Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Clubkampioenschappen vanaf 18 jaar
maandag 16 t/m zondag 22 juni 2008
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag Werkelijk gespeeld
Woensdag 18 Juni 2008
18:30 9 Riccardo Wakker v Michael de Kruif HE318P1 4-6 6-7 (3) 01:41
10 Ed Post v André van Wel HE818P1 0-6 1-6 00:56
11 Liesbeth Eindhoven v Jasmijn van der Werff DE818 1-6 0-6 01:01
20:00 10 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v Ad de Jong/ Martin van Duijn HD518P2 7-6 (4) 6-2 01:27
11 Jasmijn van der Werff v Colette Groenewegen DE818 6-0 7-6 (3) 01:52
12 Els de Kruif - Driehuis/ Claudia Saia v Maaike voor de Wind/ Brenda José- ten Wolde DD818P2 4-6 6-3 2-6 01:42
21:30 10 Ronald Cornet v Ed Post HE818P1 6-0 6-1 00:49
11 Coen van Delft v Robert Heijder HE518P1 6-4 6-4 01:01
12 Ricardo Block v Maurice Booms HE318P1 0-6 2-6 01:16
Donderdag 19 Juni 2008
18:30 10 Elena van Wel/ Sandy Rutte v Marion Grootveld/ Colette Groenewegen DD818P1 3-6 2-6 01:09
11 Marlies Lapré/ Annet Berendregt v Els de Kruif - Driehuis/ Claudia Saia DD818P2 wo
12 Marja Duyn/ Jos Nix v Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner GD518P1 6-1 4-6 6-2 01:59
19:00 8 Liesbeth Eindhoven/ Ed Post v Cynthia Kolenbrander/ Hans Vos GD818P1 4-6 5-7 01:31
20:00 10 Marieke Visser/ Maaike voor de Wind v Marja Duyn/ Daniëlle Kaestner DD18P1 1-6 1-6 01:58
11 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Monique Korporaal/ Piet Hein Stapensea GD518P1 7-5 6-3 01:09
20:30 8 Funda Coskunsoy v Nina Iantovskaia DE818 6-2 6-3 01:28
21:30 10 Hans Korporaal v Theo Timmer HE518P2 4-6 2-6 01:14
11 Annet Berendregt v Jeannette Boezerooij DE818 6-2 6-4 01:01
12 Yvette van der Vlugt v Marion Grootveld DE818 6-1 3-6 6-2 01:48
Vrijdag 20 Juni 2008
18:30 8 Coen van Delft/ Hans Korporaal v Dick Verhoeven/ Jaap Philippo HD518P1 6-3 6-4 01:11
10 Ad de Jong/ Martin van Duijn v Jack de Moor/ Jack van den Burg HD518P2 6-2 7-6 (8) 01:30
11 Riccardo Wakker v Ricardo Block HE318P1 3-6 3-6 01:22
12 Hans José v Theo Timmer HE518P2 3-6 0-3 opg 01:02
20:00 10 Robert Heijder v Piet Hein Stapensea HE518P1 3-6 6-7 01:30
11 Michael de Kruif v Maurice Booms HE318P1 1-6 0-6 01:14
12 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner GD518P1 6-4 6-4 01:26
21:30 11 Laura van Well/ Jasmijn van der Werff v Tynke de Winkel/ Hilda Jekel DD18P1 2-6 6-0 6-2 01:44
12 Dick Verhoeven/ Jaap Philippo v Claude Jung/ Theo Timmer HD518P1 0-6 1-6 00:56
Zaterdag 21 Juni 2008
09:00 10 Coen van Delft v Piet Hein Stapensea HE518P1 6-4 3-6 6-2 00:49
11 Marlies Lapré/ Annet Berendregt v Maaike voor de Wind/ Brenda José- ten Wolde DD818P2 3-6 4-6 00:40
12 Michael de Kruif v Ricardo Block HE318P1 wo
10:30 10 Yvette van der Vlugt v Jasmijn van der Werff DE818 0-6 1-6 01:05
11 Thijs van Oijen/ Daniëlle Kaestner v Monique Korporaal/ Piet Hein Stapensea GD518P1 3-6 1-6 01:25
12 Ed Post v Aldwin Langeveld HE818P1 1-6 0-6 01:11
12:00 11 Hans José v Hans Korporaal HE518P2 wo
12 Hilda Jekel/ Jack van den Burg v Marja Duyn/ Jos Nix GD518P1 4-6 6-7 (2) 01:54
13:30 10 Jaap Philippo/ Angelique Hooglugt v Liesbeth Eindhoven/ Ed Post GD818P1 6-0 6-1 01:09
11 Coen van Delft/ Hans Korporaal v Claude Jung/ Theo Timmer HD518P1 6-3 6-3 01:19
12 Ingrid Jansen/ Cynthia Kolenbrander v Marion Grootveld/ Colette Groenewegen DD818P1 1-6 1-6 01:00
15:00 10 Marieke Visser/ Maaike voor de Wind v Tynke de Winkel/ Hilda Jekel DD18P1 6-3 6-4 01:26
11 Laura van Well/ Jasmijn van der Werff v Marja Duyn/ Daniëlle Kaestner DD18P1 6-4 6-1 01:12
12 Annet Berendregt v Funda Coskunsoy DE818 6-1 6-2 01:17
16:30 10 Raymond Vooges/ Niels van der Sluis v Jack de Moor/ Jack van den Burg HD518P2 6-4 6-3 01:30
11 Ronald Cornet v Aldwin Langeveld HE818P1 5-7 5-7 01:37
16:45 9 Ingrid Jansen/ Cynthia Kolenbrander v Elena van Wel/ Sandy Rutte DD818P1 3-6 6-1 6-7 (5) 02:06
Zondag 22 Juni 2008
10:30 10 Coen van Delft/ Hans Korporaal v Raymond Vooges/ Niels van der Sluis HD518PO#F 6-2 6-1 00:53
11 Annet Berendregt v Jasmijn van der Werff DE818#F 7-6 1-6 1-6 02:18
12 André van Wel v Aldwin Langeveld HE818P1 wo
12:00 10 Marja Duyn/ Jos Nix v Monique Korporaal/ Piet Hein Stapensea GD518P1 7-5 7-6 (0) 01:32
11 Ronald Cornet v André van Wel HE818P1 7-5 6-3 01:23
12 Coen van Delft v Theo Timmer HE518PO#F 6-2 6-3 01:22
13:30 10 Marieke Visser/ Maaike voor de Wind v Laura van Well/ Jasmijn van der Werff DD18P1 5-7 4-6 01:53
11 Riccardo Wakker v Maurice Booms HE318P1 5-7 1-6 01:29
12 Marion Grootveld/ Colette Groenewegen v Maaike voor de Wind/ Brenda José- ten Wolde DD818PO#F 6-4 6-4 00:51
15:00 10 Jaap Philippo/ Angelique Hooglugt v Cynthia Kolenbrander/ Hans Vos GD818P1 6-1 6-2 00:57
11 Marja Duyn/ Daniëlle Kaestner v Tynke de Winkel/ Hilda Jekel DD18P1 6-3 6-1 01:18
12 Nick Philippo/ Maurice Booms v Bert-Jan Hendriksen/ Hans José HD318#F 4-6 6-7 (5) 01:31
Niet gepland
Monique Korporaal v Annet Berendregt DE818 wo

Info bij spelers: Speelsterkte

© PlanMySport - 25 Aug 2019 04:44