ Binsbergen, Rob van v Graaf, Dave de/ Vegter, Patrick HD4P1 4-6 5-7 01:44
2 Wever, Patrick v Verdoes, Gerrit-Paul HE3 opg
3 Krab, Paul/ Andrade, Gertrude v Kooijman, Brigit/ Barneveld, Ab GD7 4-6 1-6 01:19
20:30 4 Pappot, Jeroen v Weeda, Menno HE5 6-7 3-6 01:40
5 Beers, Monique v Vreeker, Kim DE4P1 6-0 6-0 01:08
21:00 1 Jung, Odi/ Eleveld, Patrick v Hulshof, Benno/ Plompen - van Wooning, Wendy van GD7 6-2 6-2 01:09
2 Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille v Reick, Marc/ Kerkhof, Sonja GD6 7-6 6-1 01:16
Dinsdag 23 December 2003
13:00 4 Abania, Dennis v Goede, Stefan de HE4 7-6 (3) 2-6 5-1 opg 02:49
14:15 5 Verduin, Dennis v Klaverstijn, Lars HE3 4-6 6-3 7-6 (1) 02:05
15:30 3 Spierings, Ivar v The, Jordy HE4 4-6 6-2 7-5 02:16
16:30 4 Duif, Hjalmar/ Veldman, Laurens v Dusschoten, René van/ Binsbergen, Rob van HD4P1 6-4 7-6 01:37
5 Meulen, Hester van der v Vreeker, Kim DE4P1 6-0 6-0 00:50
17:00 2 Derks, Jan v Krullaards, Eric HE6 4-6 0-6 00:55
3 Jonkman, Bernard v Huijssen, Kristian van den HE3 6-1 7-5 01:08
17:45 4 Oosterhuis, Hans v Hesterman, Sven HE3 6-1 6-1 01:11
5 Bourguignon, Jan-Paul v Kremer, Jordy HE7 3-6 1-6 01:07
18:15 1 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Verhoeven, Dick/ Blom, Piet HD7 6-0 6-1 01:00
2 Krullaards, Thijs v Tan, Axel HE7 6-1 6-0 01:09
3 Berg, Harry van den v Bloemert, Terry HE6 6-1 6-3 01:08
19:15 4 Linde, Nanda van der v Losekoot, Chantal DE3P1 6-1 1-6 2-6 01:52
5 Engelen, Leonie van/ Zwart, Mandy v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6P1 6-4 3-6 6-4 02:18
19:45 1 Gort, Emma/ Weers, Jerry de v Hendriksen, Bert-Jan/ Egmond, Debbie van GD3P1 3-6 2-6 01:04
2 Witteveen, Edgar v Strijkers, Alexander HE7 6-3 6-4 01:03
20:30 4 Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Diependaal, Barbara v Willemsen, Monique/ Grillis, Ellen DD5P1 4-6 1-6 01:19
5 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Dalen-Kors, Denise van/ Dalen, George van GD7 6-3 6-7 (8) 6-2 02:04
21:00 1 Waasdorp, Carla/ Simons, Willy v Aboushamma, Mohammed/ Hoorn-Rusch, Ria ten GD8P1 1-6 2-6 01:04
2 Kalkman, Ben/ Brantjes, Andre v Breg, Carl/ Barneveld, Dirk Jan van HD5 6-4 7-6 (3) 01:38
3 Oijen, Thijs van/ Berg, Jan van den v Peijl, Kees van der/ Sprengers, Robin HD7 0-6 7-6 (7) 3-6 01:57
Woensdag 24 December 2003
11:15 2 Waasdorp, Carla/ Simons, Willy v Hessels, Jos/ Boesjes, Ruby GD8P1 opg
12:45 1 Meerman, Steven v Cordemeijer, Jasper HE4 2-6 6-3 6-0 01:49
3 Verhoog, Michael v Visser, Willem HE3 4-6 6-4 6-3 01:51
4 Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Hendriksen, Bert-Jan/ Haarlem, Remco van HD3 6-3 6-2 01:16
14:00 3 Witteveen, Edgar v Kremer, Jordy HE7 1-6 6-7 01:42
15:30 1 Oosterhuis, Hans v Verduin, Dennis HE3 3-6 3-6 01:16
2 Gort, Emma/ Weers, Jerry de v Kruijer, Roy/ Nijssen, Karen GD3P1 2-6 1-6 01:20
3 Kok-Rother, Gosia/ Barneveld, Dirk Jan van v Berg, Harry van den/ Hooiveld-Varkevisser, Laudy GD5 2-6 6-4 6-7 (7) 01:50
4 Horst, Yvo van der v Duif, Hjalmar HE4 6-4 6-3 01:32
5 Verdoes, Gerrit-Paul v Graaf, Dave de HE3 1-6 2-6 01:25
Zaterdag 27 December 2003
10:30 2 Keetlapper, Jasper v Krullaards, Thijs HE7 opg
3 Boer, Gerben de/ Keppel, Vincent v Tjioe, Ron/ Grove, Peter HD6 7-6 (4) 7-5 01:34
5 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Aboushamma, Mohammed/ Hessels, Jos HD7 6-2 6-2 01:09
12:00 1 Visser, Pieter v Verhoog, Michael HE3 6-7 (5) 7-5 6-1 02:08
2 Kooijman, Brigit v Jung, Odi DE7 6-1 6-1 01:14
3 Petten, Albert van v Lamboo, Kees HE8 6-0 6-1 00:57
4 Kerstholt, Lisa v Willemsen, Monique DE6 4-6 2-6 01:19
6 Pieke, Thea/ Honkoop, Irene v Moné, Liek/ Moné, Wouter GD89P1 2-6 0-6 01:17
13:15 3 Grove, Peter/ Sluizer, Mirjam v Keetlapper, Jasper/ Groot, Mireille GD6 6-1 6-4 01:21
4 Spierings, Ivar v Krullaards, Eric HE5 6-1 6-1 00:41
5 Meerman, Steven v Horst, Yvo van der HE4 7-6 (7) 6-4 01:55
6 Luijken, Marije van/ Hoefsmit, Daniëlle v Trentelman, Peter/ Trentelman, Marcella GD89P2 opg 00:12
14:45 2 Berg, Harry van den/ Hooiveld-Varkevisser, Laudy v Honkoop, Dimitri/ Visser, Marieke GD5 3-6 2-6 01:14
3 Engelen, Leonie van/ Vrind, Tjeerd v Duin, Barbara van/ Mulling, Luuk GD7 6-2 6-4 01:18
4 Vink, André/ Veldmeijer, Evert v Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar HD7 4-6 2-6 01:23
5 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Jung, Odi/ Eleveld, Patrick GD7 4-6 6-3 6-2 02:05
6 Graaf, Dave de v Verduin, Dennis HE3 2-6 6-4 7-6 (5) 02:44
16:00 1 Abania, Dennis v Spierings, Ivar HE4 6-2 4-6 6-4 02:48
2 Krullaards, Eric v Winkelaar, Nico HE6 3-6 6-1 1-1 opg 01:24
3 Ligt, Edwin de/ Ligt-Vochteloo, Annelijn de v Pappot, Jeroen/ Groot, Mireille GD5 opg
4 Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick v Zwart, Mandy/ Zwart, Marco GD6 6-3 7-5 01:18
5 Pieke, Thea/ Honkoop, Irene v Ettema, Marleen/ Kaulingfreks, Bram GD89P1 1-6 6-3 6-7 (3) 01:39
6 Jonkman, Bernard v Visser, Pieter HE3 3-6 6-3 4-6 02:09
17:30 1 Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de v Waasdorp, Carla/ Barnhoorn, Marieke DD7 4-6 6-3 6-1 02:06
2 Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den v Kruijer, Roy/ Nijssen, Karen GD3P1 3-6 4-6 01:32
3 Duyser, Joost/ Nederkoorn, Karin v Hessels, Jos/ Boesjes, Ruby GD8P1 opg
4 Berg, Harry van den v Visser, Nick HE6 6-1 6-2 01:16
5 Luijken, Marije van/ Hoefsmit, Daniëlle v Burgering, Maarten/ Spithorst, Rilana GD89P2 opg 00:48
18:45 1 Huijbens, Edgar v Duijkeren, Jan van HE8 6-2 6-2 01:17
2 Kampen, Lars van/ Verdoes, Gerrit-Paul v Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard HD3 4-6 7-5 1-6 02:24
3 Andrade, Gertrude/ Elbertsen, Carin v Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana DD7 3-6 3-4 opg 01:05
4 Moné, Liek/ Moné, Wouter v Ettema, Marleen/ Kaulingfreks, Bram GD89P1 6-3 6-4 01:06
5 Kalkman, Ben/ Brantjes, Andre v Wapperom, Hemmy/ Kemper, Maurice HD5 5-7 6-7 01:41
6 Beers, Monique v Linde, Nanda van der DE3P1 6-4 6-1 01:32
20:15 1 Kleijne, Pauline v Grillis, Ellen DE6 6-3 0-6 3-6 01:52
2 Mangelmans, Roland/ Peeperkoorn, Dorus v Peijl, Kees van der/ Sprengers, Robin HD7 5-7 3-6 01:25
3 Rietvink, Remco/ Reurings, Hans v Weeda, Menno/ Vijlder, Michael de HD5 6-3 6-2 01:27
4 Engelen, Leonie van/ Vrind, Tjeerd v Kooijman, Brigit/ Barneveld, Ab GD7 2-6 5-7 01:24
5 Oetelaar, Joyce van den v Mentjox, Sascha DE7 0-6 1-6 00:57
6 Burgering, Maarten/ Spithorst, Rilana v Trentelman, Peter/ Trentelman, Marcella GD89P2 7-6 6-3 01:36
21:30 1 Weeda, Menno v Kloes, Wouter HE5 6-3 4-6 2-6 01:50
Zondag 28 December 2003
10:00 2 Peijl, Kees van der/ Sprengers, Robin v Bloemert, Terry/ Witteveen, Edgar HD7#F 1-6 2-6 01:09
3 Boer, Gerben de/ Keppel, Vincent v Derks, Jan/ Hachmang, Harry HD6#F 7-6 (10) 6-1 01:40
4 Petten, Albert van v Huijbens, Edgar HE8#F 6-2 2-6 6-4 01:33
5 Grillis, Ellen v Willemsen, Monique DE6#F 3-6 4-6 01:44
6 Moné, Liek/ Moné, Wouter v Trentelman, Peter/ Trentelman, Marcella GD89PX 6-4 4-6 7-6 (4) 01:15
11:30 1 Kok-Rother, Gosia/ Egmond, Debbie van v Hooiveld-Varkevisser, Laudy/ Diependaal, Barbara DD5P1 6-2 6-2 01:19
2 Wapperom, Hemmy/ Kemper, Maurice v Rietvink, Remco/ Reurings, Hans HD5#F 6-4 6-3 01:21
3 Meerman, Steven v Abania, Dennis HE4#F 6-3 5-7 6-3 02:20
4 Kooijman, Brigit v Mentjox, Sascha DE7#F 6-2 7-5 01:26
5 Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de v Blansert, Marion/ Spaan, Tatiana DD7#F 6-3 1-6 6-4 02:08
6 Ettema, Marleen/ Kaulingfreks, Bram v Burgering, Maarten/ Spithorst, Rilana GD89PX 2-6 6-7 01:21
13:00 2 Verduin, Dennis/ Verduin, Nick v Coesel, Hans/ Jonkman, Bernard HD3#F 2-6 4-6 01:11
3 Berg, Harry van den v Krullaards, Eric HE6#F 6-4 6-3 01:17
4 Grove, Peter/ Sluizer, Mirjam v Spaan, Tatiana/ Tjioe, Rick GD6#F 6-4 6-4 01:43
5 Huizing-van Rossem, Stéfanie v Losekoot, Chantal DE3P1 4-6 2-6 01:26
14:30 1 Spierings, Ivar v Kloes, Wouter HE5#F 6-2 6-3 01:06
2 Kerstholt, Lisa/ Dorpen, Joanna van v Rijcke, Caroline de/ Luijtgaarden, Nadine van de DD6P1 3-6 6-3 6-4 02:33
3 Waasdorp, Carla/ Simons, Willy v Duyser, Joost/ Nederkoorn, Karin GD8P1 0-6 6-4 6-4 01:39
4 Duif, Hjalmar/ Veldman, Laurens v Graaf, Dave de/ Vegter, Patrick HD4P1 3-6 3-6 01:26
5 Meulen, Hester van der v Beers, Monique DE4P1 1-6 6-7 (4) 01:38
6 Moné, Liek/ Moné, Wouter v Burgering, Maarten/ Spithorst, Rilana GD89PX#F 6-2 6-7 (4) 6-7 (8) 01:39
16:00 1 Visser, Pieter v Graaf, Dave de HE3#F 6-3 6-2 01:37
2 Spaan, Anuschka/ Tjioe, Ron v Kooijman, Brigit/ Barneveld, Ab GD7#F 6-3 6-1 01:12
3 Pappot, Jeroen/ Groot, Mireille v Honkoop, Dimitri/ Visser, Marieke GD5#F 4-6 2-6 01:09
4 Losekoot, Chantal/ Hertog, Tim den v Hendriksen, Bert-Jan/ Egmond, Debbie van GD3P1 7-5 6-7 (7) 5-7 02:16
5 Keetlapper, Jasper v Kremer, Jordy HE7#F 6-0 6-2 01:01
Niet gepland
Visser, Pieter/ Wever, Patrick v Verduin, Dennis/ Verduin, Nick HD3 opg
Zwart, Joost v Visser, Nick HE6 opg
Boesjes, Ruby v Oetelaar, Joyce van den DE7 opg